OFİS HAKKINDA

Gayrimenkul’de “YENİ NESİL” Kurumsal Satış Yönetimi 

Coldwell Banker ZEN Gayrimenkul,  Kartal –Atalar’da sektöre farklı ve yenilikçi bakış açısını yerleştimek amacıyla kuruldu. Brokerımız Birgül Sarsın Dokuzcan’ın sektördeki bilgi ve tecrübesinin bir açılımı olan ZEN Gayrimenkul, “YENİ NESİL” Kurumsal Satış Yönetimi ile Gayrimenkul Sektörüne yeni bir soluk getirmek amacını taşıyor.

 

KURUMSAL SATIŞ YÖNETİMİ NEDİR?

Kurumsal Satış Yönetimini özetle Banka Portföyleri satış yönetimi olarak nitelendirebiliriz. Bankalar ipotek yolu ile hakları kendisine geçen taşınmazları ve edindiği mülkleri zaman içinde elinden çıkarmak ister. Birçok banka kendi bünyesinde bu taşınmazların envanteri, satışı gibi konularda ilgili bir birim oluşturmaya çalışsa da bu portföylerin takibi ve satışı konusunda yeterlilik sağlayamıyor.  ZEN Gayrimenkul olarak, biz bu noktada devreye giriyoruz ve bu portföylerin takibini, satışını profesyonel ekibimiz ve “YENİ NESİL” Kurumsal Satış Yönetimimizle gerçekleştiriyoruz.

NEDEN YENİ NESİL?

YENİ NESİL çünkü; ZEN Gayrimenkul bilgi, birikim ve tecrübeyi teknolojik alt yapısıyla birleştirdi.

YENİ NESİL çünkü; Halen devam etmekte olan Banka ve Kurumlara ait gayrimenkullerin satış ve pazarlama organizasyonunda bir çok Kurumsal Gayrimenkul Satış firması arasında ilk defa UYGULANAN yenilikleri yaratıyor.

 

YENİ NESİL çünkü; Teknolojik altyapısını sürekli geliştirirken, teknolojik değişimleri sürekli takip eden ve bu değişimlerin kişiler üzerindeki etkilerini (alım-satımda psikolojik etmenlerin değişimi gibi) inceleyerek UYGULANACAK yenilikleri planlıyor.

 

Kısaca;

COLDWELL BANKER ZEN GAYRİMENKUL; Gayrimenkul’de YENİ NESİL Kurumsal Satış Yönetimi sloganıyla, Türkiye’nin her yerindeki arsa-arazi-fabrika-ev gibi banka portföylerinin satış organizasyonlarını gerçekleştiriyor.

Coldwell Banker ZEN Gayrimenkul;

Profesyonel kadrosu, yenilikçi hizmet anlayışıyla Gayrimenkul Sektörüne yeni bir soluk getiriyor. Gayrimenkul Almak – Satmak – Kiralamak ve Yatırım yapmak için doğru yerdesiniz.

 


Ofisle İletişime Geçin

Doğu Caddesi Erdem Sokak 20/1

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Gizem Sakallı

  Kiralık dairem için verdiğim ilan sonrası tanıştığım Gizem Hanım ve İlyas Bey , iş yoğunluğumu üzerlerine alıp bana yardımcı oldular.Kendilerine teşekkür ederim.

  Sefa selvi - 18/03/2020
 • Danışman : Gizem Sakallı

  Coldwell Banker gayrimenkul şirketiyle sahibinden.com üzerinden verdiğim ilan vasıtasıyla önce Gizem hanımla ardından İlyas bey ile tanıştım. Kendim 3 aydır verdiğim ilanla satamazken sizin aracılığınızla 1 haftada satıldı. Meselenin müşteriye bu süreçteki iki taraflı güvenin önce inşa edilmesi gerektiğini tapu, iskan, kentsel dönüşüm arsa paylaşım gibi doğru bilgilerin önce inandırılması gerektiğinide farkettim. İşinin takibini yapan, gerekli bilgilendirmeleri de yaparak mülk sahibi ile alıcı arasındaki tüm süreçleri sabırla yöneten bu ekibe teşekkür ediyorum.:)

  Doğan Çivi - 05/03/2020
 • Danışman : Gizem Sakallı

  Coldwell Banker gayrimenkul şirketiyle sahibinden.com'daki bir ilan vasıtasıyla tanıştık. Gizem hanım ve İlyas bey sayesinde almak istediğimiz dükkanı, makul bir fiyata aldık . Gerek alıcı ile satıcı arasındaki arabuluculuk yönleri gerekse güler yüzlülükleri olsun biz çok memnun kaldık. Sağolsunlar bize çok yardımcı oldular . Çok titiz, disiplinli ve gayretlilerdi. Daha önce de pek çok emlakçıyla tanıştık ama hiçbirinden bu kadar memnun kalmamıştık. Böyle güzel bir ekiple karşılaştığımız için çok şanslıyız 😊

  Av. Ömer Atman ve Eşi Esma Atman - 27/02/2020
 • Danışman : Gizem Sakallı

  Gizem hanım'a tapu alım sürecinde her türlü konuda bana vermiş olduğu destekten dolayı şükranlarımı sunmak isterim. Uzun süren tapu alım sürecinde elinden geldiğince süreci kısaltmak için yapmış olduğu özveri ve yardımlarından dolayı da ayrıca teşekkür etmek isterim☺Bu süreçte sizlerle çalışmaktan memnun oldum umarım bir daha yolumuz kesişir, işlerinde başarılar diliyorum 🙏 - Murat Taş

  Murat Taş - 30/01/2020
 • Owner : Birgül Sarsın Dokuzcan

  yapı kredi den aldığımız gayrimenkul satış zamanında olsun tapu devri zamanında olsun gözterdiği yakın ilgi ve alakdan dolayı kendilerine canı gönülden teşekkür ediyoruz

  salvo özsafarti - 12/12/2019
 • Danışman : Vedat Kasimi

  Doğru meslektaşınızla iş yaptığınız zaman işler çok hızlı ve rahat ilerliyor. Bunu bir kez daha kanıtladığı için Vedat Kasimi’ye çok teşekkür ederim. Kendisiyle Akbatı AVM Mavi Kule’de bulunan portföyü için çalıştık. En başından, tapu yapılana kadar yönlendirmeleriyle süreci doğru ve hızlı bir şekilde yönettiği için kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Vedat Bey, başka işlemlerde de gözüm kapalı çalışabileceğim bir Gayrimenkul Danışmanı.

  Betül Gürkan - 31/10/2019
 • Danışman : Vedat Kasimi

  Vedat Bey’le bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştık ve çalışmaya başladık. Evimin kiralanması için kendisine lütfen hızlı kiralayın demiştim, ancak bu kadar hızlı olmasını bende beklemiyordum. Kendi evine kiracı bulur gibi, titizlikle yaptığı çalışmasından, hızından ve verdiği güvenden dolayı çok teşekkür ederim.

  Gülnur Güral - 31/10/2019
 • Danışman : Vedat Kasimi

  Birikimimizi değerlendirmek üzere arayışa girdiğimiz sürede Vedat Bey ile karşılaştık. Kendisi bize ev konusunda çok yardımcı oldu. Süreci çok iyi yönettiği için ve güven duygusu verdiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Vedat Bey sayesinde çok kısa bir sürede evimizi aldık.

  Aynur CAN - 22/07/2019
 • Danışman : Murat Öz

  Sevgili Murat ÖZ; Maltepe Fındıklı Mah.satın almış olduğumuz mülkümüz için sürecin en başından itibaren yanımızda olduğunuz,çevredeki benzer mülklerinde durumları ve fiyatları konusunda bizi bilgilendirdiğiniz ve sorunsuz bir şekilde satış işlemini 3 gün gibi kısa sürede kısa sürede ve maksimum fayda ile gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederiz. Süreç boyunca bizlerle çok yakından ilgilendiniz.Her sorumuza ve her telefonumuza anında cevap verip süreci sorunsuz hale getirdiniz.İlk başta şüphelerimiz vardı ama normalde çok sancılı olan bu alım-satım süreçlerinden bizi kurtarıp herşeyi bizim adımıza düşündüğünüz için ve tam anlamıyla ailemizin gayrimenkul danışmanı olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Umarız ki bizim gibi onlarca insanda sizin sunmuş olduğunuz bu hizmetten faydalanır ve onlarında mutluluğunda bir payınız olur. Sevgi ve Saygılarımızla, Ömür Ailesi 11.04.2019

  Çağlar ÖMÜR - 16/05/2019
 • Danışman : Murat Öz

  Yatırım amaçlı satın aldığımız Kartepe Meridyen Elit sitesinde ki dubleks daire alım işlemlerinde ilgisi, alakası ve bilgilendirmeleriyle süreç de destek olan sayın Murat ÖZ'e teşekkür ederim.

  Salih ARSLAN - 16/05/2019
 • Owner : Birgül Sarsın Dokuzcan

  26 Nisan 2019 cuma gunu Coldwell banker zen burosu sahibi Sayin Birgul Dokuzcan hanimdan orduda ticari Bina almis bulunuyorum kendisine mukemmel servis, hizmet,alaka ve basarisi sebebiyle tesekkuru bir borc bilirim Birgul Dokuzcan hanimdan sebebiyle bende artik bir daimi Coldwell banker musterisi oldum, bssarilarinizin devamini dilerim Omer Fevzi Kefeli

  Omer Fevzi Kefeli - 29/04/2019
İstanbul-Avrupa / Arnavutköy Arnavutköy ' de Satılık Dükkan 150 m2
640.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Bakırköy KARTALTEPE TADİLATLI GİRİŞ KAT
3.000 ₺
Kiralık
6.500.000 ₺
Satılık
1.000 ₺
Kiralık