OFİS HAKKINDA

Çekmeköy; Ticari Mülk, Villa, Toplu Konut, arsa-arazi alım satımlarının oldukça hareketli olduğu ve yatırımcılar tarafından öncelik verilen bir bölgedir.

Bunun yanında ormanları ve yeşil Doğası, depreme dayanıklı bölgede olması, köprü bağlantı yollarına yakınlığı ve metro çalışmaları ile son yıllarda çok tercih edilen bir yerleşim bölgesi haline gelmiştir. Coldwell Banker Söz Bir Gayrimenkul olarak bu bölgede sizlerin ihtiyacına cevap vermek için tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz. Sizleri tanımak,gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinde sunduğumuz hizmetleri tanıtmak amacıyla, sizi ofisimize davet ediyoruz.


Ofisle İletişime Geçin

Çavuşbaşı Caddesi Gün Plaza No:6 Kat :2 Daire :3 34782 Çekmeköy / İstanbul

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Pervin Betül Aytac

  Ev alma sürecimizi Betül hn'ın tecrübesi, güleryüzü ve çözümcül yaklaşımı ile sorunsuzca tamamladık . Güven veren bir profesyonel ile çalışmak harikaydı , her şey için tekrar teşekkür ederim :-)

  Yıldız Sezer - 01/11/2021
 • Danışman : İlksen Özgenç

  İlksen hanım , Evimizin kiralanmasında, her aşamada gösterdiğiniz güler yüz ,bilgilendirme ve tercihlerimize gösterdiğiniz özen için çok teşekkür ediyoruz. Sizinle ve firmanızla çalışmak çok doğru bir karardı ve bizi çok memnun etti. Bundan sonra da tercihimiz ve çevremize tavsiyemiz olacaksınız. Tekrar teşekkürler.

  Yüksel ILGAZ - 14/09/2021
 • Danışman : Pervin Betül Aytac

  Sizinle tanışmaktan ve satış süresince muhteşem bir uyum içinde çalışmaktan son derece memnunum.Tekrar emlak işim olduğunda tercih edeceğim tek adres kesinlikle..Her şey için tekrar teşekkürler..

  Dilek Aköz - 28/05/2021
 • Danışman : İlksen Özgenç

  Bizim için manevi değeri yüksek ve geçmiş zamanda çok değerli anılarımızın odağında olan dairemizi geçen hafta sattık. Yurt dışında yaşadığımız için güvenilir ve işinin ehli bir emlak danışmanı ararken Coldwell Banker de danışmanlarından İlksen Özgenç ile çalışmaya karar verdik. Kararımızın ne kadar isabetli olduğunu fazla zaman geçmeden anladık. Gerek bizimle, kiracımızla ve alıcı adaylarıyla kurduğu düzeyli, içten, bilgilendirici diyaloğu ile gerekse süreçteki titizliğiyle bizde güven yarattı ve sorunsuz bir satış gerçekleştirdi. Kendisine ve çalıştığı kuruma teşekkürlerimizi iletir ve başarılarının devamını dileriz. Arzu ve Tamer Merdin

  Tamer Merdin - 15/03/2021
 • Danışman : Güler Türkoğlu

  Güler Hanım'la yakın bir dönem içerisinde iki güzel alım için işbirliği yaptık. Her ikisinde de Güler Hanım ihtiyaçlarımızı tam olarak anladı ve bizi çok kısa bir sürede doğru konutlara yönlendirdi. Alım sürecimizin şeffaf ve güvenilir bir şekilde yönetti. Yatırımlarımızı doğru adreslere, doğru fiyatlarla yapmamızı sağlayan Güler Hanım'a teşekkür ediyoruz.

  Ilknur Hanım - 04/03/2021
 • Danışman : Gülsüm Yıldız

  Gülsüm Hanım’ın öncelikle sizin isteklerinizi öğrenip ona göre portföy hazırlaması çok değerli. Yani aradığım kriterlere uygun yerlere bakıp gereksiz zaman kaybı yaşamadım. İşteki profesyonelliği, iletişimin güçlü olması kısa Zamanda aradığım evi bulmamı sağladı. Teşekkür ederim. Emeklerine sağlık. Gülsüm Hanım’la çalışabileceğini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Selda Turhan - 30/01/2021
 • Danışman : Güler Türkoğlu

  Öncelikle Güler hanım a çok teşekkür ediyorum iletişimi yaklaşımı kibarlığı gerçekten çok mutlu etti ve iyiki tanıdım kendisini.Bu güne kadar ilk kez farklı bir gayrimenkul uzmanı gördüm diyebilirim .En önemli özelliği gerçekten güvenilir ve şeffaf olması ..Güler hanım iyiki sizi tanıdım iyiki sözleşmemi sizinle yaptım Sevgiler

  Nejla Öğe Bayoglu - 03/12/2020
 • Danışman : Pervin Betül Aytac

  Pervin hanım sayesinde "evim" diyebileceğim güzel bir daireye sorunsuz olarak taşındım. Kendisi her konuda yardımcı oldu. Hoş sohbeti ve güleryüzüyle en can sıkıcı evrak işleri bile göz açıp kapayıncaya kadar bitti. Kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek isterim.

  Asım Öner - 22/09/2020
 • Owner : Ömer Nezih Zaim

  Şu an yeni evimizin terasında huzur içinde kahvemizi yudumluyoruz. Bu konforu ve mutluluğu yaşamamıza katkılarından dolayı Sevgili Ömer Zaim ve Selma Zaim e çok teşekkür ederiz. Kendileri güleryüzlü ve samimi kişilikleri ile tereddüt etmeden ilk baktığımız daireyi satın almamıza vesile oldu. Onlar sayesinde işlemler çok kolay ve hızlı yürüdü. Tekrar görüşmek dileğiyle !

  Mehmet Tezcan - 16/08/2020
 • Danışman : Pervin Betül Aytac

  Üskidar Salacak semtinde kiralık ev tutma amacıyla Pervin Betül Hanımla iletişime geçtim.Kiralık eve bakma süreci ,karar verme aşamasi ve kontrat imzalama süreçlerinde muhatap oldum.Başlangıçtan sürecin sonuna kadar Pervin Hanımın profesyonelliği ve çalışkanlığı sayesinde herşey daha kolay oldu.İstediğim evi arzu ettiğim fiyata kiraladım.Emlak işi olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Hakan ÇELİK - 27/12/2019
 • Danışman : Pervin Betül Aytac

  Betül hanım profesyonellikle cana yakınlığı bütünleştiren yaklaşımıyla dairemizi istediğimiz şartlarda kiralamayı basarmistir. Kendisine teşekkür borçluyuz.

  Berna Fayazofff - 27/12/2019
İstanbul-Anadolu / Çekmeköy Çekmeköy Mimar Sinan Mah Satılık Bina
7.500.000 ₺
Satılık
720.000 ₺
Satılık
650.000 ₺
Satılık
550.000 ₺
Satılık
970.000 ₺
Satılık
2.500 ₺
Kiralık
150.000 ₺
Kiralık
2.500.000 ₺
Kiralık
1.100.000 ₺
Satılık