OFİS HAKKINDA

Ofisimiz Kartal Orhantepe minibüsyolu üzerinde 2 yılla aşkın hizmet vermekte. REFERANS ailesinde her biri kendi alanında uzman iş ortaklarımız ile tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınızda profesyonel ,kaliteli, şeffaf etik şekilde sonuç odaklı bir yaklaşım sergilemekte. Siz değerli müşterilerimize A kalite hizmet sunmaktayız.

Sadece gayrimenkul alım, satım ve kiralama hizmetleri almak için değil gayrimenkule ve yatırıma dair aklınıza gelen her konuda fikir danışmak için ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.


Ofisle İletişime Geçin

Orhantepe Mahallesi Üsküdar Caddesi Süleymen Açıkgöz Apt. 188/A

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Muhammet Balli

  Muhammet kardeşim dairemin satışında gösterdiğin gayret ve emeklerin için teşekkürler .nasip olursa yeni işimde de beraberiz. hayırlı bereketli işler

  Savaş Kahriman - 12/05/2021
 • Danışman : Muhammet Balli

  Kartaldaki dükkanımı çok kısa bir sürede düzgün bir kiracıya vererek işini severek yapan Muhammed bey’e çok teşekkür eder kendisine başarlar diliyorum .

  Nazmi Laçin - 16/04/2021
 • Danışman : Muhammet Balli

  Sayın Muhammet Ballı Eb kiralamada yaptığınız ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Nezihe AĞYÜZ - 14/04/2021
 • Danışman : Muhammet Balli

  Muhammet bey işine seven ve ona saygı duyan gerek hoşgörüsüyle gerekse işine gösterdiği özen ile gönlümüzü fethetti işinde başarılar dileriz ...

  Doğan DENIZ - 14/04/2021
 • Danışman : Muhammet Balli

  Muhammet Bey ile bir yakınım aracılığıyla tanıştım. İyi ki tanışmışız. Evimi kısa bir süre içerisinde çok iyi insanlara kiraya vermiş olduk. Muhammet bey hem ev sahiplerine hemde kiracılara elinden gelen yardımı esirgemez. Kendisine çok teşekkür ederim. Allah yolunu açık etsin

  Şafak i - 13/04/2021
 • Danışman : Muhammet Balli

  2021 yılında coldwell banker aracılıgı ile tam istediğim gibi bir ev buldum ve Muhammet Ballı Beyle tanıştım gerçekten profesyonel, dürüst, şeffaf ve samimi hizmetinden çok memnun kaldım son ana kadar ilgisinden dolayı teşekkür eder saygılar dilerim..

  Olcay Güven - 12/04/2021
 • Danışman : Muhammet Balli

  Muhammet bey gayet mütevazi ve maddiyatten önce sizin ne istediğinizle ilgileniyor. Anlaşma bittikten sonra dahi sizi arayıp hal hatır soran bir insan. Bize bu desteği sağladığı için kendisine teşekkür ederim.

  Selami Can - 12/04/2021
 • Danışman : Muhammet Balli

  Ev kiralama sürecimizde muhammet beyin yardımları için çok teşekkür ederiz. Çok ilgili biriydi. En kısa sürede işlemlerimizi tamamladı, elinden geldiğince yardımcı oldu. Yeni evlenicek bir çift olarak çok memnun kaldık.

  Ayça Cebeci - 12/04/2021
 • Danışman : Can Yüksel

  Can bey ismi gibi cana yakın işinin devamlı arkasında olan gece gündüz ulaşıla bilinen maddiyattan ziyade müşteri haklarını ön planda tutan bir insan. mülkümüzü sayesinde çok kolay kiraya verdik kendisine çok teşekkür ederim bu vesile ile güzel bir dost kazandık Allah yolunu açık etsin

  Yavuz öztürk - 21/03/2021
13.500.000 ₺
Satılık
2.200 ₺
Kiralık
7.850.000 ₺
Satılık
Kocaeli / Kartepe ÖZEL SANAYİ ARSASI.
10.250.000 ₺
Satılık
675.000 ₺
Satılık
İstanbul-Anadolu / Kartal KARTAL'DA SATILIK DUBLEKS PLAZA KATI
Satılık
İstanbul-Anadolu / Kartal KARTAL'DA SATILIK PLAZA KATI
570.000 ₺
Satılık