OFİS HAKKINDA

Acıbadem Caddesi No:130/2

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Eren Erdurur

  Bizim Eren'le tanışma hikayemiz 1 sene önce başladı. Kendisi emlakçılara karşı tabularımızı yıkmamıza sebep oldu. Evimizi emlakçıya vermemekte çok ısrarcıydık, herhangi bir emlak firmasıyla çalışmak istemiyorduk. Fakat Eren'i tanıdıktan sonra bütün fikrimiz değişti. Bizimle yaklaşık 1 yıl sabırla uğraştı. Önce satılık olarak çalışmaya başladık, sonra vazgeçip kiralık olarak devam ettik. Kendisi işinin ehli bir insan olduğu için, 1 günde evimizi güvenle teslim edebileceğimiz harika bir çiftle bize ziyarete geldi ve hemen evimizi kiraladık. İyi ki seni tanıdık, başarıların devam etsin, yolun açık olsun.

  Nilay Kapucu - 28/11/2020
 • Owner : Eyüp Levent Eyüboğlu

  Dairemin satisi surecinde guvenilir yonlendirmeleri ile ve zamaninda yaptigi yonlendirmelerle islemin basariyla tamamlanmasini sagladigi İçin Levent Beye tesekkur ederim

  Nihal Saylan - 28/11/2020
 • Owner : Eyüp Levent Eyüboğlu

  Levent Bey in dogru yonlendirmeleri sayesinde dairemi sattik.bu surecte bize verdigi guven ve iletisimdeki titizligi cok onemliydi Tesekkurler

  Nihal saylan - 28/11/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Değerli Eren Bey, bugün muhteşem hızınız ile dairemi kiraya verdiniz. Çok teşekkür ediyorum. Akşam telefon açtım, ertesi gün öğlen tamam dediniz. Müjde gibiydi. Kibarlığınızı, detayları atlamamanızı, anlayışınızı ve saygılı duruşunuzu takdir ettim. Coldwell Banker ailesi sizin gibi bir emekçiye sahip olduğu için gurur duymalı. Tekrar teşekkür ederim.

  Ceyda Baltacı - 25/11/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Biz yaklaşık bir buçuk senedir ev arıyorduk ve çok sorunla karşılaştık. Ev sahipleri ve emlakçılar arasında iletişimin çok zayıf olmasından dolayı bir sürü anlaşmazlıkların çıktığını fark ettik. Bu durum alıcı olarak bizi etkiledi. En az 50 daire gördük bu bir buçuk sene içerisinde, ev almaya çalışırken aklımızda hep 'kazıklanacak mıyız?' diye sorular oluştu. Fakat Eren Bey’le tanıştığımızda ilk defa dürüst, şeffaf ve başarılı bir emlakçı karşımıza çıktı. Ev alma sürecinde sürekli bağlantı kurabildik ve tüm sorularımızı tek tek cevaplayarak tereddütlerimizi ortadan kaldırdı. Eren Bey’in en önemli özelliği çoğu emlakçının sahip olmadığı şekilde etik standartlara önem vermesi. Eren Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Sonunda onun sayesinde hiçbir sorun yaşamadan ev sahibi olabildik.

  Oltun Dino - 30/10/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Eren Bey’in ilgisi ve alakasından dolayı çok memnun kaldım. Alıcı ve satıcıya güven veren, hızlı çözüm üreten ve uygulayan bir danışman. Her şey için çok teşekkür ederiz.

  Ahmet Burak Başarır - 30/10/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Müşteri memnuniyetine yönelik yaklaşımından dolayı Eren Erdurur’a çok teşekkür ederiz. Size bu sektörde uzun ve başarılı yıllar dilerim.

  Levent Sayan - 30/10/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Sayın Eren Bey, evimizin satışı konusunda desteğiniz unutulmaz. Profesyonel bakış, samimi destek, içten hizmet için size ne kadar teşekkür etsek az. Süreç boyunca tam bir ekibin parçası olduğumuzu düşündüren yaklaşımınız için de ayrıca teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz bir hizmet aldık. Çok teşekkür ederiz.

  Leyla Aksoy - 28/10/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Sayın Eren Bey, villamızın satışı süresince tarafımıza vermiş olduğunuz destek ve güleryüzlü hizmetiniz için çok teşekkür ederiz. Olumlu ve her zaman çözüm odaklı tavsiyeleriniz tahmin ediyorum ki bizim olduğu kadar alıcının da çok işine yaramıştır. İşinizi severek yaptığınızı görmek bizleri de teşvik etmiş, bu satışın sanki bir takım çalışması tadında gerçekleşmesini sağlamıştır. Umarım gelecekteki müşterileriniz de bu gördüklerimi görür ve değerinizi bilirler. Saygılarımla.

  Soner Tetik - 18/10/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Evimi satmak için attığım ilk adımda yollarımız Eren Bey ile çakıştı. Samimi bir sohbet havasında bana verdiği güvenle kendisiyle çalışmaya karar verdim. Satış sürecinde sabırlı çalışması sonucunda evimi sattık. Bu süreçteki samimi ve dürüst davranışlarıyla hem beni, hem de alıcıyı ikna ederek satışı gerçekleştirdi. Eren Bey’in hizmetlerinden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

  Yasemin Güney - 11/10/2020
 • Danışman : Hüseyin Ketenci

  Hüseyin Bey'in profesyonelliği ve dürüstlüğü ilk görüşmemizde direkt dikkatimizi çekmişti yaklaşık 2 hafta süren kiralama sürecinde gösterdiği ilgisi ise daha sonraki kiralama süreçlerinde ilk aklımıza gelecek isim olarak hafızalarımıza kazındı

  ömer aygün - 05/10/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Satış öncesi ve sonrası her zaman destek oldu, kafamızdaki tüm soru işaretlerini giderdi. İstediğimiz evi satın almamıza yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

  Abdullah Koncagül - 01/09/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Sevgili Eren Bey, kısa sürede bulduğunuz dairem için ve süreci profesyonel olarak yönettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.

  Figen Korkut - 29/08/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Eren Bey, gösterdiğiniz ilgi, özverili çalışma ve tüm emekleriniz için memnuniyetimizi bildirmek ister, çok teşekkür ederiz.

  Volkan Benlioğlu - 29/08/2020
 • Owner : Eyüp Levent Eyüboğlu

  Samimiyetine ilgine gülen yüzüne çok teşekkür ederiz Levent Bey.İstanbulda sayende bir daire sahibi olmamıza vesile oldun

  Mustafa Çelik - 29/08/2020
 • Owner : Eyüp Levent Eyüboğlu

  Emlak danışmanımız Levent bey sayesinde çok güzel bir daire sahibi olduk.İşini seven işin ehli birisi, samimiyetine güler yüzüne ilgisine gerçekten teşekkür ederiz

  Mustafa Çelik - 29/08/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Eren Bey, dairemizi satın alma sürecindeki desteğiniz ve net duruşunuz için çok teşekkür ederim. Daha önceki satın alma işlemlerim ile karşılaştırdığımda çözüm odaklı ve net olmanız bizim için çok önemliydi.

  Murat Gezgiç - 24/08/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Eren Bey, alışılagelmiş, eski tabirle emlak komisyoncusu görüntüsünün dışında bir kimlikle karşıma geldi. Rol yapmadığını hissettiren kibar yaklaşımı ve zarif davranışları ile tanımaktan memnuniyet duyduğum bir kişi oldu. Gayrimenkul danışmanlığı görevinde ve bundan sonraki yapacağı işlerde daha da büyük başarılarıyla iş hayatına devam etmesini dilerim. Kendisini tanıdığım için çok memnun oldum. Bundan sonraki ev satışımızda da bize yardımcı olabileceğini düşünerek kendisiyle yeniden çalışmak istiyorum.

  Nesrin Çağlı - 23/08/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Eren’cim, Zeynep Kamil’deki gayrimenkulümüzün satışında göstermiş olduğun özverili çalışmandan dolayı çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dilerim.

  İsmail Açar - 11/08/2020
 • Danışman : Hüseyin Ketenci

  Uzun suredir satmaya calistigimiz evimizin satisini istedigimiz fiyattan ve cok kisa surede gerceklestirdi. Tum surec boyunca bizi bilgilendirdi ve islemlerde yardimci oldu. Kendisiyle calismaktan cok memnun kaldik, tesekkur ediyoruz.

  Senol Sarioglu - 20/07/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Eren Bey sizin gibi naif, ilgili, bilgili ve nazik bir emlakçı daha tanımadım. Sizin bu işin hakını fazlasıyla verdiğinizi düşünüyorum, sizden çok memnun kaldım. Samimi söylüyorum ve size teşekkür ediyorum. Başarı dolu bir çalışma hayatınız olması dileğiyle, saygılar.

  Selma Çankaya - 17/07/2020
 • Danışman : Hüseyin Ketenci

  Hüseyin Bey, daire bulma ve kiralamada hatta taşınma sonrasında karşılaştığım zorluklarda da yardımları ile çok zor olan bir süreci çok çok kolaylaştırdı. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

  Sinem Koç - 17/07/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Sevgili kardeşim Eren kısa süre olan tanışıklığımızda vermiş olduğum yetkiyi her yönüyle tam bir disiplin ve profesyonellikle sonuca götürdü. Bu süreç içerisinde göstermiş olduğu birkaç davranışla güvenimi de kazandı. Profesyonel, dürüst ve saygılı davranışlarından dolayı sana teşekkür ediyorum. Yolun açık olsun. İnşallah birlikte bir sürü işler bitiririz.

  Gürol Yılmaz - 17/07/2020
 • Danışman : Hüseyin Ketenci

  İtinalı ve dürüst.

  Mehmet Ertenü - 16/07/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Öncelikle sizin büyük katkılarınızla yeni bir mülk sahibi olduğum için size çok teşekkür ederim. Villamın bitişiğindeki araziyi farklı zamanlarda satın almaya niyetlendim fakat bir sonuca ulaşamadım, sebebi de emlakçılar tarafından doğru bilgi aktarılmamasıydı. Kartvizitinizi evime bırakmanızdan sonra sizi aradığımdaki samimiyetiniz ve en önemlisi doğru bilgi aktarımınız size olan inancımı daha da arttırdı ve çok istediğim araziyi satın almaya karar verdim. Sizlere kendim ve ailem adına ne kadar teşekkür etsem azdır. Tüm samimiyetimle söylüyorum, başta siz ve firmanızın ofisindeki gördüğüm samimiyet ve ilgi için çok teşekkür ederim. Umarım sizlerle daha çok çalışacağız. Mehmet Ali Ekinci - ASM İnşaat

  Mehmet Ali Ekinci - 08/07/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Uzun yıllardır satmak istediğimiz fakat etik çalışmayan emlakçılar yüzünden sonuçlanmayan arazimizin satışı için Eren’e yetki vermemizin 3. gününde kapora almasıyla bizi mutlu etti. Bu kısa süreçte her konudaki desteği, samimiyeti ve iyi niyeti için çok teşekkür ederim.

  Savaş Kara - 07/07/2020
 • Owner : Eyüp Levent Eyüboğlu

  Merhaba. Öncelikle Coldwell Banker ile işbirliği içinde gayrimenkulümüzü kiraya verdiğimiz için doğru bir karar verdiğimizi gördük. Özellikle Sn. Levent Eyüboğlu'nun samimi, güven veren, konusuna hakim ve iletişimi mükemmel yapısı nedeniyle çok memnun kaldık. Bundan sonra da hem bizim ilk tercihimiz CB ve Levent Bey olacak, hem de tanıdıklarımıza önereceğiz. Teşekkürler.

  Erol Yılmaz/Nursel Özkan Yılmaz - 06/07/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Bütçeme ve beklentime uygun evi bulmama yardımcı olarak en kısa sürede tam istediğim gibi bir evi satın almamı sağladı. Ne zaman arasam sorularıma detaylı cevap bulabildim. Teşekkür ederim.

  Aylin Kayagür - 24/06/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Çok pratiksin, kullandığın ekipmanlar yeterli, bu işi severek yaptığın belli. Hayatta başarılar dilerim. Bu kiralamadaki puanın 100. Umarım bundan sonraki işleri de beraber yaparız.

  Yılmaz Uğan - 21/06/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Sevgili Eren ev bulma sürecimde bana çok yardımcı oldu. Çok profesyonel, son derece beyefendi, her iki taraf için de müşterisini kollayan, her sorunuza cevap veren ve çözüm sunan danışmanlığından çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkürler.

  Özgür Erzin - 30/05/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Eren Bey’e ev bulma sürecimizde gösterdiği ilgi ve samimiyeti için çok teşekkür ederiz. Kafamızdaki tüm soru işaretlerine kısa süre içerisinde çözüm getirdi. Ev sahibi ile aramızda sürekli iletişim sağladı. Süreçte ihtiyacımız olan her noktada destek oldu. Verdiği güven, dürüstçe yaptığı bilgilendirmeler için ayrıca teşekkür ederim. Evin kapısını açıp, buyrun ev bu diyen ve sorduğunuz pek çok soruya verdikleri cevaptan tatmin olmadığımız onca emlakçıdan sonra ne kadar teşekkür etsek azdır. Kendi evim için de zamanı geldiğinde kendisinin aracılığıyla kiracı bulmak isterim. Tanıdığım tüm ev sahiplerine de tavsiye edeceğim. Tekrar tekrar çok teşekkürler.

  Özlem Türkdoğan - 30/05/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Eren’in çalışmasından ve İstanbul’daki mülkümüzü çok hızlı kiralamasından dolayı ailece çok memnun kaldık. Bundan sonraki işlerimiz ona emanet. Başarılarının devamını diliyorum.

  Saadet Şaşmaz - 28/05/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Yatırım amacıyla aldığım ev için doğru yönlendirmelerle bu dönemde hızlı bir şekilde süreci sonuçlandıran Eren Bey'e çok teşekkür ediyorum. Ortak zevklerimizin de olduğunu öğrendim. Kısacası sadece bir ev almadım, bir de arkadaş kazandım.

  Harun Çipil - 03/04/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Eren Bey, çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren hem çok pozitif hem de çok profesyoneldi. Acil satmamız gereken evimize hem kiracı, hem alıcı bulmamıza çok kısa süre içerisinde çok emek vererek yardımcı olmuştur. Kendisini ailemizden biri olarak görüp çalışmak çok keyifliydi. Kesinlikle çok iyi işler yapacağına inanıyor, meslek hayatında başarılar diliyorum. Özellikle güvenilirliği için sonsuz teşekkür ederim.

  Seda Zeyrek - 03/04/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Eren'le ilk temasımızdan itibaren samimiyeti, dürüstlüğü ve gayrimenkul konusundaki bilgisi beni son derece etkilemiştir. Kafamdaki olumsuz gayrimenkul danışmanları algısının değişmesine neden olmuştur. Bundan sonraki hayatımda gayrimenkul ile ilgili en ufak bir ihtiyacımda kendisine danışmadan herhangi bir karar almayacağım. Vermiş olduğu hizmetten dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ediyor, Coldwell Banker Zen ailesine böyle bir gayrimenkul danışmanını bünyesinde bulundurduğu için ne kadar şanslı olduğunu belirterek başarılarının devamını diliyorum.

  Aziz Özdemir - 15/02/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Samimiyeti ve güleryüzü ile mesleğinin o soğuk kurumsallığının çok dışında bizi yeni evimize ısındıran özverili arkadaş, güzel insan... Teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim. İhsan Üstündağ - Eyvan Holding Yönetim Kurulu Başkanı

  İhsan Üstündağ - 21/01/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Gayretli ve işinin takibini yapan, gerekli bilgilendirmeleri de yaparak mülk sahibi ile sürekli diyalog kurarak işini yürüten bir arkadaşımız. Gayrimenkul sektöründe kesin başarılı olmaya devam edecektir. Teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Serdal Kuyucuoğlu - 26. Dönem CHP Mersin Milletvekili

  Serdal Kuyucuoğlu - 15/01/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Yatırım amaçlı düşündüğümüz evimizi almamızda gösterdiği ilgi ve güven veren samimi davranışlarından dolayı çok memnun kaldık. Tapu sırasında hatıra olması için vermiş olduğu sürprize de eşimle birlikte teşekkür ederiz.

  Yalçın Demirel - 15/01/2020
 • Danışman : Eren Erdurur

  Öncelikle belirtmek isterim ki kesinlikle çok parlak bir gelecek seni bekliyor. Son 1 haftadır gayrimenkul danışmanı olarak yeteneğine, güleryüzlü, iyi niyetli, saygılı ve yardımsever olmana hayran kaldım. Rüyamda görsem inanmayacağım bir hızda, 1 günde evimi satan ve benim hayalimdeki eve beni bir adım daha yaklaştırdığın için ne kadar teşekkür etsem az. Evimin satışı sırasında gösterdiğin sabır ve iyi niyetin için tekrar teşekkürler...

  Sevgi Durmuş - 15/01/2020
895.000 ₺
Satılık
4.250.000 ₺
Satılık
600.000 ₺
Satılık
5.000.000 ₺
Satılık
750.000 ₺
Satılık
1.150.000 ₺
Satılık
304.000 ₺
Satılık
2.600 ₺
Kiralık