OFİS HAKKINDA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Owner : Asuman Kavi Balcıoğlu

  Asuman hanım sayesinde Tuzla’da bulunan sanayi sitesi arsamı kısa süre içinde sattım Satış sürecinde her gelişmede beni arayarak bilgilendirme yaptı kendisine teşekkür ediyorum Tekrar çalışmak isterim Saygılarımla

  Tayfun atik - 18/01/2024
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Bilsen Hanım konusunda uzman, güvenilir ve çok yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim. Etrafımda ki kişilere, emlak ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile sizden bahsediyorum ve yönlendiriyorum. Olumlu tutumunuz sayesinde her proje sizinle beraber kolay hale gelmektedir. Teşekkürler.

  Anıl Altıntaş - 05/10/2023
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Çözüm odaklı yaklaşımı, ilgisi ve pozitif bakış açısı için teşekkür ederim.Puan 10

  Hamza Özkanlı - 05/10/2023
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Tuzla'da öğrenim görmekteyim, ev kira süreçlerine pek hakim olmasam da Bilsen Hanım evi görmek için aradığım andan kontrat imzalama anına kadar, hatta sonrasında elektrik su gibi fatura işlemlerini üstüme almam konusunda bile her konuda her an yardımcı olmaya çalıştı. İşini özenle yapan bir emlakçı olduğunu düşünüyorum.

  gizem filiz - 01/10/2023
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Bilsen hanım işini çok düzgün ve samimi yapan, içtenlikle yardımcı olan iyi bir danışman. Kızımıza ev kiralarken yaklaşımı ve özenli davranışları bizi çok mutlu etti.

  Serdar Filiz - 01/10/2023
 • Owner : Funda Vurucu Dumlu

  Funda Hanım ile birkaç projede çalışma fırsatımız oldu. Kesinlikle kendisi alanında uzman ve konu ile alakalı yaklaşımları çok yenilikçi. Ofislerini son çalışmamızda ziyaret etme fırsatımız oldu. Bu alanda ciddi emek vererek eğitimli çalışan çizgisinde ilerleyerek hizmet vermekteler. Profesyonel anlamda ve kurumsal projelerinizde tercih etmenizi öneririm. Bizim çalışma alanımız arsa ve fabrika alanları oldu. Kendilerine ve ofis çalışma arkadaşlarına ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Hamdi Dönmez - 09/09/2023
 • Owner : Funda Vurucu Dumlu

  Coldwell Banker Turkiye'den ev kiraladık. İlk irtibatını tesisinden kira sözleşmesinin imzalanması kadar olan süreçte son derece profesyonel ve ciddi bir hizmet aldık. Funda hanım süreci bizzat kendisi yönetti, kusursuzdu teşekkürler.

  MUHİTTİN YENİKEÇECİ - 27/07/2023
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  BİLSEN hanım,kiralık daire ile ilgili ilk temas kurmamızdan sonra samimi ,yapıcı,çözumsel tavırlarıyla destek oldu ve kontrat aşamasından taşınmamızdan sonraki sürece kadar hep destek ve yardımcı olmuştur.Profesyonelliğinden ve samimiyetinden ötürü çok teşekkür ederim kendisine iyi çalışmalar dilerim.

  H.Onur İŞERİ - 27/02/2023
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Bilsen Hanım, evi görmek için yaptığımız ilk telefon görüşmesinden sözleşmeyi imzaladığımız son ana kadar her aşamada bize çok yardımcı oldu. Sürekli ulaşılabilir olması ve tüm sorularımıza anlayışla ve içtenlikle yanıt vermesi süreci bizim için oldukça kolaylaştırdı. Bizi sadece bir müşteri olarak görmediği, hoş sohbeti, sabrı ve özellikle İstanbul gibi bir şehirde çok zor olan taşınma sürecini böylesine kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederiz.

  Onuralp Özüünlü - 17/02/2023
 • Owner : Funda Vurucu Dumlu

  Onun sayesinde istediğim proje sahibi oldum ne diyebilirim ki herkes gözü kapalı talebini iletebilir çözeceğinden emin olabilirsiniz onunla karşılaştığım için bu dünyanın gerçekten şanslısıyım keşke keşke daha önce karşılaşsam çok daha karlı işler yapardım.. Funda hanım a çoook tşk ediyorum zekası pratikliği dürüstlüğü istenen bilgiyi açıkca sunuşu hayatımdan eksik olmasın

  Dilek k - 31/08/2022
 • Danışman : Sinan Bilişli

  Sayın Sinan Bilişli Evimizin satış aşamasında yaptığınız hizmet ve ilgiden çok memnun kaldık. Herşey için çok teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileğiyle,

  RECEP KAÇAR - 20/05/2022
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Maltepe’den ev satın alırken Bilsen Hanım ile çalıştık, başka şehirde olmamıza rağmen bize oldukça güven verdi, bütün sorularımızı mesai saati farketmeksizin cevapladı, koordinasyonu sağladı ve sayesinde sorunsuz bir şekilde işlemleri tamamladık. İşlemler tamamlandıktan sonra bile belediye emlak işlemleri, site ile ilgili yapılacak işlemler konusunda da hep yanımızda idi. Kendisine herşey için çok teşekkür ederiz.

  Banu Çakır - 18/04/2022
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Merhaba gayrimenkul satınalma sürecinde işinin gereğini hakkıyla yapan bir kişi. teşekkürler

  Murat bey - 11/01/2022
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Bilsen hanimla yillardir calisiyoruz, evimizin kiralamasinda ve satisinda gösterdigi ilgi ve dürüstlükten cok memnun kaldik. işinin hakkini veren ve düzgün yapan nadir insanlardandir. tesekkur ederiz

  Volkan Diler - 07/01/2022
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Birsen Hanim evim icin her zaman uygun kiracilar bulup, hic sorun yasamamami saglamistir. En sonunda yine evimin satisindaki sorunsuz surecte bana yardimlarindan dolayi kendisine tesekkur ederim.

  Arzu Diler - 06/01/2022
 • Danışman : Sinan Bilişli

  Emlak danışmanımız Sinan Bey'in gayrimenkul konusunda tecrübeli, bilgili, güler yüzlü, ne istediğimizi, ne beklediğimizi çok iyi anlayıp sözleşmeyi de her türlü detayları profesyonelce ve titizlikle hazırlamıştır. Sinan Beyle çalışmaktan son derece memnun kaldık. Sinan Bey ve Coldwell Banker Power Gayrimenkul ailesine teşekkür ederiz

  Seher Batman Karakoca - 13/12/2021
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Danışmanım bilsen hanım gerek özverisi özeni gerekse verdiği güven ile bu anlaşmadaki huzur ortamını en iyi şekilde sağlamıştır.Kendisine teşekkürlerimi sunmakla beraber başarılarının özeninin ve güveninin devamını dilerim.

  Baybars Kocatepe - 11/02/2021
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  Bilsen Hanım Fenerbahçe Dalyan'daki dairemizin kiralanması sürecinde gayet titiz çalıştı ve kısa sürede uygun kiracı adayları bularak sürecin sonlandırılmasında emek verdi. Değerli emekleri ve katkıları için kendisine teşekkür ederiz.

  Şansal İlgün - 13/01/2020
 • Danışman : Bilsen Yıldırım

  İşlemlerimin takibi ve ihtiyaçlarım doğrultusunda yardımları uzlaşma sağlama iş birlikleri için teşekkür ederim.

  Cavit çetin güner - 08/01/2020
9.000.000 ₺
Satılık
15.000.000 ₺
Satılık
14.250.000 ₺
Satılık
4.900.000 ₺
Satılık
İstanbul-Anadolu / Maltepe MALTEPE MERKEZİ KONUMDA KİRALIK
20.000 ₺
Kiralık
12.950.000 ₺
Satılık
4.000 ₺
Kiralık
50.000 ₺
Kiralık