OFİS HAKKINDA

Dürüst, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı …

TEOK olarak sektöre başladığımız ilk günden bugüne kadar tek bir mottomuz oldu. Hep daha iyisi ve

en kalitelisi olmak adına çok çalışmak.

Sloganımız olan “Önce Kalite Sözümüz Söz” den yola çıkarak, her alanda kaliteyi destekleyen vizyon

sahibi bir ofis bilinciyle, gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerin ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

Eğitimli ve konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle, inovatif fikirler üreterek,

danışmanlarımızın sektörde kalıcı değerler yaratmalarını destekliyoruz.

Vizyonumuz,

Coldwell Banker etik kurallarına bağlı kalarak, profesyonellikten, mutlak müşteri memnuniyetinden ve

dürüstlüğümüzden ödün vermeden sektörde en iyiler arasında anılmaktır.

Misyonumuz,

Güvenilir, eğitimli, teknolojiyi en iyi seviyede kullanan uzman kadrosu ile Emlak Danışmanlığı

mesleğinin toplumda saygın bir konuma kavuşmasını sağlamaktır.

Hizmet alanlarımız

• Ticari Gayrimenkul

• Proje Satış

• Lüks Konut

• Konut

Güçle Zarafeti, Tevazu ile Cesareti, Sezgi ile Planlamayı, İnanç ile Doğruyu dengede tutmanızı

sağlayan Karakterinizdir.


Ofisle İletişime Geçin

Mansuroğlu Mah. 283/1 Sk. No:10/B Bayraklı/İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Cihad Karman

  Hali hazırda kirada oturduğumuz ev satıldığı için kiralık ev arıyordum. Kiralama yetkilisi olduğu evin içine kiracı olmasına rağmen kurumsal bir firmaya yakışır bir şekile ailemize tanıttı. Ev sahibiyle aramızdaki köprüyü çok iyi şekilde kurdu. Cihad işini severek yapan kibar güleryüzlü,taraflar arasında bağlantıyı çok iyi kuran bir kardeşimiz. Kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

  EREN KARADAĞ - 27/06/2022
 • Danışman : Cihad Karman

  Cihad Bey’e profesyonel yaklaşımı ve destekleri için çok teşekkür ederiz. İlk evimizi onun sayesinde bulduk. Evi ilk ilanda gördüğümüzde çok hoşumuza gitti. Kendisi ile iletişime geçer geçmez bize hemen evi göstermek icin bir zaman ayarladı. Teklif aşamalarımızda da her zaman yanımızda olarak tüm sorularımıza yanıt verdi. Bazen son dakika talepler- imiz olsa da her zaman bize olumlu dönüşleri icin minnettariz. Sayesinde artık ilk evimizi almış olduk. Ayrıca alim satım sırasındaki hediyesi de çok zarifti. Her şey icin çok teşekkür ederiz.

  KAAN ÇAKMAK - 31/05/2022
 • Danışman : Eylem Keskin

  Güleryüzlü,sıcakkanlı,saygı ve sevgi çizgisini asla bozmadan,olumsuz durumda yada kararda bile karşısındakini incitmeden,işini severek yaptığını hissettiren kişidir. Her şey için çok teşekkür ederim.

  HALİM CAN GÜRTEMEL - 09/05/2022
 • Danışman : Eylem Keskin

  Profesyonel iş ahlakı ve güler yüzlü son derece donanımlı yapınızdan dolayı sizlerle çalışmaktan çok memnunum. Umarım dostluğumuz baki kaılır. Başarılarınızın devamını dilerim.

  GÖKHAN ÖZKAN - 09/05/2022
 • Danışman : Eylem Keskin

  Yaklaşık 1 yıldır hem kiralama hem satış işleminde Eylem Bey ile çalışıyoruz. Başka birisiyle çalışmayı düşünmedik bile. Bundan sonrada uzun yıllar birlikte çalışacağız. Çok teşekkür ederiz

  MÜGE KESER - 29/03/2022
 • Danışman : Eylem Keskin

  Eylem Bey son derece profesyonel bir çalışma gerçekleştirdi. Bu ilk işimiz oldu ancak bundan sonrası için gayrimenkul danışmanımız olarak inşallah önümüzdeki dönemlerde güzel işlerde görüşmek dileğiyle.

  NUR SORGUÇ - 29/03/2022
 • Danışman : Filiz Kabaklıoğlu

  Filiz hanım ve yardımcısı Aynaz hanım evimizin satışı konusunda hem şeffaflık olarak hem de iletisim olarak bizleri ziyadesiyle memnun ettiler. Ayrıca evimizi istedigimiz değerden düşürmeden 15-20 gün gibi kısa bir sürede başarı ile sattılar, kendilerine çok teşekkür ediyoruz ve başarılarınin devamını diliyoruz.

  Yiğit öksüzer - 07/03/2022
 • Owner : Tarık Ordu

  Sizleri 2 yıldan uzun bir süre önce bir dostumun referansı ile tanıma fırsatım oldu,sonrasında ise gayrimenkuldanışmanlığı yapan firmalar ile aranızdaki farkı fark etmek çok zor olmadı.Firmanızın kurumsal kültürü ile birlikte çalışanların dinamizmi en önemlisi güven veren yaklaşımları sizinle çalışmama vesile oldu..Doğru tavsiyeleriniz ile gerek yatırım,gerek yaşam alanı gerekse firmamın geleceğini etkileyecek büyük yatırım ve üretim alanına sahip olan fabrika alanı çalışmalarınız ile büyük katkılarınız oldu..Kimi işler haftalar sürdü kimi ise aylarınızı aldı ve bu zorlu müzakereleri firmanıza ve şahsınıza yakışır şekilde sonuçlandırdınız.Hepsinden önemlisi siz bunları yaparken ben sadece kendi işlerim ile ilgilenerek bana vermiş olduğunuz güvenin konforunu yaşattınız. Sizlerle çalışmaktan büyük keyif aldığımı belirtmek isterim ve katkılarınızdan dolayı teşekkür etmeyi borç bilirim.Sizin gibi işini ciddiye alan insanları sektörünüzde tanımak güzeldi.Başarılarınızın devamını dilerim.

  SERKAN ÖZKAN - 06/04/2021
 • Danışman : Eylem Keskin

  Eylem beyi İŞ GYO'dan tanıyorum. İşini seven dürüst bir arkadaş. Değerlendirmem puan olarak 100. Başarılarının devamını diliyorum. İleriki yıllarda Eylem beyi çok iyi noktalarda göreceğimden eminim.

  Ömer Faruk Taş - 03/02/2020
 • Danışman : Eylem Keskin

  Teok Gayrimenkul danışmanı Eylem Keskin sayesinde, kiralık ofis arayışımız ofisin satın alınması aşamasına dönüşmüştür. Saygılı ve iş bitirici olarak gördüğümüz Eylem bey sayesinde bu ofis tarafımızca satın alınmıştır.

  Ümit Kaygusuz - 03/02/2020
 • Owner : Etka Ordu

  Birlikte geçirdiğimiz ev satış sürecinde her şey için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz güvenin tarifi gerçekten mümkün değil. Güzel geçen bu süreç için Etka bey, Tarık bey ve diğer çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.

  Hülya Sarıtaş - 27/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tüm süreçteki hızlı takip ve ilginiz için teşekkürler.

  EYLEM SEÇKİN BOZKURT - 27/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tanıştığımız ilk andan son dakikaya kadar yaklaşımınız çok samimi ve güven vericiydi. Sizleri tanıdığımıza memnunuz ve başarılarınızın daim olmasını diliyoruz.

  Güler ŞAKIR - 20/12/2019
 • Owner : Tarık Ordu

  İlk defa tevafuk olup tanıştığımız Tarık kardeşim ve firması ve arkadaşlarından son derece memnun kaldık. Eşim ve ben işini profesyonel yapan vizyonu olan arkadaşlar, biz alıcı ve karşı taraf satıcı olarak çok zor olan bir müşteri açısından bizi bir araya getirip bu satışa vesile sebep oldular. Hepsinden Allah razı olsun.

  Murat Arslan - 04/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tanışma aşamasından sözleşmenin imzalanması ve satışa kadar geçen sürede TEOK ailesinin alıcı ve satıcıya verdikleri karşılıklı güven, empati ve profesyonellik için sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız...

  Özge Sarı - 04/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Alımdaki bütün işlemlerimiz karşılıklı güven içerisinde yürütüldü. Teşekkür ederim.

  Habib KARDEŞLER - 16/05/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Satınalma işleminden memnun kaldığım için tekrarını umut ediyorum. Tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

  Birol Hepyalçın - 08/01/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Satınalma işleminden memnun kaldığım için tekrarını umut ediyorum. Tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

  Birol Hepyalçın - 08/01/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Son derece memnun kaldım. Çalışkan ve kurumsal aynı zamanda çok profesyonel arkadaşlar.Tekrar çalışmak dileğiyle.

  Hakan Akyol - 28/08/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Arkadaşlarla ilk tanıştık ve bize güven verdiler, işe başladık. İşin başından sonuna kadar işlemleri hem alıcı hem satıcı açısından süper yönettiler. Çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederim.

  Ufuk Aydınol - 17/08/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Bu süreçte gösterdiğiniz ilgi ve yardımlar için teşekkür ederiz. Her konuda bizi aydınlattınız, hiçbir telefonumuzu cevapsız bırakmadınız. Şikayetim olacaksa da komisyon oranında bir indirime gidilebilir. Ev fiyatı, tapu masrafı, komisyon ücreti derken masraf ister istemez çok oluyor. Çalışmalarınız, emeğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

  Cansu Ceylan - 27/07/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Tesadüfi tanıştık. Yeri çok güzel, şirket yöneticileri çok olumlu ve iyi niyetli kişiler. Başlangıçta işyerine çekinerek girdim ama kişilerle tanıştıktan sonra aklımdaki emlak komisyoncuları hakkındaki algım pozitif olarak değişti. Şirket yöneticilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  Necmi Tamcı - 27/07/2018
 • Owner : Tarık Ordu

  Balay ailesi olarak, bugüne kadar bize sınırsız ve kaliteli hizmet ve destek veren Tarık ve Etka Ordu kardeşlere, çok teşekkür ediyoruz. Bu işte en iyilerden olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyor ve uzun yıllar birlikte çalışmayı umuyoruz...

  Mehmet Balay - 09/07/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Mülkümün satışı için çok zaman kaybettiğimi düşünüyorum. 4 emlakçı değiştirdim. Ancak sizleri tanıdığım andan itibaren çok hızlı, çok başarılı bir süreç geçirdik. Samimiyetle söylüyorum emlak işi olan her tanıdığıma düşünmeden tavsiye edeceğim. Saygılı, seviyeli ve dürüst hizmet anlayışınızdan ötürü sizlere çok teşekkür ederim.

  Nazik Çetintaş - 26/06/2018