Coldwell Banker Türkiye
  • İLANLAR
  • FRANCHISING
  • DANIŞMAN OL
  • SEMİNERLER
MY CB

Gayrimenkul Satışında Dünya Lideriyiz!

Coldwell Banker dünyada gayrimenkul alım-satım dinamiklerini değiştiren sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak 49 ülkede 3000 den fazla ofisi ve 80.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir.
2013 senesinde girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirerek Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Coldwell Banker Türkiye gayrimenkul sektörünün geleceğini değiştirerek hızla büyümeye devam etmektedir.
Coldwell Banker, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 111 yıldır sürdüren dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markasıdır.

Gayrimenkul Satışında Dünya Lideriyiz!

Coldwell Banker dünyada gayrimenkul alım-satım dinamiklerini değiştiren sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak 49 ülkede 3000 den fazla ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir.
2013 senesinde girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirerek Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Coldwell Banker Türkiye gayrimenkul sektörünün geleceğini değiştirerek hızla büyümeye devam etmektedir.
Coldwell Banker, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 111 yıldır sürdüren dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markasıdır.

EKİBİMİZ

Türkiye’de gayrimenkul franchising konusunda; kendini işine adamış, tecrübeli, hizmet odaklı, atak, dinamik, enerjik, yenilikçi, profesyonel ve başarılı bir kadro Coldwell Banker Türkiye yapılanmasında bir araya gelmiştir.

Gökhan Taş - Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı

16 Mayıs 1974 doğumludur. 1991 yılında Gata Tıp Fakültesi’nde eğitimine başlamış ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlamıştır. 2006 yılı Temmuz itibariyle gayrimenkul yatırımcısı iken nitelikli aracılık hizmetleri eksikliğini görerek gayrimenkul sektörüne katılmıştır. Tamamen ticari çalışan ve konusunda en başarılı sonuçlara ulaşan uluslararası bir markanın franchise ofisi ile İstanbul / İkitelli’de hizmet vermiştir. 7 yıl boyunca bulunduğu uluslararası gayrimenkul franchise sektöründe:

2011 ve 2012 yıllarında Ticari Satış Cirosunda Dünya 1.si
2009 yılında Avrupa Ticari Ciro 1.si
2011 ve 2012 yıllarında Türkiye’de “Konut + Ticari” Ciro 1.si
2009 – 2011- 2012 yıllarında Türkiye Ticari Ciro 1.si
Ayrıca uluslar arası kategoride 100.000 kişi arsından en yüksek ciro elde eden ilk dilimdeki kişilerin aldığı 4 farklı ciro ve hizmet ödüllerine sahiptir.
2013 Mayıs itibariyle Coldwell Banker Türkiye Master Franchise haklarını alan Gökhan Taş, Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve ikiz kız babasıdır.

gokhan.tas@cb.com.tr

Özgün Aktepe - Franchise Geliştirme Direktörü

26 Mayıs 1982 Muğla, Bodrum doğumlu olan Özgün AKTEPE İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Metalurji Mühendisliği bölümünü bitirdi. Bir süre Mühendislik yaptıktan sonra uzun bir dönem Avrupa'da yaşadı. A.B. finansal kalkınma projeleri yazdı ve yönetti. Türkiye'ye kesin dönüş yaptığında geleceğin parlayan yıldızı olarak gördüğü Gayrimenkul Sektörüne adım attı. Gayrimenkul Danışmanı olarak başladığı kariyerinde başarılı işlere imza attı.
Son olarak Takım Lideri(CEO) pozisyonunda yönettiği uluslararası bir gayrimenkul şirketinin ofisini sadece 15 ay gibi kısa bir sürede 112 Vergi Levhası olan gayrimenkul danışmanına çıkararak Türkiye'nin en büyük gayrimenkul danışmanlık ofisini kurdu. Şirketin hizmet bedeli gelirleri 7 kat, satış adetleri ise %1300 arttı. Çok iyi İngilizce ve İspanyolca bilen ve rakamlara, fikirlere, projelere değer veren Özgün AKTEPE, COLDWELL BANKER'ı zirveye ulaştırmakta çok kararlı.

ozgun.aktepe@cb.com.tr

Filiz Çobanoglu - Eğitim Direktörü

4 Şubat 1980 Ankara doğumlu olan Filiz Çobanoğlu, iş hayatına satış sektöründe uluslararası bir firmada Ankara Bölge Temsilcisi olarak görev alarak başladıktan sonra kızlarının doğumuyla birlikte çalışma hayatına kısa bir ara verdi.
Gayrimenkul Sektörüne 10 yıl önce hayata sıfırdan başladığı bir zamanda Ofis Asistanı olarak başlayan, sırasıyla Ofis Yöneticisi, Gayrimenkul Danışmanı, Yatırımcı Ortak, Takım Lideri ve Eğitmenlik görevlerini üstlenen, 2016 yılı 'En Fazla Eğitim Veren Lider', 'Bölge Müdürlüğünü En Fazla Büyüten Takım Lideri', 'Markanın Büyümesine En Çok Katkı Sağlayan Bölge Müdürlüğü' ve ekibiyle birlikte 'En Fazla Danışman Tutunduran Bölge Müdürlüğü' ödüllerini alarak bir başarı hikayesi yaratan
Filiz Çobanoğlu, Coldwell Banker'ı zirveye ulaştırmakta çok kararlı.

filiz.cobanoglu@cb.com.tr

Bora Demir - Marka Geliştirme Direktörü

1980 Doğumlu olan BORA DEMİR, Cumhuriyet Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. İş Hayatına 2002 yılında CİTİBANK TÜRKİYE de, Satış ve Pazarlama departmanlarında başlayan Bora DEMİR, 2003-2004, ve 2004-2005 yıllarında üst üste 2 yıl, Kredi ve Sigorta satışlarında Türkiye birinciliği yaşamış, 2006 yılında Supervisor pozisyonuna yükselmiştir. 22 kişilik Kredi satış ve Tele marketing ekibiyle, Bankanın satış kanalları arasında Türkiye genelinde birçok başarı elde etmiştir.

5 yıllık Bankacılık deneyiminin ardından 2008 yılında kendi ekibiyle birlikte SECRETCV.COM’a geçiş yapmıştır. Secretcv.com da, Kurumsal Satış Müdürlüğü, Bölge Grup Müdürlüğü ve son olarak İş Geliştirme Müdürlüğü pozisyonlarında görev almıştır.7,5 yıllık Secretcv.com deneyiminin ardından Coldwell Banker Türkiye ailesine katılmıştır.

bora.demir@cb.com.tr

Turgay Tutar - Marka Geliştirme Yöneticisi

1966,Malatya doğumluyum.1992 yılından 2013 yılına kadar uluslararası ilaç firmasında satış ve pazarlama bölümünde görev yaptım. 2013 yılında emekli oldum.Satış ve pazarlama alanında edindiğim bilgi ve tecrubeyi, emlak sektöründe kullanmak için,sektörün en büyüğü olan COLDWELL BANKER'i tercih ettim

turgay.tutar@cb.com.tr +90 (532) 258 00 82

Eda Bahadır - Eğitim Yöneticisi

ODTÜ mezunu olan Eda Bahadır, uzun yıllar yurt içinde ve yurt dışında özel şirketlerde yöneticilik yaptı. 1998 yılında gayrimenkul franchising sektörüne girdi ve Türkiye’de uluslararası gayrimenkul franchising sistemleri konusunda ilk eğitmen oldu. 2000 yılında uluslararası franchise sistemlerinin iş eğitimlerini veren Business Educational International’ın, Türkiye master franchise haklarını aldı. BEI Türkiye olarak satış – pazarlama, yönetim, stratejik planlama, kişisel gelişim eğitimlerini Türkiye’de tek bir markaya, yurt dışında ise birkaç farklı gayrimenkul franchise markasına verdi. Aynı konularda kendi yazdığı ve yazılımına destek verdiği eğitimler, halen Türkiye’de ve yurt dışında verilmeye devam etmektedir.

eda.bahadir@cb.com.tr

Aynur Tüzün - Franchise Geliştirme Saha Yöneticisi

Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum, çalışma hayatına 1996 yılında Henkel grubunda başlamıştır. 2000 ve 2013 yılları arasında Türkiye'nin değişik bölgelerinde Pepsico, Peyman ve Eti firmalarının,yeni bayiliklerini kurmak, mevcut olan bayilikleri geliştirmek ve yönetim kuruluna kar/zarar analizi sunmak gibi görevleri üstlenmiştir.

2014 – 2015 yılları arasında sektör değişikliğine giderek, Coldwell Banker bünyesine katılan Aynur Tüzün, artık İstanbul Anadolu Yakası Franchise Saha Yöneticisi olarak Coldwell Banker Türkiye ekibinde.

aynur.tuzun@cb.com.tr +90 (531) 202 19 49

Mert Erel - Franchise Geliştirme Saha Yöneticisi

1977 Ankara doğumlu aslen Samsun’lu olan Mert EREL, çalışma hayatına 1996 yılında United Colors Of Benetton mağazasında,başlamıştır. 1997 ve 2000 yılları arasında İstanbul’un birçok bölgesinde Pepsi -Fruko Tamek A.Ş.’de sırasıyla Merchandiser, Satış Geliştirme ve Zincir Mağaza Satış Geliştirme ünvanlarıyla görev almıştır. 2002-2004 yıllarında Erikli Su İstanbul Kurumsal bayiliğinde satış, lokal bayiliklerin kurulumu ve gelişimini gerçekleştirmiştir. 2005 yılı itibariyle kendi işinde işletmecilik yapmış, sonrasında Nestle Waters firmasında saha yöneticisi görevini alarak yeni bayiliklerin kurulumu, mevcut bayi devirleri, gelişimi, raporlama ve cari takip görevlerini üstlenmiştir. Ayrıca Gümüş Su A.Ş’ nin yenilenen marka sürecinde 2015 sonuna yer alan ve kısa bir dönem dijital reklam pazarlama sektöründe tecrübe kazanan Mert EREL, 2016 yılı itibariyle Coldwell Banker Türkiye bünyesine katılarak, Anadolu Bölgesi Franchise Saha Yöneticisi olarak göreve başlamıştır.

mert.erel@cb.com.tr +90 (532) 254 00 15

Aysun Tüzün - Franchise Destek Yöneticisi

Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Aysun Tüzün, çalışma hayatına 1994 yılında başladı. Çeşitli firmalarda ön – muhasebe, satın alma , pazarlama sorumlusu ,pazarlama yöneticiliği ve şube müdür yardımcılığı yapan Aysun Tüzün, 2007 – 2012 yılları arasında PepsiCo / Dilek Group’da; kendi ekibi ile İstanbul Anadolu Yakası Bayi Yöneticisi olarak çalıştı. Anadolu yakası satış ekibinin performans ve puantaj takipleri ile ilgili süreçleri, 1.500 noktada cari risk takibini, günlük sevkiyat programlamasını, işe alımları ve şube sorumluluk yönetimlerini yaptı. 2012- 2013 yılları arasında bir gayrimenkul franchise markasının sıfırdan yapılandırılması ile ilgili franchise satış, franchise geliştirme, tüm muhasebe çalışmaları, reklam / tanıtım ve hukuksal süreçlerin tamamında kurucu üye olarak yer aldı. Nisan - Aralık 2013 tarihleri arasında PepsiCo / Dilek Group’da yeni bir yapılandırma projesini üstlenen Aysun Tüzün, Aralık 2013 itibari ile Franchise Destek Yöneticisi olarak Coldwell Banker Türkiye ekibine katıldı.

aysun.tuzun@cb.com.tr

Halil DUMAN - Organizasyon ve İnovasyon Yöneticisi

Sakarya Üniversitesi İşletme Bölümü okuyan Halil Duman 2008 Yılında Üniversiteler arası Gayrimenkul Projeleri yarışmasında 1. olarak sektöre adım attı. Kurumsal iletişim ve inovasyon uzmanlığında 8 yıllık gayrimenkul sektörü deneyimi ile Coldwell Banker Türkiye ekibine 2014 yılında dahil oldu. Yeni sistem ve inovasyonları tüm Coldwell Bankerlılara ve olacaklara Coldwell Banker Teknoloji eğitimi 'Blue Tech' adı altında eğitim vermeye başladı. Ayrıca Coldwell Banker Etkinliklerinin ve Blue Web Tv (kurucusu) yönetmenliğini yapan Halil Duman sektöre yenilik getirecek sistemler geliştirmeye heyecanla devam ediyor.

halil.duman@cb.com.tr

Tuba Özgümüş - Mali İşler Yöneticisi

Trakya Üniversitesinde Muhasebe Bölümünden mezun olan Tuba Özgümüş, iş hayatına 1998 yılında başladı. Efes Tur, Vista Turizm gibi firmalarda Muhasebe Sorumlusu olarak çalıştıktan sonra Kıbrıs Jasmin Court Hotel’de Ana Kasa Sorumlusu olarak üç yılı aşkın süre çalışmıştır. İstanbul’a döndükten sonra demir çelik sektöründe yedi yıl Muhasebe Sorumlusu olarak görev aldı. 2011 yılında Coldwell Banker Türkiye’de Muhasebe Sorumlusu olarak çalışmaya başladı. Daha sonra iki yıl boyunca uluslararası bir gayrimenkul franchise markasında aynı konuda çalışmalarına devam etti. 2014 Mart ayında Mali İşler Yöneticisi olarak Coldwell Banker Türkiye’nin yeni yapılanmasına katıldı.

tuba.ozgumus@cb.com.tr

Yalçın Alikoç - Muhasebe Yöneticisi

yalcin.alikoc@cb.com.tr

Eşref Yılmaz - İdari İşler Yöneticisi

1980 doğumlu olan Eşref YILMAZ, 2001-2015 yılları arasında Erikli Su'da çeşitli departmanlarda görev ve yöneticilik yapmıştır. İstanbul Avrupa Bölgesi Dağıtım Merkezi Uzmanı olarak görevinden ayrıldıktan sonra Mayıs 2015 tarihinde İdari İşler Yöneticisi olarak Coldwell Banker ekibine katılmıştır.

esref.yilmaz@cb.com.tr

Meriç Karakaş - Sosyal Medya ve İçerik Uzmanı

12 Mart 1981'de İzmir'de dünyaya gelen Meriç Karakaş, 2003 yılında İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Uzun zaman ajanslarda metin yazarı olarak çalışan Meriç Karakaş, 2010 yılında Tick Tock Boom Dijital PR Ajansı'nda sosyal medya uzmanı olarak çalışmaya başladı. 5 yıl bu ajansta Türkiye'nin birçok premium markasına sosyal medya, online itibar yönetimi ve dijital PR hizmetlerini verdi. 2 yıl kadar da kurumsal şirket deneyimi yaşadıktan sonra Coldwell Banker Türkiye'de Sosyal Medya ve İçerik Uzmanı olarak çalışmaya başladı. Arkeoloji, tarih, astrofizik, satranç, futbol,sosyal medya, edebiyat ve bilgisayar oyunları ilgili alanlarıdır. Çok iyi derecede İngilizce bilen Meriç Karakaş, aynı zamanda yaratıcı kampanyalar, içerikler ve projeler üretme konusunda da tecrübe sahibi. 

meric.karakas@cb.com.tr

Kübra Demirbağ -

İzmit doğumlu olan Kübra DEMİRBAĞ, Trakya Üniversitesi Dış Ticaret bölümünü bitirmiş, ikinci üniversite olarak da Anadolu Üniversitesi Uluslararası ilişkiler okumuştur. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra 2013-2014 yılları arasında Turkcell Kurumsal’da operasyon yöneticiliği yapmış, daha sonra Doğuş Grubu bünyesinde Volkswagen Yetkili Satıcısında binek araçlar satış ve operasyon yöneticiliği yaptıktan sonra aramıza katılmıştır.

kubra.demirbag@cb.com.tr

Derya Öztürk - Grafik Tasarım Uzmanı

5 Ekim 1985’de Kocaeli’de dünyaya gelen Derya Öztürk, 2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Muhasebe Bölümü’nden mevzun oldu. Bu dönemde gazeteciliğe karşı büyük ilgi duyan Derya Öztürk, kendini bu alanda geliştirerek 10 yıl, 5 farklı ulusal gazetede tasarımcı olarak görev aldı. Gazeteden sonra 3 önemli derginin görsel yönetmenliğini üstlendi. 2017’de Coldwell Banker Türkiye’de Grafik Tasarım Uzmanı olarak işe başlamıştır.

derya.ozturk@cb.com.tr

Turgut Turay - Marka Geliştirme Yöneticisi

1978 İstanbul doğumlu olan Turgut TURAY, Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret ve İşletme
mezunudur.Üniversite döneminde Pizza Hut,Domino’s Pizza ,TGI Friday’s firmalarında değişik kademelerde görev almıştır. Microsoft MCSE sertifikasyon programını tamamladıktan sonra iş hayatına 2000 yılında Siemens Business Services’ta Team Leader olarak devam etmiştir.Tepe Grubu Bilgi İşlem Sorumlusu,Deva Holding bünyesinde Representative,MNG Kargo Satış Pazarlama ve Franchise Yöneticisi olarak görev yapmıştır.2011-2017 yılları arasında Lojistik sektöründe kurucusu olduğu firmada ticari faaliyet göstermiştir.2017 yılının Mayıs ayında şirketini yatırımcı bir gruba devreden Turgut TURAY Ekim ayında Coldwell Banker Türkiye’de Marka Geliştirme Yöneticisi olarak göreve başlamıştır.

turgut.turay@cb.com.tr +90 (532) 371 1312

Seda Üzümkesici - Ofis Asistanı

seda.ukesici@cb.com.tr