OFİS HAKKINDA

Coldwell Banker TİM Gayrimenkul 2015 yılında Zeynep SİLİFKELİ ve Abidin ŞAHİN tarafından kuruldu. Ofisimiz kurulduğu günden beri sürekli artan performansı ile her yıl Premier Office ödülü alarak Türkiye’nin en değerli ofisleri arasında yer aldı. Bu fevkalade başarı uluslararası platformda da ses getirmeye başladı. Ofis Brokerlarımızdan Abidin Şahin, Dünyada aktif olarak gayrimenkul sektöründe çalışan 90.000 kişi arasından “30 Yaş Altı, En İyi 30 Gayrimenkul Danışmanı” ayrıca “Liderlik Ödülü” kazandı. Bu ödüllere Türkiyeden layık gösterilen ilk ve tek kişi ünvanını aldı..

TİM ofisinin ilk önceliği, değerli müşterilerinin işlemlerinin tüm süreçlerinde kurumsal ve profesyonel hizmet sağlamaktır.

Ofisimiz tecrübeli kadrosuyla eğitim ve gelişime önem vermektedir. Ekip olarak başarı ve memnuniyet ilkesiyle çalışmaya devam etmektedir.

Hizmet alanlarımız :

* Konut Satış / Kiralama

* Ofis – İşyeri - Komple Bina Satış & Kiralama & Devir

* Depo - Fabrika Satış & Kiralama & Devir

* Otel – Turistik Tesis Satış&Kiralama & Devir

* Arsa - Tarla – Arazi Satış

* Yatırım Danışmanlık

Siz de kıymetli yatırımlarınızı ; doğru, güvenilir, hızlı ve profesyonel şekilde yönlendirebilmemiz için Coldwell Banker Tim Gayrimenkulü arayın.

UNUTMAYIN! BAŞARISIZ BİR SATIŞ SÜRECİ SİZLERE ZAMAN, PARA VE HUZUR KAYBETTİRİR!!


Ofisle İletişime Geçin

Bağdat Caddesi No:460/ 2

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Aylin Köseoğlu

  Aylin hanım çok pratik ve çok hızlı bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirdi. Gayrimenkul gösteriminden satın alma noktasına kadar olan süreçte her soruma itina ile cevap verdi. Kendisine teşekkürlerimi sunar, başarılar dilerim. Tekrar çalışmak dileğiyle.

  Buğra Barlas - 22/10/2021
 • Danışman : Sercan Yılmaz

  Ev alma sürecimde çok yardımcı oldular ev satışımızda da kendilerini tercih edeceği her şey için çok teşekkürler

  Doğukan YEGÜL - 17/08/2021
 • Danışman : Aylin Köseoğlu

  Pratik ve çözüm odakli aksiyonlarına ilave, güler yüzü ve her daim pozitif yaklasimiyla emlak satis surecimizde verdigi destek icin Aylin Hanim'a tesekkur ediyoruz🌸

  Ozge D - 15/07/2021
 • Danışman : Sercan Yılmaz

  Sercan Bey'in öncelikle iyi bir dinleyici olduğunu anlamamizla başlayan çözüm ortakligi surecimizde, baştan itibaren iletişimin dogru kurulduğuna inandik ve sonucta güvenmekte ne kadar hakli oldugumuzu gördük. Bilgi paylaşimindaki şeffaflığı, çözüm odakli dürüst yaklaşımı, ilgisi ve desteği için kendisine bir kez de buradan tesekkur etmek istedik. Emeğinize sağlik! :)

  Özge D. - 15/07/2021
 • Danışman : Sercan Mayda

  Gerek ilgi ve alakasıyla gerek konuya hakim olmasıyla yerimizin satışı konusunda Sercan bey oldukça başarılı bir süreç yönetti..Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  Cengiz Bozkurt - 04/06/2021
 • Danışman : Sercan Mayda

  Sercan Bey evimizi satmak konusunda bizlere yardımcı oldu. Son derece iyi piyasa bilgisi, doğru pazarlama hamleleri ve iletişimi ile bize güven verdi. Çok kısa bir süre içerisinde istediğimiz fiyata evimizi değerlendirmemize de vesile oldu. Kendisine bize olan kibarlığı ve doğru yönlendirmesi için teşekkür ederiz. Sercan Bey’e gönül rahatıyla güvenebilir ve tavsiyelerine uyabilirsiniz. Sercan Bey’e buradan tekrar teşekkür eserek başarılarının devamını diliyorum.

  Yiğit Gözüm - 21/02/2021
 • Direktör : Ayşe Çiçek

  Merhabalar, Ev arayışımızda her türlü desteği bize sonuna kadar veren ve yanımızda olan Ayşe Hanım, uzmanlık ve profesyonelliğinin yanında sıcak kanlılığıyla da bizleri çok mutlu etti. Satış öncesi ve sonrası bütün işlemlerde yanımızda oldu ve sorunsuz bir şekilde güven içinde ev alma sürecini tamamladık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  Burak T. - 12/10/2020
 • Direktör : Ayşe Çiçek

  Yaşamak için bir yuva arayışımızda bize her türlü yardımcı olan Ayşe Hanım'a tekrar teşekkür ediyorum. İlk tanıştığımız andan tapuyu alana kadar ve hatta sonrasında bile güler yüzü ile yanımızda olup, bilgi ve tecrübesi ile bize destek olduğu için minnettarız. Yolunuz açık olsun.

  Melih Y. - 12/10/2020
 • Direktör : Ayşe Çiçek

  Çözüm odaklı yaklaşımı ile hem öncesinde hem sonrasında cok yardımcı oldu. İlgisi, yardımları ve samimiyeti için kendisine çok teşekkür ediyorum

  Eren karahan - 11/08/2020
 • Direktör : Ayşe Çiçek

  Değerli emlak danışmanımız ayşe hanım ile yıllardır çalışmaktayız. Kendisi güvenilirliği, çalışkanlığı, sempatisi ve 7 / 24 kendisine ulaşabilirliği açısından ailemizden biri gibidir. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz....

  Ezgi Albayrak - 10/08/2020
 • Owner : Abidin Şahin

  Abidin bey ve Zeynep hanım Pendik kaynarca da bulunan iş merkezimiz için bizlere emlak danışmanlığı yaptılar. Bu süreç içerisinde kendilerinin özverili ve yapıcı çalışmalarından çok memnun kaldım. başka projelerimizde tekrar çalışmayı isterim..kendilerine teşekkür ederim.

  Engin Yemişen - 13/06/2020
561.800 ₺
Satılık
683.700 ₺
Satılık
673.100 ₺
Satılık
662.500 ₺
Satılık
651.900 ₺
Satılık
635.000 ₺
Satılık
3.225.000 ₺
Satılık
895.000 ₺
Satılık
895.000 ₺
Satılık
485.000 ₺
Satılık