OFİS HAKKINDA

Coldwell Banker Rich Gayrimenkul, sektörel deneyimini yeni gayrimenkul danışmanlarına aktararak, başarılı danışmanlar yetiştirmek ve “Hedefimiz Kazandırmak!” sloganı ile tüm müşterilerinin gayrimenkul sektörüyle ilgili işlemlerinde etik kurallara bağlı, kurumsal hizmet alarak kazanmalarını sağlamak maksadıyla 2022 yılında kurulmuştur.

Yaklaşık 400 m2 alanı olan, müşterilerinin ve gayrimenkul danışmanlarının her türlü ihtiyacına yeterli donanıma sahip Çiğli-Ataşehir’deki ofisimizde, çalışkan ve disiplin sahibi danışmanlarla yol almak hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Ofisimiz konum olarak hem Atatürk Organize Sanayi Bölgesine komşu hem de yeni konut projelerinin olduğu bir bölgededir. Yetkili Portföylerimizin hızlı bir şekilde işleme dönüştürülmesi ve verimliliği artırmak temel hedefimizdir.

MİSYONUMUZ: Müşterilerimizin satış ve kiralama işlemlerini, modern ofisimizde, kendini işine adamış profesyonel ekibimizle, mutlu sonuçlandıran bir kurum olmak.

VİZYONUMUZ: Yer gösteren değil profesyonelce yol gösteren olmak. Geniş datamızla müşteriyi harekete geçirip satış kiralama sürecini güvenli ve hızlı şekilde sonuçlandırmak. Güler yüzlü hizmetle hem danışmanımızın, hem de müşterilerimizin kazanmalarına vesile olmak.

DEĞERLERİMİZ: Profesyonellik, Etkinlik, Etik, Verimlilik, Güvenilirlik.

Siz de her türlü sektörel ihtiyacınızda Coldwell Banker Rich ile hızlı bir şekilde sonuç almak ve kazançlı çıkmak istiyorsanız bize ulaşın. Gelin birlikte kazanalım.

“Hedefimiz Kazandırmak!”


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Owner : Seher Aydoğan

  Evimize alırken ilk günden itibaren güler yüzünüz ve vermiş olduğunuz güven için çok teşekkür ederiz Seher hanım

  Semih Başkesen - 22/03/2024
 • Danışman : Ali Bakır

  Güler yüzlü ve samimi yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz.

  Bora Kıpçak - 15/03/2024
 • Danışman : Sevgi Kurt

  Yurt disinda yasadigim icin, alim satim islerinden anlamam. Sevgi hanim sayesinde cok rahat bi sekilde ve kisa sürede islemimiz gerceklesti. Kendisine güleryüzü, yardimseverligi ve profesyonelligi icin cok tesekkür ederim. Baska projelerde görüsmek üzere.

  Mehmet Bora - 14/03/2024
 • Danışman : Ali Bakır

  Süreç boyunca bize olan yardımları için çok teşekkür ederiz.

  Sıla Kıpcak - 13/03/2024
 • Danışman : Taner Doruk

  Taner Bey ile gayrımenkul danışmanı olarak yaklaşık 2 yıldır çalışmaktayız. Uzmanlık bölgesi Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Çiğli, Menemen, Foça bölgelerine son derece hakimdir ve diğer il/ilçelerdeki yatırımlarımda da geniş network ve çevresi ile bana son derece yardımcı olmuştur. Ayrıca parasal konularda da son derece güvenilir birisidir. Gayrimenkul danışmanı olarak danışanını son derece profesyonelce temsil eder ve hem alıcı hem satıcı adına en doğru noktada uzlaşmasına yardımcı olur

  Bahadır DALKIR - 06/03/2024
 • Danışman : Savaş Çinetçi

  Savaş bey kültürlü, güvenilir, işinin ehli, gayrimenkul alım satımında işin başından sonuna kadar çözüm odaklı ve sistematik ilerleyen bir danışman.Profesyonel bir danışman olduğunu çalıştığınızda net görebilirsiniz.Kendisiyle çalışmaktan keyif alabilirsiniz tavsiyemdir.

  Tülay Türk - 21/02/2024
 • Danışman : Duygu Ayan

  Aralık ortaları gibi İstanbul Ümraniye’de bulunan evimi satma talebiyle Duygu hanıma ulaştım. kendisi ilk andan itibaren satışın yapıldığı güne kadar beklentilerimin karşılanması konusunda hassasiyet gösterdi, süreçle ilgili beni düzenli olarak bilgilendirdi. Dolayısıyla İzmir’den İstanbul’daki evimizin hızlıca satılmasını sağladı. Tüm bunları yaparken gösterdiği samimi ve içten davranışları evimizi güvenle satmamızı sağladı. Kendisine yürekten teşekkür ediyor, gönül rahatlığıyla kendisini tüm ev sahiplerine ve ev almak isteyenlere tavsiye ediyorum.

  Ayşe Ülker - 08/02/2024
 • Danışman : Müge Yalluri

  En başta Müge hn olmak üzere CB gayrimenkul Franchising çalışanlarına çok çok teşekkür ederim. Evimi kiraya verirken Müge hn mın ilgisi güler yüzü ve en önemlisi kendi eviymiş gibi davranması çok ama çok memnun ediciydi. Kendisi ile çalışmak son derece keyifli ve tatminkardı. Dilerim ki diğer gayrimenkullerimde de kendisi ile çalışmak nasip olur. Kendisine tekrar tekrar teşekkür eder güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

  Ülker Çakmak - 06/02/2024
 • Danışman : Müge Yalluri

  Ev ile ilgili aramamdan tutmama kadar olan süreçte sürekli iletişimde olduk ve süreci hem ev sahibi hemde bizim için o kadar kolaylaştırdı ki.. Bir abla edasıyla davrandığı ve bundan sonraki süreçlerde de hep yardım edebileceğini gösterdiği için teşekkür ederim.

  Gülşen tek demirkan - 30/01/2024
 • Danışman : Sevgi Kurt

  Umarım her zaman başarılı olur harika ilgili bir insan zarif ve nezaket li kendisine çok teşekkür ederim

  Mehmet Karadağ - 04/01/2024
 • Danışman : Erkan Özel

  Erkan bey işini ciddiyetle ve severek yapan bir insan. Çok yardımcı oldu ve hala da yardımcı olmaya devam ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Barış Özden - 28/10/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  tolga beyle iki kiralam iṣlemi gercekleṣtirdim.cok memnun kaldım.iṣini iyi takip edip en kısa sürede sonuçlandırması ve sonraki süreçlerde herzaman yanımızda olması beni etkileyen tarafi oldu.gonul rahatligiyla tsvsiye ederim.tesekkurlr tolga bey.

  Ahmet Çelikkaya - 20/10/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Kendisi her anlamda çok yardımcı oldu bize çözüm odaklı ilerlemeye çalıştı kendisi yurtdışına gitmesi sebebiyle arkadaşı Adnan beyi bize refakat etti ve kendisi de aynı şekilde çok yardımcı her konuda bir emlakçıdan daha fazlası biz şehir dışından tasıncaz ve bu süreçte bize sadece ev konusunda değil diğer konularda desteklerini esirgemediler gerçekten muhteşem bir ekip asla pişman olmazsınız bir emlakçıdan daha fazlasılar gerçekten diğer emlakçılar gibi asla değiller ve iyi niyetlerinden asla şüphe duymadan emin ellerde olduğunuzu bilerek çalışabilirsiniz hersey tekrardan teşekkür ederiz

  Çağla nur serinpınar - 17/10/2023
 • Danışman : Sertan Bacak

  Karşıyaka'da bulunan dükkanımın satışına yetki vermiş olduğum Gayrimenkul Danışmanı Sertan Bey kısa sürede çalışmalar yaparak satışı gerçekleştirmiştir. Kendisine bu süre içinde göstermiş olduğu ilgi, alaka ve özverili çalışma için teşekkür ederiz. Bundan sonraki emlak işlerimiz için kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyarız.

  HÜLYA KAYALIOĞLU - 06/10/2023
 • Danışman : Erkan Özel

  Kiralamak istediğimiz dairemizin hızlı şekilde kiralanmamızı sağlayan Erkan Bey e teşekkür ederiz. Dairenin her çeşit evrak ve işleriyle ilgilenmiş her adımda bilgilendirme sağlamıştır.

  Mete solakoğlu - 04/10/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Girne Bulvarı'ndaki evimizin satışında her konuda bize yardımcı olan, bilgilendiren her aşamada yanımızda olan Tolga Bey'e çok teşekkür ediyoruz. Sıcak samimi ve güvenilir kişiliği inedeniyle kendisi ile çalışmaktan çok mutlu olduk...

  Zeynep Sezen Erdem - 03/10/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Tolga beye öncelikle çok teşekkür ederim.işinde tam bir profesyonel.Çok iyi takip ediyor.hızlı seri çalışmayla , başarılı irtibat ile, güzel sonuçlandırıyor.Güzel bilgileri ile,bizleride yönlendirmesi ayrı bir güzellik.kendisinin bu güzel çalışmalarının daim olması dileğiyle...kutlarım..

  Ali Osman güleşir - 01/10/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Tolga bey, hem nezaketi, hem profesyonelliği, hem de iş bitirici yaklaşımı ile kiralama sürecimizi çok kolay yönetti ve sonuca bağladı. Çok teşekkürler...

  Özkan Erden - 01/10/2023
 • Danışman : Ali Bakır

  Güler yüzlü, işine hakim, hem alanı hem satanı koruyan bir danışman. Ali Bey'e teşekkür ediyorum.

  Ali Kilisli - 23/09/2023
 • Danışman : Aras Arya

  Ben Aras Bey'in gayrimenkul danışmanlığı ile bir ev aldım. Benim istek ve beklentilerine uygun ve butcemede uygun olarak en uygun evi ilk seferde gösterdi ve satın alma sürecini profesyonel bir şekilde yürüttü. Bundan sonraki alım ve satimlarda ve bu konularda tavsiye edeceğim ve yardım alacağım tek kişidir.

  Ayten Ates - 11/09/2023
 • Danışman : Aras Arya

  Very talented and active also fair

  Kaveh Honarmandi - 30/08/2023
 • Danışman : Aras Arya

  Karşıyaka'daki satılık evin alım işlemlerini birlikte gerçekleştirdiğimiz Aras Bey, son derece ilgili, açık sözlü ve her konuda bize bilgi verip yardımcı olabilecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyduk. İlgi ve desteği için tekrar teşekkür ediyorum.

  Özgür Arar - 21/08/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Tolga Bey,sonuç odaklı yaklaşımıyla oldukça proaktif ve işbirlikçi bir şekilde evimizi kiralamamızı sağladı. Sözleşme sonrasında da, desteklerini bizden hiç esirgemedi. Kendisiyle çalışmak oldukça konforlu ve keyifliydi, kiralama yada satinalma oncesinde kendidinin uzmanlığına başvurmanızı tavsiye ederim.

  Berna POYRAZ - 16/08/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Tolga bey ile iki işlem yaptık... İki işlemden de çok memnun kaldım... Konusunda tecrübeli ve çok yardımcı oluyor... Her türlü işinizde güvenle kendisine danışabilirsiniz...

  Sadık Erdem - 16/08/2023
 • Danışman : Duygu Ayan

  Duygu ayan çok çok ilgili ve başarılı bir insan onu tanımakla birlikte çok mutlu oldum satışımı başarılı bir şekilde halletti Teşekkürler

  Zafer kamerli - 27/07/2023
 • Danışman : Müge Yalluri

  Rating: ★★★★★ (5/5 stars) Discovering an enchanting apartment in Izmir with an Aegean Sea view was extraordinary, thanks to the exceptional realtor, MUGE YALLURI! Her expertise and dedication shone through as she guided me with professionalism. The elegant design and mesmerizing view left a lasting impression. Despite the language barrier, Muge's exceptional communication skills reassured me throughout, addressing all my concerns in English. Her understanding of legalities and attention to detail during the paperwork process were exemplary. I am now the proud renter of an exquisite home, all thanks to Muge's expert-level service!

  LM Belding - 22/07/2023
 • Danışman : Cenk Uysal

  Kaliteli ve hızlı satış isterseniz Cenk bey bu işi hakkıyla yapan kaliteli insanlardan. Cenk bey ile çalıştığıma çok memnunum.

  Orhan YÜCEL - 08/07/2023
 • Danışman : Cenk Uysal

  Emlak konusun da bir numara diyebiliriz aylardır kiralık ev arıyordum sağolsun kendisi bana bu konuda çok içden ve yakın dost canlısı davrandı kendi bütceme ekonomime uygun bir daire bulmak için çok çabaladı eline emeğinize sağlık cenk bey teşekkür ederim iyi çalışmalar 😊🙏

  Çağlar yalıncaklı - 08/07/2023
 • Danışman : Cenk Uysal

  Cenk Bey ile çalıştığım için çok memnun kaldım, çok çalışkan ve işini severek yapan bir danışman. Tavsiye ederim.

  Murat Kaan Kesen - 08/07/2023
 • Danışman : Sertan Bacak

  Sertan bey işinde başarılı bir gayrimenkul Danışmanı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle görüştüm. Evimi kısa sürede kiraya verdi. Ayrıca yatırım yapmam konusunda tavsiyede bulunarak, yurtiçi ve yurtdışındaki anlaşmalı projelerinin tanıtımını yaparak bana destek oldu. Kendisi artık benim Yatırım uzmanımdır. Özellikle arsa arazi konusunda ki tecrübeleri benim için önemli. Bende gönül ferahlığıyla tüm yakınlarıma Sertan beyi tavsiye ediyorum. Eğer sizde profesyonel bir yardım almak isterseniz Sertan beyle tanışın derim.

  Hüseyin Tok - 25/06/2023
 • Danışman : Duygu Ayan

  Duygu hanıma kiralama sürecinde bize gösterdiği içtenliği ve pratik yönlendirmeleri için çok teşekkür ederiz.

  Çığıl Gürsular - 17/03/2023
 • Danışman : Duygu Ayan

  Kendisine çok teşekkür ederim Çok uyumlu çalışmayla başarılı bir iş yapmış olduk tekrar tekrar teşekkür ederim

  Cüneyt bozkurt - 03/03/2023
 • Danışman : Duygu Ayan

  Duygu hanım Evimizin kiralama işinde çok yardımcı oldu Teşekkür ederiz

  Halime Bozkurt - 02/03/2023
 • Danışman : Duygu Ayan

  Mesleki olarak düzgün ve özverili davranışları ile yardımcı oldu. Gerek alıcı gerekse satıcının haklarını gözetmesi nedeniyle eşim ve ben kendisine teşekkür eder. Başarılar dilerim

  Mehmet Ferten - 24/02/2023
 • Danışman : Melih Tolga

  Evimin kiralanma süresinde Melih beyin samimi, yardımsever içtenliği için teşekkür ederim. En kısa zamanda evimiz kiralandı. Kendisiyle diğer evlerimin kira ve satışı için her zaman kendisiyle çalışacağım. Güven benim için çok önemli. Melih beye tekrar teşekkür ederim.

  Güler Ç. - 22/02/2023
 • Danışman : Duygu Ayan

  Duygu hanım ihtiyaçlarımızı çok iyi anlayıp bize güzel alternatifler sundu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. İleride bölgede ev arayışına geçtiğimizde Duygu hanım ile tekrar çalışmak isteriz; tüm dostlara tavsiye ederiz.

  Hitay Özbay - 21/02/2023
 • Danışman : Duygu Ayan

  Duygu Hanım'ın sempatik ve güler yüzlü tavrı, işine verdiği önem ve sorumluluk duygusu, aldığı işi en kısa sürede bitirme becerisi ile bu alanda kesinlikle tercih edilmesi gereken bir danışmandır. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

  Gülay Akpınar - 21/02/2023
 • Owner : Seher Aydoğan

  Sevgili Seher hnm in guler yuzlü durüst ,guvenilir hızli cozum odakli calismasi sayesinde evimi sattim.Tekrar başvuracagim emlak danismanim kendisi olacak.Cok tesekkur ediyorum.Basarilar diliyorum.

  S.I - 29/09/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Seher hanım saat fark etmeksizin sürekli tüm isteklerime anında cevap veriyor. Evimi çok güvenerek emanet ettim ve bana çok hızlı bir şekilde en iyi profildeki kiracıyı buldu. Müsterisinin isteklerini bu kadar hızlı halleden, güler yüzlü ve işini bu kadar severek yapan biriyle çalıştığım için çok memnunum.

  Emine Ozfevzi - 13/09/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  İnanilmaz özverili ve hizli. Danişman olarak her zaman destek gosterdi. Cok kisa zamanda iki evinizi satip, istedigimiz yeni evi almamiza tüm asamalarda destek oldu. Tekrar bir danismana ihtiyacim olursa yine Seher Hanim i mutlaka ararim👍🏻

  Gözde Demirsoy - 13/09/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Kisa zaman icerisinde evlerimizin 2 tanesini degerinde satilmasi ve yeni evimizin alimi konusunda saat veya haftasonu gozetmeksizin gosterdiginiz destekleriniz ve basarili alim satimlariniz icin tesekkur ederim.

  Kursad Sefik Demirsoy - 13/09/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Seher Hanımın desteği ile hızlı ve güvenli bir alışveriş oldu. Başka fırsatlarda çalışmak dileği ile. Teşekkürler.

  Murat E. - 21/07/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Seher Hanım’ın çalışma disiplini ve hızlıca istenilen sonuca bizi ulaştırması bizleri çok mutlu etti, bundan sonra tüm gayrimenkul işlerimizde kendisiyle memnuniyetle çalışırız. Çok teşekkürler.

  Lâl Ertgrl - 19/07/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Seher Hanım işini çok güzel ve ciddiyetle yaparak, satın almamıza aracılık ettiği konut hakkında çok güzel bilgilendirme yaparak, satış sürecini gayet rahat ve güvenli şekilde yönetti, kendisine güleryüzü ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

  YAHYA MURAT Kurt - 19/07/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Seher hanım ile tanışmamız haftalardır takibinde olduğum ve günlerce bir çok emlakci ile görüşüp çözüme kavusturamadigim daire kiralama işimi şehir dışında olmama ragmen ve hiç yüz yüze görüşme imkanımız olmadan ,Evi dahi gezip görmeden samimiyeti ,güvenilirliği ve aileden biriymiscesine özverisi ve ilgisi sayesinde istediğim daireyi istediğim fiyatlarda ve yalnızca Bi kaç saat içinde tuttum. Kendisi ile tanıştığım icin çok şanslıyım. Çok teşekkür ediyorum tekrar:)

  Betül ışık - 07/07/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Seher hanım bir başkadır. Şu ana kadar çalıştığım en yetkin ve profesyonel danışmandı. Gerek iş ahlakı gerek güler yüzü gerek samimi tavırlarıyla ev satış sürecimizi başından sonuna kadar takip ederek bizi mutlu sona ulaştırdı. Gönül rahatlığıyla, Seher hanım ile çalışmayı herkese tavsiye ederim.

  Beren Ateş - 29/06/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Seher Hanım işinde profesyonel olduğunu hissettirebilen bir insan. Kendisiyle her türlü emlak ile ilgili işlerimde gönül rahatlığıyla çalışmaya devam ediyorum.

  Egemen H. - 20/06/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Gayrimenkul alım-satım ve kiralama gibi süreçler, eğer profesyonel olarak bu işle uğraşmıyorsanız hayatın doğal akışını bozan, ciddi stres yaratan ve bizi zorlayan süreçlerdir. Bu nedenle bu durumlarda ihtiyacımız olan ilk konu işine hakim, güvenilir bir gayrimenkul danışmanı ile tanışmaktır. Seher Hanım bu tanıma fazlasıyla uyan ve oldukça da samimi bir danışmandır. İyi ki tanıdık iş birliğimizin devamı dileği ile...

  Gönenç AVCI - 16/06/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Her konuda yardımcı olduğunuz İçin ve hızlı sonuçlar aldığınız İçin çok teşekkürler.

  Gökay Türkcan - 16/06/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Seher Hanım iletişimi kuvvetli - gerek kişiliği gerekse mesleki yetkinliği açısından kaliteli hizmet aldığım bir danışmandır. Teşekür ederim.

  Ali İhsan BARUT - 16/06/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Süreci oldukça dikkatli titizlikle takip eden , hızlı ve güvenli bir şekilde amaca ulaştıran bir iş ortağıdır. Saygılar.

  Halil yücel - 16/06/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Bence Ev alım satımı gibi çok önemli bir konuda en çok ihtiyaç duyacağınız şey paradan daha değerli olan GÜVEN dir. Seher Hanım bu konuda kesinlikle güvenilir ve işini profesyonelce titizlikle yapan bir insan. Yatırım amaçlı almak istediğim evi daha görmeden ve bana verilen bilgilere güvenerek aldim. İşlerimin yoğunluğundan dolayı ve hızlı hareket etmek adına Alım konusunda tüm işlemleri Seher hanım a vekalet verdim ve tapunun çıkarılmasına kadar herseyi Seher Hanim halletti. Kendisine çok teşekkür ediyorum .

  Nejat Mert - 15/02/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Tanıdığım en hızlı, profesyonel ve güvenilir emlak danışmanı.. Seher hanıma destekleri için çok teşekkür ediyorum .

  Kıvanç Burdur - 30/01/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Güvenilir ve tecrübeli bir emlak danışmanı

  Tamer Özen - 28/01/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Normalde satış ve kiralamalarımı kendim yapan birisiydim ama bir şekilde Seher hanımla tanıştım ve 5-6 senedir de kendisiyle çalışıyorum; dürüstlüğü, işine bağlılığı, iş bitiriciliği ve dostluğuyla kendisinden çok memnunum. Çevremde kendisine yönlendirdiğim kişilerde çok memnun kaldılar ve Seher hanımla çalışmaya başladılar. Emlak sektöründe bir profesör varsa o da Seher hanımdır..

  Serkan E. - 28/01/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Seher hanımla 6 yıl önce Mavişehir’deki evimin satış sürecinde tanıştım. Bir terzi titizliğiyle sanki kendi evini satıyormuşcasına özen gösterip, kısa sürede istediğim fiyata satışı gerçekleştirdi. O günden beri onun üstüne profesyonel çalışan bir emlakçı tanımadım. Tüm dostlarıma ve arkadaşlarıma tavsiyede bulunuyorum. Emlak işinde güvenilecek tek isim.

  Mehmet M. - 26/01/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Seher Aydoğan hanım hem mesleki tecrübesi hem iş bitiriciliği aynı zamanda her 2 tarafı da korumaya çalışan titiz çalışma sistemi ile gönlümü fethetmiş emlakçıdır kendisi. Hem ev satma hem kiralama işlemlerimi güven içinde gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Bilge aslan - 26/01/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Kendisi ile 2-3 kiralama ve 2-3 satış işlemimiz oldu. Emlak danışmanlığı işinin profesyonelce nasıl yapılması gerektiğini yaşayarak tecrübe ettik. İşlemler sırasında hem bizim hem de karşı tarafın memnun ayrılması başarısının sırrı. Hakedilmiş bir kariyer…

  Volkan Armagan - 25/01/2022
 • Owner : Seher Aydoğan

  Evimizin, hem kiralama ve 3 yıl sonraki satış aşamasında ilgisi, bilgisi ve iş bitiriciligi ile ezber bozan yeni nesil emlakçımıza herşey için çok teşekkur ederiz.

  Anıl - 25/01/2022