OFİS HAKKINDA

1906 yılında SAN FRANCISCO’DA genç girişimciler Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

Coldwell Banker dünyada gayrimenkul alım-satım dinamiklerini değiştiren sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak 49 ülkede 3000 den fazla ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir.

2013 senesinde girişimcilik ruhunu profesyonellik ile birleştirerek Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Coldwell Banker Türkiye gayrimenkul sektörünün geleceğini değiştirerek hızla büyümeye devam etmektedir.

Coldwell Banker, uluslararası güvenilir, yenilikçi ve kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 11 yıldır sürdüren dünyanın en köklü gayrimenkul danışmanlık markasıdır.

Konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında dünyada en yüksek satış hacmine sahip olan ve gayrimenkul sektörünün gelişimine yön veren lider bir kurumdur.

100 yılı aşkın süredir ilk gayemiz insanları hayal ettikleri gayrimenkullere kavuşmalarını sağlamak olmuştur.Gayrimenkul sektörünün her segmentinde uzmanlığımız bizi ve networkümüzü tanımlar. Yegane misyonumuz gayrimenkul konusunda dürüst ve etik bir şekilde hizmet sunmaktan asla vazgeçmemektir.

Colwell Banker ADA Gayrimenkul olarak KUŞADASI bölgesinde faaliyet göstermekte ve hızla büyümekteyiz.


Ofisle İletişime Geçin

Turgut Özal Bulvarı No.63/1-B

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Neslihan Bozkır

  Neslihan hanımın , Balıkesir Kuşadası hattında gerçekleştirdiği özverili ve olağan üstü sakin çalışması ile satış işlemi çok kısa sürede sonuçlandı. Kendısıne ve kurumuna teşekkürler

  nilgün acarlar - 08/11/2021
 • Danışman : Neslihan Bozkır

  Satici olarak.. Alici tarafinin emlakcisi olan neslihan hanimin davranislarina dürüstlüğüne kibarliğına ve arayi iki taraf icinde hayırlı olacak bicimde iş bitiren profesyonel tavirlarina hayran kaldim... Türkmen mah. Marinadaki Güzel evimin satilması onun sayesinde... Cok tsk ederim neslihan hanim... Ilkay aygun

  ilkay aygun - 08/11/2021
 • Danışman : Neslihan Bozkır

  Emlak danışmanımız Neslihan BOZKIR ‘dan çok memnun kaldım arsa satışı sürecinde bütün işlemlerimizi halletti ayrıca güler yüzü ve nazik davranışları ile de gönlümüzde taht kurdu ona çok teşekkür ediyorum

  Zehra BULUT - 07/11/2021
 • Danışman : Neslihan Bozkır

  Coldwell Banker gayrimenkul danışmanlığı firmanıza yaptığımız başvuruda evimizin kiraya verilmesinde bizimle kurduğu temas ve kısa sürede işlemin sonlandırılmasında bizi çok memnun eden Neslihan Bozkır hanıma buradan çok teşekkür ediyoruz.

  Aynur Erkul & Yavuz Erkul - 25/10/2021
 • Owner : Barış Özler

  Coldwell Banker gayrimenkul danışmanlığı firmanıza İstanbul’dan çocuklarımızın tavsiyesi ile Kuşadası’ndan başvurduk Barış Özler beyle tanıştık yakın ilgisi ve saygısı ayrıca kiraya vermek üzere yaptığımız başvurumuzu çok kısa bir zaman aralığında çözüme ulaştırarak bizleri mutlu etti kendisine buradan teşekkür ediyoruz.

  Aynur Erkul & Yavuz Erkul - 25/10/2021
 • Owner : Barış Özler

  Kuşadası Yaylaköy'de taşınmaz sahibi olmamda yapıcı ve yaratıcı katkılarını esirgemeyen Barış Özler beye çok teşekkür ederim

  Ahmet Aytuzlar - 06/09/2021
 • Danışman : Neslihan Bozkır

  Kuşadası ve civarındaki Emlak danışmanlığımı başarı ile gerçekleştirerek, Yaylaköy'de taşınmaz sahibi olmamdaki katkılarından dolayı dürüst ve güvenilir kişiliği ile takdire şayan Neslihan Bozkır hanımefendiye çok teşekkür ederim. Emlak danışmanlığına ihtiyaç duyan herkese Neslihan Bozkır hanımefendi ile çalışmalarını tavsiye ederim.

  Ahmet Ayruzlar - 06/09/2021
 • Danışman : Neslihan Bozkır

  Bir arkadaşım bana Neslihan hanımı önerdi , Kısa süre içinde pazarlamasını gerçekleştridi, daire için çok arayan ve teklif veren oldu, Neslihan hanım beni sürekli bilgilendirdi ve işini çok profesyonelce yaptı ve dairem satıldı. Bu kadar hızlı bir satış beklemiyordum . Bunun için teşekkürler ve herkese Neslihan hanımı tavsiye ediyorum.

  gönül ege - 04/09/2021
 • Danışman : Neslihan Bozkır

  Kuşadası'nda ihtiyaç duyduğumuz gayrimenkul danışmanlığımızı kaliteli nitelikli, ve başarılı şeklide gerçekleştiren Neslihan hanıma ve ekibine çok teşekkür ederiz. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Emeğinize sağlık.

  ECEM D KUCUKTEPE YAVAS - 31/07/2021
 • Danışman : Neslihan Bozkır

  İstanbul'dan gelip sabah Kusadasina inip aynı gün içinde daire satın alma işlemini gerçekleştirip yine aynı gün içerisinde elektrik, su, belediye kayıt gibi abonelik işlemlerini tamamlamam da tüm profesyonelligi ile benimle ilgilenen Gayrimenkul danışmanı Neslihan Bozkır'a , ilgilerinden ve guler yuzlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

  Sİbel baylan - 29/07/2021
 • Danışman : Neslihan Bozkır

  Güler yüzünüz ve samimiyetiniz sayesinde çok keyifli bir süreç geçirdik teşekkürler .

  Embiye Garip - 28/07/2021
 • Danışman : Neslihan Bozkır

  Kuşadası ege mahallesindeki evimin satışını yapan emlak danışmanı iyiki sizi tanımışım , güler yüzlü çalışkan ve sakin, işini iyi bilen dürüst hanım efendi. Doğrusu evimin bu kadar kısa bir zamanda ve istediğim fiyata satılmasını beklemiyordum. Fakat neslihan hanım çelışkanlığı ve aryeti sayesinde bunu başardı teşekkürler iyi ki varsınız .

  Vuslat kartal - 16/07/2021
 • Danışman : Neslihan Bozkır

  Sayın Neslihan bozkır 17.10.2020 tarihinde sizin tarafınızdan yapılan profesyonel portföy sunumu sonrası göstermiş ve sunmuş olduğunuz evi çok hızlı bir şekilde aldık Satın almayı tapu işlerini profesyonelliğiniz sayesinde 1 haftadan daha az bir süre içerisinde gerçekleştirdik. Profesyonel gayrimenkul danışmanı kimliğini ile müşteri memnuniyetni ön planda tutarak dürüst ve güvenilir inanılmaz kısa süre içerisinde yapmış olduğunuz satış sayesinde kuşadasında hayallerimizi süsleyen çok güzel ve özel bir ev n sahibi olduk. Yaşattığınız mutluluk için size sonsuz teşekkür ederim. Sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  Sabiha Ovtar - 15/06/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Cevat kardeşim , Allah senden razı olsun, evimi hızlı bir şekilde sattın ardından hemen kiralık bir ev buldun, çok çok teşekkür ederim Allah yolunu açık etsin

  Erol bey - 28/05/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Cevat bey oğlum kiralık olan dairemi en hızlı şekilde , istedigim fiyata düzgün bir aileye kiralamada aracı oldu , güler yüzlü dürüst bir danışman teşekkürler

  Nuran hanm - 25/04/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Cevat beye çok teşekkür ederiz her şey için , bize her konuda yardımcı oldu istediğimiz gibi bir eve sahip olduk, çalışma tarzınız beğendim teşekkür ederim.

  zuhal hanım - 13/04/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Cevat bey arcalığı ile Merkezde bir ev aldık, süreci çok iyi yönetti ve verdiği sözleri yerine getirerek sonuçlandırdı. Dürüst samimi ve güler yüzü ile güvenilirliği için teşekkürler.

  umut keskin - 30/03/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Sevgili Cevat kardeşim benim evlerimi kısa sürede sattı , bu süre içinde dürüst ve güvenilir bir şekilde süreci yürüttü , arkadaşlarıma da öneriyorum kendisi işini severek yapiyor

  Zafer alhan - 29/03/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Cevat bey kardeşim sağ olsun 2 evimide hızlı bir şekilde sattı, kendisi güvenilir sözünün eri , çalışkan ve en önemlisi dürüst, teşekkürler.

  Zafer bey - 28/03/2021
 • Danışman : Cevat Yavuz

  Sayın yönetici Cok iyi bir elemana sahipsiniz Cevat bey güleryüzlü kibar samimi bir yapıya sahip bize bir kiralık ev budu ve aski aydem sozlesmelerini bile bizzat kendisi yaptı ona çok teşekkür ederim

  Bulent Dinc - 19/03/2021