OFİS HAKKINDA

“Coldwell  Banker Power; Alanında uzman, deneyimli ve güçlü kadrosuyla Etiler’ de .”

Uzmanlık Alanlarımız; İş yeri satışı/kiralanması, lüks konut satışı/kiralanması, proje satışı ve müşteri memnuniyetinde çözüm ortağınızız.Gayrimenkul danışmanlarımız uzman olduğu konular hakkında uygulamalı eğitimler alarak sizlere daha iyi hizmet vermek için çaba sarfetmektedirler. Bir mülk el değiştirecek ise uzmanlık alanlarına ve uzmanlık bölgelerine göre konuya hakim gayrimenkul danışmanları ekip halinde sonuç odaklı çalışarak, bu hizmetleri verirken %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimser.

Coldwell Banker Power Gayrimenkul kendi vizyonuna uygun, sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan, işinin geliştirilmesi adına tüm eğitimlere katılmayı hedefleyen, etik anlayışı, danışmanları ile birlikte hizmet üreten çalışma faaliyetlerini birincil görevi kabul eder. Sektördeki faaliyetlerin genelini yakından takip ederek güncel ve yenilikçi konuları sürekli gözden geçirerek kaliteli hizmet vermeyi benimser.

Coldwell Banker Power Gayrimenkul hedeflerine ulaşabilmek için kısa ve uzun vadeli olarak planlarını belirleyerek sonuç odaklı, aylık ve yıllık planlamaları doğrultusunda hareket eder.Bu planlama sürecinde hedefi gayrimenkul ve inşaat sektöründe bulunan tüm kurumsal firmalarla çözüm ortaklığı yapabilmektir.

Amacımız; iş potansiyelimiz sayesinde firmaların ve şahısların gayrimenkul alış ve satışına olanak sağlamak ve bu süreç içerisinde sizleri mutlu bir yuva sahibi yapmaktır.


Ofisle İletişime Geçin

Nisbetiye Caddesi Şehit Ahmet AcarKan Sokak No:5 , Beşiktaş

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Ümit Aybars

  Merhabalar ; Danışmanınız Ümit bey’in özverili çalışmaları kısa sürede 2 evimizin de kiraya verilmesinde, düzgün profilli Kişiler ile bizleri tanıştırması konusunda gösterdiği hassasiyet için çok teşekkür ederim.

  Serkan Demir - 29/05/2021
 • Danışman : Bihter Dirican

  Working with Bihter and her team at Coldwell Banker was an outstanding experience. I have worked with other agents for buying and listing in the past, but this experience was the first time I ever felt they were well worth the cost. This was my first property purchase in Turkey, and I was unsure of all the ins and outs like most other foreign investors. Bihter was very responsive and on time with touring properties. She walked with me step by step the entire way throughout the closing. While we are logical individuals who consider ourselves very capable of analyzing the market and finding the best home, there was a lot we didn't know. She not only performed a comparable analysis for the listing but also reviewed the official filings and got all the details of the offering confirmed at various government agencies to make sure we are not hitting any surprise discoveries or false claims in the future. I would certainly recommend Bihter for your real estate needs.

  Kawa M.Shareef - 31/03/2021
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanim ev alma surecimizde bize bilgi ve tecrubesiyle cok yardimci oldu ve guler yuzunu, ilgi ve alakasini hic eksik etmedi. Kendisiyle calismaktan cok mutlu olduk, evimizin kiralanmasinda ve yeni alim-satimlarda da kendisiyle calismayi cok isteriz.

  Derya Genc - 30/03/2021
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Hanim alim surecimizin basindan itibaren ilgisini ve iletisimini hic kesmeden butun sureclerimizin takipcisi oldu. Gercekci ve dogru yonlendirmeleri, kibarligi icin ve en onemlisi telefonlarimiza her zaman cevap verdigi, veremedigi zamanlarda da mutlaka ivedilikle geri donus yaptigi icin kendisine cok tesekkur ederiz.

  Umut Genc - 30/03/2021
 • Danışman : Funda Kibar

  Bir süredir Funda Kibar hanımdan emlak danışmanlığı alıyorum . Alım satım da olsun, kiralama da olsun benim ve karşı tarafın haklarını en detaylı şekilde gözeterek, gerek ilgisiyle, gerek nezaketi ve güveni ile birlikte yol almaktan çok keyif aldım ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum 🙏 Başarılarınız daim olsun Funda hanım,sevgiler ;)

  Funda Feyzioğlu - 30/03/2021
 • Danışman : Bihter Dirican

  Coldwell banker emlak ofisinden danışman Bihter Dirican ile yeni evimizin satış işlemlerini başarıyla yürüttük. Baştan sona yaklaşık 2 aylık süreçte göstermiş olduğu ilgiye, bilgilendirmelere teşekkür ederiz.Cenk Bey

  Cenk bey - 30/03/2021
 • Danışman : Funda Kibar

  Müşterisini dinleyen ve işini sıkı takip eden bir emlak uzmanı. Kısa sürede sonuç alabilmesi en büyük özelliklerinden.

  Emir Fyz - 30/03/2021
 • Danışman : Bihter Dirican

  Bihter hanım, uzun zamandır hem gayrimenkullerimizin kiralaması hem de satışını sizle yürüttük. Kiracılarımız çıktıkça yerine kısa zamanda yeni kiracılar yerleştirdiniz.Kiracılarla alakalı hiçbir problem yaşamadım, en ufak anlaşmazlık durumlarına müdahale ettiniz. Binanın satış süreçlerinde de kiracılara rahatsızlık vermeden hassasiyetle işleri yürüttünüz. Gerek bürokrasi gerekse alıcı işlerinde hiç bir problem yaşatmadınız. Bütün bunların yanında verdiğiniz güven dostluğunuz ve arkadaşça yaklaşımlarınız beni sonsuz memnun etti. Sizinle çalışmak bana sonsuz huzur, güven ve mutluluk verdi. Çalışmalarımızın 3.senesindeyiz. Devamını temenni ederim.Herşey için teşekkürler, sağlık mutluluk çalışmalarınızda başarılar dilerimç

  Necati Postalcı - 30/03/2021
 • Danışman : Vefa Özdemir

  Beşiktaş’ta yatırım amaçlı satın almak için bir daire ararken, ilanları sayesinde Coldwell Banker Power ofisinden sevgili VEFA ÖZDEMİR’le tanıştık. İyi ki karşımıza Vefa Bey çıktı. Profesyonelliği, samimiyeti, saygısı ve çalışkanlığıyla gerçekten bizleri çok etkiledi. Çok zaman ve emek harcadı, yapması gereken her şeyi büyük bir özveri ve iyi niyetle yapıp, sonunda bizi de evimize kavuşturdu. Bundan sonra emlak alım-satımı ya da kiralamayla ilgili bir işimiz olduğunda ilk arayacağımız kişi kendisidir. Ayrıca çevremizde ihtiyacı olan herkesle de bu deneyimi paylaşıp, Vefa Bey’le çalışmasını içtenlikle önereceğiz. Tüm emekleriniz için çok teşekkürler Vefa Bey. Çok doğru ilerlediğiniz bu yolda başarılarınız daim olsun. Keyifli ve bereketli nice satışlarınız olsun. Sevgiler, Ayşe Güzin Orhan Atalay

  Ayşe Güzin Orhan Atalay - 30/03/2021
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Hanım ile hem ev alım hem kiralama süreçlerinde birlikte çalıştık. Kendisi işini layıkıyla yapan, güler yüzlü, konusuna hakim ve çözüm odaklı bir danışmandır. her iki tarafında haklarını bilir ve korur. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz. Başarılarının devamını dileriz.

  Müge Erdoğmuş - 24/03/2021
 • Danışman : Funda Kibar

  Hızı ve nazikliği, bilgisi ve tecrübesiyle birleştirerek çözüm odaklı yaklaşımı için Funda Hanıma teşekkür ederim.

  Engin Erdoğmuş - 24/03/2021
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Hanım ile çalıştığımız her Gayrimenkul işlemi(satın alma & kiralama) tabiri caiz ise tereyağından kıl çeker gibi gerçekleşiyor.Kendisi her iki tarafında haklarını sonuna kadar savunan ,bilgi ve donanımla işine hakim bir Gayrimenkul Uzmanıdır.Başarılarının devamını dilerim.

  Engin E. - 17/03/2021
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Hanım ile ilk iletişime geçtiğim andan sözleşme anına kadar çok özverili samimi her konuda yardımcı oldu,tüm sorularıma sonuç odaklı dönüş aldım.Kolaylıkla iletişim kurabildim.Süreci hızlıca tamamladık.Tüm desdekleri için teşekkür ederim.

  Sinem ÇERKEZ - 17/03/2021
 • Danışman : Funda Kibar

  Evliliğin ilk adımında içimize sinen daire ile lgilenen Funda Hanım'a sonsuz teşekkürler.Aklımızdaki tüm soru işaretlerini kaldırıp her sorumuza günün her saati geri döndü.Hızlı aksiyon alması bizi çok mutlu etti.Teşekkür ederiz.

  MELİH AVCI - 17/03/2021
 • Danışman : Ümit Aybars

  Tesiyap(Türkiye Sinema Filmi Yapımcıları Birliği) olarak ofis aramalarımızda yardımcı olan Ümit Aybars bey'e teşekkür ederiz. Sorunlarımızın çözümünde etkili olmuş, güleryüzlü, bilgilendirici tavrıyla kafalarımızdaki soru işaretlerinin giderilmesinde son derece önemli rol oynamıştır. Kendisine teşekkürü borç biliriz.

  Onur Erinçmen - 26/02/2021
 • Danışman : Bihter Dirican

  Beşiktaş’taki evimizi en kısa sürede satıp, Anadolu Yakasında ev bulup almamız, hemen taşınmamız gerekiyordu. Ancak Covid-19 ve kısıtlamalar bizi endişelendiriyordu. Üstelik bütçe de kısıtlıydı. Bunca negatifliğe rağmen Bihter Hanım sayesinde birkaç hafta içinde evi satıp, yeni ev bulup taşındık. Hatta arama süresince “nasıl olsa Bihter Hanım halledecek” diye düşündük. Dürüst ve kolay iletişim kurulan bir profesyonel olduğu için kendisine tekrar teşekkür ederiz. İdil - Mehmet Korkmaz

  İdil Kumbasar Korkmaz - 16/01/2021
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanım işinin ehli, güler yüzlü, çözüm odaklı danışmanımızdı. Ev arama sürecimizde bizimle çok ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyor başarılar diliyorum.

  Didem Polat - 31/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Merhaba Funda hanım vermiş olduğu danışmanlık tan çok menlünüz evizi hemen kira verdi bunduğu kiracılarda iyi şuana kadar 2 evimi kira verdi hiç sorun yaşamadım.

  Okan turan - 31/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  kiralama yapmak için tanıştığımız Funda hn son derece profösyonel yaklaşımı ile bizlere çok yardımcı oldu güleryüzü ve kibarlığı için çok teşekkür ediyoruz

  aslı günay - 31/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Evimizin 2. Kez kiranlanması işlemleri için yine Funda hanım ile çalıştık. Gerek bu süreçte gerek ise kiralanması sonrasında sürekli ilgi ve takibinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

  Engin E. - 31/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  İş ahlakı olan , Yardımsever , işini sadece evi kiralayıp ödemesini almak değil her zaman desteğini esirgemeyen ailemizden biri olan Funda hanım’ a sevgiler ..

  Meltem kılıç - 30/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Göktürkdeki evimizi kısa zamanda satışını gerçekleştiren Funda hn.işini ciddi birşekilde profesyonelce yapan samimi bir kişiliğe sahip.Üstdüzeye çıkmayı hakeden Fundahn.yolunuz açık olsun... iyi seneler başarılarınızın devamını dilerim.....

  Ufuk Yavuz - 30/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Evimizi satmaya karar vermiştik ve yolumuz Funda Hanımla kesişti.Kendisi çok kibar ve ilgili bir bayandı evimizin satışı için yeri geldi gec saatlere kadar çalıştı ve sağolsun kısa zamanda satışını gerçekleştirdi.Kendisinin ilgi ve alakasindan dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

  Gamze Şahin - 30/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Güleryüzünü ve samimiyetini sonuna kadar hissettiren, işini sadece süreçte değil süreçten sonra da takip edip hertürlü desteği veren Funda Hanım'a sonsuz teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

  Onur K. - 30/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Satmak istediğimiz evimiz özellikle bana uzak olduğu için ilgilenemiyorum,, sağolsun Funda hanım Hızır gibi yetişti tanıştık ve hızlıca evimizi sattık eğer Funda hanım olmasaydı ne ben satabilirdim nede hangi fiyata verebileceğimizi araştırmakla geçecekti zamanimiz kendisine minnettarız, teşekkür ediyoruz evimizin işlerini hallettiği için,,kendisi ni tekrardan tebrik eder,nice iyi senelere dileğiyle, görüşmek üzere,

  Ali Murat Şeker - 30/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Güzel Funda Hanımcığımız, profesyonelliğinizi mülk satışı sürecimizi sorunsuz ve mükemmel bir şekilde tamamladığınız için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

  Merve Arabacı - 29/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Kibar Hanım’la alakalı olarak çok uzunca söz sarfetmek elbette mümkün. Ancak, kısa ve öz olarak kendilerinden, yıllarını bir yönetici olarak geçirmekte olan biri olarak bahsedecek olursam; İşine hakim, disiplinli çalışan, Çalışkan, özverili ve karşısındakine güven veren, daha üst görevleri ifa edebilecek bilgi ve donanıma sahip sevecen bir iş insanı olarak tanıdım. Kendilerine çok teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

  Ahmet inci - 29/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanım merhaba.Bana vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ederim.Hızlı bir sonuç almak keyifliydi.İyi seneler dilerim.

  Haluk Feyzioglu - 29/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Gayrimenkul üzerine Funda hanım gerçekten hızlı hareket edebilen, çözüm odaklı alanına hakim bir danışman. Kariyerini de sürekli geliştirdiğinden dolayı ilerleyen dönemlerde gayrimenkul camiasının daha fazla istifade edeceğini düşünüyorum

  Nihat yılmaz - 29/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Evimizi satılaga cıkardık ve uzun süre cok emlakcılarla calıştı ama uzun süre satış olmadı daha sonra Bülent abi tanıdıgımızın funda kibar hanımın ismini vermesiyle funda hanımla irtibata gectik ve konuştuktan sonra funda hanıma tam yetkimizi verdikten Bi iki haftaya evimizin satışı gerçekleşti funda hanımla calışmak tan gayet memnunum...

  Ugur şahın - 29/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Çözümcül yaklaşımlarınız ve güler yüzünüzle mesleğinizde başarılarınızın devamını dilerim.

  Muharrem göyünç - 29/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Coldwell Banker gayrimenkul danışmanı sayın Funda Kibar ile birden fazla gayrimenkulüm ile ilgili satış ve kiralama işinde danışmanlık hizmeti aldım. Bu hizmetlerden çok memnunum, işin gerektirdiği tüm profesyonel yeteneklere sahip olarak hizmet vermiştir. Çok teşekkür ederim. Mehmet Hançerli BDDK bankalar yeminli emekli başmurakıbı ‪

  Mehmet Hançerli - 28/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  She is a amazingly wonderfull member of coldwell firm Who bought to me a house and I gained duble Who she have rented my house within 2 days to a very good price.she is so honesty snd thinking of both sides with looking forward to make happy to both side of custumers. Thank you very much to all.

  Deniz A - 28/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Hanım'ın sektöründe oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Epey ilgili ve çözüm odaklı bir gayrimenkul danışmanı.

  Murat Yıldırım - 28/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Hanım oldukça ilgili ve güler yüzlü bir danışman. Kendisinin çalışmasından oldukça memnun kaldım. Funda Hanım ile tekrar çalışmayı isterim ve mutlaka öneririm.

  Işıl Hançerli Yıldırım - 28/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanım emlak sektöründe gözü kapalı güvenebilirsiniz . İşini hakkıyla yapar her zaman..

  Nilay yılmaz - 27/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Göktürk’ten yılın ortasında yine Funda Hanım aracılığı ile satın almış olduğumuz evi pandeminin en yoğun dönemlerinde yine kendisi ile kiraya verdik. Funda Hanım bu zor süreçte her zaman bize yardımcı oldu ve istediğimiz gibi kiracı bulmamıza çok büyük katkı sağladı. Ayrıca bir arkadaş olarak da gönlümüzü kazandı :)

  Selen Özkan - 27/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Hanım ile 2020 yılı Şubat ayında Göktürk'deki evimizin satın alımında tanıştık. Kendisi iletişimi çok güçlü, güleryüzlü, işini severek yapan birisi. Evimizin satın alım süreçlerinde her adımda destek oldu ve düzenli takip ve bilgilendirme yaptı. Aynı şekilde yine bu evin 2020 Kasım ayında kiralama islemlerini Funda Hanım ile yürüttük. Evimizdeki mevcut kiracının çıkış bilgisini kendisine verir vermez çok aktif bir şekilde yeni kiracı bulma sürecini başlattı, süreçte bizi düzenli bilgilendirdi ve yine çok hızlı bir şekilde kiracı buldu. Pandemi dönemi olması sebebiyle gösterdiği hassasiyete ayrıca teşekkür etmek isterim. Bu süreçte evde ufak bebeğimiz olması sebebiyle işlemleri başlatmak yürütmek ve sonrasında bulduğu kiracı ile sözleşmenin yapılması için birkaç kez evimize gelerek süreci tamamlamamıza yardımcı oldu. Kendisine özverili ve profesyonel çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

  Duygu Yıldırım - 26/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hnm ile tanışmadan önce işyeri & konutumuzun satış pazarlamasını Göktürk 'te birden çok Emlak Firması yapıyordu ve uzun bir süre sonuç alamamıştık Öneri ile kendisi ile Tek Yetki vererek ile çalışmaya başladık.Funda hnm beklentimizin üzerinde bir çalışma sistemi ile kısa sürede ve satış sürecindeki sorunları profosyonel müzakere yöntemleri ile gidererek mülkümüzün satış aracılığını yaptı.Kendisine teşekkür ediyor,kaliteli bir iş insanı ile çalıştığımız için şanslı olduğumuzu düşünüyoruz.

  Cihan Haşlama - 22/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Hnm ile bir mülk satış sürecimiz oldu. Öncesi bir çok emlakçının aynı çalışıp satış ile sonuçlandıramadığı mülkümü Funda Hnm a verilen yetkilendirme iz ile kısa sürede istediğimiz gibi sonuçlandırdı. Funda Hnm İn bize verdiği güven ile onunla ilerlemekte mutlu olduk. Teşekkür ederiz.

  Emine Oruç - 22/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Merhaba funda hanım 😊 bize olan yardımlarınizdan söz etmek için yazdım. Gokturkte ofis tipi bir dükkanimiz vardı satışı konusunda daha önce bir çok emlakciyla çalıştık fakat hiç biri sizin kadar bizimle alakadar olmadı ve o güveni vermedi açıkçası. Hem guleryuzlu hemde dükkanimiz satışı konusunda yardımcı olduğunuz için bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum 😍

  Pelin Haşlama - 17/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanımı geçen yıl Göktürk semtinde ki evimin kiralanması dolayısıyla tanıdım.İşini son derece iyi yapan, iletişimi profesyonel biçimde yerine getiren bir insan.Bu yılda aynı şekilde bize yardımcı oldu.Çok memnun kaldık.Tüm sorunlara hızla çözüm buldu.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.Başarılarının devamlı olmasını dilerim.Saygılarımla.

  Mehmet Şerbetçi - 11/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Merhabalar, Funda Hanım ile Ankara'daki görevimden ayrılıp İstanbul' Göktürk'te kiralık ev bakarken tanışma fırsatı buldum. Ev kiralama sürecimizin başından sonuna kadar bize desteklerini esirgemedi. Ne zaman arasak hep ulaşılabilir oldu, güler yüzüyle her sorunumuzla ilgilendi. Evi kiraladıktan sonra bile nasıl olsa kontrat bitti benim işim de bitti anlayışı içinde olmadı. İstediğimiz gibi bir eve yerleşmemizde emeği çok büyük olmuştur. Kendisine tekrar buradan bir kez daha teşekkür etmek istedim. Türkiye'de maalesef emlakçılık sektörüne duyulan güven iyi yerlerde değildir. Funda hanım gibi işini profesyonelce ve güler yüzle yapan emlakçılar olduğu müddetçe sektöre olan güvenin de artacağını düşünüyorum.

  HAKKI KARATAS - 10/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Hanım son derece disiplinli ve programlı calisan, kurumsal kimliginden hic bir zaman odun vermeyen, konusudan tecrubeli ve basarili bir gayrimenkul danismanidir. Kendisi ile calismis olmaktan mutluyum.

  Nuray Ülker - 10/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanımı bi evi ilk paylaştığı saatte arayan muşteri bendim , ve tanışma surecimiz boyle gerçekleşti, çok şukur o ev bana nasip oldu ama soylicem en onemli şey , adaletli ve işine saygılı yaklaşımı, ne kadarda başka muşterilerden baskı olsada adaleti ve iş ahlakı ne diyorsa onu yapan bi insandır , guvendiğim ve Funda hanımla ilerlediğim için çok mutluyum çunku istediğim evde onun verdiği emek sayesinde benim oldu 💕

  Sepideh Norouzi - 01/12/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanımla çalışma fırsatım olduğu için çok memnunum. Öncesinde farklı emlakçılarla da satış yapmaya çalıştığım evimi çok kısa bir zamanda Funda hanım sayesinde , hemde ilk getirdiği müşteriye ve istediğim şartlarda satabildim. Funda hanıma, işine olan saygısı, özverisi ve size kendinizi güvende hissettiren dikkati için çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

  Hande Feyzioglu - 26/11/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Göktürk’te uzun süre ev aradım ve bir çok emlakçı ile muhatap oldum. Müşteri memnuniyetini en fazla göz önünde tutan kişiydi. Kendisini ne zaman ararsam rahatça ulaşabildim, ben daha istemeden nelere ihtiyacım olacağını bana ileterek sürekli yardımcı olmaya çalıştı, evde kendi oturacakmış gibi planlama yaptı. Yalnız yaşayacak birinin en güvenli ve konforlu şekilde oturabilmesi için gerekli düzenlemeleri organize etti. Kendisi çok güvenilir biri, Göktürk’te ev bakan herkese tavsiye ediyorum.

  Reyhan Çelik - 20/11/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Merhabalar, Funda Hanım şu ana kadar denk gelmiş olduğum gayrimenkul danışmanları gibi hissetirmeyen bir profil. Kendisi çözüm odaklı, sevecen ve laf olsun diye konuşmayıp sonuca gitmeyi çok güzel başarıyor. Kendisine çok teşekkür etmek istiyorum ve net olarak bundan sonraki işlerimde kendisi ile çalışma isteğimi belirtmek istiyorum. Saygılarımla Senem Denizaşan

  Senem Denizaşan - 01/10/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanım bizim için çok özel . Çünkü yeni evlenecek bir çiftiz ve ilk yuvamızı onun sayesinde bulduk . Çok özenle ilgilendi ve hayalimizdeki evi bize buldu . Her konuda ilgisini eksik etmedi bizim kadar titizdi . Kendisiyle tanışmış olmak bize bir ayrıcalık oldu .

  Perisa Hamidi - 01/10/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Bir arkadaşımın önerisi ile Funda Kibar hanım ile 2 yılı aşkındır Gyrımenkul ile ilgili işlemlerimde çalışıyorum.Mülklerim ile ilgili satış kiralama işlemim olduğunda danıştığım,tek yetki ile çalıştığım ve her daim sonuçlarından memnun kaldığım bir danışman olması kendisini önerebileceğim bir profosyonel kılıyor.Mülkünüzün satış-kiralanması için kendisi doğru adres diyebiliriz.Kendisine teşekkürlerimle başarılarının devamını diliyorum.

  Çetin Turan - 30/09/2020
 • Danışman : Bihter Dirican

  When I moved from Belgium to Istanbul it was not easy for me to find a good flat, but also a reliable real estate agent. I had been looking for a flat for a long time and had some bad experiences until I started looking for a flat managed by Coldwell Banker Power and Mrs. Dirican was just an AMAZING agent !! She was very pleasant, polite, courteous and very patient, while also ensuring that all information was provided and understood in the beginning and also at the end of my search. She was able to find the best match in Istanbul taking my needs into account. Thanks to Mrs. Dirican I am now enjoying my new home. I would highly recommend her to any expat who is having a hard time finding the best option in this big city. Istanbul 05/09/2020 OZKAN C.

  Bihter Dirican - 30/09/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Kibar ile Göktürkdeki apartmanımızda verilen kiralık daire için yaptığı sunum zamanı etkilenip,hemen iletişime geçip kendi dairemi kiralamak için görüşme talebinde bulundum.Funda hanım işini çok severek yapan,titiz,detaycı ve işini sonuna kadar takip eden bir danışman.20 gün içinde evimizi kiraya vereceğini söylediğinde pek inanmadım açıkcasi ama hızına yetişemediğimi özellikle iletmek isterim.Ve tam istediğimiz şekilde bize uygun kiracı bulup bizi tanıştırdı.Benim en çok hoşuma giden çalışkan,kibar ve sözünde duran bir danışman olmasıydı.Kendisini tanımakdan çok memnun olduk.Bundan sonraki tüm alım satım,kiralama işlerimde tek arayacağım kişidir.Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Nigar Pınar Aksu - 30/09/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanım tanıştığımız günden beri bize çok kibar ve yardımsever bir tavır sergiledi. Kendisinin bize sunduğu imkanlar olsun yardımlar ve kiracı haklarını savunmak olsun bizim görmek isteyeceğimiz en güzel ve önemli şeylerdi. Sadece daireyi kiralayana kadar değil daireyi kiraladıktan sonra da bizden yardımını, ilgisini ve adil yaklaşımını esirgemedi. Sadece işini yapmaktan ziyade bize empatiyle de yaklaştı ve bu , diğer gayrimenkul danışmanlarından onu daha insan odaklı yaklaşan bir profesyonel gibi gösterdi. İşimizi Funda hanım sayesinde gayet hızlı ve sorunsuz hallettik . İyi ki kendisini tanıma şansımız oldu . Kendisine, kariyer hayatında büyük başarılar diliyorum .

  Aysun Karagöl - 20/09/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  İlk iletişime geçtiğimiz andan itibaren elinizden gelenin fazlasını yapıp her türlü yardımı sağladınız. Çok kibar ve sıcakkanlı olmanız sürekli iletişim halinde olmanız da artı bi özellik iyiki denk gelmişiz.

  Mehtap Yıldız - 20/09/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hnm ile tanışmış olmak ve kendisiyle çalışmak kesinlikle bir ayrıcalık; çünkü size kendinizi özel hissettiren bir iş üslûbu ve özverisine sahip .Yatırım yapmak yada yatırımınızı emin ellerde yönlendirmek istediğinizde Funda Kibar hanım kesinlikle doğru adres. Samimiyeti, iş disiplini,dikkati ve doğru yönlendirmeleriyle , emlâk alanında yanınızda olması gereken doğru bir isim bnm için ; Başarılarınızın devamını diliyorum Funda hnm 🙏

  Funda Feyzioğlu - 19/09/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanım ile tanışmam ev arayışımda artık ümitsiz kaldığım bir anda ona bir ilandan tel açmam ile başladı.Ses tonu yaklaşımı akabi tüm süreci titizlik, ilgi ve özveri ile yönetmesi , mülk sahibi ile aramızda köprü görevi görüp olası pürüzleri gidermesi , bina görevlisine kadar görüşüp benim için handikap olan bina ile ilgili sorunları çözme bağlamında desdek olması ve kontrad , taşınma öncesi sonrası her aşamada yanımızda olması emlak danışmanlarına karşı olumsuz önyargılarımı giderdi.Funda hnm bizi müşteri olarak değil bir dost olarak görüp samimi duyarlı adil ve çözüm odaklı bizi kazandı.Bende çok şanslıyım ki böyle güzel insanla denk geldim.Kendisine teşekkür ediyorum.

  Neslihan Aksoy - 27/08/2020
 • Danışman : M. Hamza Günaydın

  Hamza bey ,sağolsun kibarlığıyla ve yardımlarıyla işimizi çok kolaylaştırdı başarılarınızın devamını diliyorum. Mustafa TEKİN

  M. Hamza Günaydın - 20/07/2020
 • Danışman : M. Hamza Günaydın

  Hamza bey , gösterdiğiniz alakaya çok teşekkür ediyorum işiniz gücünüz rast gitsin kendinize iyi bakın Ahmet ERCAN

  M. Hamza Günaydın - 20/07/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Kibar Hanım, konut alım işlemimiz boyunca gerek süreçlerin yönetimindeki deneyimi gerek ise güler yüzlü ve samimiyeti ile alıcı-satıcı arasında kurduğunuz güven köprüsü sayesinde hızlı ve sorunsuz bir alış veriş olmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. başarılarınızın devamını dilerim. sağlıklı ve uzun çalışmalar dileklerimle. Engin-Müge ERDOĞMUŞ

  Engin Erdoğmuş - 29/06/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda Kibar Hanım konutlarımı kiralama,satın alış,satış aracılığını yaptığında gördüm ki hem kiracı hem de ev sahibinin haklarını koruyup kollayan,satın alma işleminde piyasa değerinde alıcıya kazanç,satıcıya kar ettiren,hakkaniyetli,dürüst, ve düzgün bir kişi olmasından dolayı bütün taşınmazlarımı alım satım ve kiralama yapması için kendisine tek yetki ile teslim etmiş bulunmaktayım.Teşekkür ederim.

  Deniz Arkan - 27/06/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  İlk konut alım işlemimizde tüm süreci Funda hanım ile yürüttük.Kendisi bizi başından sonuna kadar çok doğru şekilde bilgilendirdi.Ve her aşamada bize destek oldu.İlk alış verişimiz olmasına rağmen süreci güvenli bir şekilde kendisinin desteği ile tamamladık.Yeni bir dost kazandık,teşekkürler.

  Selen Özkan - 27/06/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Sevgili Funda ile tanıştığım gün benim şanslı günümdü.Ben yurt dışında yaşayan biri olarak ilk kez gayrımenkul işlemimi telefonda konuşarak Funda ya emanet ettim ve kısa zamanda işlemim sonuçlandı. Sesindeki,sözündeki güvenirliliği,işine olan saygısı sevgisi onu bu kadar mükemmel kılıyor.Bana her konuda desdek verdiği için ona çok teşekkür ediyorum.Böyle bir dost kazandığım için Yaradana teşekkür ediyorum.Fundacığım yolun açık olsun.Seni seviyorum.Herşey için çok teşekkür ediyorum.

  Fatma Asal - 08/05/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Coldwell Banker ile tanışmamız aslında Funda Kibar hanımdan Gayrımenkul Danışmanlığı hizmeti almış bir tanıdığımız vasıtası ile oldu.Gayrımenkul Danışmanımız olan Funda Kibar ile kısa zamanda aile sıcaklığını yakaladık ve her konuda desteğini ister olduk.Funda hanım ilişkilerini dostluğa çeviren,portföyleri konusunda bir an bile takibi bırakmıyan zeki ve işini ciddiye alan bir Gayrımenkul Danışmanıdır.Tüm süreçlerimizi güler yüzlü yürüten Funda Hanıma teşekkür eder ,başarılarının devamını dilerim.

  Merve Arabacı - 26/03/2020
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanım ilgili ve özverili çalışması ile istediğim bir konut konusundaki beklentilerimi çok kısa bir zaman diliminde karşıladı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Gizem D. - 23/03/2020
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Sevgi Hançer Hanımla uzun yıllardır çalışmaktayım. Sevgi Hanım işine dört elle sarılan. Müşteri ilişkilerini sıcak tutup dostluğa çeviren çalışkan , zeki ve mesleğini ciddiye alan bir gayrimenkul danışmanıdır. Ancak bana bulduğu kiracılar birer yıllık olduğu için benim kiracılarımdan her yıl kazandığı hizmet bedelini yıllığa baladı şakasını yapmadan geçemeyeceğim.

  Meral Önerli - 11/12/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Sevgi Hanım ve asistanı Serhat Bey , telefon görüşmelerimizde ve sonraki tüm süreçte güler yüzlü , samimi ve dürüst yaklaşımlarıyla güven veren , işbirlikçi ve destekleyici tutumlarıyla bana çok yardımcı oldular. Her sorduğum soruya detaylı ve tatmin edici cevaplar aldım. Mal sahibiyle aramızda ki iletişim adına beni de koruyacak , haklarımı da savunacak şekilde yanımda oldular. Tüm hizmetleri için teşekkür ederim.

  İvet Albukrek - 10/12/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Sn. Sevgi Hançer Karşılıklı Çalışma Süreci İçinde İyi Niyet ve Güleryüzle Verdiğiniz Üst Düzey Hizmetiniz İçin Teşekkür Ederim.

  Emine Tansel Ayerdem - 04/12/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Uzun yıllardır kiraya veremediğim evin yetkisini sadece Sevgi Hanım'a verdim . Bana verdiği güveni boşa çıkarmadı . Karşıma da benim gibi , anlaşabileceğim kiracılar çıkardı karşıma. Serhat Bey , çok nazik , kibar ve saygılı biri. Çalışmalarından çok memnun kaldım . Emeğine sağlık . Sevgi Hanım'ın bana birlikta çalışalım teklifi beni çok gururlandırdı. Belki bir gün... Bize , ciddi , dürüst , güvenilir olduğunuzu kanıtladınız. Bol başarılar dilerim.

  Gonca İmançlı - 18/11/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Kiralama sürecindeki destekleriniz, profesyonel tavrınız , portföy başarınız için Sevgi Hanım'a ve Serhat Bey'e teşekkürlerimi iletmek isterim. Özellikle cumartesi günleri hiç şikayet etmeden günboyu bizlere yardımcı olduğunuz için ayrıca şükranlarımı sunarım.

  Kemal Güçlü Erdoğan - 16/11/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Saygı Değer Sevgi Hanim Kuruçeşme Mevkiindeki 2 Katlı Köşk kiralanmasinda bize verdiğiniz Içten samimiyet tecrübeniz Ile bize katkılarınızdan, Serhat Beyin Güler Yüzlü Hızlı çalışmasından dolayı Teşekkürlerimizi Sunar Iyi Günler Dileriz. Ali Özgür Türk ARCA ALTINKUPLU

  Ali Özgür Türk - Arca Altınküplü - 18/10/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Sevgili Sevgi Hanım, Evimizin (Ebulula Mardin Cad./Levent) satışı sürecinde gösterdiğiniz özen, profesyonel yönetim ve ekip olarak sistematik çalışmanız yanında içtenliğiniz, dostane ve güler yüzlü tavırlarınız için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz. Sevgi ve saygılarımızla, Yeşim-Mehmet Tükenmez

  Yeşim Tükenmez - 05/09/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Sevgi Hanımın ilgi ve alakalarından şimdiye kadar gayrimenkul temsilciliğinden çok memnun kaldım.

  Ayfer Ergin - 23/08/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Power Gayrimenkul temsilcisi Sevgi Hanımın dört dörtlük ilgisi sayesinde çok memnun olarak gayrimenkul sorunlarımıza çare bulabildik. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Taylan Ergin - 23/08/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Prensipli Cana Yakın Güler Yüzlü Tez Canlı Yardımsever Kendisini tanıdığım için çok mutlu oldum.

  Nihal Koç - 21/08/2019
 • Danışman : Melih Özgül

  Yoğun bir ev arayışı sonucunda 72 saat gibi kısa bir sürede ihtiyaçlarımızı karşılayacak evi bulduğumuz için size teşekkür ederiz. Meslek hayatınızdaki profesyonelliğinizi gördükten sonra birkaç yıl içerisinde alacağımız evimiz için de çalımamızı dilerim. Yüksek kaliteli hizmetinizden ötürü eşim Neslihan ve ben teşekkür ederiz.

  Batu Gürser - 25/07/2019
 • Danışman : Bihter Dirican

  Profesyonel yaklaşımı yanında ne istediğinizi anlayan ve ona ulaşmanızda etik kaidelerden vazgeçmeden size elinden gelen yardımı sağlayan biri Bihter hanım...Teşekkürler.

  Prof Dr. Gülden Ülgen - 24/07/2019
 • Danışman : Gülnaz Yönter

  Sayın Yönter, Beşiktaş, Akatlar’daki gayrimenkulümüzün kiralanma sürecinde göstermiş olduğunuz gayret ve emeğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Ömür Yeşil

  Ömür Yeşilbağ - 04/07/2019
 • Danışman : Gülnaz Yönter

  Sn Gülnaz Yönter Hanım , Göstermiş olduğunuz hoşgörü ve yardımlarınız için size çok teşekkür ediyorum. Sayenizde emlak danışmanlarına bakış açım olumlu yönde değişti.

  Emre Duvarcı - 03/07/2019
 • Danışman : Bihter Dirican

  Sevgili Bihter Hanım'ın Performansına istinaden; Konu tarafıma iletildiğinden beri, göstermiş olduğunuz profesyonel ilgi ve konuyu takip etmenizdeki disiplinden dolayı sizlere teşekkür ederim. Sizlerle bundan sonra da çalışmayı arzu ederim. Saygı ve Sevgiler, Pınar Eczacıbaşı

  Pınar Eczacıbaşı - 14/06/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Son derece güler yüzlü, yardımcı ve yapıcı Sevgi Hanım ve asistanı Serhat Bey ! Sizi iyi ki tanıdık. Sürecin başından sonuna tüm ilginiz ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler. Bundan sonra Sevgi Hanım ve Coldwell Banker Power ailesiyleyiz! Nice yeni ,mutlu evlere!

  Dünya Taşlardan - 13/05/2019
 • Danışman : Bihter Dirican

  Emeklerinden dolayı Bihter hanıma teşekkür ederiz. İçimize sinen ve bütçenize uygun evi bulunca işlemleri yapacağınız emlakçı önem kazanıyor. Bu süreçte Bihter hanıma her zaman ulaşabildik, sorularımıza gecikme olmadan cevap bulup hızlı bir şekilde evrak işlerimizi halledebildik. Emeği ve ilgisi için Bihter hanıma teşekkür ederiz, güzellikler kendisiyle olsun

  Filiz Hasasu Oktay - 13/05/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Sevgi Hanımın süresin başından sonuna , profesyonel yaklaşımı işine olan özeni ve pozitif yaklaşımı ile evimizi tutmamıza çok yardımcı oldu. Kendisine ilgisi ve yaklaşımı için teşekkür ederiz.

  Niso Estroti - 08/05/2019
 • Danışman : Bihter Dirican

  Bihter Hanımla, Ortaköy de bulunan 6 katlı binamızı 1 yıldır kiraya verememiş ve kendimizce çözümler aramaya çalıştığımız bir dönemde tanıştık. Kendisi kendinden o kadar emindi ki hale hazırda emlak danışmanımız olmasına rağmen Kendisiyle çalışmamız konusunda güçlü iletişimi ile bizi ikna etti. Sözleşme imzaladıktan 5 gün sonra ilk kiracımızla masaya oturduk ???? ardından 1 hafta sonra diğer kiracımızla ????. Bihter Hanımın seçici, prensipli, işi sonuca kadar götürmesi ve satış sonrası desteği ile toplamda 1,5 aylık çalışma sonucu tüm dairelerimizi kiraya verildi. Bu vesile ile tekrar yardım ve desteğiniz için teşekkür ederim. Sevgiler Nihal ÖZYILMAZ

  Nihal Özyılmaz - 26/04/2019
 • Danışman : Bihter Dirican

  Bihter Hanım merhabalar, Çok kısa bir süre içerisinde hem ev kiralamamda, hem de evimi kiraya vermemdeki destekleriniz için çok teşekkür ederim. İş takibindeki hassasiyetiniz, hem kiralayan hem de kiracı olarak verdiğiniz güven, sadece aracı olmak değil, aynı zamanda mülklerin tüm detayları ile ilgili yakından ilgilenmeniz benim için bu süreci çok rahat yürütmeme neden oldu. Umarım ileriki zamanlarda da hayırlı işlerimizi sizin aracılığınız ile yürütme şansımız olur. İşinizde başarılar diler, tekrar teşekkür ederim. Sevgilerimle, Dr. Banu Arslan

  Banu Arslan - 24/04/2019
 • Danışman : Bihter Dirican

  Bihter hn, Etiler Petrol sitesindeki dairemizi kiralama sürecine bize ve kiralayan taraf ile görüşmemizde aynı şekilde onlara karşı olan pozitif ve işbirlikçi tutumunuzdan dolayı sizlere teşekkür ederim. Özellikle benim şehir dışında ikamet etmemden ötürü, sizlerin yardımı ile tadilat ve diğer tüm işlemler çok düzgün şekilde ilerledi ve her iki tarafında memnuniyeti ile sonuçlandırıldı.Size başarılı şekilde yerine getirdiğiniz bu hizmet için içten teşekkürlerimi iletmek isterim. Saygılarımla, Eren SUNGUN

  Eren Sungun - 12/04/2019
 • Danışman : Bihter Dirican

  Bihter Hanımla İnternetten bulduğum kiralık ofis sayesinde tanıştım. Kiralık işyeri için benimle inanılmaz iyi ilgilendi. Aklımdaki tüm soruları yanıtladı, objektif değerlendirmeler yaptı, kira kontratımdaki gözden kaçabilecek en ufak detayları bile değerlendirdi. Sonrasında benim ve doktor arkadaşlarım için hayalimizdeki ofisleri anlattık ve aynı gün içinde bize alternatiflerle harika ofisler buldu. Bihter hanım'a sadece ne istediğinizi anlatın ve bütçenizi söyleyin... Çok profesyonel ve bilgili birisidir.Her aşamada yanınızda, emin olabilirsiniz.Bihter Hanımla çalışmak çok büyük bir zevkti bizim için... Diyetisyen Özge TOY

  Özge Toy - 05/03/2019
 • Danışman : Bihter Dirican

  Call Center ve Hazır Ofis kiralama işlerimizde uzun senelerdir, Coldwell Banker Power Gayrimenkul Ofisi Danışman Bihter Hanım ile çalışmaktayız. Bizlere samimi, güveilir bir hizmet sunuyor, yaklaşık 6 yılı aşkın süredir işbirliğimiz devam ediyor.Kendisine birkez daha teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Uğur Kumru Escort Bilgisayar

  uğur kumru - 04/03/2019
 • Danışman : Nilüfer Uygun

  EV KİRALAMA SÜRECİNDE KARŞILAŞTIĞIMIZ EMLAKÇILARDAN EN SEVECEN VE EN YARDIMCI OLANI nİLÜFER HANIM OLDU. MÜSTAKBEL EŞİM İLE YAŞAYACAĞIMIZ EVİ SEÇERKEN HALİYLE OLDUKÇA TİTİZDİK.NİLÜFER HANIMIN YARDIMLARIYLA VE SAMİMİ İLGİSİYLE,İÇİMİZE SİNECEK BİR EV BULABİLDİK. OZAN AHMET ÇETİN

  OZAN AHMET ÇETİN - 23/02/2019
 • Danışman : Nilüfer Uygun

  Nilüfer Hanım oldukça hızlı,güvenilir,bizi çok rahatlatan(öncesi ve sonrasında)ev sahibi olarak bizi kiracı ile karşı karşıya getirmeyen çok iyi danışmandır. Yine bir kiralama sonunda mutlu olarak ayrılıyoruz..Teşekkürler NİLÜFER UYGUN

  ŞELALE ÖZEGEMEN - 23/02/2019
 • Danışman : Nilüfer Uygun

  Nilüfer Hanım; Çok hızlı,sağlamcı ev sahibini koruyan,kiracıyı kollayan birisidir.Sempatik ve güler yüzlü işinin takipçisidir.Teşekkürler

  YEŞİM TOPRAK - 22/02/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Sevgi Hançer Hanımla çalışmaktan son derece memnun kaldım. Bana son derece profesyonel ve içten davrandı. Tereddütlerimi giderecek açıklamalarda bulundu .

  Burcu Larsen - 21/02/2019
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Coldwell ile tanışmak bizim için şans oldu . Sevgi Hanım ve ekibi ile kira sürecimizi çok rahat hallettik. Kesinlikle yakınlarımıza da tavsiye edebileceğimiz bir hizmet . Tüm ekibin güler yüzlü ve pozitif olması da bizi ayrıca memnun etti. Teşekkür ederiz.

  Burç Pelit - 11/02/2019
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanımın güler yüzlü öz verili çalışmasıyla çok kısa sürede isteğimiz evi bulduk. Müşteri memluniyetine verdiği önemden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Behlül şahin - 22/01/2019
 • Danışman : Funda Kibar

  Coldwell Banker Positive Gayrımenkul danışmanınız Funda Kibar dan bir konut kiralama talebimiz oldu.Funda hanım beklentilerimizi çok iyi analiz edip tam da istediğimiz gibi bir daire sunumu ile geri dönüş sağlayıp kısa zamanda bize harika bir konut kiraladı.Profosyonel yaklaşımı ve güler yüzlü,samimi niyetli davranışları ilede daha sonraki Gayrımenkul ihtiyaçlarımızda tercih edeceğimiz danışman oldu.Teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Ercan Çoşan

  Ercan Çoşan - 22/01/2019
 • Danışman : Funda Kibar

  Funda hanımın ilgisi, dürüstlüğü ve profesyonelliği sayesinde sayesinde aradığım evi en kısa zamanda bulabildim,kendisine çok teşekkür ederim.

  Önder Ç. - 22/01/2019
 • Danışman : Füsun Tolga

  Power ailesine , Emlak Danışmanımız Füsun Tolga bizlere ev bulma konusunda beklentilerimize yanıt verecek şekilde ilgilendi. İsteklerimize uygun şekilde evler sundu.Herşey için çok teşekkür ederiz. Ufuk Güneş

  Ufuk Güneş - 05/01/2019
 • Danışman : Füsun Tolga

  Sevgili Füsun Evimin kiralanmasında bana verdiğin destek,zamanın,sabrın ve uğraşın için çok teşekkür ederim.Ayrıca,benim ihtiyaçlarımı anlayıp ona göre de hareket ettiğin için ayrıca teşekkür ederim . Sevgiler, Füsun

  Füsun Tuna - 05/01/2019
 • Danışman : Füsun Tolga

  Power ailesine , Emlak Danışmanımız Füsun Tolga , bizlerle ev bulma konusunda , beklentilerimize yanıt verecek şekilde ilgilendi .İsteklerimize , beklenti ve önceliklerimize yönelik seçenekleri sundu.Herşey için teşekkür ederiz. Enes Efe İş

  ENES EFE İŞ - 26/12/2018
 • Danışman : Füsun Tolga

  Füsun Hanım merhaba Emlak piyasasının bu kadar durgun ve kötü olduğu bir dönemde olağanüstü çabalarınızla hem de dairemin en ufak sorunuyla bile canı yürekten ilgilenerek ve bizzat iyi bir kiracı seçimi yaparak bizi çok mutlu ettiniz Emeklerinizden dolayı size çok çok teşekkür ediyoruz Figen &Atila İzmir

  Figen İzmir - 26/12/2018
 • Danışman : Füsun Tolga

  Füsun hanım merhaba, Kiraladığımız daire için baştan sona tüm süreçlerle detaylı olarak ilgilenmeniz bizi evi tutma konusunda da pozitif etkiledi. Tüm emeğiniz, yardımlarınız çok değerli; özellikle de benim gibi Türkiye'de dönmüş expatlar için. Emlak piyasasının durumu göz önüne alındığında, sizle tanıştığımız ve çalıştığımız için kendimizi şanslı sayıyoruz. Tekrar sonsuz teşekkürler. Cenk Medeni

  Cenk Medeni - 26/12/2018
 • Danışman : Füsun Tolga

  Power ailesine, Emlak Danışmanımız Füsun Tolga,bizlerle ev kiralama,ev bulma konusunda beklentimize yanıt verecek şekilde ilgilendi.İsteklerimize , beklenti ve önceliklerimize yönelik seçenekleri sundu. Herşey için çok teşekkür ederim. Nurdan Akal

  Nurdan Akal - 25/12/2018
 • Danışman : Bihter Dirican

  Bihter Hanim , kiralama islemimizde profesyonel iş anlayışınız sayesinde gosterdiginiz titiz ve hassas çalışmalarınız ,her konuda detaylı bir sekilde tum sorularımıza tecrübelerinizle yardimci oldugunuz icin size cok tesekkur ederim, sizinle tanistigim icin cok mutluyum ????

  Gözde Özer - 10/12/2018
 • Danışman : Gülnaz Yönter

  COLDWELL BANKER POWER GAYRİMENKUL YÖNETİMİNE, Kızımın üniversitesi dolayısıyla İstanbul –Beşiktaş- Ortaköy lokasyonunda bizlere portföyündeki evleri gösterme, ilgilenme, ev sahipleri ile buluşturma ve sonunda Sayın Sevgi HANÇER’in de katılımını da sağlayarak kiralama sürecimizi başarıyla tamamlayan Sn. GÜLNAZ YÖNTER hanımefendiye teşekkürlerimi sunmak isterim. Kontrat yapıldıktan sonra kızımın her türlü abonelik, ev aksaklıkları ve ihtiyaçlarıyla yakinen ve şahsi olarak bizzat kendisi ilgilendiği için de ayrıca müteşekkirim. Başarılarınızın devamını diler, kolaylıklar dilerim. Saygılarımla, Tolga GÜLÜMSER

  Tolga Gülümser - 12/10/2018
 • Danışman : Bihter Dirican

  Bihter Dirican was everything we could have hoped for in a realtor. She listened closely to what we were looking for in a home including location, amenities, views and price. The properties she showed us were exactly the kind of homes we were looking for and most of them were at the low end of the price range we asked for. After we decided on a home, Bihter worked tirelessly to help us navigate the process and was available for all of our many questions. She even helped us with things that we would not have thought to ask. What a pleasure it was to work with her. I highly recommend Bihter to anyone searching for a home in Istanbul. Edward N

  Edward N - 05/10/2018
 • Danışman : Nilüfer Uygun

  Sevgili NİLÜFER UYGUN danışmanım olarak mülklerimin kiraya verilmesi sürecinde her türlü hizmetinde son derece yardımcı oldu.Kendisi hem çok nazik,düşünceli,dikkatli,adil hem de işinde çok iyi.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Mesrure Tekay

  MESRURE TEKAY - 03/07/2018
 • Danışman : Bihter Dirican

  Sayın Bihter hanım, işyeri kiralama konusunda firmamıza baştan sona sağladığınız hizmetler, işlemleri yürütürkenki titiz ve iyi niyetli çalışmalarınız nedeniyle teşekkür eder, çevremizdeki tanıdıklarımıza alım-satım, kiralama hizmetlerinde size referans olacağımızı bildiririz. Emekleriniz ve gayretiniz için teşekkürler. SAĞLAM TEKSTİL İNŞAAT Semih SAĞLAM

  Semih Sağlam - 03/04/2018
 • Danışman : Bihter Dirican

  Matmazel Bihter Dirican, Thank you for your cooperation for getting a place for our company I.I.G in Yenibosna and a family home.You did your best to solve all problems professionally.We hope to cooperate with you in other works.Thank you very much. Chairman of Board of Directors (I.I.G) Salaheddin Ahmad Bade

  Salaheddin Ahmad Bade - 03/04/2018
 • Danışman : Bihter Dirican

  Sayın Bihter DİRİCAN, 2012 yıldan bu yana bizimle ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederiz. İlk şirketimizin EX-PAT ile beraber çalışmaya başlayalı 6. Yıl dönemindeyiz. Bu süre içinde daima kiracıya çok yakından ilgilendiniz. Hem araştırmadan başlayıp kira sözleşme sürecine kadar sahip olduğunuz tüm gerekli bilgileri bizimle paylaşarak hızlı biçimde işlerimize kolaylığı ve rahatlığı sağladınız ve sağlıyorsunuz. Çalışan yabancı müdürlerimize ve şahsım adına tekrar teşekkürlerimizi sunar, işlerinizde başarlılar dilerim. Saygılarımla, Miki MATSUMURA Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş.

  Mikim Matsumura - 21/03/2018
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  2016 yılı başında başlayan Beykoz hikayemiz 6 Mart 2018 de ‘’Mutlu Son’’ ile bitti. Bu süreçte çalışmalarınız, sabrınız, ve emeğiniz için çok teşekkür ederim. Her zaman görüşmek üzere,

  Cemile DEDEOĞLU - 14/03/2018
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Sevgi Hançeri ablam aracılığı ile tanıdım. Dairemin kiralanmasında göstermiş olduğu hız ve bulduğu kiracıların sorunsuz olması, benim için önemli ve etkili faktör oldu. Kendisine yardımları için çok teşekkür eder ve ileride de onunla çalışmak istediğimi belirtirim.

  Mert GÜRSOY - 01/02/2018
 • Danışman : Nilüfer Uygun

  Nilüfer Hanımla evimizden çıkan kiracı dolayısıyla tanıştık.Bizimle çok iyi iletişim içinde oldu.Tüm yardımlar için çok teşekkürler. Hülya Baykuş

  Hülya Baykuş - 08/01/2018
 • Danışman : Nilüfer Uygun

  Sevgili Nilüfer Ablacım, İyi ki pazar günü evinden çıktın ve bana evi gösterdin,her şeyin hayırlısı olmasını diliyorum.Seni çok sevdim.İyi ki tanıdım. Yaz sonu evim bitince kahveye bekliyorum. Laçin

  Laçin Büyükbezirci - 08/01/2018
 • Danışman : Nilüfer Uygun

  Sn.Nilüfer Uygun;İstanbul/Levent Fecri Ebcioğlu sok.Pınar Ap.dairemi satmam konusunda tarafıma göstermiş olduğunuz ilgi ve çaba nedeniyle teşekkürlerimi iletir,başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla, Haluk Siral

  Şakir Haluk SİRAL - 08/01/2018
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  Öncelikle emekleriniz için size teşekkür etmek istiyorum.Bize çok nazik bir kiracı ,daha doğrusu dost kazandırdınız .Bugün kiracımız Yelda hanımla telefonda aradım konuştuk,uzaktan tanışmış olduk.Sizi bize tanıttığı için Hülya hanım'a da en yakın zamanda teşekkür edeceğim. iclal ve ben size teşekkürlerimizi gönderiyoruz ..zahmetleriniz için teşekkürler ediyoruz... IŞIN BÜYÜKDEVRİM

  IŞIN BÜYÜKDEVRİM - 05/01/2018
 • Owner : Sevgi Nazire Hançer

  SEVGİ HANÇER'e bütün ayrıntıları düşünen ,bilgiveren ,sıkıntılara karşı çözüm odaklı yakalaşabilen bir hanımefendi.. Teşekkürler emeğiniz için .MEHMET ULUTÜRK

  MEHMET ULUTÜRK - 04/01/2018
350.000 ₺
Kiralık
5.750.000 $
Satılık
15.000 ₺
Kiralık
İstanbul-Avrupa / Beşiktaş AKATLAR GAZETECİLER de KİRALIK VİLLA
15.000 ₺
Kiralık
50.000 ₺
Kiralık
10.000 ₺
Kiralık
1.800.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Beyoğlu Kasımpaşa da 2+1 90 m2 satılık daire
540.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Beşiktaş Palanga caddesi üzerinde 6+2 kiralık bina
40.000 ₺
Kiralık
18.000.000 ₺
Satılık