Gökhan Taş

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı

16 Mayıs 1974 doğumludur. 1991 yılında Gata Tıp Fakültesi’nde eğitimine başlamış ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni tamamlamıştır. 1998'de 24 yaşında Erikli Su İstanbul Kurumsal bayisi olarak ticaret hayatına başlamış, 2006 yılı Temmuz itibariyle gayrimenkul yatırımcısı iken nitelikli aracılık hizmetleri eksikliğini görerek gayrimenkul danışmanlık sektörüne katılmıştır. Ticari Gayrimenkul üzerinde çalışan ve konusunda en başarılı sonuçlara ulaşan uluslararası bir markanın franchise ofisi ile İstanbul / İkitelli’ de 6 yıl boyunca ofis sahibi/broker olarak gayrimenkul danışmanlık sektöründe bir çok satışa ve kiralamaya aracılık etmiş,32 kişilik bir ekip kurarak Türkiye'nin en başarılı ekiplerinden birine liderlik etmiştir.

Bu 6 yılda 2 kez Dünya,4 kez Türkiye Ciro Şampiyonu olmuştur.

2013 Nisan ayı itibariyle Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker’ın Türkiye Master Franchise haklarını alan Gökhan Taş, Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanılığı görevini yürütmektedir. Sadece 5 yıl kadar kısa bir zamanda Coldwell Banker markasının Türkiye ve Kıbrıs'ta gayrimenkul sektöründe oyun kurucular arasına girmesini sağlayan Gökhan Taş, 1.500 Gayrimenkul profesyoneli ağıyla markayı 6 ofisten 150’e yakın aktif ofise çıkarmıştır. Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, Las Vegas’ta düzenlenen 10.000’den fazla Coldwell Banker’lıların katıldığı Gen Blue organizasyonunda Coldwell Banker Global tarafından Coldwell Banker’ın en üst düzey ve şimdiye kadar Amerika dışında ilk kez bir Coldwell Banker'lıya verilen efsanevi Chandler Barton Spirit ödülü ile onurlandırılmıştır.

2018 Kasım itibariyle, yine dünyanın en yaygın ve başarılı global gayrimenkul danışmanlık markalarından biri olan ERA Gayrimenkulün Türkiye•Kıbrıs Master Franchise haklarını alan Gökhan Taş,Amerika'da ana çatı kurum olan REALOGY'nin Dünya’da ilk defa 2 dev markanın yönetimini tek kişiye verdiği ilk kişi olmuştur.

Franchise Satış

Ayhan Kaya

Coldwell Banker Franchise Satış Koordinatörü

Çukurova Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu, İstanbul Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedogojik Formasyon Sertifikasyon sahibi Ayhan Kaya

İş hayatına Astel Kâğıtçılık A.Ş Kalite Bölümü’nde yönetici olarak başladı.

  • 1995-2002 arası Deva Holding ve Fako İlaçları Batı Karadeniz Bölge Müdürlüğü görevlerini yürüttü.
  • 2003 – 2007 yılları arasında Kargo ve Taşımacılık, Dermo kozmetik, GSM gibi sektörlerde, Satış ve Pazarlama Müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı.
  • 2007 - 2013 yıllları arasında uluslar arası bir kurumsal gayrimenkul franchise markasında ,Franchise Satış Yöneticisi olarak görev yaptığı dönemlerde Franchise Satış Dalında 89 Ülke danışmanları arasında;
  • 2008 yılında Franchise Satış Dünya Dördüncüsü
  • 2009 Franchise Satış Dünya Birincisi
  • 2010 Franchise Satış Dünya Birincisi
  • 2011 Franchise Satış Dünya Birincisi
  • 2012 Franchise Satış Dünya Birincisi Olarak Dünya şampiyonluğunu elde etti.
  • 2013 Yılında Coldwell Banker Türkiye'ye merhaba dedi ve bir süre Yurtdışı yaşamı deneyiminden sonra
  • 2020 Vizyonumuz 300 Ofise ulaşma yolunda Franchise Satış Koordinatörü olarak tekrar aramızda