Coldwell Banker Türkiye
  • İLANLAR
  • PROJELER
  • FRANCHISING
  • DANIŞMAN OL
  • SEMİNERLER
MY CB

Gökhan Taş - Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı

16 Mayıs 1974 doğumludur. 1991 yılında Gata Tıp Fakültesi’nde eğitimine başlamış ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlamıştır. 2006 yılı Temmuz itibariyle gayrimenkul yatırımcısı iken nitelikli aracılık hizmetleri eksikliğini görerek gayrimenkul sektörüne katılmıştır. Tamamen ticari çalışan ve konusunda en başarılı sonuçlara ulaşan uluslararası bir markanın franchise ofisi ile İstanbul / İkitelli’de hizmet vermiştir. 7 yıl boyunca bulunduğu uluslararası gayrimenkul franchise sektöründe:

2011 ve 2012 yıllarında Ticari Satış Cirosunda Dünya 1.si
2009 yılında Avrupa Ticari Ciro 1.si
2011 ve 2012 yıllarında Türkiye’de “Konut + Ticari” Ciro 1.si
2009 – 2011- 2012 yıllarında Türkiye Ticari Ciro 1.si
Ayrıca uluslar arası kategoride 100.000 kişi arsından en yüksek ciro elde eden ilk dilimdeki kişilerin aldığı 4 farklı ciro ve hizmet ödüllerine sahiptir.
2013 Mayıs itibariyle Coldwell Banker Türkiye Master Franchise haklarını alan Gökhan Taş, Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve ikiz kız babasıdır.

gokhan.tas@cb.com.tr

Ufuk Şevki - Genel Koordinatör

ufuk.sevki@cb.com.tr

Franchise Satış Departmanı

Ayhan Kaya - Franchise Satış Koordinatörü

Çukurova Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu, İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedogojik Formasyon Sertifikasyon sahibi Ayhan Kaya
İş hayatına Astel Kâğıtçılık A.Ş Kalite Bölümü’nde yönetici olarak başladı.
1995-2002 arası Deva Holding ve Fako İlaçları Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü görevlerini yürüttü.
2003 – 2007 yılları arasında Kargo ve Taşımacılık, Dermo kozmetik, GSM gibi sektörlerde, Satış ve Pazarlama Müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı.
2007 - 2013 yıllları arasında uluslar arası bir kurumsal gayrimenkul franchise markasında ,Franchise Satış Yöneticisi olarak görev yaptığı dönemlerde Franchise Satış Dalında 89 Ülke danışmanları arasında;
2008 yılında Franchise Satış Dünya Dördüncüsü
2009 Franchise Satış Dünya Birincisi
2010 Franchise Satış Dünya Birincisi
2011 Franchise Satış Dünya Birincisi
2012 Franchise Satış Dünya Birincisi
Olarak Dünya şampiyonluğunu elde etti.
2013 Yılında Coldwell Banker Türkiye'ye merhaba dedi ve bir süre Yurtdışı yaşamı deneyiminden sonra
2020 Vizyonumuz 300 Ofise ulaşma yolunda
Franchise Satış Koordinatörü olarak tekrar aramızda

ayhan.kaya@cb.com.tr +90 (533) 934 29 40

Bora Demir - Franchise Satış Yöneticisi

1980 Doğumlu olan BORA DEMİR, Cumhuriyet Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. İş Hayatına 2002 yılında CİTİBANK TÜRKİYE de, Satış ve Pazarlama departmanlarında başlayan Bora DEMİR, 2003-2004, ve 2004-2005 yıllarında üst üste 2 yıl, Kredi ve Sigorta satışlarında Türkiye birinciliği yaşamış, 2006 yılında Supervisor pozisyonuna yükselmiştir. 22 kişilik Kredi satış ve Tele marketing ekibiyle, Bankanın satış kanalları arasında Türkiye genelinde birçok başarı elde etmiştir.

5 yıllık Bankacılık deneyiminin ardından 2008 yılında kendi ekibiyle birlikte SECRETCV.COM’a geçiş yapmıştır. Secretcv.com da, Kurumsal Satış Müdürlüğü, Bölge Grup Müdürlüğü ve son olarak İş Geliştirme Müdürlüğü pozisyonlarında görev almıştır.7,5 yıllık Secretcv.com deneyiminin ardından Coldwell Banker Türkiye ailesine katılmıştır.

bora.demir@cb.com.tr +90 (532) 258 00 71

Turgay Tutar - Franchise Satış Yöneticisi

1966,Malatya doğumluyum.1992 yılından 2013 yılına kadar uluslararası ilaç firmasında satış ve pazarlama bölümünde görev yaptım. 2013 yılında emekli oldum.Satış ve pazarlama alanında edindiğim bilgi ve tecrubeyi, emlak sektöründe kullanmak için,sektörün en büyüğü olan COLDWELL BANKER'i tercih ettim

turgay.tutar@cb.com.tr +90 (533) 281 33 50

Şafak Sönmez - Franchise Satış Yöneticisi

Şafak Bey İşletme Fakültesi mezunudur. Öğrencilik yıllarında kafe işletmeciliği ve spor giyim mağazası işletmeciliği yapmıştır.
Öğrencilik hayatının ardından Coca Cola Bottlers of Turkey’de satış bölge müfettişliği yapmıştır. Bunun ardından Avivasa’da satış müdürlüğü ve bölge müdürlüğü yapmıştır.
Ahmet Şerif İzgören Akademi’de Eğitimcinin Eğitimi Programı’na katılmıştır. Sonrasında Banka ve sigorta şirketlerine satış eğitimleri vermiştir. Aynı zamanda gayrimenkul yatırımları ve aracılığı tecrübelerine sahiptir.
Şafak Sönmez Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Değerleme Lisansı’na sahiptir.
Coldwell Banker Türkiye bünyesinde Ağustos 2014 ve Şubat 2017 tarihleri arasında olduğu gibi 22 Aralık 2017’den itibaren İç Anadolu, Karadeniz, Akdeniz , Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgeleri’nden sorumlu Marka Geliştirme Yöneticiliği görevini yapacaktır

safak.sonmez@cb.com.tr +90 (532) 257 92 83

Zeynep Zongür - Franchise Satış Destek Uzmanı

Franchise Satış

zeynep.zongur@cb.com.tr

Franchise Geliştirme Departmanı

Aysun Tüzün - Franchise Destek Yöneticisi

Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Aysun Tüzün, çalışma hayatına 1994 yılında başladı. Çeşitli firmalarda ön – muhasebe, satın alma , pazarlama sorumlusu ,pazarlama yöneticiliği ve şube müdür yardımcılığı yapan Aysun Tüzün, 2007 – 2012 yılları arasında PepsiCo / Dilek Group’da; kendi ekibi ile İstanbul Anadolu Yakası Bayi Yöneticisi olarak çalıştı. Anadolu yakası satış ekibinin performans ve puantaj takipleri ile ilgili süreçleri, 1.500 noktada cari risk takibini, günlük sevkiyat programlamasını, işe alımları ve şube sorumluluk yönetimlerini yaptı. 2012- 2013 yılları arasında bir gayrimenkul franchise markasının sıfırdan yapılandırılması ile ilgili franchise satış, franchise geliştirme, tüm muhasebe çalışmaları, reklam / tanıtım ve hukuksal süreçlerin tamamında kurucu üye olarak yer aldı. Nisan - Aralık 2013 tarihleri arasında PepsiCo / Dilek Group’da yeni bir yapılandırma projesini üstlenen Aysun Tüzün, Aralık 2013 itibari ile Franchise Destek Yöneticisi olarak Coldwell Banker Türkiye ekibine katıldı.

aysun.tuzun@cb.com.tr

Aynur Tüzün - Franchise Geliştirme Saha Yöneticisi

Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum, çalışma hayatına 1996 yılında Henkel grubunda başlamıştır. 2000 ve 2013 yılları arasında Türkiye'nin değişik bölgelerinde Pepsico, Peyman ve Eti firmalarının,yeni bayiliklerini kurmak, mevcut olan bayilikleri geliştirmek ve yönetim kuruluna kar/zarar analizi sunmak gibi görevleri üstlenmiştir.

2014 – 2015 yılları arasında sektör değişikliğine giderek, Coldwell Banker bünyesine katılan Aynur Tüzün, artık İstanbul Anadolu Yakası Franchise Saha Yöneticisi olarak Coldwell Banker Türkiye ekibinde.

aynur.tuzun@cb.com.tr +90 (531) 202 19 49

Mert Erel - Franchise Geliştirme Saha Yöneticisi

1977 Ankara doğumlu aslen Samsun’lu olan Mert EREL, çalışma hayatına 1996 yılında United Colors Of Benetton mağazasında,başlamıştır. 1997 ve 2000 yılları arasında İstanbul’un birçok bölgesinde Pepsi -Fruko Tamek A.Ş.’de sırasıyla Merchandiser, Satış Geliştirme ve Zincir Mağaza Satış Geliştirme ünvanlarıyla görev almıştır. 2002-2004 yıllarında Erikli Su İstanbul Kurumsal bayiliğinde satış, lokal bayiliklerin kurulumu ve gelişimini gerçekleştirmiştir. 2005 yılı itibariyle kendi işinde işletmecilik yapmış, sonrasında Nestle Waters firmasında saha yöneticisi görevini alarak yeni bayiliklerin kurulumu, mevcut bayi devirleri, gelişimi, raporlama ve cari takip görevlerini üstlenmiştir. Ayrıca Gümüş Su A.Ş’ nin yenilenen marka sürecinde 2015 sonuna yer alan ve kısa bir dönem dijital reklam pazarlama sektöründe tecrübe kazanan Mert EREL, 2016 yılı itibariyle Coldwell Banker Türkiye bünyesine katılarak, Anadolu Bölgesi Franchise Saha Yöneticisi olarak göreve başlamıştır.

mert.erel@cb.com.tr +90 (532) 254 00 15

Berk Özdemir - Franchise Geliştirme Saha Yöneticisi

berk.ozdemir@cb.com.tr

Seda Üzümkesici - Ofis Asistanı

seda.ukesici@cb.com.tr

Eğitim Departmanı

Filiz Çobanoglu - Eğitim Direktörü

4 Şubat 1980 Ankara doğumlu olan Filiz Çobanoğlu, iş hayatına satış sektöründe uluslararası bir firmada Ankara Bölge Temsilcisi olarak görev alarak başladıktan sonra kızlarının doğumuyla birlikte çalışma hayatına kısa bir ara verdi.
Gayrimenkul Sektörüne 10 yıl önce hayata sıfırdan başladığı bir zamanda Ofis Asistanı olarak başlayan, sırasıyla Ofis Yöneticisi, Gayrimenkul Danışmanı, Yatırımcı Ortak, Takım Lideri ve Eğitmenlik görevlerini üstlenen, 2016 yılı 'En Fazla Eğitim Veren Lider', 'Bölge Müdürlüğünü En Fazla Büyüten Takım Lideri', 'Markanın Büyümesine En Çok Katkı Sağlayan Bölge Müdürlüğü' ve ekibiyle birlikte 'En Fazla Danışman Tutunduran Bölge Müdürlüğü' ödüllerini alarak bir başarı hikayesi yaratan
Filiz Çobanoğlu, Coldwell Banker'ı zirveye ulaştırmakta çok kararlı.

filiz.cobanoglu@cb.com.tr

Eda Bahadır - Eğitim Yöneticisi

ODTÜ mezunu olan Eda Bahadır, uzun yıllar yurt içinde ve yurt dışında özel şirketlerde yöneticilik yaptı. 1998 yılında gayrimenkul franchising sektörüne girdi ve Türkiye’de uluslararası gayrimenkul franchising sistemleri konusunda ilk eğitmen oldu. 2000 yılında uluslararası franchise sistemlerinin iş eğitimlerini veren Business Educational International’ın, Türkiye master franchise haklarını aldı. BEI Türkiye olarak satış – pazarlama, yönetim, stratejik planlama, kişisel gelişim eğitimlerini Türkiye’de tek bir markaya, yurt dışında ise birkaç farklı gayrimenkul franchise markasına verdi. Aynı konularda kendi yazdığı ve yazılımına destek verdiği eğitimler, halen Türkiye’de ve yurt dışında verilmeye devam etmektedir.

eda.bahadir@cb.com.tr

Cenker Erdamar - Eğitmen

cenker.erdamar@cb.com.tr

İnsan Kaynakları Departmanı

Ayça Cansın - İnsan Kaynakları Direktörü

İstanbul doğumlu olan Cansın, 1995 yılında Ankara Üniversitesi DTCF Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatını bölüm 3.sü olarak bitirmiştir. 2005 – 2007 tarihleri arasında ITU’ de işletme yüksek lisansını tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra çeşitli sektörlerde Türkiye'nin önde gelen grup şirketleri ve holdinglerinde yurt içi ve yurt dışı görevlerde orta ve üst düzey yöneticilik pozisyonunda çalışmıştır.
1995 - 2007 yılları arasında Türkiye Honda ve Peugeot Otomotiv Pazarlama’da Bölge Müdürlüğü görevini yürütmüş sonrasında Peugeot Eğitim Merkezinin ve Yüce Auto^nun Eğitim Departmanının oluşumunu sağlamıştır.
2007 yılında sektör değişikliği yaparak inşaat sektöründe System Group (Construction) bünyesinde önce İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörlüğü sonrasında aynı sorumlulukların yanı sıra 2016 yılına kadar Yeni Yatırımlar - İş Geliştirme ve Proje Finansmanından sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür.
2016 – 2017 yılları arasında Ata Silah’da İnsan Kaynakları Grup Müdürlüğü pozisyonunu yürütmüştür.
2018 yılı itibariyle Coldwell Banker Türkiye ailesine katılarak, İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine başlamıştır.
3 dil bilen (İngilizce – Fransızca – Rusça) Ayça Baydar CANSIN evli ve 2 kız çocuk annesidir.

ayca.cansin@cb.com.tr

Üretim Departmanı

Halil DUMAN - Organizasyon ve İnovasyon Yöneticisi

Sakarya Üniversitesi İşletme Bölümü okuyan Halil Duman 2008 Yılında Üniversiteler arası Gayrimenkul Projeleri yarışmasında 1. olarak sektöre adım attı. Kurumsal iletişim ve inovasyon uzmanlığında 8 yıllık gayrimenkul sektörü deneyimi ile Coldwell Banker Türkiye ekibine 2014 yılında dahil oldu. Yeni sistem ve inovasyonları tüm Coldwell Bankerlılara ve olacaklara Coldwell Banker Teknoloji eğitimi 'Blue Tech' adı altında eğitim vermeye başladı. Ayrıca Coldwell Banker Etkinliklerinin ve Blue Web Tv (kurucusu) yönetmenliğini yapan Halil Duman sektöre yenilik getirecek sistemler geliştirmeye heyecanla devam ediyor.

halil.duman@cb.com.tr

Arda Lale - Dijital Pazarlama Sorumlusu

1987 doğumlu olan Arda Lale, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nde eğitimine devam etmektedir. İş hayatına e-ticaret alanında bilgi teknolojileri ve e-ticaret yöneticisi olarak başlayan Arda Lale, daha sonra bir ayakkabı markasının dijital pazarlama müdürlüğünü yürütmüştür. 2015 yılında Google'ın Türkiye'deki resmi iş ortakları arasına katılarak çeşitli ajanslar ile gayrimenkul firmalarına dijital pazarlama danışmanlıkları vermiştir. Haziran 2016 tarihinde Coldwell Banker Türkiye ekibine katılmıştır.

arda.lale@cb.com.tr

Rıdvan Sarıtunç - Yazılım ve Veritabanı Uzmanı

17 Mart 1992’de Bartın'da dünyaya gelen Rıdvan, 2012 yılında Nevşehir Üniversitesi Bilişim teknolojileri ve programlama bölümünden mezun oldu. Yazılıma ilgi duyan Rıdvan Sarıtunç, E-ticaret firmasında webmaster olarak görev aldıktan sonra 2017’de Coldwell Banker Türkiye’de Yazılım ve Veritabanı Uzmanı olarak işe başlamıştır.

ridvan.saritunc@cb.com.tr

Melih Çelikbilek - Grafik Tasarım Uzmanı

1985 İstanbul doğumlu olan MELİH ÇELİKBİLEK, Beykent Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunudur. İş hayatına 2004 yılında Hürriyet Gazetesi Spor bölümünde başlayan MELİH ÇELİKBİLEK, 2009-2010 yıllarında TSYD en iyi sayfa dalında birinci olmuştur. Futbolla ilgili köşe yazıları da yazan MELİH ÇELİKBİLEK, 2017 yılında WomenStlye ve OtoStil dergilerinin Görsel Yönetmenliğini yaptıktan sonra Coldwell Banker Türkiye ailesine katılmıştır.

melih.celikbilek@cb.com.tr

Burak Açarçiçek - Sosyal Medya Uzmanı

burak.acarcicek@cb.com.tr

Mustafa Dinçer - Video Uzmanı

dincer.mustafa@cb.com.tr

Finans Departmanı

Yalçın Alikoç - Muhasebe Yöneticisi

yalcin.alikoc@cb.com.tr

Aziz Çağatay - Finans Uzmanı

aziz.cagatay@cb.com.tr

Eşref Yılmaz - İdari İşler Yöneticisi

1980 doğumlu olan Eşref YILMAZ, 2001-2015 yılları arasında Erikli Su'da çeşitli departmanlarda görev ve yöneticilik yapmıştır. İstanbul Avrupa Bölgesi Dağıtım Merkezi Uzmanı olarak görevinden ayrıldıktan sonra Mayıs 2015 tarihinde İdari İşler Yöneticisi olarak Coldwell Banker ekibine katılmıştır.

esref.yilmaz@cb.com.tr