OFİS HAKKINDA

Dürüst, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı …

TEOK olarak sektöre başladığımız ilk günden bugüne kadar tek bir mottomuz oldu. Hep daha iyisi ve

en kalitelisi olmak adına çok çalışmak.

Sloganımız olan “Önce Kalite Sözümüz Söz” den yola çıkarak, her alanda kaliteyi destekleyen vizyon

sahibi bir ofis bilinciyle, gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerin ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

Eğitimli ve konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle, inovatif fikirler üreterek,

danışmanlarımızın sektörde kalıcı değerler yaratmalarını destekliyoruz.

Vizyonumuz,

Coldwell Banker etik kurallarına bağlı kalarak, profesyonellikten, mutlak müşteri memnuniyetinden ve

dürüstlüğümüzden ödün vermeden sektörde en iyiler arasında anılmaktır.

Misyonumuz,

Güvenilir, eğitimli, teknolojiyi en iyi seviyede kullanan uzman kadrosu ile Emlak Danışmanlığı

mesleğinin toplumda saygın bir konuma kavuşmasını sağlamaktır.

Hizmet alanlarımız

• Ticari Gayrimenkul

• Proje Satış

• Lüks Konut

• Konut

Güçle Zarafeti, Tevazu ile Cesareti, Sezgi ile Planlamayı, İnanç ile Doğruyu dengede tutmanızı

sağlayan Karakterinizdir.


Ofisle İletişime Geçin

Mansuroğlu Mahallesi, 283/1 sokak no:10/B, 35000 Bayraklı/İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Hakan Uludağ

  Hi we are appreciated of Mr.Hakan for his good performance and actually he is professional in this job Hopefully we will see him again for more cooperation in future

  Abdollah Dashti - 06/11/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  I highly recommend anyone looking to rent or buy a place in Izmir to work with Hakan. Someone sent me his contact info while I was still in the US, and I decided to give it a go and reached out to him. Hakan was very responsive and was able to answer all of my questions. We stayed in touch and when I came to Izmir I already had an appointment set up. He was able to find me a place in ONE day despite some unattractive to some landlords circumstances. For example I was only renting for 7 months and most landlords prefer a 1-year contract. But with Hakan’s help we were able to find a perfect apartment and all my requirements were met. Recommend!

  Anastasia Shiriyazdanova - 29/09/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Bir hafta gibi kısa bir sürede evimi kiraya vermeme yardımcı oldu. Son derece ilgili ve sürecin her adımında süper bilgilendirmeler yaptı. İlgi ve gayretin için sonsuz teşekkürler.

  Volkan kaplan - 18/08/2020
 • Danışman : Tutku Berk Kısacık

  Tutku bey dairemle yakından ilgilendi. Sürekli beni bilgilendirdi. Hassasiyeti ve özverisi için teşekkür ederim, son derece memnun kaldım.

  Sevnaz Şahin - 10/08/2020
 • Danışman : Tutku Berk Kısacık

  Tutku bey dürüst yaklaşımı, tüm pürüzleri ustalıkla çözmesi ve saygılı tutumu sayesinde işleri oldukça kolaylaştırdı. Teşekkür ederiz.

  Sedat Tan - 10/08/2020
 • Broker : Fikret Yenidünya

  Alacak olduğumuz ilk evimizde ilginiz ve alakanız dolayısıyla sizlere ve çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ederiz. Selam ve saygılar dilerim.

  Koray Barutçu - 16/06/2020
 • Broker : Fikret Yenidünya

  Emlak danışmanı olarak 2016 yılından beri Fikret beyle beraber çalışıyoruz. Bu süreçte her şeyimizle ilgilendi gözümüz arkada kalmadı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  Mustafa Koçak - 16/06/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  I liked Hakam very much. We went to look for apartment to rent and we spend three days looking. Eventually we found the apartment I wanted. Thank you for your very good service Hakam! Highly recommended!

  Patrick Coerver - 12/03/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Hakan was a great agent. He picked us up from the airport and took us to view many apartments in Izmir. He showed us great apartments and was very helpful. I would highly reccomend him.

  Tahir Iqbal - 17/02/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Excellent service all round from 1st enquiry through to completion. The advise was good,the communications prompt and relevant. I would definitely recommend this agent and in particular,Mr Hakan,who was always polite,courteous and understand.

  mohammad ali .S - 07/02/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Recently bought our appartment through Mr.Hakan. I can highly recommend him. He was efficient ,professional and excellent at communicating with us on every aspect of the process. Always helpful if we had any questions and got back to us with answers quickly. If you want to buy an appartment speak to him.

  Nasrin.m - 07/02/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  دوستان عزیز هاکان برای پیدا کردن خانه اجاره ای مناسب،امور مهاجرت و افتتاح حساب بانکی بسیار به من و دوستانم که تازه به ترکیه آمده بودیم؛کمک کرد. انسان فوق العاده خوش قلب و مهربان است که همیشه برای ما کارگشا بوده است.

  Amir Zardanpour - 07/02/2020
 • Danışman : Eylem Keskin

  Eylem beyi İŞ GYO'dan tanıyorum. İşini seven dürüst bir arkadaş. Değerlendirmem puan olarak 100. Başarılarının devamını diliyorum. İleriki yıllarda Eylem beyi çok iyi noktalarda göreceğimden eminim.

  Ömer Faruk Taş - 03/02/2020
 • Danışman : Eylem Keskin

  Teok Gayrimenkul danışmanı Eylem Keskin sayesinde, kiralık ofis arayışımız ofisin satın alınması aşamasına dönüşmüştür. Saygılı ve iş bitirici olarak gördüğümüz Eylem bey sayesinde bu ofis tarafımızca satın alınmıştır.

  Ümit Kaygusuz - 03/02/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Çok ilgili ve titiz bir çalışma sürdürdü. Kişisel özelliklerime ve kriterlerime uygun olan evi anlayarak bulmamda çok yardımcı oldu, her çıkan pürüzde pratik çözümler sundu, kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Aslı Köksal - 25/01/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Mr. Hakan — excellent estate agent. He manage my property with a high degree with professionalism and efficiency. He establish a trustworthy relationship with landlord , reacting promptly to any queries from either party. Very happy with the service from Mr. Hakan as he was efficient, professional and excellent at communicating with us on every aspect of the process. We can highly recommend him. I can highly recommend him. Always helpful if we had any questions and got back to us with answers quickly. He has checked on us periodically to make sure we are still happy and if there is anything he can help us with. We highly recommend Sheri for your realtor. Being completely new to the Izmir were instrumental in making sure the move went as smoothy and stress free as possible. Nothing was too much trouble, from dealing promptly with any legal issue.

  Zaur Akhundzada - 17/01/2020
 • Owner : Etka Ordu

  Birlikte geçirdiğimiz ev satış sürecinde her şey için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz güvenin tarifi gerçekten mümkün değil. Güzel geçen bu süreç için Etka bey, Tarık bey ve diğer çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.

  Hülya Sarıtaş - 27/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tüm süreçteki hızlı takip ve ilginiz için teşekkürler.

  EYLEM SEÇKİN BOZKURT - 27/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tanıştığımız ilk andan son dakikaya kadar yaklaşımınız çok samimi ve güven vericiydi. Sizleri tanıdığımıza memnunuz ve başarılarınızın daim olmasını diliyoruz.

  Güler ŞAKIR - 20/12/2019
 • Owner : Tarık Ordu

  İlk defa tevafuk olup tanıştığımız Tarık kardeşim ve firması ve arkadaşlarından son derece memnun kaldık. Eşim ve ben işini profesyonel yapan vizyonu olan arkadaşlar, biz alıcı ve karşı taraf satıcı olarak çok zor olan bir müşteri açısından bizi bir araya getirip bu satışa vesile sebep oldular. Hepsinden Allah razı olsun.

  Murat Arslan - 04/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tanışma aşamasından sözleşmenin imzalanması ve satışa kadar geçen sürede TEOK ailesinin alıcı ve satıcıya verdikleri karşılıklı güven, empati ve profesyonellik için sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız...

  Özge Sarı - 04/12/2019
 • Danışman : Tutku Berk Kısacık

  Danışmanlık hizmeti aldığımız firmanızdan çok memnun kaldık. Gerek büroda gerek diğer hizmetlerde ciddiyetle hareket edildi. Teşekkür eder başarılar dilerim.

  HANDAN AYGÜN - 13/11/2019
 • Danışman : Tutku Berk Kısacık

  Coldwell Banker Teok danışmanı Tutku Kısacık ile gayrimenkul kiralanmasında tanıştık. Çok sempatik çalışkan bir kişi, kısa sürede bizlere çok yardımcı oldu. Harika bir insan çok çalışkan ve çok iyi bilgilendirmeler yaptı. İşlerinde başarılarının daim olmasını, yolunun açık olmasını dilerim.

  GÜLAY GÖKMEN - 13/11/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  Satış süreci en başından itibaren şeffaf bir şekilde sürekli iletişim halinde sürdürülmüş ve alıcı-satıcı tarafından da son derece memnuniyetle sonlandırılmıştır. Bu süreçte birlikte çalıştığımız danışmanlarınıza teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  ALPER CANAN - 23/09/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  Öncelikle teşekkür etmek isterim. Ersin bey'in beni dikkatle dinleyip, beklentim doğrultusunda hızla çözüme ulaştırdığı için, kurumsal güven veren, şeffaf, güvenilir bir süreç sürdüren Etka Bey ve Tarık beye içten teşekkür ederim. Başarınızın devamını dilerim.

  Mustafa Aslan - 16/08/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  Ersin Suan beyle evimizin kiraya verilmesi için randevu aldığımda kendisi tarafından çok iyi karşılandım. İş çıkışı gelmeme rağmen kendisi de mesai saatinden sonra beni bekleyerek bana yardımcı oldu. Evin kiraya verilmesine kadar geçen sürede de bana bilgilendirmelerde bulunarak güven verdi ve nihayetinde beklentimiz gerçekleşti. Teşekkür ediyorum.

  Serkan ÇINARLI - 26/06/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Alımdaki bütün işlemlerimiz karşılıklı güven içerisinde yürütüldü. Teşekkür ederim.

  Habib KARDEŞLER - 16/05/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  İşe olan hakimiyetinizden, profesyonel tutumunuzdan, ilgi ve nezaketinizden ötürü teşekkür ediyorum. Özellikle Ersin SUAN bey'in ilgi ve çalışkanlığından ötürü taltif edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

  Serdar Erol - 07/05/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  2019 Ocak başında Ersin bey'le tanıştım. Bu zamanın ekonomik şartlarında işlemimiz gerçekleşmez kanaatindeydim. Sağ olsun gayretleriyle kısa zamanda sonuca ulaştık. Bu arada Tarık bey'in de büyük desteğini gördüm. Memnunum, her ikisine de başarılar dilerim.

  İsmail Şen - 07/05/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  Yapılan hizmet, güleryüzünüz, titiz çalışmanız nedeniyle çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler.

  Cafer BAYSAL - 25/03/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Satınalma işleminden memnun kaldığım için tekrarını umut ediyorum. Tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

  Birol Hepyalçın - 08/01/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Satınalma işleminden memnun kaldığım için tekrarını umut ediyorum. Tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

  Birol Hepyalçın - 08/01/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Son derece memnun kaldım. Çalışkan ve kurumsal aynı zamanda çok profesyonel arkadaşlar.Tekrar çalışmak dileğiyle.

  Hakan Akyol - 28/08/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Arkadaşlarla ilk tanıştık ve bize güven verdiler, işe başladık. İşin başından sonuna kadar işlemleri hem alıcı hem satıcı açısından süper yönettiler. Çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederim.

  Ufuk Aydınol - 17/08/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Bu süreçte gösterdiğiniz ilgi ve yardımlar için teşekkür ederiz. Her konuda bizi aydınlattınız, hiçbir telefonumuzu cevapsız bırakmadınız. Şikayetim olacaksa da komisyon oranında bir indirime gidilebilir. Ev fiyatı, tapu masrafı, komisyon ücreti derken masraf ister istemez çok oluyor. Çalışmalarınız, emeğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

  Cansu Ceylan - 27/07/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Tesadüfi tanıştık. Yeri çok güzel, şirket yöneticileri çok olumlu ve iyi niyetli kişiler. Başlangıçta işyerine çekinerek girdim ama kişilerle tanıştıktan sonra aklımdaki emlak komisyoncuları hakkındaki algım pozitif olarak değişti. Şirket yöneticilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  Necmi Tamcı - 27/07/2018
 • Owner : Tarık Ordu

  Balay ailesi olarak, bugüne kadar bize sınırsız ve kaliteli hizmet ve destek veren Tarık ve Etka Ordu kardeşlere, çok teşekkür ediyoruz. Bu işte en iyilerden olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyor ve uzun yıllar birlikte çalışmayı umuyoruz...

  Mehmet Balay - 09/07/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Mülkümün satışı için çok zaman kaybettiğimi düşünüyorum. 4 emlakçı değiştirdim. Ancak sizleri tanıdığım andan itibaren çok hızlı, çok başarılı bir süreç geçirdik. Samimiyetle söylüyorum emlak işi olan her tanıdığıma düşünmeden tavsiye edeceğim. Saygılı, seviyeli ve dürüst hizmet anlayışınızdan ötürü sizlere çok teşekkür ederim.

  Nazik Çetintaş - 26/06/2018