OFİS HAKKINDA

Beyoğlu ve Fatih Bölgesinde Kurumsal Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığında 16 yılımızı doldurduk.

Çok sayıda müşterimize hizmet vererek, başarılı, kazançlı bir çok sonuç aldık. Önceliğimiz sürdürülebilir Başarı.. Tecrübeli ekibimizle, satılık-kiralık Mülklerinizi en kısa süreçte, en doğru zamanda, en doğru fiyatla sonuca ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Coldwell Banker Türkiye bünyesinde, bölgemizde ve tüm Türkiye'de almış olduğumuz başarılar ve ciro birincilik ödüllerimizle işimize tutkuyla bağlıyız..

Siz de bizim hizmetimizden yararlanmak isterseniz lütfen arayın, memnun müşterilerimiz arasında yerinizi alın..


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Kaan Sezer

  Uzun süren ev arayışımızı sonlandırmamız konusunda bize tüm içtenlik ve samimiyetiyle yardımcı olan Kaan bey e sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz

  Suna Almaz - 14/12/2023
 • Danışman : Kaan Sezer

  İstanbul Beylikdüzü’ndeki evimizi 10 aydır satmakta zorluk yaşıyorduk. Kaan Bey’le tanışmamızdan 1,5 ay sonra evimizi satabildik. Bu süreçte gösterdiği yoğun ilgi ve alakasından, alıcı - satıcı tarafların haklarını adil şekilde gözetmesiden ve süreci son ana kadar takibinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

  Ali Peltek - 14/12/2023
 • Danışman : Tuba Başkalyoncu

  Tuba hanım şuana kadar tanıdığım, işini en titiz ve özenli yapan insanlardan. Süreç boyunca bir arkadaş gibi herşeyle yakından ilgilenmesi, bunun ötesinde sayesinde satış sürecinin çok kısa sürmesi en olumlu noktalardan oldu. İş takibi ve profesyonelliği, bu mesleği yapıcak ve yapan herkese örnek olmalı. Başka alışverişlerde de çalışmak isterim..Emekleriniz için teşekkürler ve sonsuz başarılar Tuba hanım .. Sevgilerimle..

  Dilek Yalçın - 30/09/2023
 • Danışman : Gözde Mermer

  Gozde hanim bize istedigimiz evi, ozen, dikkat ve maksimum anlayisla bulmakla birlikte, sureci sorunsuz atlatmamizi sagladi. Her an sabah aksam bizim icin musait oldu ve profesyonelligi ve guleryuzunden en stresli anda bile hicbir eksilme olmadi. Kendisine cok tesekkur eder, siddetle tavsiye ederiz.

  Zuhal Toksoz - 29/08/2023
 • Danışman : Kaan Sezer

  Hakkari Yüksekova da görev yaptığımız için evimizin satışını yapmakta çok güçlük çekiyorduk. Kaan Bey satış süreci boyunca hem bizimle hemde alıcı tarafla yakından ilgilendi ve tüm süreçleri kendisi tamamladı. İlgisi ve güler yüzü için kendisine tekrar teşekkür ederiz.

  Derya Köroğlu - 29/04/2023
 • Danışman : Ümit Aybars

  Ümit Muhteşem bir is cikardi. Satışımızin her aşamasında bize bilgi verdi ve kusursuz bir iş çıkardı. Tesekkurler

  Serhat coskun - 22/11/2022
 • Danışman : Tuba Başkalyoncu

  İşinini Layığı ile yapan güler yüzlü sabırlı başarılı Tuba Başkalyoncuya çok teşekkürler ❤️

  Melek Ercan - 10/06/2022
 • Danışman : Ümit Aybars

  Ümit bey kiralama konusunda çok ilgilendi. Süreci de hızlandırarak bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Gökhan şaver - 26/09/2021
 • Danışman : Ümit Aybars

  Ümit Bey ile konut kiralama sürecinde çalıştık, kendisi gayet profesyonel ve alanına hakim bir tarzla işini yürüten biri. Her adımda taraflar arasında koordinasyonu sağladı, sorunları beraber çözmemizde en samimi şekilde yardımcı oldu. Ayrıca çalışma tarzı da herkese güven veren, keyfiyete yer bırakmayan şekilde olduğundan gayet memnuniyetle süreci nihayete erdirdik. Tebrik ediyorum, bu tarzın yaygınlaşması dileğiyle...

  Uğur Bıçaklıoğlu - 16/07/2021
 • Danışman : Ümit Aybars

  Merhabalar ; Danışmanınız Ümit bey’in özverili çalışmaları kısa sürede 2 evimizin de kiraya verilmesinde, düzgün profilli Kişiler ile bizleri tanıştırması konusunda gösterdiği hassasiyet için çok teşekkür ederim.

  Serkan Demir - 29/05/2021
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Kendisi bana tüm süreç boyunca her konuda yardımcı oldu ve sürekli çözüm odaklı davranış sergiledi. Profesyonel bir hizmet aldığımı bana hissettirdi. Her şey için teşekkür ederim.

  Emre - 06/05/2021
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Feyzi bey ile en az 15 proje ( ticari, konut, otel, bina) de yatırım yaptım. Feyzi çok profesniiyol, açık ve doğru çalışıyor. 10 numera veriyorum bu adama.

  Syed shaan Agha - 06/05/2021
 • Danışman : Ümit Aybars

  Tesiyap(Türkiye Sinema Filmi Yapımcıları Birliği) olarak ofis aramalarımızda yardımcı olan Ümit Aybars bey'e teşekkür ederiz. Sorunlarımızın çözümünde etkili olmuş, güleryüzlü, bilgilendirici tavrıyla kafalarımızdaki soru işaretlerinin giderilmesinde son derece önemli rol oynamıştır. Kendisine teşekkürü borç biliriz.

  Onur Erinçmen - 26/02/2021
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Feyzi Bey'in işini ele alma ve yönetme biçimi oldukça profesyonel. Beni bilgilendirme ve yönlendirme konusunda oldukça rahatlatıcı ve güven vericiydi. Ve her süreçte sonuna kadar yanımda olduğunu hissettirdi. Teşekkür ediyorum.

  CEVRİYE DEMİR - 18/09/2020
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Kendisi işinde cok uzman satış sürecini çok iyi sağladı sorunsuz işlem yaptık çok teşekkürler.

  Tunç pamuksuz - 18/09/2020
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Fevzi beye ilgi alakasından ötürü teşekkür ederim kısa zamanda bize kiracı buldu işini bilen işinde başarılı birisi teşekkür ederim kendisine ve kurumunuza

  erdinç temurtaş - 23/05/2019
4.900.000 ₺
Satılık
110.000.000 ₺
Satılık
27.000.000 ₺
Satılık
16.750.000 ₺
Satılık
2.550.000 $
Satılık
2.750.000 ₺
Satılık
6.000.000 ₺
Satılık
3.000.000 $
Satılık
2.200.000 $
Satılık
2.800.000 $
Satılık