OFİS HAKKINDA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Songül Saraçoğlu

  Karşıyaka'da annem için bir kiralık daire tuttuk ve Songül Hanım her aşamada çok yardımcı oldu. Yeni olduğu için dairenin elektrik, su ve doğalgaz aboneliği yoktu. Belgelerle abonelik merkezine gidip başvuru yapmak gerekiyordu, ancak ev sahibi İzmir dışında olduğu için ilgilenemedi. Annem yaşlı olduğu için bu konularla ilgilenmesi zordu. Ben İngiltere'de yaşıyorum ve internetten işlemlerde yardımcı oluyorum. Ne yapacağımızı düşünürken, Songül Hanım sağ olsun, annemi alıp su ve doğalgaz abonelik merkezine giderek işlemleri halletti. Doğalgazın bağlanması için gerekli tüm işlemlerle de ilgilendi. Ayrıca, bir nakliye firması bulmamız gerektiğinde Songül Hanım araştırıp firmalarla konuştu ve konuyu çözdü. Klimanın taşınması konusunda da bir klima servisi bulup ayarladı. Songül Hanım, görevinin ötesinde bize çok yardımcı olduğu için kendisine minnettarız. Annem de çok memnun kaldı. İzmir'de bir emlakçıya ihtiyacınız olduğunda, kesinlikle Songül Hanım ile çalışmanızı tavsiye ederim.

  Erdinç A. - 02/07/2024
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Teşekkürler sevgili Tolga. İşlemler, senin varlığınla daha güvenli oluyor, insan arkasına bakmıyor.

  Orhan yüksel - 07/05/2024
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Tolga Bey iletişimi oldukça kuvvetli, işine hakim. Desteği için teşekkürler.

  Yusuf Erden - 06/05/2024
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Tolga bey ile hayalimizdeki eve kavuştuk. Profesyonel yaklaşımı ile bize önce güven, sonra yol gösterdi. Kendisine teşekkür ederiz.

  Bilgin YENER - 06/05/2024
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  tolga beyle iki kiralam iṣlemi gercekleṣtirdim.cok memnun kaldım.iṣini iyi takip edip en kısa sürede sonuçlandırması ve sonraki süreçlerde herzaman yanımızda olması beni etkileyen tarafi oldu.gonul rahatligiyla tsvsiye ederim.tesekkurlr tolga bey.

  Ahmet Çelikkaya - 20/10/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Kendisi her anlamda çok yardımcı oldu bize çözüm odaklı ilerlemeye çalıştı kendisi yurtdışına gitmesi sebebiyle arkadaşı Adnan beyi bize refakat etti ve kendisi de aynı şekilde çok yardımcı her konuda bir emlakçıdan daha fazlası biz şehir dışından tasıncaz ve bu süreçte bize sadece ev konusunda değil diğer konularda desteklerini esirgemediler gerçekten muhteşem bir ekip asla pişman olmazsınız bir emlakçıdan daha fazlasılar gerçekten diğer emlakçılar gibi asla değiller ve iyi niyetlerinden asla şüphe duymadan emin ellerde olduğunuzu bilerek çalışabilirsiniz hersey tekrardan teşekkür ederiz

  Çağla nur serinpınar - 17/10/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Girne Bulvarı'ndaki evimizin satışında her konuda bize yardımcı olan, bilgilendiren her aşamada yanımızda olan Tolga Bey'e çok teşekkür ediyoruz. Sıcak samimi ve güvenilir kişiliği inedeniyle kendisi ile çalışmaktan çok mutlu olduk...

  Zeynep Sezen Erdem - 03/10/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Tolga beye öncelikle çok teşekkür ederim.işinde tam bir profesyonel.Çok iyi takip ediyor.hızlı seri çalışmayla , başarılı irtibat ile, güzel sonuçlandırıyor.Güzel bilgileri ile,bizleride yönlendirmesi ayrı bir güzellik.kendisinin bu güzel çalışmalarının daim olması dileğiyle...kutlarım..

  Ali Osman güleşir - 01/10/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Tolga bey, hem nezaketi, hem profesyonelliği, hem de iş bitirici yaklaşımı ile kiralama sürecimizi çok kolay yönetti ve sonuca bağladı. Çok teşekkürler...

  Özkan Erden - 01/10/2023
 • Danışman : Aras Arya

  Ben Aras Bey'in gayrimenkul danışmanlığı ile bir ev aldım. Benim istek ve beklentilerine uygun ve butcemede uygun olarak en uygun evi ilk seferde gösterdi ve satın alma sürecini profesyonel bir şekilde yürüttü. Bundan sonraki alım ve satimlarda ve bu konularda tavsiye edeceğim ve yardım alacağım tek kişidir.

  Ayten Ates - 11/09/2023
 • Danışman : Aras Arya

  Very talented and active also fair

  Kaveh Honarmandi - 30/08/2023
 • Danışman : Aras Arya

  Karşıyaka'daki satılık evin alım işlemlerini birlikte gerçekleştirdiğimiz Aras Bey, son derece ilgili, açık sözlü ve her konuda bize bilgi verip yardımcı olabilecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyduk. İlgi ve desteği için tekrar teşekkür ediyorum.

  Özgür Arar - 21/08/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Tolga Bey,sonuç odaklı yaklaşımıyla oldukça proaktif ve işbirlikçi bir şekilde evimizi kiralamamızı sağladı. Sözleşme sonrasında da, desteklerini bizden hiç esirgemedi. Kendisiyle çalışmak oldukça konforlu ve keyifliydi, kiralama yada satinalma oncesinde kendidinin uzmanlığına başvurmanızı tavsiye ederim.

  Berna POYRAZ - 16/08/2023
 • Danışman : Ahmet Tolga Boynuyoğun

  Tolga bey ile iki işlem yaptık... İki işlemden de çok memnun kaldım... Konusunda tecrübeli ve çok yardımcı oluyor... Her türlü işinizde güvenle kendisine danışabilirsiniz...

  Sadık Erdem - 16/08/2023
4.250.000 ₺
Kiralık
80.000.000 ₺
Satılık
10.900.000 ₺
Satılık
7.000.000 ₺
Satılık
3.000.000 ₺
Satılık
20.000.000 ₺
Satılık
27.000 ₺
Kiralık