OFİS HAKKINDA

Yukarı Bahçelievler Mah. Aşkaabat Cad..(Eski 7. Cad.) No:7/1

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Sadık Arın

  Sadık Arın,bilinçli,kibar,sözüne sadık bir bey.faydalı araştırmalar yapıp sonuç veriyor.

  Atilla Sanin - 01/06/2020
 • Danışman : Sadık Arın

  Sadık Arın Bey beni o kadar güzel aydınlattıki ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca verdiği tavsiyeler için de ayrı ayrı teşekkür ederim. Eminimki işinde çok başarılı ve başarılarının devamını dilerim.

  Murat - 02/05/2020
 • Danışman : Sadık Arın

  İlgi ve alaka süperdi. Bütün seçenekler sunuldu. Bu hizmetten çok memnun kaldım.

  Melike Kaplan - 11/04/2020
 • Danışman : Sadık Arın

  Gayrimenkul Danışmanı Dr. Sadık ARIN YDA PARK AVENUE Twin'de bulunan dairemi kısa sürede kiraya vermiştir. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Ö. Faruk Özen - 07/04/2020
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  EVİMİZİ SATMA SÜRESİNCE SAYIN EŞREF BEYİN İYİNİYETLİ,GÜLER YÜZLÜ YAKLAŞIMI,PROFÖSYÖNELCE BİZE YAKLAŞIMI,SAYGILI DAVRANIŞIYLA EŞİM VE TARAFIMCA HEP ÖVGÜ ALMIŞTIR. EV SATMAKLA KALMAYIP BİRDE DOST KAZANMIŞ OLDUK BUNDAN SONRAKİ YAŞAMDA EŞREF BEYE MUTLULUKLAR VE BAŞARILAR DİLİYORUM 08.01.2020 DÇ.DR.RECAİ ERGÜN

  recai ergün - 18/03/2020
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  UZUN SÜREDİR SATMAYA ÇALIŞTIĞIM OFİSİMİ TAHÜT ETTİĞİ SÜRE İÇERİSİNDE DEĞERİNİ ÇOK DÜŞÜRMEDEN SATMAYI BAŞARAN EŞREF BEYE NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ,AYNI ZAMANDA BİR DOST Bİ ABİ KAZANDIM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLER SAYGILAR SUNARIM.

  EMTE OKATAN - 12/12/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  SAYIN SADIK BEY, YDA PARK AVENUE' deki evimizin satış aşamasında göstermiş olduğunuz ilgi, mesleki tecrübe ve 10 gün gibi çok kısa bir sürede satmış olduğunuz hızlı hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca satış aşamasında her konuda ki aydınlatıcı bilgilendirmeleriniz de işinizde ne kadar ciddi çalıştığınızı göstermiş oldunuz. Emlak danışmanlık hizmeti almak isteyen tüm arkadaşlara önemle tavsiye ederim. Bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar ve bol kazançlı günler dilerim. AHMET FEYZİ YETİM

  Ahmet Feyzi Yetim - 05/12/2019
 • Danışman : Bahri Karaman

  MERSİN TARSUS'TA BULUNAN BAHÇEMİZİN SATIŞI SÜRECİNDE ÜSTÜN ÇABA VE GAYRETLERİNİ ESİRGEMEYEN SN. BAHRİ KARAMAN BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM COLDWELL BANKER ELİT GAYRİMENKUL ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM. BU ZORLU SATIŞ SÜRECİNİ BÜYÜK ÖZVERİ VE PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE YÖNETEN, TECRÜBESİNİ EN İYİ ŞEKİLDE KULLANAN BAHRİ BEY'E ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLERİM. SAYGILARIMLA

  Halil Türkyaşar - 03/12/2019
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  UZUN SÜREDİR SATMAYA ÇALIŞTIĞIMIZ MÜLKÜMÜZÜ KISA SÜREDE SATIŞINI YAPTI İŞLEMLER SIRASINDA PROFESYONEL BİR HİZMET VEREREK BİZE ZAMAN KAZANDIRDI KENDİSİNİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLER HERKESE TAVSİYE EDERİM.

  ENGİN SUNGUR - 30/11/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  YDA Park Avenue'daki evimin satışında emeği geçen Coldwell Banker Elit Gayrimenkul başta olmak üzere Sadık Arın beyfendiyi nezaketli aynı zamanda profesyonel bir bakış açısıyla evimin satış aşamasındaki başarılarından dolayı en kalbi duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum.

  Bülent K. - YDA Park Avenue - 28/10/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  Sayın Sadık Arın Beyfendi, Eylül 2019'da YDA Park Avenue Sitesinde ev arama sürecinde bizlere profesyonel bir şekilde, hiçbir şüphe bırakmadan, sabırlı bir şekilde yardımcı olup bizleri ev sahibi yaptığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Mehmet Cebeci 29.09.2019

  Mehmet Cebeci - 29/09/2019
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  SEVGİLİ EŞREF KORKMAZGÖZ BEYEFENDİNİN YOĞUN,PRENSİPLİ VE KARARLI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI ANITTEPE MAH.KUBİLAY SOKAK ÇANKAYA-ANKARA ADRESİNDE Kİ BİNAYI KİRALAMIŞ BULUNMAKTAYIM.KIYMETLİ EŞREF BEYİN OLUMLU ÇABALARINDAN DOLAYI KENDİSİNİ KUTLUYOR,VESİLESİYLEDE ŞİRKETİNİZİN BÜNYESİNDE BU KALİTEDE YETİŞMİŞ ÜSTATLARIN OLMASINDAN DOLAYI SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM,BAŞARILARINIZIN DEVAMI DİLEĞİ İLE. UZM.PSK.DR ALİ ÖKTEM

  ali öktem - 14/09/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  Coldwell Banker Gayrimenkul Danışmanı Sayın Sadık ARIN Beyle çalışmış olmaktan dolayı çok memnunuz. Kendisinin profesyonel yaklaşımı, bilgilendirmesi ve dürüstlüğü sayesinde kısa zamanda evimizin değerinde satılması için gösterdiği gayretlerden memnun kaldık. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

  Seher - Yda Park Avenue - 24/08/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  Sadık Bey işini çok güzel yapıyor. Evimi kiracı çıktıktan 3 gün sonra kiraya verdi. Hem de 350₺ farkla...Bu kadarını beklemiyordum. Çok mutlu oldum. Ayrıca, iyi insanları seçiyor. Daha önceki kiracım da çok iyiydi, yeni kiracılarım da öyle...Sadık Arın Bey'den çok memnunuz. İşini çok düzgün, çok güzel yapıyor...

  Saliha Erenler - 21/08/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  Sadık Arın Bey'den evimizi kiraya vermesini ikinci defa istedik. Her iki seferde de çok kısa sürelerde hem de iyi fiyatlarla evimizi kiraya verdi. Üstelik kiracılarımız pırlanta gibi. Sadık Bey'e emekleri için teşekkür ediyoruz.

  Güneş Utku Beşkardeş - 21/08/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  Sadık Bey merhabalar. Sizinle tanışmış olmaktan çok mutluyuz. :) Gerek telefonla gerek yüzyüze görüşmelerimizde içten karşılamanız ve güleryüzünüz bizleri çok memnun etti. Umarım en kısa zamanda yeni evler için tekrar görüşürüz. İyi günler, iyi çalışmalar diliyorum.

  Hamza - 25/06/2019
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  BİNAMIZIN KİRALANMASI KONUSUNDA PROFÖSYENELCE OLAĞAN ÜSTÜ BİR ÇALIŞMA SERGİLEYEN AYRICA EMLAK SEKTÖRÜNE BAKIŞIMI OLUMLU YÖNDE DEĞİŞTİREN EŞREF BEYİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILAR DİLİYORUM.

  YUSUF ÜŞENMEZ - 15/05/2019
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  BİNAMIZIN KİRALANMASI KONUSUNDA PROFÖSYENELCE OLAĞAN ÜSTÜ BİR ÇALIŞMA SERGİLEYEN AYRICA EMLAK SEKTÖRÜNE BAKIŞIMI OLUMLU YÖNDE DEĞİŞTİREN EŞREF BEYİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILAR DİLİYORUM.

  YUSUF ÜŞENMEZ - 15/05/2019
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  SUBAYEVLERİNDE BULUNAN EVİMİN ŞATIŞINI YAPAN EŞREF BEYE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILAR DİLERİM.

  DURAN SUNGUR - 07/05/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  Bize yardımcı olmak için düzgün, fedakarca ve ÇOK çalışan SADIK ARIN'a çok teşekkür ederiz.

  Çiğdem Tabuman - 06/05/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  Emlak danışmanımız Sadık Bey ve Coldwell Banker Elit Gayrimenkul, evimizle alakalı ellerinden geldiği her konuda yardımcı olmuşlardır. Tüm çalışanlara özellikle Sadık Arın'a teşekkürlerimizi sunarız.

  Asya - 04/05/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  Bahçelideki evimizin kiralanmasında bize çok yardımcı olan Syn. Sadık ARIN Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

  Berk UluOcak - 29/04/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  Sadık Beyle tanıştıktan 18 saat sonra beklentilerimizi karşılayan, daire almak için ayırdığımız bütçeye uygun ve gönlümüze göre bir ev almış olduk. Yero Yurtdışı Eğitim olarak güler yüzlü ve profesyonel hizmetiyle güvenimizi kazanan Sadık Bey ve Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ile birlikte çalışmaya devam ediyor, kendilerini gayrimenkul almak satmak veya kiralamak isteyenlere tavsiye ediyoruz.

  Bahri YILMAZ - 06/02/2019
 • Danışman : Sadık Arın

  Yakın zamanda satmış olduğum evimin satış aşamasına gelmesi ve sonlanması aşamalarında Sayın Sadık Arın’ın yaklaşımları ve bilimsel verilere dayalı planlamaları fazlasıyla faydalı olmuştur. Ayrıca şimdiye kadar kafamda oluşmuş olan,kurumsal emlak şirketlerinden uzak durma fikri tamamen yıkılmış, Sadık Bey gibi eğitimli bir emlak uzmanı ile çalışmanın kolaylıkları ve pratikliği herkese tavsiye edilebilir bir fikir olmuştur. Bu vakitten sonra dostlarımın ve benim bu tip kiralama ve satış işlemlerimde Sadık Bey gibi bir uzman ve kurumsal bir firma olarak Coldwell Banker daima aklımızda olacaktır. İyi çalışmalar dilerim.

  Mehmet Akif CİNİVİZ - 22/11/2018
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  COLDVELL BANKER GAYRİMENKUL DANIŞMANI SAYIN EŞREF KORKMAZGÖZ'Ü SAYGIDEĞER VE GÜVENİLİR BULUYORUM.İŞİNİ AYRINTILARA ÖNEM VEREREK MÜKEMMELİYETLE YAPIYOR. TEŞEKKÜRLERİMLE ;

  ÜREYEN GÜL SAVALAŞ - 15/10/2018
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  COLDWELL BANKER GAYRİMENKUL DANIŞMANI SAYIN EŞREF KORKMAZGÖZ'Ü SAYGIDEĞER VE GÜVENİLİR BULUYORUM.İŞİNİ AYRINTILARA ÖNEM VEREN MÜKEMMELİYET LE YAPIYOR. TEŞEKKÜRLERİMLE.

  Üreyengül ŞAVALAŞ - 15/10/2018
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  GÜVEN DUYMANIN NEKADAR ZOR OLDUĞU BU ZAMANDA SİZİ TANIMAKTAN MUTLU OLDUM.İNŞALLAH BENİDE EV SAHİBİ YAPACAKSINIZ ÖYLE HİSSEDİYORUM,SEVGİLERİMLE ECZ AYSEL ÖNDER

  AYSEL ÖNDER - 19/04/2018
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  EV ALIRKEN ALIM SATIM SÜRESİNDE ARACI OLARAK YARDIMCI OLAN EŞREF BEYE ALICI VE SATICIYA VERDİĞİ GÜVENDEN VE SÜRECİ İYİ YÖNETMESİNDEN DOLAYI MİNNETTARLIĞIMI BELİRTMEK İSTERİM.

  AZMİ ASALI - 19/04/2018
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  2012 yılında Ankaraya geldiğimizden itibaren kiracı olarak bir çok emlakçı ile irtibatım oldu.Fakat Eşref bey hak yememek konusunda özellikle emlakçılık mesleğine bakış açımı olumlu yöndedeğiştirdi.Kendisini tebrik eder başarılar dilerim

  GÖRKEM GÜNGÖR - 19/04/2018
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  DETAM ŞİRKETLER GRUBU OLARAK ŞİRKET MERKEZİ OLARAK KİRALAMAK ÜZERE MEBUS EVLERİNDE YAPTIĞIMIZ ARAŞTIRMALAR ESNASINDA SAYIN EŞREF BEYLE TANIŞTIK,DAHA SONRA BİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞU YERİ KİRALADIK.BU KİRALAMA SÜRESİNİN BAŞLANGICINDAN BİTİMİNE KADAR TÜM SÜREÇTE HER VERİLEN SÖZÜ VE YAPILMASI GEREKEN İŞLERİ ÖZVERİ İLE YERİNE GETİRDİ KENDİSİ İLE TANIŞTIĞIMA ÇOK MENMUN OLDUM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

  HALİL DUKAN - 13/01/2018
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  Eşref bey ile kiralık ofis aradığım bir dönemde tesadüfen tanıştık,kendisinin beni yönlendirmesi neticesinde tercihim kiralıktan satlığa dönmüştür.kısa süre içinde taleplerime ve bütçeme uygun gayrimenkulü bulup beni aramış ve alım satım konusunda mülk sahibi ile beni bir araya getirerek gerekli şeffahlık sağlanmıştır,alım satım ve banka kredisi konularında her an yanımızda hazır bulunmuştur.kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

  FİLİZ YILMAZ - 13/01/2018
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  EVİMİZİ KISA BİR SÜRE İÇİNDE SATIP NAKİTE ÇEVİRİP SATTIĞI İÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

  FUNDA YILMAZ - 20/10/2017
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  Evimizi satmaya karar vermeden önce Eşref bey ile tesadüfen tanışma şansımız olmuştur.Evimizde çay içerken kendisine düşüncelerimizi açmış ve değerlendirmesini almıştık.Karar aşamasında kendisi ile temas kurup reel bir değerlendirme istedik.Edindiğimiz bilgiler üzerine içerisinde eşyalarımız olan evimizin anahtarını teslim ettik ve tamamiyle güvendik.Eşref beyde kısa bir zaman içinde arzuladığımız olanaklara uygun bir fiyatla alıcılar ile buluşturarak zahmetsiz bir şekilde evimizi sattık ve bu süre içinde yakın ilgi gördük,kendisine nekadar teşekkür etsek azdır,başarılarının devamını dilerim.Prf.Dr.Gelengül HAKTA ,Prf.Dr.Koray HAKTANIR

  GELENGÜL HAKTANIR - 28/09/2017
 • Danışman : Eşref Korkmazgöz

  Büro ihtiyacımızı çok kısa bir sürede çözdü,sıcak samimi güven veren davranışları için kendisine teşekkür ederim.

  Kemal BÖLÜKBAŞI - 23/06/2017