OFİS HAKKINDA

Dünyanın ilk Gayrimekul Danışmanlık Firması Coldwell Banker,

1906 yılında San Francisco, A.B.D.'de kuruldu. Geride kalan 115 yıllık tarihinde konut,lüks konut,ve ticari konut alanlarında gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vererek, dünyanın bir numarası olmayı sürdürmektedir. Üstün hizmet kalitesi ile milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır.

6 kıtada ve 53 ülkede, 3657 ofis ve 113.953'ü aşkın gayrimenkul danışmanı Türkiye’de 8 yılda 28 şehirde 150 ofis 1714 Gayrimenkul Danışmanı ile büyük CB ailesi, profesyonel gayrimenkul danışmanıyla Konya City 42 Gayrimenkul ile yolları birleştirerek yeniden doğuşu ile birlikte Konya Coldwell Banker Dinamik ofisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Her geçen yıl daha da büyüyerek Türkiye'de Gayrimenkul Sektörünün öncü kuruluşu olmayı hedeflemiş ve yoluna hizmet kalitesinden ödün vermeden devam etmektedir.

Konya bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler,Arsa –Arazi,Ticari Satılık-Ticari Kiralık ve benzeri Gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde Gayrimenkullerinizin Satışını ve Kiralamasını üstlenebilir,talep ettiğiniz Gayrimenkul özellikleri ,konumuyla ilgili araştırma yapabilir ve sizleri en doğru şekilde bilgilendiririz.

Gayrimenkul sektörünün kurumsal ve markalaşma düzeyinde etik kurallara uyarak daha da büyüyeceğimize inanıyoruz. Şirketimize gelen bütün işlerimizi, disiplin ve ekip çalışmasıyla marka ve kurum altında değerlendirmek hedefimiz. Kendimize güveniyoruz, şirketimize ve değerlerimize güveniyoruz, ekibimize ve iş ortaklarımıza güveniyoruz, içinde yer aldığımız sektöre güveniyoruz. Konya’da Uluslararası tek Kurumsal Firma olan Coldwell Banker Dinamik ofisimize bekleriz.

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul sektöründe tüm müşterilerimize, yatırımcılarımız, iş ortaklarımıza fark, fayda, fırsat, kazanç ve kâr yaratmak.

VİZYONUMUZ

Yarattığımız fark, fayda ,kazanç ve kâr fırsatları ile gayrimenkul ile ilgili her konuda sizlerin aradığı ve önerdiği tek marka olmak..

Profesyonel Ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sizlerin mutluluğu bizlerin ilk önceliği ,sizler rahat edin bizler sizler için çalışalım…

Coldwell Banker DİNAMİK Ofisimiz Konya'da ilk ve Tek Kurumsal Firma,

İhsaniye Mah. / Selçuklu / Konya İletişim Adresi :İhsaniye Mah. Sultan Cem Cad. A plaza A blok No:35/403 Selçuklu / Konya


Ofisle İletişime Geçin

İhsaniye Mah. / Selçuklu / Konya İletişim Adresi :İhsaniye Mah. Sultan Cem Cad. A plaza A blok No:35/403 Selçuklu / Konya

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Ahmet beyden önce alıcı taraf sonra da ev sahibi olarak danışmanlık hizmeti aldım. Özellikle ofis satışı sırasında ve sonrasındaki deneyimim bugüne kadar diğer emlakçılardan hiç emlak hizmeti almadığımı gösterdi. Kendisi oldukça profesyonel ve sizin tüm ihtiyaçlarınızı bilen ve sizin lehinize yönlendiren bir danışman. Bu süreçlerde güvende hissetmek oldukça önemli. Ahmet bey de gerek kurumsal yapıları gerekse kişilik özellikleri ile bu güveni her iki tarafa da sunuyor. Bu danışmanlık hizmetini aldıktan sonra kolay kolay başka bir emlakçılık hizmetini beğeneceğimi zannetmiyorum.

  Umut Gönülalan - 27/12/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Ahmet beye özverili çalışması ve verdiği katkılardan dolayı teşekkür ederiz..

  Süleyman kudret uyar - 21/12/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Sevgili Ahmet bey satış öncesi ve sürecinde verdiğiniz destekler bilgiler ve harcadığınız yoğun mesai için teşekkür ederiz. Umarım tekrar çalışma fırsatı buluruz.iyi çalışmalar dilerim

  İbrahim Safa Uyar - 21/12/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Ahmet bey son derece kibar ve işini iyi yapan bir danışman. Kendisini tanıdığıma memnun oldum.umarım uzun süre birlikte çalışırız

  Kayhan şahan - 15/11/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Temaşehirde konut kiralama sürecinde yardımları ve desteğini esirgemeyen ve evlenmeden önce aradığımız evi bulmamızı sağlayan Kürşat beye çok teşekkür ederiz. Güleryüzü ve iyi niyeti ile hep yanımızda hissettik.

  Çağlar Aktaş - 12/11/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Brıtıshtown dil okulları olarak Şefikcan da bulunan dükkanı kiralayarak çiçek gibi bir kurum yapmamızı sağlayan, kiralama sürecinde samimiyetini ve abi desteğini bizden esirgemeyen, en kıymetlisi süreç bittikten sonrada her türlü desteği veren bir gayrimenkul danışmanı. En güzeli de bir kurum ve bir abi kazanmak. Her şey için teşekkürler Ahmet abicim 🙏☺️

  Büşra Sağlam - 02/11/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Ahmet Kürşat beyin vasıtasıyla emlak satın aldık. İşini hakkıyla yapan bir beyefendi. Kendisi Saygılı, ilgili ve görgülü bir kişiliğe sahip. İşin zor kısmını bizlere yansıtmadan halletti. Kendilerinden çok memnun kaldık. Emeği geçen bütün ekibe teşekkürü kendime bir borç bilirim. Saygılarımla

  Cebrail Soltanov - 03/06/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Ahmet Kursat bey bize cok yardimci oldu. İslemlerimiz kisa surede gerçekleşti. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederim.

  Zeki Colak - 28/05/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Ahmet Bey bizim bir iş yerimize kiracı buldu. Kendisi aklımızda oluşmuş olan emlakçı profilini tamamen değiştirdi. Çalışkanlığı azmi ve dürüstlüğüyle ön plana çıkan bir insan. Çok başarılı olacağına inanıyorum. Allahım yolunu açık etsin.

  Mustafa Özden - 17/03/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  İlgisi alakası ve yardımlarından çok memnun kaldım ahmet beyin yaklaşımı ve tavırları güvenilir ve sağlam bir firma da iyi bir müşteri temsilcisi olduğunu gösteriyor

  Muhammed talha Karatoprak - 13/02/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Ahmet Kürşat Bey ile ofis kiralama hizmeti ile ilgili çalıştık. Kendisi güler yüzlü ve gayet ilgili biri. Verdikleri hizmet için kendisine çok teşekkür ederiz. Memnun kaldık.

  Abdullah Sayacı - 12/02/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Ahmet Bey samimi, saygılı tavrı ile yaptığı işteki titizliği ile bana yardımcı olarak gönlümüzü fethetmiştir. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum Ahmet bey. İyiki sizi tanımışız, teşekkürler. İyiki varsınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Nail Aygündüz - 11/02/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Ahmet beyin nezaketli, nayif, olgun tavırları ile bana yaklaşımı çok güzel ve iyiydi. Konutu mu kiralama konusunda göstermiş olduğu gayret ve özveri takdire şayandır. Kendisine sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Nail Aygündüz - 11/02/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  İlk defa firmanızla çalıştım. Tarafsız bir davranış şekli ile beni çok memnun etti. Tam istediğim kriterlerde bir kiracı bulundu. Bundan sonraki emlak işlerim de kesinlikle Ahmet beyle çalışacağım dostlarımada tavsiye etmeye başladım. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir emlak danışmanı, Ahmet beye ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim

  ABDULKADİR ÇETİN - 11/02/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Belli bir bütçem vardı, neler yapabilirim diyerek Gayrimenkul Danışmanım Ahmet Kürşat bey ile istişare ettim. Istişare sonucunda bana Firma Yön.Kur.Bşk. Selman Çifçi Bey ile harika bir teklif ile geldiler, Konyamızda geç kalan bir hizmetin öncüsü olduklarını ilettiler ve beni proje ortağı yaptılar. Küçük rakamlara çok güzel gelirler elde etmemi sağladılar. Kendilerine canı gönülden teşekkür ederim. Ayrıca Dünya Markası olan Coldwel Bankerin Konyada tek temsilcisi olmaları da ayrıca gurur kaynağımız olmuştur. Çünkü yaptıkları profesyonel hizmetin karşılığı böyle bir marka ile şirket evliliği yapmalarını gerektiriyordu ve bunu gerçekleştirdiler. Konyamızdaki uluslararası profesyonel firma eksikliğini ve bu boşluğu dolduracaklarına inancımız tamdır. Gerçekleştirdiğimiz işlem sonrası ve öncesinde ikili ilişkileri güler yüzlü samimi güven veren yüzleri ile unutulmayacaklar arasına çoktan girdiler... İyi ki varsınız Ahmet Bey, Selman Bey... İyi ki yatırım danışmanımızsınız.

  Muaz Gülyiğit - 24/01/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  Ahmet bey çok nazik ve güler yüzlü işinde başarılı,başarılarının devamını diliyorum saygılar..

  Erdal Şahin - 20/01/2021
 • Danışman : Ahmet Kürşat Batur

  AHMET KÜRŞAT BEY İLE KONYA MERKEZ ZAFER MEYDANINDA BULUNAN İŞ MERKEZİNDEKİ OFİSİMİZİN KİRALANMASI İÇİN TANIŞTIK VE ÇALIŞTIK. ARACILIK SÖZLEŞMESİ İŞLEMLERİN BAŞLAMASINDAN OFİSİN KİRALANIP KİRACIMIZ İLE KONTRATIMIZ YAPILMASI AŞAMASINA KADAR TÜM SÜREÇLERDE ÇALIŞLARINDA PİRENSİPLİ VE ÖZVERİLİ İŞ AHLAKINDAN DOLAYI KENDİSİNE ÖNCE TEBRİK SONRA TEŞEKKÜR EDERİM. BENİ HER AŞAMADA BİLGİLENDİRDİ VE İLGİLENDİ. VE OFİSİMİZDE KENDİ KİRALAMA ÇABAMIZLA YAKLAŞIK 6 AYDIR BOŞKEN . AHMET KÜRŞAT BEYLE PROTOKOL İMZA ETMEMİZDEN HEMEN SONRA ÇOK KISA BİR SÜREDE KİRALANMASIDA AYRICA TAKDİR EDİLECEK BİR UZMANLIKTIR. TEKRAR TEBRİK EDİYORUM. BUNDAN SONRADA DİĞER GAYRİMENKULİŞLEMLERİMİZDE DE KESİNLİKTE İLK BAŞVURACAĞIMZ GAYRİMENKUL DANIŞMANIM OLACAKTIR. KENDİSİNE HAYIRLI İŞLER VE MESLEK HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM..

  M.ÖNDER KELEK - 20/01/2021