OFİS HAKKINDA

'' COLDWELL BANKER  KAPTAN GAYRİMENKUL  BİZİMLE ÇALIŞAN BÜTÜN MÜŞTERİLERİMİZ MEMNUN ''

Ofisimiz Kadıköy, Göztepe bölgesinde bulunmaktadır. Hergün gelişen profesyonel kadromuzla Ticari Gayrimenkul '' Fabrika, Depo, Sanayi Arsaları, Plaza, Komple Bina, Dükkan & Mağaza, Ofis '' Kentsel Dönüşüm Alanı, Lüks Konut, Villa ve Yalı gibi gayrimenkullerin pazarlanıp satış, kiralanma veya devir işlemlerine danışmanlık hizmeti vermektedir. 

VİZYONUMUZ ; Dünyada Gayrimenkul Lideri COLDWELL BANKER çatısı altında, etik kurallara uyarak, tüm paydaşların beklentilerinin üzerinde ve koşulsuz ''Müşteri Memnuniyeti'' sağlayarak, kazan/kazan felsefesine bağlı kalarak, COLDWELL BANKER TÜRKİYE kapsamında, hedeflenen performans kriterleri sıralamasında ilk 10'da yer alıp, KAPTAN kurumsal kimliğini kalıcı ve sürekli hale getirmektir. 

 

 

COLDWELL BANKER KAPTAN GAYRİMENKUL

 


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Konut satın alımım sırasında yakın ilgi alakası, iş takibi, süreci hızlandırması ve tüm emekleri için teşekkür ederim

  Özgün iyigün - 23/01/2024
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Bu ay içerisinde kiraladığımız daire ile ilgili olarak gerek dairenin tanıtımında gerekse de kontratın imzalanması sonrasında sunduğu kaliteli hizmet ve yardımları için kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Muhammet Yıldız - 15/01/2024
 • Danışman : Aykut İpek

  Sayın Aykut İpek, söz konusu dairemin satışı sürecinde gerek benim ile ve gerekse alıcı ile olan iletişimde dairemin en efektif koşullarda değerlendirilmesi noktasında mesleki profesyonelliğinin en ince ayrıntlarını kullanarak hem beni hem de alıcıyı memnun ederek satış işlemini gerçekleştirmiştir. Kariyerindeki başarılarını sürdürmesi çalışmalarında kolaylıklar diliyor yolu açık olsun diyorum. Teşekkürlerimle. Fikret Yıldırım

  Fikret Yıldırım - 11/01/2024
 • Danışman : Aykut İpek

  Aykut bey ile ikinci işimiz oldu emeğine çok teşekkür ediyorum ilgisi alakası güvenirliği ile çok yardımcı oldu. Kendi dairemin satışımda tanısıtık şimdi sayesinde daha kullanışlı daha hesaplı bir dairemiz oldu kendisine sonsuz teşekkürl ediyorum

  Ümit Kilci - 11/01/2024
 • Danışman : Aykut İpek

  Aykut bey ilk iletişime geçtiğimiz an hızlıca geri dönüş yapıp bizimle çok iyi ilgilendi, ev ile ilgili ve süreç ile ilgili bizi içtenlikle bilgilendirdi, her konuda yardımcı oldu, kendisine çok teşekkür ederiz.

  Ersin Akıncı - 11/01/2024
 • Danışman : Aykut İpek

  Emlakçınızla çalışmak gerçekten keyifliydi. Anlayışlı, samimi ve yardımsever yaklaşımınız sayesinde süreç sorunsuz ilerledi. İlgili olmanız ve her detayla ilgilenmeniz beni etkiledi. Gelecekteki emlak ihtiyaçlarımda da size güvenle başvuracağım. Aykut Bey'e çok teşekkür ederim.

  Erdoğan Özden - 29/12/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Aykut bey ile dairemin satılması için tanıştık çok kısa zaman da beni üzmeyecek bir fiyattan dairemin satışını gerçekleştirdik kendisi benim gayrimenkul danışmanım oldu vermiş olduğu hizmet hoş görü dürüstlüğünden çok memnun kaldım kendisini iyiki tanımışım gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz kendisine çalışma hayatında başarılar diliyorum benim için en önemli unsur kendisinden aldığım hizmetteki ötürü güvendir çok teşekkür ediyorum

  ÜMÜT kilci - 29/12/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Merhabalar ben aykut bey aracılığıyla evi tuttum inanılmaz ilgi ve alaka gösterdi kiraladıktan sonra ise normal emlakçılar iletişimi keserler ama aykut bey iletişime geçip ilgi alakaya devam etti bu yüzden çok ama çok minnettarım iyiki varsınız 🙏

  Kayhan köse - 25/12/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Aykut Bey, titizliği ve detaylara hakimiyeti sayesinde dairemi kiralamam sırasında, aklımdaki soruları henüz ben sormadan cevapladı ve kaygılarımı giderdi. Günümüz koşullarında, mal sahibi olarak emlakçı ya da kiracıya güven oldukça zor olmasına rağmen iletişimi ve işini özverili şekilde yapması hem kiracım konusunda emin olmamı hem de daha sonra sorun çıkmayacağı konusunda emin olmamı sağladı. Kendisine, bu süreçteki emekleri ve nezaketinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Ahmet Akçın - 23/12/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz Bey'in dairemizin kiralama sürecindeki üstün becerisi, sektördeki derin bilgisi ve dürüst bir kiracı bulma çabası sayesinde evimizi hızlı bir şekilde kiraya verebildik. Kendisiyle çalışmak, güvenilir bir gayrimenkul danışmanına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Derviş Bey'in başarılarının devamını diler, teşekkür ederiz.

  Atalay Keleştemur - 18/12/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımızda Derviş Bey ile tanıştık. Süreci çok profesyonel ilerletti. Güler yüzü, samimiyeti, ulaşılabilir ve çözüm odaklı olması ve verdiği güven için kendisine çok teşekkür ederim.

  Neziha Civelek - 12/12/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Düzgün kişiliği ve sevecenliği hoşgörülü olması işini dürüstçe yapması ve işine bağlılığı sebebiyle çok memnun kaldım

  Şemsettin çiçek - 06/12/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Emlak danışmanı Aykut beyle yollarımız iyiki kesişti.Kendisi işinde çok başarılı ve profesyonel .Ev alma sürecimizde her iki tarafın da memnuniyetine dikkat ettiği , bu süreçte işlerin sorunsuz ve hızlı olması için göstermiş olduğu gayret ve çabalarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.Bundan sonra ki mesleki yaşamın da kendisine başarılar dilerim.

  Arzu Günay - 06/12/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Aykut bey ile tanıştık cok kısa bir surede dairemizin satışını gerçekleştirdi. Ekmeğine sağlık rç. Gönül rahatlığıyla güvenevilirsimiz. Herşey için sonsuz teşekkür

  Şaban yıldırım - 24/11/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Bütün süreç boyunca ilgi ve alakalarından dolayı Aykut Bey’e çok teşekkür ederim. Güvenle bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  Fatih Çakar - 24/11/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Satış sürecinin başından sonuna kadar yanımızda bulunarak; ilgisi, deneyimi, samimiyeti ve sıcakkanlılığı ile bize yardımcı oldu. Bu gibi işlerde sağlanması gereken güveni sonuna kadar temin etti. Kendisi ile çalışmak çok güzel bir deneyimdi. Aykut beye tekrardan teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim.

  Sinan Akarsu - 13/10/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Sayın Aykut İpek, bu sıkıntılı süreci çok hızlı bir şekilde yönetip evin satışına gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Süreç boyunca çok. İlgili ve çözüm odakli olarak hareket etdiginiz için de emeginize sağlık, başarılarınız daim olsun.

  Havva Erdoğan - 12/10/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  İlgisine teşekkür ederim. Ben kiralamak için belirttiğim yer ve bölge konusunda beni çok iyi bilgilendirdi bu nedenle gönül rahatlığıyla kira sözleşmesi yaptım.

  Ayhan aslan - 29/09/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Tebrik ederim, çok hızlı çözüm buldu. Süreç çok iyi yönetildi. Emeklerinize sağlık.

  Kadriye Yıldız - 27/09/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Kendisi çok sabırlı, enerjik, işini iyi yapan biri. Kiralanmayacak yere bile müşteri buldu. Güvenle işinizi ona emanet edebilirsiniz teşekkür ederim

  Cansu dede - 27/09/2023
 • Danışman : Aykut İpek

  Aykut Bey’in portföyündeki kiralık daire için kendisiyle tanıştık. Kibar, deneyimli biri. kendisiyle çalışmaktan memnun kaldık. buradan tekrar kendisine teşekkür ediyorum ve iyi günler diliyorum

  Ayşe gürsoy - 27/09/2023
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Bir kac ay önce Sevgi Hanim ile evimizin hem kiralik,hem satilik islemleri icin gorusmustuk. Tecrubesi, ictenligi ve samimiyeti ile elinden gelenin en iyisini yapiyor olmasi ,insanlara verdiği guven ve deger ile sonuna kadar guvenebileceginiz bir insan. Tesekkurler Sevgi Hanim.💐

  Dılek Gulum - 05/09/2023
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi şahsuvaroğlu Hnm kiraladığımız daireyi ilk gösterdiği andan itibaren güler yüzlü,dürüst ve içten yaklaşımı için özellikle teşekkür ediyoruz. Her aşamada o kadar Yardımcısı oldu ki, en ufak bir sorun yaşanmadan yeni dairemize sahip olduk. Gerek bilgisi,gerek yarımlarından dolayı be verdiği güven için tekrar çok teşekkür ederiz.

  Nefise mirabidova - 10/08/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımızda Derviş Alagöz gibi gerçekten kurumsallık farkını hissettiren bir danışmanla süreç mükemmel ilerledi ve kiralama işlemimiz sonuçlandı, Derviş beye ailece çok teşekkürler ediyoruz.

  İbrahim çınar - 04/08/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Sahrayıcedıt te bulunan dairemizi bir kez daha hızlı ve başarılı çalışma sonucunda kiralamasından dolayı tebrik ediyorum.

  Celal Haldun safer - 04/08/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Ataşehir bölgesinde kiralık daire arayışımız esnada tanışma fırsatı bulduğumuz Derviş Alagöz beye tüm yardımları ve doğru bilgi akışı sunumundan dolayı kendisine teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

  Hatice Elmacıoğlu - 04/08/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Sevgili Derviş beye bir kez daha başarılı çalışmaları için teşekkürler ediyoruz. Her mal sahibinin Derviş Alagöz gibi bir kurumsal gayrimenkul danışmanı olmalı, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  Salvator eskenazi - 04/08/2023
 • Danışman : Dilara Nur Özyurt

  Çok samimi bir şekilde evi tutmamıza yardım etti ve birçok konuda anlayışlı davranarak bizi çok memnun olduğumuz bir eve yerleştirdi.

  Behlül Yarar - 03/08/2023
 • Danışman : Dilara Nur Özyurt

  Her konuda yardımcı oldu gayet içimiz rahat bir şekilde kiralık daireyi tuttuk her şey için teşekkürler

  Kaan Dınız - 03/08/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  uzun bir kiralık daire arayış sürecinde kendisiyle tanışma fırsatı bulduğumuz coldwell banker kaptan gayrimenkul ofis danışmanı Sevgili derviş alagöz beyle tanıştık. Bizlere karşı doğru bilgi akışı ,güleryüzlü ve güven verici yalaşımları ile birlikte daire kiralamamızda çok yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyor,çalışmalarında başarılar diliyor ve herkese kendisiyle çalışmasını içtenlikle tavsiye ediyorum..

  Volkan Burnaz - 10/06/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş alagöz bey'e göztepe'de bulunan kiralık dairemi gerçekten tam bir kurumsallık çalışmasıyla , devamlı bilgi aktarımı yaparak başarılı bir işlem sonuçlandırması yapmıştır. kendisine yapmış olduğu çalışmalarından dolayı derviş bey'e çok teşekkürler ediyorum.

  oben ali daryavuz - 10/06/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  erenköyde bulunan kiralık dairemizi herzaman olduğu gibi başarılı ve profesyonel çalışması sonucunda işlemimizi sonuçlandırdığı için Derviş alagöz bey'e tekrar teşekkürler eder ,işlerinde başarılarının devamını dileriz.

  neriman kurt - 30/05/2023
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  G menkul danışmanı Sevgi hn ; konusuma çok hakim . Tecrübeli . Gerekli her konuda bilgiyi önceden veriyor .. Yönlendiriyor . Süreçleri çok iyi yöneten birisidir. Teşekkürler

  Emin Narlı - 13/05/2023
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Bu zorlu ev arama sürecinde karşımıza Sevgi Hanım gibi işini özveri ile yapan, oldukça samimi ve içten paylaşımlarda bulunan biri çıktığı için şanslıyız. Kiracı- Mülk sahibi arasındaki ilişki yönetimini hassasiyetle ele aldığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Gösterdiği özen yanında verdiği emek ve sağladığı değer icin de ayrıca teşekkürler.

  Gulcin Eker - 28/03/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemizi her zaman olduğu üzre doğru ,hızlı ,ve başarılı çalışma sistemi ile bitirmesinden dolayı Derviş alagöze birkez daha teşekkürler ediyoruz. Başarılarının devamı dileği ile hayırl işler dilerim ..

  Ali ekşi - 06/03/2023
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Satılık daire arayışımız sırasında tanışma fırsatı bulduğumuz , Derviş Alagöz beye gerçekten sürecin başından sonuna kadar doğru ve eksiksiz bilgilendirme ,güleryüzü ve güvenilirliği ile hep yanımızda oldu . vee biz ev sahibi olduk ,Teşekkürler Derviş bey.

  korhan kalaç - 06/03/2023
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Gayrimenkul, farklı ilde ve satıcı yurt dışında olmasına rağmen, alım satım işlerini istikrarlı şekilde devam ettirdi. Geri dönüşleri zamanında yaparak, bizim için güzel bir yeri satın almamıza vesile oldu. Teşekkür ederiz.

  Melahat Toprak - 20/02/2023
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Onu yıllar önce iyi bir tesadüf eseri tanıdık. Daha sonra, kiralık mülkümüzü düzenli olarak kiraya verdi ve aynı zamanda yönetti. Uzun süreli bir güven ilişkisi kurdu, bu nedenle bir süre önce mülkümüzü satması için onu görevlendirdik. Yurtdışında yaşadığımız için her konuda bizim temsilcimizdi ve her zaman ve her saatte ulaşılabiliyorduk. Bu güven sayesinde kendisine mülkümüz üzerinde vekalet verdik ve sonuçta para hesabımıza yatana kadar parmağımızı bile kıpırdatmamıza gerek kalmadı. Coldwell Banker, kendini işine adamış ve her sorunu hızlı ve verimli bir şekilde çözen böylesine profesyonel ve çok insani bir broker'a sahip olduğu için çok şanslı. Bu arada, artık bir broker-satıcı ilişkimiz yok, ancak onu daha çok bir aile üyesi olarak görüyoruz ve gelecekte de onunla çalışmaya devam etmeyi umuyoruz. Güvenilir ve iyi kalbe sahip bir insan. Her şey için çok teşekkür ederiz.

  Gürcan Aydan - 19/02/2023
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi Hanım işini gayet profesyonel ve özverili şekilde yapmaktadır.Tesekkür ederim.

  Nida köksoy - 10/02/2023
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanımla km.lerce uzakta olsakta ,sesinin verdiği o güvenirlik, problem çözücü yönü,her an ulaşılabilirliği sayesin de ,dairemizin kiralanma süresince profesyonelce bize destek olduğu icin kendisine çok tesekkur ederiz.

  Dılek Gulum - 16/01/2023
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi Hanimla calistigimiz için cok memnunuz. Tüm süreç boyunca her an yanımızdaydi. Desteği, güvenilirligi ve güler yüzü icin kendisine cok teşekkür ediyoruz.

  Hamza Çelik - 15/12/2022
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi Hanım ile 2 defa çalışma imkanım oldu, dürüst, hem alıcı hem satıcıya guven veren, bankalar ve tapular ile işlerinizi takip eden çok başarılı bir emlakçı arkadaşım olup bir daha satış ve alış işleminde vazgeçmeyeceğim birisi. Başarınız daim olsun ..

  Saygın Ç. - 31/10/2022
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Samimi, sıcak karşılamayla kapıları açıp, gönlünden gönüle bir yol işleyen, nazik İstanbul Beyefendisi. İlk sırada tercih edebileceğimiz gayrimenkul danışmanı Derviş Bey ve ekibiyle çalıştığımız için çok çok şanslıyız. Teşekkürler.

  Gülşah P. - 27/10/2022
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Etkili iletişim becerisi, problemleri çözme biçimi, zekası ve güleryüzü ile lider bir kadın. İşine karşı profesyonel yaklaşımı, pozitif tutumu, titizlikle çalışması, her an ulaşılabilir olması size çok güven veriyor. Sevgi Hanım ve ekibiyle çalıştığımız için, heyecanımıza ortak oldukları için çok çok şanslıyız. Teşekkürler

  Gülşah P. - 27/10/2022
 • Danışman : İlksen Aydın

  Erdal bey ve ilksen hanım sürecin başından beri hep ulaşılır ve yardımcıydı.Destekleriniz, çözüm odaklı oluşunuz ve hızlı şekilde süreçteki destekleri için çok teşekkür ederim. Sevgiler Burcu

  Burcu Kürkçüoğlu - 19/10/2022
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanıma burdan teşekkür etmek isterim. Sevgi hanım aracılığıyla Rus arkadaşlarıma çok güzel ve tüm isteklerimizi karşılayan bir ev tuttuk. Arkadaşlarım yabancı oldukları için birçok yerde red aldık, Sevgi hanım iki tarafı da memnun eden bir anlaşma yaptı ve yabancı için gereken tüm prosedürleri takip etti. Nezaketiniz, sıcaklığınız, dürüstlüğünüz ve titizliğiniz için teşekkür ederiz.

  Galina Khizhniak - 19/10/2022
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Caddebostanda bulunan dairemi herzamanki gibi profesyonel çalışması neticesinde başarılı bir şekilde sonuçlandırmasından ötürü sevgili Derviş alagöz'e teşekkürler ediyorum. başarılarınız daim olsun derviş bey.

  Hakan Turan - 04/07/2022
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Annemler için kiralık daire arayışımızda tanışma fırsatı bulduğumuz derviş bey gerek doğru ve dürüst bilgilendirme ,gerçekten kurumsallıgın vermiş olduğu özgüveni ,samimiyeti ve güleryüzlü tavırlarıyla bizlere güven verdi ve aradığımız daireyi tutmamıza aracı oldu . Derviş alagöz beye çok teşekkürler ediyor,çalışmalarında başarılar diliyoruz.

  pelin Torgul - 04/07/2022
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanım aracılığıyla keyifli ve güvenli bir ev kiralama sürecini tecrübe ettik. Sürecin en başından sonuna kadar verdiği tüm sözleri zamanında gerçekleştirerek hem ev sahibi hem de bizim için prosedürleri problemsiz atlatmamızı sağlamıştır. Kendisi ile çalıştığımız ve tecrübesinden faydalanabildiğimiz için şanslıyız. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

  TAYLAN ERSÖZ - 02/07/2022
 • Danışman : Lale Oğuz

  Lale hanım işini hakkıyla yapan kibar nazik ve profosyenel biri kendisini yakınlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim. Lale hanım a burdan tekrar çok teşekkür ediyorum.

  Kamil samur - 30/06/2022
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanimla calismaktan cok memnun kaldim. Iletisimi cok guclu ve bana ilk tanismamizdan itibaren güven verdi. Bir sonraki emlak islerimde de kendisiyle calismak istiyorum. Collwell Bankers'in böyle bir calisani oldugu icin sansli olduguna inaniyorum

  Aykut Demirkol - 24/06/2022
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  daire satınalma sürecimizde tanışma fırsatı bulduğumuz coldwell banker göztepe kaptan gayrimenkul danışmanlarından Derviş alagöz bey tüm süreç boyunca gerçek profesyonel bir sunum ve çalışması ,güven verici karakteriyle ve en önemlisi doğru bilgilendirmesi sayesinde satın alma işlemimizi başarıyla sonuçlandırmıştır. Bizce herkesin böyle bir emlak danışmanı olmalı.. Derviş bey başarılarınızın devamı dileğimle ,size çok teşekkürler ediyorum.

  A.emre ünal - 14/05/2022
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  merdivenköy'de bulunan dairemin satış sürecinde göstermiş olduğu kurumsal profesyonel çalışmasına ek olarak doğru bilgi akışı ,samimiyet ve işlem bitirmesindeki başarısından dolayı Derviş alagöz 'e çok teşekkürler ediyorum..

  Nadir Öztürk - 14/05/2022
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi Hanimla calisma firsati buldugumuz icin cok sansliyiz. Kendisi hem cok yardimci oldu hem de sonrasi surec icin bize cok guven verdi, kendisine buradan cok cok tesekkur ediyoruz. Bundan sonra da herzaman onceligimiz kendisi olacaktir.

  Pelin Agar - 26/04/2022
 • Danışman : Adil Levent Öçalan

  Lapseki'deki iki arsa satışı 2 arsa satışı sırasında Levent Bey ile çalıştık. İşine olan saygısı ve profesyonelliği, sizi yanıltmadan güven vererek doğru bilgi aktarımıyla ve sabırla güler yüzle nezaketle, kendi işiymiş gibi uğraşması; genelde emlak danışmanları için kafamda oluşan bir takım önyargıları tamamen yıktı.. Samimi desteği ve yardımları için kendisine içten teşekkürlerimi iletiyorum.. Umarım yine birlikte çalışma fırsatımız olur.

  Ferda Seylam - 09/04/2022
 • Danışman : Lale Oğuz

  Lale Hanım,evimizi çok kısa sürede kiraya verip,hemde çok değerli ve nitelikli bir kiracımızla Bizi buluşturdu.Kendisine çok teşekkür ederiz.İşini çok düzgün ve titizlikle, profesyönelce yürütmesi,güler yüzlülüğü bizi ayrıca mutlu etti.Bundan sonra GM Danışmanımız kesinlikle Lale Hanım'dır.Başarılarının devamını diliyoruz.

  AHMET TOKGÖNÜL - 07/04/2022
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışı içerisindeyken coldwell banker göztepe kaptan ofisi gayrimenkul danışmanı Derviş Alagöz beyle tanışma fırsatı bulduk ,Derviş beyi daha önce tanımış olduğum emlak işi yapan kişilerin kesinlikle örnek almaları gerekiyor ,.. kendisine daire kiralama sürecimizi başarıyla sonuçlandırdığı için tekrar teşekkürler etmek istiyorum..

  esra çınar - 06/04/2022
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş bey gerçekten gayrimenkul sektöründe kurumsallığı müşteri tarafına tamamen hissettiren ,samimi ,güleryüzlü ,işini profesyonelce yöneten ,güven verici çalışma neticesinde dairemizi kısan sürede kiralamıştır. Kendisine çok teşekkürler ediyorum.. Tüm çevreme kesinlikle derviş beyi tavsiyede bulunacağım..

  figen tuğrul - 06/04/2022
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Bu zorlu ev arama sürecimde Sevgi Hanım karşıma çıktığı için çok şanslıyım. Her konuya güleryüzü, samimiyeti ve yardımseverliğiyle yaklaştı. Ev sahibi ile kiracı arasındaki iletişimi ve dengeyi kurmakta da oldukça başarılı. Sayesinde içime sinen, mutlu bir şekilde yaşayabileceğim bir evim oldu. Tüm emeği, zamanı ve desteği için teşekkür ederim.

  deniz tavus - 05/04/2022
 • Danışman : Lale Oğuz

  Lale Hanım la evimizi kiraya verdik yaptığı sözleşme getirdiği kiracı adaylarına kadar o kadar titiz ve düzenli bir çalışma yaptı ki çok memnun kaldık ayrıca kira artış dönemi hatırlatması işine nasıl saygı duyduğunun gostergesidir.Tesekkurler Lale Hanım iyiki sizle çalışmışım

  Selçuk Yıldırım - 05/04/2022
 • Danışman : Lale Oğuz

  Lale hanım çok değerli bir kişi evimi kkira ya hemen verdi ve çok profosyonel bir iş sergiledi hiç gözümüz arkada kalmadı kura ya verirken güvence güler yüz herşey var.çok çok teşekkür ederim lale hanım..

  Mustafa ünlü - 05/04/2022
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi Hanım çok ilgili, kiracıların da haklarını tek tek anlatan ve her endişesinde yanında olan bir danışman. Üstelik yaptıkları her şey yasal ve kanuna uygun. Sizin isteklerinizi de dinleyip ona göre orta yolu bulmaya çalışıp hem ev sahibini hem kiracıyı ortak paydada buluşturan çözüm odaklı ve her an ulaşabileceğiniz bir danışman. Kendisine çok teşekkür eder, herkese de çalışması için tavsiye ederiz.

  ebru koçyiğit - 30/03/2022
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş alagöz bey'e kozyatağında bulunan dairemizi kısa zamanda profesyonel çalışma sı ,tam ve doğru bilgilendirme ,samimiyet ,yüksek çalışma temposuyla dairemizi güvenli kiracılara vermiştir.. Kendisine çalışamalarından dolayı teşekkür eder ,başarılarının devamını dileriz.

  Saim Atalay Keleştemur - 29/03/2022
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş bey bize Kozyatağında kiralık dairemizi bulma ve sonrasındaki tüm işlemlerde büyük bir samimimiyet ev özveriyle yardımcı oldu. Kiralanan dairenin tadilet işlerini bizzat kendisi özenle takip edip bizi bilgilendirdi. Kendisi iyi niyetli ve sorumluluk sahibi olduğunu süreç boyunca gösterdi. Kendisine burdan da çok teşekkür ediyoruz.

  GÜLAY SEVER - 29/03/2022
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanımı tanıdığımız için kendimi çok şanslı hissediyorum kendisi hem çok profesyonel hem çok sıcakkanlı. İlk andan itibaren yüksek güven duygusunu hissediyorsunuz bu da bu sektörde en önemli şey. Yaptığımız işte kafamızda hiç bir soru işareti kalmadı. Kendisiyle tekrar çalışmak isterim...

  HAKKICAN ADIGÜZEL - 22/02/2022
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanıma öncellikle selamlar🙏 Kendisi işinde gayet son derece takipte ve elindeki işin hemen bitmesini değil en doğru şekilde sonuçlanması için özenle arastırıp çalısıyor . Kendine teşekkür ediyoruz

  Ayhan batuhan kutlu - 23/12/2021
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Coldwell Banker ailesiyle ve özellikle Sevgi Hanım ile çalışmak benim için bir ayrıcalıktı. Çok samimi aynı zaman da disiplinli ve işine bir o kadar odaklı olan Sevgi Hanım ile çalışmanızı gönülden tavsiye ediyorum😊 Yurt dışında yaşamama rağmen en ufak bir soru da dahi her an yardım alabildiğim için çok mutluyum. İşini aşk ile yapmak bu olsa gerek😊 Sevgi Hanım a çok teşekkür ediyorum ve iş hayatında başarılar dilerim.

  Emine Göç - 22/12/2021
 • Owner : Oğuzhan Akçeal

  Oğuzhan Bey emlağımızı kiralama süreci içinde bize profesyonelçe yol gösterdi. Babası gibi profesyonel bir Coldwell Banker danışmanı olarak herkese tavsiye ederiz.

  Aslıhan Yalçın - 06/12/2021
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Profesyonelliği, güler yüzü, samimiyeti ve detaycı çalışması sayesinde ve müşterisinin hakkını koruyan kurumsal kimliği sayesinde bu zor dönemde ev sahibi olduk. Herşey için tekrar çok teşekkür ederim.

  Taylan Tokay - 04/12/2021
 • Owner : Oğuzhan Akçeal

  Gayrimenkul danışmanımız Oğuzhan bey; aradığımız nitelilteki daireyi kiralamamızda çok yardımcı oldu. Profesyonel ve proaktif yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederiz.

  Elif Aksel - 03/12/2021
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Ne istediğimizi anlattıktan sonra, ikinci kez tekrarlamamıza gerek kalmadan, zaman tasarrufunu çok iyi yöneterek, nokta atışı sadece 2 ev göstererek kısa zamanda hem çok kaliteli, hemde uygun fiyatlı bir gayrimenkul sahibi olmamıza yardımcı oldu. Güleryüzü, samimiyeti ve en önemlisi her detayı sanki kendine ev alıyormuş gibi inceleyerek, ilgilenerek ve gerektiğinde iyi yönetip çözümleyerek bize çok yardımcı oldu. Herşey için tekrar çok teşekkür ederiz.

  İpek Baylan - 29/11/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Birkez daha derviş beye dairemi kiraya verme esnasında göstermiş olduğu üstün gayret ve çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyor,başarılarınının devamını diliyorum.

  Elvan Baştuğ Ergin - 23/11/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Bey'e; güvenilir kişiliği, sıcak iletişimi, nazik tavırları ve profesyonel yaklaşımı için tekrar teşekkür etmek isterim. Süreç boyunca yanımızda olması ve bizi doğru yönlendirmesi oldukça önemliydi. Sektör için büyük bir değer olduğunu düşündüğüm Derviş Bey'in başarılarının devamını dilerim...

  Şebnem K. - 16/11/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Bazen bir amaç uğruna kesişen karşılaşmalar vardır. Ev ilanları bakarken haftalar sonra ilk kez bir ilanı incelerken açıklama kısmındaki o içimi ısıtan yazıyı okuyunca o eve karşı da içim ısınıverdi ve bu güzel cümlelerin sahibi de ince ruhlu bir insandı elbet. Derviş Beyle tanışıp sohbet ettiğimizde işte dedim güzel ruh ve onun da yolunun kesiştiği bir güzel ruhlu da mal sahibi Hanımefendiydi ardından tanıştığım. O kadar sevdim ki ev ikinci plana düşüverdi bir anda..O an aldığım enerjinin bu eve de yansımış olduğuna öylesine emindim. Hep derim en önemlisi İyi insanlarla kesişsin yollarımız. Bu evi bulmama vesile olan Derviş Bey işini layığıyla yapan çok profesyonel bir insan. Emlak sektöründeki geçmişten gelen başarıları ,ödülleri ofisine gittiğimde görünce bir kez daha dedim; başarı tesadüf değildir. İyi insansanız ve işinizi hakkıyla yapıyor emek veriyorsanız bu kaçınılmaz. Her türlü emlak işlerinizde gözünüz kapalı güvenle danışmanlık alabileceğiniz bir profesyonel kendisi..

  Cem Özkök - 01/11/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımız esnasında tanıştığımız Derviş bey bizlere arayışımız olan daireyi kısa sürede doğru bilgilendime ve kurumsal çalışması sonucunda kiralama işlemimizi sonuçlandırmıştır. kendisine çok teşekkürler ediyorum.

  Elvan Baştuğ Ergin - 01/11/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göztepe bölgesinde bulunan dairemizi ,tavsiye üzerine cb kaptan gayrimenkul ofisinde danışman derviş murat alagöz beyle kiralama işlemi için tanıştık. dairemizi başarılı bir şekilde hızlı bir sürede profesyonel çalışma ,doğru bilgi akışı ile başarıyla sonuçlandırdığı için kendisine çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

  Birsen varol - 01/11/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Bey'in gösterdiği ilgi, alaka ve destek için kendisine ne kadar teşekkür etsek az... Şu an mutlulukla oturduğumuz evimizi satın almamızda katkısı çok büyük... Hem profesyonel yaklaşımı hem babacan tavrı ile bize bu süreçte destek veren Derviş Bey'e ayrıca buradan da tekrar teşekkürler...

  Şebnem K - 23/10/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizi birkez daha kiralayan , kurumsal çalışma prensibiyle ,doğru ve profesyonel iş takibini hiç bir zaman bırakmayan sevgili gayrimenkul danışmanımız Derviş murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyorum.

  SALVATOR ESKENAZİ - 04/09/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Tanıdığım tüm emlakçılar arasında çok çok profesyonel, işine saygılı, müşteri ilişkisi mükemmel, insana değer veren, etik kuralları çok yüksek, çok ahlaklı haza beyefendi, mükemmel bir iş insanı.

  Yüksel Küçükerdoğan - 03/09/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Erenköy' de bulunan dairemi profesyonel çalışma, etik davranış, doğru bilgilendirme ve güler yüzlülükle hızlı bir şekilde kiraya veren Coldwell Banker Kaptan Ofisi Danışmanlarından olan Derviş Alagöz Bey' e çok teşekkür ediyorum. Tüm yakınlarıma kendisini tavsiye edeceğim.

  Ahmet Enes Emekligil - 19/08/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş bey ile kiralık ev arayışımız sürecinde tanıştık. Derviş bey'in bizlerle yaptığı görüşmelerde güler yüzlü, sevecenliği ve kiralama sürecinin her aşamasında, ilgili ve yönlendirici olması bizleri çok mutlu etti. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

  ORHAN TÜRK - 02/08/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemin satışında göstermiş olduğu sabır, nezaket, kararlılık ve uzlaşmacı tavır nedeniyle Derviş beyi kutluyorum. Uzun soluklu yarışta ipi göğüsleyen ama bunu yaparken de, etik yaklaşımından ödün vermeyen, ve hep yapıcı taraf olmaya özen gösterin Derviş beye teşekkür edemiyor, sevgilerimi iletiyorum

  Prof. Dr. Sevtap Demirci - 31/07/2021
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Tanıştığımız andan itibaren söylediği ve verdiği her sözünü tuttu. Kısa zamanda dairemin satışını gerçekleştirdi, her iki tarafı ve taraflara düşen işleri sorunsuz halledip süreci başarıyla yönetti. Tapudaki süreç de gayet makul bir şekilde ilerledi. Bir daire işim daha olsa kendisine aracı olması için çekinmeden başvururum. Kendisine tşk ederim.

  Emre Hasırcıoğlu - 16/06/2021
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  İlk kez ev alacaksınız ve sektörü hiç bilmiyorsunuz. Yani yolunmaya hazır tavuk gibi ortalıkta dolaşıyorsunuz. Hiç korkmayın çünkü Sevgi Hanım var. Evinizi de bulur, pazarlığınızı da yapar, her adımda yanınızda olduğunu hissettirir. Bu süreci tereyağından kıl çeker gibi atlattığımız için Allah'ın Sevgi'li kuluymuşuz :)

  Serkan Ün - 15/06/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Beye ilgi, alaka ve samimiyetinden dolayı abi diyorum. Kendisi, imkanları dahilinde süreç ile ilgili her türlü konuda yardımcı olmaktadır. Kısacası kira veya satın alma işlerim varsa Derviş abiye danışırım net! Teşekkür ediyorum hizmetiniz için.

  Fatih DAŞ - 07/06/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizin kiralanması aşamasında her zaman olduğu gibi süreci başarıyla yönetip kiralama işlemini tamamlamasından dolayı Derviş alagöz'e bir kere daha teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyorum.

  Ahmet adem girgin - 18/02/2021
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Beyin ilgisi samimiyeti ve işbilgisi dahilinde müşteriye verdiği güven duygusu için çok teşekkür ederim.Erenköydeki dairemizi kiraladık..Çalışma hayatınızda başarılar dilerim..

  Cüneyt Bitlisli - 16/02/2021
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi Hanım zor bir işi başarı ile tamamladı. İlgisi ve desteğinden dolayı teşekkür ederiz

  Taylan Tokay - 31/01/2021
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanıma ilgisi alakası ve yardımları için sonsuz teşekkürlerimi sunarım

  Erol Genil - 31/01/2021
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanıma çok teşekkür ediyorum..

  nurhan sargın - 31/12/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  sevgi hanıma bizlere desteğinden dolayı çok teşekkür ederiz

  cansu kalkan - 31/12/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanım ile verimiş olduğu güven içerisinide çalışmaktan cok mennun olduk. Bundan sonrada gayrimenkul işlerimizde kendisi bilgisi dahilinde olucakdır başarılarının devamını dilerim .

  olcay kızıl - 27/11/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanım ile çok yeni tanıştık ve çalıştık. Arsamın satış süreci boyunca çok sakin, ilgili ve nazik tavrı ile yardımcı oldu. Çok teşekkürler.

  Müge çezik - 26/11/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Altıntepe'deki dairemizin satışını bu zorlu süreçte kısa sürede gerçekleştiren ve her aşamada yanımızda olarak bize destek veren Sevgi Hanım'a teşekkür ederim.

  Deniz yekeler - 26/11/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanıma bizlere yapmış olduğu doğru bilgilendirme için çok teşekkür ederiz

  nurhan öğün - 26/11/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Şartlarımıza en uygun daireyi en kısa sürede bulan sevgi hanıma çok teşekkür ederiz

  birsen sedef - 26/11/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  sevgi hanıma cok teşekkür ederim

  ferah kökmen - 26/11/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Alagöz bey'e daire kiralamam esnasında göstermiş olduğu samimiyet ,doğru bilgi sunumu ve çalışmasında göstermiş olduğu performansından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyorum.

  Emre Demirci - 23/11/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göztepede bulunan dairemizi süratle ve göstermiş olduğu profesyonel çalışma şekliyle sonuçlandıran coldwell banker kaptan gayrimenkul danışmanı olan Derviş alagöz beye başarısından dolayı teşekkürler eder ,çalışmalarında başarılar dileriz.

  Asaş yapı mark.san. tic ltd.şti - 23/11/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık arayışımız esnasında tanışmış olduğumuz Derviş bey bizlere kısa zamanda başarılı çalışmasıyla istediğimiz konutu bulup kiralamamızı sağladığı için kendisine teşekkürler ediyoruz.

  İbrahim tunca - 23/11/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizi çok kısa zamanda güleryüzü,doğru bilgilendirme ,kurumsal çalışma başarısıyla kiralamasını süratle sonuçlandıran Derviş alagöze çok teşekkürler eder ,çalışmalarında başarılar dilerim.

  Handan tuğrul - 23/11/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire satın almamız esnasında tanışmış olduğumuz coldwell banker göztepe kaptan gayrimenkul danışmanlarından Derviş alagöz beye işlemimizi başarıyla tamamlasından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyorum.

  Birsen sedef - 18/11/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizin satış sürecinde daha öncede kendisiyle çalışma fırsatı bulduğum Derviş murat alagöz beye satışta göstermiş olduğu profesyonellik ,doğru bilgi akışı ve başarısından dolayı kendisine teşekkür eder işleinde başarılarının devamını dilerim..

  ferah kökmen - 18/11/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Dairemizin ekspertizinden itibaren satış işleminin gerçekleştiği süreye kadar tüm aşamalarda işini ciddiyet, doğruluk ve samimiyetle yapan, bu süreçte tüm sorularımıza açık, net cevaplar vererek endişelerimizi bertaraf eden ve dairemizin vaat ettiği süreden daha erken bir şekilde değerinde satılmasına vesile olan Sevgi Hanım' a teşekkürü borç bilirim.

  Gökhan Yekeler - 08/11/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Alagöz beye göstermiş olduğu yakın ilgi ve çalışmasından dolayı teşekkürler ediyor, başarılaqrının devamını diliyorum.

  Hüseyin Yılmaz - 01/11/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık dairemiz için yaptığı profesyonelve özverili çalışmalarından dolayı Derviş Alagöz beye çok teşekkürler ediyoruz.

  Timur yücekurt - 01/11/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Uzun süredir daire aradığım ataşehirde sevgi hanım sayesinde istediğim daireyi aldım .kendisine çok teşekkür ederim

  osman karaesen - 30/09/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıcedid'de bulunan dairemi en kısa sürede kiraya veren sevgi şahsuvaroğlu'na çok teşekkür ederim

  cüneyt yeşin - 30/09/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıcedid'de kiraladığımız daireyi bizlere bulan sevgi hanıma cok teşekkür ederiz

  hüseyin can aras - 30/09/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş beye yardımlarından dolayı ev arkadaşım ve kendi adıma teşekkürler ediyorum..

  Nur dilara gül - 28/09/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire kiralama aşamasında yakın alkasından ve çalışmasındaki başarısından dolayı Derviş alagöz'e teşekkürler ediyoruz.

  Burcu brodo - 28/09/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemi çok kısa zamanda profesyonelliği ,çalışması ,doğru bilgilendirmesiyle başarılı bir şekilde sonuçlandıran derviş beye çok teşekkürler ediyorum..

  çiğdem alpaslan - 28/09/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş beye bir kere daha başarısından ötürü teşekkürler ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

  Çetin ceşen - 27/08/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımda tanışmış olduğumuz Derviş beye bizlere göstermiş olduğu yakın alaka ,doğru bilgilendirme ,sonuçlandırmada göstermiş olduğu başarısından dolayı kendisine teşekkürler ediyorum.

  Fatih Karaca - 27/08/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire arayışımız olduğu süreçte kendisiyle tanıştığımız Derviş alagöz beye gösterdiği ilgi , doğru bilgi akışı ve çalışmalarından ötürü teşekkürler ediyor,çalışmalarında başarılar diliyoruz.

  Zeynep sevin gürcüoğlu - 25/08/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizin satışını profesyonel ,güven verici ,doğru bilgilendirme ,ve güleryüzüyle sonuçlanlanmasında göstermiş olduğu başarısı için Derviş bey'e çok teşekkürler ediyoruz.

  NAG kimya dış tic.ltd. şti. - 25/08/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Yer arayışımız esnasında yardımlarından ve yakın ilgisinden dolayı Derviş beye çok teşekkürler ediyoruz.

  Benetton giyim san .tic. aş - 25/08/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Çalışmalarında göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş beye çok teşekkürler ediyorum.Başarılarının devamı dileğimle.

  Bedirhan bayraktaroğlu - 25/08/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Maltepede almış olduğum dairede bana her türlü desteği sağlayan sevgi hanıma cok teşekkür ederim

  nilüfer dilek - 29/07/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Kiraladığım daire ile ilgili her konuda yardımcı olan sevgi hanıma cok teşekkür ederim

  ercan volkan erden - 28/07/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Dairemin kiralama işlemini en kısa sürede ve en doğruyu müsteriyi bularak sonlandıran sevgi şahsuvaroğlu'na çok teşekkür ederim

  nilüfer dilek - 28/07/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Maltepede bulunan dairemin satış işlemi ile son derece özverili ve prensipli çalışması sebebiyle sevgi hamıma cok teşekkür ederim

  ali şenocak - 28/07/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanim gercekten 7/24 musteri ile ilgilenen cok gayretli ve profesyenel bir emlak temsilcisidir.Covid 19 piyasalari en kotu etkiledigi donemde insan iliskileri ve dengeli musteri iliskileri sayesinde gayrimenkulumuzu bu zor surecte satisini tamamlamistir. Kapten gayrimenkul gercekten sizin gibi bir satis temsilcisi bunyesinde bulundurdugu icin cok sansli😊cok tessekurler. Tayfun

  MR TAYFUN PERINCEK - 26/07/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımız esnada tanışma fırsatı bulduğumuz Derviş alagöz bey bizlm kriterlerimize en uygun daireyi doğru bilgi akışı ,güleryüz ,güvenilirlik esasıyla kısa süre içersinde kiralama işlemimizi sonuçlandırmıştır.işindeki başarılarınındevamı dileğimizle..

  Ferda akbalık zarakolu - 24/07/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  erenköyde bulunan dairemi herzaman olduğu gibi disiplinli ,doğru bilgilendirme ,tam bilgi aktarımı ile kiralama aşamasını başarıyla sonuçlandıran Derviş murat alagöze teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyorum.

  Adem girgin - 24/07/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi Hanım kesinlikle işinde çok profesyonel, emlak sektörüne ve tapu işlerine hakim bir gayrimenkul danışmanı. Kendisinin sayesinde Sahrayıcedit te tam istediğim yerde bir ev sahibi oldum. Tapu devrinden sonra da kiracı vb hususlarda yardımlarını sürdürmekte olup her türlü alım satım ve kiralama işleminizi güvenle yapabileceğiniz, dürüst ve güvenilir bir insan. Teşekkürler Sevgi Hanım.

  Saygın Çakır - 24/07/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Gayrimenkulün satış aşamasında her türlü yardım ve desteği sağlayarak, son derece titiz profesyonel yaklaşımla yasal, hukuki ve satış işlemlerinin kolayca sonuçlanmasını sağladığı için Sn. Sevgi Şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim.

  Unsal Cavusoglu - 24/07/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Goztepede satin almiş oldugumuz daire sırasinda Sevgi Hanım bize cok yardimci oldu kendisene işindeki profesyonelliği ve ilgi,alakasindan dolayi cok teşekkur ederiz.

  Ali Kantur - 24/07/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Coldwell banker kaptan ofisi danışmanı sevgili Derviş alagöz beye işinde göstermiş olduğu başarıdan dolayı teşekkür ediyorum.

  Bülent özber - 30/06/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş beyi işinde göstermiş olduğu başarısından dolayı tebrik ediyor ,başarısının devamını diliyorum.

  Dilek özdemir - 30/06/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  işinde göstermiş olduğu dürüstlük ,samimiyet ve başarısından dolayı Derviş beye teşekkürler ediyorum.

  çiğdem alpaslan - 30/06/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş murat alagöz beye işinde göstermiş olduğu başarısından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyoruz. kendisini tüm tanıdıklarımıza kesinlikle tavsiye edeceğiz.

  tuncay ergül - 30/06/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  ilgi ,alkadarlık ,doğru bilgilendirme konusunda göstermiş başarısından dolayı Derviş Alagöz'e teşekkürler ediyoruz

  Dilek özdemir - 19/06/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Alagöz beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkürler ediyorum

  fatma güven önen - 19/06/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz bey'e göstermiş olduğu ilgi , doğru bilgi akışı ve işindeki başarılı çalışmasından dolayı teşekkürler ediyorum.

  Zeynep Amila onur - 31/05/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Caddebostan bölgesinde bulunan dairemiz için yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Derviş alagöz'e teşekkürler ediyorum.

  Hakan Turan - 31/05/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  göstermiş olduğu yakın ilgi ve dogru bilgi akışını tarafımıza aktarmada göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş beye teşekkürler ediyoruz.

  Asiye Betül Yılmaz - 30/04/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Alagöze göstermiş olduğu yakın ilgi ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyor,işlerinde başarılarının devamını diliyorum.

  Aziz Ekşioğlu - 30/04/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Göztepede kiralamış olduğumuz daire için kendisinden bilgi aldığımız sevgi hanıma bizleri doğru yönlendirdiği için teşekkür ederiz

  sercan atılgan - 31/03/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Pendik'te daire satın alma aşamasında tanıştığımız sevgi hanıma yardımlarından dolayı teşekkür ederiz

  süheda apaydın - 31/03/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Pendik ataman karina sitesinde bulunan dairemin satış işlemi ilgili özverili çalışmasından dolayı sevgi hanıma çok teşekkür ederim

  gözde sarar - 31/03/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş alagöz beye bizlere göstermiş oldugu ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkürler ediyorum.

  Fatih coşkun - 31/03/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  göstermiş olduğu yakın ilgi ve yardımları için derviş alagöze teşekkür ederim.

  Didem Atilla - 31/03/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  göstermiş olduğu ilgi ve alaka için derviş beye çok yeşekkürler ediyorum.

  süheda apaydın - 31/03/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş alagöz'e yardımlarından dolayı teşekkür eder ,başarılarının devamını dilerim.

  Gözde sarar - 31/03/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Ataşehirde bulunan dairemin satışıyla ilgili bilgisine başvurmuş olduğum sevgi hanıma vermiş olduğu doğru bilgiler ve yönlendirmeler için teşekkür ederim

  ferit ayık - 29/02/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Ataşehirde daire arayışımız sırasında tanıştığımız sevgi hanıma bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz..

  ARGAN DEMİRALAY - 29/02/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire ararken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığımız coldwell banker göztepe kaptan gayrimenkul danışmanlarından Derviş Alagöz 'e göstermiş olduğu ilgi ,samimiyet ve doğru çalışmasından ötürü kendine teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

  Onur dalin acar - 24/02/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemiz için yapmış olduğu çalışmalarından dolayı Derviş alagöz beye teşekkürler ediyorum.

  Sırrı yalçın inceler - 24/02/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire arayışımız esnasında kendisiyle tanışmaktan gerçekten memnun olduğumuz ve kurumsallık içersinde olması gereken profesyonellik ,doğru bilgi akışı ,işine göstermiş olduğu ciddiyeti için sevgili Derviş Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz.

  cem yumruktepe - 24/02/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş murat Alagöz beye dairemiz için yapmış olduğu özverili ,samimi çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyor ,çalışmalarında başarılar diliyorum.

  ziynet çakır - 24/02/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göztepe bölgesinde bulunan daire için yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Derviş beye teşekkürler ediyorum

  Sibel yalçınkaya - 30/01/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  daire arayışımız esnasında göstermiş olduğu çalışması ,güler yüzlülüğü ,samimiyeti için Derviş alagöz beye çok teşekkürler ediyorum.

  Nihat ülger - 30/01/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  feneryolunda bulunan dairemizin çalışmalarında göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakasından dolayı Derviş beye çok teşekkürler ediyorum

  Handan tuğrul - 30/01/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  göztepe bulunan dairemiz için yapmış olduğu profesyonel çalışmaları için derviş alagöz bey'e çok teşekkürler ediyoruz.

  Didem Atilla - 30/01/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  göztepe de daire arayışımız esnasında tanışmış oldugum derviş alagöz beye göstermiş olduğu yakın ilgi ve özverili samimi davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Can Tayanç demirer - 30/01/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Göztepe'de satılık daire arayışımız sırasında tanıştığımız sevgi hanıma samimi ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz

  sibel yalçınkaya - 30/01/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıcedid'de kiralamış olduğum daireyi bizlere bulan her konuda bize destek ve yardımcı olan sevgi hanıma teşekkür ederim

  yusuf horasan - 30/01/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıcedid'de bulunan dairemi en kısa sürede ve doğru kiracıyı bularak kiralayan sevgi hanıma cok teşekkür ederim

  güldenur aydan - 30/01/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanıma bizlere göstermiş oldugu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim

  meltem özdiker - 30/01/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Atasehirde bulunan dairemin kiralaması konusunda danıstığımız sevgi hanıma verdigi doğru bilgiler için çok teşekkür ederim...

  ilke gül tuncay - 30/01/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanıma bize desteginden dolayı teşekkür ederiz..

  vural hocaoğlu - 30/01/2020
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıcedid'de bulunan dairemi sevgi hanımın vermiş oldugu doğru bilgilerle kısa sürede kiraya verdim kendisine cok teşekkür ediyorum

  ilknur yazıcıoğlu - 30/01/2020
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  daire kiralama işlemimizde bize her türlü konuda doğru bilgilendirme ,profesyonel çalışma ,güler yüzlü samimi davranışları için Derviş murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz.

  Ceyhun Ferah - 12/12/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu başarısndan dolayı coldwell banker kaptan ofisinden Derviş beye teşekkür ederiz.

  Ergun girişken - 12/12/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemizin kiralanması sürecinde göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş murat Alagöze çok teşekkür ederiz.

  Nazlı Girişken - 12/12/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Yapmış olduğu özverili çalışma ve desteğinden dolayı segi şahsuvaroğlu'na çok teşekkür ederim

  aysun arslanoğlu - 30/11/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Kalamışta bulunan dairemin kiralanma aşamasında sabırlı,disiplinli çalışması nedeniyle sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  murat karataş - 30/11/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Daire satın alma aşamasında tanıştığımız bizlere her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğlu'na yardımlarından dolayı teşekkür ederiz

  yunus emre aydınoğlu - 30/11/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Kalamışta bulunan dairemi satarken bana her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  cem ertekin - 30/11/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Ataşehirde kiralamış olduğum dairemde verdiği bilgilerle beni doğru yönlendiren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  şükran alpgiray - 30/11/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Atasehirde daire arayışım esnasında tanışmış olduğum sevgi şahsuvaroğlu'na yardımların dolayı cok teşekkür ederim

  yasemin ladikli - 30/11/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  merhaba sevgi hanim yardımlarıda dolayı teşekkü ederim ilk gunden beri profesyonelli yanı sıra samimi davranışları işlerinı kolaylaştıdı iyiki sizi tanımişım .

  aysun arslanoğlu - 30/10/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi Hanım'ın profesyonelliği ve işini aşkla yapmasından dolayı tebrik ediyorum. Kurumsal çalışması, yönlendirmesi ve yardımları için kendisine çok teşekkür ederim. Bize katkılarından, verdiği destekten, emlak konusundaki bilgi birikimini bizlerle paylaşmasından dolayı müteşekkiriz.

  gül cimit - 30/10/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Göztepede bulunan dairemizin satış sürecinde yapmış olduğu çalışmalar sebebiyle sevgi şahsuvaroğlu'na çok teşekkür ederiz..

  abdurrahman küçük - 30/10/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Dairemin satılması aşamasında bana her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim...

  şeyma tosun - 30/10/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıcedid'de bulunan dairemin satışı esnasında bana her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna özverili çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim

  feride gülden barlas - 29/09/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Göztepede bulunan dairemizin satışıyla ilgili yapmış olduğu tüm çalışmaları icin sevgi hanıma çok teşekkür ederim..

  abdurrahman küçük - 29/09/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanıma tüm destek ve yardımları çok teşekkür ederiz

  özlem yılmaz - 29/09/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Atasehirde bulunan dairemizi alma aşamasında tanıştığımız sevgi hanıma doğru yönlendirme ve bilgilendirme için teşekkür ederiz

  timur yurday - 29/09/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Dairemizin kiralama işleminde yardımları için sevgi hanıma çok teşekkür ederiz.

  ali şenocak - 29/09/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire araması yaparken tanıştığımız ve bizlere güler yüzü ve yardımları ile daireyi tutmamızı sağlayan Derviş alagöz abiye çok teşekkürler ediyoruz.

  Seyit Karataş - 20/09/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  kiralık dairemizi bir kez daha hızlı bir çalışma sonunda kiralama işlemini tamamlayan Derviş Murat Alagöz 'e çok teşekkür ediyorum.

  Zeki Aydın - 20/09/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımız sırasında tanıştığımız coldwell Banker kaptan ofisi danışmanlarından Derviş Murat Alagöz 'e bizlere vermiş olduğu güven ,samimi ve doğru bilgilendirme ve işlemimimizi sonlandırma aşamasında göstermiş olduğu başarısından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyorum.

  Fehim Mert Erkan - 29/08/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizi titiz bir çalışma, bilgi aktarımı ,profesyonel çalışma sistemi ,güleryüzü ile çok kısa sürede kiralama işlemini başarıyla sonuçlandıran Derviş Murat Alagöze çok teşekkürler ediyoruz.

  Baran demer/ fügen demer - 29/08/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kuzenim enes yıldıza kiralık daire aramamız sırasında tanıştıgım Derviş alagöz beye göstermiş olduğu çalışma ,güleryüzü , ve yardımları için kendisine teşekkürler ediyorum.

  Erdal Böcekli - 28/08/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  daire kiralamamızı doğruluk ,samimiyet ,güleryüzü ile sonuca götürmüş olan Derviş Murat Alagöze başarısından dolayı teşekkürler ediyorum.

  Enes Yıldız - 24/08/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizi bir kez daha başarı ile kiralayan danışmanımız Derviş Alagöz beye bir kez daha teşekkürler ediyoruz.

  EBRU SARA DURUR - 24/08/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Ataşehir böllgesinde daire kiralama işlemimizi şeffaf ,doğru bilgi aktarımı ,güleryüzlülüğü ,yakın ilgi alaka içersinde sonuçlandırmasından ötürü coldwell banker kaptan ofisi danışmanlarından Derviş alagöz beye çok teşekkür ediyorum.. başarılarının devamı dileğimle.

  Mehmet can Kabataş - 24/08/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Ataşehirde bulunan dairemi bir kez daha hızlı ,ciddi çalışma sistemiyle kiralamasını başarıyla tamamlamış olan ailemizin vazgeçilmez danışmanı sevgili Derviş Alagöz'e birkez daha teşekkürler ediyoruz.

  SALVATOR ESKENAZİ - 24/08/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralama işlemimizi hızlı bir şekilde sonuçlandırmasından dolayı Derviş Murat Alagöze çok teşekkürler ediyorum.

  Burhan Emre Sezer - 22/08/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daha öncede dairemizi kiralayan ,dürüstlüğüne ,doğru müşteri bulmasına ,işinde göstermiş olduğu başarısına inandığımız ailemizin gayrimenkul olma başarısnı elde etmiş olan sevgili Derviş Murat Alagöze birkez daha teşekkürler ediyoruz.

  Fatma Güven Önen - 22/08/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göztepe civarında kiralık daire arayışı yaparken ilanından tanışmış olduğumuz coldwell banker göztepe kaptan ofisi danışmanlarından Derviş Murat Alagöz bey bizlere göstermiş olduğu samimiyet ,güleryüz ve doğru bilgi aktarımı ve istediğimiz dairenin kiralanmasında göstermiş olduğu başarısından dolayı kendisine teşekkür ederiz

  Aslı Üstüdağ - 22/08/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göztepe'de bulunan dairemizi her zaman olduğu gibi bir kez daha kurumsallık ,özgüven , doğru bilgilendirme ,güleryüzü ile sonuçlandıran sevgili Derviş Murat Alagöz'e tekrar teşekkürler ediyor ,başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz..

  Hakan Turan - 22/08/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Bizim için yapmış olduğu calışmalar sebebiyle sevgi şahsuvaroğlu'na cok teşekkür ederiz

  NURHAN ÖĞÜN - 31/07/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  SEVGİ hanım Kadıköy Kalamış taki satmak için caba gösterirken sizinle tanışıp göstermiş olduğunuz emeğiniz sayenizde dairemin satılmasını gerçekleşmesine katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim Mesleğinizde başarılar dilerim OSMAN CEM ERTEKİN

  OSMAN CEM ERTEKİN - 31/07/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  KADIKÖY çevresin de göstermiş olduğunu daireleri vede göstermiş olduğunuz sıcak ve aile olarak kolladığınız için göstermiş olduğunuz ilgi alakaya çok teşekkür ederim meslek hayatınızda Başarılarınızın devam olması kaydıyla sonsuz teşekkürkler

  Süleyman Nuri Üsterman - 31/07/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizi başarılı bir şekilde kiralamasından dolayı Derviş Murat Alagöz'e teşekkür ederim.

  Selda Canaran - 27/07/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Çalışma prensipini tanışmamızdan sonra takdir ettiğim coldwell banker göztepe kaptan ofisi danışmanı Derviş murat alagöz beye daire kiralamamız aşamasını başarıyla sonuçlandırmasından dolayı Derviş beye bu teşekkür yazısını yazmak istedim . Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

  Eser Topçi - 27/07/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımız esnasında tanışma fırsatı bulduğumuz gayrimenkul danışmanı Derviş Alagöz bizlere doğru daireyi bulup süratli bir şekilde kiralama işlemimizi başarıyla sonuçlandırmasından ötürü kendisine çok teşekkür eder ,çalışmalarında başarılar dileriz.

  Merve bulgurlu uçun - 25/07/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göztepede bulunan dairemizi profesyonel ,güleryüzlü ,dürüst ve yogun bir çalışma sonrasında kısa sürede kiralamasından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz. Kendisi bundan sonra bizim ailemizin gayrimenkul danışmanı olarak kalacaktır.

  Fatma fahriye demirçelik - 25/07/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kendisini tanımaktan mutluluk duyduğum Derviş murat Alagöze göstermiş oldugu yakın ilgi ,güleryüz ve gerçekten kurumsallıgın önemini bizlere hissettiren aradıgım daireyi süratli bir şekilde bulup kiralamamı sagladığı için kendisine çok teşekkürler ediyorum.

  Yiğit Sulaoğlu - 07/07/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizin kiralanmasını hızlı ve başarılı bir şekilde sonuçlandıran Derviş Alagöz'e teşekkürler ediyorum.

  Müjgan Arcak - 07/07/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Güler yüzü ,dürüstlügü ,profesyonel çalışması sonucunda kiralık daire arayışımızı süratli bir şekilde sonuçlandırmasından dolayı Derviş Alagöz beye çok teşekkürler ediyorum. bundan sonraki çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum.

  Selma Tavukçuoğlu - 07/07/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizi bir kez daha ciddi çalıma ve başarılı müşteri ilişkileri ile kiralamasını sonuçlandıran ailemizin gayrimenkul danışmanı Derviş Murat Alagöz bey'e tekrar teşekkürler eder ,başarılarının devamını dileriz.

  Ruhsan Ülken - 07/07/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz'e göztepede bulunan kiralık dairemizi hızlı ve profesyonel şekilde kiralama işlemini sonuçlandırmasından dolayı tekrar teşekkürler ediyorum.işlerinde başarılar diliyorum.

  SELİM BAKAÇ - 28/06/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire arayışım esnasında kendisini tanımaktan çok memnun oldugum Derviş Murat Alagöz beye her türlü desteği ve başarısı için çok teşekkür ediyorum .

  Teoman Doğan - 28/06/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Atashirde bulunan dairemin satışıyla ilgili bilgisine basvurduğumuz sevgi şahsuvaroğlu'na bizleri doğru yönlendirdiği için çok teşekkür ederiz

  salih altuntaş - 31/05/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Atasehir yeşim sitesindeki daireyi kiralamama vesile olan bizlere her konuda kolaylık sağlayan sevgi şahsuvaroğlu'na cok teşekkür ederiz

  aysun arslanoğlu - 31/05/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Ataşehir yeşim sitesinde bulunan dairemin kiralaması yapan özverili,profesyonel,herkonuda destek davranışlarından dolayı sevgi şahsuvaroğlu'na çok teşekkür ederim

  gül cimit - 31/05/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Göztepede bulunan dairemi kiraya veren sevgi şahsuvaroğlu'na özverili çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim..

  ali bakdur - 31/05/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  işlemimimizi başarıyla sonuçlandıran Derviş Alagöz'e çok teşekkürler ediyor ,başarılar diliyoruz..

  serpil tüylü - 27/05/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire aradıgımız süreçte bir yakınımın tavsiyesiyle tanışmış olduğumuz Derviş murat alagöz'e bize istedigimiz daireyi hemen bulup kiralamamamızı sagladığı için kendisine çok teşekkürler ediyoruz..

  Memduh Aslan - 27/05/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  erenköyde bulunan dairemizi tekrar başarılı ,özverili ,profesyonel çalışması sayesinde neticelendiren sevgili gayrimenkul danışmanımız Derviş alagöz'eçok teşekkürler ediyor başarılarının devamını diliyorum.

  Ahmet adem girgin - 27/05/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Kiraladağımız Daire İçin Bize Bu Süreçte Her Konuda Yardımcı Olan Elinden Geleni Fazlasıyla Yapan Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Sevgili Sevgi ŞAHSUVAROĞLUNA Eşim İle Birlikte Teşekkürlerimizi Sunuyoruz..

  Oğuzhan Birant - 27/05/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Erenköyde kiralamış olduğum daireyi ararken tanıştığım sayın derviş alagöze bizlere göstermiş olduğu samimi,güleryüzlü,her konuda yardımcı olan davranışlarından dolayı cok teşekkür ederim..

  memduh aslan - 30/04/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıcedid'de bulunan dairemi kendisine verdiğim günün ertesi gün kiralayan hızlı ,güvenilir,prensipli çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  cemal öner - 30/04/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıcedidde kiraladıgımız oldugumuzu daireyi bize en kısa sürede bulan,herkonuda bizlere yardımcı ,hoşgörülü,davranışlarından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğlu'na cok teşekkür ederiz

  resul betos - 30/04/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  ataşehir bölgesinde yapmış olduğu kiralamadan dolayı Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkürler ediyorum.

  Bülent Sağocak - 31/03/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Bostancıda kiraladığımız dairemizi bize kiralayan bizlere herkonuda destek olan güleryüzlü, samimi davranışları nedeniyle sevgi şahsuvaroğlu'na cok teşekkür ederiz

  nilay bozdağ gebeş - 31/03/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Ataşehir bölgesindeki ofisimizin kiralamasını başarıyla sonuçlandıran Derviş Murat Alagöz'e göstermiş olduğu başarısından dolayı teşekkür ediyor,işinde göstermiş olduğu başarısının devamını diliyorum.

  Ayşe gül cimit - 30/03/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemin kiralanmasını güleryüzü ,samimiyeti ,işine olan saygısı ve hızlı bir şekilde kiralama işlemini başarıyla sonuçlandırdığı için Derviş Murat Alagöz 'e çok teşekkürler ediyor ,işlerinde başarılar dilerim.

  Abdurrahman Küçük - 30/03/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Bostancıda bulunan dairemi beni doğru yönlendirerek doğru koşullarda kiraya veren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  tülin tulgar - 30/03/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Kozyatağında kiralamış olduğumuz dükkanı tutarken tanıştığımız bizlere yaklaşımı dürüst ,samimi davranışları nedeniyle sevgi şahsuvaroğlu'na cok teşekkür ederiz

  AYŞEGÜL GÜNEŞ - 30/03/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş bey ev kiralama süresinde bizimle son derece özenle ,adeta aileden biri gibi ilgilendi ,aynı zamanda Coldwell Bankerin kurumsal yapısıda güven vericiydi. Derviş Alagöz beye ve Coldwell Bankere teşekkürler ediyorum.

  İdil Akyol Koçhan - 30/03/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Kozyatagında bulunan dükkanımın kiralama işlemini büyük bir titizlikle gerçekleştiren her konuda bizlere destek olan sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  EBRU SARA - 30/03/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  GÖZTEPEDE BULUNAN DAİREMİM KİRAYA VERİLMESİNDE YAPMIŞ OLDUĞU ÖZVERİLİ ÇALIŞMALAR SEBEBİYLE SEVGİ ŞAHSUVAROĞLU'NA TEŞEKKÜR EDERİM

  abdurrahman küçük - 30/03/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göztepe bölgesinde bulunan dairemizi profesyonelce hızlı bir şekilde sonuçlandırmasından dolayı ve işine vermiş olduğu önem için Derviş murat alagöze teşekkürler ediyorum.

  SELİM BAKAÇ - 30/03/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanim kiralama surecinde ve kiralama sonrasinda verdigi destek ile isimizi cokca kolaylastirdi ve en kisa surede arayisimizi istedigimiz gibi sonlandirdi. Kendisine yardimlari icin cok tesekkur ederiz :)

  Sercan atilgan - 29/03/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dervis bey kiralik ev arayisimiz suresince surekli bilgilendirme yapip, aradigimiz kriterler cercevesinde olusan opsiyonlarla cok destek oldu. Aradigimiz daireyi kisa surede bulduk ve kiralama sonrasinda da yardimi kiymetliydi.

  Sercan atilgan - 29/03/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dervis bey kiralik ev arayisimiz suresince surekli bilgilendirme yapip, aradigimiz kriterler cercevesinde olusan opsiyonlarla cok destek oldu. Aradigimiz daireyi kisa surede bulduk ve kiralama sonrasinda da yardimi kiymetliydi.

  Sercan atilgan - 29/03/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Bostancıda bulunan dairemin kiralanmasında göstermiş olduğu ilgi ve profesyonelce çalışmaları sebebiyle sevgi şahsuvaroğlu'na cok teşekkür ederim..

  zeki ziyam - 28/02/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu gayretinden dolayı Derviş murat alagöz'e teşekkürler ediyorum.

  Zeki ziyam - 28/02/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Bostancı bölgesinde kialık daire arayışımızda bizlere güler yüzlü ,dürüst ve süreçte yanımızda olup daireyi kiralama sürecini başarıyla sonuçlandıran sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkür ediyoruz.

  HASAN Basri KARA - 28/02/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Bostancıda kiralık daire ararken tanıştığımız ve suanda tutmuş olduğumuz daireyi bizlere bulan sayın sevgi şahsuvaroğlu'na özverili çalışmasından dolayı teşekkür ederiz

  hasan basri kara - 28/02/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  merdivenköyde kiralamış oldugum dairemi bana bulan bu süreçte bize her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim..

  hümeyra altun - 28/02/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışım sırasında tanışmış olduğum Derviş Alagöz bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkürler ediyorum. kendini tanımaktan çok memnun oldum. işlerinde başarılar diliyorum.

  HÜMEYRA ALTUN - 28/02/2019
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  merdivenköyde bulunan dairemin kiralanmasında yapmış olduğu çalışma nedeniyle sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim

  çetin ceşen - 28/02/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu üstün gayreti ,güler yüzlülüğü, işinde göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş Alagöz'e çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dilerim.

  ÇETİN CEŞEN - 28/02/2019
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımız sırasında bize tam istediğimiz özelliklerdeki daireyi sunup kiralamamızda hızlı ve profesyonel bir çalışma neticesinde işlemi sonlandıran Derviş Alagöz beye çok teşekkürler ediyorum.

  Ufuk Muammer Çeliker - 31/12/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  erenköyde kiraladığımız dairemizin kiralanma aşamasında göstermiş oldugu ilgisi ve desteği için sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederiz..

  mehmet kaya - 31/12/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Sevgili Derviş Murat Alagöz beye birkez daha dairemizin kiralanmasında göstermiş olduğu üstün başarısından dolayı çok çok teşekkürler ediyorum. Derviş bey çalışmalarınızda başarılarınızın devamı dileğimle...

  SALVATOR ESKENAZİ - 31/12/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizin kiralanmasında göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkür ederim

  Tülin Tulgar - 31/12/2018
 • Danışman : Erdal Bengi

  Sevgili Erdal Bengi Selamiçeşme'deki dairemin kiralanması konusundaki yardımların için çok teşekkür ederim...Seni bütün tanıdıklarıma önermeyi düşünüyorum...Başarılar....Aycan Barker

  Aycan Barker - 31/12/2018
 • Danışman : Erdal Bengi

  Sayın Erdal Bengi Erenköy'deki dairemin satışında,gösterdiğiniz özel çalışma , ilgi sonsuz yardımlarınız için çok teşekkür ederim...Başarılarınızın devamını dilerim...Arzu Ünvay

  Arzu Ünvay - 31/12/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Gayrimenkul danışmanımız sevgili Derviş Murat Alagöze dairemizi tekrar başarılı bir şekilde kiralamasından dolayı çok teşekkür ederim.Kendisine başarılarının devamını diliyorum.

  Mehmet Kaya - 31/12/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  daire kiralamamız sırasında kendisiyle tanışıp bize daire kiralamımızda yardımcı olan ve kısa sürede işlemimizi sonuçlandıran Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür ediyoruz.

  Günsu seyrekbasan - 31/12/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  ataşehirde bulunan dairemizi titiz bir çalışma göstererek kısa sürede kiralayan sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim...

  salvator eskenazi - 31/12/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  atasehirde kiraladıgımız daireyi ararken tanıştığımız bizlere her konuda yardımcı olan ve dairemizi tutmamızı sağlayan sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz...

  günsu seyrekbasan - 31/12/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  bostancı bulunan dairemin kiralanması komusunda bize katkılarından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz...

  tülin tulgar - 31/12/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Fenerbahçede bulunan dairemi en kısa sürede kiralayan Derviş Alagöz beye teşekkür ediyorum.

  Hatice aydın - 30/11/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Fenerbahçe 'de kiralamış oldugumuz daireyi bizlere sunan ve en kısa sürede isteklerimize cevap veren ,titiz çalışmasından dolayı Derviş Alagöz'e teşekkür ederiz.

  Hülya kalkavan - 30/11/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Sakin ve yapıcı tavrı ile Derviş bey bir gün gibi çok kısa bir zamanda bizi hiç yormadan ,üzmeden dairemizin kiralanmasını sağladı. Emlak danışmanlığının mutlaka saldırgan bir tavırla degil, nokta atışı doğru insanları bir araya getirerek kısa sürede ve mutlulukla yapılabileceğini gösterdi kendisine teşekkür ediyoruz.

  Pınar Aydın - 30/11/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Birçok emlakçı aracılığı ile kiralık daire aramamız esnasında tanışma fırsatı buldugumuz Derviş Murat Alagöz bey bizlere istediğimiz daireyi çok kısa bir zamanda istediğimiz özellikteki daireyi bizlere kısa zamanda bulup arama sürecimizi bitirdi ,samimi yeti ,çalışmasındaki disiplini ,doğru bilgilendirmesi için kendisine bu teşekkür yazısını yazmak istedim.

  Ayşegül Erbaş - 30/11/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık Daire arayışımızda kendisiyle tanışma fırsatı bulduğumuz Derviş Alagöz bey bize istediğimiz daireyi bulup gönül rahatlığı ile kiralamamızı sağladı ,samimiyeti,doğru bilgilendirmesi ,ve işindeki başarısı için kendisine çok teşekkürler ediyorum.

  Fatih Albaş - 30/11/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık olan dairemizi tekrar başarılı ve profesyonel çalışmasıyla kısa zamanda işlemi sonuçlandıran Derviş Murat Alagöz 'e bir kez daha teşekkürler ediyorum.

  Mahmut Altınkaya - 30/11/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  fenerbahçedeki dairemi en kısa sürede en doğru kiracıyı bularak kiralayan sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim..

  hatice aydın - 30/11/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  fenerbahcede kiralamış olduğumuz daireyi bizlere sunan en kısa sürede isteklerimize cevap veren titiz çalışmasından dolayı sevgişahsuvaroğluna teşekkür ederiz..

  hülya kalkavan - 30/11/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemin kiralanmasını çok kısa bir sürede başarılı bir çalışmayla sonuçlandıran Derviş Murat Alagöz beye teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyorum.

  Hasan Bülent duygun - 30/11/2018
 • Danışman : Erdal Bengi

  Uzun aramalarımız sonunda sonuca ulaşamayıp Coldwell Banker Kaptan Ofisinde Sayın Erdal Bengi ile tanıştık ve ikinci günde hem kendi evimizi hem de babamların evinin kontratını yaptık....Gerçekten çok teşekkürler..Başarılarınızın devamını diliyorum...

  Bahadır Yaatası - 29/11/2018
 • Danışman : Erdal Bengi

  Sayın Erdal Bengi'ye Erenköy Tüccarbaşı Gökay Sokaktaki dairenin kiralanmasında gösterdiği hizmetten çok memnun kaldık...Kendisine çok teşekkür ederim..Saygılarımla

  BURCU TAHMAZ - 29/11/2018
 • Danışman : İlksen Aydın

  VERİLEN HİZMETTEN VE ALAKADAN MEMNUN KALDIK, TEŞEKKÜRLER...

  ALİ İLTER BULUT - 01/10/2018
 • Danışman : İlksen Aydın

  İlksen Hanım'dan çok memnunum, işini düzgün yapan bir bayan. Kolay gelsin.

  AYŞE SÜLLÜ - 01/10/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  kadıköyde kiraladığımız daireyi bizlere bulan ve bu sürecte hep yanımızda olan sevgi şahsuvaroğluna çok teşeşkkür ederiz

  aynur kavas - 30/09/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  kiralık daire arayışımızda göstermiş olduğu ilgi ,alakadarlığı ,işinde göstermiş olduğu başarılarından dolayı Derviş murat alagöz 'e çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dileriz.

  Aylin Levendoğlu - 29/09/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  satılık daire arayısımız esnasında bizlere en uygun daireyi bulup satış sürecini başarıyla tamamlayan sevgi şahsuvaroğlu'na çok teşekkür ederiz...

  abdulnasir öner - 29/09/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  daire satın almamız esnasında göstermiş olduğu samimiyet ,anlayış ,süreci gerçekten başarıyla sonuçlandırdığı için Derviş ALAGÖZ Beye çok çok teşekkürler ediyoruz. Derviş beye çalışmalarında başarılar diliyorum.

  Nermin Ertürk - 29/09/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  kadıköy'de satın almış olduğum dairede yasanan problemlerde profesyonelce çözüm bularak bu daireyi almamızda cok büyük katkıları bulunan sevgi şahsuvaroğlu'na çok teşekkür ederim...

  nermin ertürk - 29/09/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  sahrayıcedid'de kiraladığımız daireyi bize kiralayan ve bu süreçte hep yanımızda olan sıcak, samimi ,davranışlarından dolayı sevgi şahsuvaroğlu'na çok çok teşekkür ederiz..

  abdulselam arasan - 29/09/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire arayışımız sırasında bizlere en uygun daireyi bulan ve tüm süreci başarıyla yöneten Derviş murat alagöz beye başarılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

  Tarkan Kahvecioğlu - 29/09/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  sarayıcedid'de bulunan dairemizi en kısa sürede doğru kişiye kiralayan bizlere bu süreçte her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna çok teşekkür ederiz..

  ibrahim çalıova - 29/09/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemizin satışında göstermiş olduğu yakın ilgi ,perfonmas ,hızlıca sonuçlandırmada göstermiş olduğu başarısından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e bu teşekkür mektubunu yazmak istedim. bundan sonraki çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum.

  Ertuğrul Kızılaslan - 29/09/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göztepe bölgesinde kiralık daire arayışımız sırada kendisiyle tanışma fırsatı yakaladık. bizleri doğruluğu ,samimiyeti ,güleryüzü ve bizim için en önemlisi olan işine vermiş olduğu emek ve özverili çalışması bizi ve ailemizi çok etkiledi . istediğimiz özellikte olan dairenin kiralamasını süratle ve başarıyla sonuçlandırdığı için sevgili DERVİŞ MURAT ALAGÖZ'E çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz. Bundan sonra kendisiyle beraberliğimizi devam ettireceğiz.

  Atalay Erdinç Yıldız - 31/08/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göztepe'de kiralık olan dairemi profesyonel çalışması ,doğru bilgilendirme ,üstün gayret ve dürüstlügü, güleryüzlü oluşuyla birkez daha kiralama sürecini tamamlamasından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz.

  Hakan Turan - 31/08/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Erenköy'de bulunan dairemin kiralanmasında bir kez daha üstün çalışması ,dürüstlüğü ,doğru bilgilendirmesi ,profesyonelligini her zaman yükselterek devam eden gayrimenkul danışmanım olma başarısını gösteren Sevgili Derviş Murat Alagöze bir defa daha çok çok teşekkürler ediyorum. TEBRİKLER DERVİŞ MURAT ALAGÖZ.

  Aziz Ekşioğlu - 31/08/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımız sırasında güleryüzlü ,samimi ,işine verdiği ciddiyeti ,tamamen dogru bilgilendirmesi ile bizlerin tam istediği daireyi sunup kiralama işlemini sonuçlandırdığı için Derviş Murat Alagöz 'e çok teşekkürler ediyoruz.

  Derya Açıkgöz - 31/08/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemin kiraya verilmesinde göstermiş oldugu üstün gayret ,güleryüzlülük ve işinde göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkürler ediyorum.

  Feride gülden barlas - 31/08/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire ihtiyacımız olduğu sırada kendisini bize tavsiye eden bir ahbapımızın vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduğumuz coldwell banker göztepe kaptan ofisinde gayrimenkul danışmanı olan Derviş Murat Alagöz bey bizlere tam istediğimiz daireyi bulup süratle kiralamamızı sagladı. Kendisine kendim ve eşim adına çok teşekkürler ediyorum..Kendisini bütün yakınlarımıza kesinlikle tavsiye edeceğiz.

  Elif gerçek gör - 31/08/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Göztepe'de kiraladığımız daireyi bizlere bulan çalışmalarında her zaman desteğini yanımızda hissettiğimiz sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederiz

  volkan durmaz - 31/08/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımız sırasında tanışma fırsatı bulmuş oldugumuz Derviş murat alagöz bey bizlere tam istediğimiz özelliklere sahip daireyi süratlice işleme döndürüp kiralamamızı sağamıştır. Kendisine çok teşekkürler ediyoruzz..

  Mervenur Öktem - 31/08/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Göztepe'de bulunan dairemi en kısa sürede kiraya veren ve bu süreçte hep yanımızda olan sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  ferah kökmen - 31/08/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Bir başarıya daha imzasını atıp dairemin kiralanmasında göstermiş olduğu üstün yetenek ve profesyonelliğinden dolayı sevgili gayrimenkul danışmanım sevgili Derviş Murat ALAGÖZ'E çok teşekkürler ediyorum .Bir kez daha...

  SALVATOR ESKENAZİ - 31/08/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıcedid'de kiralamış bulunduğum ofisimi bana kiraya veren bizlere karşı göstermiş ilgi ve alakadan dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim..

  fatma göral - 31/08/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Göztepe'de bulunan dairemi kiraya verilmesi sürecinde bizlere her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  yusuf yazıcıoğlu - 30/08/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıcedidde bulunan ofisimi en kısa sürede kiraya veren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  tomurcuk parlakoğlu - 30/08/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Levazım mahallesinde bulunan dairemin kiraya verilmesinde vermiş olduğu hizmetten dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim

  emre erdoğan - 31/07/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  levazım bölgeinde kiralık daire arayışım sırasında tüm kiralama sürecinde göstermiş oldugu başarısından dolayı Derviş murat alagöz beye çok teşekkür ediyorum.

  Onur Atak - 31/07/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kozyatagında kiralık daire arayışımız esnasında tanışıp daire kiralamasını çok başarılı şekilde tamamladıgı için Derviş murat alagöz beye teşekkürler ediyoruz.

  Murat bayer - 31/07/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  kozyatagı bölgesindeki dairemizin kiralanmasında gerek profosyönel davranışları ,samimiyetleri ve dogru bilgilendirme için Derviş murat alagöz beye teşekkür ederiz.

  Erkan Baydar - 31/07/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire kiralamamız sürecinde bizlere göstermiş oldugu yakın ilgi ve alakadan dolayı Derviş murat alagöz beye çok teşekkür ediyoruz

  Hakan Ergen - 31/07/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Atasehirde bulunan dairemizin kiralaması evimize kadar gelerek yapan fedakar ve özverili çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  cavit yılmaz - 31/07/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  göztepede bulunan dairemizin kiraya verilmesinde göstermiş olduğu gayret ve başarısından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz..

  Hilal öztürk songun - 31/07/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu çalışmalarından dolayı şahsım ve eşim adına Derviş murat alagöz beye çok teşekkürler ediyorum.

  Mustafa Özüdüzgün - 29/06/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  senesenevlerde satın almış olduğumuz dairemizin satışı esnasında bizlere her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederiz

  başak ışık - 29/06/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizin pazarlanması esnasında göstermiş olduğu üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı sayın Derviş Murat Alagöz beyi tebrik eder ,başarılarının devamını dilerim.

  Aysun Arslan - 29/06/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  senesenevlerde bulunan dairemizin satışını en kısa sürede ve sorunsuz gerçekleştirmiş olmasından dolayı sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  gul cimit - 29/06/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  göztepe kiraladığımız dairemizi aradığımız esnada bizlere karşı göstermiş olduğu sıcak samimi davranışlarından dolayı sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederiz

  zühal temel - 29/06/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  sahrayıcediide bulunan dairemi en kısa sürede en doğru kiracıyı bularak kiralayan sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim

  haldun safer - 29/06/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  sahrayıcedidde kiraladığımız daireyi bizlere en iyi hizmeti verrek kiralayan sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  aysun yağıcı - 29/06/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Sahrayıcedit bölgesinde bulunan kiralık dairemin kiraya verilmesinde en doğru kiracı adayını bizlmle buluşturan ve süratli bir şekilde kiralamayı sonuçlandıran , kendisini tanımaktan son derece memnun olduğumuz Coldwell Banker göztepe kaptan ofisinde gayrimenkul danışmanı Derviş Murat Alagöz beye çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

  Cemal Haldun Safer - 28/06/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  sahrayıcedidde bulunan dairemizin kiralanması esnasında başarılı çalışmalarından dolayı sevgi şahsuvarogluna teşekkür ederiz...

  esra aydın - 28/06/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  sahrayıceditte kiraladığım daireyle ilgili bana hertürlü desteği veren özverili çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğlu'na teşekkür ederim...

  ünal hançer - 28/06/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık Daire arayışımız sırasında güleryüzlü ,samimi ,güvenilirligi ,işine verdiği önem ve dogru bilgilendirmesi için ve kendisini tanımaktan memnuniyet duydugumuz sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok çok teşekkürler ediyoruz . bundan sonra Derviş bey ailemizin gayrimenkul danışmanı olacaktır.

  Zuhal Tümel - 28/06/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kendime kiralık daire aramam esnasında tanışma fırsatı buldugum Derviş murat Alagöz beye işinde göstermiş olduğu ciddiyet ,samimiyet ve en önemlisi dürüstlüğünden ötürü kendisine bu yazıyı yazmayı uygun gördüm .Derviş bey gibi emlak sektöründe dürüst arkadaşların çoğalması dileğimle.

  Levent Ertürk - 28/06/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Erenköy'de bulunan dairemin kiraya verilmesinde işine verdiği önem ,disiplinli ve özverili çalışma sistemli ,müşterilerine dogru ,dürüst bilgilendirmesinde ve daha birçok başarısından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyor ,işlerindeki başarılarının devamını diliyorum...

  Aziz ekşioglu - 28/06/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göztepede bulunan dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu gayret ve başarılarından dolayı DERVİŞ MURAT ALAGÖZ BEY'e çok teşekkürler ediyorum.

  Ali bakdur - 31/05/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  akasya kulede bulunan daireyi kiralamamız esnasında bizlere her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  hayri gökçe gençay - 31/05/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemizin kiraya verilmesi aşamasında göstermiş olduğu mesleki başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkür eder ,işlerinde başarılar dilerim..

  Tomurcuk parlakoglu - 31/05/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  daire arayışımız esnasında göstermiş oldugu yakın alaka ,işine olan profesyonellik ,ve güleryüzlülük için kendisine çok teşekkürler ediyorum.

  hayri gökçe gençay - 31/05/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş murat Alagöz bey'e göstermiş olduğu samimiyet ,işine olan saygısı ,dürüst bilgilendirmesi ve sonuç için kendisine çok teşekkürler ediyorum.

  Gözde sarar - 31/05/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  sahrayıcedidde bulunan ofisimizin kiralanmasında bize her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  tomurcuk parlakoğlu - 31/05/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Göztepede bulunan dairemin kiralanması esnasında göstermiş olduğu özverili çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim

  ali bakdur - 25/05/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Kemerburgazda ev arayışım sırasında bana her konuda yardımcı olan özverili çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim

  gözde sarar - 25/05/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  istinye park evlerinde bulunan dairemin kiralanma sürecinde göstermiş olduğu garet ve desteği için sevgi şahsuvaroğluna cok teşekkür ederim

  gözde sarar - 25/05/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Kemerburgaz'daki villamızın kısa sürede kiralanmasında yardımcı olan Sevgi Hn ile Derviş Bey'e verdikleri profesyonel hizmet ve gayretli çalışmaları için çok teşekkür ederiz....

  Didem Ulga - 25/05/2018
 • Danışman : İlksen Aydın

  İlksen Hanım öncelikli olmak üzere Murat Bey ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Güler yüzlü ve en önemlisi gerçekten çözüm odaklı ilgi ve alakalarından sebep hepinize teşekkür ederim. İlksen Hanım artık benim emlak danışacağım tek isimdir. Başarılarının devamını diliyorum. Anlayışla günlerdir ilgi ve alakalı davranışı için de çok teşekkür ederim. Sevgilerimle Eda Ceyhan

  Eda Ceyhan - 02/05/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz beyi gerçekten çalışmasında göstermiş olduğu ,dürüstlük ve başarısından dolayı çok çok teşekkürler ediyorum .Bundan sonra kendisiyle yoluma devam edecegim.

  Semra Erol - 30/04/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kadıköyde bulunan dairemi başarılı bir çalışma yaparak sonuçlandırılmasında göstermiş oldugu çalışma başarısından dolayı Derviş Murat Aalagöz'e teşekkürler ediyorum.

  İsmail yaka - 30/04/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Ataşehirde bulunan dairemin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu başarısından dolayı Sevgili Derviş murat Alagöz beyefendiye çok teşekkürler ediyorum.

  ÜLKÜ YÜKSEL - 30/04/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımızda kendisiyle tanışma fırsatı buldugumuz Derviş Murat Alagöz bey'e işine olan saygısından ,müşterisine göstermiş olduğu alakadan ,güleryüzü ve samimiyetinden dolayı kendisine teşekkür eder ,işlerinde başarılarının devamını dilerriz.

  Dursun ALTUNIŞIK - 30/04/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  kozyatağında bulunan dairemizin kiralanması sürecinde göstermiş olduğu gayretten dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  ilhan aksu - 30/04/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  kazaaskerde daire arayışımız sırasında bizlere göstermiş olduğu ilgi ve samimiyet için sevgi hanıma teşekkür ederiz

  levent yılmaz - 30/04/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  kazaaskerde daire arayışımız sırasında bize her türlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz

  ozan yılmaz - 30/04/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Ben Derviş murat alagöze işindeki doğrulugu ,işine olan hakimiyetinden ötürü kendisine özellikle teşekkür etmek için bu yazıyı yazmak istedim , derviş bey sizi tanımaktan çok mutlu oldum .işinizde başarılar diliyorum.

  Mesut Celil Önceyiz - 30/04/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  kozyatağı mah.meltem kuleden tuttuğum ev içinsunulan hizmetten dolayı sevgi hanıma teşekkür ederim

  zeynep gülbin yaycıoğlu - 30/04/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  kadıköydeki ev arayışımdaki yardımlarından dolayı sevgi hanıma teşekkür ederim

  burcu salman - 30/04/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  sahrayıcedidde bulunan dairemizin kiralanması esnasında bize herkonuda yardımcı olan sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  arif şahin - 30/04/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kadıköy bölgesindeki ev arayışımız sırasında bizlere güleryüzlü ,samimi ,dogru yönlendimesindeki başarısından dolayı sevgili DERVİŞ murat alagöz beye çok çok teşekkürler ediyoruz.

  Tolga Çidem - 30/04/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz bey'e kadıköyde bulunan dairemin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu başarıdan dolayı kendisine teşekkür ederim. Derviş bey sizi tüm çevreme tavsiye edeceğim.

  Arife Sönmez - 30/04/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sevgi hanımla İstinye’de ev kiralama arayışımız esnasında tanıştık.İşini çok iyi bilen,güvenilir ayrıca her konuda yardımcı ve fikir sahibi bir danışmanla bu süreci geçirdiğim için çok şanslıyım.Umarım ev alma dönemimizde de tekrar Sevgi hanımla çalışma şansım olur.

  Sibel Sözen - 28/04/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Bey ile kiralık ev arayışımız esnasında bu yıl tanıştık,ve sayesinde aradığımız kriterde bir ev bulduk.Sabırlı,özverili,çözüm ve sonuç odaklı danışmanlığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

  Sibdl Sözen - 28/04/2018
 • Danışman : İlksen Aydın

  TEK SÖYLEYEBİLECEĞİM ŞEY ÖZETLE TÜM GAYRİMENKUL DANIŞMANLARININ SİZİN KADAR DÜRÜST VE ÇALIŞKAN OLMASI, İNANIN SİZDEN ÖNCE ÇALIŞMAK ZORUNDA KALDIĞIM GAYRİMENKUL DANIŞMANLARINDAN ÖTÜRÜ İLK ÖNCE SİZİ DE AYNI KATEGORİYE KOYMUŞTUM. FAKAT ÇALIŞMA BİTTİKTEN SONRA SİZİ TANIMADAN ÖN YARGILI DAVRANDIĞIM İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜM. İYİ Kİ VARSINIZ. SİZİN GİBİ DANIŞMANLARIN SAYISININ ARTMASINI TEMENNİ ETMEKTEN BAŞKA DİYECEK VE YAPACAK BİR ŞEY BULAMIYORUM. HAYATINIZ BOYUNCA ÇİZGİNİZİ DEĞİŞTİRMEMENİZ TEMENNİSİ İLE BOL KAZANÇLI VE BAŞARILI BİR YAŞAM DİLERİM.

  FERİT AHMET ASLAN - 24/04/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Merhaba, öncelikle Sevgi Hanım ve Derviş Bey'e çok teşekkür ederim. İlk günden itibaren profesyonelliklerinin yanı sıra samimi tavırlarıyla bize süreci kolaylaştırdılar. İşlerine hakim insanlarla iş yapmak ta kolay oluyor. Evimizi kiraladık ve gerçekten müsterihiz. Umarım en yakın zamanda tekrar iş yapma fırsatı buluruz. Saygılarımla. Cenk Demir Tuna

  Cenk Demir Tuna - 06/04/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Merhaba, öncelikle Sevgi Hanım ve Derviş Bey'e çok teşekkür ederim. İlk günden itibaren profesyonelliklerinin yanı sıra samimi tavırlarıyla bize süreci kolaylaştırdılar. İşlerine hakim insanlarla iş yapmak ta kolay oluyor. Evimizi kiraladık ve gerçekten müsterihiz. Umarım en yakın zamanda tekrar iş yapma fırsatı buluruz. Saygılarımla. Cenk Demir Tuna

  Cenk Demir Tuna - 06/04/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Alagöz bey'e göstermiş oldugu gayret ,güleryüzlülük ,ve özverili çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyorum. Tüm tanıdıklarıma Derviş bey'i tavsiye edecegim.

  Ayten Akın - 28/02/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Özverili ,gayretli çalışmalarından dolayı Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkürler ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

  Kadriye Yıldız - 28/02/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöze prensipli, samimi çalışmalarından dolayı kendisine teşekkürler eder ,başarılarının devamını dilerim.

  Ezgi göğçek - 26/02/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Sahrayıceditte bulunan dairemizin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu özverili, dürüst çalışmalarından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  mustafa demirci - 26/02/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Çalışmalarında göstermiş olduğu gayretlerinden ve başarısından dolayı Derviş murat Alagöz bey'e teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

  Sibel Saraçoglu - 26/02/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Sevgili Derviş Murat Alagöz bütün çabası ,gayreti ,dogrulugu ,samimiyeti ve güler yüzü için çok teşekkürler ediyorum.

  Ergün Tezbulur - 26/02/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz'e göstermiş oldugu gayretine,dürüstlügüne,samimiyetine ben ve eşim adına çok teşekkürler ediyoruz. Derviş beyi tüm dostlarımıza tavsiye edecegiz. Kendisine başarılar diliyoruz.

  Okan Daşdemir - 26/02/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  şenesenevlerde bulunan dairemizin kiralama işlemimiz süresince göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  gül cimit - 26/02/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göstermiş oldugu üstün başarı ve gayretlerinden dolayı ailece Sevgili Derviş Murat Alagöz'e Ailece çok teşekkür ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

  Mahmut Aras - 26/02/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat ALAGÖZ Bey'e yardımlarından ,özverili çalışmasından çok memnun kaldık, kendim ve ailem adına kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim..

  Emre oranbaş - 31/01/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemiz için yapmış oldugu özverili çalışmasından ve dogru bilgi akışı sagladıgı için Derviş murat Alagöz beye ailece teşekkür ediyoruz.

  Meral Öztürk - 31/01/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz'e göstermiş oldugu ilgi ve çalışması için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  meri treves - 31/01/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire arayışımız esnasında göstermiş oldugu yakın alaka ,samimi davranışları ve dürüstlügü için Derviş Murat Alagöz beye teşekkürler ediyoruz.

  Kemal Çakıroglu - 31/01/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Göstermiş oldugu samimiyet ,dogrulugu ,neticelendirmedeki başarısından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz 'e ailece çok teşekkür ediyoruz. Derviş beye başarılar diliyoruz.

  Ergün Tezbulur - 30/01/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz bey'e başarılı ,özverili ,çalışmalarından dolayı çok teşekkür eder ,bundan sonrada devamlı kendisiyle çalışacak oldugumuzu bildirmek isteriz.

  F.Demet toker sezgin - 30/01/2018
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Atatürk caddesinde bulunan dairemizin kiralama sürecinde bizlere her türlü desteği veren özverili çalışmasından dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  berk moskatel - 30/01/2018
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemizle ilgili özverili çalışmalarından dolayı Derviş Murat Alagöz'e teşekkürler ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

  Aydın özorpak - 31/12/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  daire arayışımızdagöstermiş oldugu ilgi,samimiyet ve dogru yönlendirmesi için Derviş Murat Alagöz beye teşekkür ederiz.

  Nuh inanç - 31/12/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairem ile ilgi çalışmalarından ve profesyonel ilgisinden dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dilerim.

  Nilhan seri - 30/12/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş murat Alagöz beye çabası ve gayretleri için çok teşekkürler ediyoruz

  Erçin yurtkulu - 30/12/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemin kiralanmasında göstermiş oldugu gayretlerinden dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekküe ederim.

  burak karadag - 30/12/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemin kiraya verilmesi esnasında gösterdigi başarıdan dolayı Derviş murat alagöz beye çok teşekkür ederim.

  İsmail yaka - 31/10/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  ataşehirde bulunan dairemizin kiralanması esnasında bizlere yardımlarından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  salih altuntaş - 31/10/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  kadıköyde bulunan dairemin kiralanması sırasında yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim

  ismail yaka - 31/10/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  kiralık daire arayışımızda bize en uygun daireyi bulup kiralamamızı yapan sevgili Derviş Murat Alagöz'e bizlere göstermiş oldugu ilgiden ,dürüstlügü için çok teşekkür ederiz.

  Ayhan Sürücü - 31/10/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  atatürk caddesinde bulunan dairemizi en kısa sürede satan sayın sevgi şahsuvaroğluna caba ve gayretlerinden dolayı tesekkür ederiz

  hüseyin düzel - 31/10/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  atatürk caddesinde satın almış olduğum dairemin satın alma sürecimde bizler icin göstermiş oldugu caba ve gayretten dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna tesekkür ederiz

  HASAN ALTINBAŞAK - 31/10/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Atatürk caddesinde bulunan dairemizin satılması esnasında göstermiş oldugu başarısından dolayı Derviş murat alagöz'e çok teşekkürler ederiz.

  yigit gürz - 31/10/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemin kiralanmasında başarısından ötürü Derviş murat alagöze teşekkür ederim.

  M.Sezer Sipahi - 30/10/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Sevgili Derviş Murat Alagöz üstada kiralık daire aramamızdan sonuçlandırma işlemine kadar geçen süreçte göstermiş oldugu samimiyet ,güvenilirlik , dogru bilgilendirmeleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

  Ceki Hason - 30/10/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemin kiralanması esnasında Derviş Murat Alagöz beye göstermiş oldugu başarısı için çok teşekkür ederim. başarılarının devamını dilerim.

  Salih Altuntaş - 30/10/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemin kiralanmasında göstermiş oldugu gayret ve başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkür ederim.

  Ayşe gül cimit - 30/10/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dervis bey'in sicak ve ayni zamanda bir o kadar profesyonel yardim ve danismanligindan dolayi tesekkurler etmek istedim ve siddetle tavsiye etmek istedim. Sevgilerimle

  Sibel Schmitz - 30/10/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Kadıköyde bulunan dairemizin kiralanması sırasında göstermiş olduğu çaba ve etik çalişmasından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz...

  jale özel - 30/09/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Bostancıda bulunan ofisimizin kiralanması sürecinde bizlere olan desteğinden dolayı sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  alattin yılmaz - 30/09/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  Kadıköy'de satılık daire arayışımız esnasında bize yardım ve desteklerinden dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz...

  esra çabuk - 30/09/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  kiralık daire arayışımız sırasında bizlere sabır ve güleryüzle hertürlü desteği veren sayın sevgi şahsuvarogluna tesekkür ederiz

  emir sarar - 28/09/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  atatürk caddesindeki dairemizin satışının çalışmalarında bize hertürlü desteği veren sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  yiğit gürz - 28/09/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  kadıköyde kiralık daire arayışımız esnasında bizlere göstermiş olduğu samimi ve güleryuzlu tavrından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  rana öztarsu - 23/09/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  bostancıdaki ofisimizn kiralama aşamasında bizlere göstermiş oldugu güleryüz ve cabasından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  murat aldadak - 23/09/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  feneryolunda daire arayışımız sırasında bizlere göstermiş oldugu ilgi alaka ve dürüst calişma sisteminden dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederiz

  hatice aydın - 23/09/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  göztepede kiralık daire arayısım süresince bana göstermiş oldugu anlayış ve güleryüzlü çalısmasından dolayı sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim

  aysel kazdal - 23/09/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  göztepedeki dairemin kiralama aşamasında göstermiş oldugu caba ve gayret için sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim

  ali bakdur - 23/09/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  göztepedeki dairemin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu caba ve gayret icin sayın sevgi şahsuvaroğluna teşekkür ederim

  ali bakdur - 23/09/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  daire kiralamamız esnasında bizlere göstermiş oldugu alaka ve yardımları için Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür ediyorum.

  İlker can - 23/08/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemin kiraya verilmesi aşamasında göstermiş oldugu seçicilik ,dürüstlük ,ve kiralamayı başarılı bir şekilde sonuclandırdıgı için sevgili Derviş Murat Alagöze çok teşekkür ediyorum.

  Yusuf Ziya Saglam - 23/08/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımızda bize en uygun daireyi bulup kiralamamızda bizlere göstermiş oldugu yakın ilgi ve alakasından dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

  Enes Demirci - 23/08/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire kiralamamız sürecinde yardımlarından dolayı Derviş murat alagöze çok teşekkür ederiz. başarılarının devamını dileriz.

  Laçin kurt - 16/08/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  kiralık daire arayışımızda bizlere en uygun ve tam istedigimiz daireyi bulup kısa sürede profesyonelce kiralamamız esnasında Derviş Murat Alagöz beye teşekkürler ediyoruz ,başarılarının devamını diliyoruz. kendisini tanımaktan çok memnunuz.

  Ahu turhan ercan - 16/08/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemizin kiraya verilmesinde bizleri dogru bilgi, dürüstlük ,samimiyetve sektör alanındaki bilgisiyle istedigimiz kiracı adayıyla buluşturup kiralama sürecini kısa ve seri şekilde sonuçlandıran sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz..

  Özdemir çetindag - 16/08/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımız esnasında istedigimiz daireyi bulup sonlandırma aşamasına kadar geçen sürede dürüstlügü ,güleryüzü ,sektör bilgisi ,dogru yönlendirmede göstermiş oldugu başarısından dolayı hem daimi bir dost ve gayrimenkul danışmanımız olmayı hakeden DERVİŞ MURAT ALAGÖZ beye çok teşekkürler ediyoruz ailece kendisini tanımaktan mutluluk duyduk.

  Nilay Köse - 31/07/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu üstün gayret ,samimiyet ,dürüstlügünden ötürü Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

  Sevinç Kızılkaya - 31/07/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemin kiralanmasında gösterdigi yogun gayret ve ciddi çalışma ve sonuçlanmasındaki başarısından dolayı gayrimenkul danışmanımız Derviş murat beye çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dileriz.

  Adem Girgin - 18/07/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz beye kiralık daire arayışım esnasında ve kiralamam aşamasında göstermiş oldugu yakın ilgi güleryüzlü ve samimi davranışlarından ötürü kendisine çok teşekkür eder ve başarılarının devamını temenni ederim.

  Muzaffer Rasim Dokur - 18/07/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık Daire arayışımız esnasında bizlere en uygun daireyi kiralamamız esnasında göstermiş oldugu yakın ilgi ve alakadan ve başarısından dolayı ,Derviş murat Alagöz beye çok teşekkür ediyorum.

  Zümrüt Özbay - 18/07/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Daire kiralamamızda bizlere göstermiş oldugu ilgi ve alakadan ötürü Derviş murat beye çok teşekkür ediyoruz.

  Ömer gürsoy - 18/07/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemizin kiraya verilme aşamasında göstermiş oldugu gayret ve başarısından dolayı Derviş murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamı dilegimizle.

  BEDİRHAN BAYRAKTAR - 18/07/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  GÖZTEPEDE BULUNAN OFİS KATIMIZIN KİRALAMA SÜRECİNDE BİZE HER TÜRLÜ DESTEGİ VEREN VE BUNDAN HİC YORULMAYAN SEVGİ ŞAHSUVAROĞLUNA ÇOK ÇOK TESEKKÜR EDERİZ

  TOMURCUK PARLAKOĞLU - 29/06/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  GÖZTEPEDE BULUNAN DAİREMİZİN KİRALAMA SÜRECİNDE BİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VEREN SEVGİ ŞAHSUVAROĞLUNA TEŞEKKÜR EDERİZ

  seyhan bayraktar - 29/06/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  idealtepedeki ev arayış sürecimizde bize hertürlü desteği veren sayın sevgi şahsuvaroğluna cok tesekkür ederim

  kemal altıparmak - 03/06/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımızda bizler en uygun daireyi bulmamız esnasında en uygun daireyi bulup süreci gerçekleştiren Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkürler ediyoruz .

  Melodi Buse Cömert - 03/06/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  kiralık daire arayısımızda bizlere başarısıyla yardımcı olan Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz.

  Güler Yalçın - 03/06/2017
 • Direktör : Sevgi Şahsuvaroğlu

  ATASEHİRDE BÖLGESİNDE KİRALIK DAİRE ARAYISIMIZ ESNASINDA BİZE COK YARDIMCI OLAN SEVGİ ŞAHSUVAROGLUNA ÖZVERİLİ CALIŞMASI NEDENİYLE TESEKKÜR EDERİZ

  sinan akın - 27/05/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemin kiralanmasında kendisine olan güvenimizi her defasında katlıyarak devam eden güleryüzü ,dürüstlügü ,ilgisi ,alakasından dolayı ve kiralama işlemimizi hızlı şekilde sonuçlandırdıgı için sevgili Derviş Murat Alagöze çok teşekkür ediyorum.

  Salih Açık - 24/05/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Kiralık daire arayışımda bizlere gerek dürüstlügü ile samimiyeti ve gayrimenkul sektöründeki bilgi,hızlı sonuca ulaştırmadaki üstün gayretlerinden dolayı Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler eder başarılarının devamını dileriz. Artık kendisini hiç bırakmayı düşünmüyoruz.

  Arınç Özgün - 24/05/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  dairemizin kiralanmasında başarısından dolayı Derviş murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz.

  Tarkan uras - 24/05/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz beye kiralık daire arayışımızda ve sonuçlandırılması esnasında göstermiş oldugu samimiyet ,sektördeki bilgisi ,ve dürüstlügü için kendisine çok teşekkür eder,başarılarının devamını dileriz. kendisiyle tanıştıgımız için çok mutluyuz.

  Salim Tolga Pakman - 24/05/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Dairemin kiralanmasında göstermiş oldugu üstün gayret ,sektördeki bilgisi ,dürüst kiracı bulmasındaki başarısından dolayı sevgili gayrimenkul danışmanımız Derviş Murat Alagöz'e ailece çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamı dilegiyle.

  ARDA GÖNCÜ - 24/05/2017
 • Danışman : Derviş Murat Alagöz

  Derviş Murat Alagöz bey dairemizi ikinci kere gene dogru bir kiracı adayı bulup dairemizi kiraya verdi. mesleginde gerçekten çok başarılı ,güvenilir oldugunu bir kez daha bize kanıtlamış oldu .Derviş beyi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Artık ailemizin tek gayrimenkul danışmanı kendisi olacaktır.kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  Yeşim Balcı - 19/05/2017
4.000.000 ₺
Satılık
4.650.000 ₺
Satılık
6.650.000 ₺
Satılık
12.500 ₺
Kiralık
İstanbul-Anadolu / Kadıköy Merdivenköy'de Satılık 3+1 Daire Arakat
5.600.000 ₺
Satılık
3.500.000 ₺
Satılık
17.500 ₺
Kiralık
7.400.000 ₺
Satılık
18.000 ₺
Kiralık
8.500.000 ₺
Satılık