OFİS HAKKINDA

COLDWELL BANKER MAXIMUM KIBRIS'TA KAZANÇLI YATIRIMLARIN 1 NUMARALI ADRESİ!

CB Maximum Ekibi, sektörün uzmanı, çalışkan, güvenilir ve sektörün en iyi profesyonellerinden oluşur ve bu profesyonel ekip yatırımlarınızda gerekli çalışmaları titizlikle yaparak size en iyi danışmanlık hizmetini sunar.

Birçok dalda Türkiye, Anadolu ve KKTC 1.si olan CB Maximum, Türkiye ve Anadolu-KKTC genelinde tüm ofisler arasında ise; "En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Ofis Ödülü''nün ve "Uluslararası Premier Ofis Ödülü" Coldwell Banker International'ın en yüksek onursal ödülü olan en başarılı, etik, güvenilir ve takım çalışması yapan ekiplere sahip ofislere verilen bu muhteşem ödüllerle onurlandırıldık.

Bu ödüllerden bazıları;

• 2022 Türkiye & KKTC ŞAMPİYONU

• 2022-2021-2020-2019-2018-2016 TÜRKİYE RESIDENTIAL OFİS 1.liği

• 2022-2021-2020-2019-2018-2016 TÜRKİYE, ANADOLU & KKTC OFİS 1.liği

• 2022-2021-2020-2019-2018-2016-2015 ULSULARARASI MASTER FRANCHISE OFİS 1.liği

• 30 Under 30 (Dünya genelinde 30 yaş altı sadece 30 gencimize verilen onursal ödül),

• 2022-2021-2020-2019-2018 TÜRKİYE, ANADOLU & KKTC DANIŞMAN 1.liği

• 2022-2021-2020-2019-2018-2017-2016 En Fazla Müşteri Memnuniyeti Sağlayan Danışman Ödülü,

• 2018, #1 Avrupa Ofis Ödülü,

• 2018, #1 Avrupa Danışman Ödülü,

• 2018, #1 Master Franchise Office Ödülü,

• 2017, Avrupa 3.lüğü,

• 2016, Avrupa 3.lüğü,

• 2020 Premier Ofis Ödülü (Coldwell Banker International En Yüksek Onursal Ödülü)

• 2019 Premier Ofis Ödülü (Coldwell Banker International En Yüksek Onursal Ödülü)

• 2018 Premier Ofis Ödülü (Coldwell Banker International En Yüksek Onursal Ödülü),

• 2017 Premier Ofis Ödülü (Coldwell Banker International En Yüksek Onursal Ödülü),

• 2016 Premier Ofis Ödülü (Coldwell Banker International En Yüksek Onursal Ödülü),

• 2015, 2016, 2017,2018,2019 Uluslararası Master Franchise 1.lik Ödülü, (Top Producer),

Ofis Brokerlarımızdan Aylin Pelin Onar bir çok platformda uluslararası alanda ödüllere sahiptir ve yine uluslararası alanda bir çok panele konuşmacı olarak katılmaktadır. 100,000'i aşkın Coldwell Banker profesyoneli içinde ilham veren, en başarılı 14 profesyonelden birisi seçilmiştir ve STAR POWER ünvanı ile onurlandırılmıştır. Amerika dışında, ilk lüks konut eğitmeni olarak Coldwell Banker profesyonelleri ile dünya genelinde tecrübelerini paylaşmaktadır.

Seçkin Onar, geliştirdiği başarılı proje ve satış süreçleri ile yine Coldwell Banker çatısı altında proje eğitmeni olarak resmi eğitmenlik yapmaktadır. Tecrübeli brokerlarımız ve alanında uzman ekibimizle en fazla memnuniyeti ve kazancı sağlayacak sonuçlar için bize ulaşmanız yeterli. CB Maximum ekibi olarak Kıbrıs Girne de sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Amacımız, Coldwell Banker’ın 110 yıldır Gayrimenkulde Dünyanın 1 Numarası olmasını sağlayan bilgi birikimini, uzmanlığını, eğitimlerini ve teknolojik alt yapısını Kıbrıs’a ve Girne'ye taşıyarak gayrimenkul sektörünün en güvenilir ve uzman adresi olmaktır.

Müşterilerimiz için sağlamak istediğimiz faydalar ise; istedikleri en güzel evi, villayı, arsayı bulma konusunda hızlı, güvenilir mülkleri sunmak; satış ve tapu sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamak ve her zaman, her koşulda tüm müşterilerimizin olumlu referansını kazanmaktır.


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : İlker Polat

  İlker ile 8 yıl önce Kıbrıstaki ilk gayrimenkul yatırımımızı yaparken bir yakınım vasıtasıyla tanıştım. İlk yatırımımız sırasında bize vermiş olduğu güven ve göstermiş olduğu ilgi alâka nedeniyle, Kıbrıs'taki ikinci yatırımımızda da kendisiyle birlikte çalışmaya karar verdik ve çok memnun kaldık. Kıbrıs'ta yatırım yapmak isteyenlere yatırım danışmanı olarak İlker POLAT'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Mehmet Mert - 12/06/2024
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey ; dürüst, ilkeleri olan, iletişimi kuvvetli,güvenilir,samimi ve enerjik bir gayrimenkul danışmanı.Çok başarılı ve işinin uzmanı olmuş gerçekten.Bize ev alma sürecimizde yardımlarından ve yardımcı olmayada devam ettiğin için çok teşekkür ediyoruz. İyiki tanışmışız🙏🙏🙏

  Elif Koç - 04/04/2024
 • Danışman : İlker Polat

  Tanıştığımız ilk anda itibaren gerek enerjisi gerek yapıcı yaklaşımı ilgisi ile yeni evimizi almamızda çok yardımcı oldu. bununla da kalmayıp gayri menkul sektöründe tecrübesi ve iletişimleri ile yeni bir iş sahibi olmamı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiyorum artık bir meslektaş olarak tecrübelerinden yarlandığım birisidir kendisi....

  Gülşen Persülöngil - 12/03/2024
 • Danışman : İlker Polat

  Enerjisi ilk izlenimi ile sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi olduk yatırım konusunda tavsiyeleri evi alırken ilgisi alakası ile tam işinin ehli olduğunu gösteren canım kardeşim. zor zamanımızda hızır gibi yetiştin vesile oldu ve tanıştık arkadaş olduk başarılarının devamını diliyorum kardeşim.

  uğur avşar - 09/03/2024
 • Danışman : İlker Polat

  İlker, whenever we needed you, with all your effort and work, you got results quickly. Thank you very much for not postponing our plans and always getting the results we want quickly.

  Ksenia Bıyık - 06/03/2024
 • Danışman : İlker Polat

  Yıllardır süren dostluğumuzun güzel işlerle beraber devam etmesi ve ailemizin bir parçası olarak İlker'e çok teşekkür ederim. Güncel piyasa bilgileri ile yönlendirmesi, hiç bir çıkarı olmamasına rağmen burayı kaçırmayın diyecek kadar yürekten olması.. say say bitmez. İyi ki varsın kardeşim. Beraber daha nice güzel işlerimize, anılarımıza...

  Ersin Bıyık - 05/03/2024
 • Danışman : İlker Polat

  İlgisi, alakası, güleryüzü, samimiyeti muhteşem bir insan. Yardımları için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu sektör için önerebileceğim tek insandır.

  TAYFUN KOÇ - 02/03/2024
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey, bir danışmandan öte dostluk ilişkisi içerisinde olduğumuz, güven veren bir arkadaşımız gibi. Kendisine, sağladığı akılcı destek için teşekkür ediyorum. Umarım önümüzdeki yıllar içerisinde de tekrar birlikte çalışırız.

  Ufuk Altıparmak - 02/03/2024
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker Bey, emlak danışmanlığı alanında sadece işini yapmakla kalmıyor, aynı zamanda samimiyeti ve yapıcı yaklaşımıyla da öne çıkıyor. Her müşteriyle birebir ilgilenen Ilker Bey, karşılaşılan her soruna çözüm odaklı yaklaşıyor ve müşterilerini adım adım bilgilendirerek onların güvenini kazanıyor. Profesyonelliği ve emlak sektöründeki derin bilgisiyle, Ilker Bey her zaman en uygun ve en avantajlı seçenekleri sunarak müşterilerinin beklentilerini karşılıyor. Onunla çalışmak, emlak işlerinizde karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğun üstesinden gelmenizi sağlayacak, güvenilir ve etkili bir ortaklığın kapılarını aralamaktır.

  Mehmet sönmez - 25/02/2024
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey ile yollarımız rast gelmeden önce, Kıbrısta ev ilanı aramak ve samimiyet oluşmadan sadece ticari kaynaklı iletişimler ile sorunumuza bir türlü çözüm bulamadık. Kendisi profesyonelliği ve içten samimiyeti ile birçok problemimize çözüm odaklı yaklaştı ve isteğimiz evi hem ev sahipleri konusunda hemde kiralayan yada satın alan kişiler tarafından adaletli ve çözüm odaklı yaklaşımları sayesinde kavuşmamıza sebep oldu. Çok teşekkür eder yolunun açık olması için kendisine iyi dileklerimizi ilettiğimizi belirtmek isteriz.. Başarınız Daim olsun.

  Aylin sonmez - 17/02/2024
 • Danışman : İlker Polat

  Yıllardır bütün işlerimize canla, başla üşenmeden koşturan, kendi evladımdan ayırmadığım ve canım oğlum demekten gurur duyduğum İlkerim ile tekrar güzel bir iş yaptık. Kendisine her zaman olduğu gibi sonsuz teşekkürler. İyi ki varsın, iyi ki bizim hayatımızdasın. Seni seviyoruz.

  Hülya Ercan - 14/02/2024
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker ile çok samimi bir dostum referansı ile tanıştım. Tanıştıktan sonra bütün referansların hakkını veren benim de artık kardeşim dediğim çok değerli bir danışmanım oldu. Kendisini tanıdıktan sonra ne demek istediğimi daha iyi anlıyorsunuz :) İyi ki varsın canım kardeşim. Beraber nice güzel yatırımlara ve işlerimize.

  Abidin Sanel - 31/01/2024
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey, işini seven konusuna çok hakim biri, samimi yaklaşımı ve her konu ile ilgili vermiş olduğu detay bilgiler sayesinde içimiz çok rahat olarak satış sürecini belirttiği gibi tamamladık. Güvenilir bir yatırım için ilker beye başından beri güvendiğimiz için çok şanslıyız, herkese kendisiyle çalışmayı tavsiye ederiz.

  Serpil Sarıışık - 19/01/2024
 • Danışman : İlker Polat

  İlker ile Eskişehir'deki bir dostum aracılığı ile tanıştık. Bizi Kıbrıs'ta ağırladı, istediğimizi çok iyi anladı ve nokta atış çözüm üretti. Sayesinde Kıbrıs'ta döviz cinsinden getirili güzel bir yatırımımız oldu. Önce bu konuda zarar görmüş birisi olarak kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki seni tanıdık, iyi ki yollarımız kesişti. Teşekkürler.

  Atiye Koncagül - 18/01/2024
 • Danışman : İlker Polat

  O şampiyonluklar boşa gelmiyor!! İlker ile dostumuz sayesinde tanıştık ve Kıbrıs ile ilgili o kadar bizi aydınlattı, yönlendirdi, her konu ile sonuna kadar en ince detayına kadar ilgilendi. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Ailecek senin gibi güzel bir insanı tanıdığımız ve ailemize kattığımız için çok mutluyuz. Beraber nice güzel yatırımlara ve işlerimize.

  Osman Çağlar Özer - 18/01/2024
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey ile bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştık, kendisine güvenip bir yatırım yaptık. Bilgisi, ilgisi ve en önemlisi kendi yatırımı gibi konuya yaklaşımı beni etkiledi, teşekkürler

  Berk Uras - 18/01/2024
 • Danışman : İlker Polat

  Alanında gerçek bir profesyonel , Ilker bey va Takimina sonsuz teşekkürler

  Parmis Nazakat - 09/01/2024
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey ile yollarımız bir başka arkadaşımızın referansı ile kesişti. Yılların tecrübesini müthiş enerjisi ile birleştirerek, bizlere istediğimiz sonucu en kısa sürede verdi. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  Fadime Çakıroğlu - 08/01/2024
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey her zaman çok yardımcı oluyor ve her zaman ulaşılabilir. Her konuda destek alabiliyoruz.

  Bora Ketenci - 31/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Yükselen Türkiye piyasasında ev alamıyorken, kendisinin sunmuş olduğu fırsatları değerlendirdik ve sterlin bazında kira gelirimiz devam ediyor. Teşekkürler. Herkese tavsiye ederim..

  Imat Doğan - 31/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs'ta yaptığımız doğru yatırımlar sayesinde paramız hem değerini korudu hem de sterlin bazında kazanç sağladık. Doğru yatırımların adresi için güvenle danisabilirsiniz.. Sevgiler

  İlker içel - 31/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker, arayışımız konusunda bizi kendin yerine koyup, sunmuş olduğun profesyonel çözümler için ailecek ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki yollarımız kesişti. Artık ailemizin tek ve rakipsiz bir emlak danışmanı var. Her şey için çok teşekkür ederim.

  Tayfun Mehtap - 31/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Gayrimenkul konusundaki sunmuş olduğun fırsatlar ve kazandırdığın avantajlar için çok teşekkürler.

  Emir Taşar - 31/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  En başarılı bulduğum emlak danışmanım , güler yüzün ve tüm samimiyetinle , yardım sever benliğinle ,seviliyorsun . Başarılarının devamını dilerim .

  Cemrenur Başayak - 30/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs’ta yatırım yapma ve oğlum için güzel bir ev sahibi olmamda yardımların için sonsuz teşekkürler Güler yüzün ve saniyetin daim olsun her şey için teşekkür ediyorum

  Erkan Aşkıner - 29/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Merhaba ben Emre (Eray) öncelikle kıbrısta ev almama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim sizinle tanışmadan emlakçıları dolaşıp durdum fakat hiç biri sizin kadar yardımcı olmadı yabancı bir yerde olmama rahmen hiç bir yabancılık zorluk çektirmedin, Kıbrısta bir abi edindim ben yardımların için teşekkür ederim ve zaten birincimiz belli bu yılın ikincisi kim olucak acaba.?

  Eray Aşkıner - 27/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey işini severek yapan ve yaptığı işin hakkını veren birisi. Piyasayla ilgili güncel bilgilere sahip ve sizi bu bilgiler doğrultusunda yönlendiriyor. Güleryüzlü, enerjik ve problem çözme odaklı. Oğlumuz için güzel bir şey yapabilmenin huzuruyla uyuyacağım bu gece. Tekrardan çok teşekkürler

  Fatime Soyuarap Dinç - 19/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey tam bir yatırım danışmanı ve gerçek bir dost... Size para kazandıran, güleryüzlü, sıkıntıları büyütmek değil çözmek olan birinden bahsediyoruz. İşi konusunda uzman (bilgili ve öngörülü). Beraber çalışmaya ve birlikte olmaya her zaman devam edeceğiz :)

  Nazif Dinç - 19/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlkerle 2020 de Kuzey Kıbrıs'ta gayrimenkul arayışım sırasında yollarımız kesişti; sayesinde güzel, kârlı bir yatırım yaptım ve bir kaç ay önce de gene gayrimenkulümün satışı konusunda tekrar desteğini aldım. Kendisi samimiyeti ve güleryüzlülüğü ile hızlı ve güvenilir bir biçimde yatırımlarınız için ulaşabileceğiniz doğru adres. Hem iyi bir yatırım danışmanı hem de iyi bir arkadaş. Elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor her konuda. Tanıdığım herkese hep önereceğim kendisini. Her zaman başarılarının devamını diliyorum. Sevgilerle

  Tuğba Dinçmen - 09/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Sayın Ilker Bey. Bu mektup aracılığıyla size içten teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Size olan minnettarlığımı ifade etmek için doğru kelimeleri bulmak zor, ancak size gösterdiğiniz cömertlik ve kibarlık karşısında duyduğum saygı ve teşekkürü ifade etmek istiyorum. Ev sahibi olarak, sadece mülkü sağlamakla kalmadınız, aynı zamanda her zaman anlayışlı, yardımsever ve nazik oldunuz. Özellikle gösterdiğiniz anlayış ve yardımseverlik beni derinden etkiledi. Bu tür bir geniş düşünce tarzı ve yardımseverlik karşısında kendimi şanslı hissediyorum. gerçekten şanslıyım ve bu konuda ne kadar şanslı olduğumu anlamak için kendimi sık sık hatırlatıyorum. Sizin nazik ve anlayışlı tavırlarınız sayesinde, evim gerçekten bir "ev" gibi hissettiriyor. Size olan minnettarlığımı kelimelere dökmek zor, ancak lütfen bu teşekkür mektubunu içtenlikle kabul edin. Sizden öğrendiklerim ve size olan minnettarlığım ömür boyu sürecek. Tekrar teşekkür ederim ve size en iyi dileklerimle..

  Lioni Sarkisian - 05/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Yatırım danışmanımız ve artık kardeşimiz İlker ile yine ve yenidem Kıbrıs'ta yatırım yapmaya karar verdik. Kendisini bizim yerimize koyan ve bize her zaman kanzadırmayı görev bilmiş, insani değerli müthiş bir kişilik ile çalışmanın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. O yüzden yine ve her zaman İlker Polat deriz başka bir şey demeyiz. İyi ki varsın İlker...

  Sema Türkmen - 05/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey sayesinde Kıbrıs’ta ilk evimizin sahibi oldum. Ben işitme engelli olduğumu için iletişim kurmakla yardımcı oldu. Sağolsun. Süreçte göstermiş olduğu yakınlık ve destek için çok teşekkür ediyoruz.

  Mert Küçüktaşkın - 04/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  KKTC'de gayrimenkul alma, kiralama, satma vs. tüm işlemlerinizde güvenilecek bir danışman arıyorsanız kesinlikle İlker Polat Bey'le tanışmalısınız. Yardımlarınız için ailecek çok teşekkür ederiz.

  Gülbahar Değirmenci - 04/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker , hem bana hem de yakın çevremdeki dost ve arkadaşlarıma güncel portföyleri , kazançlı yatırımları doğru zamanda aktarıp , her zaman gülen yüzünle ilgini esirgemediğin için hem sana hem de bağlı bulunduğun CB Maximum ailesine teşekkürlerimi sunarım.

  Tqner Adaş - 04/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  KKTC'de emlak ile ilgili bir işiniz olursa kesinlikle ilk olarak danışılması gereken gayrimenkul danışmanıdır. Yardımlarınız ve gülen yüzünüz için çok teşekkür ederim.

  Serkan Değirmenci - 03/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İletişim becerisi yüksek işini severek yapan ve konuya hakim tavrı ile sizi de benim gibi ikna etme olasılığı yüksek. Yatırım yapma konusunda kararsız kaldığım bir dönemde beni kısa sürede ikna edecek kadar işine hakim. Güven konusunda hiç endişelendirmeden her an düzenli iş takibin ve yönlendirmelerin için teşekkür ederim.

  Korkmaz başbayram - 03/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey ile bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım. Açıkçası kafamda bir yatırım planı yoktu. Benim içn bu yatırımın ne kadar faydalı olacağını o kadar güzel anlatıp beni ikna ettik artık yapacak bir şey yoktu. Şunu çok iyi biliyorum ki doğru yatırım fırsatları için doğru insan. Ayrıca iletişim becerisi güler yüzü ve takipçiliği içinde teşekkür ederim. Seviliyorsunuz ilker bey. :)

  Dinçer Öke - 01/12/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey’le hem yakın dostum ve aynı zamanda danışmanım olan yine CB ailesinden Sevgili Mustafa Şen vasıtasıyla tanıştım. Kıbrıs’ta yatırım yapmayı düşündüğümüz bir dönemde kafamdaki tüm soru işaretlerini ve acaba ? ları derin bilgi ve tecrübesiyle silip attı.Cana yakınlığı,misafirperverliği ve tüm samimiyeti ile satınalma sürecinin her aşamasında bize çok yardımcı oldu.Bağlı olduğu kurumuna olan saygısı,iş disiplini ve dürüstlüğü sayesinde hem güvenimizi hemde gönlümüzü kazandı. Sevgili İlker , sana herşey için çok teşekkür ediyoruz.Başarıların daim,yolun açık olsun… Ödüllere ve kupalara doyamıyasın inşallah. 👏👏👏🏆🏆🏆 Süha G.

  Süha Geşli - 24/11/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Merhaba, Biraz geç kalınmış bir teşekkür aslında. Yatırım yaptığım projenin bir konusuyla ilgili 2 Kasım 2023 irtibata geçtiğim Danışmanım İlker Polat 'ın sorunu aynı gün hatta birkaç saat içerinde çözüme kavuşturması ve sonrasında takibi, bilgi akışı çok profesyoneldi. İş hayatında liyakatın, aidiyet duygusunun ve etik davranışların erozyona uğradığı bir dönemde güven duygusunu her defasında yenileyen ve hissettiren CB ailesine ve özellikle danışanım İlker Polat 'a tekrar sonsuz teşekkür ederim. Var ol arkadaş.

  NURCAN YAZICI - 20/11/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker beyin emlak danışmanlığı ile gösterdiği profesyonellik ve özveri, ev arayışımızı çok daha kolay ve sorunsuz hale getirdi. Size olan güvenimiz tamdı ve sonuç olarak, aradığımız gibi bir evi bulmamıza yardımcı oldunuz. Size ve ekibinize teşekkür ederim. İhtiyaç duyan herkese sizi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Emel AYDIN - 17/11/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker ile yıllar önce tanıştık. Yaklaşık 10 yıldır Kıbrıs'taki tüm alım, satım işlemlerimiz ile bizzat kendisi itina ile ilgileniyor. Bizi hiçbir zaman yanıltmadı ve yatırımlarımız sayesinde daha da büyüdü. Sadece bir gayrimenkul yatırım uzmanı değil, aynı zaman kişiliği ile güzel kalbi ile ailemizin her zaman bir parçası oldu. Senin gibi insanların sayısı artık çok azaldı sevgili İlker. O yüzden iyi ki varsın, iyi hayatımızdasın. Birlikte nice güzel işlerimize ve nice güzel yıllarımıza. Seni seviyoruz.. Ferda & Gökhan ORAN

  Ferda Oran - 11/11/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıstan yatırım yapmaya karar verdiğim şurada İlker beyle tanıştım (ki artık oğlum gibi oldu)çok güzel bir müşteri danışman ilişkimiz oldu ve çok çok memnun kaldım.Kendisine defalarca tşk ettim ama şirketede bunu bildirmek istedim.Çok güleryüzle işlemleri çok çabuk halleden hiç sizi yormadan görevini titizlikle ve layıkıyla yapan biri.Onun sayesinde kbrıta ev sahibi oldum.Gerek kiralama gerek evin hertürlü işleriyle ilhilenmeside artısı oldu çok rahatladım. En ufak bir şüphede hemen tlf edebiliyorum ve çok çabuk çözülüyor İlker tarafından.İstanbuldan Kıbrıstaki ev ile ilgilenmek çok zor ama İlker sayesinde bunuda aştım.Güleryüz’üyle ve tatlı diliyle çok rahatlatıyor insanı.Kıbrıstan ev almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.Tekrar tekrar teşekkür ederim kendisine

  Diler Başaran - 11/11/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Aile içi referans aracılığı ile tanıştığımız, sonra da defalarca referans olduğumuz, çok güvenerek çalıştığımız bir danışman. Kalite ve ilgi alakası muazzam. Eksiksiz, hatasız, proaktif ve iş bitirici. Desteğin çok kıymetli. Teşekkürler.

  Ceren Tüfekçi - 09/11/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Çok değerli uzmanımız her adımda her noktada yanımızda hissettirdiği için çok şanslıyız. Gerek alım satım gerekse de kiralama konusunda 100% güven noktası bizim için. Aynı zamanda gelecek öngörüleri, piyasa bilgisi ve doğru bakış açısı ile hep bize öncü oldu. İyi ki tanıdık iyi ki birlikte yürüyoruz. Sadece iş ve süreç birlikteliğinden ziyada mükemmel temiz bir kalbi ve etik değerlerini de özellikle ayrıca değinmek isterim. Her şey için çok teşekkürler. Emeklerine sağlık.

  Selçuk Doğan - 09/11/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Gayrimenkul Kiralama işlemlerimizde göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederiz. Hızlı, disiplinli ve pratik çözüm üreten çalışma prensibinizden dolayı da ayrıca kutluyorum. Başarılarınız daim olsun.

  Burcu Keleş - 02/11/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Merhaba, İlker Bey sayesinde Kıbrıs’ta ilk evimizin sahibi olduk. Süreçte göstermiş olduğu yakınlık ve destek için çok teşekkür ediyoruz.

  Banu Şahin - 29/10/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker son derece profosyonel, çalışkan ve sektörü çok iyi bilen bir danışman. Her anlamıyla sektörde uzmanlaşmış ve yatırımcıyı şefaf, güvenilir bir şekilde yönlendirecek bir profosyonel.

  Ali Seytanpir - 27/10/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey, bizim uzak mesafede olmamız ve direkt katılım sağlayamamız nedeniyle yüksek güven gerektiren süreçleri aklımızda hiçbir şüphe oluşturmadan, hızlı ve olması gerektiği şekilde yürüttü. Ellerine sağlık, teşekkür ediyoruz.

  İLKER TOPUZ - 18/10/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Yine ve yeniden İlker Polat. Yıllardır yatırım danışmanlğımı yapan ve beni her konuda aydınlatıp daha güzel işlere imza atmama vesile olan kardeşim, yine yaptı yapacağını. Sayesinde evimi satmanın yanı sıra, parayı en iyi şekilde değerlendirmem için yatırım fırsatlarını da sundu ve Kıbrıs'ta yatırımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Herşey için teşekkür ederim kardeşim. Beraber nice güzel işlerimize imza atmak dileklerim ile, başarıların daim olsun.

  Nail Kurt - 07/10/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker ile tanışalı neredeyse 7 yıl oldu. O zamadan beri bize göstermiş olduğu samimi ve dürüst yaklaşımı ile ailemizin bir parçası oldu. Kendisine şu zamana kadar yaptırmış olduğu tüm yatırımlar ve kiralamalar için ayrı ve daha da yaptırmaya devam ettiği karlı yatırım içinde ayrıca teşekkür ederim. İyi ki varsın İlker, iyi ki senin gibi yatırım danışmanımız var. Seni seviyoruz.

  Mehtap Dinçbaş - 06/10/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Tavsiye üzerine kendisi ile yollarımız kesişti. Son derece candan, karşısındakine müşteri gibi değil arkadaş gibi davranan, son derece ilgili, her an ulaşılabilir olan, konusuna hakim, bilgi vermekten kaçınmayan bir danışman. Çok sıkıcı ve yoğun içerikli olsa bile tüm sorularımıza hiç sıkılmadan detaylı, tatmin edici yanıtlar verdi, satıcıya karşı da menfaatlerimizi sonuna kadar korudu ve bizi hayırlısı ile inşallah Kıbrıs'ta bir mülk sahibi yaptı. Başarılarının devamını diliyorum.

  İLKER KIZILKAYA - 05/10/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey'le ilgilendiğimiz proje ile ilgili telefonda bir kaç görüşme yaptık ve kendimizi Lefkoşa uçağında bulduk. Gittiğimizde İnşaat şirketi sahibi ile proje tantım toplantısı , proje alanını ziyaret hepsi planlanmıştı. Tüm bunları hem profesyonelce hem de yıllardır tanıdığımız biriymişcesine güven vererek gerçekleştirdi.Kendisine emekleri için çok teşekkür ederiz. Hem profesyonelliği hem de üstün iletişim becerileri sayesinde başarılarının katlanarak devam edeceğine eminim. Kıbrıs'ta bir ev sahibi olurken bir de dost kazandık.

  MİNE KIZILKAYA - 04/10/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Merhaba, İlker Bey tanıştığımız günden beri enerjisi ile bize sürekli destek veren işinde de gördüğüm en profesyonel insanlardan biridir. Ben TR'den Kıbrıs'a geldiğimde hem yeni bir ev sahibi oldum hem de aynı zamanda çok iyi bir dost kazandım. Selamlar, saygılar..

  Serkan Şahin - 25/09/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Kendisiyle Kıbrıs'a gelip yüzyüze tanışmadan önce uzun süre telefon yoluyla iletişim kurduk, telefondan bir insanı tanımak zordur fakat İlker Bey samimiyeti ve profesyönelliğini telefon yoluyla bile hissettirebilen nadir kişilerden biri. İhtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi çok iyi irdeleyip bize içerisinde olmaktan mutluluk duyacağımız projeler sundu ve tam istediğimiz gibi bir ev bulup yatırım yapmamıza imkan sağladı. Artık sadece danışmanımız değil iyi ki tanışmışız dediğimiz bir dostumuz oldu. Başarısı kesinlikle tesadüf değil.

  Gözde Özer - 22/09/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Yatırım yapmamızda bize yön ve güven veren İlker Bey’e sonsuz hizmet anlayışı , içtenliği için teşekkürü bir borç biliriz. Yatırımın doğru adresi bizim için İlker Bey’dir artık …Teşekkürler

  Sertan Nerezoğlu - 21/09/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Beyle Yatırım yapmak bir ayrıcalık olsa gerek🙏🏼İyi ki yollarımız kesişmiş ve tanımışız dediğimiz, güvendiğimiz , gitmeden ev satın aldığımız çok başarılı bir danışman. Kişi taleplerine yönelik kısa sürede aksiyon alabilen ve iletişiminde süreklilik olan İlker bey’i herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Başarılarınızın bir tesadüf olmadığı çok açık …

  ŞERİFE NEREZOĞLU - 20/09/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker Bey ile ilk defa tanışmama rağmen gayet samimi işinde profesyonel birisi evimi kiraya vermek için ulaşmıştım kendisine 1 hafta gibi kısa sürede evimi kiraya verdi .Kendisi tamamen güvenilir emlak danışmanı olarak herkese tavsiye ederim . Teşekkürler İlker POLAT

  Hüseyin ÇAKIROĞLU - 20/09/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker bey sayesinde hayalim olan Kibris Girne de bir ev satin aldim. Butun surecte kendisi bana yardimci oldu.. Burokratik olan islemleri profesyonelligi sayesinde cok hizli hallettik. Akabinde evin kiralanmasi surecini de titizlikte takip etti. Bu konuda Ilker bey i gonul rahatligi ile tavsiye edebilirim.

  Berfin Yumlu - 14/09/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Beyle iletişim kurduğunuz andan itibaren profosyonel,,,aynı zamanda içten bir samimiyetle ve güven dolu hizmet alacağınızı fark ediyorsunuz☺️ En önemlisi ne istediğinizi anlıyor ve gereken ne ise onu yapıyor☺️ İyi ki size danıştım… Sanırım bulabileceğim en güzel evi buldum sayenizde…Teşekkürleeerrrrrr😘😘😘

  Sevim Mutlu - 10/09/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs'ta yatırım teklifi arkadaşımdan geldi. Projenin prestijli ve ekonomik olarak ulaşılabilir olması acaba olabilir mi düşüncesi oluşturdu. CB Maximum KKTC danışmanın bilgilendirmeleri ile Bu işin benim için en önemli son ayağı olarak gördüğüm "GÜVEN " unsuru için Kıbrıs'a davet edildim. Hava alanından ilk karşılama ile başlayan ve iki gün boyunca yatırım konusu proje ile ilgili aklımızda olan-olmayan tüm soruları-bilgileri şahsen aktarıp, proje sahibi firmanın yetkilileriyle tanıştırıp, aldığımız bilgileri onlardan da almamızı sağlayarak ne kadar profesyonel olduklarını gösterdiler.. İlk Kıbrıs seyahatimde kaldığımız bu iki gün boyunca bizlerle her konuda birebir ilgilenen İLKER POLAT sayesinde yabancılık çekmedik ve en önemsediğim GÜVEN duygusuyla Ve aynı zamanda samimiyeti, enerjisi ve sorun çözmedeki pratikliği ile bizleri şahane ağırlayan, bundan sonraki aşamalarda hem iş ortaklığı hem de güzel dostlukların devam etmesi ümidiyle tekrar İLKER POLAT Bey'e çok teşekkür ederim.

  NURCAN YAZICI - 08/09/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker beye yoğun ilgisinden..kibar ve naif uslubunddn dolayı teşekkür ederim..yaşadığım konut sıkıntısını bizi strese sokmadan iki tarafında memnuniyet hususunda en ince detayları düşünerek yaşam alanimizi değiştirmeden sorunumuzu çözdüğü için kendisine minnettarız..başarıları daim olsun hep böyle kalsın mutlu kalsın Hoşca kalsın .not;(şiddetle tavsiye ediyoruz ailece...

  Oğuzhan catal - 21/08/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Tatil için gelmişken kendimizi ev alırken bulduk. İlker Bey in samimi güler yüz ve içtenliği her konuyu ayrıntılı anlatıp akılda soru işareti bırakmaması gece kaç olursa olsun aynı içtenlikle cevap vermesi sayesinde bu yatırıma aklımızda hiç yokken girdik. Artık başka hiç kimseyle çalışmayı düşünemeyiz çünkü kimse bu kadar içten gerçek bir güven veremez. Tekrar çok teşekkür ediyoruz. Şimdi sırada 2. yatırımı yapmak var aklımda :))

  Batuhan Başer - 18/08/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Sadece yatırımlar hakkında bilgi almaya gelmişken kendimizi bir anda ofiste kontrat yaparken bulduk.ilker Beyin ilgisi sadece satmak için değil gerçekten yardimci olmak için çabalaması samimiyetle sabırla bize yaklaşımı güler yüzü sayesinde içimiz rahat güvenle istanbula dönüyoruz.Gerisi bir sonraki yatırımımıza :))

  Işık Başer - 18/08/2023
 • Danışman : İlker Polat

  It’s my first time using his service and I am quite impressed by how this guy treats his clients and his business. Whenever I see such an approach I understand that this person does something he truly loves. Everything was really cool from him, besides the amazing flat that I rented, he helped me with everything! From repairing to presenting me every public service place around. I am really amazed by his team. You are the best guys. Orcan and Iko!

  Danny - 24/07/2023
 • Danışman : İlker Polat

  2022’de İlker Bey ile birlikte yaptığımız Sterlin getirili konut yatırımımdan inanılmaz derecede memnunum. 1 sene boyunca kiram düzenli yatırıldı ve geçen hafta kiracı çıktı. Haftaya taşınmak üzere yeni kiracı ile anlaşıldı. Tüm bu süreçleri İlker Bey sorunsuz yürüttü. Arada geçen sadece 2 haftalık kiracısız süreci de ben değerlendirmek istedim. Şu an Esenboğa’dan yazıyorum. Birkaç saat sonra Girne’de evimde olacağım:) herşey için çok teşekkürler İlker Bey.

  Onur Canpolat - 17/07/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Evimizi kiralama sürecindeki ilgili, sabırlı, profesyonel tavrı, alanında uzman, bilgili, saygılı, kibar, bizi sürekli bilgilendiren, sürecin her aşamasında sabırlı ve nazik tavrıyla yanımızda olan İlker Bey'e herşey için çok çok teşekkür ederiz.

  Çiğdem Atalay - 16/07/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Sayın yetkili; İlker Beyi; Kıbrıs’tan gayrımenkul edinme sürecimizde bir tandığımız vasıtasıyla tanıdık. Kendisi bizim isteklerimize uygun projeleri listeledi ve güzel bir sunum yaptı. Tüm süreçlerde, gerek online gerekse Kıbrıs’ta bitmek bilmeyen enerjisi ve takibiyle işlerin çok hızlı halledilmesini sağladı. Şimdiden 3 kişiye daha kendisini önerdik. İşini seven ve özellikle sonrasında destekleri hiç bitmeyen birisi. O yüzden bu geri bildirimi yapmak istedik. Teşekkür ederiz.

  Özgür Yavuz - 12/07/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Seni tanımadan önce gerçekten Kıbrıs ta yatırım yapma konusunda gerçekten çok kararsızdım.Seni tanıdıktan sonra ise kafamda en ufak soru işareti sayende kalmadı dostuğuna arkadaşlığına samimiyetine ve vermiş olduğun güvene minnettarım iyiki varsın iyiki seni tanımışım yolun bahtın açık olsun başarılarının devamını dilerim dostluğumuz baki olacaktır.Sevgilerimle...

  ERGİN ŞAHİN - 08/07/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Yani biz sadece ev arıyorduk aslında amacımız oydu fakat onun yanı sıra birde çok güzel bir dost kazandık iyi ki tanımışız seni abi her şey için çok teşekkür ediyoruz. Allah hayırlı işler nasip etsin sana bol kazançların olsun inşallah güzel insan.

  Adelina Şova - 23/06/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlk başlarda ilker beydi bizim için ama sonrasında bu kadar ilgili, bu kadar anlayışlı ve samimi olması aradaki beyi kaldırdı. Yani bir insan bu kadar mı candan olur sanki bana değil de kardeşine veya 40 yolluk dostuna ev bakar gibi bakıyor ve iyisiyle kötüsüyle her şeyi anlatıyor. Amacı ev satmak değil amacı sizin mutluluğunuzu görmek. Valla hakkın ödenmez abi hakkını helal et iyi ki tanımışız seni.

  Meriç Akdemir - 20/06/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey Kıbrıs'ta gayrimenkul satın alma sürecimin en başından en sonuna kadar muhteşem bir destek sağladı. Hem Kıbrıs'taki tüm işlemlerin koordinasyonu, hem mülk sahibiyle iletişim konusunda eşsiz bir profesyonellik sergiledi. Sürecin her aşamasındaki doğru yönlendirmeleri sayesinde hiçbir pürüz olmadan, olabilecek en kısa sürede Girne'de güzel bir ev sahibi oldum. Bölge hakkındaki bilgisi ve deneyimi sayesinde birçok konu hakkında bilgi sahibi oldum. Banka işlemleri, idari kurumlardaki işlemler, mülk sahibi ve kiracı ile olan iletişimler konularındaki özverisi sayesinde tüm süreç kolayca tamamlandı. Tüm desteği ve yardımları için kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Ayşegül Aksoy - 30/05/2023
 • Danışman : Nevin Turan

  Nevin Hanım'la Kıbrıs'ta yapmak istediğim gayrimenkul yatırımı sayesinde tanıştık. Samimiyeti , güleryüzü ve enerjisi danışmanımla beni çok etkiledi. Sayesinde hem karlı bir yatırıma hem de iyi bir dosta sahibi olduğumuzu düşündük. Herşey için teşekkürler .

  M. Deniz Şenel - 24/05/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Investitionen in Nordzypern haben mein Interesse schon immer sehr geweckt. Da die Konditionen für eine Immobilie sehr günstig sind. Ich lernte Herrn Polat von Coldwell Banker Maximum in Nordzypern kennen und prompt landete ich an der richtigen Adresse, um eine rentable Immobilie zu finden und bestens beraten zu werden. Danke danke danke für die überaus kompetente, nette und freundliche Beratung. Herr Polat ist wärmstens zu empfehlen.

  Frau Demirtas - 29/04/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrısta gözü kapalı güvenilir ve en karlı yatırım nasıl yapılır derseniz İlker Polat beyi bulun derim. Kendisinin bilgi, deneyim ve iletişim gücü en üst seviyede. İlker Polat bey ve Hilal Demirbağ hanımefendiye yatırımımızda sağladıkları yardımlar ve gösterdikleri ilgi alaka için çok teşekkür ediyorum.

  MUSTAFA AYDIN - 24/04/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Uzmanlığı, insan ilişkileri ve çözüm odaklılığı ile bu işi gerçekten hakkını vererek yapan ve yaptığı tüm işlerde de gözümüz kapalı tüm kalbimizle güvendiğimiz bir kardeşimizdir. Kıbrıs'ta ev alırken, satarken ve diğer arkadaşlarıma verdiği danışmanlık ve destek 10 numara. Eline sağlık İlker'cim.

  EMRE LAÇİNLER - 19/04/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey cok ilgili ve iletisimi guclu bir kisi. Satin alma surecimizde bize cok destek oldu. tesekkur ederiz.

  Esra Ates - 16/04/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Alanında uzman ve herşeyden önemlisi çok iyi bir insan. Kıbrıs'tan evler almamıza vesile oldu ve kazançlı bir alımdı. Teşekkür ederiz🎉

  Bilal Tiryaki - 15/04/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlgi , samimiyet ve güzel güven bağı . Tek kelimeyle harikasınız. İşinizi profesyonelce ve sevgiyle yapıyorsunuz.Teşekkürler İlker Bey.👍👍👍

  Nur Yıldırım - 29/03/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Bir süredir Kıbrıs dan gayrimenkul almak için araştırma yapıyordum.İlker bey ile tanıştıktan sonra en doğru bilgilere ulaşabildim.Gerek ofis ortamı gerekse şahsi olarak göstermiş oldukları ilgi için çok teşekkür ederim.Kıbrıs da yatırım yapacaksanız önerebileceğim kesinlikle ilk adres…

  Bünyamin Aksoy - 27/03/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey size cok tesekkur ederim .kac tane emlakciyla görustuysem hic somut birsey olmadi..iyiki sizinle iliskiye gectim ve kısa surede hemde istedigim fiata evimi sattiniz..ayrica ilginiz ve sempatikliginiz artı puan oldu..tekrar tekrar tesekkur eder islerinizde her daim basarilar dilerim..

  muzaffer Umuc - 21/03/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Alışveriş esnasında bir takım aksilikler yaşadık insanın akrabasının bile yapmadığı bir sürü iyilik yaptı İlker bey. 24 saat bile kalmadan tüm sorunlarımı çözüp üstüne kutlama yemeği bile yedik. İlker Beye ne kadar teşekkür etsem az. İlker Bey Son derece pragmatik ve çözüm odaklı bir insan. Ona şükranlarımı sunuyor çok teşekkür ediyorum🙏🙏

  Bahar Aksünger - 20/03/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Güleryüzlü, canayakın, işinin ehli ve iş bitirici. Kesinlikle bir emlak danışmanında olması gereken tüm özellikleri taşıyan ve güvenilir bir insan.

  Oya aydemir - 17/03/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey başarılı bir emlak danışmanı nasıl olur sorusun vücut bulmuş hali sanki, iyi bir danışmandan beklediğiniz tüm özellikleri fazlasıyla bünyesinde barındırıyor. Öncelikle kişiliği sıcak kanlı, yüksek enerjili, pozitif ve dürüst, bu özellikleri müşteriyle çok iyi ilişkiler kurmasını sağlayarak müthiş bir güven ortamı oluşturuyor. İşiyle ilgili konulara çok hakim, prosedürleri çok iyi biliyor, bir ürünün satışında yada kiralanmasında taraflar arası diyaloğu çok iyi sağlıyor, hiç bir konuyu belirsiz bırakmıyor, çok çözüm odaklı problemleri çok hızlı çözerek sizi rahat ettiriyor. Günün her saatinde İlker Beye çok rahat ulaşarak ihtiyacınız olan doğru bilgileri alabiliyorsunuz. Ayrıca size hiç bir zaman kötü bir portföy sunmuyor, İlker bey ile girdiğiniz her işten karlı çıkıyorsunuz.

  Orhan Sazak - 17/03/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Becerikli, güleryüzlü ve işinin ehli bir danışmandır. Her konuda desteğini esirgemez. Her zaman olduğu gibi yine işimizi sorunsuz çözdü. Yardımları ve desteği için tekrardan çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  Nilgün İnaltekin - 11/03/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker Bey bizim ihtiyaclarimizi cok iyi anlayip uygun portfoyu sundu ve sayesinde icimize cok sinen bir yatirim yaptik. Surecteki tum destekleri ve guler yuzu icin tesekkur ederiz, eminim daha uzun yillar beraber calisacagiz.

  Sena Tufekci - 04/03/2023
 • Danışman : Soner Polat

  Kuzey Kıbrıs TC. yatırım kararı verdikten sonra, aklımda yüzlerce soru ve içimde kaygılar var idi. Arkadaşımızın referansı ile tanıştığımız İlker Bey, büyük bir sabır ve içtenlikle bize rehber oldu. Onun sayesinde iyi bir yatırımımız, güzel bir evimiz ve güvenebileceğimiz bir Yatırım Danışmanımız oldu. Teşekkürler İlker Bey ve Soner bey

  ekrem ramazan keskin - 26/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Kuzey Kıbrıs TC. yatırım kararı verdikten sonra, aklımda yüzlerce soru ve içimde kaygılar var idi. Arkadaşımızın referansı ile tanıştığımız İlker Bey, büyük bir sabır ve içtenlikle bize rehber oldu. Onun sayesinde iyi bir yatırımımız, güzel bir evimiz ve güvenebileceğimiz bir Yatırım Danışmanımız oldu. Teşekkürler İlker Bey.

  Ekrem keskin - 26/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  I’ve met Ilker 6 years ago in CB Maximum office. He proved to be above all my expectations in terms of professionalism, punctuality and friendliness. I would recommend Ilker to anyone who want to buy or to sell property in North Cyprus without any hesitation.

  Maxim Zayed - 26/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Her daim güler yüzlü ve çalışmasında çok titiz olan İlker ile yaklaşık 5 yıldır sürekli alım ve satım yapıyoruz. Her işlemimizde bizi şaşırtmayı seven hareketleri ile kendisine daha çok bağladı. İyi ki hayatımızdasın İlker, iyi ki seni tanıdık. Daha çooooooookkkk işler yapacağız.

  Sevil Kesim - 25/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Emlakçı olmama rağmen evi ilker polattan aldım her dediğini fazlasıyla yapan piyasasa en güvenilir insan çok teşekkür ederim❤️

  Burak sönmez - 23/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  kardeşim demek istiyorum çünkü Kıbrıs da bana her konuda yardımcı olan elinden geleni yapan benim çıkarlarımı ön planda tutan her zaman olumlu düşünen kardeşim teşekkürler...

  MUSTAFA BAŞURAL - 22/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey ile bir baska yatirim uzmanin vastasiyla tasistim. Görüntülü arama İle projeyi gezdim , tüm sorularıma sabırla sempatiyle, ve samimiyetle cevap alabildim. Yatırımımı sayesinde gerçekleştirdim. Kıbrıs’taki misafirperverliği, çözümcülüğü ve tüm destekleri için bir kez daha teşekkür ediyor, kendisi ile güvenle yatırım yapmanızı öneriyorum.

  Zülfikar - 20/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey’le Kıbrıslı bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. İş hayatında önceliğim güvendir. İlker Bey den evimin kiraya verilmesi konusunda yardım talep ettim ve bu konudaki titizliğimi anlayarak aynı titizlikle davranarak düzgün bir aileye evi vermemize yardımcı olmuştur.ilgi, alaka ve titizliğinden dolayı teşekkür ediyor, yeni yardımlaşmalarda görüşebileceğimizi umuyorum.

  Sevtap Cüce - 20/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Bilgi birikimi, tecrübesi ve güven veren yaklaşımı ile bize çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

  Tolga Türkşen - 13/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Merhaba, İlker bey ile aynı firmadan farklı bir danışman aracılığı ile tanıştık. Kendisi bugüne kadar gördüğüm( ki ben 29. Evimde yaşıyorum sürekli emlak danışmanlarına işim düşer) en güler yüzlü, samimi ve yardımcı iki emlak danışmanından birisi. Diğeri de aynı ofisten Soner Bey. İlker bey sayesinde yakınlarım için atadığım evleri iki gün içinde bularak satın aldık. İlker bey her aşamada adım adım yanımızda oldu ve bizi her konuda yönlendirdi. Kıbrıs’ta ev almak niyeti olanlara İlker beye danışmadan hareket etmemelerini öneririm. Teşekkürler.

  Damla Ataman Türkşen - 13/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Öncelikle pozitif yaklaşımı güler yüzlü oluşu işini müşteri memnuniyetine dönüştürmeyi kendine görev haline getirmiş İlker beye çok teşekkür ederim . Evimi kiraladığım da sorunlarını kendisinin söyleyip evin tüm hasarlarını verdiği sözde günde saatte yaptırması , titiz davranışından dolayı teşekkür ediyorum . Umarım bu sektörde herkes siz gibi davranarak emlak sektöründe kaliteyi artırırsınız.

  Sinem Haddur - 10/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İstediğimiz evi alma, kiralama ve satış sürecindeki ilgili, sabırlı ve profesyonel tavrı için İlker Bey’e ailecek müteşekkiriz. Aşırı titiz, her aradığımızda bizi sürekli bilgilendiren nazik ve kibar tutumuyla bize hep güven aşıladı. Emekleri ve alın teri için teşekkürü borç biliriz. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Hanife Çilek Şen - 06/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Kıymetli danışmanım, arkadaşım İlker; Kıbrıs’ta ev satın alma süreciyle başlayan, eşyaların seçiminden kiralama sürecine kadar devam eden birlikteliğimiz evimizin istediğimiz rakamlara satışının yapılması ile sorunsuz bir şekilde devam etti. İşini gönülden yapan, dürüst ve güvenilir biri olarak seni tebrik ve takdir ediyor, yolumuzun kesiştiği için bir kez daha kendimi şanslı hissediyorum. Yolun açık, başarıların daim olsun kardeşim.

  Osman Emre Şen - 06/02/2023
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey evimizin satın alım sürecinden itibaren,kiralanmasına,eşyalarının sağlanmasına,tekrar satışına kadar yıllarca ilgilenmesiyle,A'dan Z'ye tüm sorunlarımızda her zaman gece gündüz yanımızda olmasıyla bizlere çok ama çok önemli yardımlarda bulundu.Bir danışmandan daha ne istenebilirdi ki,bunun yanında bizlere bir danışmandan çok bir kardeş oldu.Kıbrıs denirse bizim için İlker Bey'dir.Her zaman seninleyiz İlker bey,başarılarınızın devamını dileriz.

  Volkan Gokalp - 26/01/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Mukemmel hizmet, bastan sona profesyonel destek ve guleryuz, tesekkurler.

  Serhat Özdalgıç - 25/01/2023
 • Danışman : İlker Polat

  süreçte bize çok yardımcı oldu ve geniş bir portföyü var bu sebeple kesinlikle tavsiye ederim çalışmanızı. işlem bittikten sonra da bütçeye uygun fırsatları düzenli olarak paylaşıyor ve yardım istendiğinde hızlıca çözüyor. kıbrısta başka bir arayışa gerek yok

  doruk tüfekçi - 23/01/2023
 • Danışman : İlker Polat

  Yine bir İlker Polat klasiği. Söz verdiği gibi yıl bitmeden evimizi en hızlı bir şekilde en doğru kiracılara kiraladı. Aynısını daha önce de eşimin evinde de yapmıştı. İki de iki gidiyor. Darısı kayınpederimin Astradaki dairesine inşallah onunlada ilgili güzel haberler bekliyoruz. İyi ki varsın İlker bey sayende adadaki yatırımlarımızın karşılığını almaya başladık. İyi seneler.

  Nursen Cankardes - 29/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Kalite diyince akla ilk gelen bir isimle başlamak istiyorum konuya İlker Polat. Profesyonelliğiyle, içtenliğiyle farkını her zaman ortaya koyan bu insanla tanışmak, birlikte Yatırım yapmak çok keyif verici oldu. Bu süreçte hiç yalnız bırakmayan işini aşkla yapan bir insan tanıyınca başka bir alternatif düşünülemez bile. Başarılarının devamını diliyorum İlker Polat. İlk yatırımdı ve kesinlikle son olmayacak..

  Aysel Canseven - 28/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  The best Agent in cyprus! Very professionell, very friendly, competent and very helpfull. I can only recommend him! TOP

  Irına Schwarz - 28/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker ile çalışmak çok keyifli, yüksek enerjisi, iş bilgisi ve sempatikliği ile müşteri ilişkileri hep üst seviyede olmuştur.Satış sürecini hep doğru yönetmiş ve mutlu müşteriler ile bizleri buluşturmuştur.Onunla çalışmak , iş yapmak hep eğlenceli olmuştur

  Mehmet Sonat - 28/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker'ciğim gerek kişiliğin, gerek mesleki bilgilerin ile bizleri doğru yönlendirdiğin için çok teşekkür ederiz. Sayende yapmış olduğumuz yatırımın bize katacağı şeyleri çok net görebildik ve bu faydanın katlanarak devam edeceğine yürekten inanıyoruz. İyi ki varsın. Daha önceki işlemlerimizde olduğu gibi tekrar tekrar çok teşekkür ederiz.

  Cengiz Türkmen - 27/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker evlerimizin kiralanmasından bu yana başından beri göstermiş olduğun ilgi, alaka ve yardımlarını esirgemediğin birde çok güzel bir yatırım yaptırarak mutluluğumuzu taçlandırdığın için çok teşekkür ederiz. Sayende Kıbrıs'a bakış açımış çok değişti ve daha çok değişeceğine de eminim. Her şey için çok teşekkür eder, beraber nice güzel işlere imza atmamızı dilerim.

  Neslihan Türkmen - 27/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey'le daha önce KKTC' de yatırım yapan bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Telefonla olan ilk konuşmamızda, bana proje hakkında bütün bilgileri, görselleri, ayrıntılı olarak anlattı. İlk defa proje'den bir ev aldığım için biraz heyecanlı, tedirgindim. Ve bitmek bilmeyen sorularım vardı.. Her zaman sorularımı cevaplayıp, her konuda beni destekleyen İlker beyi, gayrimenkul danışmanı olarak tanıdım ama gerçek bir dost kazandım.. Cana yakınlığın, samimiyetin, güler yüzün, içtenliğin ve güven veren sözlerin seni her zaman farklı kılacak.. İyi ki seni tanımışım, iyi ki varsın.. :)

  SENEM KILINÇ - 25/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker ile uzun süredir tanışıyoruz. Her zaman cana yakın, sıcak kanlı, işini aşk ile yapan ve dürüstlüğü ile ön plana çıkmış değerli bir kardeşimdir. Birlikte yeniden güzel bir işe imza atmanın mutluluğu ile kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Beraber nice güzel işlemlerimiz kardeşim.

  İbrahim Sönmez - 25/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs'a geldiğimizde ve arayış içinde olduğumuzda iyi ki İlker Abi ile tanıştık. Bizim eksiklerimizin giderilmesi konusunda çok yardımcı oldu. Sıcak kanlılığı ve profesyonel çözümleri hızlı bir şekilde ev sahibi olmamızı ve düzenimizi kurmamızı sağladı. Herşey için çok teşekkür ederim.

  Seçil Dağ - 25/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs'a geldiğimizde arayışımız ile ilgili bizi çok doğru anlayıp, nokta atış yaptırdı. Sayesinde keyifle ve huzurla kaldığımız bir evimiz var artık. Bilmediğimiz bir ülkeye gelip, sıfırdan düzen kurmanın çok zor olduğu durumda İlker gibi birisi karşımıza çıktığı için çok şanslıyız. Başarıların daim olsun.

  İdil Dağ - 25/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker ile yıllardır süren ilişkimizi yine güzel bir işlemle taçlandırdık. Tanıştığımız zamandan bugüne kadar her konu ile sonuna kadar ilgilenip beni yurtdışlarında hiçbir iş ile uğraştırmadın. Her şey için çok teşekkür ederim. Tekrar başka bir işlemde görüşmek dileklerim ile şimdiden iyi yıllar dilerim.

  Emre Demirci - 25/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker from Cyprus but originally from Heaven! thank you for adorable assist me to buy a nice flat near to see... Thank you!!! XxX

  Olha Liuta - 25/12/2022
 • Danışman : Soner Polat

  Soner Bey'den Grand Sapphire projesinde daire alımı konusunda hizmet aldık, çok memnun kaldık. Her aşamada bizi yeterince ve sabırla bilgilendirdi, çok teşekkür ediyoruz.

  Umut Akdoğan - 19/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey'den ile Grand Sapphire projesinde daire alımı konusunda hizmet aldık, çok memnun kaldık. Her aşamada bizi yeterince ve sabırla bilgilendirdi, çok teşekkür ediyoruz.

  Umut Akdoğan - 19/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker,Kıbrıs ‘a yatırım yapmama birçok kişiyide senin bu güzel Yatırım tavsiyelerinle birlikte sürüklememe,hepsinden güzel geri dönüşler almama neden olduğun için sana çok teşekkür ederim.pozitifliğin ve güzel yardımların, mutlu yüzün sayesinde herşey çok güzel oluyor, seninle iş yapmanın mutluluğunu yaşıyorum.Her sorumuza cevap veren,en hızlı şekilde güler yüzünle dönüş yaptığın için yatırıma karar verme sürecinde aklımıza takılan her şeyi bize açıklamak için çaba gösteriğin için İhtiyacımız olan her zaman yanımızda olduğun için,hızlı ve güvenilir şekilde bize uygun olan yollar göstererek fırsatlar sunduğun için, bir danışmandan öte bir arkadaş bir kardeş gibi sıcak davrandığın için sana çok teşekkür ederiz. Herkese senin gibi işini özveriyle yapan,tecrübeli,hep güler yüzlü ve akıllı bir danışmanlanla çalışmasını, insanlara sürekli pozitif enerji katan yapınla,güzel günler geçirmesini sağlayan her konuda yardımcı olan güzel bir insanla ile çalışmasını tavsiye ederim.

  Ogün Uluç - 18/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker ile abim sayesinde tanıştık. Yıllardır yapmış olduğu işler ve ailemize göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı her zaman ailemizin bir parçası oldu. Bu kadar içten, samimi ve doğru bilgiyi en net şekilde paylaşan bir emlakçı ile tanışmamıştım. İyi varsın İlker. Başarıların daim olsun.

  Selim Caner - 17/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker ile tanışalı çok uzun zaman oldu. Tanıştığımızdan beri bunca yıldır Kıbrıs'taki evlerimin gerek satışı, gerekse kiralanması konusunda her zaman tam destek verdi ve istediğimiz sonuçları başarı ile aldık. Son yaptırdığı yatırım ile de bizim için ne kadar doğru bir yatırım danışmanı olduğu, yıllardır olduğu gibi tekrar tekrar gösterdi. İyi ki seni tanışımız kardeşim. Her zaman her konuda sonuna karar güvendiğim tek kişi İlker'dir ve bu hep böyle kalacaktır. Her şey için teşekkürler kardeşim.

  Necdet Caner - 17/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Kendisi ile yapmış olduğum satış işleminden dolayı inanılmaz memnun kaldım. Ben ve dostlarım bundan sonraki tüm işlerimizi gönül rahatlığı ile kendisine emanet edeceğiz. Teşekkürler İLKER bey

  ENDER ÖZGÜL - 16/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs'a ilk defa geldim ve hiçbir şey bilmiyorum. Başından sonuna kadar bana her konuda ve saat farketmeksizin sürekli yardım etmesinin hakkını nasıl öderim bilmiyorum. Tam aradığım özelliklerde evi bulmamı sağladı ve en ince detayına kadar tüm konularla bizzat ilgilenerek evin muhteşemliğine muhteşemlik katarak hayatımı kolaylaştırdı. Ne kadar şanlıyım ki yollarımız kesişmiş. Her şey için teşekkürler İlker Bey

  FATİH YILDIRIM - 16/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Aslına bakarsanız ilk defa böyle bir mecraya yorum bırakıyorum, instagram sayfamda da yayınladım ,degeri sonuna kadar hak eden İlker beye sonsuz tsk ederım .. kktc ye yerleşme planım zorlu bir sürecte ilerlerken en önemli unsun olan ev konusunu son derece süratli , sorunsuz ve tam istediğim gibi cözdüğü için cokk cok mutlu oldum .. samimi söylüyorum tüm cevreme önerecegim kendisini ..calişkan ve güvenilir meslek sahibinin neredeyse yok oldugu bu devırde kendisi artık en kıymetlimiz tekrar tsk eder calişmalrında basarılar dilerim .. sevgilerimle 😇

  Gizem Özdilli - 16/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey Kıbrıstaki gözümüz kulağımız herşeyimiz. En doğru yatırımları en uygun haliyle bizlerle buluşturduğu için burdanda teşekkür ediyoruz.

  Aynur bocek - 15/12/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Kendisi için söyleyebileceğim çok söz var ama bu işlerde en önemli şey güven. Biz gözümüz kapalı her türlü gayrimenkul işimizde sırtımızı sağlama aldık. Dogru yonlendirme, tam bilgilendirme ve yine deger kattigin icin cok tesekkur ederim.

  Tuğba Demirel - 21/11/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Yaklaşık 8 yıldır, ilişkimizin başından beri göstermiş olduğu yaklaşım, yürekten vermiş olduğu net ve doğru bilgiler ile bize yaptırmış olduğu yatırımlar sayesinde her geçen gün daha çok Kıbrıs aşığı oluyoruz. Aartık ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz, canımız İlker Polat'a herşey için çok ama çok teşekkür ederim. Beraber daha nice güzel işlere ve yıllara imza atacağımıza eminim. Seni seviyoruz İlker.

  Habibe Dinçbaş - 17/11/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey istediğim evi kısa zamanda bulmamda yardımcı oldu. Gerek ev sahibi ile olan görüşmeleri, gerekse evin eksikleri gibi her konu ile en ince detayına kadar bizzat ilgilendi. Yardımları ve iyi niyeti çok teşekkürler.

  Mevlüt Aslan - 17/11/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey’e çok teşekkür ediyorum işin başından sonuna kadar yanımızdaydı, her konuda ilgili ve çözüm odaklı. Nezaketinden ötürü tekrar teşekkürler.

  Başak Aslan - 15/11/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Öncelik ile selamlar Kktc bir kardeşiniz aynı zamanda bir öğrenci olarak yazmaktayım.(kktcde samimiyetine güvendiğim ender insanlardan biri) 3 4 yıla yakındır tanıyorum kendisini. Ve sürekli bir ihtiyacım olduğumda yardımıma koşan bir abi yeri geldiğinde bir arkadaş yeri geldiğinde işini önem ile yapan bir emlak danışmanı oldu.Öncelik ile kendisine teşekkür ederim.Bana bu danışman yorumunu layık görmesi adına düşüncelerimi belirtmem konusunda aracı olduğu için öncelik ile kendisine sonra ise coldwell banker ailesine teşekkürlerimi sunarım iyi çalışmalar dilerim.

  Mehmet Bağcı - 13/11/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey ile bir dostumun,büyüğümün sayesinde tanıştım. Tüm sorularıma sabırla ve sempatiyle, samimiyetle cevap aldım. Yatırımımı tavsiyesi sayesinde gerçekleştirdim. Kıbrıs’taki çözüm ortağımdır kendisi .Tüm destekleri için bir kez daha siz değerli okurların nezlinde kendisine teşekkür ediyorum.Selamlar saygılar.

  İLYAS PEKŞEN - 10/11/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker Kardeşimle daha öncesinde olduğu gibi yine kar marjı yüksek güzel bir işlem yapmak nasip oldu. Yıllardır bana göstermiş olduğu yatırım fırsatları ile her zaman kazandırmaya devam ediyor. Yine, yeniden ve her zaman İlker Polat derim başka birşey demem. Her şey için çok teşekkür ederim İlker'im.

  Arman Şirinpınar - 10/11/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs'ta emlakla ilgili ne olursa olsun doğru ve güvenilir, işini tertemiz ve yüksek ilgiyle yapan tek adres İlker Polat'tır. Kendisi ile yapmış olduğum satış işleminden dolayı inanılmaz memnun kaldım. Ben ve dostlarım bundan sonraki tüm işlerimizi gönül rahatlığı ile kendisine emanet edeceğiz.

  Murat Öz - 09/11/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey ile bir arkadaşımın yatırımı sırasında tanıştım. Görüntülü arama İle projeyi gezdim , tüm sorularıma sabırla sempatiyle, ve samimiyetle cevap alabildim. Yatırımımı sayesinde gerçekleştirdim. Kıbrıs’taki misafirperverliği, çözümcülüğü ve tüm destekleri için bir kez daha teşekkür ediyor, kendisi ile güvenle yatırım yapmanızı öneriyorum.

  İpek Siyahhan - 09/11/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Polat farkı diye birsey var diyerek başlamak istiyorum söze. :) Kirada kaldığım evden çıkacağım zaman evin yine kiraya verilmesi için daireye gelmesiyle başladı tanışma hikayemiz. Sonrasında ev sahibi oldum kendisi sayesinde. Hemde koskoca adada istediğim tüm özelliklere sahip olan evi. Emlak danışmanı olmasından öte guleryuzu, cana yakınlığı ve en önemlisi samimiyeti ile gerçekten takdire şayan bir kişilik. Evi satıp kaybolan emlakçı sifati taşıyanlardan çok uzak. Her an her sorunuzu cevaplayan, size destek olan, stresli anlarınızda yapıcı tutumuyla sizi sakinlestiren çözüm odaklı bir danismanla yola devam etmek istiyorsanız doğru kişiyi buldunuz demektir. Şunu söylemek isterim ki yine bir ev satın alacak olsam yine İlker Polat derim. :)

  Seray Zabci - 04/11/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Kardeşim, Yıllardır birlikte çalışıp bizi hiç yanıltmayarak ve canı gönülden gerçekleştirdiğin çalışmalar sonrasında bu şekilde hitap etmek istedim. İlker Bey ile tanıştıktan sonra önce iş yapış şeklinden sonra da arkadaşlığından çok keyif alacaksınız. Kuzey Kıbrıs' ın en güvenilir gayrimenkul yatırım danışmanı olduğunu söyleyebilirim. İlker Bey' in çalışmalarında başarılar dilerim.

  Serkan Dinçbaş - 19/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  KKTC de Gayrımenkul arayışımızda ihtiyaçlarımıza uygun portföy sunan İlker beye teşekkür ederim.Devam eden sürecimizde sabırlı ve güvenilir bir tutumla uzakta olduğunuzu hissettirmeden yardımcı olduğu için ayrıca teşekkürler.

  Erdal Vural - 18/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İstediğimiz evi bulmamız konusunda bizi iyi dinleyip ,istediğimiz konutu kısa sürede bulmamıza yardımcı olan İlker beye çözüm ve sonuç odaklı yaklaşımı için teşekkür ederim.

  Gamze Vural - 18/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Gerçekçi ve dürüst olmak 2017 yılında kendisi ile ilk tanıştığımda benim için gayrimenkulümün ait işlerimin takibini yapsın yeter düşüncem vardı. Ama zamanla kendisini tanıdıkça gördümki sadece bir gayrimenkul danışmanı ile tanışmamışım, gerçekten bir dost ve arkadaş edinmişim. Alıcı, satıcı, kiracı veya ev sahibi olarak sonuna kadar güvenebileceğiniz bir kişi. Özellikle benim gibi Türkiye’de yaşayıp iş yoğunluğundan Kıbrıs’a gelip gitmekte zorlananlar için şiddetle kendisi ile tanışmanızı tavsiye ederim.

  Erkan özer - 15/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Dört yıl önce ada da yatırım amaçlı gayrimenkuller aldım . Maalesef bu yatırımlar seçmiş olduğum emlakçılar ve onların seçmiş olduğu kiracılar sebebiyle başarısız ve zarar eder hale geldi. Ta ki İlker Polat'la tanışana kadar. İlker sayesinde ( tanışalı bir ay bile olmadı ama göstermiş olduğu samimiyet ve dürüstlükten dolayı artık arkadaş gibi olduk o yüzden izni ile kendisine İlker diyorum) Bu zarar eden yatırımlarım tam tersine tabir caiz ise altın yumurtlayan tavuğa dönüştü. İlker sayesinde adaya ve adada yatırım yapmaya tekrar sıcak bakmaya başladım. İlker, iyi ki yatırımlarımı sana emanet ettim, artık gözüm arkada değil ne bir kiracı, ne bir komşu, ne bir yönetici şikayet için arıyor artık, sağ olsun her şeyle İlker ilgileniyor. İyi ki varsın İlker'cim emeğine sağlık hakkın ödenmez.

  AYDIN KURAN - 11/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  evimle ilgili tüm işlemlerde güvendiğim, işinin uzmanı emlak danışmanım ilker polat beye teşekkür ediyorum,samimiyeti,pozitif enerjisi,ve güleryüzü ile en büyük yardımcım oldu..işindeki profesyenelliği sorunları çözümünde kullanması ,pratik ve müşteri odaklı yaklaşımından çok memnunum..

  mehmet ali kocabay - 11/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Yine, yeniden ve her zaman İlker Polat... İngiltere'de yaşıyorum ve Kıbrıs'taki yatırımlarımızı güvenle, gözüm arkada kalmadan emanet edebileceğim bir danışmanının olmadı ne kadar huzur verici. Kendisi ile beraber tekrardan içime sinen güzel bir işe imza attık. Başta kendim olmak üzere tüm çevreme güvenle tavsiye edeceğim tek kişidir kendisi. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim.

  Hülya Seçkin - 08/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs'a ilk defa geldim ve hiçbir şey bilmiyorum. Başından sonuna kadar bana her konuda ve saat farketmeksizin sürekli yardım etmesinin hakkını nasıl öderim bilmiyorum. Tam aradığım özelliklerde evi bulmamı sağladı ve en ince detayına kadar tüm konularla bizzat ilgilenerek evin muhteşemliğine muhteşemlik katarak hayatımı kolaylaştırdı. Ne kadar şanlıyım ki yollarımız kesişmiş. İyi ki varsın İlker Abi.

  İshak Usta - 08/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Ada'da gördüğüm en profesyonel hizmet, teşekkürler 👏👏

  Utku Gündoğdu - 08/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Danışmanınız İlker Polat aracılığı ile yaklaşık 5 sene önce Girne'de bir ev aldım. Bu danışmanlık esnasında İlker bey sadece bir danışman gibi değil, benim çok eski bir dostum gibi bana yardımcı olmuştur. Yabancısı olduğum Girne' de bulunduğum süre içerisinde hep yardımcı olmuş, aldığım ev ile ilgili her türlü sorunumda yanımda bulunmuştur. Daha sonraki süreçte de irtibatımız kesilmemiş dostluğumuz artarak devam etmiştir. İlker bey ile 5 yıl önce başlayan dostluğumuzun devam etmesinde İlker beyin arkadaş canlısı olması, işini layıkıyla yapıp hiç sorunumuzun olmaması ve bunun mutluluğu lakin en önemlisi iletişim gücünün çok yüksek olmasının payı ziyadesiyle fazladır. Sizlerin sağladığı bu imkan vasıtasıyla İlker beye bir kez daha teşekkür ediyor başarılarının daim olmasını diliyorum.

  Tamer YILDIRIM - 06/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Girne’de harika bir gayrimenkul yatırımı yapmış olmanın mutluluğu içerisindeyim. Hesaplarıma göre pound bazında sadece 12 yıl ROI’ye ve konjonktüre göre çok avantajlı finansman koşullarına sahip bir yatırım yapmış bulunuyorum. Katalogdan birkaç alternatif belirleyip gayrımenkul danışmanım Coldwell Banker Network Ofis’ten İrfan Bey ile birlikte Ankara’dan Girne’ye geldik. Coldwell Banker Girne ofisten çözüm ortağı İlker Polat Bey bizimle çok güzel ilgilendi ve alternatif evleri gösterdi, doyurucu bilgiler verdi. Her sorumun cevabı hazırdı ve şüpheye mahal bırakmaksızın netti. Finansman için banka ile iletişimde yardımcı oldu. Hem İrfan Bey’e, hem İlker Bey’e ilgileri, emekleri için çok teşekkür ederim. Yatırımlarıma aynı ekip ile birlikte Kıbrıs/Girne’de devam etme arzusundayım.

  Onur Canpolat - 02/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker birlikte çalışmak için harika bir emlak uzmanıdır. Yerel pazar hakkında derin bilgiye sahip yetenekli bir emlak profesyonelidir. Eşim ve ben emlak yatırımı araştırmalarımızda sık sık İlker’in portföyleri ile karşılaştık, bu kısa sürede ilker ile 2 gayrimenkul alımı yaptık. Şüphesiz daha uzun yıllar birlikte çalışacağız.

  Meltem Grap - 01/10/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Tamamen güven içinde işlemlerimizi gerçekleştirdiğim bir beyefendi. Değerli yardımları ve sıcak kalınlığı için teşekkür ederim. En kısa sürede görüşmek üzere.

  Selçuk KILINÇÇEKER - 13/09/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Saolsun İlker Bey kötü ilerleyen süreci tekrar düzeltip bizi ev sahibi yaptı. Pozitifliğinin yanısıra verdiği sözlerin arkasında durmasını da ziyadesiyle takdir ettim. Her şey için teşekkür ederiz.

  Cansın Dindar - 19/08/2022
 • Danışman : Lale Yeşilyurt

  Bir arkadaşımın tavsiyesi ile emlak danışmanı olarak Lale hanım ile görüştük. Kendisi hava alanından almaya kadar her süreçte bize destek verdi ve her aşamada yanımızdaydı.Desteği için kendisine de buradan da tesekkur etmek istedim zira sayesinde hayalimizdeki gibi bir ev sahibi olduk.

  TUĞÇE UÇAK - 18/08/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey ile adada ev araken yolumuz kesişti.Zaten biz gelene kadar ihtiyacımıza cevap verecek bütün daireleri görmemiz için ayarlamıştı.Biz kararımızı verdik ve ilker bey gerek banka işlemleri gerek noter işlemleri olsun bizi bir saniye yalnız bırakmadı ve her konu ile tek tek kendisi ilgilendi.kendisine ilgisi için güzel sohbeti ve candan davranışları için buradan da tesekkur edıyorum.iyi ki yolumuz kesişmiş

  Tuğçe uçak - 18/08/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Harika iletişimi ile hayalimizdeki konuta ulaşmamızı sağladı. Çok teşekkürler ediyorum.

  Volkan Üstan - 18/08/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlgi ve alakasıyla, mütevazi kişiliği ve iletişimi ile harika bir danışman. Her konuda çözüm odaklı yaklaşımıyla çalışmaktan mutluluk duyduk. Başarılarınızın devamını dilerim İlker Bey.

  Oğulcan Çabukel - 17/08/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey çok ilgili ve başarılı bir emlak danışmanı. Herkese tavsiye ediyorum.

  Umut Gürler - 16/08/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey ile kısa süre önce yollarımız keşti. Acil durumda ev arıyordum. Onun sayesinde istediğim standartlarda ve istediğim konuma sahip bir ev buldum. Ada genelinde uzun süredir yaşamama rağmen işini çok düzgün bir şekilde yapan, bu kadar güzel yüzlü, cana yakın ve yardımsever bir emlakçıya denk gelmemiştim. İyi ki tanımışım dediğim insanlardan biri, çok teşekkür ederim.

  Gizem özen - 14/08/2022
 • Danışman : Soner Polat

  Merhaba, Danışmanımız Murat bey sayesinde tanıdığımız çok bilgi ve tecrübeye sahip bir insan, bana göstermiş olduğu canayakınlık ve samimiyetten ötürü kendisine çok teşekkür ederim. Murat bey le ortak çalışarak istediğimiz gibi bir ev sahibi olmamızı sağlayan başarılı insanlardan biridir. Çok teşekkür ederim. İyiki sizleri tanımışız, emlak sektöründe çalışan danışmanlara bakış açımız değişti :) Tebrik ederim.

  Oktay ERDEM - 02/08/2022
 • Danışman : Murat Esemen

  Merhabalar, Kendisi ile bir ilan üzerinden tanışma fırsatım oldu. Ben Türkiye de bu sektöre önyargılı olduğum için kendisine de o şekilde yaklaştım. Murat bey o kadar profesyonel ve işini iyi yapan biri ki sizin "acaba" diyebileceğiniz hiç bir noktayı açıkta bırakmadan konuyu bağlıyor. Benim gibi önyargılı bir adama karşı göstermiş olduğu sabır ve dayanıklılığından ötürü kendisine binlerce kez teşekkür ederim. Kendisi bir danışmandan daha öte bilgi beceri ve tecrübeye sahip. Günün sonunda sayesinde istediğimiz gibi bir ev sahibi olduk. Böyle işini severek yapan insanları görmek beni çok mutlu ediyor, ofislerini ziyaret ettiğimde gördüğüm ekip olarak çok iyiler. Başta sevgili Murat olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve başarılarının devamını diliyorum.

  Oktay ERDEM - 02/08/2022
 • Danışman : İlker Polat

  En kısa zaman da istediğimiz tarz evi kiralamamıza yardımcı olduğunuz için sonsuz teşekkürler.çalışmaşarınızda başarılar

  Mehmet Aşkın - 21/07/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey kıbrıs’ta en güzel evi kiralamamıza yardımcı olduğunuz ve tüm isteklerimizi gerçekleştirdiğiniz için sonsuz teşekkürler..iyi ki tanıştık:)))

  Ayşen Ertan - 21/07/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker beyi çok kısa zamanda tanıdım, kısa dönemde acil daireye geçmem gerekliydi bana çok yardımcı oldu, tatlı dili ile gerek gerek iletişimi ile çok güzel işler yapacağını daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Çevremizde böyle güzel insanları görmek mutlu ediyor..

  zühal - 18/07/2022
 • Danışman : İlker Polat

  2 hafta once kiralık ev arayışımızda bize destek olan ve 7/24 her konuda bizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyan Ilker bey' e sonsuz teşekkür ediyoruz. Harika bir danışmana sahipsiniz, tebrikler.

  SERKAN ARIKAN - 18/07/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Bir arkadaşımın tavsiyesi nedeniyle emlak danışmanı olarak İlker beyi seçmiştim. Zamanla arkadaşımın tavsiyesinin ne kadar doğru olduğunu anladım. Benim açımdan emlak piyasasında en önemli husus güvenilir bir danışman bulmaktı, o da İlker beyde fazlasıyla mevcuttu. Aynı zamanda sektörel bilgisi, tecrübesi ve iletişim kabiliyeti üst seviyede idi. Hem alıcı hem de satıcıyla doğru empati kurarak her iki tarafın da beklentilerini karşılayabilmektedir. İlker bey, yardımların için çok teşekkür ediyorum, herkese de seni tavsiye ediyorum.

  Kerim Boğatur - 12/06/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Çok başarılı,yardımcı,dürüst,çalışkan ve ilgili.güleryüzü ve bilgisi ile doğru işi yapmanız için en büyük yardımcınızdır.

  İhsan TOPRAK - 08/06/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Güleryüz, samimiyet, işinde en iyi olmak ve tabiki de profesyonellik hepsi sizde... Tanıdığım için, danışmanım olduğun için çok teşekkürl ederim 🙏🙏

  Ceyhan Ortakcı - 08/06/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Sn İlker Polat , öncelikle sizi tanımak çok keyifliydi.. sizin sayenizde yaptığımız Yatırım için çok teşekkür ediyorum, Çok kısa süre de bizim isteğimiz doğrultusunda yaptığımız Yatırım için binlerce teşekkür etsem az olacak sanırım.. Umarım sizde herzaman bu enerjinizi devam eder işleriniz de büyük başarılar yakalarsiniz

  Nazim - 04/06/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Öncelikle Adam gibi adam dürüst bu devirde dürüst insan bulmak zorken biz İlker'i bulduk Daha ne isteyelim Allahtan, tabiki sağlık isteriz...Her konuda bilgili Yardımcı O bildiğiniz Emlakçılardan değil Danışman gibi danışman Bir Dost bir arkadaş gibi düşünün İlker'i tanıyınca adadan başka bir arkadaştan gayrimenkul almanız imkansıza yakın en azından ben tanımadım yardımların ve desteklerin için binlerce kez teşekkür dostum daha bir çok işimiz olacak. Herkese tavsiye ederim en azından tanıyın bir dost bir arkadaş kazanmış olursunuz benden söylemesi......

  İskender - 03/06/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Öncelikle İlker bey gibi birini bünyenizde bulundurduğunuz için çok şanslıyız.Bize verdiği güven samimiyet ve içtenlik duygusuyla doğru bir yatırım yaptığımızı hissettirdi.Alım satım işlemlerinde ki ilgi alaka ve işbitiriciliği sayesinde tüm süreç hızlı ve kolay bir şekilde ilerledi.Kendisine çok çok teşekkür eder sevgilerimizi sunarız…

  Özge Göker Erdoğan - 02/06/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Sayın İlker Polat'ın ilgili, sevecen ve sıcak davranışları sayesinde hiç düşünmediğim halde Kıbrıs'ta yatırım amaçlı ev sahibi oldum ve sonra iyi bir gelirim var. Sağolsun çok teşekkürler.

  Alev Aydın - 01/06/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker kardeşimle tanışmamız yaklaşık 6 yıl öncesine dayanıyor. Bir proje ile başlayan tanışıklığımız, emlak danışmanlığından dostluğa kadar uzandı. Kendisine her şey için çok teşekkür ederim. Umarım daha uzun yıllar dostluğumuz ve iş birlikteliğimiz devam edecektir.

  Serkan Dinçbaş - 05/05/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Hayat tesadufler ile guzel... bu dunyada bazı insanlar sınav bazı ınsanlar sans tır sende benim 13 yıl once hayatıma girerek sansım oldun sevgili dostum Birgun biri bana kıbrısta bir yatırım yacaksın deseydi kahkaha atar yok artık derdim bugun 28.04.2022 ve ben bugun gozum kapalı imzamı attım.eminimki cok guzel bir yatırım oldu.senin fikirlerin ve ongorulerın beni bugune kadar hic supheye ve endiseye dusurmedi buda onlardan biri olacak.iyiki varsın...iyiki bu hayat seni benim karsıma cıkardı... herşey icin cok teşekkur ederim. siboşun...

  sıbel kılıkcıer - 28/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker Polat ile tanismamiz 6 yil oncesine dayanmaktadir. Gerek 2017 gerekse 2022 de aldigimiz 2 gayrimenkulun satin alma ve kiralama sureclerindeki destegi ve işbilgisi sayesinde son derece memnun kaldik. Ayrica evlerle ilgi eksiklerin giderilmesi ve bize yol gostermesi bizim icin kiymetlidir. Hem nezaketi hem de işbilgisi kendisini digerlerinden farkli kiliyor. Kibrista gayrimenkulle ilgili soru soran dostlarima gonul rahatligi ile kendisini tavsiye ediyorum. Saygilarimla Levent Zulfikar

  levent zulfikar - 27/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  ne diyeyim ki! 6 yılı aşkın süredir emlak danışmanlığımızı yapmakta ve de devam edecek gibi duruyor. sayesinde yeni bir gayrimenkule istediğimiz lokasyonda sahip olduk. yolu açık müşterisi bol olsun!!

  buket zülfikar - 27/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  8 yıl önce ev almak fikri aklımızda yokken tesadüfen girdiğimiz emlak ofisinde İlker Polat’la tanıştık.Kendisinin bize gösterdiği içten davranışlar ve güven verici kişiliğiyle bizim gibi zor beğenen insanlara telefonda bile ev satma yeteneği gösteren başarılı bir emlak danışmanı ile çalıştığımız için çok şanslıyız.Teşekkürler İlker Polat.

  Neslişah Tirali - 27/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker Bey, pozitifliği ve neşesi sayesinde keyifle çalıştığımız, olumlu bakışını karşı tarafa da yansıtan bir danışman. Her sorumuza bıkmadan usanmadan defalarca cevap verdi, yatırıma karar verme sürecinde aklımıza takılan her şeyi bize açıklamak için çaba gösterdi. İhtiyacımız olan her zaman kendisine ulaşılabildik, hızlı ve güvenilir şekilde bizim durumumuza uygun olan yollar göstererek fırsatlar sundu. Sorunlarımızı çözdü, oluşabilecek sorunların da önüne geçebileceğini bize hissettirdi. İlker Bey ile yatırım yapabildiğim sürece birlikte çalışmak isterim. Tüm desteği, ilgisi ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür ediyorum.

  İrem Günhan Altıparmak - 24/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Mesleğini bu kadar titizlikle, nezaketle, layıkıyla ve severek yapan başka birini tanımadım! İlker Beyciğim henüz yüz yüze tanışmasak da 40 yıllık dost gibiyiz. Bunu sağlıyor olmanız, verdiğiniz güven ve doğru yönlendirmeler işinizi ne kadar iyi yaptığınızı gösteriyor. Umarım uzun yıllar birlikte çalışırız.

  Ufuk Altıparmak - 24/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Merhabalar herkese Coldwell Banker Girne sorumlularından İlker bey tarafından daire kiraladım. İlgi alaka olarak en ince ayrıntısına kadar düşünen tüm özverisi ile yardımsever mütevazi ve yaklaşımı için kendisine teşekkürü bir borç bilirim. İnşallah daire kiralama konusundaki olumlu tavırları satın alma noktasına geldiğimde tekrardan kapısını çalacağım ! Gerçekten işini düzgün yapan kişiler bu zaman içerisinde özellikle de gayrimenkul sektöründe güven unsuru çok önemli. Göstermiş olduğu yaklaşım ve güven izlenimi için kendisine müteşekkirimdir. İlker bey yolunuz açık olsun işinizde sosyal yaşamınızda başarılar diliyor saygılarımı sunuyorum . Birol YÜCE Syg

  Birol yüce - 20/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey yaptığı işe saygılı ,tüm müşterileri ile çok iyi ilişkiler kuran ,içten samimi biri …şimdiye kadar yaptigimiz yatirimlarda bize yaptigi danismanliklardan dolayi tesekkur ederiz… Başarılarının devamını dilerim.

  Sertan öksüz - 18/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker kardeşim, samimiyetin, güler yüzün, ve profesyonelliğin sayesinde aldığımız gayrimenkul için sana çok teşekkür ederiz. Seni tanıdığım için çok mutluyum. Hiçbir zaman Kıbrıs'ta gözümüz arkada kalmayacak. İstanbul'da bir dostun her zaman olacak. Başarıların sonsuz olsun.

  Anıl Özerdem - 14/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Evimizi yeniden kiraya verdiği ve doğru kiracılarla bizi buluşturduğu için teşekkür ederiz. Kıbrısta üstüne tanımayız. İyiki varsın İlker Polat.

  Tevfik Demirci - 12/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Bir kiralama bu kadar mı jet hızıyla yapılır? Her seferinde bu hız tesadüf değil kesinlikle başarıdır. Her detayıyla ince ince ilgilendiği için sonsuz teşekkür ve minnetlerimle

  Tuba Demirli - 12/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İyi ki tanımışız seni.. Kıbrısta güvenebileceğimiz pozitif,sempatik,güleryüzlü ,ilğili,sevgili,işine odaklı çalışan bir danışmanımız olduğu için çok seviniyorum. Kendisinin sayesinde almış olduğumuzgayrimenkül için emekleri ve özverisi için çok teşekkür ediyorum. Gözümüz kapalı güvenebileceğimiz bir arkadaşımız oldu başarıların daim olsun.

  Aslıhan Gökbaş Özerdem - 09/04/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs da görebileceğiniz en samimi , en güler yüzlü ,çözüm odaklı çalışan ,her şeyi en ince detayına kadar planlayan ve gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir danışmandır. Kendisine samimiyeti ,emekleri ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

  Şeyma Kurt - 30/03/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Kktc de güvenebilecegimiz, gozumuz arkada kalmadan her turlu gayrimenkul alimim satimimizi teslim edebilecegim bir arkadaş. seni iyi ki tanimisiz. Yeri teslim alir almaz bir sonraki asamalari organize eden 4/4 luk bir emlak danişmani. Herşey için tesekkurler.

  Yusuf Akbulut - 11/03/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey, emlak camiası içinde tanıyabileceğiniz en çalışkan, pozitif, sempatik,güleryüzlü danışmandır. Kendisine yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum.

  Ebru Akinci - 10/03/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Mr polat is a good man, caring and a good listener to his client he also as a good customer relation

  CEBS tomi - 08/01/2022
 • Danışman : İlker Polat

  Mr Ilker my bro 😊.. he's A very good agent, super friendly, accommodating and flexible, very understanding and every single question to your satisfaction and service provided over all is top notch, within the little period of knowing him he as been really awesome and ready to help you in area you nothing matter how many times he will definitely be there. Very calm and understand if there's a rating percentage on this I'll give him 100%... You won't regret associatie with him....

  Oluwaseun Adeyemi Adewumi - 08/01/2022
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey’in ilgisi, samimiyeti ve sıcaklığı çok değerliydi. İşini titizlikle takip etmesi ve tatlı dili gerçekten etkileyiciydi. Sayesinde almış olduğum flattan da son derece memnun olduğumu belirtmek isterim. Emekleri ve ilgisi için çok teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

  Sait Ersözlü - 30/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker ile beraber çalışmaya başlayalı çok uzun yıllar oldu onun samimi ve içten davranışı sayesinde bir çok müşterimiz ev ve daire sahibi olmuştur karşılaşabileceginiz en samimi işinin ehli emlak danışmanlarindan biridir diyebiliriz. Kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

  Hüseyin Ciddi - 30/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Ev almak için gittiğim Kıbrıs'ta kardeşim İlker karşıladı. Kardeşim diyorum ilk andan itibaren bana sıcaklığı hissettirdiği için. Ev alı süreci öncesi ve sonrası güler yüzü sıcak kanlılığı sevgi dolu yüreğiyle kendi ev alıyormuş gibi hassas davrandı. İşinde çok başarılı bir kardeşim. TEŞEKKÜRLER

  Mustafa Başural - 30/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey ile yaptığımız görüşmeler sonucunda bizi doğru ve dürüst yönlendirmesi sonucu evimize kavuştuk. Kendisi ile keşke daha önce tanışsaydık diye söylenmemize rağmen artık hayatımızda ve ailemizinde bir parçası olmasından dolayı çok memnunuz. İşin gücün rast gitsin kardeşim.

  Burak Gökalp - 29/12/2021
 • Owner : Aylin Pelin Onar

  I will not compliment here Pelin’s professional way of giving service because that’s so obvious. I’m sure, everyone who has done business with her, has experienced her always doing her best for her clients while being impeccable with her word. Rather, I want to emphasize her heartwarming positive nature, problem-solving ability, her large network and her 20 years’ know how in real estate which make her so trustworthy that you can let her take care of your business while you sleep soundly without a single worry. I recommend her services to anyone who wants to close a deal effortlessly and get the best value, since Pelin follows every deal till its closure meticulously, no matter how big or small, as if she were buying or selling for herself or for a member of her own family.

  Suzan Akmen - 28/12/2021
 • Owner : Aylin Pelin Onar

  We struggled to sell our two villas in North Cyprus for years and had tried many different Estate Agencies. Aylin Pelin Onar promised she would sell them for us. Well, I can report she totally delivered on that promise. They were both sold within 6 months. All our dealings with Aylin were highly professional from beginning to end! The quality of marketing materials and all the handling of the sales were first class. She handled all the liaising with Government offices and solicitors leaving no loose ends and ensured their were no obstacles to completion. She literally runs her feet off (in crazy high heels) to get the job done. Aylin definitely goes the extra mile and we had absolute confidence in her abilities. The consumate professional .... She wins all those awards for a reason! She's honest and trustworthy, incredibly well connected and really lovely person too, and also someone we hope to keep as a friend. Thanks Aylin Alan and Leah Claydon

  Leah Claydon - 28/12/2021
 • Owner : Aylin Pelin Onar

  Merhaba Coldwell banker ailesi, Buradan Aylin hanıma özellikle de teşekkür etmek istedim, kendisi kktc’nin tartışmasız en iyu gayrimenkul danışmanıdır. Hem güler yüzlü tavrı hem işine gösterdiği özen sayesinde bize fazlasıyla yardımcı oldu. Kendisine bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz. Aylin hanımla çalışmak isteyen herkese hiç düşünmeden onun mesleki geçmişi başarılarıyla en kaliteli hizmeti alabilir. 2022 yılının da emrak kraliçesi Aylin Pelin Onardır. Başarılarının devamını diliyoruz iyi ki sizi tanımışız!

  Hüseyin kay - 28/12/2021
 • Owner : Aylin Pelin Onar

  We struggled to sell our two villas in North Cyprus for years and had tried many different Estate Agencies. Aylin Pelin Onar promised she would sell them for us. Well, I can report she totally delivered on that promise. They were both sold within 6 months. All our dealings with Aylin were highly professional from beginning to end! The quality of marketing materials and all the handling of the sales were first class. She handled all the liaising with Government offices and solicitors leaving no loose ends and ensured there were no obstacles to completion. She literally runs her feet off (in crazy high heels) to get the job done. Aylin definitely goes the extra mile and we had absolute confidence in her abilities. The consumate professional .... She wins all those awards for a reason! She's honest and trustworthy, incredibly well connected and really lovely person too, and also someone we hope to keep as a friend. Thanks Aylin Alan and Leah Claydon

  Leah Claydon - 28/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker kardeşime samimiyeti ve verdiği sözleri yerine getirdiği için çok çok teşekkür ederim. Kendisi aynı zamanda Kıbrıs bölgesinde emlak sektöründe ofisi ile birlikte önemli projelere imza atmış ve bu işi profesyonelce yapan işinin ehli nadir insanlardan. Samimiyeti, güler yüzlülüğü, hızlı ve net davranışları, ikna kabiliyeti, konuya hakim oluşu, pozitif enerjisi ve yardımları için kendisi ile çalışmaktan çok memnunum

  Mahmut Tiryaki - 25/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey’in ilgisi, sevgisi, sıcaklığı almış olduğum evden çok daha kıymetliydi. İşinde ciddiyetle ve titizlikle çalışmasından dolayı işlemlerimiz çok hızlı bir şekilde oldu. Yapacağım yatırımda beni en doğru şekilde ve tüm haklarımı koruyarak yönlendirdi, bu sayede de ileriki tüm yatırımlarımda kendisiyle hiç tereddüt etmeden çalışacağımı belirtirim. Emeklerin için çok teşekkür ederim İlkerciğim. Başarılarının devamını diliyorum.

  Heniye Tevfioğlu - 25/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey hem satıcının hem de alıcının haklarını koruyarak bizlere müthiş bir satış süreci sunmuştur. Hiç bir aksilik yaşamadan devir sürecini kolaylıkla yapıp, satış sonrası aldığımız evin tüm detaylarıyla tek tek ilgilenmiştir. Bu kadar güler yüzlü ve yardım sever bir danışmanla çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hiç tereddüt etmeden gözünüz kapalı güvenip hayalinizdeki gayrimenkul’u size temin edeceğinden emin olabilirsiniz. Ailemizden biri gibi! Çok teşekkür ederiz İlker. Seninle çalışmak büyük bir zevkti. İş hayatında her zaman çok güzel yerlerde olacağına hiç şüphem yok. Başarılarının daim olması dileklerimle.

  İnci Gözgülü - 25/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İşinde göstermiş olduğu titizlik ve samimiyet İlker Bey’i tercih etmemizde en önemli öncelik oldu. Son derece dürüst yorumlarıyla güzel bir hizmet almamıza öncü olmuştur. Gayrimenkul piyasasında güvenilir bir emlakçıyla tanışmış olduğumuz için gerçekten çok mutlu olduk. İlgisi, alakası ve profesyonelliği ile örnek bir danışmandır. İsteklerinizi doğru analiz edip sizi yormadan doğru bir sekilde yönlendiriyor olusu takdire değer.. Yolunun hep açık olmasi dileğiyle kendisine çok teşekkur ediyorum.

  Sinem Gökalp - 16/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Mr Polat is very professional, available every time and at any time you need him, very close to his customers, often attentive I give him 5 on a escale of 5 and i recommend him to any new person who enjoys being served like a real customer, because he believes that customer is first and foremost. Finally i would thank him .

  Omar bourhllal - 14/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey işini çok iyi yapan ,tüm müşterileri ile çok iyi ilişkiler kulan ,ikili diyolaglarda gerçekten çok başarılı, içten samimi bir arkadaşımız. Kendisi ile tanıştığımıza çok mutluyum. Başarılarının devamını dilerim.

  Hacer Dursun - 10/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Arayışımıza en uygun seçenekleri sunarak bizleri hayalimize kavuşturan İlker Polat kardeşime çok teşekkür ederim. Bizi çok iyi anlayarak sunduğu yerler ile zaman kaybımızı ve daha da önemlisi bizi çok iyi anlayarak en doğru almamızı sağladı. Artık kendisi bir gayrimenkul danışmanı değil ailemizin bir parçasıdır. İyi ki seninle yollarımız kesişti kardeşim. Başarının tesadüf olmadığının en büyük göstergelerindensin. Yolun her daim açık olsun.

  Ünal Yıldırım - 07/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Güven veriyorsun e işini severek yapıyorsunuz. Her konuda yardımcı oldun. Teşekkürler

  Mustafa Tecdelioğlu - 07/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey yıllar önce Kıbrıs’ta ev sahibi olmamızda yardımcı olmuştu. İhtiyaçları, öncelikleri ve kısıtları çok iyi şekilde analiz edip müşteri beklentisine en uygun seçeneklerle sizi buluşturarak verimli bir danışma hizmeti almanıza yardımcı olur. Yıllar sonra ikinci evimizi alırken yollarımız yine kesişti. Güvenilir, vaktinizi ve eforunuzu verimli kullanan, oldukça güler yüzlü ve yardımsever halini tekrar hatırlattı bizlere. Yolu açık olsun. Başarılarının devamını dileriz.

  Ezgi D. - 04/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Polat "Ben gayrimenkul danışmanı olmak istiyorum" diyen herkesin örnek alması gereken bir kişiliktir. İş yapmanın ilk şartı "güvenmektir" İlker Polat kişiliği, güler yüzü, samimiyeti ile kurumsallığı, is takibini, çözüm odaklıliği ve bitiriciligi bir arada sunmaktadır. KKTC'nin bir casino destinasyonu değil, yaşamak ve yatırım yapmak için dünyanın en eşsiz ülkelerinden biri olduğunun bilinci ile üst düzey emlak hizmetleri sunmaktadır. Bir rakibi olarak gayrimenkul danışmanlığı çıtasını yerel ve uluslararası seviyede yukarı çıkardigi için kendisine müteşekkirim.

  Gökcin Kabasakal - 04/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey ile internette gezinirken bir ilanı üzerine tanıştık. Bana verdiği güven ile Kıbrıs'a yatırım yapmaya karar verdim. Kendisi aracılığı ile bir projeden ev aldım. Sonrasında corona tedbirleri kapsamında yasaklar başladı ve gidemediğim için İlker Polat Bey'in yönlendirmeleriyle yatırıma devam ettik. Şu an sadece iyi ki İlker Bey karşıma çıkmış iyi ki bu güzel insanı tanımışım diyorum. Güvenilir, işinde başarılı, ne yaptığını çok iyi bilen, tertemiz bir insan.Emeğinize sağlık İlker Bey.

  Barış İlgen - 04/12/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Yaptığımız bir görüşme sonucu İlker bey ile denk geldik. Bize portföyündeki daireleri sundu. Sağ olsun hepsini tek tek gezdirdi. Yetmedi bütün sorularımızı tek tek cevapladı. Bütçemize ve tercihlerimize uygun bir daire almamızda bize sadece gayrimenkul için değil her konuda danışmanlık yaptı. Kesinlikle Kıbrıs'ta başka bir isim aramanıza gerek yok çok teşekkürler İlker bey..

  Akın Bahar - 19/11/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Gayrimenkul denilince akla gelen tek isimdir kendisi arkadaş tavsiyesi üzerine kendisi ile tanışma fırsatımız oldu hatta şu anda artık çok yakın dostum diyebilirim. İşinde olması gerekenden çok daha başarılı ve yanındayken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz :) Gayrimenkul ihtiyacınız olmasa bile şiddetle tanışmanızı tavsiye ederim. Kendisine bize olan yoğun ilgisinden dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum ve başarısından dolayıda tebrik ediyorum.

  Ömer Bilgiç - 19/11/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Ev arayisimiz sirasinda Ilker ile tanistik. Gerek samimi yaklasimi ile, gerekse tecrube ve piyasa bilgisi ile bizleri her konuda cok iyi yonlendirdi. Kendisi ile calismaktan cok memnun kaldik. Hersey icin cok tesekkur ederiz.

  Meltem Grap - 19/11/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Ev kiralamamızda bizlere gerçekten çok yardımcı oldu. İşinde gerçekten bilgi sahibi. Ev bulma sürecimizde çok ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Çalışma hayatında başarılar diliyoruz

  Sezen Tarıman - 13/11/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker ev alma sürecinde baştan sona her anda yanımızdaydı. Pandemiden doğan İstanbul Girne arasındaki prosedürlere kadar tamamında tüm sorunlarımızı kibarlığıyla ve sabrıyla çözendi. Sayesinde iyi bir yatırırımız oldu. Teşekkür ederiz

  Mehmet Ünal - 20/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrısta karşılabileceğiniz en samimi ve işini lağıyla yapan tek emlakçı! Her şey için teşekkür ederim İlker Abi.

  Serhat Çalı - 15/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  gercekten cok ilgili ve isinin ehli bir insan girnede bulabileceginiz en iyi emlak danismani diyebilriiz her konuda evi gerek satin alirken gerek kiralaraken nasil anlasildiyse sozunun arkasinda duran bir insan

  Barış Tarsuslu - 15/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey tatli dilli bir insan bizle fazlasıyla ilgilendi. Evin eksikleri ile ilgilendi ev sahibi ile arabuluculuguda yapti. Cok teşekkür ederim

  Onur kurek - 15/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Hayatımda tanıdığım nadir güzel insanlardan bir tanesidir İlker Bey. Gerek ilgisi gerek bilgisi gerekse cana yakınlığı ile İlker Beyi 1 numaraya koyarım. Kendisi işinde çok bilgili , bize hiç sıkılmadan sorduğumuz her soruya özenle cevap veren biri. Hayatımda tanıdığım en pozitif insanlardan bir tanesi de ayrıca. Kendisine bize göstermiş olduğu bu ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum. Ev alacak olan veya kiralayacak olan varsa İlker Beyden başkasına gitmesin. Çalışma hayatınız da umarım bu derece başarılarla dolu devam eder. Çok teşekkür ederim.

  CIHAN TARIMAN - 15/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker danışmadan öte bir yapıya ve kişiliğe sahip birisi. Bunu ilk görüşmemizden bu yana hiç eksik etmedi sağolsun. İş bitiriciliği, ilgili konulara hakim olması, çözüm odaklı yaklaşımları ile tüm işlerimizi kısa sürelerde sonuca ulaştırmayı kendi nezlimde çok memnun edici. Özellikle gayrimenkul işlerimizin gözümüzün arkada kalmayacağı şekilde takibini yapması çok güven verici. Kendisiyle ile iyi ki tanışmışım iyi ki iş yapmışım seninle, çok çok teşekkür ederim İlker cim..

  Hikmet Kesim - 13/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Bence adanın en guleryuzlu, pratik çözüm üreten ve hızlı sonuca ulaştıran mükemmel bir insan. En kisa sürede bize ev bulup içini döşeyip eve yerleştirdiği için çok teşekkür ediyorum.Iyi ki varsin Ilkercim...

  Cagri akinsal - 06/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili kardeşim ile gözümüz hiç arkada kalmıyor. Evimizin her şeyi ile yakından ilgilenmekte ve isteklerimiz doğrultusunda kiracıları çok hızlı bir şekilde bulup evimize yerleştirmekte. güzel insan , saygılı insan yolun hep açık olsun..

  levent zülfiakr - 04/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  2017 yılından beri Kıbrıstaki gayrimenkulümün emlak danışmasıdır kendisi. Artık kardeş gibi olduğumuzu ve evimize evi gibi baktığını ve her şeyi ile ilgilendiğini söylemek isterim. Güler yüzü güzel sözleri ile kalplerimizin fatihidir O!! Kendisine teşekkür ederim bize yapmış olduğu yardımlar için...

  buket yaşar zülfikar - 04/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Kendisi ile ev bakarken tanıştık. O dönem benim için çok güç bir dönemdi. Kendisi ile, şu an içerisinde bu satırları yazdığım, evi görmek için iletişime geçtik. Kendisi ile iletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren cana yakın bir şekilde bizimle ilgilendi ve o günlerde mevzubahis evi beğenmediğimi ifade etmeme rağmen, diğer çoğu emlakçının yaptığı gibi; bizi kaybedilmiş müşteri olarak görüp, bize karşı olan tavrını değiştirmedi. Karşılaştığımız problemlere karşı, hep çözüm odaklı oldu. Birçok emlakçı ile görüşüp ev gezdikten sonra, İlker Bey’de bulunan evi almakta karar kıldım. Evde bulunan tüm sıkıntıların giderileceği sözünü bana verdi. Bu sözlerin birçoğu tutuldu, birçoğu ise mevcut olarak çözülüyor. Ev ararken Girne bölgesinde birçok emlakçı gezdik ve İlker Bey sayesinde “emlakçı” ile “emlak danışmanı” arasında farkı görmüş oldum. İşini profesyonelce yapan, alım-satımdan sonra bile bir telefon kadar olan bir emlak danışmanı arıyorsanız, İlker Beyi size tavsiye ederim.

  Çağrı Peköz - 03/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker ile villamin islemini kısa sürede istedigimiz kriterlere uygun musteri bularak tamamladı. Uzun suredir birlikte calistik ve calismaya devam edecegiz. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Sevgiler

  Sevgi Alatlı - 03/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  He is very good and kind person. He promised us and complete every missing thing that we need. He is best in real estate sector. So we are very happy to know him as our realtor and also as our friend. Thank you very much İlko.

  Opeyemi Cyrstal - 03/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili ilker bey sizinle ilkkez calisma sansi buldum . Bugune kadar bircok emlak sektorunde calismalarda bulundum fakqt kimse sizin verdiginiz guveni saglamafi..siz profosyonelce isini yapan bir kisilige sahipsiniz ve bana direk size sonuna kadar guvenebilecegimi gosterdiniz.Bunun icin size sonsuz tesekkurlerimi arz ediyorum. Buradan ev arayan gerek kiralik gerek satilik genel olarak emlak sektirunde taniyabileceginiz ve guvenebileceginiz yatiriminizi dusumeden yapabileceginiz mukemmel bir insan olan ilker beyle calismanizi siddetle herkese tavsiye ediyorum. Mukemmel ekibi ile gozunuz hicbir zaman arkada kalmayacagini da kendim birebir yasadigim icin bunlari yaziyorum size garantisini agzindan cikan sozle garanti veriyor. Sizi tanidigim icin ilker bey cok mutlu ve huxurluyum. Hersey icin cok tesekkurlerimi sunarim. Sadece danisman degil aile yakinim da oldunuz yeni evim sayesinde. Hersey icin cok tesekkur ediyorum . Basrilarinizin daimini diliyorum

  Gizem ruh - 03/10/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker , her zaman pozitif ve yüksek enerjinle , işine olan hakimiyetinle ve 7/24 ulaşılabilir olmanla sektöründeki meslektaşlarına açık ara fark atıyorsun. Evimin kiraya verilmesi sürecinde vermiş olduğun hızlı ve sorunsuz hizmet için çok teşekkür ederim. Benim ve mensubu olduğum şirkette çalışan tüm arkadaşlarımın tüm emlak alım satım ve kiralama işlerinde verdiğin tüm bilgi destek için çok teşekkür ederiz. Taner Adaş Maestro DMC Genel Müdür

  Taner Adaş - 30/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Maddi manevi hiç bir şeyini esirgemeyen sıcakkanlı sevecen beyfendi sadece danışman değil aile oluyor abi gibi emeğinin hakkını ver adam.

  Kazım - 30/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey'in sıcakkanli ve samimi yaklaşımi , yürekten hissediliyor. İşindeki profesyonelligi ve başarısı da karakteri gibi 10 numara 5 yıldız. Bu sektörün senin gibi insanlara ihtiyacı var... İyiki varsın İlker 🙏

  Seyyit Akbas - 30/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker pozitif enerjisi, işine hakimiyeti ve güleryüzü ile adada özel bir danışman.. İşini severek yapması onu farklı kılıyor.. Müşterisini rahat ettiren adanın özel danışmanlarından biri benim için..

  Sezer Özgökalp - 30/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs'ta emlakla ilgili ne olursa olsun doğru ve güvenilir, işini tertemiz ve yüksek ilgiyle yapan tek adres İlker Polat'tır. Kendisi ile yapmış olduğum satış işleminden dolayı inanılmaz memnun kaldım. Ben ve dostlarım bundan sonraki tüm işlerimizi gönül rahatlığı ile kendisine emanet edeceğiz.

  Şevket Uğur Özgül - 29/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey öncelikle çok kibar bir beyfendi. İşini dört dörtlük yapmaktadır. Her konuda bize çok hızlı dönüş yaptı ve olabilecek en kısa sürede işi tamamladı. Olası bir gayrimenkul alım veya satım işlemi için düşünmeden tekrar arayacağım tek kişidir.

  Faik Tolga Çember - 28/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey ve ekibine gösterdikleri yaklaşım ve yönlendirmeleri için çok teşekkür ediyoruz.

  Nabi DURSUN - 28/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs 'ta emlak alım satımı veya kiralama işiniz olduğunda gözü kapalı güvenerek gideceğiniz isimlerin başında İlker Polat geliyor. İlker kardeşim bir emlak danışmanından fazlasıdır. Teşekkürler İlker’ciğim.

  Levent Alatlı - 22/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Girne’de bir akrabamın evinin kiralanmasında aramakta olduğumuz kiracıların profillerinin doğruluğu, sorunların çözümüne yaptığı katkılar ve pozitif cana yakınlığı insana güven veriyor. Yardımların için teşekkürler İlker.

  Mustafa Akçaba - 22/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Bir aylık ev arama sürecimizde birçok ev gördük, birçok danışman ile tanıştık fakat hiç biri bize evin kapısını ilk açtığında hoş geldiniz dememişti. İşte o an İlker Bey’in samimiyeti bizi şu an oturduğumuz eve daha çok bağladı. Çok iyi bir danışman, aynı zamanda iyi bir dost kazandık. Yaza mangal partilerinde görüşmek dileğiyle...

  Sinem Piro - 22/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  A very good agent, super friendly, accommodating and flexible, very understanding and every single question to your satisfaction and service provided over all is top notch :)

  Gbemisola Olugunna - 22/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Emekleri için teşekkür ediyoruz. Bu Sektörde en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Başarılarının devamını dileriz...

  Esra Çuhadar - 22/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Merhaba İlker Bey, Sizi bir süredir tanımama rağmen, ilk kez sizin ile birlikte bir kiralama konusunda sonuçlandırma şansımız oldu. Bu kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz yaklaşımınız sonucunda memnuniyetimi dile getirmek konusunda kendimi borçlu hissettim. Şahsınız sayesinde kiraya verdiğim bir mülk ile alakalı ilk kez bu kadar hızlı, tarafların memnun olduğu ve çözüm odaklı bir sonuç yaşadım. Memnun olarak sonuçlandırdığınız bu kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz empati yeteneğiniz, nezaketiniz ve ticari dürüstlüğünüzden dolayı şahsınız ve şirketiniz tebrik ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılarımla.

  İrfan Satır - 22/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yatırım ve ikamet etmek amacıyla araştırma yapmaya karar verdiğimizde, öncelikle güvenilir ve bilgili bir gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyduğumuzu anladık. Bu doğrultuda özellikle Girne bölgesinde yaptığımız araştırma sonucu İlker Polat kardeşimiz ile tanıştık. Yaklaşık 2 yıldır kendisi bizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Davranışları, konusuna hakim olması, yardımseverliği, dürüstlüğü ve güvenilirliği ile bizleri takdirlerine layık olmuştur. Biz kendisinden çok memnunuz. Onun sayesinde Girne'de 2. evimizi de almak nasip oldu. Kardeşimiz gibi bildiğimiz İlker Polat'a bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyoruz. Yolu açık olsun.

  Benal Ünsalan - 22/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İletişimi bu kadar kuvvetli, cana yakın, müşterisini anlayıp çözümler üreten daha iyi birini görmedim. Bugune kadar buldugu tüm müşteri ve çözümlerinden memnun kaldık. Umarım uzun yıllar birlikte çalışırız. İlker’e söyle ve unut)

  Mahmut Erureten - 21/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey’ i ne zaman görsem, kendimi Kıbrıs’ta yeni bir ev daha alıyor buluyorum. İnanılmaz cana yakın, ilgili ve güven veren bir karektere sahip. Kendi ailemden biri gibi görüp, güven duyup, önerilerine önem veriyorum. İlgisi, işine hakimliği ve yakınlığı için kendisini tebrik ediyorum.

  Mehtap Tüfekçi - 17/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey ile ilk kez çalışma fırsatı buldum. İnanılmaz ilgili bir danışman. Türkiye’den evi hiç görmeden, kendisinin samimiyetine ve verdiği hissiyata güvenerek alımı gerçekleştirdim. Yakınlarıma da kesinlikle kendisi ile çalışmayı tavsiye ediyorum.

  Sibel Bayraktar - 16/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Polat uzun zaman önce yaptığım ve tereddütte olduğum Kıbrıs yatırımımla ilgili tanıştıktan sonra beni rahatlatan bana hem güven hem de destek veren çok doğru bir emlak danışmanı oldu benim için.. Pozitif enerjisi, samimiyeti ve işine hakimiyeti bence takdire şayan.. Şanslıyım ki yoluma böyle bir danışman ile devam ediyorum..

  Ziya Özgökalp - 14/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Tanışmanın bu günlere nasip olduğu, keşke daha önce tanışsak dediğim güzel insan. Enerjisi, hissettirdiği güven duygusu, konulara detay yaklaşımı, tüm detayları aktarması ve kriz yönetimi gibi bir çok yetkinliği ile tam bir profesyonel. Bundan sonraki süreçlerde de kesinlikle birlikte çalışacağım ve tüm eşe dosta tarif ettiğim gerçek bir çözüm ortağı. Emeğin ve desteğin çok değerli, teşekkürler.

  SELCUK DOGAN - 12/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Profesyonel biriyle çalışmanın ayrıcalığını senelerdir yaşatan ve sadece gayrimenkul danışmanı olmayıp her konuda destek veren harika biri olduğu için çok teşekkür ederiz.

  Tugba Demirel - 11/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Cok cok tesekur ederim,mukemmel bir insansiniz heryonunuzle,kibrista bir numarasiniz…

  Ahmet ebeoglu - 10/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Bu yolun başında kiraya vereceğin evin eşyalarının temizliğine kadar ilgilenen her zmaan acik ve dürüst olan böyle biri olduğun için çok şanslıyım. Yine bir gayrimenkul isim olsa yine gözüm kapalı sana emanet ederim. Emeklerin için çok teşekkürler.

  Hulya seckin - 07/09/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey profesyonelliği, ilgi ve alakasıyla denk gelebileceğiniz en iyi emlak danışmanı diyebilirim. En önemlisi kendisine gözü kapalı güvenebilirsiniz. Önceki olumsuz tecrübelerimden sonra açıkçası bu kadar ilgili birini beklemiyordum. Kiralama işlemi için A´dan Z´ye tüm detaylarla ilgilendi ve her aşamada bilgilendirdi. Konuya sadece iş gözüyle bakmayıp kendi eviymiş gibi ilgilenen işini fazlasıyla benimseyen biri.

  Arda Aras - 08/08/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlkey bey bu işte gerçekten çok başarılı ve çok ilgili ilk evimizi aldığımızda kendisiyle tanıştık ve onun aracılığı tecrübesi ve yardımları sayesinde sorunsuz bir şekilde yeni evimize geçtik evin herşeyi ile baştan sona kendisi ilgilendi yaklaşık 3 ay olucak hiçbir sorun yaşamadım ve bu tarz girişimleriniz olucaksa ilkey bey ile iletişim kurmanızı tavsiye ederim keşke herkes kendisi kadar dürüst ve ilgili olsa herşey için teşekkür ederim ilkey bey benden bu konuda yardım isteyecek herkese tek önerim siz olucaksınız

  Muhammet akkuş - 07/08/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Başından sonuna kadar ilgi ve alakandan dolayı çok teşekkür ediyorum. Eğer tekrardan bir yer bakacaksam ilgileneceksem düşünmeden seninle iletişime geçerim bütün detayına kadar yardımcı olman müşteriye güven vermen profesyonelce iş yapman büyük bir etken bence müşteri için bütün çevremede tavsiyemi sunacağıma emin olabilirsin tekrardan teşekkür ediyorum

  Gökhan akkuş - 07/08/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker bey bize cok ilgiliydi. Bütün detaylar nedir, ev alımında nelere dikkat etmemiz lazım, hepsini ev alirken adim adım bize söyledi. Işını severek yapan biri, bize de hep sabirli davrandı. Ayrıntılara önem veriyor. Çalışmaktan keyif aldık. Başarıların devamını dilerim

  Daniel Taner Grap - 25/07/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Tüm süreçte üzerimizdeki yükü alan bize her konuda yardımcı olan İlker Beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum..Artık şirket olarak uzun süre sizinle çalışacağız..

  Ziya Çakmak - 20/07/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Hello! our family is very pleased to cooperate with the manager Ilker. He tries to resolve any important issue as quickly as possible. We wish Ilker success and prosperity, as well as the entire company and management. Thanks for attention! Respectfully your family from Kazakhstan

  Assel Aubakirova - 17/07/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker beyi tanıdığım için çok şanslıyım isine çok emek veren dürüst sözünün eri sempatik her ihtiyacımızı karşılayan bu zor süreçte her zaman yanımızda olduğu için çok teşekkür ederim. Bir dost kazandık.. Başarılarının devamını dilerim.

  Sevil Alp - 17/07/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey'e her şey için teşekkür ederim. Kıbrıs sınırları içerisinde bu piyasada görüştüğüm en dürüst, en bilgili kişi ile çalıştığım için çok memnun oldum. Enerjik ve güler yüzlü ruh hali de çok hoşuma gitti ve aynı gün evimi ayarladı.

  Samet Akgün - 22/06/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Kendisi Güler yüzlü işinde çok başaralı bir insan kendisini tebrik ediyorum müşterilerine bu kadar saygılı kiralayıp sattıktan sonra bile bu kadar ilgilenen emlakçı zor bulunur herşey için İlker beye çok teşekkür ederim.

  Alkan Çapakcı - 04/06/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey işini severek ve dürüstlükle yapan emlakçılardandır. Güler yüzlü oluşu ve empati duygusunun yüksek olması, birlikte çalışmamızın en büyük unsurlarındandır.

  Arif özzafer - 28/04/2021
 • Danışman : İlker Polat

  If you want to work with an ethical person his name can come to your mind. A hard working attitude makes an agent stand apart from the rest of the flock. I am so happy to work with him. There are five words that can describe him: professional, knowledgeable, friendly, responsive and helpful. Keep up good job thank you for everything.

  Shahrzad Kavianirad - 21/04/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Bu sektörde işine bu kadar emek veren ve saygıda üst düzey olan bir insan ilk defa görüyorum . Başarılarının devamını diliyorum . Herşey için teşekkürler .

  Şahin Ertuğ - 13/04/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey, işini çok seven ve layığıyla yapan bir gayrimenkul danışmanı. Kendisiyle iyi ki tanıştık ve çalışma fırsatı bulduk. Her sorunumuzu kendi sorunuymuş gibi benimseyip yardımcı oldu. Çok sempatik ve pozitif biri olması bizi bu zor ve sıkıcı süreçte çok memnun etti.

  Birke Ünsal - 08/04/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs maceramıza başladığımız günlerde araştırma yapmak, daha da önemlisi en doğru firmayı bulmak istediğimiz için belki de 8-10 tane farklı emlak danışmanı ile görüşmüştük. Ancak hem bölgeye ve konuya hakimiyeti, hem kanunlar hakkındaki bilgisi ve en önemlisi güler yüzü sayesinde en güvendiğimiz kişilerden biri oldu İlker Bey. Bugün bir yatırım yapmak istesem hiç çekinmeden ilk arayacağım kişi olacaktır. Çok teşekkür ediyorum.

  Tamer Yavuztürk - 06/04/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Güvenilir, espirili, sözünün özü, İlker Polat kardeşimi bir ev satın alma amacıyla gittiğim Kıbrıs’ta tanıdım. Herşey için teşekkürler, sevgiler...

  Prof Dr Mehmet Erduran - 02/04/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Son derece güleryüzlü ve işini severek yaptığı her halinden belli olan çok başarılı bir emlakçı ile tanıştık. Evimize giriş sırasında her konuda bize yardımcı oldu. Kendisiyle beraber çalıştığımız için çok şanslı hissediyoruz.

  Gürkan Ünsal - 02/04/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Bir yardım kuruluşunda toplantıda tanıştık ilker beyle sonrasında adanın en geniş porföye sahip oldunu gerek sosyal medyada gerek biçok yerden duydum okadar özverili dürüst ve samimi ki çok sevdik ilker beyi tam istediğim gibi villa buldu bni eşimi ve çocuklarımı çok mutlu etti onun sayesinde istediğimiz evi bulduk ve hayalimiz gerçek oldu değerli zamanını bizimle harcadı ve dinledi hiç sıkılmadan işine aşık bir insanla çalışmaktan çok mutluluk duyduk alanında ve adada en iyisi bizim emlak danışmanı ilker bey herşey için minettarız...

  Yeşim Yıldırım - 31/03/2021
 • Danışman : İlker Polat

  Merhabalar ve teşekkürler İlker Bey , sizinle tanışmadan önce Girne'de olan gayrımenkulumu 6 ay boyunca 2 emlakçı ve ben satamadık. Ancak sizinle tanışmamızın üzerinden 1 hafta geçmeden bunu siz başardınız. Ve sürekli benimle irtibat halinde olmanız , düzenli bir şekilde bilgilendirme geçmeniz çok özveriliydi. Pandemi şartlarını da göz önüne aldığımızda bu kadar hızlı sonuçlanması ihtimali aklımın ucundan bile geçmemişti açıkcası, dolayısıyla ilginiz ve alakanız için çok müteşekkirim. Bunu okuyan herkese tavsiyemdir İlker bey konunun gerçekten uzmanı ve profesyonelidir. Emlak piyasasında alımı ya da satımı olan herkesin mutlaka kendisiyle görüşmesi gerektiği düşüncesindeyim. Ayağınıza taş değmesin ilker Bey. Sevgiyle kalın

  Mehmet Gördağ - 28/03/2021
 • Danışman : İlker Polat

  CB ailesi olarak adaya getirdiğiniz vizyon için öncelikle tesekkürlerimi borç bilirim. CB ailesinin üyesi İlker Polat beye haftaiçi haftasonu saat farketmeksizin bizlere yardımcı olduğu ve bugün içinde bulunduğumuz yuvamızı kiralamamızda ki emekleri için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını diliyorum.

  Ece Tengiz - 06/01/2021
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Polat ile tanıştığım için çok mutluyum ve kendi alanında harika bir profesyonel olduğunu söylemek istiyorum, onunla ilgilenmek size baştan sona hızlı ve kaliteli bir sorun çözümü garanti ediyor! Her zaman iletişim halinde, yardımsever ve güler yüzlü! Teşekkür ederim Ilker bey, başarılar dilerim!

  Mergen Hudaynazarov - 28/12/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Bugün Emlak Danışmanım İlker Polat bey sayesinde Girne Akacan Elegance konutlarında ilk dairemi aldım. Bu mutluluğu bize yaşatan İlker Polat beye ve Coldwell Banker Girne ekibine teşekkürlerimi borç bilirim. Bu kadar işini ziyadesi ile yapan bir Danışmanım olduğu için mutluyum.

  FATOŞ YILDIZ - 24/12/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Şimdiye kadar çok gayrimenkul aldım ve sattım. Ancak İlker Polat bey in ilgili ve alakası karşısında şapka çıkartmak isterim. Kendisi her konuda bilgili ve işin ehli bir Danışman , sağolun İlker bey.

  Doç. Dr. Serdal Gündüz - 24/12/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Olayın başlangıcından bu yana hep içinde olan bir emlak danışmanından çok bir dostum olarak aslında dostum değildin tanımıyordum ben seni evi alırken seninle tanışma fırsatımız oldu. İyiki de tanışmışız. Kıbrıs'ta bir dostum oldu sayende. Çok teşekkür ediyorum yaklaşık 3 sene oldu ben bu evi alalı. Ama 3 senedir ne irtibatımız koptu ne senin eve olan ilginde bir azalma oldu. İlgin derken yani şöyle anlatayım benden daha çok kendi evinmiş gibi gerçekten herşeyi ile ilgilendin. Çok çok çok teşekkür ederim. Allah razı olsun gerçekten çok teşekkür ediyorum .

  Tamer yildirim - 23/12/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Çok Güler yüzlü ve ilgili bir emlak danışmanı evimizi tuttuktan sonra da birçok sorunla ilgilendi ve yardımcı oldu keza hala aynı şekilde bir ihtiyacımız olduğu zaman hemen ilgileniyor çok sağolsun çok başarılı ve işinin hakkını sonuna kadar veriyor çok teşekkür ederiz emekleriniz için 🙏

  Mehmet karslı - 22/12/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Dört dörtlük bir profesyonel, işinin hakkını tam olarak veriyor. Başarılar dilerim.

  Elçin Aksu - 20/12/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Emlak danışmanlarının kralı sevgili kardeşim İlker Polat'la yıllardır tanışırız. Son derece pozitif ve güler yüzlü arkadaşım danışmandan ziyade gerçek bir dosttur. KKTC içinde gerçek bir değerdir.

  Gencay Aksu - 20/12/2020
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey, sadece bir danışman olmaktan öteye gitmeyi başaran kaliteli güler yüzlü bir insan. Aradığımız evi bulmamızda çok titiz çalışarak bize en güzel yardımları yaptı. Bu ev bulma sürecinde onunla birlikte çalıştığım için kendimi şanslı hissettim. Ev vesilesiyle kaliteli zaman geçirebileceğim bir dost kazandım. Çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

  Davut Piro - 20/12/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Kibrista ender rastladigim isini ciddi ve profosyenelce yapan bir emlak danismanidir. Hatta ailrmizin emlak danismani oldu artik. Her ihtitacimiza en kisa surede profosyenelce cozum bulan ve herzaman cözüm odakli bir arkadasimizdir. Yukselen grafigi bu yil daha da basarilarla dolu bir kariyer yapacagi kesindir. Bunyrnizde Ilker gibi arkadaslara yer verdiginiz icin sahsim adiniza sirketinizi kutluyor ve 2021 yilinda basarilarinizin katlanarak artmasini dilerim.

  Mehmet ERURETEN - 19/12/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Merhabalar, İlker bey ile çok uzun zamandır gayrimenkul işlerim için çalışmaktayım. Gerek pozitif kişiliği, gerek işine gösterdiği saygı ve bunların dışında müşterisinin ne istediğini çok net anlayarak direk hedef projeleri seçenek olarak sunması uzun süredir beraber çalışabiliyor olmamızın en büyük sebeplerindendir. Keza firmanızında çok fazla seçenek üretme ve sorun çözme noktasında kendisine fazlasıyla destek olduğunuzu tahmin ediyorum. İyi çalışmalar dilerim. Seninle çalışmak büyük bir keyif İlker :)

  Ozan Bağır - 08/12/2020
 • Danışman : İlker Polat

  KKTC de yapmış olduğum ilk yatırımımda İlker Bey' in vesile olmasından çok memnunum. Cana yakınlığı ve vermiş olduğu güven ile KKTC de almış olduğum dairemden memnun kalacağıma eminim. Kendisine çalışma hayatında başarılar dilerim.

  Kayhan Dinçbaş - 18/11/2020
 • Danışman : İlker Polat

  ilk ev alma fikri tamamlandıktan sonra her aşamada kafamda hiçbir soru işareti kalmayacak şekilde bilgilendirildiğim, tüm adımları sorunsuzca geçmeme yardımcı olan, fiyat-performans konusunda elinden gelen tüm çabayı gösterdiğine inandığım, huzurla oturabileceğim bir daireyi satın almama aracılık eden, İlker Polat'a çok teşekkür ederim bundan sonraki ada hayatımızda arkadaş-dost olarak kalmayı temenni eder, başarılarının devamını dilerim..

  vuralerdem - 22/10/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Dear Ilker, we are really very appreciate to you and your help. You smile face and your help made us very happy. You are really very great person and so helpful with us. Hope you continue in this way especially with foreigners like us. We are so thankful and very happy to know you and found this clean and nice flat for us. The view of the sea and mountain make us very happy. Thanks a lot and God bless you great brother.

  Tavga Mushir Salih - 21/10/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker bir buçuk yıldır bizim Kıbrıs'taki gayrimenkullerimizle yakinen ilgilendiğin için sana gönülden teşekkür ederim. Ben Türkiye'de gönül rahatlığı içindeyim çünkü senin iş ciddiyetinden çok eminim. Herkese tavsiye edeceğim benim için İlker Polat Dürüst/Saygılı/Ciddi/ Samimi ve Sevecen. Başarıların daim olsun sevgili İLKER POLAT.

  Suzan Yazdıç - 21/10/2020
 • Danışman : İlker Polat

  gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyulduğunda  İlker bey   gönül  rahatlığı  ile  önerebilirim. Zira ben, ailem, akrabalarım, dostlarım, arkadaşlarım  uzun  yıllardır  böyle  yapıyoruz ve  hiç  pişman  olmadık.

  Güldane Aycan Aslan - 17/10/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Dürüstlük, işlerinde gösterdiği ciddiyet, güleryüzlü olması, saygılı ve dost   tavırları en büyük meziyeti olan İlker bey başarılarının devamı diliyorum.. Ev kiralamak yada ev satın almak isteyenler ilker bey ile görüşmeden karar vermeyin diyorum..

  Gülfere Hızır - 17/10/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Güler yüzlü güzel insan İlker; ilgin alakan güleryüzün her durumda soğukkanlı bir şekilde sorunlarımızı dinleyip,anlayıp,çözüme kavuşturdun.1 yılı aşkın süren süreçte ihtiyacımız olana,olabilecek en iyi şartlarda sahip olmamızı sağladığın için çok teşekkürler.

  F.Demirkan - 14/10/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker.Bıkmadan usanmadan bu zorlu süreçte dahi her koşulda yakın oluşun ,her talebimizi karar verme aşamasından, taşınma aşamasına kadar karşılamış olmandan ,Seninle yola devam etme kararını vermiş olmaktan ,seni ailenin bir parçası gibi görmekten sonsuz memnuniyet duyduk.Güler yüzün ve ilgin için çok teşekkürler...Başarılarının devamını dilemeyeceğim,hakkını verdiğin işinde başarılı olacağından eminim.İyi ki varsın.

  G.Demirkan - 14/10/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker bey demek istemiyorum artık benim için bir abi. Ev istediğimde hayalimdeki evi 1 gün içinde buldu. Bütün isteklerimi ikiletmeden yerine getirdi. Ayrıca güler yüzü samimiyeti ilgisi harika. Evi tuttuktan sonra her koşulda yanimda olmaya devam etti. Hem her şey için teşekkür ederim hemde işindeki başarından dolayı tebrik ederim😇

  Sıla Çebi - 12/10/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Satış danışmanı ünvanının hakkını veren birisiniz İlker Bey. Profesyonelliğiniz yanı sıra, mükemmel ve dost canlısı karakteriniz ile K.K.T.C de çalıştığım ve bundan sonrada çalışmayı düşündüğüm tek gayrimenkul danışmanısınız. İşten ziyade, uzun soluklu bir dost kazandığımı düşünüyorum. Her şey için teşekkür ederim.

  SERKAN DINCBAS - 01/10/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Dairemizi bu olumsuz pandemi surecinde bile hızlıca degerinde kiraya vermemizi saglayan Ilker beye sonsuz teşekkürler. Bu donemde bu kadar hızlı tum islerimizi bitirdi ve elimizi sıcak sudan soğuk suya sokmadı diyebilirim. Kendisine sagladigi güven ve isbitiriciligi icin tekrar teşekkür ederiz.

  Tugba - 21/09/2020
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey simdiye kadar calistigim en iyi is disiplinine sahip ve bizimle yakindan ilgilenen profesyonel bir danismandir. Onceligin her zaman bizim istedigimiz kalite standartinda mutlu ve huzurlu yasayabilecegimiz bir evde olmamizi saglamak oldugunu her gorusmemizde bize hissettirmistir. Kendisine cok tesekkur ederiz.

  Neslihan Çil - 17/09/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Kisa surede tum isteklerimizi karsilayan guzel bir ev bulmamizi sagladigiz icin tesekkur ederiz.

  Nimet çil - 17/09/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Düşenin dostu olmaz derler... Ama İlker bey bendeki bu tezi çürüttü. Pandemi döneminde ev sahibiyle yaşadığım sıkıntılı günlerde kendisini arayıp durumumu anlattığımda o kadar ilgilendi ve yardımcı oldu ki hâlâ iyi ve çıkarsız yardımcı olmaya çalışan insanların var olduğunu onunla gördüm. Profesyonel bir satış danışmanı olmakla birlikte mükemmel yardımsever ve elinden gelenin en iyisini yapan bir danışman. Güven dürüstlük ve samimi ve satış sonrası ilgi alakası ile dört dörtlü biri. İşi bitince dahi önemsendiğinizi ve aslında satıştan çok kazanılan güvenilir bir kişilik.

  Seçil Koçyiğit - 15/09/2020
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey Kktc'de ilk evimi alırken çok yardımcı oldu. Beklenti ve bütçem doğrultusunda aradığım daireyi hızlıca buldum kendisi sayesinde. Aynı zamanda hızlı iş takibi yapabilen ve kesinlikle güvenebileceğiniz güleryüzlü, samimi bir danışman. Satış sonrası dahi ilgili biri. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Tuğba - 03/09/2020
 • Danışman : İlker Polat

  I chose Coldwell Banker Estate in Northern Cyprus because I know they are a family-run business and I felt they would deal with buy and sell on a very personal basis. During the whole time I have been having absolutely amazing experience with this company. I am so lucky that I found İLKER POLAT in this Team, he did a great job by selling my apartments in city of Kyrenia. I was very impressed with his efficiency and how professional the whole process was made, I would recommend him to anyone and I will definitely be back next time I am selling or buying properties in Northern Cyprus. Very quick to respond and will do anything to help, I highly recommend Ilker !!

  Taras Kulic - 03/09/2020
 • Danışman : İlker Polat

  He is too kind. In all races He is the best agent I’ve met. He treats me like his brother ❤️

  Hector Osayande - 28/08/2020
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey denilince aklıma sadece GÜVEN ismi geliyor. Kibar, beyfendi ve çok yardımsever biridir. Kendisiyle ev vesilesiyle tanıştık evimizi tuttuktan sonra bile ilgi ve alakası aynıydı tebrik ederim başarılarının devamını diliyorum

  Emre Küçük - 09/08/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Sadece ve sadece müşteri memnuniyetine odaklı birisi kendisi, her şeyi kolaylıkla danışabileceğiniz, zeki ve inanılmaz güven veriyor. Sayesinde müthiş bir evde kalıyorum her şey istediğim gibi ilerlemesinde çok ama çok yardımcı oldu gözüm kapalı ev danışabileceğim birini bulmak zor bu devirde İlker bey sadece bir danışman değil aynı zamanda çok iyi bir dost oldu bizlere her şey için teşekkür ederim 🙏🏻

  Esra Özen - 09/08/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Profesyonel, çözüm odaklı, samimi, güler yüzlü, empati yeteği gelişmiş, yardımsever ve iş takibi çok iyi. Zor koşullarda bile çözüm bulabilecek hassasiyete sahip. Ev sahibi olmamızda ki desteğine ve ilgisine teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun.

  Cemile Arayıcı - 03/07/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker bey çok güler yüzlü samimi ve içten. Bize yardimlarindan dolayi çok teşekkür ederiz artık emlagın tek adresi 🤞

  Eda kara - 24/06/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Ev kiralarken çok yardımcı oldu güler yüzü ve yardımlarından dolayı İlker Beye çok teşekkür ederim ... Bundan sonraki emlak adresimiz ❤️❤️

  Sevim - 24/06/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Satis oncesi bilgilendirme ve satis sonrasi tum destekleri icin tekrar tekrar tesekkur ederiz. Gayrimenkul danismanligi konusunda gozumuz kapali birine guvenebiliyoruz artik. Sayesinde hesap ettigimizden fazla ev sahibi oluyoruz. Basari asla tesaduf degil. Tesekkurler Ilker Polat.

  Tugba I - 29/05/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Bulunduğumuz evi alırken çok yardımcı oldu. Bizimle iyi iletişim kurdu. İletişimi sayesinde aklımızda soru işareti kalmadan evi aldık. Özverisi ve sıkı çalışması her halinden hissediliyordu. Kendisi çok iyi bir insan. Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.

  Yusuf Dörmen - 23/05/2020
 • Danışman : İlker Polat

  KKTC' de gayrimenkul danışmanlığı konusunda herkes tarafından sevilen, sayılan ve örnek gösterilen bir kişi olan SN. İlker Polat Bey' i öncelikli olarak tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi. KKTC Gayrimenkul sektörüne profesyonelce yaklaşan ve önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olan iLKER POLAT beyfendiden şahsım olarak da hizmet almış birisi olarak göstermiş olduğu güler yüz ve engin bilgisi ile çok kısa sürede istediğim evimi buldum.Kendisine çok teşekkür ederim. Çalışma hayatında başarılar diler, KKTC de emlak sektörüne kattığı profesyonellik ve güven duygusu için ayrıca teşekkür ederim.

  Mehmet Ali Yücel - 14/04/2020
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey İle 7 yıldır Emlak Yatırımlarım konusunda çalışıyorum. Kendisi gerek portföy gerekse günün değişkenlerine göre en doğru yatırım konusunda özellikle ileriyi de gören profesyonel ve bir o kadar da güvenilir bir Emlak Danışmanı. Hatta Emlak Danışmanlığını en özel seviyelere taşıyan bir danışman. Çevremde emlak yatırımı yapmak isteyen dostlarıma ve tanıdıklarıma güvenle tavsiye ettiğim bir danışmandır. Başarılarının devamını diliyorum...

  Serdar Süpçeler - 29/03/2020
 • Danışman : İlker Polat

  İlker beyi tanıdığım için ve onunla çalıştığım için çok şanslıyım ilgisi alakası iletişimi güçlü ve çözüm odaklı. Sadece iş yaparken değil işten sonrada yaptığı işin arkasında duran ve en önemlisi dürüst ve güvenilir olması. Herkese ilker beyle gönül rahatlığı ile çalışabileceğinizi tavsiye ediyorum. Ve buradan da birdaha teşekkür ediyorum.

  Hüsame demir - 23/03/2020
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Polat, iki ay içerisinde, satmak istediğim Girne’deki 2. daireme iyi bir müşteri buldu. Kendisine müteşekkirim. Güler yüzlü, olumlu hal ve tavrıyla çevresi, alıcı ve satıcı arasındaki ilişkileri gayet profesyonelce organize edip, pürüzleri ortadan kaldırmayı başaran çok güvenilir bir Coldwell Banker elemanı. Sağolsun, başarılarının devamını diliyorum.

  Bige Keşmir - 23/03/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker bey le tanışmış olduğum için çok mutluyum. Sayesinde çok güzel bir konumda çok uygun bir fiyata ev sahibi oldum,sayesinde diyorum çünkü bazı sebeplerden dolayı almaktan vazgeçmiştim ama İlker bey in samimi yaklaşımı ve diğer emlak danışmanları gibi ısrarcı olmayışı sayesinde geri dönüş yapıp almaya karar verdim.işlemler sırasında ve sonrasında o kadar yardımcı olduki anlatamam.Normalde işlemler biter ve kimse kimseyi tanımaz.Hala daha bi sorum olduğu zaman ararım kendisini, ve bir gün bile olumsuz konuşma hissetmedim.Seni tanıdığıma çok memnun oldum.işlerinde hep başarılı olmanı temenni ederim güzel insan.

  Selma Bayar - 17/03/2020
 • Danışman : İlker Polat

  İlker beye öncelikle çok teşekkür ediyorum . Ev arama bulma yerleşme ve sonrasındaki eksiklerimiz ve problemlerimizle bıkmadan ilgilendiği,zaman ayırdığı , her sorunumuza anında dönüş yaptığı için çok teşekkür ediyorum . İşini böyle layığıyla yaptığı için kendisini kutluyorum . Bundan sonraki tüm emlak ihtiyaçlarımızda kesinlikle onunla iletişime geçme istiyoruz gönülden . Tekrardan çok teşekkür ediyorum İlker bey

  İpek Çelik - 12/02/2020
 • Danışman : İlker Polat

  Sıcak kanlı, güler yüzlü abi diyebildiğim neşeli bir insan. Hiç bir isteğimi geri çevirmeyen, güven veren bir insan. Özel bir temsilci. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edeceğim, en iyi dost ve abi.

  Özay Avcı - 30/01/2020
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Polat, titiz, işinin ayrıntılarını çok iyi bilen ve çevresine, özellikle müşterilerine son derece yakın ve saygılı yaklaşımıyla temayüz eden bir satış uzmanı. Kendisini tanımış olmaktan mutluyum. Bir dairemi satmam için çok çaba gösterdi ve başardı. Kendisine müteşekkirim.

  Bige Keşmir - 29/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  İşini titizlikle ve disiplinle yapan.dürüst güvenilir bir kişidir.Başkalarına önerebileceğim ve tekrar çalışmaktan zevk alacağım bir profesyoneldir

  LEYLA KALE - 05/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Çok teşekkür ederiz

  SELAMİ GÜVERCİN - 05/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Alternatifler konusunda danışmanımız çok yardımcı oldu

  ÖMER ALPER ARSLAN - 05/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Hizmetlerinden çok memnun kaldık.Herşey için teşekkürler

  BERKER ABACI - 05/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Tarafımıza önerileriyle yardımcı olmuştur.Hizmet için teşekkürler

  BEGÜM ABACI - 05/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Müşterinizin olarak gayrimenkul ihtiyaçlarıma profesyonel, şeffaf, sonuç odaklı ve müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak emek veren Nevin hanıma teşekkürler.

  Hakkı Sonder - 04/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Isinde Oldukça başarılı ve disiplilidir. Kendisiyle is yakmaktan keyif aldığım danismanlardandir. Kendi bolgesine hakim donanımlı ve cabuk dönüşleriyle kendisiyle calismak bi zevk

  Hakan Okur - 04/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Nevin Hanım satin almış olduğum konutta danışmanlık konusunda oldukça değerli bilgileri benimle paylaşıp doğru karar vermem konusunda güzel yönlendirmeler yapmıştır . Engin tecrübesi ile klasik emlakçı anlayışı dışında iyi bir danışmanlık hizmeti vermiştir. Kendisine verdiği hizmetten dolayı müteşekkirim .

  Cüneyt Özerdağ - 04/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Nevin hanim tum sureclerle ilgilenen ve peoblemsiz tamamlayan sorumluluk sahibi ve konusunda uzman bir profesyoneldir.

  Asim Çifter - 04/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Ev alıp satma ile ilgili tüm sorularıma sabırla ve güler yüzle cevap veren, işinde tecrübeli bir profesyonel

  Sonuç Erdem - 03/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Evi soran tüm müşterilerle ilgili bizi bilgilendirip, sürekli ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz

  Semen Özdemir - 03/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Kiralamak istedigimiz evin icimize sinip daha da huzurlu bir yer olmasini, Nevin Hanim'in profosyonel, ilgili, sorun cozmeye odakli, nazik, guleryuzlu, guvenilir yaklasimina borcluyuz. Kendisine, hizli bir sekilde evi kiralamamizi sagladigi ve tum yardimlari icin tesekkur ederiz. Coldwell Banker firmasina da bizleri kaliteli danismanlarla bulusturup tum sureci sorunsuz gecirmemizi sagladiklari icin ayrica tesekkur ediyoruz. Basarilarinizin artarak devam etmesi dilegiyle, sevgiler, saygilar, kolayliklar.

  Devrim Yilmaz - 03/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Girne'de ticari amaçlı emlak alımı ile ilgili olarak birçok emlak firması ve danışman ile görüştükten sonra Nevin Hanım ile tanışmak bizler için gerçek bir şans oldu. Farkı hemen hissettik. Nevin Hanım sadece amaca ve bütçeye uygun emlak portföyüne hakimiyetiyle değil , aileden birisi gibi önceliği bizim mutluluğumuza veren yaklaşımı ile etkileyiciydi. Tüm sorularımızı gerçekçi bir şekilde yanıtlaması , en küçük bir şüphe yaratmaması bize güven verdi. Tüm bu süreçte elden bırakmadığı nezaketi ve düzey yaşam kültürü , ticari bir sürece insanca bir dokunuş ve kalite kattı.

  Çağakan Kansu - 03/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Gayrimenkül arayışımızda bizi doğru yönlendirip, kalite fiyat anlayışımıza uygun bir gayrimenkullerle bizi buluşturduğu için teşekkür ederiz.

  Ahmet cimilli - 03/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Gayrimenkül arayışımızda bizi doğru yönlendirip, kalite fiyat anlayışımıza uygun bir gayrimenkullerle bizi buluşturduğu için teşekkür ederiz.

  Ahmet cimilli - 03/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Nevin hanım müşteri ihtiyaçlarından anlayan, sabırlı ve çalışkan bir bayan. Doğru gayrimenkul ile müşteriyi buluşturana kadar sabır ile ilgileniyor. Üslubu nazik ve sevecen. İşine kesinlikle hakim. Özetle, firmasını en iyi şekilde temsil eden, müşterisinin de menfaatlerini korumaya özen gösteren bir danışman.

  İpek Kesici - 03/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Gayet başarılı ve içten bir kişilik.nevin hanımı tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum

  Ali hançer - 03/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Nevin hanım ile ilk telefon görüşmemizde pozitif bir enerji aldım.Yüzyüze geldiğimizde de doğru insanla karşılaştığımı farkettim.Güleryüzlü,bilgi ve tecrübesi ,şu an içinde severek oturduğum evi kiralamamı sağladı.Özellikle kendisine teşekkürler

  GAYE RANA ÜNAL - 03/01/2020
 • Danışman : Nevin Turan

  Çok samimi ve içten yaklaşımı ve yardımları için Nevin hanıma çok teşekkür ederim

  KAAN KANBUR - 03/01/2020
 • Danışman : Soner Polat

  Soner beye ilgi ve destekleri için çok teşekkür ederim ????

  Arife - 31/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey sayesinde emlak yatırımlarımızı güvenle planlıyoruz. Gerek danışmanlığı, gerek güven tesis eden yaklaşımı, gerekse çözüm odaklı aksiyonları ile emlak konusunda her daim yanımızda hissediyoruz. Gelecek yıl için yatırım planlarımızda bize destek olacağından son derece eminiz. Başarılarının devamını diler, yardımları için teşekkür ederiz.

  Dr.Bekir Baysal - 31/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili ilker kardesim Guler yuzlulugun, isine olan hassasiyetin ve seffafligin, deneyimlerini bizlere aktararak sagladigimiz kazanclar icin sana tesekkur ederim. Basarilarin devami olur insallah.

  Zihni - 31/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Polat arkadaşımız çok iyi bir satış elemanı. İşini gerçekten çok titizlikle, hassas ve güzel yapıyor. Çok iyi konuşmasını ve hitap etmesini biliyor. İkna yeteneği de çok güçlü. İnsanları etkilemeyi başarıyor. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

  Barış Oral - 31/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Güler yüzlü, tatlı dilli, profesyonel yaklaşımları ile biz Zülfikar Ailesinin vazgeçilmezi İlker Polat, başarılarının devamını dilerim...

  Buket Zülfikar - 30/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Trusty person. I have known him very well for 4 years. So hope, everything goes well. For the business, for everything. God bless you.

  Taras Kulik - 30/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs Girne’den İlker Polat kardeşimizi yaklaşık 2 yıldan beri ailecek tanıyoruz. Çok değerli bir kişi. Bizlere çok yardımcı oldu. Sağolsun. En son bir ev almamıza da yardımcı oldu. Onun sayesinde bir eve de sahip olacağız kısmetse. Çok başarılı bir arkadaş. İleride çok daha iyi yerlere geleceğine ve daha başarılı işler yapacağına yürekten inanıyoruz. Kendisine her türlü yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Yolun açık olsun İlker Kardeşim.

  Nuri Ünsalan - 30/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İlker çok sevdiğimiz bir kardeşimiz. İlk gördüğümde kanım ısındı. Bize anlatış şekli, sunum şekli, hem bizimle ilgilenmesi çok hoşumuza gitti ve İlker ile yolumuza devam ettik. Bundan sonra tekrar İlker’i seçer misiniz diye sorarsanız? Tabi.. İlker’i başkalarına tavsiye eder misiniz? Bundan hiçbir şüpheniz olmasın. İlker gerçekten işini biliyor ve en doğrusu da işini seviyor. İşini seven insanlar en iyi sunumu yaparlar. Ben bu kanaatteyim. Teşekkür ederim.

  Nazaret Özsahakyan - 30/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Bundan 5-6 sene Kıbrıs’ta bir ev aldım. O zamanlar farklıydı. Daha sonra Coldwell Banker Maximum oldular. İlk alımı Seçkin ve Aylin ile yapmıştım. Daha sonra bizi kardeşleri İlker ile tanıştırdılar. Keşke tanışmaz olsaydım :) Bu sayede şimdiye kadar 4 tane ev sahibi oldum. Onu çok seviyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Az görüşmeyi umut ediyorum ki 5.’den Allah kurtarsın diye :)

  Mehmet Atilla Tüfekçi - 30/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Değerli Ilker Polat. Yapmış olduğu işe kendisini adamışlığı, müşterisine karşı samimi ve güvenilir yaklaşımı, doğru ve net bilgi vermedeki net duruşu ve bunun sonucunda ne kadar dogru yatirim yapmis oldugunuzun karşılıklı tatmini. Her iki tarafı düşünerek doğru yönlendirmeleri sonucu çok değerli ve fırsat menkul yatırımları yaptık. Kendisine sonsuz tesekkurlerimi iletir. Başarısının tesadüf olmadığını bir kere de burada yazılı olarak ifade etmek isterim. Yiğit AKGUN

  Yiğit AKGUN - 30/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Pazara kadar değil, mezara kadar Her yatırımı yaparım seninle sonuna kadar Ayrılmak yok en son gün bile Tarih bizi yazana kadar

  Gokhan Oran - 30/12/2019
 • Danışman : Murat Esemen

  MURAT ESEMEN BEY'DEN ÇOK MEMNUN KALDIM. KENDİSİNE ÇALIŞMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. ERDİL ATAMAN.

  ERDİL ATAMAN - 30/12/2019
 • Danışman : Soner Polat

  Daha önce Tapu Dairesinden tanıdığım Ali beye ve iş Ortağı Soner Beye, beni çok iyi analiz ettikleri ve aradığım mülkü ilk sunumda bana gösterip ikinci sunuma gerek bile bırakmadan kiralık arayışımı en hızlı şekilde çözdükleri için kendilerine ayrı ayrı teşekkür ederim

  Murat Kaya - 30/12/2019
 • Danışman : Soner Polat

  Soner Bey ve Ali Bey e vermiş oldukları hizmetten ve mülkümün kiralanması hususunda harcadıkları çabadan dolayı çok çok teşekkür ederim

  Ahmet Topcu - 30/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Değerli İlker kardeşim, Ben mesleğini senin kadar seven, odaklanan, bunu müşterisine hakkıyla yansıtan ve sonucunda da çok başarılı olan az insana rastladım. Seninle tanışmış ve beraber çalışıyor olmaktan son derece memnunum ve sana fazlasıyla güven duyuyorum. Emlak konusunda ne sorun olsa “nasıl olsa İlker halleder” diye düşünüp rahatlıyorum. Bugüne kadar da beni hiç yanıltmadın. İYİ Kİ VARSIN...

  Nail Kurt - 30/12/2019
 • Danışman : Murat Esemen

  İLGİLİ ÇALIŞKAN DENEYİMLİ

  Yıldıray Ayan - 30/12/2019
 • Danışman : Murat Esemen

  Çok başarılı ve güvenilir, sözünde duran...Güvenli ve beyfendi bir insansınız. Sizinle tanışmak güzeldi. Ben sizden razıyım. Allah da sizden razıyım. Allah da sizden razı olsun. Başarılı bir çalışma hayatı dilerim.

  Nusret Kocabaş - 30/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İlker kardeşimle bir Kıbrıs seyahatinde tesadüfen tanıştım. Çok memnun kaldım kendisinden, çok candan bir arkadaşımız. Çok insancıl, yaptığı satışlardan, aldığımız yerlerden son derece memnunuz. İftihar ediyoruz kendisi ile. Başarılarının devamını diliyorum.

  Arman Şirinpınar - 30/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Ilkerim isini gercekten severek ve cok profosyenelce yapiyorsun. Ev sahibi olmamda bana yapmis oldugun tum yardimlarin icin sana cok cok tesekkur ederim. Basarilarinin devamini dilerim. Iyiki seni tanimisim. ????????????

  Murat ONAL - 30/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İlker ile yıllardır tanışıyoruz ve çalışıyoruz. Kendisi ile müşteri ile başlayan ilişkimiz, ailecek görüşmelere kadar uzandı. Bizlere her konuda, her zaman hiç sıkılmadan göstermiş olduğun destek için çok teşekkür ederiz. Seninle çalışacak olanlar çok şanslı kişiler. İyi ki seni tanıdık, iyi ki ailemizin danışmanısın. Başarılarının devamını dilerim.

  Ksenia Bıyık - 30/12/2019
 • Danışman : Nevin Turan

  Hem Nevin hanım Hem de Ali Bey’e alım ve satım işlerinde bize ve ailemize vermiş oldukları hizmet, destek, ve yardımlarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.

  Şenol Necati - Fatma Necati - 26/12/2019
 • Owner : Murat Erdoğan

  Beni temsil eden gayrimenkul danışmanımız Murat Esemen ve Murat Erdoğan'dı. Kendilerinin ilgili ve yardımcı olmalarından memnunum. Bir sorunumuz olduğu zaman kaçmadan çözüm ürettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  Şebnem Çelik Aytekin - 26/12/2019
 • Danışman : Murat Esemen

  Beni temsil eden gayrimenkul danışmanımız Murat Esemen ve Murat Erdoğan'dı. Kendilerinin ilgili ve yardımcı olmalarından memnunum. Bir sorunumuz olduğu zaman kaçmadan çözüm ürettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  Şebnem Çelik Aytekin - 26/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İlker, kelimenin tam anlamıyla “iyi ki tanıdım, iyi ki yollarımız kesişti...” diyebileceğiniz, şahane bir danışmandır. Gözümüz kapalı, her yönlendirmesine, her önerisine güveniriz, hep yanımızda olduğunu biliriz... Bu sektörde, dünya sıralamasında en üst sıraları zorlar... Özetle, gayrimenkul danışmanlığını öyle bir seviyeye çıkardı ki profesörlük ünvanı olsa alır, o derece! :) Seni seviyoruz! :)

  İrem & Ozan Göv - 26/12/2019
 • Danışman : Soner Polat

  Gerçekten çok ilgili, güler yüzlü ve her açıdan çok yardımcı oldular. Teşekkürler

  Burul Erkul - 11/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Güler yüzlü, samimi, her konuda yardımcı oldu. Çok memnun kaldık ailecek :)

  Begüm Demir - 08/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Çok başarılı ve samimi birisi. Bundan sonra onunla birlikte devam.

  Büşra Nur Evli - 08/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Aktif, cana yakın ve güven verici.

  Ekrem Civaş - 08/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Yıllardır dostluğumuza ek olarak hayalimdeki evi almama da yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim. Profesyonel gayrimenkul yardımı almak isteyenler için tek ve en güvenilir kişi.

  Naci Göksu - 08/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Sabırlı, sıcakkanlı, ikna kabiliyeti yüksek, iş takibi süper. Teşekkür ediyoruz kendisine.

  Demet Öncel - 08/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Güler yüzlü ve ilgisi ile aşırı memnun şekilde ayrıldım ofisten. Abi gibi yaklaşıp, her sorunda yanımda olacağını hissettiren samimi bir kalbi var. Her şey için teşekkürler :)

  Ezgi Çapa - 08/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Sempatik, güler yüzlü, ikna kabiliyeti çok kuvvetli, güvenilir, iş takibi harika. Kendisinden çok memnunuz.

  Gülşen Uyanık - 08/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İşini bu kadar severek yapan bir insan daha görmedim . İlker bey hem çok samimi hem de çok profesyonel. Kendisine çokkk teşekkür ediyoruz . Ailemizin danışmanı oldu artık , seni çok seviyoruz . Sevgiler ....

  Vildan Sönmez - 03/12/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Harika bir emlak danışmanı. Bir çok kişi emlak danışmanı olabilir ama İlker gibi erken çözüme ulaşamaz. Tam bir profesyonel. Beni erken zamanda mutlu ettiğin için teşekkür ederim.

  Refia Ünyayar - 30/11/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker, Girne'deki evimin kiralama ve satış danışmanlığını yaparken bunun yanında birçok beklenmedik güçlüğün üstesinden geldin. Katlanılması güç kaprislerime karşı bile her zaman güler yüz ve doğru çözümlerle yaklaşarak beni sakinleştirmesini ve sonuç almasını bildin. Hizmetlerin ve emeklerin için sana tekrar içtenlikle teşekkür ederim. Ömür boyu başarı ve mutluluk dilerim.

  Burak Gokbulut - 30/11/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Bir insan işini bu kadar çok sevebilir.. Tanıştığımız günden beri dürüst kişiliği sıcak kanliligi pozitif enerjisi ve daima Gülen yüzü ile gönlümde taht kurmuş ve işin öncesinde ve sonrasında bile memnuniyeti sorgulayarak mükemmel bir memnuniyet yaratan sevgili dostum kardeşim ve danışmanim sen harikasın.. Başarıların daim olsun.... Seviliyorsun

  A.Cevdet Akdal - 30/11/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Güleryüzlü, güvenilir ve profesyonel, işini gerçekten severek yapıyor. Gerek kira, gerekse satılık için rahatlıkla gayrimenkullerinizi teslim edebilirsiniz.

  Arda Bayburt - 02/11/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İş ahlakı, insanlığı, yardımsever düşünce yapısıyla burada, Kıbrıs’ta mutlu olabileceğim bir eve sahip olmama neden olan İlker Polat kardeşime teşekkür ederim.

  Orhan Aydın - 02/11/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker kardeşim Göstermiş olduğun ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. İkinci kez sizinle çalışiyorum Gerçekten çok kısa sürede işlerimi sonuçladirdınız. Sevecen, samimi ve candan tavırlarınız ile harika işler yapıyorsunuz. İyiki varsiniz. Başarılarının devamını diliyorum kardeşim.

  Ihya Cem Sarp - 26/09/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Değerli kardeşim, Uzun yıllardır iş hayatı ve sosyal hayat içerisinde olana biri olarak, senin gibi işine saygılı ve pozitif enerjisini hiç kaybetmeyen, içten ve dürüst biriyle karşılaşmadığımı söylesem çok da yanlış olmayacak. İş amaçlı olarak tanımış olmama rağmen çok iyi bir dost ve kardeş kazandığım için kendimi şanslı hissediyorum. Tüm bu hasletlerinden ve kişiliğinden ömrün boyunca ödün vermemeni dilerim. İyi seni tanımışız, iyi ki varsın sevgili İlker kardeşim. Her şey için teşekkürler. Yüzün hep gülsün. Sevgiler...

  Mustafa Güler - 24/09/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Değerli İlker kardeşim Her zamanki pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımınla bana destek oldun ve Girne’deki dairem için çok uygun bir profil bularak kiraya verdin Sana çok teşekkür ediyorum ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

  Ümit Parlak - 18/09/2019
 • Danışman : İlker Polat

  One of the best agents I have ever deal with, soo kind as much as helpful . 10/10.

  Tarek Ahmed - 07/09/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Öncelikle İlker Bey e teşekkürlerimi sunuyorum. İlk karşılaşmamızdaki pozitif enerjisi ve yaklaşımı insanı kendisine çekiyor. Karşısındakini önce iyi dinliyor ne istediğini anlıyor ve güzel fikirleriyle yönlendirmelerini yapıyor. O güveni verdiği için korkusuzca kendisiyle çalışmayı kabul ettim. Daha güzel yatırımlarda birlikte iş yapmak ümidiyle..

  Hikmet Kesim - 05/09/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İlker was incredibly professional and friendly from the moment I met him. He showed me many suitable apartments and found one that met all my needs and expectations. Since agreeing to rent through İlker he has been so helpful with everything. I will definitely continue to use him as my real estate agent and will be sure to recommend him to friends.

  Koshla Renton - 31/08/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Kişisel ve kurumsal olmak üzere her iki açıdan da nitelikleri fevkalade özel birisi olarak tanıdık. Cana yakın ve yardımcı olma odaklı özelliklerinin yanında iletişim nitelikleri kişisel özelliklerini daha artırırken, görev alanına olan vukufiyeti ve bilgisi ile birlikte işbilirliği her türlü takdirin üstündedir. Profesyonel bir yaklaşımın her zaman önemli olduğunu işleri başarmasındaki kalite ile bir kez daha göstermiş bulunuyor. Ne zaman arasak göstermiş olduğu yapıcı yaklaşım, zaman mefhumu göstermeksizin çalışması ve ne yapıp edip hedefe ulaşması.... Kendisine teşekkür ederiz...

  Nilgün İnaltekin - 30/08/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Kendisi evimin satışında yardımcı oldu verdiği hizmet ve servisten çok memnun kaldım

  Semire Yılmaz - 28/08/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Ilker beye samimiyeti, ictenligi, caliskanligi ve guleryuzu icin cok tesekkur ediyorum. Adada tanidigim en guvenilir insanlardan biridir kendisi. Musteri memnuniyeti %100

  Neşe Özdemir - 28/08/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Bence hayattaki en önemli şeylerde birisi güven ve doğru yönlendirilmedir. İlker Polat'a gözümüz kapalı güvendik ve hatta ev alma fikrine sadece, onun bu kadar ilgilenmesi ve tatlı yüzü vesilesiyle karar verdik. Onun sayesinde ev aldık ve kiralamayı ve bütün işlemleri ve ona verdik. Çok teşekkürler.

  Elif Kıratlı - 25/08/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Defalarca emlak işi yapmış olmamıza rağmen, ilk defa bu kadar işini tam yapan, bir kere bile yüzü asılmayan, insanı sonsuz rahatlatan bir emlak danışmanıyla tanıştık. Her şey için çok teşekkürler. Evimizi aldık ve kiralamasını da ona verdik. Çok çok memnunuz.

  Tuncay Kıratlı - 25/08/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Kiralama işlemimde benimle yakından ilgilenerek, ev konusunda evin eksiklerini gidermede yardımcı olarak, beni çok memnu ettiler. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde Coldwell Banker, İlker Bey ve Beyazıt Bey ile çalışmayı çok isterim.

  Eda Genç - 25/08/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker ile yaklaşık 4 yıldır gayrimenkul alım -satim işlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Bu Ağustos ayında yine bir satışımıza aracılık etmiş olup bizlere her zaman olduğu gibi çok yardımcı olmuştur.İlk günden bugüne kadar güleryüzlü ve çözüm odaklı hizmeti için kendisine teşekkür eder başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

  Murat Ertanoğlu - 25/08/2019
 • Danışman : İlker Polat

  I would recommend ilka to potential buyers and sellers as he was always willing to answer questions both before the purchase and more importantly afterwards when his help was extremely welcome. Thank you ilka.

  Frank Pawley - 30/07/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Bugün mutlulukla taşındığım evi bana gösteren bir sıkıntım olduğunda her yardıma koşabilen ve işini bukadar severek yapan bir insan Kıbrıs’ta danışmanlığı zirveye taşıyan İlker bey değilde,İlker abi olan bir insan. Teşekkürler abicim herşey gönlünce olsun :)

  Berfin Terlemez - 30/07/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Yıllardır işine göstermiş olduğun titizlik ve en önemlisi samimiyetinle gördüğüm en iyi emlak danışmanımızsın diyebilirim.Bugüne kadar emlak danışmanımız olarak gösterdiğin özveriden ve samimiyetinden ötürü çok tesekür edetim

  Rukiye buldu - 26/07/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Açık sözlü, gerçekçi, çok yardımcı ve çok samimi bir insan.

  Meliz Sevem - 04/07/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Aynı kurumsal firmada çalışırken, Yakından tanıdığım kalbi temiz, çok iyi niyetli,çalışkan bir kardeşimdir. Başarılar İlker.

  Nejat uğur - 01/07/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Uzun süredir kiralamaya çalıştığım ofisimi çok kısa sürede ve talep ettiğim fiyattan kiralayan ve tüm aşamalarda göstermiş olduğu ilgili , güler yüzlü hizmetlerinden dolayı İlker beye çok teşekkür ederim.

  Leyla Kale - 29/06/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey öncelikle ilginiz ve alakanızdan dolayı sizleri çok teşekkür ederim. Bu sıcak kanlı davranışınız ve müşteri ile sıkılmadan oflamadan her saniyesinde yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederiz.

  Tarcan cem yayla - 14/05/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Güler yüzlülüğü, samimiyeti ve içtenliği ile, algılarımızda oluşan emlak danışmanı klasiklerini yıkan ve adeta bir aile içtenliği ile bizlere yaklaşan, yardımlarını bizden hiç bir zaman esirgemeyen İlker Bey. Her şey için teşekkür ederiz. Sevgi&saygılarımızlar

  Gizem Tarı - 13/04/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey'in talebimize göstermiş olduğu titizlik, çalışma ve profesyonellikten dolayı kutluyorum. Göndermiş olduğu hedef odaklı mailler sonucunda Kıbrıs'a gelerek, alımımızı gerçekleştirmiş olduk. Gerek İlker Bey'i ve gerekse Maximum ofisini gönülden tebrik ediyorum. Çok teşekkürler.

  Canan SÜYEK - 30/03/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Web sitesi üzerinden görmüş olduğumuz ilan ile irtibata geçtik. Telefonda aktardığı bilgiler ile bizi doğru bir şekilde yönlendirdi. Tereddütsüz olarak mülkü almamıza, hızlı bir şekilde sonuca ulaşmamıza yardımcı oldu.

  Bayram ŞİMŞEK - 30/03/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs'ta ev alma sürecinde araştırmalarım sonucunda İlker Bey ile Türkiye'den telefon ile iletişime geçtim. Mail ortamındaki tüm detaylı bilgilendirmelerle konusunda ne kadar uzman olduğunu göstererek 2 gün gibi kısa sürede bizi ev sahibi yaptı. İlgi ve alakası, yol göstericiliği, kaliteli hizmeti, güleryüz ve samimiyeti herşey şahaneydi. Maximum seviyedeki profesyonel hizmetlerinden dolayı kendisini kutluyor ve çok teşekkür ediyorum. Coldwell Banker Maximum ofisi değerli Broker'ı Aylin Pelin Onar'a ayrıca teşekkür ederim. İyi ki tanımışım sizleri...

  Rezzan ERDURAN - 30/03/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Bir yakınımın gayrimenkul talebi üzerine kendisi ile tanışma fırsatımız oldu. Ayrıntılı bilgilendirmesi ve bizi hızla sonuca götürmesinden ötürü çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

  Ali Rıza GÜNAL - 30/03/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Can, güleryülüz, güvenilir bir arkadaşımız. Tek önerim zayıflamasın, şirinlik katıyor :) Her şey için teşekkürler.

  Mehmet Erduran - 24/02/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İletişim ve güven anlamında çok iyi ve karşı tarafa bunu hissettirmek en değerlisi. Mesleki yeterliliği ile tüm sorularımıza tamamen eksiksiz yanıt veren, alanında mükemmel ve her şeye hakim. Her şey için teşekkürler.

  Ünsal Erduran - 24/02/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Sizin bir şey söylememize gerek yok Ilker ne yapacağını biliyor, küçücük bir uğraş sarfetmeden evinize geçin oturun. Her şeyi halleden adam sevgiler

  Boray Çetin - 30/01/2019
 • Danışman : İlker Polat

  Şimdiye kadar tanıdığım en iyi gayrimenkul danışmanı. Her konuda çok yardımcı olmak ile beraber, her zaman ulaşılabildin. Her şey için teşekkür ederim.

  Hakan Kardaş - 26/01/2019
 • Danışman : İlker Polat

  En iyi yatırımı, en ucuz şekilde en iyi şartlarda sunan, yönlendiren profesyonel bir danışmana sahip olduğum için çok şanslıyım. Yatırımımı tekrardan hızlıca kazanca dönüştürdüğün için teşekkür ederim. İyi ki varsın.

  Halis Demirel - 26/01/2019
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey ile geçen yıl aldığımız ev için beraber çalışmıştık.Ülke dışında yaşayan bir yatırımcı olarak kendisinin ilgi ve alakası olmasa böylesi güzel bir yatırımı yapma şansımız olmayabilirdi. Emekleri ve değerli yatırım tecrübeleriden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

  Mehmet Ünal - 22/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker, Pozitif yaklaşımın, bizim isteklerimize göre seçenekler sunman ve kararı bize bırakarak hareket alanımızı arttırman neticesinde bize ikinci vatanımızda bir değer kazandırdığın için teşekkürler.

  Esma Serin - 19/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Yabancı bir ülkeden mülk edinmek zor. İlker'in candan kişiliği, zoru kolay yapan proaktif yaklaşımı sayesinde biz de ev sahibi olduk. İlker herşeyden önce bir dost olarak bizim için kıymetli oldu. Kızımın tonton amcasına sevgiler...

  Nadir Serin - 19/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlgisi ve alakası tartışılmaz ilk girdigimiz Evi benim gibi bir satıcıya satmasıda inanılmaz...

  Ersin bıyık - 19/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Çok profesyonelce çalışan, işlerini çok ciddi bir şekilde yapan çok yardımsever ve işiyle çok ilgilenen bir arkadaştır.

  Sağırlar - 18/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Son iki aydır ev arıyorum fakat görevli arkadaşların dönmemesi ilgilenmemesi sonucu baya uğraştım ama İlker Polat beye çok teşekkür ederim ilgisinden ve alakasından dolayı şu anda taşınabileceğim bir evim var ???? işinize olan saygınızdan başarılarınızın devamı dilerim

  Esra TEKE - 16/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey gerek ev arayışımız sırasında gerekse alım satım işlerinizi hallederken her zaman ailemizden birisi gibi yanımızdaydı sayesinde doğru kararlar verip ihtiyacımız olan evi alabildik,güler yüzlülüğü ve sıcakkanlılığı için teşekkürü ayrıca borç bilirim

  tufan anıl buldu - 14/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Güleryüzlülüğü ,her zaman yardımcı olma cabasıyla ve problem cozumleriyle her musterının bekledığı emlak danışmanı bence

  Rukiye kaya buldu - 13/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Yeni ev arayışına girmiş olduğumuz bir dönemde ilker beyin telefon numarasına ulaştık. Aradığımız zaman normalde mesai saatleri dışında olmasına karşın hiç üşenmeden bize evi gösterdi ve tüm sorularımızı cevapladı. İlker bey sayesinde şuan oturduğumuz evi tutmuş bulunuyoruz ve her türlü sorunlarımız ile hala uğraşıyor. Teşekkürler İLKER..

  Mustafa ÇELİK - 11/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker, sayende Girne'de ev sahibi oldum :) Güleryüzün ve profesyonel servisin için çok teşekkür ederim. İşine hakimiyetin ve kazanç sağlayan önerilerin sayesinde çok doğru bir yatırım yaptığımı görüyorum. Ellerine sağlık :)

  Tuba Kadioğlu - 11/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Polat benim hayat şansım. Kıbrıs'ta yatırım yapmaya karar verdiğimde karşıma çıkan tüm danışmanları geride bırakmış, dürüstlüğü, çalışkanlığı, pozitif enerjisi ve becerikliliği ile hepimizi fethetti. O bizim vazgeçilmez danışmanımız dostumuz ailemizin çok sevilen bir üyesi oldu. Gözüm kapalı her konuda güvenebileceğim kardeşime ve Coldwell Banker ailesine teşekkürler. Sizleri tanımaktan mutluyuz, şanslıyız. Teşekkürler. Seni çook seviyoruz İlker Polat

  Halit Doğan Ercan - 09/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs'ta bir yatırım yapmak istedim.İlker bey eksik olmasım beni yönlendirdi.doğru yatırım yapmakla kalmadı ,eşyalarımızı ucuz yerleri gezin tamamlayıp en kısa zamandada kiracımızı buldu .kendisinden çok memnun kaldık.İlker beyi tanıdığımıza çok memnunuz ve herkezede tavsiye ediyoruz.

  Taner Ercan - 08/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker polat benim hayat şansım , dürüstlüğü efendiliği pozitif enerjisi ve işinin ehli oluşuyla kalbimizi fetheden oğluma tesekkür borçluyum

  F.hülya ercan - 08/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Değerli dostum ve danışmanım sevgili İlker’in müşterileri ile iş ilişkisinden önce dost olmasını takdir etmişimdir hep. Pazarlama konusunda üstün bir yeteneğe sahip değerli dostumun CB bünyesinde ayrı bir Cumhuriyet olarak kabul görmesi gerekir.

  Gencay Aksu - 07/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker Kardeşim skayport projesinden aldığım dairenin inşaat aşamasından tapu devirine içine aldığımız eşyalara kadar her konuda yardımcı oldu. Gülen yüzün ,samimiyetin için sonsuz teşekkürler kardeşim .

  Yeliz portakal - 06/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Kıbrıs da benim hayatımda tanıdığım en tatlı dilli , en güler yüzlü insanlardan birisidir herkes ev satabilir, kiralayabilir ama herkes Satış danışmanı olamaz! İlker abimin sayesinde Kıbrıs ın en iyi yerinde en iyi evde oturuyorum. İşini her zaman profesyonellik ve samimiyetle yapan şahane bir insan. Herkesin güvenini kazanmayı başaran,tatlı dilli güler yüzlü aslan abim iyi ki varsın.

  Halis DEMİREL - 05/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Ben birçok yerde yatırım yapmış ve takibini profesyönel emlak danışmanlarıyla yapan titiz biri olarak Snİlker Polat adlı arkadaşın Ekibiyle bukadar işine sahip çıkıp bukadar hassas davranıp tüm etik değerlere uymasını gördüğümde duyduğum saygıyı anlatamam böyle Kişiler sayesinde iş ve ticaretten korkmuyorum sağolsun teşekkürlerimi ve bundan sonradakendisiyle işyapmaya devam edeceğimi bildiririm

  Ömer Suha Caymaz - 05/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker Kardeşim, seninle tanıştığımız ilk günden beri yakın arkadaşlık ve sıcak dostluğun her zaman bana hissettirdiğin için tekrar teşekkür ederim. Ev alırken, satarken göstermiş olduğun yakın ilgi ve alakadan dolayı da tekrar tekrar teşekkür ederim. İyi ki varsın. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

  Mustafa Demir - 03/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Ne diyeyim ki!!!. O kadar sıcak kanlı, doğru yönlendiren, işine dört elle sarılan ve en hızlı en makul şekilde bizlere yardımcı olan güler yüzlü, tatlı dilli hayat dolu ve belli ki işini de çok seviyor. Başarıların hep daim olsun İlker...

  BUKET YAŞAR ZÜLFİKAR - 03/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey öncelikle bizim için dürüst ve güvenilir bir insan ki bir satışcıda maalesef her zaman bulabildiğimiz bir özellik değil gününüzde. Sıcakkanlı oluşu ve takipçiliği de eklenince bizim içimizi çok rahattı. Bir daha ki sefere de kesinlikle kendisiyle çalışmayı çok arzu ederiz. Göstermiş olduğu yakın ilgi ve destekten dolayı kendisine ve şirketine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

  Kerem Sarıışık - 01/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker hayatınıza girdikten sonra sadece gayri menkul danışmanınız olmuyor. Arkadaş,dost , danışman ... her şekilde sizi sıcacık kucaklıyor. Eşimle ilk evimizi alırken 2 sene önce tanıştığımız İlker ile alım- satım, kiralama , dost sohbeti, akşam kahvesi tadında daha uzun yıllar işbirliği içinde olacağıma inanıyorum. İyi ki varsın, İyi ki Kıbrıs'tasın.

  Yeşim Duran - 01/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili Ilker Bey ile 2015 yılında tanıştık. Tanısdığımız gunden bu gune kadar gerek işlerinde gösterdiği dürüstlük , canayakınlık, güven verici davranışları ve gösterdiği ilgi nedeniyle kendisine teşekkür ediyorum.Başarılı ve özverışli çalışnalarının devamı dileğiyle teşekkürlerimi sunuyorum

  Yaşar Satılmış - 01/12/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Saygıdeğer danışmanım Ilker bey ; Bir kardeş güvenilirliğinde bizlere yardımcı olman ve yürüttüğümüz projelerdeki olağanüstü çabaların, sahiplenmen ayrıca liderliğin için gönülden teşekkür ederim. Aynı zamanda kendine özgü stilin ve iş yapış şeklin ile ortaya koyduğun ayrıcalık senin kaliteni fazlasıyla açıklamakta. Başarılarının devamı dileğiyle.

  Serkan Sezer - 30/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Eşimle beraber Kıbrıs’ta yatırım amaçlı ev almaya karar verdik ama aldıktan sonraki süreç gerçekten bizim için bir soru işaretiydi. Acaba işlemler için sürekli Kıbrıs’a gelip gitmemiz gerekir mi, evin temel ihtiyaçları için ne yapmamız gerek, eşyalarımızı nereden nasıl alırız gibi birsürü soru işareti vardı. Ama İlker bey ile tanıştığımız gün anladık ki boşuna sorun etmişiz.. herşeyi o kadar çabuk ve sorunsuz hallet ki gerçekten hayran kaldık. Ev kiralamak , satın almak veya satmak isteyenlere sadece şunu söyleyebilirim; Kıbrıs’ta daha iyisini bulamazsanız, İlker bey daha iyisini yapana kadar bununla idare etmek zorundasınız

  SEMA TURHAN ÖZER - 29/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Her konuda bize yardımcı oldu sağolsun ilker bey, çok memnun kaldık.

  Pouya Farahbod - 27/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Bu sektörde en çalışkan, yarımcı olan ,işine bilen ve güvenilir birisidir , çok memnun kaldık .

  Nazanin Ehghaghi - 27/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Kuzey Kıbrıs TC. yatırım kararı verdikten sonra, aklımda yüzlerce soru ve içimde kaygılar var idi. Arkadaşımızın referansı ile tanıştığımız İlker Bey, büyük bir sabır ve içtenlikle bize rehber oldu. Onun sayesinde iyi bir yatırımımız, güzel bir evimiz ve güvenebileceğimiz bir Yatırım Danışmanımız oldu. Teşekkürler İlker Bey.

  Mehmet Turhan OKUR - 27/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Ben Mimarım....Ben ve eşim yatırım amacı ile Kuzey Kıbrıs TC.'den gayrimenkul almaya kara verdik. Türkiye dışında yatırım yapmanın güçlükleri ve kendimizi güvende hissedememe korkuları, bizi bu kararımızı uygulamaktan geri durduruyordu. Bu arada, Kıbrıs'ta ikamet eden yakın arkadaşımın referansı ile İlker Bey ile tanıştım. Gayrimenkul ararken çizdiği yol haritası, ilgili idareler ve banka çalışanları ile kurduğu pozitif ilişkileri, insanı rahatlatan davranış modeli, içtenliği, kurduğu empati ile danışmanımız olarak başladığımız yolculuğa...DOST olarak devam ettik. Bugün Kuzey Kıbrıs TC.'de çok güzel bir yatırımımız oldu. Bu yolda bize rehberlik eden, her kolaylığı sağlayarak bize sadece imza atma sorumluluğunu veren Sevgili İLKER BEY'e ve onun vesilesi ile çatısı altında hizmet aldığımız CB MAXİMUM GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞA teşekkür ediyoruz.

  Nesrin OKUR - 27/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker, şahane bir danışman olmanın ötesinde, şahane bir insan! Başından sonuna, her aşamada, süreci kolaylaştıran çözümler yaratıyor. Ve bunları yaparken o kadar rahat ve eğlenceli ki, siz daha anlayamadan herşey tamamlanmış oluyor. Onunla yola çıktığımız için çok şanslıyız. Teşekkür ederiz!

  İrem Göv - 26/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sonuca odaklı ve güçlü iletişimi ile, evimizi, zor ekonomik koşullarda bile iyi bir anlaşma ile kiralamayı başardı, daha ne istenebilir ki, gerçekten çok başarılı, çok teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

  Ozan Göv - 26/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker işinin gerektirdiği bilgi ve tecrübeye sahip güler yüzlü samimi bir arkadaş,arkadaş diyorum çünkü bir arkadaş gibi ilgisini ve tecrübesini esirgemeden her konuda yanımızda oldu.kendisine bu vesile ile çok teşekkür ediyorum ,sevgiler ..

  Emre demirci - 26/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Ada da dürüst emlakçı bulmak zordur en güvenilir,güleryüzlü istek doğrultusunda dairemi bulmamı sağlayan ilker bey e çok teşekkür ederim

  Egem Acarlar - 26/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Uzun zamandır hayalini kurduğumuz eve sahip olmamızda bize yardımcı oldun. Güler yüzün, tatlı dilli, kalbi güzel İlker abim. Bu güzel yuvaya sahip olmamızda vesile olduğun için çok teşekkür ederiz. İyiki seni tanımışız.

  Başak Özseyhan - 25/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  1-19 Sevgili İlker, Candan tavırların, samimiyetin, ilgin ve alakanla özdeşleşen karakterinle sektörde bu güne kadar tanıdığım en başarılı ve güvenilir danışmansın. Birlikte çıktığımız yolun uzun yıllar boyunca devam etmesini diliyorum. Başarıların daim olsun.

  Naci Göksu - 25/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Yaklaşık 2008 den beri kiracı olarak yaşadığımız girne bölgesinde hep hayalimiz olan bir ev sahibi olmaktı. İlgin özverin ve anlayışınla sonunda hayalimiz olan evinize sahip olduk. Sektörde para kazanma odaklı çalışan insanlara inat her süreçte yanımızda olduğun için çok teşekkür ederiz ilker abim. İyiki tanımışız dediğimiz insanlardan birisin herşey için çok teşekkür ederiz güzel insan ...

  Furkan Topal - 24/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Herkes ev kiralayabilir ama herkes danışman olamaz güler yüzü ve ilgi alakası ile ilker bey sektörde kendi alanında en iyisidir , başarılarınızın devamını diliyorım

  Tugay vural - 21/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  KKTC''nin en basarili emlak ofisinin en basarili satis danismanlarindan Ilker Polat'i en kisa "tatli dilli ve musteri odakli" diye tarif ederim. KKTC'deki ilk emlak yatirimimi emanet ettigim Ilker Polat, bugüne kadar cok hizli ve basarili olarak 3 defa konutumun kiralamasini yapti, bir kac defa da ciddi alici getirdi. Biz o gun satmaya kiyamadik ama insallah kosullar yeniden olustugunda sevgili Ilker Polat ile yakin zamanda satisini da yapacagiz. Ozetle bana bir emlak danismanindan fazlasini yapan Ilker Polat'a cok tesekkurler...

  Levent Alatli - 19/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker, işini çok iyi yapan samimi güvenilir yardımsever mükemmel bir danışmansınız. Yardımlarınız ilgi ve alakanız için çok teşekkürler. Sizi tanıdığımıza çok memnun olduk. Başarılar :)

  Nihan Boztürk - 19/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Girne Puente 187 projesinden satın aldığım evim için, proje aşamasından itibaren evimi kendi gayrimenkulü gibi sahiplenmesi ve evimin tüm ihtiyaçlarını karşılamamda yardımcı olarak, çok kısa süre içerisinde kiracı bulabilme becerisinden dolayı İlker Beye teşekkürlerimi borç biliyorum . Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işleri için gönül rahatlığıyla güvenebileceğiiniz bir danışman.Coldwell Bankerın senin kıymetini bilmesi gerek.

  ERKAN ÖZER - 19/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker kardeşim, son derece dürüst, çalışkan ve sempatik bir arkadaşımsın. Onun tatlı dilinden dolayı, bir mülk almayı düşünürken 2 yer aldım. Şuanda da bana 3. yeri düşündürüyorsun. Allah senden razı olsun. Seni seven abin.

  Arman Şirinpınar - 19/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker, Candan tavırların, samimiyetin, ilgin ve alakanla özdeşleşen karakterinle sektörde bu güne kadar tanıdığım en başarılı ve güvenilir danışmansın. Birlikte çıktığımız yolun uzun yıllar boyunca devam etmesini diliyorum. Başarıların daim olsun.

  Osman Emre ŞEN - 19/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker bey bulunmaz birisi sempatik ve güvenilir tavrıyla kalbimizde büyük bir yer edindi.Biz de bütün arkadaşlarımızı ona yönlendireceğiz.İyi bir eleman böyle bir personelim olsun isterim.

  Nazaret Özsahakyan - 19/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Beyle Girnedeki ofiste ilk kez karşılaşmıştım. İlk izlenimim çok arkadaşça, profesyonel olmasına rağmen samimi ve iyi niyetini hissettiren bir insan olması. İşlemler ilerledikçe işini severek yapan tüm detaylara hakim ve sorunları çözen bir emlak danışmanı olduğunu gördüm. Satın alımdan kiralamaya kadar bütün işlemlerle tek tek igilenmiş, kiracılarla sözleşmeleri yapmış, takip etmiş, tüm süreçlerle tek tek ilgilenmiş ve biz Istanbuldayken bizi zor durmunda ve yalnız bırakmamıştır. Istanbulda yanıbaşımızdaki emlakçıklarla yaşadığımız sıkıntıları düşününce bu kadar mesafeye rağmen İlker Beyin ilgili olması, her sorumuzda ve konuda bize yardımcı olması gerçekten müthişti. Teşekkür ederiz İlker Bey

  Özge Güler - 19/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Genelde Gayrimenkul sektörü alengirlidir ve bu yüzden insan pek kimseye güvenemez. Istanbulda yaşayan biri olarak daha da dikkatliyim. Bugüne kadar gayrimenkul satış danışmanı ve insan olarak tanıdığım en güvenilir insansın, bunu rahatlıkla söyleyebiirim. istediğimiz daireyi buldun, pazarlığı yaptık, tüm prosedürleri biz İstanbuldayken hallettin, kiracıyı buldun, evle ilgilendin, gittin geldin, tüm bunlar sen olmasaydın nasıl gerçekleşirdi. Pırlantasın ve en önemlisi sana güveniyorum, güven çok önemli. ıstanbulda yaşasan emin ol sık sık görüşürdük sevgili Kardeşim, gerçi biz yine görüşüyoruzda. Bundan sonra emlak alırsam yine direk sana gelirim, seni de Kıbrısı da sevdik. tüm yardımların için teşekkür ederim sevgili İlker

  Okan Güler - 19/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlkercim, seni tanımaktan, senin uzmanlığında hayallerimi kısa sürede gerçekleştirmekten o kadar mutlluyum ki yardımların için çok teşekkür ederim. Gösterdiğin çabayla kısa sürede satış işlerimizin sorunsuz yürümesine katkı sağladın. İhtiyacımız olduğunda bize yardım etme azmin için gerçekten minnettarım. Gösterdiğin samimiyet ve özveri için sana sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsın kazandıran dostum ;) ;) ;)

  Banu Evyapan - 18/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İşini her zaman profesyonellik ve samimiyetle yapan şahane bir insan. Herkesin güvenini kazanmayı başaran, bu güveni de asla yıkmayan İlker abicim, ,iyi ki tanımışım seni. Her şey için çok teşekkürler.

  Zeynep Emektar - 18/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker bey gercekten gulwr yuzunuz ilgi ve alakaniz takdire şayan.Iyiki sizin gibi birisiyle çalismisiz.Basarinizin daim olmasini dilerim.

  Deniz karakus - 18/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Müşteri memnuniyeti açısından son derece riskli bir iş olan emlak danışmanlığı işini büyük bir özveri ve iyi niyetle yapan İlker Bey son derece başarılı oluyor. Onun vasıtasıyla bir mülk alır veya kiralarsanız aynı zamanda Girne'de güzel bir dost kazanmış oluyorsunuz.

  Orhan İyiler - 18/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker Polat, her zaman güler yüzlü, sakin,müşterisine yardım etmek için özveriyle çalışan bir danışmanın ötesinde aile dostu problem gidericidir. Bana danışmanlık yaparak mülk sahibi yapmıştır. Her zaman yanımda yardımımda olup hayatımı kolaylaştırır. Pazarlama dışında her işimize koşan çok değerli sevdiğim bir arkadaştır.

  Mesude İyiler - 18/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  he is amazing ,kind and best man in the cyprus

  arshia - 17/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İlker Bey,bende bazı sebeplerden dolayı oluşan negatif Emlak Danışmanı görüşünü tamamen pozitife çevirdiniz.Maalesef başka bir danışman yüzünden düştüğümüz zor durumda güleryüzlülüğünüz ve pozitif yapıcı yaklaşımlarınız sayesinde huzurlu bir ev kiralamama sebep oldunuz.Profesyonel yaklaşımınız,kurduğunuz empati ve bende uyandırdığınız güven için çok çok teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.Bu sektörün sizin gibi kişilere ihtiyacı sonsuz.

  Zeynep - 17/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sorumsuz bir emlak firması bizi çok zor bir duruma düşürmüştü. Bize bir gün içinde istediğimiz gibi bir ev buldun. İşine olan saygın ve yardımların için teşekkür ederim.

  Cihatay Diril - 17/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  İstanbul Şişli'de bulunan bir Hukuk Bürosunun sahibi ve Avukat olarak MEMNUN EDİLMESİ ZOR BİR İNSAN olduğumu açık şekilde belirtmek isterim. İlker POLAT bey ile çok samimi ve güvene dayalı bir çalışma süreci geçirdim. Kendisi, KKTC'de yapılacak yatırım ve yatırım yönetimlerinde kuşkusuz doğru isimdir. Gece gündüz demeden ulaşılabilen, müşteri memnuniyetini paranın önünde tutan ender insanlardan.

  POLAT KÜÇÜK - 17/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  2015 yılında tanıştığım yatırım konusunda bizi çok iyi yönlendiren İlker abime övgülerimi ne kadar düzsem az gelir. Yatırım konusunda güvenimizi sarsmadan her zaman doğru yatırımlara bizi yönlendirdi.Her şey için teşekkürler İlker abi :)

  ÖMER TOKMAK - 17/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker samimiyetin çalışkanlığın ve yardımseverliğin sayesinde işinde çok başarılısın. Hep böyle devam et. Seni seviyoruz.

  Bezen İltaş - 16/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Ticaret yaparken kactane dost edinilirki. Sizin için ailenizden biri gibi hissettiren bir danışman ile çalışmak duygusal bağlar kurduğunuz bir gayrimenkulü emanet ederken içinizin rahat olması ve her fırsatta sizinle iletişim kurup bir dost gibi tavsiyelerde bulunan gerçek bir danışman. Teşekkürler İlker bey. Başarıların daim olması dileği ile.

  Vildan Ceylan - 16/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Merhaba, herkes ev satabilir, kiralayabilir ama herkes Satış danışmanı olamaz! Kıbrısta 10 un üzerinde şirket ve satış danışmanı adı altundaki insala çalışmak zorunda kaldım ama 6 ay gibi hüsran okan bir süreç yaşadım. Fakat Profösyönelliğini mükemmel karakteri ile taçlandıran İlker Bey, K.K.T.C Girne deki dairemi 1 ay gibi kısa sürede,istediğim fiyata ve bu pazar şartlarında satmayı başarmış, satış sürecinde de dostum olmuştur. İşten öte uzun soluklu bir dost kazandım. Markasının onuru, işinin duayeni ve adamlığın adıdır. Herşey için çok teşekkür İlkerim..

  HAKAN CEYLAN - 16/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  samimiyetin ve ictenligin için teşekkür ederim. Adada tanıyabilecegimiz nadir insanlardansin. Müşteri memnuniyetine gelirsek %100 üzerinden degerlendiremeyiz seni İlker abi ????

  Fatih özgenç - 16/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Yeni evli çift olarak çok fazla isteğimiz olmasına rağmen taleplerimizi yerine getirdiğiniz ve ilgilendiğiniz için ayrıca samimiyetinizden dolayı teşekkürlerimi iletirim.

  Dilara güzey - 16/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Müşteri memnuniyeti olarak 100 üzerinden 100.000.000 derecesi bile az olacak adam gibi adam danışman gibi danışman her ev sahibinin her kiracının arayıpta bulamadığı kişi İlker Polat adamsın ????????

  Mirac Güzey - 16/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  2010 yılından beri adada yaşıyorum . Öğrencilik yıllarımda ve devamında hep ev kiraladim ve biraz olsun rahat etmek istedim . İlker bey değil Kıbrıs da benim hayatımda tanıdığım en tatlı dilli , en güler yüzlü insanlardan birisidir. Ve şu anda İlker beyin sayesinde o kadar huzurlu oturuyorum ki burası benim evim diyebiliyorum. İyi ki tanıdım iyi ki çıktınız karşıma İlker bey ????

  Nimet Dilara Ozkara - 16/11/2018
 • Danışman : İlker Polat

  Sevgili İlker, Harika bir satış danışmanısın. İşini seviyorsun. Verdiğin hizmet ve gösterdiğin titizlik için teşekkür ederim.

  Kaan Özgüney - 16/11/2018