OFİS HAKKINDA

2013 yılında Gaziemir’de kurulan Coldwell Banker Pasha ofisimiz 9. Yılında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Hergün büyüyen, gelişen gayrimenkul danışmanlarıyla sektörde kalıcılığımızı ispatlamış bulunmaktayız.

Ofisimizin ilkeleri

1-Müşteri Memnuniyeti

2-Şeffaf Satış

3-Problemsiz Tapu Devri


Ofisle İletişime Geçin

Gazi Mah. 16. Sk. No:30/A Gaziemir/İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Owner : Meltem Genç

  Sahibinden satılık daire araştırması yaparken Coldwell paşa emlakın ilanını gördük sonrasında kedileriyle iletişime geçtik Meltem hanım ve Beyza hanım bize her konuda ilgi alaka ve yardımı sağladılar kendilerine çok teşekkür ederiz

  Uğur karakuyulu - 26/12/2021
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Samimiyetimiz düzenli çalışmanız İlginiz alakanız ve yardımınız icin çok tesekkur ediyorum..

  Gülten Karataş - 07/10/2021
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Mustafa bey son derece saygılı, dürüst, söylediği randevu saatine sadık, her iki tarafı da üzmeden işini çok düzgün yapan, talep etmeden makbuz fatura gibi detaylara özen gösteren çok saygıdeğer bir Gayrimenkul danışmanı. İyi ki tanımışız. Çok teşekkür ederiz.

  Tuğba DİLEKLİ - 23/09/2021
 • Danışman : Sırrı Turgut

  Sırrı bey bana konut almada iyi yardımcı oldu gayet memnun kaldım.

  Bilal - 14/09/2021
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Mustafa bey bilgisi, eğitimi ve detaycı yapısı ile satış sürecinde bize çok yardımcı oldu. Fiyat belirlemeden, kiracı ile ilişkilere, pazarlık sürecinden tapuya kadar her işi gayet profesyonel bir şekilde yönetti ve dairemizi değerinde sattı. Verdiği emekler için çok teşekkür ederim.

  HAKAN SİVRİ - 11/09/2021
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Kibar, saygılı dürüst, güvenilebilir işi bilen bilgili bir kişi .Çok memnun kaldık.

  Belgin GÜRSOY - 06/09/2021
 • Owner : Meltem Genç

  Meltem Hanım ve asistanı Beyza Hanım evimi alırken çok yardımcı oldular. Kendi ailemden biri gibi hissettim kendimi. İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum Meltem Hanım. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  Özlem DEMİR ÇALIŞKAN - 31/08/2021
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Mustafa Bey’in ilgisi işindeki titizliği konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız biz de memnun kaldık zaten

  Gülsüm Samsondağ - 10/08/2021
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Mustafa bey ile satın almayı düşündüğümuz bir ev vesilesi ile tanıştık, kendisi ilk andan itibaren güven veren tanıdığım bir çok emlakçının aksine kesinlikle yalan söylemeyen ve karşısındakini yönlendirmeden herşeyi açıklıkla şüpheye yer vermeyecek şekilde ifade eden kısaca özü sözü bir insan. Evimizi satmak için ilgilenmesini istedik ve en doğru kararı verdiğimizi gördük. Çok titiz ve düzenli çalışan herşeyi açık bir şekilde gösteren istediğimize yakın bir fiyata satışı gerçekleştiren ve her aşamada yardımcı olan böyle bir çalışanı olduğu için coldwell banker Gaziemir şubeyi kutlarız. Tekrar güzel islerde buluşma ümidiyle...

  Gökmen Taşdan - 10/08/2021
 • Danışman : Sırrı Turgut

  SIRRI BEYE İLGİ ALAKASINDAN VE PROFESYONEL YAKLAŞIMINDAN DOLAYI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM..

  Vedat TAVASLI - 29/07/2021
 • Danışman : Sırrı Turgut

  Çok saygılı, profesyonel yaklaşımı olan Sırrı beye,hızlı aksiyon alması,dürüstlüğü ve iyi niyeti için çok teşekkür ederim. Gerçekten güven veren bir insan.

  Aslı çelikkol - 25/06/2021
 • Owner : Meltem Genç

  Evimizin satış sürecinde, güler yüzü ve nezaketiyle, anlayışı ve sabrıyla, hızı ve iş bitiriciliğiyle bize güven vererek rahatlatan, satış sürecini en kısa zamanda başarıyla tamamlayan Beyza hanıma hem kendi hem de ailem adına çok teşekkür ediyorum.

  A.Semih Aşkun - 05/06/2021
 • Owner : Meltem Genç

  Meltem hanımla çalışmaya başlamızla birlikte kısa zamanda evimizi sattık. Çok çalışkan, disiplinli ve çok iyi takip eden biri. Kendisinden çok memnun kaldık, umarım satışta olduğu gibi alım sürecinde de birlikte çalışmak nasip olur. Sağlıkla kalın, sevgiler.

  Emel Oruç - 01/06/2021
 • Danışman : Mustafa Yaba

  3 aylık ev satışı sözleşmemiz sürecinde vallahi Mustafa bey ile tanıştığımıza o kadar memnun olduk ki laflarla anlatılamaz. Gerek iş disiplini gerekse güler yüzü ve samimiyeti ile etrafa o kadar güzel pozitif enerji saçıyor ki insan karamsarlığa düştüğü anda bile Mustafa bey ile konuşunca tüm karamsarlığını unutup içine yeni umut doğuyor. O yüzden hakikaten çok karakterli, iş saygısı da giydiği saygın kıyafetlerden de belli olan Mustafa beyi tanımadığımıza çok memnunuz. Mustafa beyi barındıran Codwell Bankerı da ayriyeten kutluyoruz. Böyle karakterli kişileri barındırması onun da iyi ve ciddi bir firma olmasının kanıtı herhalde. Tüm enerjisini yansıtan Mustafa beye hem kendi adıma hem de eşim adına teşekkürlerimizi borç biliyoruz ve böyle karakterli kişilerin bu piyasada çoğalmasını temenni ediyoruz...

  Can Kulak - 17/04/2021
 • Owner : Meltem Genç

  Göstermiş oldukları ilgi güler yüz ve anlayış gerçekten çoğu gayrimenkul danışmanında bulunmuyor ve en önemlisi gayet hızlı olmaları tartışmasız olarak bölgenin en iyi gayrimenkul alım satım temsilcisi.Tekrardan ilgileri için teşekkürler.

  Emre Şengün - 07/04/2021
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Evimizle ilgili yaptığınız ekspertiz raporunuz, ciddi hazırlığınız ve sunumunuz için çok teşekkür ederiz. Görevinizi layıkıyla yerine getirmenizden ve güler yüzlü hizmetinizden son derece memnun kaldık. Sizinle yine çalışmak isteriz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

  ALPER-ZEKİYE BULUT - 21/11/2020
 • Danışman : Sırrı Turgut

  SIRRI BEYE İLGİ ALAKASINDAN VE PROFESYONEL YAKLAŞIMINDAN DOLAYI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM..

  TAMER KARAKULAK - 07/08/2020
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Evi bulup ilk adımı attığım günden beri kendin alıyormuş gibi ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Sohbet ettikçe abilik yaptığın içinde ayrıca teşekkür ederim. Keşke tüm emlakçılar senin gibi samimi ve içten davransa.

  SERKAN TOLUK - 24/06/2020
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Mustafa beye gösterdiği samimiyet,ilgi ve güler yüz için teşekkür ederim .İşini hassasiyetle yapan ve karşısındakine güven veren sıcak kanlı harika bir insan. Coldwell Banker Pasha Gayrimenkul e teşekürler.Herkese tavsiye ederim.

  Serdar Yılmaz - 14/06/2020
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Evimizin satış sürecinde; öncelikle gösterdiğiniz hassasiyet, etik davranışlar, tamamıyla şeffaf oluşunuzdan ve verdiğiniz emekten dolayı eşim ve kendim adına teşekkür ederim.

  ERKAN DEMİRTEKİN - 12/06/2020
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Evimizi uzun bir süredir satma mücadelesi içinde idik. Mustafa Bey ile iletişime geçtiğimiz tarihten yaklaşık 1 hafta içerisinde istediğimiz fiyata sattık. İşini titizlikle yapan, nazik ve güvenilir kişiliği ile çok etkisi olmuştur. Kendisine çok teşekkür ediyoruz...

  Oğuz SELÇUK - 30/03/2020
 • Danışman : Gökhan Kartop

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve emekleriniz için çok teşekkür ederim.

  Süreyya Türker - 05/03/2020
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Mustafa Bey, sorumluluğunu bilen, güvenilir, empati gücü yüksek bir kişilik. Müşteri memnuniyeti öncelikleri arasında. Çok kısa bir sürede kira sorunumu çözümlediği için çok teşekkür ediyorum kendisine...

  Derya ŞEREFHANOĞLU - 27/02/2020
 • Danışman : Gökhan Kartop

  CB Pasha Gayrimenkul satış danışmanı Gökhan beye güvenilir,ilkeli ve yardımcı davranışlarından ötürü kendilerine çok teşekkür ediyorum.

  SEMAHAT TAŞKIN - 22/02/2020
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Mustfa Bey ile irtibatta olduğumuz sürece hiçbir sorun yaşamadık.Kendisi işini layıkıyla yapan saygılı ve güven veren biridir.İleride gayrimenkul alım satımı düsünürsek yine kendisine danısmayı isteriz.Herşey için teşekkürler.

  Tolga Niğdeli - 19/02/2020
 • Danışman : Sırrı Turgut

  Sırrı beye gayret ve çabasından dolayı teşekkür ederiz. Süreci çok iyi yönetti , gayrimenkul işlerimizde kendisine ulaşacağız

  kadri eroğlu - 18/02/2020
 • Owner : Meltem Genç

  Ev alma sürecimizde gösterdikleri ilgi alaka ve profesyonel yaklaşımları için Meltem Hanım ve asistanı Beyza hanıma teşekkür ederiz.

  Kevser-Volkan Barlak - 04/02/2020
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Bize verdiğiniz hizmet ve gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

  Emine TAŞKIN - 31/01/2020
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Size satış yetkisi verdiğim andan evin satış anına kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. İşinizin ehlisiniz.. Her şey için teşekkürler.

  Abdulkadir KAZANCI - 31/01/2020
 • Danışman : Mustafa Yaba

  Mustafa bey ile mülkümüzü gayet hızlı ve güven içerisinde sattık. Kendisine gösterdiği ilgi ve çaba için çok teşekkür ederim.

  KADİR MUTLU - 06/01/2020
 • Owner : Meltem Genç

  Ev alma sürecimizde göstermiş oldukları samimiyet, profesyonel yaklaşım ve oluşturdukları güven ortamı icin Meltem Hanım ve asistanı Beyza Hanim’a çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

  Oya Toygar Bulut - 03/01/2020
 • Owner : Meltem Genç

  Coldwell Banker Pasha Meltem hnm ve ekibine yakın ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Beğendiğimiz evi alma serüvenimizde her an yanımızda olup işlemlerimizi en hızlı ve etkin şekilde yürütülmesini sağladığınız için çok teşekkür ederim.

  VİLDAN ENDER - 30/11/2019
 • Owner : Meltem Genç

  Dairemizin satış ve pazarlaması ile ilgili olarak ilk görüşmeden itibaren gelen ekspertiz , gerek kiracımız ile iletişim ve fiyat belirleme konularından tapu teslimine kadar her aşamada bizleri hiç yormadan gerekli bilgilendirmeler ile bir satış süreci geçirdik. Öncelikle Meltem hanım olmak üzere tüm ekip arkadaşlarınıza teşekkür ederiz. CANSU - CAN KUTLUAP

  CANSU KUTLUALP - 30/11/2019
 • Danışman : Yıldırım Beyazıt

  Geleneksel ve tutarlı bir şekilde tüm isteklerimizi yerine getirdi, Yıldırım Beye teşekkür ediyoruz.

  celal karababalar - 12/11/2019
 • Danışman : Yıldırım Beyazıt

  Dürüstlüğünden,güvenilirliğinden, samimiyetinden çok memnun kaldık. Keşke herkes Yıldırım Bey gibi olsa. Başarılarının devamını diliyorum.

  süleyman pala - 12/11/2019
 • Owner : Meltem Genç

  Meltem hanımın yardımlarıyla daha çok yeni bir ev aldık ilgisi güler yüzü ve bilgisi sayesinde her şey hızlı ve kolay oldu çok teşekkür ederim.

  Özge Keleş sertbilek - 31/10/2019
 • Owner : Meltem Genç

  Meltem Hanım sizleri tanıdığımıza çok memnun olduk sizinle çalışmak çok güzeldi.Kısa bir zamanda aile gibi olduk, ilgi ,alaka ve ekip olarak yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyoruz.Ayrıca Beyza Hanımla birlikte gösterdiğiniz sabır,güler yüz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederiz! BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ !

  NALAN GÜNEŞ - 31/10/2019
 • Owner : Meltem Genç

  Meltem hanımın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Profesyonel bir hizmet aldım.

  Halil Ekinci - 26/10/2019
 • Owner : Meltem Genç

  Meltem hanımın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Profesyonel bir hizmet aldım.

  Halil Ekinci - 26/10/2019
 • Owner : Meltem Genç

  Çok iyi bir hizmet ve kalite sunuldu. Bilgilendirme konusunda hiç bir problem yaşamadım . İlgi ve alakaları için Meltem hanım ve asistanı Beyza hanıma çok teşekkür ederim.

  İLKER KOÇAR - 26/10/2019
 • Danışman : Engin Erol

  Engin Bey mesleğinde çok yetkin bir danışman. Profesyonel bir danışmanlık hizmeti aldık. Teşekkürler Engin Bey.

  Hasan Satılmışoğlu - 20/03/2018