OFİS HAKKINDA

Çekmeköy; Fatih Sultan Mehmet döneminde kurulmuş ve adını o döneme ait kahramanlık hikayelerinden almış, tarihinin yanı sıra ormanları ve yeşil alanları ile çok değerli bir ilçemizdir. Doğası, depreme dayanıklı bölgede olması, köprü bağlantı yollarına yakınlığı ve metro çalışmaları ile son yıllarda çok tercih edilen bir yerleşim bölgesi haline gelmiştir. Coldwell Banker Söz Gayrimenkul olarak bu bölgede sizlerin ihtiyacına cevap vermek için tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz. Sizleri tanımak,gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinde sunduğumuz hizmetleri tanıtmak amacıyla, sizi ofisimize davet ediyoruz.


Ofisle İletişime Geçin

Çavuşbaşı Caddesi Gün Plaza No:6 Kat :2 Daire :3 34782 Çekmeköy / İstanbul

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : İlksen Özgenç

  Bizim için manevi değeri yüksek ve geçmiş zamanda çok değerli anılarımızın odağında olan dairemizi geçen hafta sattık. Yurt dışında yaşadığımız için güvenilir ve işinin ehli bir emlak danışmanı ararken Coldwell Banker de danışmanlarından İlksen Özgenç ile çalışmaya karar verdik. Kararımızın ne kadar isabetli olduğunu fazla zaman geçmeden anladık. Gerek bizimle, kiracımızla ve alıcı adaylarıyla kurduğu düzeyli, içten, bilgilendirici diyaloğu ile gerekse süreçteki titizliğiyle bizde güven yarattı ve sorunsuz bir satış gerçekleştirdi. Kendisine ve çalıştığı kuruma teşekkürlerimizi iletir ve başarılarının devamını dileriz. Arzu ve Tamer Merdin

  Tamer Merdin - 15/03/2021
 • Danışman : Güler Türkoğlu

  Güler Hanım'la yakın bir dönem içerisinde iki güzel alım için işbirliği yaptık. Her ikisinde de Güler Hanım ihtiyaçlarımızı tam olarak anladı ve bizi çok kısa bir sürede doğru konutlara yönlendirdi. Alım sürecimizin şeffaf ve güvenilir bir şekilde yönetti. Yatırımlarımızı doğru adreslere, doğru fiyatlarla yapmamızı sağlayan Güler Hanım'a teşekkür ediyoruz.

  Ilknur Hanım - 04/03/2021
 • Danışman : Gülsüm Yıldız

  Gülsüm Hanım’ın öncelikle sizin isteklerinizi öğrenip ona göre portföy hazırlaması çok değerli. Yani aradığım kriterlere uygun yerlere bakıp gereksiz zaman kaybı yaşamadım. İşteki profesyonelliği, iletişimin güçlü olması kısa Zamanda aradığım evi bulmamı sağladı. Teşekkür ederim. Emeklerine sağlık. Gülsüm Hanım’la çalışabileceğini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Selda Turhan - 30/01/2021
 • Danışman : Güler Türkoğlu

  Öncelikle Güler hanım a çok teşekkür ediyorum iletişimi yaklaşımı kibarlığı gerçekten çok mutlu etti ve iyiki tanıdım kendisini.Bu güne kadar ilk kez farklı bir gayrimenkul uzmanı gördüm diyebilirim .En önemli özelliği gerçekten güvenilir ve şeffaf olması ..Güler hanım iyiki sizi tanıdım iyiki sözleşmemi sizinle yaptım Sevgiler

  Nejla Öğe Bayoglu - 03/12/2020
 • Owner : Ömer Nezih Zaim

  Şu an yeni evimizin terasında huzur içinde kahvemizi yudumluyoruz. Bu konforu ve mutluluğu yaşamamıza katkılarından dolayı Sevgili Ömer Zaim ve Selma Zaim e çok teşekkür ederiz. Kendileri güleryüzlü ve samimi kişilikleri ile tereddüt etmeden ilk baktığımız daireyi satın almamıza vesile oldu. Onlar sayesinde işlemler çok kolay ve hızlı yürüdü. Tekrar görüşmek dileğiyle !

  Mehmet Tezcan - 16/08/2020
1.150.000 ₺
Satılık
780.000 ₺
Satılık
3.750 ₺
Kiralık
1.265.000 ₺
Satılık
920.000 ₺
Satılık
95.000.000 ₺
Satılık
İstanbul-Anadolu / Ümraniye ÜMRANİYE ANTASYA DA 1+1 KİRALIK DAİRE
4.300 ₺
Kiralık
135.000 ₺
Kiralık
1.550.000 ₺
Satılık
İstanbul-Anadolu / Çekmeköy Çekmeköy Mimar Sinan Satılık Ofis
850.000 ₺
Satılık