OFİS HAKKINDA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Tuncay Kurt

  Tuncay Bey şeffaflık ve özveriyle çalışmalarını sürdürdü. Kendisi tüm konularda bizi bilgilendirdi. İşini son derece düzgün yapan profesyonel birisi ile çalışmak istiyorsanız Tuncay Bey doğru bir adres olacaktır. Herşey için çok teşekkürler.

  Çağrı KALKANCI - 17/01/2023
 • Danışman : Tuncay Kurt

  Dürüst güvenilir ve işine son derece hakim bir gayrimenkul uzmanı.. Bursa Özlücedeki Dairemi 15 gün içinde sorunsuz sattı.Emekleriniz için teşekkür ederiz

  Özer Özveren - 09/11/2022
 • Danışman : Tuncay Kurt

  Danışmanımız Tuncay Bey pazar günü mesai saati dışında olduğu halde bizi kırmayıp ilgilendiğimiz daireyi gezdirdi.Guleryuzlu,nezaketli yaklaşımıyla tüm sorularimizi cevapladı.Satis sürecini de son derece problemsiz ve hızlıca yöneterek uzun süredir aradığımız eve ilanını gördüğümüz günden sadece 4 gün sonra sahip olmamizi sagladi.Her şey için teşekkür ederiz.

  Arzu Somay - 14/10/2022
 • Danışman : Tuncay Kurt

  Bu kadar işine hakim, kısa sürede sonuç alabilen bir dosta sahip olmaktan dolayı mutluyum Teşekkürler

  Yetkin Tekin - 20/08/2022
 • Danışman : Mert Sevi

  Mert bey ile kiralama işlemimizi gerçekleştirdik. Tüm sürecimizi şeffaf ve dürüst bir şekilde yürüttü her aradığımızda telefonun diğer ucundaydı her şey için teşekkürler. Genç ve önü açık bir danışman her zaman Mert bey ile çalışmak isteriz.

  Uğur Kaygısız - 10/03/2022
 • Danışman : Mert Sevi

  Saygılı ve konuya hakim bir danışman her zaman bilgi ve hizmet almak isterim. Tüm süreci samimiyet ve şeffaflık ile yönlendirdi. Hızlı kalite

  Muhammet Seçkin - 10/03/2022
 • Danışman : Tuncay Kurt

  Bi arazim vardi bikac emlakci araciligiyla satışa çikardik ama uzun süre satilmadi. Sonra Tuncay beyle tanıştık ve gercekten onu tanidiğima çok memnun oldum cok yardimci oldu ve arsamı kısa sürede ve değerinde sattı. Alan memnun satan memnun ayrildik. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve işinde başarilar diliyorum.

  Ridvan Tatli - 17/02/2022
 • Danışman : Tuncay Kurt

  Tuncay Bey'in emlak danışmanlığından çok memnun kaldım. Her konuda çok yardımcı oldu, sorunsuz bir alım satım yapıldı. Teşekkürler.

  Elif kişi - 17/02/2022
 • Danışman : Tuncay Kurt

  Tuncay beyle bir ev alımında tanıştık. Gayet açık ve şeffaf bir süreç sürdürdü. Karşılaşılan ufak tefek sorunlarda bütün tarafların çıkarlarını gözeterek özveriyle ve insiyatif alarak sorunları çözdü ve onun sayesinde güzel bir evi içimize sinerek almış olduk. Profesyonel insanlarla çalışmak her zaman güzel sonuçlanır. Kendisine teşekkür eseriyorum.

  Emrah şentürk - 04/02/2022
 • Danışman : Tuncay Kurt

  Sayın Tuncay Kurt (CB Ambiance) çok hızlı, profesyonel ve dürüst şekilde dairemi satmayı başardı. Kendisini gayrımenkul almak veya satmak isteyene şiddetle tavsiye ederim.

  Rahim Aktepe - 31/01/2022