OFİS HAKKINDA

Beyoğlu ve Fatih Bölgesinde Kurumsal Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığında 16 yılımızı doldurduk.

Çok sayıda müşterimize hizmet vererek, başarılı, kazançlı bir çok sonuç aldık.. Önceliğimiz sürdürülebilir Başarı.. Tecrübeli ekibimizle, Satılık-kiralık Mülklerinizi en kısa süreçte, en doğru zamanda, en doğru fiyatla sonuca ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Coldwell Banker Bünyesinde, Bölgemizde ve Tüm Türkiye de almış olduğumuz Başarı ve ciro 1.cililik Ödülleriyle işimize tutkuyla bağlıyız..

Sizde bizim hizmetimizden yararlanmak isterseniz, Lütfen arayın, sizde memnun müşterilerimiz arasında yerinizi alın..


Ofisle İletişime Geçin

İnönü Cad.Gümüşsuyu Mah. No:7 Zambak Apt. Kat:5 D:5 Taksim Beyoğlu

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Kendisi bana tüm süreç boyunca her konuda yardımcı oldu ve sürekli çözüm odaklı davranış sergiledi. Profesyonel bir hizmet aldığımı bana hissettirdi. Her şey için teşekkür ederim.

  Emre - 06/05/2021
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Feyzi bey ile en az 15 proje ( ticari, konut, otel, bina) de yatırım yaptım. Feyzi çok profesniiyol, açık ve doğru çalışıyor. 10 numera veriyorum bu adama.

  Syed shaan Agha - 06/05/2021
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Feyzi Bey'in işini ele alma ve yönetme biçimi oldukça profesyonel. Beni bilgilendirme ve yönlendirme konusunda oldukça rahatlatıcı ve güven vericiydi. Ve her süreçte sonuna kadar yanımda olduğunu hissettirdi. Teşekkür ediyorum.

  CEVRİYE DEMİR - 18/09/2020
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Kendisi işinde cok uzman satış sürecini çok iyi sağladı sorunsuz işlem yaptık çok teşekkürler.

  Tunç pamuksuz - 18/09/2020
 • Danışman : Merve Celasun

  çok özveriyle çalışan işini yaget iyi ve temiz yapan ikili ilişkileri olan merve.celasun hanım efndiye verdiği güzel izmetten dolayı çok teşekür edrm güler yüzlü sayglı bir şekilde çok güzel işini yapan hanım efndiyi tanıdğımızdan ve onun sayesinde güzel bir eve bizi kiracıda olsak sahip ettirdiği iiçin çok teşekür edrim yazılcak çok şey var var ama gerçekten mükemel bir kişilik işini çok sevgiyle yürütüğü için teşekür edrim

  emre çakırer - 14/07/2020
 • Danışman : Merve Celasun

  Güleryüzü, pozitif enerjisi, gösterdiği ilgi nedeni ile Merve Hanım'a çok teşekkür ederiz. Kendisini tanıdığımız ve hizmet aldığımız için çok mutluyuz.

  PELİN TUNÇER - 14/07/2020
 • Danışman : Merve Celasun

  Merve hanım çok samimi, güvenilir ve işini iyi bilen birisi. Taksim ve Beşiktaş olmak üzere 2 defa gayrimenkul kiralama işlerimi yaptı ve çok memnun kaldım. Teşekkürler

  Murat Kaynak - 20/02/2020
 • Danışman : Feyzi Yıldız

  Fevzi beye ilgi alakasından ötürü teşekkür ederim kısa zamanda bize kiracı buldu işini bilen işinde başarılı birisi teşekkür ederim kendisine ve kurumunuza

  erdinç temurtaş - 23/05/2019
 • Danışman : Merve Celasun

  Merve hanım bu güne kadar gördüğüm emlak danışmanları içinde işine gerçekten çok ciddi sarılan , işinin kapsamı içinde olmasa bile müşterisinin her türlü sorunları ile uğraşan, her türlü alım, satım ve kiralama işlerinin dışında müşterisinin finansal konuları hakkında da çözüm yolları arayan bir çalışandır. Kendisini tanımış olmaktan çok mutluyum. Bundan sonra olabilecek her türlü alım, satım ve kiralama işlerimde başka bir kişi ile çalışmayı düşünmüyorum. Kendisine işlerinde başarılar dilerim. Y.Mimar D.G.S.A. B e r k OR

  berk or - 26/02/2019
 • Danışman : Merve Celasun

  Merve CELASUN işini severek yapan, pozitif enerjisini işine aktaran, ciddi ve çok çalışkan bir danışman. Onu tanımaktan dolayı çok mutluyum. Güleryüzlü güven veren yaklaşımı, güçlü özgüveni, net ve kararlı konuşması beni çok etkilemişti. Uzun zamandır başka bir emlak komisyoncusu elinde olup birtürlü kiraya verilmeyen evimi Merve Celasun'a söylediğim zaman bana "Ben orayı hemen kiralarım" demişti. Evimi ona teslim ettiğim gün,hem de güzel bir kiracı bularak, kiraya verdi. Onun güçlü pozitif niyetinin çalıştığını görmek mucize gibiydi.

  Zehra Akdeniz - 26/02/2019
9.000 ₺
Kiralık
70.000 ₺
Kiralık
1.100.000 ₺
Satılık
320.000 ₺
Satılık
2.200.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Beyoğlu Tomtam'da Geniş Cepheli Kiralik Dükkan
7.000 ₺
Kiralık
1.650.000 ₺
Satılık
890.000 ₺
Satılık