Coldwell Banker Türkiye
  • İLANLAR
  • PROJELER
  • FRANCHISE
  • DANIŞMAN OL
  • SEMİNERLER
  • BLUE TV
MY CB
PORTFÖYLER
PROJELER
OFİSLERİMİZ
PROFESYONELLERİMİZ
FRANCHISE
DANIŞMAN OL
GAYRİMENKUL ALMAK & SATMAK İSTİYORUM
HAKKIMIZDA
BLOG
İLETİŞİM
MYCB

Gökhan Taş - Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı

16 Mayıs 1974 doğumludur. 1991 yılında Gata Tıp Fakültesi’nde eğitimine başlamış ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlamıştır. 1998'de 24 yaşında Erikli Su İstanbul Kurumsal bayisi olarak ticaret hayatına başlamış,
2006 yılı Temmuz itibariyle gayrimenkul yatırımcısı iken nitelikli aracılık hizmetleri eksikliğini görerek gayrimenkul danışmanlık sektörüne katılmıştır.
Ticari Gayrimenkul üzerinde çalışan ve konusunda en başarılı sonuçlara ulaşan uluslararası bir markanın franchise ofisi ile İstanbul / İkitelli’ de 6 yıl boyunca ofis sahibi/broker olarak gayrimenkul danışmanlık sektöründe bir çok satışa ve kiralamaya aracılık etmiş,32 kişilik bir ekip kurarak Türkiye'nin en başarılı ekiplerinden birine liderlik etmiştir.

Bu 6 yılda 2 kez Dünya,4 kez Türkiye Ciro Şampiyonu olmuştur.


2013 Nisan ayı itibariyle Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise haklarını alan Gökhan Taş, Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanılığı görevini yürütmektedir.
Sadece 5 yıl kadar kısa bir zamanda Coldwell Banker markasının Türkiye ve Kıbrıs'ta gayrimenkul sektöründe oyun kurucular arasına girmesini sağlayan Gökhan Taş, 1.500 Gayrimenkul profesyoneli ağıyla markayı 6 ofisten 150’e yakın aktif ofise çıkarmıştır. Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, Las Vegas’ta düzenlenen 10.000’den fazla Coldwell Banker’lıların katıldığı Gen Blue organizasyonunda Coldwell Banker Global tarafından Coldwell Banker’ın en üst düzey ve şimdiye kadar Amerika dışında ilk kez bir Coldwell Banker'lıya verilen efsanevi Chandler Barton Spirit ödülü ile onurlandırılmıştır.
2016 yılında tüm girişimciler için yazdığı ‘Çekilin Ben Doktor Değilim’ kitabı ile büyük ilgi toplayan Gökhan Taş ‘Milyonerden Milyonere’ adlı Gayrimenkul Satış Eğitimini tüm gayrimenkul sektörü çalışanları ile paylaşmaya devam etmektedir. 2020 Vizyonu ile Coldwell Banker Türkiye'deki hedefi 300 Ofis, 5000 Gayrimenkul Danışmanı, 5 Milyar Dolar Satış Hacmine ulaşmaktır.


2018 Kasım itibariyle, yine dünyanın en yaygın ve başarılı global gayrimenkul danışmanlık markalarından biri olan ERA Gayrimenkulün Türkiye•Kıbrıs Master Franchise haklarını alan Gökhan Taş,Amerika'da ana çatı kurum olan REALOGY'nin Dünya’da ilk defa 2 dev markanın yönetimini tek kişiye verdiği ilk kişi olmuştur.


Gökhan Taş, Coldwell Banker-Coldwell Banker Commercial ve ERA markalarının, ofislerinin ve profesyonellerinin enerjisi ve sinerjisi ile Türkiye’nin Gayrimenkul Pazarında 'Yer Gösteren değil Yol Gösteren' olmak ve sektörü büyütmek için kendini adamıştır.


Gökhan Taş Evli ve ikiz kız babasıdır.

gokhan.tas@cb.com.tr

Franchise Satış

Ayhan Kaya - Franchise Satış Koordinatörü

Çukurova Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu, İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedogojik Formasyon Sertifikasyon sahibi Ayhan Kaya
İş hayatına Astel Kâğıtçılık A.Ş Kalite Bölümü’nde yönetici olarak başladı.
1995-2002 arası Deva Holding ve Fako İlaçları Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü görevlerini yürüttü.
2003 – 2007 yılları arasında Kargo ve Taşımacılık, Dermo kozmetik, GSM gibi sektörlerde, Satış ve Pazarlama Müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı.
2007 - 2013 yıllları arasında uluslar arası bir kurumsal gayrimenkul franchise markasında ,Franchise Satış Yöneticisi olarak görev yaptığı dönemlerde Franchise Satış Dalında 89 Ülke danışmanları arasında;
2008 yılında Franchise Satış Dünya Dördüncüsü
2009 Franchise Satış Dünya Birincisi
2010 Franchise Satış Dünya Birincisi
2011 Franchise Satış Dünya Birincisi
2012 Franchise Satış Dünya Birincisi
Olarak Dünya şampiyonluğunu elde etti.
2013 Yılında Coldwell Banker Türkiye'ye merhaba dedi ve bir süre Yurtdışı yaşamı deneyiminden sonra
2020 Vizyonumuz 300 Ofise ulaşma yolunda
Franchise Satış Koordinatörü olarak tekrar aramızda

ayhan.kaya@cb.com.tr +90 (533) 934 29 40

Turgay Tutar - Franchise Satış Direktörü

1966,Malatya doğumluyum.1992 yılından 2013 yılına kadar uluslararası ilaç firmasında satış ve pazarlama bölümünde görev yaptım. 2013 yılında emekli oldum.Satış ve pazarlama alanında edindiğim bilgi ve tecrubeyi, gayrimenkul sektöründe kullanmak için, sektörün en büyüğü olan COLDWELL BANKER'i tercih ettim

turgay.tutar@cb.com.tr +90 (533) 281 33 50

Ahmet Öğütçü - Franchise Satış Yöneticisi

ahmet.ogutcu@cb.com.tr (532) 603 96 83

Coldwell Banker Commercial

Yalım Tunç - Ticari Gayrimenkuller Grup Direktörü

yalim.tunc@cbcturkiye.com.tr

Bora Demir - Kurumsal Satış Departmanı Direktörü

1980 Doğumlu olan BORA DEMİR, Cumhuriyet Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. İş Hayatına 2002 yılında CİTİBANK TÜRKİYE de, Satış ve Pazarlama departmanlarında başlayan Bora DEMİR, 2003-2004, ve 2004-2005 yıllarında üst üste 2 yıl, Kredi ve Sigorta satışlarında Türkiye birinciliği yaşamış, 2006 yılında Supervisor pozisyonuna yükselmiştir. 22 kişilik Kredi satış ve Tele marketing ekibiyle, Bankanın satış kanalları arasında Türkiye genelinde birçok başarı elde etmiştir.

5 yıllık Bankacılık deneyiminin ardından 2008 yılında kendi ekibiyle birlikte SECRETCV.COM’a geçiş yapmıştır. Secretcv.com da, Kurumsal Satış Müdürlüğü, Bölge Grup Müdürlüğü ve son olarak İş Geliştirme Müdürlüğü pozisyonlarında görev almıştır.7,5 yıllık Secretcv.com deneyiminin ardından Coldwell Banker Türkiye ailesine katılmıştır.

bora.demir@cb.com.tr

Erkul Kıvanç İsman - İş Geliştirme ve Veri Yönetimi Direktörü

1965 İstanbul doğumlu olan Erkul Kıvanç İsman, Galatasaray Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. 1987- 1991 yılları arasında Pazar Araştırma sektöründe uluslararası firmada çalıştıktan sonra 1992 yılında kendi firmasını kurmuştur. 2004 yılında emlak sektörüne uluslararası bir markanın 2 franchise ofisini kurarak atılmıştır. 2009 yılında kendi firmasını kurarak Ticari Gayrimenkul pazarına giriş yapmıştır. 2019 yılı Şubat ayından itibaren Coldwell Banker Commercial İş Geliştirme ve Veri Yönetimi Direktörü olarak görev almaktadır.

kivanc.isman@cbcturkiye.com.tr

Franchise Geliştirme

Mert Erel - Franchise Geliştirme Direktörü

1977 Ankara doğumlu aslen Samsun’lu olan Mert EREL, çalışma hayatına 1996 yılında United Colors Of Benetton mağazasında,başlamıştır. 1997 ve 2000 yılları arasında İstanbul’un birçok bölgesinde Pepsi -Fruko Tamek A.Ş.’de sırasıyla Merchandiser, Satış Geliştirme ve Zincir Mağaza Satış Geliştirme ünvanlarıyla görev almıştır. 2002-2004 yıllarında Erikli Su İstanbul Kurumsal bayiliğinde satış, lokal bayiliklerin kurulumu ve gelişimini gerçekleştirmiştir. 2005 yılı itibariyle kendi işinde işletmecilik yapmış, sonrasında Nestle Waters firmasında saha yöneticisi görevini alarak yeni bayiliklerin kurulumu, mevcut bayi devirleri, gelişimi, raporlama ve cari takip görevlerini üstlenmiştir. Ayrıca Gümüş Su A.Ş’ nin yenilenen marka sürecinde 2015 sonuna yer alan ve kısa bir dönem dijital reklam pazarlama sektöründe tecrübe kazanan Mert EREL, 2016 yılı itibariyle Coldwell Banker Türkiye bünyesine katılarak, Anadolu Bölgesi Franchise Saha Yöneticisi olarak göreve başlamıştır.

mert.erel@cb.com.tr +90 (532) 254 00 15

Aysun Tüzün - Franchise Geliştirme Destek Yöneticisi

Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Aysun Tüzün, çalışma hayatına 1994 yılında başladı. Çeşitli firmalarda ön – muhasebe, satın alma , pazarlama sorumlusu ,pazarlama yöneticiliği ve şube müdür yardımcılığı yapan Aysun Tüzün, 2007 – 2012 yılları arasında PepsiCo / Dilek Group’da; kendi ekibi ile İstanbul Anadolu Yakası Bayi Yöneticisi olarak çalıştı. Anadolu yakası satış ekibinin performans ve puantaj takipleri ile ilgili süreçleri, 1.500 noktada cari risk takibini, günlük sevkiyat programlamasını, işe alımları ve şube sorumluluk yönetimlerini yaptı. 2012- 2013 yılları arasında bir gayrimenkul franchise markasının sıfırdan yapılandırılması ile ilgili franchise satış, franchise geliştirme, tüm muhasebe çalışmaları, reklam / tanıtım ve hukuksal süreçlerin tamamında kurucu üye olarak yer aldı. Nisan - Aralık 2013 tarihleri arasında PepsiCo / Dilek Group’da yeni bir yapılandırma projesini üstlenen Aysun Tüzün, Aralık 2013 itibari ile Franchise Destek Yöneticisi olarak Coldwell Banker Türkiye ekibine katıldı.

aysun.tuzun@cb.com.tr

Eğitim

Cenker Erdamar - Eğitmen

İstanbul doğumlu olan Erdamar, 1995 yılında İ.T.Ü. Makina Fakültesi ’ni bitirdikten sonra, İ.Ü. Sosyal Bilimler Enstitüsü ’nün düzenlediği 1 yıllık CPIM Uluslararası İşletmecilik (Certificate Program of International Management) Programı ’nı ikincilikle tamamlamıştır. Bu dönemde İ.Ü. İşletme Fakültesi ’nde başladığı İşletme Yönetimi ve Organizasyon Yüksek Lisans Programı ’nı da tamamlayan Erdamar, aynı bölümde Doktora Programına devam etmektedir.

1992-2008 yılları arasındaki özel sektör deneyiminin ardından, 2009 yılında YODA Eğitim ve Danışmanlık şirketini kurmuştur. Satış ve Süreç Mükemmelliği konularında uzmanlaşmış, Türkiye ’de ve yurtdışında farklı sektörlerden onlarca şirketle çalışmış, binlerce kişiyi eğitmiş, danışmanlık desteği vermiş, Türkiye ’nin yanısıra İngiltere, Avusturya, Hollanda, Romanya, Rusya, Sırbistan gibi ülkelerde de eğitimler vermiştir.

Eğitim ve danışmanlık desteği verdiği metal, gıda, finans, enerji, ahşap, tüketici elektroniği gibi sektörlerin yanısıra, 2011 yılından beri gayrimenkul sektöründe aktif olarak satış, iletişim, iş planlama, markalaşma, pazarlama stratejileri, iş geliştirme gibi konularda eğitimler vermektedir.

cenker.erdamar@cb.com.tr

Teknoloji ve Organizasyon

Halil DUMAN - Teknoloji ve Organizasyon Yöneticisi

Halil Duman 2008 Yılında Üniversiteler arası Gayrimenkul Projeleri yarışmasında 1. olarak sektöre adım attı.Organizasyon ve inovasyon uzmanlığında 8 yıllık gayrimenkul sektörü deneyimi ile Coldwell Banker Türkiye ekibine 2014 yılında dahil oldu. Yeni sistem ve inovasyonları tüm Coldwell Banker'lılara ve olacaklara Coldwell Banker Teknoloji eğitimi 'Blue Tech' adı altında aktarım yaparak eğitim vermeye başladı. Ayrıca Coldwell Banker Etkinliklerinin ve Blue Tv (kurucusu) yönetmenliğini yapan Halil Duman sektöre yenilik getirecek teknolojik sistemler geliştirmeye heyecanla devam ediyor.

halil.duman@cb.com.tr

Melih Çelikbilek - Grafik Tasarım Uzmanı

1985 İstanbul doğumlu olan Melih Çelikbilek, Beykent Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı mezunudur. İş hayatına 2004 yılında ulusal bir gazetenin Spor bölümünde başlayarak, 2009-2010 yıllarında TSYD en iyi sayfa dalında birinci olmuştur. Futbolla ilgili köşe yazıları bulunan ve çeşitli dergilerde Görsel Yönetmelik görevini yürüten Melih Çelikbilek 2018 yılında Coldwell Banker Türkiye ailesine katılmıştır.

melih.celikbilek@cb.com.tr

İnsan Kaynakları

Senem Özcan - International Relations and Operations Manager

senem.ozcan@cb.com.tr

Finans ve İdari İşler

Yalçın Alikoç - Muhasebe Yöneticisi

yalcin.alikoc@cb.com.tr

Tuba Özgümüş - Mali İşler Yöneticisi

Trakya Üniversitesinde Muhasebe Bölümünden mezun olan Tuba Özgümüş, iş hayatına 1998 yılında başladı. Efes Tur, Vista Turizm gibi firmalarda Muhasebe Sorumlusu olarak çalıştıktan sonra Kıbrıs Jasmin Court Hotel’de Ana Kasa Sorumlusu olarak üç yılı aşkın süre çalışmıştır. İstanbul’a döndükten sonra demir çelik sektöründe yedi yıl Muhasebe Sorumlusu olarak görev aldı. 2011 yılında Coldwell Banker Türkiye’de Muhasebe Sorumlusu olarak çalışmaya başladı. Daha sonra iki yıl boyunca uluslararası bir gayrimenkul franchise markasında aynı konuda çalışmalarına devam etti. 2014 Mart ayında Mali İşler Yöneticisi olarak Coldwell Banker Türkiye’nin yeni yapılanmasına katıldı.

tuba.ozgumus@cb.com.tr