OFİS HAKKINDA

Dürüst, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı …

TEOK olarak sektöre başladığımız ilk günden bugüne kadar tek bir mottomuz oldu. Hep daha iyisi ve

en kalitelisi olmak adına çok çalışmak.

Sloganımız olan “Önce Kalite Sözümüz Söz” den yola çıkarak, her alanda kaliteyi destekleyen vizyon

sahibi bir ofis bilinciyle, gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerin ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

Eğitimli ve konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle, inovatif fikirler üreterek,

danışmanlarımızın sektörde kalıcı değerler yaratmalarını destekliyoruz.

Vizyonumuz,

Coldwell Banker etik kurallarına bağlı kalarak, profesyonellikten, mutlak müşteri memnuniyetinden ve

dürüstlüğümüzden ödün vermeden sektörde en iyiler arasında anılmaktır.

Misyonumuz,

Güvenilir, eğitimli, teknolojiyi en iyi seviyede kullanan uzman kadrosu ile Emlak Danışmanlığı

mesleğinin toplumda saygın bir konuma kavuşmasını sağlamaktır.

Hizmet alanlarımız

• Ticari Gayrimenkul

• Proje Satış

• Lüks Konut

• Konut

Güçle Zarafeti, Tevazu ile Cesareti, Sezgi ile Planlamayı, İnanç ile Doğruyu dengede tutmanızı

sağlayan Karakterinizdir.


Ofisle İletişime Geçin

Mansuroğlu Mahallesi, 283/1 sokak no:10/B, 35000 Bayraklı/İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Alişan Zafer Palut

  Merhabalar, Sayın ; Alişan Zafer Palut ‘a ve nezdinde tüm çalışma arkadaşlarına teşekkürle başlamak istiyorum. Geçtiğimiz yaz satın aldığımız gayrimenkul için hem satın alırken, hem de kiraya verirken, verdiği; destek, emek ve cesaret için…. Kurumunuza da ayrıca teşekkür ediyorum, Böyle bir çalışma arkadaşına sahip olduğunuz için, biz çok şanslıyız. :) iyiki varsınız

  YASEMİN ALPTEKİN - 22/12/2021
 • Danışman : Alişan Zafer Palut

  CB TEOK GAYRİMENKUL bünyesinde Sayın Alişan Palut ile beraber gayrimenkulümüzün satışı konusunda beraber çalıştık. Sürecin en başından itibaren ihtiyaç ve taleplerimizi son derece iyi kavrayıp bizleri yönlendirmeye ve destek olmaya son derece gayretli idiler. Teok Gayrimenkulun kurumsal alt yapısı ve profesyonelliği yanında son derece istekli ve azimli bir çalışma düzeni içerisinde bizim için en olumlu yönde süreci tamamladılar. Bundan sonraki gayrimenkul işlerimizde e kendileri ile çalışmaktan memnuniyet duyacağız.

  AYKUT DİNCER - 21/12/2021
 • Danışman : Aytaç Ayberk Uygun

  Ayberk bey ile tanıştığımız için çok şanslıyız evimizi alırken tüm sorunlarınımıza çözüm buldu aklımıza takılan ne varsa rahatlıkla sorup danısabildik.Herşey için teşekkür ederiz ederiz Ayberk bey

  Ayşegül - 22/10/2021
 • Danışman : Aytaç Ayberk Uygun

  Uzmanlığı, iş takibi ve profesyonel yaklaşımları ile kendisinden mükemmel bir hizmet aldık. O kadar memnun kaldık ki şuan alımı da kendisi ile yapacağız. Tuğba Akkaya

  Tuğba Akkaya - 24/09/2021
 • Danışman : Aytaç Ayberk Uygun

  İzmir e geleli 3 ay gibi bir süre oldu ve bunun 2 ayını ev satın almak ile uğraşarak geçirdik ki tam ev alamayacağız artık düşüncesine kapılmışken Ayberk bey ile tanıştık. Çok profesyonel, güven veren, mükemmel iletişimi olan, beyefendi kişiliği ile ön plana çıkan, menkul alım aşamasının başından sonuna kadar hem bana hem de satış yapan arkadaşa çok yardımcı olan bir kişilik. Sizinle tanıştığıma kendi adıma çok mutlu oldum. Daha yazacak çok güzel şey var ama kısa keseyim:) Umarım her şey gönlünce olur.

  Yücel Bozoğlu - 24/09/2021
 • Danışman : Aytaç Ayberk Uygun

  Ev alımımızda bütün pürüzleri ortadan kaldıran bu konuda bıze çok yardımcı olan Ayberk beye teşekkür ederım başarılarınızın devamını dılerım

  Umutköse - 24/09/2021
 • Danışman : Bartu Başaran

  Portföyünüzde yer alan bir gayrimenkul vasıtası ile tanışıp çok kısa bir süre içerisinde tapu devrini gerçekleştirmek suretiyle iş yeri sahibi oldum. Sizin vesileniz ile başkaca gayrimenkul aramak zorunda kalmadan nokta atışı misali aradığımı buldum. Teok Ailesine ve Özellikle Bartu Bey’e çok teşekkür ediyorum.

  HÜLYA İREM - 17/06/2021
 • Danışman : Alişan Zafer Palut

  Değerli meslektaşım,Alişan Zafer Palut kardeşim,ortaklaşa yürüttüğümüz,paylaşım yaptığımız işlerde gösterdiğin;profesyonel yaklaşımlı,sonuç odaklı tarzını ve iş bitirici tutumunu tebrik eder,başarılarının devamını ve paylaşımlarımızın daim olmasını dilerim.

  Tanju Han - 16/05/2021
 • Danışman : Alişan Zafer Palut

  Sevgili Teok Ekibi, Urladaki bir mülkümün satış ile verdiğiniz hizmetten son derece memnun kaldım.Titiz ve süratli bir şekilde çalıştınız.Ellerinize sağlık,sevgiler.

  FETHİ PEKİN - 12/05/2021
 • Danışman : Alişan Zafer Palut

  İstanbul'da inşaat ve akaryakıt sektöründe 25 yıldır çalışmaktayım.Firmanızın kurumsal yapısı,güler yüzü ve çalışma ciddiyeti hayranlık uyandırıcı.Doğru yönlendirmeleriniz ile güven uyandırarak sorunsuz bir şekilde satış işlemlerini sonuçlandırdınız. Tüm süreç boyunca verdiğiniz hizmetten çok memnum kaldım.Çözüm odaklı pratik ve anlık bilgi paylaşımıyla işlemlerimin güvenle yapıldığını tanıştığımız ilk günden beri hissettim.Profesyonel çalışma anlayışınız,açıklayıcı bilgi paylaşımlı yaklaşımınız düsürt,samimi ve disiplinli tutumunuzdan dolayı sonun teşekkür ederim.Sizleri tanıdığım ve çalıştığımdan dolayı mutluluk duyuyorum.Çizginizi bozmamanızı diler,bundan sonraki iş hayatınızda başarılarınızın devamını temenni ederim.

  ENGİN NAYIR - 21/04/2021
 • Owner : Tarık Ordu

  Sizleri 2 yıldan uzun bir süre önce bir dostumun referansı ile tanıma fırsatım oldu,sonrasında ise gayrimenkuldanışmanlığı yapan firmalar ile aranızdaki farkı fark etmek çok zor olmadı.Firmanızın kurumsal kültürü ile birlikte çalışanların dinamizmi en önemlisi güven veren yaklaşımları sizinle çalışmama vesile oldu..Doğru tavsiyeleriniz ile gerek yatırım,gerek yaşam alanı gerekse firmamın geleceğini etkileyecek büyük yatırım ve üretim alanına sahip olan fabrika alanı çalışmalarınız ile büyük katkılarınız oldu..Kimi işler haftalar sürdü kimi ise aylarınızı aldı ve bu zorlu müzakereleri firmanıza ve şahsınıza yakışır şekilde sonuçlandırdınız.Hepsinden önemlisi siz bunları yaparken ben sadece kendi işlerim ile ilgilenerek bana vermiş olduğunuz güvenin konforunu yaşattınız. Sizlerle çalışmaktan büyük keyif aldığımı belirtmek isterim ve katkılarınızdan dolayı teşekkür etmeyi borç bilirim.Sizin gibi işini ciddiye alan insanları sektörünüzde tanımak güzeldi.Başarılarınızın devamını dilerim.

  SERKAN ÖZKAN - 06/04/2021
 • Danışman : Aytaç Ayberk Uygun

  Ayberk beyin portföyünde bulunan Şifnedeki yazlığı satın alırken tanıştık. O güne kadar çok emlak danışmanı ile tanışmıştık. Ayberk bey daha ilk telefon konuşmamızdan itibaren profesyonelliğini hissettirdi. Güven verdi. Alım aşamasına geçildiğinde de süreç ile ilgili çok destek oldu. Kendisini tanımaktan ötürü çok memnun olduk. O evi alamasaydık eminin yine Ayberk beyin portföyündeki başka bir evi alırdık 😊. Kendisine başarılarının devamını diliyorum.

  Seçkin Tuncer Erdoğmuş - 26/11/2020
 • Danışman : Aytaç Ayberk Uygun

  Ayberk Bey, Saygın Bey ve Burak Bey’in çalışmaları ile evimizi satın aldık. Sorunsuz bir satın alma süreci yaşattıkları için ve tüm destekleri için teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

  Funda Erdoğmuş - 10/11/2020
 • Danışman : Eylem Keskin

  Eylem beyi İŞ GYO'dan tanıyorum. İşini seven dürüst bir arkadaş. Değerlendirmem puan olarak 100. Başarılarının devamını diliyorum. İleriki yıllarda Eylem beyi çok iyi noktalarda göreceğimden eminim.

  Ömer Faruk Taş - 03/02/2020
 • Danışman : Eylem Keskin

  Teok Gayrimenkul danışmanı Eylem Keskin sayesinde, kiralık ofis arayışımız ofisin satın alınması aşamasına dönüşmüştür. Saygılı ve iş bitirici olarak gördüğümüz Eylem bey sayesinde bu ofis tarafımızca satın alınmıştır.

  Ümit Kaygusuz - 03/02/2020
 • Owner : Etka Ordu

  Birlikte geçirdiğimiz ev satış sürecinde her şey için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz güvenin tarifi gerçekten mümkün değil. Güzel geçen bu süreç için Etka bey, Tarık bey ve diğer çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.

  Hülya Sarıtaş - 27/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tüm süreçteki hızlı takip ve ilginiz için teşekkürler.

  EYLEM SEÇKİN BOZKURT - 27/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tanıştığımız ilk andan son dakikaya kadar yaklaşımınız çok samimi ve güven vericiydi. Sizleri tanıdığımıza memnunuz ve başarılarınızın daim olmasını diliyoruz.

  Güler ŞAKIR - 20/12/2019
 • Owner : Tarık Ordu

  İlk defa tevafuk olup tanıştığımız Tarık kardeşim ve firması ve arkadaşlarından son derece memnun kaldık. Eşim ve ben işini profesyonel yapan vizyonu olan arkadaşlar, biz alıcı ve karşı taraf satıcı olarak çok zor olan bir müşteri açısından bizi bir araya getirip bu satışa vesile sebep oldular. Hepsinden Allah razı olsun.

  Murat Arslan - 04/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tanışma aşamasından sözleşmenin imzalanması ve satışa kadar geçen sürede TEOK ailesinin alıcı ve satıcıya verdikleri karşılıklı güven, empati ve profesyonellik için sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız...

  Özge Sarı - 04/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Alımdaki bütün işlemlerimiz karşılıklı güven içerisinde yürütüldü. Teşekkür ederim.

  Habib KARDEŞLER - 16/05/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Satınalma işleminden memnun kaldığım için tekrarını umut ediyorum. Tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

  Birol Hepyalçın - 08/01/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Satınalma işleminden memnun kaldığım için tekrarını umut ediyorum. Tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

  Birol Hepyalçın - 08/01/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Son derece memnun kaldım. Çalışkan ve kurumsal aynı zamanda çok profesyonel arkadaşlar.Tekrar çalışmak dileğiyle.

  Hakan Akyol - 28/08/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Arkadaşlarla ilk tanıştık ve bize güven verdiler, işe başladık. İşin başından sonuna kadar işlemleri hem alıcı hem satıcı açısından süper yönettiler. Çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederim.

  Ufuk Aydınol - 17/08/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Bu süreçte gösterdiğiniz ilgi ve yardımlar için teşekkür ederiz. Her konuda bizi aydınlattınız, hiçbir telefonumuzu cevapsız bırakmadınız. Şikayetim olacaksa da komisyon oranında bir indirime gidilebilir. Ev fiyatı, tapu masrafı, komisyon ücreti derken masraf ister istemez çok oluyor. Çalışmalarınız, emeğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

  Cansu Ceylan - 27/07/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Tesadüfi tanıştık. Yeri çok güzel, şirket yöneticileri çok olumlu ve iyi niyetli kişiler. Başlangıçta işyerine çekinerek girdim ama kişilerle tanıştıktan sonra aklımdaki emlak komisyoncuları hakkındaki algım pozitif olarak değişti. Şirket yöneticilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  Necmi Tamcı - 27/07/2018
 • Owner : Tarık Ordu

  Balay ailesi olarak, bugüne kadar bize sınırsız ve kaliteli hizmet ve destek veren Tarık ve Etka Ordu kardeşlere, çok teşekkür ediyoruz. Bu işte en iyilerden olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyor ve uzun yıllar birlikte çalışmayı umuyoruz...

  Mehmet Balay - 09/07/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Mülkümün satışı için çok zaman kaybettiğimi düşünüyorum. 4 emlakçı değiştirdim. Ancak sizleri tanıdığım andan itibaren çok hızlı, çok başarılı bir süreç geçirdik. Samimiyetle söylüyorum emlak işi olan her tanıdığıma düşünmeden tavsiye edeceğim. Saygılı, seviyeli ve dürüst hizmet anlayışınızdan ötürü sizlere çok teşekkür ederim.

  Nazik Çetintaş - 26/06/2018