OFİS HAKKINDA

#MOTTOMUZSÜRDÜRÜLEBİLİRBAŞARI


Ofisle İletişime Geçin

Akçaburgaz Mah. Hadımköy Yolu Cad. No:196 Esenyurt İstanbul

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Broker : Betül Çelen

  BETÜL HANIM'LA BİR ARKADAŞIMIZIN TAVSİYESİYLE TANIŞTIK. BİZİM İSTEKLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA BİZİ ARAYARAK EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERDİ. HER TÜRLÜ SORU VE SORUNLARIMIZI EN HIZLI ŞEKİLDE ÇÖZÜME ULAŞTIRDI. EV SATIŞ SÜRECİMİZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE SONUCA ULAŞTI. VERDİĞİ HİZMETTEN MEMNUN KALDIK. TEŞEKKÜRLER.

  NİHAL ÇIRPICI - 15/01/2020
 • Broker : Betül Çelen

  BETÜL HANIM İŞİNDE ÖZENLİ, ALAKALI VE İLGİLİ TAVIRLARIYLA ÜST DÜZEY MEMNUNİYET SAĞLADI. EV SATIN ALMA SÜRECİNDE HER TÜRLÜ KONUDA YARDIMLARIYLA SÜREKLİ DESTEK OLARAK DANIŞMANLIK SÜRECİNİ ÇOK ÖZENLİ ŞEKİLDE TAMAMLADI. BETÜL HANIM'A BU SÜREÇTE YAPTIĞI HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDİYOR İŞ HAYATINDA BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

  KORHAN ÇİLİNGİROĞLU - 15/01/2020
 • Danışman : Turgay Öndel

  Sayın Turgay Öndel - Ticari Gayrimenkul Danışmanı Dikkatine Teşekkürlerimizi Sunarız... Turgay Öndel Bey'e teşekkür ederiz. Doğru ve zamanında bilgilendirmeleri ve kiralama işlemi esnasındaki güven yaratan desteği sayesinde sorunsuz şekilde iş yerimizi kiraya verebildik. İş yerimizi kiralarken hiç tereddüt etmeden kendisine samimiyetinden ve kiracı seçme titizliğinden ötürü güveniyoruz. Turgay Bey'in kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

  Adalet Karaduman - 12/01/2020
 • Danışman : Turgay Öndel

  Coldwell Banker Ailesi ile tanışmamız Turgay Bey vasıtası ile oldu. 2018 yılında ticari bir yatırımımızı onun vasıtası ile gerçekleştirdik. Bu süreçte gerek konuya olan yaklaşım tarzı gerekse bizim bakış açımızla da durum değerlendirmesi yapması, en önemlisi de profesyonel ama bir o kadar da samimi olması bizi çok etkiledi. Takdir edersiniz ki büyük boyutlu yatırımlarda alacağınız kararlarda çok sağlıklı düşünülmelidir. Çünkü içerdiği riskle beraber, yanı sıra çok farklı bakış açılarını da içermeli ve bilgilerin güvenilir olması çok önemlidir. Turgay Bey bize her yönü ile gerek sahada farklı alternatifler sunarak gerekse de ileriye dönük değerlemeler konusunda oldukça geniş çaplı bir bilgilendirme ve fizibilite de bulundu. Bize de bunu sağlıklı bir şekilde değerlendirerek karar vermesi kaldı. Onu emlak danışmanı olarak değil, artık aileden biri olarak kabullendik.

  Mekap Deri ve Ayakkabı San.Tic.AŞ. - 12/01/2020
 • Danışman : Turgay Öndel

  Sahip olduğumuz varlıklar ve değerler ile ilgili kiralama alanında vermiş olduğunuz destek ve güven için şahsınıza ve bağlı bulunduğunuz kuruma minnetlerimizi sunar, gelecekte yapacağımız uzun vadeli çalışmalarımızda başarılarınızın devamını dileriz.

  Mimtaş Mermer Makinaları San.Tic.AŞ. - 12/01/2020
 • Danışman : Turgay Öndel

  Sayın Yetkili, 2019 Yılı içerisinde depomuzun kiraya verilmesin sürecinde raporlama, bilgilendirme ve işe hakimiyet konularında bize verdiği destekten ötürü Turgay ÖNDEL'e çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki dönemlerde de her türlü gayrimenkul konusunda kendisiyle çalışabileceğimizi belirtir, dürüstlüğü için de kendisini kutlarız...

  Teka Teknik Mutfak Aletleri San.Tic.AŞ. - 12/01/2020
 • Danışman : Turgay Öndel

  Gayrimenkulümüzün satışı ile ilgili referans aracılığıyla tanışmış olduğumuz Turgay ÖNDEL bey'in vermiş olduğu hizmet ile ilgili memnuniyetimizi bildirmek isteriz. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğu ilgi, samimiyet ve verdiği güven için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca kendisini çevremizdeki dostlarımıza çok rahatlıkla referans olarak göstereceğim. Satış sürecinde göstermiş olduğu profesyonellikle doğru bir tercih yaptığımızın kanıtıydı. Kendisine emeklerinden dolayı tekrardan çok teşekkür ediyorum.

  Muzaffer Bodur - 19/12/2019
 • Danışman : Turgay Öndel

  2019 Yılı içerisinde Sayın Turgay ÖNDEL ile yaptığımız anlaşmada, bizlere sunduğu hizmet kapsamında sözleşmeye sadık kalarak tüm faaliyetlerini, bilgilendirmelerini yapmış olup, kiralama işlemini başarı ile gerçekleştirmiştir. Bu süreçte ve sonrasında her türlü gayrimenkul konularında tüm sorularımıza içtenlikle cevap vererek bizlere sağladığı katkıdan dolayı çok teşekkür ederiz.

  Yıldız Gaz Armatürleri - 15/12/2019
 • Danışman : Turgay Öndel

  Evimi kiraya verme sürecinde, Coldwell Banker Turgay ÖNDEL'e "samimiyeti, dürüstlüğü ve iş etiği" konusunda profesyonel yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

  Meryem Yılmaz - 22/11/2019
 • Danışman : Turgay Öndel

  İmzalamış olduğumuz kira kontratı için Turgay Öndel ve Coldwell Banker'a ne kadar teşekkür etsek azdır. İlk telefon görüşmemizden itibaren güleryüzlü ilgileriyle çok emek verdiler. Hem kiraya verenin hemde kiracının adil bir şekilde haklarını gözeterek profesyonel bir çalışma sergilediler. Başarılarınızın devamını diliyoruz. İyi ki yollarımız kesişti...

  Şükran Tandoğan - 22/11/2019
 • Danışman : Turgay Öndel

  Daire Kiralama sürecinde, ilgi, alaka ve içten samimi, güler yüzlü yaklaşımından dolayı Turgay ÖNDEL Bey'e çok teşekkür ederiz.

  Çiğdem Yaşar - 22/11/2019
 • Danışman : Turgay Öndel

  Almış olduğumuz hizmetten memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

  Hakan Bilgiç - 22/11/2019
 • Danışman : Turgay Öndel

  Firmamızın yöneticisinin tasarrufunda bulunan Beylikdüzü E5 hattındaki işyerinin kiraya verilmesinde Sayın Turgay Öndel' den danışmanlık hizmeti aldık. Bu süreçte yapmış olduğu pazarlama, tanıtım vb. faaliyetleri ile raporlama hizmetleri bizleri fazlasıyla memnun etti. Dürüstlüğü ve çalışma ahlâkı ile bizlere güven verdi. Kendisiyle çalışmaktan dolayı çok memnunuz. İş hayatında kendisine başarılar dileriz...

  Engince Mobilya - 22/11/2019
 • Danışman : Turgay Öndel

  Nokta Otomasyon Makine olarak 2006 yılında kurulan, seneler içerisinde kalitesini ve mühendislik bilgisi ile gofret üretimi tesisi ve paketleme makinaları sektörlerinde öncü konuma gelmiştir. Sektörümüze daha iyi hizmet verebilmek amaçlı yeni kurduğumuz APPTEC otomasyon ve mühendislik şirketi için ihtiyaç duyduğumuz çalışma ortamının kiralama işlerinde Onko Gayrimenkul İle görüşmeler yapılmıştır. Sayın Turgay ÖNDEL, ihtiyaçlarımızı anlayıp, süreci çok güzel kontrol edip, en kısa sürede sonuca ulaşmamızı sağlamıştır. Etkili, dürüst, saygılı ve düşünceli davranışlarından dolayı Turgay ÖNDEL Bey'e teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz..

  Nokta Otomasyon Makine San.Tic.Aş. - Ahmet YOL - 18/11/2019
 • Owner : Onur Kolukısa

  Erçakar A.Ş. ailesi olarak 2006 yılından bu yana Esenyurt sanayi bölgesinde endüstriyel yapılar inşaa ederek kiralama yapmaktayız. Kiralama işlemlerimizde büyük emeği olan ONKO Gayrimenkul Onur Kolukısa ile 3 yılı aşkın bir süredir dirsek teması ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Sayın Onur Kolukısa; Esenyurt Bölgesinde, başarılarına başarı katarak yoluna devam eden dürüst, genç, dinamik,çalışkan iş bitirme odaklı çalışmalar sergileyen bir arkadaşımızdır.Olumlu insan ilişkileri ve etkin müsteri memnuniyetini sağlayarak bölgesinde başarılara imza atmış, iş esnasında ve sonrasında takibini bırakmayarak portföyünü genişletmeye yönelik kısa zamanda uzun bir yol kat etmiştir. Girişimciliği, azmi, çalışkanlığı, ve geniş portföyü ile Onur Kolukısa ile çalışmaktan, Erçakar A.Ş. olarak gurur duyduğumuzu belirtir başarılarının devamını dileriz. Saygılarımla, Mustafa ERÇAKAR

  Mustafa Erçakar - 01/07/2019
 • Owner : Onur Kolukısa

  Sayın, Coldwell Banker, Onko Gayrimenkul çalışanları ve Onur KOLUKISA; 1969 yılından itibaren Orta elektrik - enjeksiyon kalıpları , plastik metal rakorlar spiral boru ve bunun yanı sıra tüm kablo bağlantı aksesuarları üreten firmamız, yurtiçi ve yurtdışı olarak, sektörde lider konumdadır . Dünyanın ve bölgemiz sanayisinin giderek büyümesi firmamız için de genişlemeyi gerektirmiştir. Gerek makina parkurunun gerek ise imalat kapasitemizin ve idari bölümlerin hacimlerini arttırmak için, Sektör ve teknoloji olarak, uygun fabrika yeri bulma, kiralama - satın alma konusundaki , hassasiyet ve önerilerindeki faydalar bakımından, gayrimenkul danışmanımız onur KOLUKISA Bey'e ; firmam adına memnuniyetimi ve teşekkürlerimi sunarım.

  SERTAÇ ORTAÇ - 27/03/2019
 • Owner : Onur Kolukısa

  Sn. Yetkili Hadımköy'de bulunan fabrikamızı inşaat sürecinden itibaren takip eden , kiralamak için daha önce hiçbir emlak firmasında görmediğim pazarlama teknikleri ile elinden gelenin fazlasını yaparak piyasalardaki olumsuzlukları asla mazeret olarak göstermeyen, kendi işini yatırım yaparak geliştiren , pazarlama faliyetlerine ciddi bütceler ayıran, müzakere sürecinde kiracı adaylarına ve şirketimize çözümler üreterek sonuç almayı hedefleyen, kurumsallık ile esnaflığı sekronize etmeyi başarmış Sevgili Onur Kolukısa'ya emekleri için Teşekkür ediyoruz. Güvenilir bir Gayrimenkul danışman arayan herkese tavsiye ederiz.

  Burhan Salgar - 11/03/2019
 • Owner : Onur Kolukısa

  Sevgili Onur , Fabrikamızı düzenlemeye başladık. Kiralama sürecindeki yardımların ve profesyonel çalışman için çok çok teşekkür ederim. Çavuşoğlu ve Trend arasındaki davranışlarında takdiri haketti. Her zaman yemeğe kahveye beklerim.

  MESUT AYTUĞ - 25/02/2019
 • Owner : Onur Kolukısa

  Sevgili bir dostun memnuniyeti ve tavsiyesi ile 2015 yılında tanışmış olduğumuz Coldwell Banker Onur Kolukısa'nın mevcut lokasyona hakimiyeti, talepleri değerlendirme ve en iyi alternatifleri sunma hızı ve müşteri memnuniyeti, küçük, büyük iş ayrımı yapmayan, Coldwell Banker ailesi ile tanışmamızı sağlayan Onur Kolukısa,ya Teşekkür ederim.

  Cihan Kazım KOCATÜRK - 21/02/2019
 • Owner : Onur Kolukısa

  Sn Yetkili Şirketimizin SİLİVRİ de bulunan gayrimenkul ile ilgili işlemlerimizi yürüten ve bu süreçte firmamız ile itina ile ilgilenen Sn Onur KOLUKISA ya teşekkürlerimizi sunar COLDWELLBANKER ile çalışmaktan dolayı memnuniyetimizi bildirmek isteriz.

  Osman Fuat Demirtaş - 11/02/2019
 • Owner : Onur Kolukısa

  KIraçta bulunan fabrika binamızın katlarının kiralanması için Coldwell Banker yetkilisi Onur Kolukısa ile anlaştık. Aldığımız hizmetten memnun kaldık. İlgili ve hassas çalışmasından dolayı teşekkür ederiz.

  ÇAVUŞOĞLU ÇANTA - 01/02/2019
 • Danışman : Turgay Öndel

  Coldwell Benker Bse Gayrimenkul ile ev kiralama isteğim üzerine tanıştık. Turgay Öndel Bey ile süreçlerimizi yönettik. Profesyonelliklerinin yanında samimiyetleri ile bize çok güzel bilgiler verip, istediğimiz villa ile buluşturdular. Kendilerinden çok memnun kalmakla birlikte iş ve arkadaşlık ilişkimizin devam edeceğini umuyorum. Başarılar Diliyorum.

  Uğurcan Özerol - 26/06/2018
 • Danışman : Turgay Öndel

  Hizmet Sunumu, ilgisi, alakası çok güzel. Teşekkürlerimi Sunuyorum. Ne mutlu ki Turgay Bey gibi işini layıkıyla yapan birisiyle işlemimizi tamamladık. Herkese tavsiye ediyorum. Selamlar

  Rahmi Pala - 20/06/2018
 • Danışman : Turgay Öndel

  Eston Reşitpaşa-2 Evlerinde bulunan dairemin satış sürecinde; Turgay Bey'in gerek pazarlama, gerekse satış aşamasında samimiyet, profesyonel yönetim ve yönlendirme, satış işlemleri sürecinde alıcı - satıcı ve resmi kurumlar ile randevu, diyalog ve süreç yönetimi konusundaki hakimiyeti için teşekkür ederim. Coldwell Banker BSE Gayrimenkul ailesine Turgay Bey özelinde başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim. Sevgilerimle...

  Erdem GÜDÜK - 16/03/2018
 • Danışman : Turgay Öndel

  Turgay bey tam anlamıyla bir emlakçı. Dürüst ve bir o kadar da yardımcı. izin gününde dahi ev bakmamıza yardım etti. gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

  Mehmet Yıldız - 12/03/2018
 • Danışman : Turgay Öndel

  Seçtiği sözcükler ve beden diliyle dışa vuran kişisel kalitesini uzmanı olduğu alana hizmet kalitesi olarak yansıtan Sayın Turgay ÖNDEL ile çalışmanın keyfi, kiralık dairemize seçkin bir kiracı bulmuş olmasıyla daha da artmış oldu. Kendisini tanımış olmaktan ve birlikte çalışmaktan memnunum. Başarılarının devamı dileğiyle teşekkür ederim.

  Av. Bayram ESER - 10/03/2018
 • Danışman : Turgay Öndel

  Satin alma islemlerimde hic sorun yasamadan cozum saglayan, ayni zamanda musteri haklari konusunda son derece bilgili ve prensipli olan Turgay beye hizmetlerinden dolayi buradan tesekkur ediyorum.

  HİKMET AKIN - 12/01/2018
 • Danışman : Turgay Öndel

  Dairelerimizin kiralama sürecini, yapmış olduğu çalışmalar ile hızlı ve güvenilir şekilde sonuçlandırması bizi fazlasıyla memnun etti. Kendisiyle çalışıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. Çalışma hayatında başarılar dileriz.

  Bayram Eser - 03/10/2017
 • Danışman : Turgay Öndel

  Dairemizin güvenilir şekilde kiralama sürecinde bize göstermiş olduğu ilgi ve güleryüzlü hizmetinden çok memnunuz. Çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

  Mustafa Çoban - 27/09/2017
1.900.000 ₺
Satılık
13.000 ₺
Kiralık
36.000 ₺
Kiralık
5.000 ₺
Kiralık