OFİS HAKKINDA

Dünyanın ilk ve en köklü Gayrimenkul Danışmanlık Markası Coldwell Banker olarak Kağıthane İstanbul bölgesindeyiz!


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Owner : Sedar Erdoğan

  Evimizin satışı için kendisinden hizmet aldık. Profesyonel yaklaşımı, mizacı ve sorunsuz iş takibi sayesinde konforlu bir süreç yaşadık. Başarılarının devamını diliyoruz.

  Arda Doğan - 07/02/2024
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Gayrimenkulümüzün satışını sizin vasıtanızla yapmak adına aldığımız kararın ne kadar doğru olduğunu görüyoruz… Süreç boyunca göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşım, sektörel bilgi ile yönlendirmeleriniz ve en önemlisi ilginiz için teşekkür ederim.

  Mert Gürses - 01/02/2024
 • Danışman : Özgür Keskin

  Biz evimizi büyütmek istiyorduk Özgür bey 15 gün icinde ilana verdigimiz evimize alıcı buldu. Hatta almak istediğimiz ev ile ilgilendi aynı gün içinde hem satıs hem alış yaptik kendisine çok teşekkür ediyoruz çok ilgiliydi.

  Ercan sözen - 23/01/2024
 • Danışman : Özgür Keskin

  Özgür bey çok ilgili her anlamda işini takip edip ve ev teslim sürecine kadar müşteri memnuniyeti olarak çok veriminden dolayı kendisine şahsım ve şirketim adına teşekkür ederim

  Yavuz Köseoğlu - 20/01/2024
 • Owner : Sedar Erdoğan

  I am very happy with the service and work sedar I can recommend him to everyone who is looking for a professional real estate broker

  Blomme - 07/01/2024
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Evimi satamıyordum sağolsun Sedar beyin yardımlarıyla kısa sürede evin satışını sorunsuz bir şekilde yaptık . Açık ve net yaklaşım tarzıyla profesyonel bir danışmanlık almanın ne kadar yararlı olduğunu farkettim.

  Barış Akkaya - 26/12/2023
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey satın alma sürecimizin tamamını yöneterek bizi çok rahatlattı. İlgisi ve dinamik oluşuyla tüm süreci kısa sürede sorunsuz bitirdik. Çok teşekkür ederiz.

  Oğuzhan ALKAN - 21/12/2023
 • Danışman : Yunus Çalı

  Yunus bey çok zorlu bir süreçte yaklaşık 28gün içerisinde mülkümüzün yeni sahibi ile buluşmasını sağladı. Öncelikle saha araştırması yaparak bizi fiyat için bilgilendirdi,ardından mahalleli ile görüşerek aday alıcılarla iletişime geçti ve sonuç istediğimiz fiyata hızlıca satış. Emekleri için çok teşekkür ederim.

  Çiçek ERdem - 18/12/2023
 • Owner : Özgür Çelik

  Özgür Bey evin ilanını ilk gördüğüm andan tüm işlemler tamamlanana kadarki süreçte her an desteğini hiçbir zaman esirgemedi. Profesyonel yaklaşımı ve hızlı aksiyonları ile ev tutma ve taşınma sürecimi kolaylaştırdığı için kendisine çok teşekkür ediyorum :)

  İrem Nur Yılmaz - 24/10/2023
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Gayrimenkul satışı hakkında Sedar Bey’in ilgisi ve süreç yönetimi için teşekkür ederim

  Ruhat Gurur Doğru - 11/10/2023
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Serdar bey işinde çok profesyonel ve iyi bir insan kendisine çok teşekkür ediyorum.

  İsmail Byrk - 07/09/2023
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey gerçekten çok ilgili, alakalı ve çok kibar bir şekilde bana destek oldu. Kiralamamın aciliyetini bildirmemle beraber tüm gayretini göstererek en hızlı şekilde kiralama yapmamı sağladı. Kendisine buradan tekrar çok teşekkür ediyorum. İşleriniz bol ve bereketli, yolunuz her daim açık olsun.

  Eda Sirkecibaba - 06/09/2023
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar bey, güvenilir, takipçi, samimi, bilgili, çözüm odakli ve işini severek yapan bir danışman. Satış icin fiyat belirlenmesi, ilan, pazarlık, tapu işlemleri özetle tüm süreci etkin ve efektif bir şekilde yürüttü. Bunların yarısıra benim icin en önemli olan durum her aşamada aramızda sürekli ve sağlıklı bir bilgi akışı vardı. Herşey icin çok çok teşekkür ederim.

  İlknur Yapar - 26/08/2023
 • Owner : Sedar Erdoğan

  herşey için teşekkür ediyorum ev alırken çok yardımcı oldu en hızlı şekilde tapuyu teslim aldım iş hayatınızda başarılar diliyorum

  Çiğdem Epik - 17/01/2023
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey ile ilk once ev alimi icin birlikte calistik. Her asamasinda bize cok yardimci oldu. Evi kiralamaya karar verdigimizde de hic dusunmeden yine kendisine ulastik. Ayni sekilde sıkı is takibi ve ilgisi sayesinde kisa surede evimizi kiraya verdik. Isini severek yaptigi belli olan gercekten guvenilir bir danisman. Tum sureclerde yanimizda oldugu icin cok tesekkur eder, basarilarinin devamini dilerim.

  Burcin Akcay - 09/01/2023
 • Owner : Sedar Erdoğan

  I highly recommend Sedar if you need any help with real estate issues. He helped me to find an apartment near a metrobus station for affordable price and we made all of our paperwork for a couple of hours. Then I got my residence permit, everything was good. He really knows how to find the best property for you. He is kind, reliable, hospitable, competent and he works in a good pace. Value for money.

  Roman Iashtaev - 30/11/2022
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar ile yıllar boyunca daire alım ve satımında birlikte çalıştım, her anda yanınızda olan ve size her konuda destek olan bir danışman, danışmanın da ötesinde bir arkadaştır. Kendisinden yatırım tavsiyesi de alabilirsiniz, danışmanlıkta... Sedar ile çalışmaktan gerçekten büyük mutluluk duyuyorum. Tüm süreçteki desteğin için tekrar teşekkür ederim :)

  Gülnur Göksel - 16/11/2022
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey satışın ilk adimindan son adımına kadar her aşamada son derece güvenilir bir hizmet verdi. Doğru fiyatlama yaptı, teklifleri şeffaf iletti. Karar alma aşamasında yardımcı oldu. Teşekkürler

  Oktay U - 01/10/2022
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar, sürecin en başından tamamlandıkdan sonra da dahil olmak üzere , sıkı takibi, işbirliği ve tam bir çözüm ortağı gibi çalışmasıyla bize her aşamada hep destek tam destek oldu.Buradan da her zaman güvenebileceğimiz bir danışman olduğu için teşekkür ederiz.

  Müge Yalçın - 14/09/2022
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey ile çalışmak son derece öğretici ve keyifliydi. Baştan sona sürecin her aşamasında kapsamlı bilgilendirme ve yönlendirmelerde bulundu. İş etiği açısından güvenli ellerde olduğunuzdan bir an şüphe etmiyorsunuz. Beklentilerimi fazlasıyla karşılayan bir işbirliği oldu. Yeni işlerde de ilk tercihim Sedar Bey ve iş ortakları olacaktır! Teşekkür ederim.

  Serkan A. - 22/08/2022
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar bey sektörün en önemli eksikliği olan güvenilirlik şeffaflık gibi değerlere son derece önem veren bir danışmanımız. Kendisine gösterdikleri çaba ve özveri için teşekkür ederim .

  Volkan Güleç - 11/08/2022
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Evi satma kararı aldığım günden, satışı gerçekleştirdiğimiz ana kadar yürüttüğü süreç kusursuzdu. Her şey için teşekkür ediyorum sedar Bey.

  Kenan Akoglu - 22/07/2022
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey’e ilk ev alım sürecindeki detaycılığı, ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte de kiralama ve yatırım tavsiyeleri ve desteği ile güzel iş birliği içerisinde olacağımızı düşünüyorum. Tekrar çok teşekkürler.

  Harun Ersoy - 20/07/2022
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar bey satış sürecini çok hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirdi.İşinde çok başarılı ve her konuya çok hakim.Herşey için çok teşekkür ediyorum.Bundan sonra ailemizin Gayrimenkul Danışmanı Sedar bey olacaktır.

  Gözde KIR - 20/05/2022
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey işini dürüstçe yapan, ikna kabiliyeti yüksek,herşeyden önce müşteriyi aile gibi davranması onur verici bir durum.Ayrıca çok güvenilir kendisine çok teşekkür ederim destekleri için.Başarılarının devamını dilerim

  Melda Özçiçek - 18/05/2022
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar bey işinde son derece başarılı , konusuna hakim , sıkı bir takipçi ve hızlı bir işbitirici özelliği olan bir kişiliğe sahiptir. Benim evimin satışında da çok başarılı olmuştur. Titizliği ve dürüstlüğü de son derece önemlidir . Kendisine teşekkür eder , çalışmalarında başarılar dilerim .

  Basri Hakan TARAKÇIOĞLU - 27/04/2022
 • Owner : Özgür Çelik

  Dürüst çalışan nadir emlakcilardan bir tanesi güvenle calisabileceginiz birisi emekleri için teşekkür ediyorum

  Koray kart - 16/02/2022
 • Owner : Özgür Çelik

  Kiralama işlemi sırıasında kendisinin gösterdiği rehberlik ve Güleryüz İçin çok teşekkür ederim.

  Murat Kaplan - 27/12/2021
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey sayesinde hızla ve sorunsuzca dairemi satabildim.Dairemin işlemlerini gönül rahatlığı teslim edebileceğim bir insan oldu. Çok teşekkür ederim Sedar Bey.

  VEYSEL ŞANLIALP - 30/11/2021
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey’le çalışmak benim için hakikaten büyük şanstı diyebilirim. Alanında uzman olmasının yanı sıra müşterisinin ne isteyip istemediğini titizlikle sorgulaması, aileden birine hizmet ediyormuş gibi konuyla ilgilenmesi gerçekten takdire değerdi. Herşey için tekrar çok teşekkür ediyorum.

  Serap Bozkuş - 26/10/2021
 • Owner : Özgür Çelik

  Evimizi kiralaması için Özgür beyden destek aldık. Oldukça profesyonel, güvenilir, işinin ehli bir beyefendi çok teşekkür ediyoruz.

  merve tanyeri - 04/10/2021
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Evimizin satışındaki titiz ve hızlı çalışması için teşekkür ederiz.

  Mustafa Burak Amasyalı - 28/08/2021
 • Owner : Özgür Çelik

  Son derece beyefendi,sonuç odaklı,işinin ehli bir danışman. Kendisine çok telekkür efiyorum.

  Işıl Çanka - 18/04/2021
 • Owner : Özgür Çelik

  Özgür beye kiralama aşamasındaki, nezaketi, yardımları ve evsahibiyle iletişimdeki profesyonel tutumu dolayısıyla teşekkür ediyorum.

  fırat budacı - 09/04/2021
 • Owner : Özgür Çelik

  Özgür Bey ile çalışmaktan çok büyük memnuniyet duyduk. Kendisi, evin kiralanma süreci oldukça kısa bir süre olmasına rağmen son derece titizlikle bu süreci yürüttü. Farklı projelerde yine kendisi ile çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyacağız.

  İrem Fidan - 09/04/2021
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey'e özenli ilgisi ve tüm yardımları için çok teşekkürler.

  Hatice Yaşar - 05/04/2021
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Sedar Bey sayesinde hızla ve sorunsuzca evimi kiralatabildim. Çok güvenilir ve sorumluluk sahibi olmasının yanısıra değerlendirmelerine ve fikrine güvendiğim, evimin işlemlerini gönül rahatlığı teslim edebileceğim bir insan oldu. Çok teşekkür ederim Sedar Bey.

  Merve Ertufan - 19/01/2021
 • Owner : Özgür Çelik

  Özgür Bey ile 2 seneyi aşkındır çalışıyoruz. Kiralama süreçlerinde sayesinde içim hep rahat. Özverili ve güvenilir iş anlayışınız için teşekkür ederim.

  Damla Kasımoğlu - 09/12/2020
 • Owner : Özgür Çelik

  Özgür beyin sayesinde Türkiye'de yeni hayatımızaı tam istediğimiz bir evde başlayacağız ve kendimizi çok şanslı hissediyoruz ki Cenab allah özgür bey gibi efendi ve saygıdeğer bir insanı karşımıza çıkardı. Bundan eminim ki çok çok rahatlıkla arkadaşlarıma tavsiye edebilirim. Mehrdad (Mithat)

  Mehrdad Aharipour - 20/11/2020
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Hiç bilmediğim bir şehirde kuzenimin tavsiyesi üzerine Sedar bey ile telefon görüşmesi yaptım.Samimiyeti,ilgisi,yapıcı yaklaşımı ve bana verdiği güveni Tanıştığımız gün satıcıda da görünce doğru adrese ulaştığımı anladım ve sayesinde İstanbul’da bir evim oldu.Tüm işlerimi de (beyanname,kira kontratı vb)satış sonrası sonuçlandırmadan beni yolcu etmedi.Sedar bey İle iletişime geçtiyseniz hayırlı olsun demek düşer.Her şey için tekrar çok teşekkür ederim.Başarılarınız devamını dilerim.

  Deniz TOPUZ - 04/11/2020
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Başarılı bir satıcı. Gayrımenkullarla ilgili Etüd ve tavsiyelerine güveniyorum. Tanıştığımızdan beri birkaç taşınmaz alıp sattık. Sanırım devamı gelecek

  Mustafa kemal Gül - 30/10/2020
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Emlakçılığı gerçek anlamda yapan alıcı ile satıcı arasında eşit, hatta alıcıya biraz daha yakın ilgili davranışları olan Sedar bey mükemmel bir insan.Kendisi aracılığl ile ev aldım bana her konuda yardımcı olan evi aldıktan sonrada takip eden güvenilir ve dürüst kişiliğe sahiptir.Başarılarının devamını dilerim.

  Kadir Tokmuç - 29/10/2020
 • Owner : Sedar Erdoğan

  Hem alıcı hem satıcının haklarını gözeten, iş takibini çok iyi yapan, %100 güvenle iş yapabileceğiniz nadir emlak uzmanlarından birisi.

  Ömer Çağatay Tel - 29/10/2020
 • Owner : Özgür Çelik

  Oldukça kısa bir zamanda uygun bir kiracı ile bizi buluşturduğunuz için teşekkür ederiz.

  Atalay Tarduş - 28/10/2020
 • Owner : Özgür Çelik

  Özverili çalışmanız ve iş birliğiniz için çok teşekkürler, sayenizde bütün süreçler sorunsuz tamamlandı.

  Banu İncedere - 27/10/2020
3.950.000 ₺
Satılık
4.000.000 ₺
Satılık
6.500.000 ₺
Satılık
22.000 ₺
Kiralık
4.245.000 ₺
Satılık
15.000 ₺
Kiralık
19.000 ₺
Kiralık
7.500.000 ₺
Satılık
3.175.000 ₺
Satılık