OFİS HAKKINDA

Dünyanın ilk Gayrimekul Danışmanlık Firması Coldwell Banker,

1906 yılında San Francisco, A.B.D.'de kuruldu. Geride kalan 115 yıllık tarihinde konut,lüks konut,ve ticari konut alanlarında gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vererek, dünyanın bir numarası olmayı sürdürmektedir. Üstün hizmet kalitesi ile milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olmaktadır.

6 kıtada ve 53 ülkede, 3657 ofis ve 113.953'ü aşkın gayrimenkul danışmanı Türkiye’de 8 yılda 28 şehirde 150 ofis 1714 Gayrimenkul Danışmanı ile büyük CB ailesi, profesyonel gayrimenkul danışmanıyla Konya City 42 Gayrimenkul ile yolları birleştirerek yeniden doğuşu ile birlikte Konya Coldwell Banker Dinamik ofisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Her geçen yıl daha da büyüyerek Türkiye'de Gayrimenkul Sektörünün öncü kuruluşu olmayı hedeflemiş ve yoluna hizmet kalitesinden ödün vermeden devam etmektedir.

Konya bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler,Arsa –Arazi,Ticari Satılık-Ticari Kiralık ve benzeri Gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde Gayrimenkullerinizin Satışını ve Kiralamasını üstlenebilir,talep ettiğiniz Gayrimenkul özellikleri ,konumuyla ilgili araştırma yapabilir ve sizleri en doğru şekilde bilgilendiririz.

Gayrimenkul sektörünün kurumsal ve markalaşma düzeyinde etik kurallara uyarak daha da büyüyeceğimize inanıyoruz. Şirketimize gelen bütün işlerimizi, disiplin ve ekip çalışmasıyla marka ve kurum altında değerlendirmek hedefimiz. Kendimize güveniyoruz, şirketimize ve değerlerimize güveniyoruz, ekibimize ve iş ortaklarımıza güveniyoruz, içinde yer aldığımız sektöre güveniyoruz. Konya’da Uluslararası tek Kurumsal Firma olan Coldwell Banker Dinamik ofisimize bekleriz.

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul sektöründe tüm müşterilerimize, yatırımcılarımız, iş ortaklarımıza fark, fayda, fırsat, kazanç ve kâr yaratmak.

VİZYONUMUZ

Yarattığımız fark, fayda ,kazanç ve kâr fırsatları ile gayrimenkul ile ilgili her konuda sizlerin aradığı ve önerdiği tek marka olmak..

Profesyonel Ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sizlerin mutluluğu bizlerin ilk önceliği ,sizler rahat edin bizler sizler için çalışalım…

Coldwell Banker DİNAMİK Ofisimiz Konya'da ilk ve Tek Kurumsal Firma,

İhsaniye Mah. / Selçuklu / Konya İletişim Adresi :İhsaniye Mah. Sultan Cem Cad. A plaza A blok No:35/403 Selçuklu / Konya


Ofisle İletişime Geçin

İhsaniye Mah. Sultan Cem Cad. A Plaza A Blok No:35/403 Selçuklu/Konya

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Onur Şimşek

  İşini profesyonel bir şekilde yapan, güler yüzlü samimi biri satış işlemlerimi kısa sürede hallederek beni büyük bir dertten kurtardı. Alıcının ve satıcının hakkını gözeterek işini yapıyor. Onur bey ve bütün mesai arkadaşlarına çok teşekkür ederim.

  Ali Özen - 03/06/2022
 • Danışman : Onur Şimşek

  Guler yuz ve ilgi alakalarindan oturu cok tesekkurler alanin ve satanin haklarini hakkiyla savunan guveninil bi firmadir

  Osman Tüzmen - 20/05/2022
 • Danışman : Onur Şimşek

  Bizim işimizle aynı kendi işleri gibi gören güler yüzlü kaliteli ve kurumsal herkese tavsiye edebileceğim bir firma kendilerine çok teşekkür ederim

  Lokman recep kuş - 20/05/2022
 • Danışman : Onur Şimşek

  Öncelikle çok teşekkür ederiz tüm ekip arkadaşlarınıza Onur bey başta sizlere...2 ay içerinde ben ve aileme ait konutlari en hızlı şekilde sattığıniz için çok teşekkür ederiz.Durust başarılı ve guler yüzünüz ile yapmış olduğunuz işlerde başarılar dileriz.Yolunuz açık olsun maşallah çok çok guzler yüzünüz ile sizler müşteri kazanıyorsunuz

  Deniz Aydemir - 20/05/2022
 • Danışman : Onur Şimşek

  Çok Başarılı Güvenilir Gerçek Bir Gayrimenkul Danışmanı

  Yasin Bozoğlu - 30/03/2022
 • Danışman : Onur Şimşek

  Gayrimenkul alım satımı

  Yasin Bozoğlu - 30/03/2022
 • Danışman : Onur Şimşek

  Onur beyden çok memnun kaldık iş hayatında başarılar dileriz

  Hüseyin Ali Karakaya - 17/02/2022
 • Danışman : Onur Şimşek

  Satış sürecindeki ilgisinden ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki tanıdık.

  Durmuş Tunç - 17/02/2022
 • Owner : Selman Çifci

  Selman beyin nezaketli yaklaşmasıyla bu ticareti gerçekleştirdik.ilgi ve yoğun alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Güven verici yaklaşımından dolayı ayrıca Teşekkür ederim.

  Mehmet öZkan - 15/02/2022