Portföy İşlem Hızı
9,4

Dünyanın ilk ve en eski gayrimenkul markası Coldwell Banker International’ın profesyonel gayrimenkul danışmanı olarak hizmet vermek için yanınızdayım.

Kıbrıs’ta Coldwell Banker Maximum Ofisi gayrimenkul danışmanı olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıma ve gayrimenkul sektöründe örnek olmaya devam ederek sizlerleyim.

CB Maximum Gayrimenkul Profesyoneli olarak tüm müşterilerim ile güven çerçevesinde, titiz ve etik çalışmalarım neticesinde birçok dalda CB Maximum, Türkiye, Anadolu ve KKTC’de ödüllere ve birçok derecelere sahip oldum.

Bu ödüllerden bazıları;

EN FAZLA CİRO YAPAN DANIŞMAN 4.’LÜĞÜ, ANADOLU & K.K.T.C BÖLGESİ 2020

PRESİDENT’S CIRCLE CLUB ÜYESİ - 2020

TÜRKİYE GENELİ EN FAZLA CİRO YAPAN DANIŞMAN 8.LİĞİ - 2020

4. ÇEYREK, 3.’LÜK KONUT VE TİCARİ ANADOLU & K.K.T.C BÖLGESİ EN FAZLA CİRO YAPAN DANIŞMAN -2020

CİRO 3.’SÜ, ANADOLU & K.K.T.C. GENELİ DANIŞMANLARDA RESİDENTAL + COMMERCIAL , ARALIK 2019

TÜRKİYE GENELİ CİRO 3.’SÜ, KONUT+TİCARİ TÜRKİYE 2019

TÜRKİYE GENELİ CİRO 2.’Sİ, KONUT KATEGORİSİNDE 2019

TÜRKİYE GENELİ DANIŞMANLARDA CİRO 5.LİĞİ, ARALIK 2019

CIRCLE CLUP ÜYESİ, TÜRKİYE – KIBRIS 2019

CİRO 2.’Sİ, 4. ÇEYREK ANADOLU & K.K.T.C BÖLGESİNDE RESİDENTAL + COMMERCIAL - 2019

PORTFÖY 2.’Sİ COLDWELL BANKER MAXİMUM - 2019

CİRO 2.’Sİ CB MAXİMUM - 2019

PORTFÖY 2.’Sİ CB MAXİMUM - 2018

TÜRKİYE GENELİ İŞLEM 8.Sİ, NİSAN 2018

TÜRKİYE GENELİ CİRO 2.Sİ, EYLÜL 2018

INTERNATIONAL PRESIDENT’S DIAMOND CLUB ÜYESİ, 2017

CİRO 1.’Sİ ANADOLU & K.K.T.C RESIDENTIAL + COMMERCIAL, ARALIK 2017

EN YÜKSEK HACİMLİ İŞLEM YAPAN GAYRİMENKUL DANIŞMANI, CB MAXİMUM- 2017

CİRO 1.Sİ, CB MAXİMUM 2017

PORTFÖY 1.Sİ, CB MAXİMUM 2016

CİRO 2.Sİ, CB MAXİMUM 2016

Gayrimenkul Alış Veya Satış Konusunda Sizlere En İyi Hizmeti Sunan Profesyonel Danışmanınız Olmaktan Büyük Mutluluk Duyacağım.

Gayrimenkul satın almayı planlayan siz değerli müşterilerim, beklentilerinize en uygun gayrimenkule ulaşmanızı sağlama ve doğru yatırımı yapabilme konusunda bana güvenebilirsiniz. Ayrıca gayrimenkulünü satmayı düşünen siz değerli müşterilerime ait gayrimenkullerinizi en iyi şekilde ve gerektiği gibi tüm pazarlama aktivitelerini yerine getirme ve yapılacak ekspertiz çalışmasının ardından günün şartları doğrultusunda en iyi sonuca ulaşabilmek adına gereken tüm çalışmaları yapacağımdan emin olabilirsiniz…

1997 yılından itibaren 18 yıl boyunca kendi iş yerimdeki ticaret hayatımda alım-satım, pazarlama, yöneticilik ve insan ilişkileri konularında birçok tecrübe sahibi oldum.

2015 yılında kendi bilgi, tecrübe, yaratıcılık ve iş geliştirme becerilerimi maksimum düzeyde ve profesyonelce kullanabileceğim, insanlarla iletişim halinde olup onların ihtiyaçlarına cevap verebileceğim gayrimenkul sektörüne geçiş yaptım. Bu sektöre, dünyanın en köklü ve güçlü firması olan Coldwell Banker ailesine dahil olarak geçiş yapmış olmaktan ve KKTC’de bulunan Coldwell Banker Maximum ofisinde görev almaktan mutluluk duymaktayım.

Müşterilerim için sağlamak istediğim faydalar;

- İstedikleri en güzel evi, villayı, arsayı veya daireyi bulma konusunda hızlıca yardımcı olmak, güvenilir mülkleri sunmak; satış ve tapu sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamak ve her zaman, her koşulda tüm müşterilerimin olumlu referansını kazanmaktır.

Hobilerim:

-kişisel gelişim eğitim ve seminerleri düzenlemek

-Farkındalık ve eğitim içerikli filmler izlemek

-belgesel izlemek

-doğa gezileri yapmak

-Fırsat buldukça motivasyon içerikli bilgilendirici yazılar yazmaktayım

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut Projesi

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Merkez Merkez Merkez Zeytinlik

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Oktay ERDEM - 02/08/2022

  Merhabalar, Kendisi ile bir ilan üzerinden tanışma fırsatım oldu. Ben Türkiye de bu sektöre önyargılı olduğum için kendisine de o şekilde yaklaştım. Murat bey o kadar profesyonel ve işini iyi yapan biri ki sizin "acaba" diyebileceğiniz hiç bir noktayı açıkta bırakmadan konuyu bağlıyor. Benim gibi önyargılı bir adama karşı göstermiş olduğu sabır ve dayanıklılığından ötürü kendisine binlerce kez teşekkür ederim. Kendisi bir danışmandan daha öte bilgi beceri ve tecrübeye sahip. Günün sonunda sayesinde istediğimiz gibi bir ev sahibi olduk. Böyle işini severek yapan insanları görmek beni çok mutlu ediyor, ofislerini ziyaret ettiğimde gördüğüm ekip olarak çok iyiler. Başta sevgili Murat olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve başarılarının devamını diliyorum.

 • ERDİL ATAMAN - 30/12/2019

  MURAT ESEMEN BEY'DEN ÇOK MEMNUN KALDIM. KENDİSİNE ÇALIŞMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. ERDİL ATAMAN.

 • Yıldıray Ayan - 30/12/2019

  İLGİLİ ÇALIŞKAN DENEYİMLİ

 • Nusret Kocabaş - 30/12/2019

  Çok başarılı ve güvenilir, sözünde duran...Güvenli ve beyfendi bir insansınız. Sizinle tanışmak güzeldi. Ben sizden razıyım. Allah da sizden razıyım. Allah da sizden razı olsun. Başarılı bir çalışma hayatı dilerim.

 • Şebnem Çelik Aytekin - 26/12/2019

  Beni temsil eden gayrimenkul danışmanımız Murat Esemen ve Murat Erdoğan'dı. Kendilerinin ilgili ve yardımcı olmalarından memnunum. Bir sorunumuz olduğu zaman kaçmadan çözüm ürettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.