OFİS HAKKINDA

Eminali Paşa Caddesi 93/1

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Kenan Yüksel

  Herkes emlakçı olamaz. Dürüstlüğü ve profesyonel çalışmasıyla gerçekten süper... Çoğu kişiye emlakçılık konusunda ders verir. Bunu anladım. Başarılarının devamını güzel abim.

  Erdal Günay - 22/03/2021
 • Danışman : Kenan Yüksel

  Biz Bursa'da oturuyoruz. İstanbulda da evimiz var. Tavsiye üzerine Kenan Yüksel beyle iletişim halindeyiz. Kendisi evimizin değerini düşürmeden kiraya verip, aynı zamanda her kiracı çıkışında gösterdiği alakadan minnettarız.

  Murat-Doğan YILMAZ - 19/03/2021
 • Danışman : Kenan Yüksel

  Coldwel Banker Mayor bünyesinde çalışan Kenan Yüksel Bey ile ilk evimizi kiralamanın heyacanını yaşadık. Kendisi ilk telefon görüşmemizden itibaren titizlikle bize yardımcı oldu. Hem sorularımız hızlı bir şekilde yanıtladı hem de bunları büyük bir doğrulukla cevapladı. İhtiyaçlarımızı doğru bir şekilde anlayıp, bizi yönlendirdiği için kendisine çok teşekkür ederiz. Umarım bir daha Gayrimenkul Danışmanlığı için kendisiyle çalışma fırsatı bulabiliriz. Buse-Kemal Döş

  Buse Günay - 17/03/2021
 • Danışman : Kenan Yüksel

  Kurumsallığın verdiği güveni ilk görüşmeden anlaşma noktasına kadar hissettik. Danışmanımız ev ile ilgili sorularımızda bize çok yardımcı oldu ve detaylı bir biçimde bilgilendirdi. Müşteri iletişiminden çok memnun kaldık. Ayrıca, olumsuz durumlarda yardımcı olduğu için teşekkür ederiz...

  Osman Karasu - 03/03/2021
 • Danışman : Kenan Yüksel

  Her zaman kolayca ulaştım. Çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

  Dilek Tükel - 22/02/2021
 • Danışman : Kenan Yüksel

  Kenan Yüksel ile hem evimi aldım,hem evimi sattım. Her iki işlem de son derece hızlı ve güvenilir şekilde hareket etti. Beklediğimden çok daha hızlı işlemlerim gerçekleşti. Her aşamada yanımda yer aldı. her türlü yardımını esirgemedi. kendisi ile çalışmaktan çok memnunum ve tüm dostlarıma önereceğim emlak danışmanı.

  HİCRAN DURAN - 22/02/2021
 • Danışman : Murat Özlü

  Güven ve. Samimiyetle vermiş oldugunuz hızmete için tesekkur eder bundan sonra ailemizin gayrimenkul danişmanımız olmanızdan memnuniyet duyarız

  Suheyla çakır - 27/11/2020
 • Danışman : Murat Özlü

  Sizleri tanımak ve sizinle çalışmak bizi çok memnun etti. Her işimize yardım ettiniz. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

  Mustafa Necati Aryılmaz - 27/11/2020
 • Danışman : Murat Özlü

  MURAT ÖZLÜ Bey ve çalışma arkadaşlarına Öncelikle çok teşekkür ederim. Kendileri aracılığı ile bir yer satın aldım. İşine olan Profesyonel tutumu, ilgi ve nezaketinden dolayı çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.

  Mustafa Aydınoğlu - 24/11/2020
 • Danışman : Murat Özlü

  Murat Bey ile evimizi başka bir aracı ile satmak istediğimiz süreçte tanıştık. Zaman içerisinde birçok konuda bizi bilgilendirdi ve yönlendirdi. Bu süreçte olur da beraber çalışırsak başlığı altında birçok söylemde bulundu. Evimiz,Murat bey yardımıyla 1.5 ay gibi kısa bir zamanda satıldı. Bu süreçte,bize vadettiği herseyi fazlasıyla verdiğini gözlemledik. Evimize talip olan alıcıların kararlılığı ve kalitesi, her durumdan bilgilendirilmemiz, bizi mutlu etmekle beraber süreci de oldukça hızlandırdı. Kendisine kaliteli calismalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz ve işlerinde başarılar diliyoruz.

  pınar BUDAK DAŞTAN - 24/11/2020
 • Danışman : Murat Özlü

  Öncelikle bu zor zamanlarda her türlü desteği bizlere verdiği için Murat Bey'e çok teşekkür ederiz.Satışın başından sonuna kadar kendi eviymiş gibi ilgilendi.Her türlü desteği verdi.Herşey için teşekkür ederiz.

  Furkan Bozkurt - 24/11/2020
 • Danışman : Murat Özlü

  Murat Bey pandemi koşullarının zor şartlarına rağmen istediğimiz şartlarda çok güzel bir ev bulmamızda bize yardımcı oldu. Sadece kiralama sürecinde değil daha sonrasında da bir çok sorunumuzla kendi evi gibi ilgilendi. Çok zor olan bu süreci bu kadar kolaylaştırdığı için ve her konuda destek olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

  Emin Ercan - 23/06/2020
 • Danışman : Murat Özlü

  Murat Bey And Pastel'deki 1+1 dairemizi pandemi kısıtlamalarına rağmen 1 ay içinde kiralamamıza destek oldu. Kiracımız ile sıcak ilişkiler kurdu ve taşınmaya kadar kiraciya destek olmaya devam etti. Tüm emekleri için teşekkürler

  ebru pelit - 23/06/2020
 • Danışman : Murat Özlü

  Murat Bey gerçekten işinde profesyonel ve başarılı. Farklı emlak ofislerinin 8 aydır satamadığı dairemizi 1 ay içerisinde sattı. İlgisi, yaklaşmı gerçekten çok pozitif. Herşey için teşekkürler.

  Ezel Çankaya - 19/06/2020
1.600.000 ₺
Satılık
5.300.000 ₺
Satılık
1.900.000 ₺
Satılık
7.500 ₺
Kiralık
3.000 ₺
Kiralık
1.650.000 ₺
Satılık
2.600.000 ₺
Satılık
435.000 ₺
Satılık
İstanbul-Anadolu / Sancaktepe NEF SANCAKTEPE KİRALIK 25m2 KÖŞE DÜKKAN
3.500 ₺
Kiralık