OFİS HAKKINDA

Atatürk Mah. Sıtkı Yırcalı Cad. No:3/1A Karesi/Balıkesir

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Atilla Çetin

  Atilla bey uzun zamandır satmakta zorlanmış olduğum bir tarlayı satmamda bana çok yardımcı oldu. Artık gönül rahatlığıyla, gözü kapalı çalışabileceğim, dürüst bir kişiliğe sahip bir emlak danışmanım var. Ve ne zaman ararsanız arayın, ne zaman yazarsanız yazın size kısa sürede dönüş yapar, her türlü sorununuzu cevaplandırır. Teşekkürler.

  Halit Sermet Dikmir - 01/01/2021
 • Danışman : Atilla Çetin

  Atilla Bey tüm sorularımıza çok hızlı dönüş yaptı ve bize gayrimenkul yatırımımıza karar verirken çok yardımcı oldu. Bugüne kadar aldığımız en iyi gayrimenkul danışmanlık hizmetini aldığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. Gayrimenkul alım satım ve danışmanlık işlerinde hiç tereddüt etmeden tekrardan gideceğim tek adres.

  Emre Kaya - 18/06/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Konuya nereden başlayacağımı bilemiyorum.🙂 Bu süreçte bize dostluğumuzun vermiş olduğu yakınlıktan daha çok ilgi gösteren, evi kendisine alıyormuş gibi bize ışık tutan, 7/24 fikir alışverişinde bulunduğumuz güzel insan, dostum, arkadaşım Atilla Çetin'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Kaçırılmayacak gayrimenkul danışmanı 🙂💙🙂 Kahve içmeye bekliyoruz kardeşim benim 😆 Herşey için çok teşekkür ederiz. 💙🦅💙

  İSA KARAOĞLAN - 18/06/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  İlk defa komisyon ücretini hakeden bir danışman gördüm. Bu sebeple Atilla Bey gibi değerli bir insanı bünyesinde barındıran Coldwell Bankeri tebrik ediyorum. Atilla Bey sanki kendi oturacakmış gibi kiralayacağımız daire ile ilgilendi. Virüs döneminde yasaklardan dolayı gelemediğimiz İstanbuldan bize evi göstererek her konuda çok yardımcı oldu. Hatta yetmedi nakliyecilerimizi bile ayarladı. Helal olsun. Başarılarının devamını diliyorum

  Mustafa Göçmentürk - 10/05/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  İşinde çok başarılı,güvenilir,güleryüzlü

  MELİH GAZİ Demircioğlu - 29/04/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Atilla Bey, tecrübesi, iletişimi, verdiği güven ve desteği ile zorlu bir süreç olarak gördüğümüz ev satış sürecini bizim için inanılmaz şekilde kolaylaştırdı ve çok rahat bir şekilde atlatmamızı sağladı. Tanıştığımız ilk andan, işin tamamlanmasının son anına kadar kafamızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı, her konuda yardımcı oldu. Detaylı raporları, tutarlı öngörüleri geniş network'ü ile kesinlikle çok başarılı. Kendisine buradan tekrar teşekkür eder, kariyerinde başarılar dilerim.

  Yakup Kadir Balkan - 03/03/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Danışmanımız Atilla Bey ile şeffaf ve objektif bir görüşme ile çalışmaya başladık. Mülk satışımız hızlı, güvenilir ve tam olarak istediğimiz ve öngörülen standartlarda gerçekleşti. Güler yüzü, isteklerimize hızlı aksiyon ile dönüş yapması sayesinde gönül rahatlığıyla danışmanlığına güvendik ve hiç pişman olmadık. Başta Atilla Bey olmak üzere tüm Coldwell Banker ailesine özenli çalışma sistemi ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Tekrar yollarımız kesiştiğinde düşünmeden yine CB ile çalışmak isteyeceğimden şüphem yok.

  Nazlı Ceren Gülümser - 30/01/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Alım satım ve devir işlemlerinin kolay bir şekilde yapılması için elinden geleni yapmış ve işlerin hızlı yapılmasını sağlamıştır. Ev hakkında bizi yeterince aydınlatmış, güler yüz ve işine olan saygısı ile güvenimizi kazanmıştır. Verdiği hizmetten yeterince memnun kaldım.

  Okay Sancıoğlu - 24/01/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Atilla Bey’e yer göstermesinden işlemin bitimine kadar ilgi alakasından çok memnun kaldık. Uzman Tıp Ailesi olarak kendisine çok teşekkür ediyoruz. Güleryüzü için ayrıca parantez açmak istiyoruz. Tekrar karşılaşmak üzere herşey için teşekkürler Atilla Bey

  Ethem Yenikaya - 20/01/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Cold well Banker gayrimenkul danışmanı Atilla Çetin aradığım ilk günden beri olumlu yönlendirmesi ve güleryüzlü hizmetini için teşekkür ederim. Mükemmel bir ekibe sahipsiniz kendimi evimde bir büyüğüm le fikir alışversinler bulunur gibi hissettirdiginiz için teşekkür ederim. Umarım yeniden karşılaşırız. İş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

  Gonca Uygun - 03/01/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Güzel ilgi alakanızdan dolayı sizlere çok ederim. İşallah kariyerinizin geri kalan kısmı başarılarla dolu olur.

  Erman YÖNAÇAR - 04/02/2018