OFİS HAKKINDA

Gayrimenkul sektöründe dünyanın 1 numarası olan Coldwell Banker çatısı altında;

Sektörde yeniliklere açık, deneyimli, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışan, sonuç odaklı, teknolojik yenilikleri etkin şekilde kullanan, profesyonel gayrimenkul danışmanı kadromuz ile

Hukuk desteğinden iş geliştirmeye, pazarlama danışmanlığından portföy desteğine birçok konuda beklentilerinize cevap vererek;

Uzmanlık bölgemiz olan Urla, Çeşme, Güzelbahçe ve Seferihisar bölgelerinde tüm gayrimenkul işlemlerinizde; alım, satım, kiralama ve ücretsiz ekspertiz işlemlerinde hizmetinizdeyiz.


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Arda Pişirici

  Arda Beyle yolumuz kesiştiği için çok şanslıyız. Çok çok kısa süre içinde aciliyeti olan dükkanımızı devretmemizi sağladı ve her adımda yanımızda oldu. Kendisine eşim ve kendi adıma çok çok teşekkür ediyorum tekrar 🙏🏼

  Nisan Bengi - 10/07/2024
 • Danışman : Pelin Çetin

  Pelin Hanım dükkanımızı devretme sürecinde bize çok yardımcı oldu, her adımda yanımızda oldu. Kısa süre içinde sayelerinde devir işlemini gerçekleştirdik. Çok çok memnunum sizinle yolumuz birleştiği için.

  nisan bengi - 10/07/2024
 • Danışman : Arzu Dönmez

  Arzu Hanım ile Urla da ki Kat Karşılığı Projesi Çözüm Ortaklığı aşamasında ilgili Gayrimenkul Danışmanı olması sebebiyle tanıştık, kendisi ile bugün geldiğimiz noktada Gayrimenkul Profesyoneli olarak çalışma disiplininden dolayı kendi mülklerimin pazarlamasını da vermiş bulunmaktayım. Bu vakte kadar kurumsal firmayla bu işleri yürütmememizden doğan bütün ön yargıları kendisi yok etti. Tüm desteği, disiplini, emeği için Arzu Hanım a çok teşekkür ederim, mevcut ve yeni projelerde çok güzel işler yapacağımıza inancım tam.

  Hacı Fidan - 09/05/2024
 • Danışman : Arda Pişirici

  Arda Bey yazlık kiralamak için çok uğraştığımız ve yorulduğumuz bir zamanda karşımıza çıktı. Piyasadaki tutarsız fiyatlar, garip talepler vb. gerçekten yılmıştık. Düzgün duruşu, saygılı ve samimi davranışları ile daha ilk görüşmede güvenimizi ve sempatimizi kazandı. İkinci görüşmede de kontratı yaptık zaten. Kendisini tanıdığımız için biz kendi adımıza çok mutlu olduk. Her şey için kendisine teşekkür ederiz... Yasemen & Mustafa Ataman

  Mustafa ATAMAN - 05/05/2024
 • Danışman : Mustafa Ülker

  İşimizi hızlı ve kolaylıkla sonuçlandırdı. Sıcak, samimi bir insan. Memnun kaldık. Teşekkürler.

  Ahmet SARGIN - 22/04/2024
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Sayın Mustafa ÜLKER, ilk aşamadan evi kiralayıp içine geçene kadar her aşamada destek olduğunuz için teşekkürler.

  Jülide OCAK - 22/04/2024
 • Danışman : Arda Pişirici

  Dükkanımızı kiralama sürecinde kendisini tercih ettik. Taleplerimizi yerine getirebilmek için gösterdiği çaba, anlayışı ve çalışkanlığı için çok teşekkür ederim. Mülkümüzü en güzel şekilde pazarladı. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimizde kendisine güveneceğiz. Tekrar teşekkürlerimle. Gönül rahatlığıyla Arda Bey'le çalışabilirsiniz.

  Alper ULUBAŞ - 13/04/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Ben hayatımda daha profesyonel bir emlakçı ile tanışmadım. Tayfun Özdemir bey sadece size isteklerinize yanıt veren bir kişi değil. Dostunuz olmasını isteyeceğiniz karakterde bir beyfendi. Gayrimenkul + herşey için Tayfun Bey. Bize Urla da yardımcı olduğu herşey için çok ama çok teşekkür ederiz.

  Seçkin Özen - 11/04/2024
 • Danışman : Arda Pişirici

  Bizimle elinizden geldiğince ilgilendiniz, sizlere teşekkür ederiz. Her sorunumuzda yardımcı olmaya, elinizden geldiğince çalıştınız. Eğer gayrimenkul hakkında tekrar bir işlemimiz olursa muhakkak sizinle iletişime geçeceğiz.

  Mustafa Can Yağcı - 28/03/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Satış işleminde bize yardım etmek için canını dişine takan personellerin büyük desteüini gördük ve güzel insanlarla tanıştık. Bize verilen desteklerinizden ötürü teşekkürlerimizi iletiriz.

  Türkan GEZİCİ - 12/03/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Satış işleminde bize yardım etmek için canını dişine takan personellerin büyük desteüini gördük ve güzel insanlarla tanıştık. Bize verilen desteklerinizden ötürü teşekkürlerimizi iletiriz.

  Hilmiye DALDAL - 12/03/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Firmanızın Gayrimenkul Danışmanı Tayfun Özdemir ile 1 senedir çalışıyorum Ciddi anlamda çalışkan, ilgili, konusuna hakim ve dürüst bir insan. Sektörde alışık olduğumuz sorunların hiç birini Tayfun arkadaşımız ile yaşamadım. Arsa yada daire konusunda tam bilgili doğru bilgi ve yetki olmadan hareket etmeyen düzgün bir iş yapmaya çalışan bu genç arkadaşımız ile çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

  MERT ARGÜN - 12/03/2024
 • Danışman : Selin Başoğlu

  Selin Hanım'ın profesyonelliği ve samimiyeti sayesinde mülkümüzün satış süreci beklediğimizden çok daha kolay ve hızlı geçti. Her adımda bize rehberlik etti, sorularımızı sabırla yanıtladı. Bu stresli süreçte bize yardımcı olduğu için teşekkür ederiz. Yaptığınız işteki tutkunuzu ve özverinizi takdir ediyoruz. Yine bir araya gelmek dileğiyle, teşekkürler!

  Bahadır Alayunt - 11/03/2024
 • Danışman : İrfan Günhan

  Evimi satmak için yolum İrfan beyle kesişti. İyi ki karşılaşmışız. Herşeyden önce güler yüzü dürüstlüğü ve samimiyeti için teşekkür ediyorum. Çok kısa bir sürede evimin satışını gerçekleştirdi. Her aşamada yanımda oldu beni bilgilendirdi. Böyle başka işlerim olursa yine kendisi ile çalışmak isterim. İçten teşekkürlerimle.

  Nurcan Arslan - 11/03/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  TAYFUN BEY'E SATIN ALMA SÜRECİNDEKİ DESTEĞİ, ALICI VE SATICI ARASINDAKİ İLETİŞİMİ HER AN TAKİP ETTİĞİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDER BAŞARILI ÇALIŞMALARININ DEVAMINI DİLERİM.

  Mert KAHRAMANOĞLU - 18/02/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Almış olduğumuz hizmetten memnun kaldık. Gayrimenkulle işi olan herkese tavsiye ederim. Göstermiş olduğu ilgi alaka için teşekkür ederim.

  Semiha ÖZGÜR - 18/02/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Tayfun beye ilgi alakası için, Yol göstermeleri ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

  Hasan ATILGAN - 18/02/2024
 • Danışman : Arzu Dönmez

  Arzu ablacım bize o kadar yardımcı oldu o kadar içten ve samimi davrandı ki bu hamile zamanlarımda büyük şansımız oldu. Kendisine bu yüzden ablacım demeyi tercih ediyorum. İyi niyeti dürüstlüğü yardım severliği için binlerce kez teşekkürler. Gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz kendisiyle

  Ceren Serçeoğlu - 15/02/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Tayfun bey çok yardımsever ve hızlı hareket ederek müşterinin ihtiyaçları ve talepleri göz önüne alıp evleri bize gösterdi. beğendiğimiz evi tutmamıza bize çok yardımcı oldu teşekkürederiz

  Burcu ERBAK - 13/02/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Memnuniyetimi anlatmaya kelimeler yetersiz

  Lale EGELİ - 13/02/2024
 • Danışman : Mustafa Ülker

  İstanbul’un kalabalığından çıkıp Urla’ya taşınma kararımız ile birlikte yollarımız Mustafa Bey ile kesişti. Çevreyi tanıtması, doğru evi sunması ile birlikte çokça desteğini aldık. Teşekkür ederiz.

  Taha Mutlu KANAR - 12/02/2024
 • Owner : Ahmet Faruk Yılmazoğlu

  Gülümseyen, pozitif, çözüm üreten, güven veren ve hala iyi insanlar var dedirten Faruk Bey’e başarılar dilerim.

  Ali Ç. - 12/02/2024
 • Owner : Ahmet Faruk Yılmazoğlu

  Faruk Bey’in çabaları sayesinde birçok aksaklığı hiç zorluk çekmeden çözümleyip, alım satım işlemimizi memnuniyetle sonuçlandırdık. Kendisine sabrı,çabası ve iyi niyetli yardımları için çok teşekkür ediyoruz. Güvenle ve gönül rahatlığıyla çalışabileceğim ömürlük bir gayrimenkul danışmanımız oldu.Teşekkürler :)

  Suzan A. - 12/02/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Saygılı ve kibar arkadaşımız sayesinde sorunsuz bir kiralama sürecini bitirdik teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim

  Ahmet Erkan ÖZKÖSEMEN - 23/01/2024
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Tayfun bey na tamam dairemizin kiralanması konusunda yeteri kadar yardımcı oldu yüzü güleç gayet ilgili çok teşekkür ediyorum

  Ali Rıza BARLAS - 23/01/2024
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Değerli dost ve bu yazımı okuyan sevgili güzel insanlar; Türkiye’mizde de artık dürüst ve amacına uygun emlak firma ve kuruluşları olduğunu görmek büyük bir ilerleme… Değerli insan Mustafa ÜLKER liderliğinde bende kusursuz bir anlaşmaya imza atmış olmanın huzuru ile yazıyorum. Sizlere de bu müessese ve Gayrimenkul Danışmanı Mustafa ÜLKER ile tanışmanızı özellikle tavsiye ediyorum. Selam ve sevgilerimle…

  Ünal TÜMİN - 11/01/2024
 • Danışman : Arda Pişirici

  Çok kısa bir sürede tanıdık, bize her konuda yardımcı oldu. Sayesinde bütün işlerimiz halloldu. Kendisi kibar, çok efendi ve sorduğum tüm soruları profesyonelce cevapladı. Her zaman rahatlıkla tercih edeceğimiz ve çevremize güvenle önerebileceğimiz genç, dinamik bir young man :)

  Ayşegül Patel - 11/01/2024
 • Danışman : Arda Pişirici

  Merhaba Arda Pişirici ile yaklaşık 2 aydır çalışıyoruz. Gülbahçe'de 1+1 kiralık eşyalı ev portföyümüzü kendisine teslim ettik. Gayet samimi karşısındakini anlayan ve empati kurabilen bir arkadas. Bizim evimizi piyasanın bu kadar zor olduğu bir zamanda çabasıyla ve gayreti ile kiyaya verdi. Bütün her seyi hazırlayarak imza için evimize kadar geldi. Herşey için Teşekkürler. Coldwellbanker Atak ofisi çevreme gayet rahat referans edeceğim.

  Emre Tatlı - 08/01/2024
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Coldwell Banker emlak ofisi ile çalışmaktan çok memnunum. Emlak Danışmanı Mustafa ÜLKER Bey’in verdiği güler yüzlü hizmetten dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca Coldwell Banker ATAK ofisini herkese tavsiye ederim.

  Mustafa KOCAOĞLU - 22/12/2023
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Mustafa Bey’in bu süreçte bana yardımcı olduğu, kibarlığı, profesyonelliği ve güleryüzü için teşekkür ederim. Firmanızla beraber çalışırken oldukça profesyonel bir ortamda olduğumu hissettim. Şimdiden yeni evim için teşekkür ederim. Kariyerinizde başarılar dilerim.

  Doğukan ŞAHİN - 22/12/2023
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Merhabalar. Mustafa ÜLKER Bey’le evimizi kiraya verme sürecinde tanıştık ve gerek kibarlığı gerek işindeki uzmanlığıyla kiralama sürecinde çok memnun kaldık. Teşekkürler…

  Orçun KIRTIL - 19/12/2023
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Ev bakma ve sözleşme yapma aşamalarında Mustafa Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Süreç boyunca kendisi oldukça nazik, yardımsever ve çözüm odaklı idi. Özverili çalışması ve arabuluculuğu için kendisine çok teşekkür ederim.

  Esra ULUSAL - 18/12/2023
 • Danışman : Arda Pişirici

  Evimi kiralama sürecinde emlakçılara başvurmadan kendim süreci yönlendirmek istedim ancak o süreçte Arda bey ile iletişim kurduk kendisinin yaklaşım tarzı süreçle ilgili desteği çok yerinde ve profesyoneldi. İşini gerçekten ciddiye alan gayret eden birisi. Herkese öneririm.

  Burcu Sözeyataroğlu - 12/12/2023
 • Danışman : Burak Aydemir

  Çok azimli bu işte iyi bir yolda ilerlediğini biliyorum yolu açık olsun her zaman başarılı olacaktır

  Yeşim Demirbilek - 25/10/2023
 • Danışman : Burak Aydemir

  Sorunsuz rahat bir şekilde yardımcı olduğunuz için ve sabrınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Tavsiye üzerine sizinle tanışıp yardım istedim. İyiki tanımışım. Herşey için çok teşekkür ederim.

  Yılmaz - 25/10/2023
 • Danışman : Burak Aydemir

  Burak bey, gayrimenkul işinde oldukça başarılı, bilgili ve gayet ilgili. Konular hakkında bilgi sahibi ilettiği mesajlar kişiyi aydınlatıyor hem satıcı hem alıcı gözüyle işine bakabiliyor, Burak Bey den danışmanlık için kesinlikle bilgi almalısınız .

  Ali Dede - 25/10/2023
 • Danışman : Burak Aydemir

  Burak bey oğlum, çok kibar ve iyisin. Bütçeme uygun beni yormayacak şekilde yardımcı oldun çok teşekkür ederim. Bundan sonra bir evladım da sensin.

  Mustafa - 25/10/2023
 • Danışman : Burak Aydemir

  Öncelikle Burak beyin çözüm odaklı olması, bizi anlaması ve isteklerimize cevap vermesi bizi çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ederim. Genellikle yorum yapmam ama Burak bey çok ilgili olduğu için yapmadan geçemedim. İşini severek yaptığı belli. Umarım hak ettiğinden daha iyi yerlerde olur. Bize yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. İyiki sizinle çalışmışız.

  Buket Erbaş - 25/10/2023
 • Danışman : Burak Başkaya

  Burak Başkaya Bey benim emlaklarımla ilgili (kiraya verme ve satış ile) ilgili isteklerimde çok ciddi, özverili bir şekilde prensipli ilgilenmesi ve çok dürüst çalışma şekli takdire şayan. Kendisine müracaat ettikten kısa bir süre sonra isteklerime hitap eden kiracıyı hemen bulup sonuca ulaştı. Kendisinden memnuniyetimi samimi bir şekilde dile getirirken iş hayatında kendisine başarılar diliyorum. Sevgiler Selma KURTULUŞ.

  Selma KURTULUŞ - 07/10/2023
 • Danışman : Burak Başkaya

  Burak Bey evimizi kiralamada bize çok yardımcı oldu ve ilgilendiler. Biz müşteri olarak gayet memnun kaldık. Dakiklik konusunda da biz hiç sıkıntı yaşamadık. Güleryüzlülüğü, kaliteli hizmeti ve aynı zamanda desteği için çok teşekkür ediyoruz.

  Gizem ŞENTÜRK - 07/10/2023
 • Danışman : Burak Başkaya

  Gayrimenkulümü satma sürecinde Burak beyin bize gösterdiği ilgi, samimiyet ve satış aşamasındaki çabukluk ve anlayışı 10 üzerinden 10 diyebileceğim başarılı bir arkadaş tanımaktan son derece mutluyum. Tekrar ihtiyacım olduğunda tercih edeceğim ilk insandır Burak BAŞKAYA. Tekrardan kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını diler herkese tavsiye ederim...

  Mesut KURTULUŞ - 06/10/2023
 • Danışman : Burak Aydemir

  Burak Bey süreci uçtan uca takip eden, her adımda sizi yönlendiren, çözüm ve sonuç odaklı bir çalışma sergiliyor. Birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz için çok şanslıyız.

  Caner Aksakal - 21/09/2023
 • Danışman : Burak Aydemir

  Burak Beye güler yüzü, sonsuz sabrı, gece gündüz büyük bir nezaketle verdiği bilgiler,cevaplar, çözüm odaklı mükemmel iş ahlakı için çok teşekkür ederim, başarılarınız daim,yolunuz açık olsun

  Arzu Dönmez - 15/09/2023
 • Danışman : Burak Aydemir

  Eğer size en iyi gelen şey size ve önem verdiklerinize değer verilmesi ise Burak bey ile tanışın. Gerisini kendisine burakın 👍🏻. Teşekkürler sevgili Burak 🙏

  Cihangir İnanç - 15/09/2023
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Urla'ya taşınmamda Tayfun bey çok yardımcı oldu. İstanbul'dan sanki Urla'daymışım gibi evin her detayını gösterdi ve mesai dışı sözleşme için bekledi. Ayrıca Urla'yı kısa bir gezinti ile bana tanıttı. Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum Tayfun bey.

  Hüseyin KABA - 13/09/2023
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Mustafa Bey’in verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Tercihim yine siz olacaksınız. Herkese tavsiye edeceğim. Çok teşekkür ederim…

  Öner KIPKIP - 13/04/2023
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Mustafa Bey’le tanışmak benim için en değerli büyük bir mükafat. Gerçekten çalışma yapılacak büyük yürekli bir insandır. Başarılarının devamını dilerim. Çok teşekkür ederim.

  Neşe KIPKIP - 27/03/2023
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Mustafa Bey ilk andan itibaren çok ilgiliydi ve tüm süreçlerde çok yardımcı oldu. Kesinlikle kendisiyle çalışmayı tavsiye ederim.

  Nuri Eren ERGÜL - 27/03/2023
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  İstanbul’dan gelip tanıştığım Emlak Danışmanı Sayın Tayfun ÖZDEMİR Urla’ya yerleşmemde yapmış olduğu araştırma ve bana uygun en iyi konumda ve güzellikte evi bulmamda gösterdiği özen ve gayretler için şahsına çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

  Semoel KATALAN - 24/02/2023
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Sahibi olduğum İskele Mahallesinde bulunan evimin kiralanmasında emeği geçen sayın Tayfun ÖZDEMİR’e evimin kiralanmasında gösterdiği özen, çalışkanlık ve kiracı seçimindeki titizliği son derece düzgündü. Yaptığı bu çalışmalardan dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını temenni ederim.

  Bülent HAMURCU - 23/02/2023
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Tayfun Bey çok teşekkür ederim. Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldım. Sizi çevreme tavsiye edeceğim. Tekrar sizinle çalışmak isterim.

  Ozan ALIÇ - 23/02/2023
 • Danışman : Tayfun Özdemir

  Tayfun Bey kiralık ev bulmamızda bize çok yardımcı oldu. Bize çok nazik ve kibar yaklaştı. Bu sıkıntılı günlerimizde yanımızda olduğu için çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederim. Yine tercihimiz siz olacaksınız.

  Savaş TAŞKIRAN - 23/02/2023
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Mustafa Bey’in yardımlarından dolayı çok teşekkürlerimi iletirim...

  SERDAR DİNÇ - 04/01/2023
 • Owner : Ahmet Faruk Yılmazoğlu

  Faruk bey aracılığı ile arsa aldım. Satış sürecinin başından beri profesyonelliği ve işini titizlikle yapmasından dolayı çok memnun kaldım. Kendisi çok güven verdi. Karlı bir yatırım oldu. Teşekkür ederim. G.G.ALÇITEPE

  G.G. ALÇITEPE - 28/12/2022
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Daha önce yoğun ve yorucu bir süreç ile satışını gerçekleştiremediğimiz dağ evimizin satışı, Mustafa Bey’in danışmanlığı sayesinde güvenle ve hiç başımız ağrımadan tek bir imza ile gerçekleşti. Teşekkürler Mustafa Bey; tercihimiz yine siz olacaksınız…

  Hafize ARAL - 02/11/2022
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Coldwell Banker aracılığı ile bir villa satın aldım. Bu süreçte bana yardımcı olan Gayrimenkul Danışmanı Mustafa ÜLKER Bey’e, harcadığı emek ve çabasından dolayı çok teşekkür ederim.

  Yücel Savaş TERDEK - 11/10/2022
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Merhaba. Sevgili Mustafa Bey’le bir yürüyüş grubunda tanıştık. Coldwell Banker Gayrimenkul Danışmanı olduğunu söyledi. Satmak istediğim ve sonuç alamadığım evimden bahsettim. Her konuda yardımcı olabileceğini söyledi. Mustafa Bey gerçekçi bir analizle satışın kısa sürede ve bize uygun gerçekleşmesini sağladı. Bu aşamada her türlü destek ve ilgisini kullanarak, sürekli irtibat halinde kalarak, çok huzurlu ve memnun kaldığım bir satış olmasını sağladı. Çok teşekkür ederim Mustafa Bey…

  Feriha GÜNEŞ - 10/10/2022
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Gayrimenkul Danışmanı Mustafa ÜLKER Bey işinin uzmanı ve gerçekten güven veren bir kişi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Hayati KARADEMİR - 02/08/2022
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Sayın Mustafa ÜLKER Bey'e ilgisi, alakası ve nezaketi için çok teşekkür ederim. İşine sevgisini katan bir Gayrimenkul Danışmanı.

  Ersel SAĞ - 02/08/2022
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Sevgili Mustafa ÜLKER Bey’e, emekleri, güler yüzü ve samimiyeti için çok teşekkür ederim. İyi ki kendisiyle yollarımız kesişmiş. Herkese kendisini tavsiye ederim…

  Demet KİLİMCİ - 18/07/2022
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Sayın Mustafa ÜLKER Bey, kiralık ev bulmak için temasa geçtiğimiz andan bu yana göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve işinize verdiğiniz önemden dolayı çok teşekkür ederim. İnsani ve ikili ilişkilere verdiğiniz değeri gördüm ve çok takdir ettim. Bundan sonraki işlerimizde görüşmek üzere…

  Sadettin UÇAR - 18/07/2022
 • Owner : Ahmet Faruk Yılmazoğlu

  Urla’da bulunan taşınmazımızın satışı aşamasında, karşımıza çıkan en büyük şans Coldwell Banker Atak GM yöneticisi Sayın Ahmet Faruk Yılmazoğlu ve değerli ekip arkadaşları oldu. İlk görüşmemizden final aşamasına kadar profesyonel iş takibi ve sıcak insani ilişkiler ile yönetilen satış işlemi rekor sürede gerçekleşmiştir. Faruk bey ve onun şahsında tüm Urla Atak ekibi değerli personeline memnuniyetimizi ve şükranlarımızı iletiyoruz. Saygılarımızla.

  Turgut Dinçel - 02/06/2022
 • Owner : Zeynep Yılmazoğlu

  Urla, İçmeler'de içinde evi olan 2 adet arsa satın aldık. Tapu üzerinde haciz, ipotek olmasına rağmen Faruk bey ve Zeynep hanımın yerinde ve zamanında konuşup doğru yönlendirmeleri ile tüm sorunları çözüp sorunsuz olarak satın alma işlemimiz gerçekleşti. Satış öncesi, satış sırasında ve satış sonrası yaptığı davranışlar ve insancıl tutumları, sabırları için Zeynep Yılmazoğlu ve Faruk Yılmazoğlu'na sonsuz teşekkür ediyorum. Tüm emlak işlemlerimiz bundan sonra onlara emanettir.

  AYSUN KILÇIK - 15/01/2022
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Mustafa Bey ile bir dostumun tavsiyesiyle tanıştım. Yaklaşık bir yıldır bir arazi satın almak istiyordum. Satın almak istediğim arazi ile ilgili isteklerimi kendisine ilettim ve çok kısa süre sonra birkaç güzel teklifle bana geldi ve bu yerlerle ilgili satın alma sürecimin başından sonuna kadar hem teknik hem de hukuki bilgileri hiç yorulmadan, gayet nazik ve son derece şeffaf bir şekilde bana sundu. Kafamdaki bütün soruların cevabını aldım. İçim rahat bir şekilde süreci tamamladık. Mustafa Bey, gerek nezaketi gerek bu alanda uzmanlığıyla bu alışverişte bana çok yardımcı oldu. Kendisi son derece bilgili ve güvenilir bir insan. Bundan sonraki süreçte kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

  Sedat KÜÇÜKKAYA - 08/12/2021
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Mustafa Bey ile tanıştığımız günden bugüne kadar, sözkonusu gayrimenkul hakkındaki tanıtımı, bilgilendirmesi ve oluşabilecek sorunlara karşı çözüm odaklı yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca kibar ve beyefendi tarzıyla örnek gösterilecek bir kişi olduğunu düşünüyorum. Kendisi ile tanıştığıma çok memnun oldum.

  Mehmet ÖLMEZ - 13/09/2021
 • Danışman : İrfan Günhan

  İrfan bey tüm süreçte bize inanılmaz yardımcı ve arkadaşça yaklaştı. Kendimizi hiç düşünmeden yüzde yüz güvenle teslim ettik ve işlemlerin sonunda sadece bir ev değil, bir dost da kazandık. Kendisine ve tüm ekibe güler yüzlü ve sabırlı yaklaşımları için içten şükranlarımızı sunuyoruz.

  Boğaç Ergüvenç - 01/07/2021
 • Danışman : İrfan Günhan

  Irfan beyle ilk görüşmemizde samimi, dürüst, güvenilir bir görüşme gerçekleştirip, gayrimenkulun satılmasını kendisine emanet ettik,cok da iyi oldu, çünkü uzun yıllardır satılmasını istediğim villa nihayet gerçek değerinde satılmış oldu. Irfan bey bundan sonra drone çekimleri, profesyonel fotoğraf çekimleriyle evimizin hakkettiği değeri yansıtan çalışma yaptı. Evimiz çok büyük ve havuzlu olduğundan özel müşterisini bekliyordu. Irfan bey satış öncesi ve sonrası her daim bir telefon yakınlığındaydı. Profesyonel iş ahlakına sahip olmasının yanında insanı değerlere de sahip olması bizim şansımız oldu.Dünyanin kriz yaşadığı şu pandemi döneminde evin müşteriye gösterilmesinde de, gerekli tedbirlere dikkat etmiş olmasına ayrıca teşekkür ederiz. Kısaca, iyi ki yollarımız kesişmiş, tüm emeğiniz, zamana verdiğiniz değer, iş hayatınıza gösterdiğiniz özen, çabalarınız ve samimi tavrınız için çok teşekkür ederiz sevgili İrfan bey.

  Fidan Sağır - 29/06/2021
 • Danışman : Mustafa Ülker

  İlk defa çok memnun kaldığımız bir emlakçı ile karşılaştık. Bizi memnun ettiği için, bize karşı çok ilgili davrandığı için çok teşekkür ederiz.

  Özlem ÇİÇEK - 15/04/2021
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Sürekli güleryüz ve pozitif yaklaşımdan dolayı Mustafa Bey'i seçtiğim için aşırı mutluluk duydum. Bundan sonraki gayrimenkul işlerinde gözüm kapalı gideceğim yer Mustafa Bey'in yanı olacağından hiç şüphem yok. Teşekkür ederim.

  Murat İYİMAYA - 07/04/2021
 • Danışman : Mustafa Ülker

  Coldwell Banker Atak gayrimenkul ile yaptığım işbirliğinden çok memnun kaldım. Bir daha taşınmak durumunda kalırsam (umarım kalmam :)) memnuniyetle ve güvenle yeni emlak danışmanım Mustafa Bey olmuştur.

  Şule KUNAK - 07/04/2021
 • Danışman : Mustafa Ülker

  90'lı yıllardan itibaren İstanbul'da Kimya Öğretmeni olarak çalıştım. Yakın bir zamanda emekli oldum. Eşim şu anda bir devlet kurumunda, üst düzey yönetici. Ancak yakın bir gelecekte emekli olup sakin, huzurlu, sağlıklı ve mutlu yaşayabileceğimiz güzel bir yerin hayalini düşünüyorduk. Ege'de özellikle İzmir civarında aklımıza gelen en güzel yer Urla bölgesi oldu. Bu konuda Mustafa Bey'in tavsiyeleri, düşünceleri bizde çok etkili oldu. Kendisine bu durumu anlattık. En kısa süre içinde, en hızlı bir şekilde çalışma içinde oldu. Bizimle olan iletişimi, etkileşimi, aradığımız özellikleri nokta vuruşuyla tesbiti, yaklaşımı, güler yüzü ile tam güven verdi. Gönlümüze göre mükemmel bir yer buldu. Sürekli videolu çekim ve görüşmelerle ikna yeteneği ile isteğimizi gerçekleştirdi. Bundan sonra da yapacağımız yatırımlarda kendisi ile çalışmak isteriz. Teşekkür eder, çalışma hayatında başarılar dileriz.

  Dilek KİRAZ - 17/03/2021
 • Owner : Ahmet Faruk Yılmazoğlu

  Bizim için önemli olan nokta beklentilerimizin anlaşılması ve sürekli bilgilendirilmemizdi. Bize verilmiş olan hizmetinizden memnunuz. Pandemi döneminde satış işlemimiz kolaylıkla gerçekleşti. Teşekkür ederiz..

  EBRU GÜLDÜM - 08/02/2021
 • Danışman : İrfan Günhan

  Firmanıza ait Seferihisar daki bir arsa için iletişim numarasını aradığımda İrfan Günhan beyle telefon görüşmemiz sonucunda vermiş olduğu randevu saatinde Seferihisar ‘a gelmesi,Görüşmelerimiz esnasında benden almış olduğu yazılı teklifi yanımda anında yurt dışında olan arsa sahibine watsap ile anında göndermesi ve arsa sahibinin telefonla anında kendisini araması sonucunda İrfan beyin telefonda arsa sahibine benim konuştuklarıma hiç bir kelime katmadan aynen karşı tarafa aktarması sonucunda anlaşmamıza vesile olduğunda kendisine hiç bir görüşmesini gizli yapmadığı için anında güven duydum. Sonra diğer tapu satış işlerini takibinde sorumluluk duygusunu gördüğüm bu net insana Şahsınız huzurunda Teşekkür ediyorum.Ben 20 yıldır bu işlerle uğraşıyorum bu emlak piyasasında böyle net,konuştuğunda güven veren Emlakçı ve danışmana ilkler rastladım.Firmanıza be İrfan Günhan beye teşekkür ediyorum, Biliyorum ki artık Bu piyasada bir güven duyduğum Urla kalabada ki firmanız var.Saygılarımla.

  Okan Sağıroğlu - 26/06/2020
 • Owner : Ahmet Faruk Yılmazoğlu

  Müşteriyle birebir alakalı ve çok ilgili bir müessese. Doğru çizgilerinden dolayı öncelikle teşekkür ediyorum. Sizi her ortamda bütün çevreme rahatlıkla tavsiye edeceğimden hiç kuşkunuz olmasın. Çünkü işinizi gerçekten profesyonelce yapıyorsunuz. Bundan sonraki tüm tercihim öncelikle siz olacaksınız.

  HAKAN KAÇMAZ - 02/03/2020
 • Owner : Ahmet Faruk Yılmazoğlu

  Tanıştığımız ilk andan itibaren güler yüzle karşılandık ver her türlü yardımcı olundu. Faruk Bey'in sayesinde ev değil yuva sahibi olduk. Hizmet kalitemizi arttırabilmek için fikirlerimi yazmamı istediniz ancak bundan daha kaliteli bir hizmeti hayal dahi edemiyorum. Herşey için teşekkür ederim.

  BİLGE GENÇER ÖZÇELİK - 02/03/2020