OFİS HAKKINDA

Atatürk Mahallesi Sıtkı Yırcalı Caddesi No 3/1A Karesi / Balıkesir

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Kader Şenyüz Kocabay

  Kader hanım aracılığıyla evimizi aldık bu süreçte kendisi her sorumuza sabırla cevap verdi ve ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Mehmet Ali TİNK - 06/03/2020
 • Danışman : Kader Şenyüz Kocabay

  Kader hanım tanışmamızdan tapu işlemi yapılana dek son derece profesyonel ve sonuç odaklı olarak tüm isteklerimize cevap verdi ve dairemizi hızla ve istediğimiz rakama nakde çevirdi. Kendisine başarılar diliyorum

  Cenk Rodoslu - 05/03/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Atilla Bey, tecrübesi, iletişimi, verdiği güven ve desteği ile zorlu bir süreç olarak gördüğümüz ev satış sürecini bizim için inanılmaz şekilde kolaylaştırdı ve çok rahat bir şekilde atlatmamızı sağladı. Tanıştığımız ilk andan, işin tamamlanmasının son anına kadar kafamızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı, her konuda yardımcı oldu. Detaylı raporları, tutarlı öngörüleri geniş network'ü ile kesinlikle çok başarılı. Kendisine buradan tekrar teşekkür eder, kariyerinde başarılar dilerim.

  Yakup Kadir Balkan - 03/03/2020
 • Danışman : Kader Şenyüz Kocabay

  Kader hanım bizim bu yolculuğumuzda en büyük şansımız. Süreci çok güzel yönetti, zira ben farklı bir şehirde olmama rağmen gözüm Arkada kalmadan kader hanıma güvendim, iyiki de güvendim. Herşey için teşekkür ederiz kendisine.

  Tuğçe kaya - 24/02/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Danışmanımız Atilla Bey ile şeffaf ve objektif bir görüşme ile çalışmaya başladık. Mülk satışımız hızlı, güvenilir ve tam olarak istediğimiz ve öngörülen standartlarda gerçekleşti. Güler yüzü, isteklerimize hızlı aksiyon ile dönüş yapması sayesinde gönül rahatlığıyla danışmanlığına güvendik ve hiç pişman olmadık. Başta Atilla Bey olmak üzere tüm Coldwell Banker ailesine özenli çalışma sistemi ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Tekrar yollarımız kesiştiğinde düşünmeden yine CB ile çalışmak isteyeceğimden şüphem yok.

  Nazlı Ceren Gülümser - 30/01/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Alım satım ve devir işlemlerinin kolay bir şekilde yapılması için elinden geleni yapmış ve işlerin hızlı yapılmasını sağlamıştır. Ev hakkında bizi yeterince aydınlatmış, güler yüz ve işine olan saygısı ile güvenimizi kazanmıştır. Verdiği hizmetten yeterince memnun kaldım.

  Okay Sancıoğlu - 24/01/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Atilla Bey’e yer göstermesinden işlemin bitimine kadar ilgi alakasından çok memnun kaldık. Uzman Tıp Ailesi olarak kendisine çok teşekkür ediyoruz. Güleryüzü için ayrıca parantez açmak istiyoruz. Tekrar karşılaşmak üzere herşey için teşekkürler Atilla Bey

  Ethem Yenikaya - 20/01/2020
 • Danışman : Atilla Çetin

  Cold well Banker gayrimenkul danışmanı Atilla Çetin aradığım ilk günden beri olumlu yönlendirmesi ve güleryüzlü hizmetini için teşekkür ederim. Mükemmel bir ekibe sahipsiniz kendimi evimde bir büyüğüm le fikir alışversinler bulunur gibi hissettirdiginiz için teşekkür ederim. Umarım yeniden karşılaşırız. İş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

  Gonca Uygun - 03/01/2020
 • Danışman : Harun Yönden

  Harun Bey tam bir profesyonel. Portföyündeki bir mülk için tanışma fırsatı bulduk. Samimi yaklaşımı çözüm odaklı olması ve en önemlisi güven vermesi bizi çok mutlu etti. Harun Beye çok teşekkür ederiz.

  orhan öztürk - 30/12/2019
 • Broker : Doğan Kovancı

  Tam bir profesyonel Gayrimenkul danışmanı teşekkürler Doğan bey, evimizi satın alma sürecinde baştan sona bütün safhalarda yanımızdaydı ve harika iş çıkardı.

  Cihan Sen - 19/10/2019
 • Broker : Doğan Kovancı

  Doğan Bey’den çok memnun kaldık. Tekrar satışımız olsa kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyarız. Her zaman işimin takipçisi oldu. Yalnız aplikasyonunuz bu iş için IPhone7’de açıldığında ben robot değilim’e girdiğinizde gönder Butonu üzerine Danışmanı ara banner’geliyor ve mesajı göndermek çok sıkıntılı oluyor.

  Cenk Göksan - 16/10/2018
 • Danışman : Atilla Çetin

  Güzel ilgi alakanızdan dolayı sizlere çok ederim. İşallah kariyerinizin geri kalan kısmı başarılarla dolu olur.

  Erman YÖNAÇAR - 04/02/2018