OFİS HAKKINDA

1906 yılında SAN FRANCISCO’DA genç girişimciler Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

Coldwell Banker dünyada gayrimenkul alım-satım dinamiklerini değiştiren sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak 49 ülkede 3000 den fazla ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir.

2013 senesinde girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirerek Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Coldwell Banker Türkiye gayrimenkul sektörünün geleceğini değiştirerek hızla büyümeye devam etmektedir.

Coldwell Banker, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 11 yıldır sürdüren dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markasıdır.

Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında dünyada en yüksek satış hacmine sahip olan ve gayrimenkul sektörünün gelişimine yön veren lider bir kurumdur.

100 yılı aşkın süredir ilk gayemiz insanları hayal ettikleri gayrimenkullere kavuşmalarını sağlamak olmuştur.Gayrimenkul sektörünün her segmentinde uzmanlığımız bizi ve networkümüzü tanımlar. Yegane misyonumuz gayrimenkul konusunda dürüst ve etik bir şekilde hizmet sunmaktan asla vazgeçmemektir.

Colwell Banker ADA Gayrimenkul olarak KUŞADASI bölgesinde faaliyet göstermekte ve hızla büyümekteyiz.


Ofisle İletişime Geçin

Turgut Özal Bulvarı No.63/1-B

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Cevat Yavuz

  Cevat beye çok teşekkür ederiz her şey için , bize her konuda yardımcı oldu istediğimiz gibi bir eve sahip olduk, çalışma tarzınız beğendim teşekkür ederim.

  zuhal hanım - 13/04/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Cevat bey arcalığı ile Merkezde bir ev aldık, süreci çok iyi yönetti ve verdiği sözleri yerine getirerek sonuçlandırdı. Dürüst samimi ve güler yüzü ile güvenilirliği için teşekkürler.

  umut keskin - 30/03/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Sevgili Cevat kardeşim benim evlerimi kısa sürede sattı , bu süre içinde dürüst ve güvenilir bir şekilde süreci yürüttü , arkadaşlarıma da öneriyorum kendisi işini severek yapiyor

  Zafer alhan - 29/03/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Cevat bey kardeşim sağ olsun 2 evimide hızlı bir şekilde sattı, kendisi güvenilir sözünün eri , çalışkan ve en önemlisi dürüst, teşekkürler.

  Zafer bey - 28/03/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Sayın yönetici Cok iyi bir elemana sahipsiniz Cevat bey güleryüzlü kibar samimi bir yapıya sahip bize bir kiralık ev budu ve aski aydem sozlesmelerini bile bizzat kendisi yaptı ona çok teşekkür ederim

  Bulent Dinc - 19/03/2021
 • Danışman : Buğra Öztürk

  Buğra ile çalıştığımız için çook memnunuz hayatımızı çok kolaşlaştırdı ve hiçbirşey ile uğraşmadık. Oturduğumuz yerden evimizin satışını sağladı. Her konuda ve her adımdan bilgi verdi... Memnunuz.

  Özge Gültekin - 09/01/2021
 • Danışman : Buğra Öztürk

  Bize çok fazla prosedürde iş bırakmadı, her işimiz ile hemen ilgilendi ve bütün bilgileri verdi. Biz sadece getirip götürdük. Diğer tüm işlemleri sorunsuz halletti

  Selahattin Küçükkebabçı - 08/01/2021
 • Danışman : Buğra Öztürk

  Buğra bey süreci çok iyi ve hızlı yönetti teknik açıdan hızlı olması bizim tarafımızdan çok mükemmel karşılandı hizmetinden çok memnunuz herkese öneriyoruz

  Nuray Küçükkebabçı - 08/01/2021
1.000.000 ₺
Satılık
1.150.000 ₺
Satılık
570.000 ₺
Satılık
900.000 ₺
Satılık
310.000 ₺
Satılık
275.000 ₺
Satılık
490.000 ₺
Satılık
445.000 ₺
Satılık