OFİS HAKKINDA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Serdar Köse

  Sapanca lokasyonundaki huzur içinde yaşayacağımız yeni evimizi kiralama konusunda hem kibarlığı hemde ilgisi ile bize çok yardımcı oldu. Evi tutmamızın en büyük etkisinin Serdar Bey olduğunu belirtmek isterim. Sunduğu hizmetten dolayı kendisine teşekkür ederiz.

  Murat Karaağaç - 23/01/2024
 • Danışman : Ercan Keskinkılınç

  Ev alım öncesi, alırken ve sonrası aşamalarda daima hoşgörü ve alâkalı olması , en önemlisi de sabırla yaklaşımı güzeldi. Kendisine olan güveni boşa çıkartmadı...

  Atilla D. - 30/12/2023
 • Danışman : Ercan Keskinkılınç

  Sadece kiralama aşamasında değil, ilk telefon görüşmemizden, daireye taşınmamıza kadarki sürecin tamamında göstermiş olduğu ilgi ve sağladığı destek ile kendisine duyduğumuz güveni doğrulamıştır. İşine olan hakimiyeti ve güçlü iletişimi ile çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde, kısa süre içerisinde ihtiyacımızın karşılandığını, beklentimizin üzerinde bir hizmet aldığımızı memnuniyetle belirtebilirim. Teşekkürler

  Volkan Atlan - 11/09/2023
 • Danışman : İsmail Altunöz

  Samimi ve yapıcı yaklaşımı için teşekkür ederiz. Sürecin en başından sonuna kadar bilgi akışını net bir şekilde sağlamış olup, her iki taraf içinde sürecin pozitif tamamlanmasına yardımcı olmuştur.

  Naim Hamzaoğlu - 26/06/2023
 • Danışman : İsmail Altunöz

  İsmail beye ilk görüşmeden, arsa satışının sonlanmasına kadar geçen süreçteki; dakikliği ile başlayıp, konuya hakimliği, bilgi aktarımı ve işini yaparken verdiği güven, saygılı duruşu için çok teşekkür ediyorum. Kendise ile tekrar tekrar tereddüt etmeden güven içinde yeniden çalışabileceğimi düşünüyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum, doğru yerde olduğunuzu bilin.

  Tülin Çaylak - 25/04/2023
 • Danışman : İsmail Altunöz

  İsmail bey ile islerimizde uzun yıllardır çalışıyoruz.Kendisinin güvenilir ,titiz ,disiplinli, ayrintili ,sonuç odaklı ,isine hakim olması, sektor konularını guncel ve yakından takip etmesi bize hem Kiralama hemde satis konularında kendisini tercih etme sebebimiz olarak öne çıkmaktadır.Yeni firmasında başarılar uzun soluklu bereketli işler dilerim.

  Murat Soysal - 22/03/2023
 • Danışman : İsmail Altunöz

  Oncelikle Ismail bey gayrimenkul konusunda gercwkten uzman bir kisi. Kendisi mulk kiralama,arsa satislarinda benim gayrimenkul danismanim olarak yer aldi. Isini bastan sonra profesyonellikle yurutuyor. 4 adet gayrimenkulumuze kiraci buldu gercekten kendi evine kiraci buluyor gibi calisiyor. Kendisine cok tesekkur ederim.

  Murat Baydak - 14/03/2023
 • Danışman : İsmail Altunöz

  İsmail Bey. Gayrimenkul satışında bana aracılık etmiştir. İlan aşamasından, tapu işleminden tahsilata kadar bana eşlik etmiş olup takdir edilecek bir iş disiplinine sahiptir. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Tekrar çalışmak için kendisi ile temas kuracağımı bildirmek isterim.

  Murat Akarsu - 11/03/2023
 • Danışman : İsmail Altunöz

  Sayın İsmail Altınöz Emlak sektöründe çalıştıgım en güvenilir ve işini en iyi biçimde yapabilen aktif bir emlacı olmakla beraber müşterilerinin istekleri dogrultusunda çözüm odaklı başarılı danışmandır emlak konusunda bizlerede ev almamızda yardımçı oldugu için çok Teşekkür ediyorum.Saygılarımla.

  Ercan Civcivoğlu - 11/03/2023
 • Danışman : İsmail Altunöz

  I am very satisfied with Mr Ismail services during the whole process for my house purchase. He is supportive , responsible and professional in his job .

  SEYED KOOSHA MOMENI - 09/03/2023
 • Danışman : İsmail Altunöz

  İlmail oldukça gayrimenkul değerleme ve danışmanlık hizmetleri konusunda güvenilir aydınlatıcı bir danışman bu konuda güvenilirlik benim için çok önemli her fırsatta çalışmak isterîmçalişmaya devam edeceğim

  Erol. Baysal - 09/03/2023
2.700.000 ₺
Satılık
4.600.000 ₺
Satılık
İstanbul-Anadolu / Kadıköy Cemil Topuzlu caddesi üzeri 175 m2 net,3+1
18.750.000 ₺
Satılık
1.850.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Güngören Güngörende satılık dükkan
2.200.000 ₺
Satılık
3.700.000 ₺
Satılık
525.000 ₺
Satılık
26.000 ₺
Kiralık