OFİS HAKKINDA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Mustafa Şen

  Sevgili dostlarımız Mustafa Şen ve kıymetli eşi Tuba Şen ; İş disiplininiz ,bilginiz ve en önemlisi dürüstlüğünüzle gayrimenkul konusunda bize ve yakın çevremize yardımcı olup yol gösterdiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyoruz.Başarılarınız daim,yolunuz açık olsun.🧿🙏 Melike&Süha G.

  Süha Geşli - 24/11/2023
 • Danışman : Ramazan Zeyrek

  Ramazan beyle satış sözleşmesini imzaladığınız andan sonra kalitenin farkına varıyorsunuz. Güler yüzlü hizmet profesyonel satış planlamasıyla beraber bir bakmışısnız konutunuz satılmış… Geleceğin önde gelen markası Ramazan Zeyrek👍

  Kadir Seren - 05/10/2023
 • Danışman : Ramazan Zeyrek

  Ramazan Bey ile Burhaniyedeki satılık dairemiz için portföy görüşmesi yaptık. Gayrimenkulümüzün tanıtımı, değerlendirme ve satış aşamalarını muazzam titizlikle yürütmüştür. Gerçekten kendisiyle tanıştığımız için çok memnunuz. Kendisinin iş ahlakı, iş takibi, iletişim dili ve sorumluluk bilinci üst seviyede olup, her aşamada bizlere destek sağlamıştır. Kendisine olan memnuniyetimizi ve teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Her yer mavi, her yer ramazan zeyrek : )

  Dilek Özel - 31/07/2023
 • Danışman : Ramazan Zeyrek

  Ramazan beyin cok professionnel yaklasimi ve alici ya guven saglamasi , puan vermis olsam 👍👍👍👍👍+veririm herkese ramazan beyi tafsiye ederim.

  Hatice Gucukoglu - 30/07/2023
 • Danışman : Ramazan Zeyrek

  Sayın Zeyrek inanılmaz yoğun bir dönemden geçerken imdadımıza yetişip hayatımızı kolaylaştırdı.Öncelikle teşekkür ederim.çok kısa zamanda işini titizlikle yapıp organize olarak adım adım yol alıp işimizi optimum düzeyde başarı ile yaptı.Genç yaşına rağmen sergilediği iletişim performansı bizleri mutlu etti.Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.villamın ve ayrıma bir evimin kiralanmasında itina ile çalışarak çözüm üretti.usanmadan bütün sorularımızı cevapladı, sürekli bilgi akışı sağlayarak yol aldık.Emeğine sağlık Ramazan Zeyrek.

  Hülya Eren - 12/07/2023
 • Danışman : Ramazan Zeyrek

  Dairemizin satışı için başvurduğumuz Ramazan Bey, sürecin başından sonuna kadar her aşamada beni adım adım bilgilendirdi. Tüm sorularımıza cevap verdi ve sorunlarımızı tek tek çözdü. Gösterdiği çaba ve samimi yaklaşım için kendisine çok teşekkür ediyorum. Memnuniyetim maksimum seviyede olarak süreç sonlandı. İyi ki kendisiyle çalışma fırsatı bulmuşuz.

  GÜRKAN GÜNDOĞAN - 22/06/2023
 • Danışman : Ramazan Zeyrek

  Ramazan Bey mesleğine son derece ilgili musterisinin ne istediğini bilen saygili dinamik. Her kosulda musterisine destek veren onu yalniz birakmayan bir danışman. Kendisi benim hem satiş hem alım danişmanim oldu ve bu süreçte işimi kolaylaştırmak için her türlü desteği verdi. Kendisine burdan tekrardan teşekkür ederim.

  Burcu Bal Çelik - 05/04/2023
 • Owner : Atilla Çetin

  Atilla bey uzun zamandır satmakta zorlanmış olduğum bir tarlayı satmamda bana çok yardımcı oldu. Artık gönül rahatlığıyla, gözü kapalı çalışabileceğim, dürüst bir kişiliğe sahip bir emlak danışmanım var. Ve ne zaman ararsanız arayın, ne zaman yazarsanız yazın size kısa sürede dönüş yapar, her türlü sorununuzu cevaplandırır. Teşekkürler.

  Halit Sermet Dikmir - 01/01/2021
 • Owner : Atilla Çetin

  Atilla Bey tüm sorularımıza çok hızlı dönüş yaptı ve bize gayrimenkul yatırımımıza karar verirken çok yardımcı oldu. Bugüne kadar aldığımız en iyi gayrimenkul danışmanlık hizmetini aldığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. Gayrimenkul alım satım ve danışmanlık işlerinde hiç tereddüt etmeden tekrardan gideceğim tek adres.

  Emre Kaya - 18/06/2020
 • Owner : Atilla Çetin

  Konuya nereden başlayacağımı bilemiyorum.🙂 Bu süreçte bize dostluğumuzun vermiş olduğu yakınlıktan daha çok ilgi gösteren, evi kendisine alıyormuş gibi bize ışık tutan, 7/24 fikir alışverişinde bulunduğumuz güzel insan, dostum, arkadaşım Atilla Çetin'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Kaçırılmayacak gayrimenkul danışmanı 🙂💙🙂 Kahve içmeye bekliyoruz kardeşim benim 😆 Herşey için çok teşekkür ederiz. 💙🦅💙

  İSA KARAOĞLAN - 18/06/2020
 • Owner : Atilla Çetin

  İlk defa komisyon ücretini hakeden bir danışman gördüm. Bu sebeple Atilla Bey gibi değerli bir insanı bünyesinde barındıran Coldwell Bankeri tebrik ediyorum. Atilla Bey sanki kendi oturacakmış gibi kiralayacağımız daire ile ilgilendi. Virüs döneminde yasaklardan dolayı gelemediğimiz İstanbuldan bize evi göstererek her konuda çok yardımcı oldu. Hatta yetmedi nakliyecilerimizi bile ayarladı. Helal olsun. Başarılarının devamını diliyorum

  Mustafa Göçmentürk - 10/05/2020
 • Owner : Atilla Çetin

  İşinde çok başarılı,güvenilir,güleryüzlü

  MELİH GAZİ Demircioğlu - 29/04/2020
 • Owner : Atilla Çetin

  Atilla Bey, tecrübesi, iletişimi, verdiği güven ve desteği ile zorlu bir süreç olarak gördüğümüz ev satış sürecini bizim için inanılmaz şekilde kolaylaştırdı ve çok rahat bir şekilde atlatmamızı sağladı. Tanıştığımız ilk andan, işin tamamlanmasının son anına kadar kafamızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı, her konuda yardımcı oldu. Detaylı raporları, tutarlı öngörüleri geniş network'ü ile kesinlikle çok başarılı. Kendisine buradan tekrar teşekkür eder, kariyerinde başarılar dilerim.

  Yakup Kadir Balkan - 03/03/2020
 • Owner : Atilla Çetin

  Danışmanımız Atilla Bey ile şeffaf ve objektif bir görüşme ile çalışmaya başladık. Mülk satışımız hızlı, güvenilir ve tam olarak istediğimiz ve öngörülen standartlarda gerçekleşti. Güler yüzü, isteklerimize hızlı aksiyon ile dönüş yapması sayesinde gönül rahatlığıyla danışmanlığına güvendik ve hiç pişman olmadık. Başta Atilla Bey olmak üzere tüm Coldwell Banker ailesine özenli çalışma sistemi ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Tekrar yollarımız kesiştiğinde düşünmeden yine CB ile çalışmak isteyeceğimden şüphem yok.

  Nazlı Ceren Gülümser - 30/01/2020
 • Owner : Atilla Çetin

  Alım satım ve devir işlemlerinin kolay bir şekilde yapılması için elinden geleni yapmış ve işlerin hızlı yapılmasını sağlamıştır. Ev hakkında bizi yeterince aydınlatmış, güler yüz ve işine olan saygısı ile güvenimizi kazanmıştır. Verdiği hizmetten yeterince memnun kaldım.

  Okay Sancıoğlu - 24/01/2020
 • Owner : Atilla Çetin

  Atilla Bey’e yer göstermesinden işlemin bitimine kadar ilgi alakasından çok memnun kaldık. Uzman Tıp Ailesi olarak kendisine çok teşekkür ediyoruz. Güleryüzü için ayrıca parantez açmak istiyoruz. Tekrar karşılaşmak üzere herşey için teşekkürler Atilla Bey

  Ethem Yenikaya - 20/01/2020
 • Owner : Atilla Çetin

  Cold well Banker gayrimenkul danışmanı Atilla Çetin aradığım ilk günden beri olumlu yönlendirmesi ve güleryüzlü hizmetini için teşekkür ederim. Mükemmel bir ekibe sahipsiniz kendimi evimde bir büyüğüm le fikir alışversinler bulunur gibi hissettirdiginiz için teşekkür ederim. Umarım yeniden karşılaşırız. İş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

  Gonca Uygun - 03/01/2020
 • Owner : Atilla Çetin

  Güzel ilgi alakanızdan dolayı sizlere çok ederim. İşallah kariyerinizin geri kalan kısmı başarılarla dolu olur.

  Erman YÖNAÇAR - 04/02/2018