MELİH FIRAT KANDEMİR

Gayrimenkul Danışmanı @CB ONKO

31 Temmuz 1987 Silivri / İstanbul doğumluyum. Evliyim ve 2 çocuk babasıyım.

İlk, orta ve lise öğrenimimi Silivri / İSTANBUL 'da tamamladım.

2008 yılında Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulundan, 2012 yılında da Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldum.

Askeri okuldan mezun olduktan sonra 11 yıl boyunca Türk Deniz Kuvvetlerine bağlı savaş gemilerinde Harekat Astsubayı ve Deniz Hava Kontrolör olarak görev yaptım. 2019 yılında kendi isteğim ile görevimden ayrılarak, bir süre özel bir firmada Dış Ticaret Uzmanı olarak çalıştım.

Girişimci ruhum, kendi işimi kurma isteğim, sosyal ilişkilerimi kullanabileceğim, sahada çalışarak dinamik görüşmeler yapabileceğim ve de en önemlisi süreç yöneterek mutlu satıcılar ile mutlu alıcıları buluşturabileceğim gayrimenkul sektöründe farkı, tarzı ve vizyonu ile öne çıkan Coldwell Banker ailesine katılmaya yönlendirdi.

Doğup büyüdüğüm, her anına ve gelişimine şahit olduğum uzmanlık bölgem olan Silivri/İSTANBUL' da Gayrimenkul Danışmanı olarak faaliyet gösteriyorum.

Konut, lüks konut, arsa, tarla ve özellikle toprak geliştirme konularında aldığım eğitimleri ve tecrübelerimi aktif olarak kullanırken tek amacım başarılı olabilmektir.

Başarının ve kalitenin asla tesadüf olmadığı bir sektörde sizlere etkin çalışma, sürekli bilgilendirme, maksimum fayda ile hizmet vermeyi kendime amaç edinmiş, mutlu müşteriler ile beraber başarılı bir danışman olabilmek adına çalışmalarımı gerçekleştiriyorum.

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut, Lüks Konut, Tarla, Arsa ve Toprak Geliştirme

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Balaban Gümüşyaka Merkez Kavaklı Ortaköy Merkez Selimpaşa Merkez

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • BLUE START 5-10 Temmuz 2021
  • M2M Gayrimenkul Danışmanı Eğitimi