OFİS HAKKINDA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Kaan Akkaş

  Kendisine tekrar teşekkür ederim.Satış ve alış işlerimde her birinde gayet sıkıntısız ,ilgili ve güvenilir işler çıkardı.Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

  Ozan varel - 19/02/2024
 • Danışman : Ümit Göksal

  Güler yüzü ve içten tavırlarıyla aracı olduğu ev ile ilgili her işlemde profesyonel tavrı ve bilgisiyle yanımızdaydı. 2 gün gibi kısa bir sürede resmi prosedürler dahil tüm işlemleri yardımıyla hallettik. Kendisine çok teşekkür ederim. İş hayatındaki başarılarının devamını dilerim.

  Ekrem Ercan - 02/02/2024
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Birlikte geçirdiğimiz ev satış sürecinde her şey için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz güven içinde gerçekten teşekkürler. Güzel geçen bu süreç için Kaan Bey' e çok teşekkür ederim.

  ŞEKİBE kanat - 02/01/2024
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Ev alma sürecimizde yollarımızın kesiştiği Kaan Bey kimseyle yüz göz olmadan, uygun zemini hazırlayan, tarafları kibar ve profesyonel tarzı ile ortak noktada buluşturan bir yapıya sahip. Yoğun çalışma hayatımızda bizi hiç yormadan, her aşamasında yanımızda olarak bizi yönlendiren Kaan Bey’e emekleri ve ilgisi için teşekkür ederiz.

  E. Nur Baklan - 02/01/2024
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Kaan Bey her şeyden önce son derece profesyoneldir; işini iyi yapar. Bizim iki daire satışımızı ustalıkla gerçekleştirdi. Bunu yaparken her zaman nazikti ve tüm taraflara karşı son derece medeni bir davranış sergiledi. Geleceğinin çok parlak olduğuna emin olduğum bu genç kardeşime başarılar diliyorum.

  Egemen Demircioğlu - 02/01/2024
 • Danışman : Fatma Aysel

  Uzun uzun anlatmaya gerek yok, Fatma Aysel bu işi mükemmel yapıyor, ev alımında çok desteğini gördük, duruşuyla güven hissi veriyor ve ileride sıkıntı oluşma ihtimali olan herşeyin önlemini önceden alıyor, alıcı da satıcı da gönül rahatlığıyla ticaretini yapıyor...bu mesleği öğrenmek isteyenlerin bir süre Fatma hanımın yanında staj yapmasını tavsiye ederim... Ailece sizi seviyoruz Fatma hanım...

  Ferdi YAZGAN - 09/11/2023
 • Danışman : Emine Dağlı

  Emine Hanım, alanında uzman , diksiyonu düzgün, bilgili, ilgili, güvenilir, sistemli çalışan bir danışman. Gayrimenkul alım satım işlemleri esnasında herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamlamamıza yardımcı oldu. Herşey için çok teşekkür ederiz

  Erdem Coza - 23/10/2023
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Kaan kardeşime çalışmalarında başarılarının devamını dilerim, mesafemiz uzak olsada alım satım işlemleri ile itina ile ilgilenmiştir ayrıca tapu işlemleri sırasında da herdaim yanımızda olmuştur, kesinlikle güven konusunda şüphe edilmeyecek bir uzman olarak işini yapmaktadır.

  Hakan evci - 27/12/2022
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Çok ilgili ve yardımcı. Nezaketi ve özeni için teşekkür ederiz

  Selma Bedirhan - 21/12/2022
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Her konuda yardımcı oldu güzel bir tecrübeydi teşekkürler

  Oğuzhan Aydın - 21/10/2022
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Kaan Bey her aşamada yanımızda yer aldı. Hızlı, çözüm odaklı ve naif yaklaşımları İle tüm sorunlarımıza olumlu cevaplar vererek tarafımızı bilgilendirdi. Özverili çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  Alperen Kaymakcı - 13/10/2022
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Dürüst, güvenilir, özverili ve işine hakim.

  Ali can yavuz - 08/07/2022
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Satin alma sürecinin en başından sonuna kadar tüm sorularımıza samimiyetle cevap aldığımız,sürecin şeffaf şekilde ilerlemesine büyük katkı saglayan ve işini gayet profesyonelce yapan sevgili Kaan beye çok teşekkür ederiz.

  Ferda G. - 28/06/2022
 • Danışman : Emine Dağlı

  Merhabalar EMİNE HANIM çok güleryüzlü bir insan, Emine hanım İLE adıma kayıtlı bir villa satışı için karşılaştık öncelikle villamızda keşif yapıp bizim düşündüğümüz rakamın üzerinde satış yapmamıza sağladı için bundan dolayı sonsuz teşekkür ederim. Emine hanımın cana yakın samimi ve çok dürüst bir kişiliğe sahip. Tüm özel günlerde ve Yatırım için kazançlı olacağını düşündüğü yerler için bizimle iletişimi hiç kesmedi işini ciddi bilinçli ve güler yüzlü yapan mükemmel bir insan. Gayrimenkul ve emlak ile ilgili işim olduğunda ilk arayacağım kişidir. Sizi tanımaktan çok mutluyum. Başarılarınızın devamını dilerim

  Adem Yilmaz - 19/06/2022
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Dinamik, çözümcü yaklaşımıyla fark yaratan bir danışman,teşekkürler.

  HAMDİ CAKMAK - 13/06/2022
 • Danışman : Emine Dağlı

  Emine Hanım, güler yüzlü, sakin ve güçlü iletişim özellikleriyle isinde çok iyi. Pozitif enerjisi onun başarısını kaçınılmaz kılıyor. Kendisiyle tanışmaktan ve de ticaret yapmaktan dolayı mutluyum.

  Barış Türker - 12/06/2022
 • Danışman : Emine Dağlı

  Öncelikle çok güleryüzlü bir insan, ev araştırma içerisindeyken Emine hanım ile karşılaştık bir gün bir ilanını görüp aradığımızda çok cana yakın bir şekilde konuştu bizimle daha sonra eve bakmaya gittik bize uygun olmadığını anlayınca Emine hanımın önerisiyle başka bir evi gezmeye gittik Ocak ayında da evi satın aldık. Aylar geçmesine rağmen iletişimimiz asla kopmadı kendisinin cana yakınlığı ve samimiyeti sayesinde. Tekrar bir şey almaya karar verirsem ilk danışacağım kişi olur.

  Gülsüm Elaldı - 11/06/2022
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Kaan bey ile konut kiralama talebim üzerine tanışma fırsatımız oldu. Net şeffaf ve disiplinli çalışma prensibi ile kiracı-kiralayan arasında iletişim açısından başarılı ve tecrübeli bir bağ kuruyor. Gayet profosyonel ve pratik düşünebilen bir iş etiğine sahip. Hemde genç yaşına rağmen. Özverisi ve emekleri takdire şayan. Teşekkürler ve başarılar.

  Gamze K. - 11/05/2022
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Bu süreci kaan beyle geçirdim ve onun güvenirliği  açık sözlülüğü  sayesinde çok güzel geçti yardımcı olması  iyiki ona denk geldim   bir daha ev alacak olsam onu ve coldwell gayrimenkulu  tercih ederim. Sayesinde çok güzel bi yatırım  yaptık  aradaki  satıcı ve alıcı  arasındaki  ilişkiyi  çok iyi yönetti  kiracıya  kadar herkesle empatisi  yapması  gerçekten çok teşekkür  ederim coldwell çalışanlarına  çok özverili  ve güvenilir  çalışanları olduğu için ..

  Merve gencel - 15/12/2021
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Bugün Kaan bey aracılığıyla bir daire kiraladık. Kaan bey' e ilgi ve alâkasından dolayı çok teşekkür ederiz. Güler yüzlü, kaliteli hizmet ve kısa sürede sonuca ulaşmak istiyorsanız ilk tercihiniz Kaan bey olmalıdır😇

  Celal Çulhaoğlu - 10/12/2021
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Kaan beye ilgi , alakasından dolayı ve hızlı çözümler ürettiği için teşekkür ederiz. İş hayatında başarılar dileriz .

  Veli GANGURAT - 10/12/2021
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Kaan Bey ile evimi kiralamak için görüşüp danışıp anlaştık. Kendisine anlaşmamızın en başında verdiği taahhütleri yerine getirdiği için teşekkür ederim.

  Ugur Kabukçu - 29/11/2021
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Kaan Bey’in danışmanlığından son derece memnun kaldım..Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Nilay Tezcan - 26/11/2021
 • Danışman : Arif Gökcen

  Arif Bey bölge ile ilgili son derece iyi bilgilendirme yaptı. Kendisi son derece samimi, bilgili ve özverili bir insan. Arif bey ile tanıştığıma çok memnun kaldım

  Engin Akyol - 20/11/2021
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Gayrimenkul satışımız için Kaan bey ile iletişime geçip çalışmaya başladık.İlgili,samimi ve düzenli bir şekilde yürüttüğü çalışmayı satış ile sonlandırdık şirketin kalitesine yakışır bir danışman.Gayrimenkul konusunda işlerinizi gönül rahatlığı ile Kaan beye bırakabilirsiniz.

  Latif Ergüney - 25/10/2021
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Kaan Akkaş Beyle bir kaç projede ( arsa alımı ) çalışma deneyimimiz oldu. Kendisine, pozitif enerjisi, taahhütlerini yerine getirme konusundaki hassasiyeti, iş takipçiliği, samimiyeti ve dürüstlüğü gibi konulardan dolayı teşekkür etmek isterim.

  Mehmet Ali polat - 25/08/2020
 • Danışman : Kaan Akkaş

  İlgili , İşini titizlikle takip edip mutlu sonla sonuçlandıran bir danışman. Günün hangi saati olursa olsun aklınızdaki tüm soruları yanıtlayan,güvenilir, kurumsal bir beyefendi...Kendisine burdan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum,bu işi herkes yapıyor ama siz kusursuz yapıyorsunuz...

  Sevgi Tulasoy - 17/01/2020
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Evimizin exper aşamasından satış sonrası tapu devirlerine kadar ilgi alaka gösterildi gerekli bilgiler tarafımıza iletildi.Teşekkür Ederiz...

  Mahmut Yılmaz - 04/12/2019
 • Danışman : Kaan Akkaş

  Güler yüzlü, kaliteli, hızlı bir şekilde hizmet aldım. Çok teşekkür ederim...

  Serkan İlker - 26/11/2019
1.250.000 ₺
Satılık
850.000 ₺
Satılık
2.100.000 ₺
Satılık
6.950.000 ₺
Satılık
1.750.000 ₺
Satılık
900.000 ₺
Satılık
16.000 ₺
Kiralık
13.000 ₺
Kiralık