Şimdi Birlikte Kazanma
Zamanı!

Gayrimenkul Satışında Dünya Lideri Coldwell Banker Ofisi Açmak İster Misiniz?

Yıldızlar
Arasındaki Yerinizi Alın!

1906'dan beri hayalinizdeki işi gerçeğe dönüştürüyoruz
Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 115 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu.

Coldwell Banker, yıllar içerisinde sektörün profesyonellik ve güvenilirlik standartlarını şekillendirdi. Sektörünün öncüsü olarak gayrimenkul dünyasında birçok yeniliği hayata geçirdi.

115

Yıllık Deneyim

52

Ülke

3.600

Ofis

90.000

Danışman

Başarı Bizim DNA'MIZDA VAR

Coldwell Banker'li olduğunuzda başarı kaçınılmazdır!

Deneyimli Ekip

Türkiye Gayrimenkul Sektörünün En Deneyimli Ekibi Burada! 52 ülkede faaliyetlerini sürdüren Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’de sürdürüyor.

Marka Gücü ve Pazarlama

Coldwell Banker, marka bilinirliğini yaygınlaştırmak ve paydaşlarının işlem hacmini artırmak adına bilinen tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini etkin bir şekilde kullanıyor.

Teknoloji

İnternette yer alan ilk gayrimenkul markası olan Coldwell Banker, teknolojiye ve onun yarattığı artı değerlere tutkuyla bağlı bir markadır. Bu nedenle iş süreçlerine katkı sağlayan tüm teknolojik yenilikleri etkin bir şekilde kullanır.

Eğitim ve Rehberlik

Bünyesinde gayrimenkul sektörüne dair eğitim veren dünyanın ilk üniversitelerinden biri olan Coldwell Banker Üniversitesi’ni barındıran Coldwell Banker, ofis ve danışmanları için uzmanlığa yönelik sayısız eğitim seçeneği sunuyor.

İşbirlikleri

Coldwell Banker, hizmet verdigi 115 yıllık tarihi boyunca daima paydaşlarına kazandırmayı hedeflemiş ve onlarla daimi bir güç birlikteliğine imza atmıştır. Hem kendi markasının hem de paydaşlarının başarısı için üzerine düşeni eksiksiz yapmayı bir ilke haline getirmiştir.

Liderlik Deneyimi

1906'dan Beri Gayrimenkul Satışında Dünya Lideri! 1906 yılında SAN FRANCISCO’DA genç girişimciler Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

ONLAR KAZANDI, ŞİMDİ SIRA SENDE!

Franchise'larımızın size ilham olacak başarı öykülerini dinleyin

NEDEN COLDWELL BANKER'I SEÇMELİYİM?

Coldwell Banker'ı seçmeniz için yüzlerce neden var! Hadi gelin bazılarını görelim.

Gökhan Taş

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı

1974 yılında doğdum. 1991 yılında GATA'yı kazanıp tıp eğitimi aldım. Temmuz 2006 itibariyle gayrimenkule yatırım yapmaya başladım. O esnada nitelikli aracılık hizmetleri eksikliğini görerek gayrimenkul sektörüne girdim. Tamamen ticari çalışan ve konusunda en başarılı sonuçlara ulaşan uluslararası bir markanın franchise ofisi ile İstanbul / İkitelli’de hizmet verdim. 7 yıl boyunca bulunduğum uluslararası gayrimenkul franchise sektöründe:

2011 ve 2012 yıllarında Ticari Satış Cirosunda Dünya 1.si
2009 yılında Avrupa Ticari Ciro 1.si
2011 ve 2012 yıllarında Türkiye’de “Konut + Ticari” Ciro 1.si
2009 – 2011- 2012 yıllarında Türkiye Ticari Ciro 1.si oldum.

Ayrıca uluslar arası kategoride 100.000 kişi arsından en yüksek ciro elde eden ilk dilimdeki kişilerin aldığı 4 farklı ciro ve hizmet ödüllerini almak gibi şansım oldu. Tüm bu başarıları daha iyi bir hikaye ile taçlandırmak istedim ve Mayıs 2013’te sektörünün en iyilerinden Coldwell Banker Türkiye Master Franchise haklarını aldım. Çok iyi bir başarı hikayesi yazdığımıza inanıyorum. 150’ye yaklaşan ofisimiz ve 1,500’e yaklaşan danışmanımızla sektörümüzde fark yaratmayı sürüdürüyoruz.

Gayrimenkul Satışında Dünya Lideri Coldwell Banker Ofisi açmak için Başvuru formunu doldurunuz

Gayrimenkul Sektörünün potansiyeli ve Coldwell Banker'ın eşsiz avantajlarını öğrenin

Franchise Başvurusu