OFİS HAKKINDA

Dürüst, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı …

TEOK olarak sektöre başladığımız ilk günden bugüne kadar tek bir mottomuz oldu. Hep daha iyisi ve

en kalitelisi olmak adına çok çalışmak.

Sloganımız olan “Önce Kalite Sözümüz Söz” den yola çıkarak, her alanda kaliteyi destekleyen vizyon

sahibi bir ofis bilinciyle, gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerin ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

Eğitimli ve konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle, inovatif fikirler üreterek,

danışmanlarımızın sektörde kalıcı değerler yaratmalarını destekliyoruz.

Vizyonumuz,

Coldwell Banker etik kurallarına bağlı kalarak, profesyonellikten, mutlak müşteri memnuniyetinden ve

dürüstlüğümüzden ödün vermeden sektörde en iyiler arasında anılmaktır.

Misyonumuz,

Güvenilir, eğitimli, teknolojiyi en iyi seviyede kullanan uzman kadrosu ile Emlak Danışmanlığı

mesleğinin toplumda saygın bir konuma kavuşmasını sağlamaktır.

Hizmet alanlarımız

• Ticari Gayrimenkul

• Proje Satış

• Lüks Konut

• Konut

Güçle Zarafeti, Tevazu ile Cesareti, Sezgi ile Planlamayı, İnanç ile Doğruyu dengede tutmanızı

sağlayan Karakterinizdir.


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Celal Boz

  Evimi sahibinden satılık ilanına koyduğumda Celal bey aradı görüşme talebinde bulundu. Biz de kabul ettik. Görüşmemizden üç ay sonra evimizi satamayınca kendisini aradık ve satış sözleşmesini imzaladık. Tanışmamızdaki profesyonelliği saygılı ve kendine güveni etkileyiciydi. Satış aşamasındaki tüm çalışmaları son derece profesyoneleydi. İyi ki de onunla çalıştık.. Evimiz istediğimiz fiyata satıldı ..Sıcak saygılı tavırlarıyla da kendisini de çok sevdik aileden biri gibi oldu.. Çok teşekkür ederiz tüm emekleri için..

  Firdevs Teke - 13/12/2023
 • Danışman : Celal Boz

  Celal bey ile sosyal mecra üzerinden tanıştık. Satmak istediğim mülk ile ilgili kendisinden yardımcı olmasını istedim. Profesyonel bir şekilde satılık mülk ile ilgilendi. Bu süreçte samimi yaklaşımından dolayı bir dostluğumuz oluştu. Azim ve kararlılıkla hareket ederek satışa ve kiralamaya konu olan her türlü mülkün işlemini başarıyla sonlandıracağına şahit oldum. Süreci çok iyi yönetti. Emek vererek nazik ve profesyonel yaklaşımıyla mülkümün satışını gerçekleştirmede yardımcı olduğu için kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. İyi yerlere geleceğinden şüphem olmadığı için hayatta başarılar diliyorum. Elinizdeki koz Celal BOZ!

  Mehmet Emir - 13/12/2023
 • Danışman : Celal Boz

  Sevgili CELAL, Sen artık bizim ailemizden biri oldun. Seni de bir oğlumuz kadar seviyoruz. Senin ne kadar mücadeleci ve özverili çalıştığını biliyoruz. Satmak ve kiraya vermek istediğimiz mülklerimizle çok iyi bir şekilde profesyonelce ilgilendiğin ve değerlendirdiğin için çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

  Hüseyin Murat Meriç - 13/12/2023
 • Danışman : Celal Boz

  Celal bey ile sosyal medya dan bir ev ilanını görerek tanıştık. Bizimle ilgilendi ve güvenimizi kazandı. Bu arada satılık bir mülkümüz vardı. O mülkü de gönül rahatlığı ile satışa sunmasını istedik. Sorun yaşamadan yeni evimize taşındık ve güzel bir dost kazanmış olduk. Herkes Celal Boz ile tanışmalı diyorum son söz olarak.

  Nurhan Tekin - 13/12/2023
 • Danışman : Celal Boz

  Celal Bey ile, kendi portföyünde bulunan ve ilgimi çeken bir mülkü satın almak istememle tanışma fırsatı buldum. Almak istediğim mülk ile ilgili yardımcı olmasını rica ettim ve beni kırmayarak mülk ile ilgili tüm sorularımı son derece içten ve samimi bir şekilde yanıtladı. Bu süreçte güleryüzlülüğü, nezaketi, samimiyeti ve profesyonel yaklaşımı ile, benim takdirimi kazandı. Alım sürecindeki yardımları için kendisine çok çok teşekkür ediyor ve başarılarının katlanarak artmasını temenni ediyorum.

  Baran Emiroğlu - 13/12/2023
 • Owner : Etka Ordu

  Sevgili TEOK Gayrimenkul; Danışmanımız kıymetli kardeşim Etka, süreci başından sonuna kadar olağanüstü profesyonellikle idare etti. Gerek sunumu, gerek süreci idare ve takip etmesi bizi çok memnun etti Kendisine ve TEOK Gayrimenkul'e şükranlarımızı sunuyorum. Dr. Seyfi Kelebek

  Dr. Seyfi Kelebek - 07/08/2023
 • Owner : Etka Ordu

  Acil olarak tarafınıza emlak satışı için başvurmuş olmama rağmen kısa sürede gerek tatmin edici bir miktar ile satışı gerçekleştirmemiz gerekse süreçte gösterdiğiniz şeffaf ve profesyonel yaklaşımınız ile verdiğiniz hizmetten memnun kaldım. Teşekkür ederim.

  ÖNDER GÜLER - 07/04/2023
 • Owner : Etka Ordu

  Villamızın satışında Etka Bey ile çalıştık.Tüm süreçlerden çok memnun kaldık. Teşekkürler..

  ÇINAR MUSTAFA AKYÜREK - 07/12/2022
 • Danışman : Cihad Karman

  Cihad Bey ile 1 sene önce arkadaşımızın aracılığı ile tanıştık. Bizi gayrimenkul yatırımları ile iyi yönlendirmeleri ve içten samimi biri olmasından dolayı sanki yıllardır ailemizden biriymiş geldi. Yaptığımız yatırımları bize çok iyi kazanç ile döndürdüğü için kendisine emekleri ve samimiyeti için teşekkür ederiz.

  SERMET DANESHFAR - 02/12/2022
 • Owner : Etka Ordu

  Verdikleri kaliteli hizmet ve güvenle son derece profesyonel hizmet veren Tarık,Etka kardeşler ve Teok ailesine çok teşekkür ederim.

  VOLKAN TARI - 12/11/2022
 • Owner : Tarık Ordu

  Sevgili CB, Teok ekibi Başta Tarık ve Etka Bey’ler olmak üzere tüm ekibi başarılı çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Hem yurtiçi hem yurtdışı kiralamalar yapan bir marka/şirket olarak birçok broker ve kiralama işi yapan şahıs/firmayla tanışma fırsatımız oluyor. Sizlerin enerjisi, işi sahiplenme prensibiniz ve takibiniz üst seviyede. Umarım artarak devam eder ve verimli işlere aracılık etmeye devam edersiniz. Sevgiler, Serdar Erol Les Benjamins, Global Satış Direktörü

  SERDAR EROL - 03/11/2022
 • Danışman : Cihad Karman

  Başladığımız ilk günden beri sabırla tüm kriterlerimizi karşılayacak kiracıyı veya alıcıyı bulmak için canla başla çalışan sevgili Cihad’a çok teşekkür ederiz. Kiralama sürecinde ve sözleşme imzalandıktan sonra da yardımlarını bizden esirgemeyen işini layıkıyla yapan geleceğin parlak emlakçısına tekrar teşekkürlerimizi sunarız. İyi ki seninle çalıştık karman

  Murat Sivritepe - 23/09/2022
 • Danışman : Cihad Karman

  Pozitif aura yüksek motivasyon etkin iletisim ve iş hakimiyeti ile kurumsal kimliğini yükseklere taşıyan mesleğine kendi pırıltısını katan bir uzmansınız Cihad Bey samimi tavırlarla ihtiyacımız olan dükkanımızı tutmadaki yadımlarınız için sonsuz teşekkürler işlerinizde başar dilerim.

  SEVİNÇ DANABAŞ - 31/08/2022
 • Danışman : Cihad Karman

  CİHAD BEY İLE İYİ Kİ TANIŞTIK. ÇOK PROFESYONEL İLGİLİ ALAKALI GÜLER YÜZLÜ ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIMI VAR.. TEŞEKKÜR EDERİZ.

  EMEL TUNÇAKAD - 21/07/2022
 • Danışman : Cihad Karman

  Coldwell Banker TEOK Gayrimenkul emlakla ilgili alım satım kiralama ve ilgili konularda danışmanlık hizmeti veren ciddi , işinin ehli bir kurum. Cihad Karman bey ,profesyonelliği, bilgisi, tecrübesi ve titizliği ile her aşamada bizimle olan iletişimi sayesinde çok yardımcı oldu. Kendisine samimiyeti ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederim. Gaziemir’de güven veren bir gayrimenkul danışmanımız ve aynı zamanda dostumuz oldu. Coldwell Banker TEOK Gayrimenkul ailesine bundan sonraki çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim.

  ABDÜRRAHİM ŞIĞVAOĞLU - 21/07/2022
 • Danışman : Cihad Karman

  Hali hazırda kirada oturduğumuz ev satıldığı için kiralık ev arıyordum. Kiralama yetkilisi olduğu evin içine kiracı olmasına rağmen kurumsal bir firmaya yakışır bir şekile ailemize tanıttı. Ev sahibiyle aramızdaki köprüyü çok iyi şekilde kurdu. Cihad işini severek yapan kibar güleryüzlü,taraflar arasında bağlantıyı çok iyi kuran bir kardeşimiz. Kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

  EREN KARADAĞ - 27/06/2022
 • Danışman : Cihad Karman

  Cihad Bey’e profesyonel yaklaşımı ve destekleri için çok teşekkür ederiz. İlk evimizi onun sayesinde bulduk. Evi ilk ilanda gördüğümüzde çok hoşumuza gitti. Kendisi ile iletişime geçer geçmez bize hemen evi göstermek icin bir zaman ayarladı. Teklif aşamalarımızda da her zaman yanımızda olarak tüm sorularımıza yanıt verdi. Bazen son dakika talepler- imiz olsa da her zaman bize olumlu dönüşleri icin minnettariz. Sayesinde artık ilk evimizi almış olduk. Ayrıca alim satım sırasındaki hediyesi de çok zarifti. Her şey icin çok teşekkür ederiz.

  KAAN ÇAKMAK - 31/05/2022
 • Owner : Tarık Ordu

  Sizleri 2 yıldan uzun bir süre önce bir dostumun referansı ile tanıma fırsatım oldu,sonrasında ise gayrimenkuldanışmanlığı yapan firmalar ile aranızdaki farkı fark etmek çok zor olmadı.Firmanızın kurumsal kültürü ile birlikte çalışanların dinamizmi en önemlisi güven veren yaklaşımları sizinle çalışmama vesile oldu..Doğru tavsiyeleriniz ile gerek yatırım,gerek yaşam alanı gerekse firmamın geleceğini etkileyecek büyük yatırım ve üretim alanına sahip olan fabrika alanı çalışmalarınız ile büyük katkılarınız oldu..Kimi işler haftalar sürdü kimi ise aylarınızı aldı ve bu zorlu müzakereleri firmanıza ve şahsınıza yakışır şekilde sonuçlandırdınız.Hepsinden önemlisi siz bunları yaparken ben sadece kendi işlerim ile ilgilenerek bana vermiş olduğunuz güvenin konforunu yaşattınız. Sizlerle çalışmaktan büyük keyif aldığımı belirtmek isterim ve katkılarınızdan dolayı teşekkür etmeyi borç bilirim.Sizin gibi işini ciddiye alan insanları sektörünüzde tanımak güzeldi.Başarılarınızın devamını dilerim.

  SERKAN ÖZKAN - 06/04/2021
 • Owner : Etka Ordu

  Birlikte geçirdiğimiz ev satış sürecinde her şey için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz güvenin tarifi gerçekten mümkün değil. Güzel geçen bu süreç için Etka bey, Tarık bey ve diğer çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.

  Hülya Sarıtaş - 27/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tüm süreçteki hızlı takip ve ilginiz için teşekkürler.

  EYLEM SEÇKİN BOZKURT - 27/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tanıştığımız ilk andan son dakikaya kadar yaklaşımınız çok samimi ve güven vericiydi. Sizleri tanıdığımıza memnunuz ve başarılarınızın daim olmasını diliyoruz.

  Güler ŞAKIR - 20/12/2019
 • Owner : Tarık Ordu

  İlk defa tevafuk olup tanıştığımız Tarık kardeşim ve firması ve arkadaşlarından son derece memnun kaldık. Eşim ve ben işini profesyonel yapan vizyonu olan arkadaşlar, biz alıcı ve karşı taraf satıcı olarak çok zor olan bir müşteri açısından bizi bir araya getirip bu satışa vesile sebep oldular. Hepsinden Allah razı olsun.

  Murat Arslan - 04/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tanışma aşamasından sözleşmenin imzalanması ve satışa kadar geçen sürede TEOK ailesinin alıcı ve satıcıya verdikleri karşılıklı güven, empati ve profesyonellik için sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız...

  Özge Sarı - 04/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Alımdaki bütün işlemlerimiz karşılıklı güven içerisinde yürütüldü. Teşekkür ederim.

  Habib KARDEŞLER - 16/05/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Satınalma işleminden memnun kaldığım için tekrarını umut ediyorum. Tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

  Birol Hepyalçın - 08/01/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Satınalma işleminden memnun kaldığım için tekrarını umut ediyorum. Tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

  Birol Hepyalçın - 08/01/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Son derece memnun kaldım. Çalışkan ve kurumsal aynı zamanda çok profesyonel arkadaşlar.Tekrar çalışmak dileğiyle.

  Hakan Akyol - 28/08/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Arkadaşlarla ilk tanıştık ve bize güven verdiler, işe başladık. İşin başından sonuna kadar işlemleri hem alıcı hem satıcı açısından süper yönettiler. Çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederim.

  Ufuk Aydınol - 17/08/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Bu süreçte gösterdiğiniz ilgi ve yardımlar için teşekkür ederiz. Her konuda bizi aydınlattınız, hiçbir telefonumuzu cevapsız bırakmadınız. Şikayetim olacaksa da komisyon oranında bir indirime gidilebilir. Ev fiyatı, tapu masrafı, komisyon ücreti derken masraf ister istemez çok oluyor. Çalışmalarınız, emeğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

  Cansu Ceylan - 27/07/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Tesadüfi tanıştık. Yeri çok güzel, şirket yöneticileri çok olumlu ve iyi niyetli kişiler. Başlangıçta işyerine çekinerek girdim ama kişilerle tanıştıktan sonra aklımdaki emlak komisyoncuları hakkındaki algım pozitif olarak değişti. Şirket yöneticilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  Necmi Tamcı - 27/07/2018
 • Owner : Tarık Ordu

  Balay ailesi olarak, bugüne kadar bize sınırsız ve kaliteli hizmet ve destek veren Tarık ve Etka Ordu kardeşlere, çok teşekkür ediyoruz. Bu işte en iyilerden olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyor ve uzun yıllar birlikte çalışmayı umuyoruz...

  Mehmet Balay - 09/07/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Mülkümün satışı için çok zaman kaybettiğimi düşünüyorum. 4 emlakçı değiştirdim. Ancak sizleri tanıdığım andan itibaren çok hızlı, çok başarılı bir süreç geçirdik. Samimiyetle söylüyorum emlak işi olan her tanıdığıma düşünmeden tavsiye edeceğim. Saygılı, seviyeli ve dürüst hizmet anlayışınızdan ötürü sizlere çok teşekkür ederim.

  Nazik Çetintaş - 26/06/2018