Coldwell Banker Türkiye
  • İLANLAR
  • PROJELER
  • FRANCHISING
  • DANIŞMAN OL
  • SEMİNERLER
MY CB
REKLAM FİLMİNİ İZLE
REKLAM FİLMİNİ İZLE
REKLAM FİLMİNİ İZLE

BİZE KATILMANIZ İÇİN 10 NEDEN

DETAYLAR

Coldwell Banker franchise sistemi, franchise sahiplerinin ve gayrimenkul danışmanlarının, gayrimenkul danışmanlığı sektöründe en fazla kazanan ve en uzun süreli çalışan kişiler olması hedefi üzerine kurulmuştur.


Coldwell Banker Türkiye yapılanmasında gayrimenkul franchisingi konusunda ulusal ve uluslararası alanlarda dünya birinciliklerine sahip, kendini işine adamış ve tecrübeli bir kadro bir araya geldi.


Bu kadro, Coldwell Banker markasının 110 yıllık deneyimini paydaşlarına en doğru şekilde aktarmak üzere çalışıyor. Paydaşlarını başarıya götürecek yolda rehberlik ediyor, kapsamlı eğitim programları ile gelişimlerine sürekli destek veriyor.

Amerika’da kurulmuş olan Coldwell Banker University ve Coldwell Banker Commercial University’nin tüm dünyada uyguladığı ve sonuçları sayısız başarılarla tescil edilmiş olan eğitim programlarını uyguluyor.


Yerli ve yabancı eğitimciler aracılığıyla tüm paydaşlarına yüz yüze ve online eğitim olanakları sunuyor.


Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan, takip eden, geliştiren ve uygulayan bir marka olan Coldwell Banker, özellikle internetin gücüne inanıyor. Bu nedenle internet çatısı altındaki tüm platformları en etkin şekilde kullanıyor ve paydaşlarının da kullanılmasını sağlayan yapılar oluşturuyor.


Coldwell Banker, franchise operasyon süreçleri ve dünya ile aynı anda ilerleyen yenilikçi teknolojileri ile paydaşlarını daima rakiplerinden bir adım öne çıkarmayı amaçlıyor.


Tüm franchise sahiplerine ve gayrimenkul danışmanlarına sektördeki en yenilikçi, yaratıcı, adil, eşitlikçi, profesyonel, etik ve en fazla kazandıran çalışma seçeneklerini sunmayı hedefliyor.

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

FRANCHISE FIRSATLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.