OFİS HAKKINDA

Beyoğlu ve Fatih Bölgesinde Kurumsal Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığında 16 yılımızı doldurduk.

Çok sayıda müşterimize hizmet vererek, başarılı, kazançlı bir çok sonuç aldık. Önceliğimiz sürdürülebilir Başarı.. Tecrübeli ekibimizle, satılık-kiralık Mülklerinizi en kısa süreçte, en doğru zamanda, en doğru fiyatla sonuca ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Coldwell Banker Türkiye bünyesinde, bölgemizde ve tüm Türkiye'de almış olduğumuz başarılar ve ciro birincilik ödüllerimizle işimize tutkuyla bağlıyız..

Siz de bizim hizmetimizden yararlanmak isterseniz lütfen arayın, memnun müşterilerimiz arasında yerinizi alın..


Ofisle İletişime Geçin

İnönü Cad. Gümüşsuyu Mah. No:7 Zambak Apt. Kat:5 Beyoğlu/İstanbul

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Ümit Aybars

  Ümit bey kiralama konusunda çok ilgilendi. Süreci de hızlandırarak bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Gökhan şaver - 26/09/2021
 • Danışman : Ümit Aybars

  Ümit Bey ile konut kiralama sürecinde çalıştık, kendisi gayet profesyonel ve alanına hakim bir tarzla işini yürüten biri. Her adımda taraflar arasında koordinasyonu sağladı, sorunları beraber çözmemizde en samimi şekilde yardımcı oldu. Ayrıca çalışma tarzı da herkese güven veren, keyfiyete yer bırakmayan şekilde olduğundan gayet memnuniyetle süreci nihayete erdirdik. Tebrik ediyorum, bu tarzın yaygınlaşması dileğiyle...

  Uğur Bıçaklıoğlu - 16/07/2021
 • Danışman : Ümit Aybars

  Merhabalar ; Danışmanınız Ümit bey’in özverili çalışmaları kısa sürede 2 evimizin de kiraya verilmesinde, düzgün profilli Kişiler ile bizleri tanıştırması konusunda gösterdiği hassasiyet için çok teşekkür ederim.

  Serkan Demir - 29/05/2021
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Kendisi bana tüm süreç boyunca her konuda yardımcı oldu ve sürekli çözüm odaklı davranış sergiledi. Profesyonel bir hizmet aldığımı bana hissettirdi. Her şey için teşekkür ederim.

  Emre - 06/05/2021
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Feyzi bey ile en az 15 proje ( ticari, konut, otel, bina) de yatırım yaptım. Feyzi çok profesniiyol, açık ve doğru çalışıyor. 10 numera veriyorum bu adama.

  Syed shaan Agha - 06/05/2021
 • Danışman : Ümit Aybars

  Tesiyap(Türkiye Sinema Filmi Yapımcıları Birliği) olarak ofis aramalarımızda yardımcı olan Ümit Aybars bey'e teşekkür ederiz. Sorunlarımızın çözümünde etkili olmuş, güleryüzlü, bilgilendirici tavrıyla kafalarımızdaki soru işaretlerinin giderilmesinde son derece önemli rol oynamıştır. Kendisine teşekkürü borç biliriz.

  Onur Erinçmen - 26/02/2021
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Feyzi Bey'in işini ele alma ve yönetme biçimi oldukça profesyonel. Beni bilgilendirme ve yönlendirme konusunda oldukça rahatlatıcı ve güven vericiydi. Ve her süreçte sonuna kadar yanımda olduğunu hissettirdi. Teşekkür ediyorum.

  CEVRİYE DEMİR - 18/09/2020
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Kendisi işinde cok uzman satış sürecini çok iyi sağladı sorunsuz işlem yaptık çok teşekkürler.

  Tunç pamuksuz - 18/09/2020
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Fevzi beye ilgi alakasından ötürü teşekkür ederim kısa zamanda bize kiracı buldu işini bilen işinde başarılı birisi teşekkür ederim kendisine ve kurumunuza

  erdinç temurtaş - 23/05/2019
İstanbul-Avrupa / Beyoğlu GALATA MEYDAN'DA KİRALIK EŞYALI DAİRE
50.000 ₺
Kiralık
İstanbul-Avrupa / Beyoğlu taksim Hüseyinağa mah. SATILIK bina
22.500.000 ₺
Satılık
5.250.000 ₺
Satılık
1.000.000 ₺
Satılık
4.590.000 ₺
Satılık
3.275.000 ₺
Satılık
5.264.000 ₺
Satılık
4.872.000 ₺
Satılık