OFİS HAKKINDA

Coldwell Banker, dünyanın büyük bir alanında etkisini sürdüren global gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. 2013 yılında Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan ekip, sunduğu güven ile günümüzde 150’ye yakın ofisi ile aktif bir yapı sunuyor.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlığı sistemi olan Coldwell Banker, Türkiye içerisinde de 2013 yılından beri hizmet veriyor. Coldwell Banker Supreme ofisi olarak oldukça köklü olan markamız ile sizlere güvenilir ve geniş bir alanda gayrimenkul danışmalığı veriyoruz.

• Deneyimli ekibimiz ile her zaman ihtiyaçlarınızı anında anlayarak sizin için en uygun olabilecek danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

• Portföyünüzü firmamızda girmemizin ardından Realogy Grubuna ait olan 8.000 farklı gayrimenkul ofisinde, tüm dünyanın sizi görebileceği en büyük portföy grubuna giriş yapmış olursunuz.

• Liderlik, kendini adamışlık, danışman paylaşım sistemi, ideal çözüm ortaklığı, iş geliştirme sistemi ve ulaşılabilirlik güçlerimiz ile sizlere tek bir firmada güç ortaklığı sunuyoruz.

• Ticari gayrimenkul, proje satış, arsa, konut ve lüks konut, kentsel dönüşüm, portföy yönetimi hizmetlerimiz ile sizlere geniş bir alanda hizmet sunuyoruz.

• Teknolojik altyapımız sayesinde sizlere çağa uygun bir gayrimenkul ortamına giriş yapmayı fırsat olarak sunuyoruz.

• Eğitim ve seminerlerimiz ile yalnızca gayrimenkul alım ve satım yapmak isteyen kişilere değil, ekibimize katılmak isteyen kişilere özel destek ve hizmet sunuyoruz.

Gayrimenkul Almak Ve Satmak İçin İyi Adres!

Gayrimenkul almak ve satmak geçmişteki klasikliğinden çıkarak günümüzde çok daha yenilikçi bir hale geldi. Çok daha geniş alanlara ulaşılmasını sağlayan teknoloji ile artık yalnızca yerel değil tüm dünya çapında satış stratejileri oluşturuluyor.

Coldwell Banker Supreme ekibi olarak her zaman nesilleri ve ihtiyaçları göz önünde bulunduruyoruz. Teknolojinin avantajlarını kullanarak sizlere çağa uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz.


Ofisle İletişime Geçin

Yalı Mahallesi 248 Sokak No:7/A PK:35310 Güzelbahçe / İzmir