OFİS HAKKINDA

Bölgede 35 yılı aşkın tecrübeli  ve profesyonel ekibi ile hizmet veren firmamız, uluslararası ve bölgemizdeki gayrimenkul danışmanlığı firmaları ile yaptığı işbirlikleri ile 2005 yılından bu yana kurumsal olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Arsa,arazi,proje, villa konut ve işyeri ihtiyaçlarınıza hızlı ve etkin çözüm üretmek için hizmetinizdeyiz.


Ofisle İletişime Geçin

İncek Bulvarı 2880.Cadde No 45

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Broker : Yıldıray Beşli

  Sahibi olduğum Işyerinin kiralanmasını Yıldıray Bey gerçekleştirdi. Kiralamayı Kısa süre için de sonuçlandırdı. Kiralamadan sonra çıkan sorunlarla ilgilenerek, işlem sonrası desteği vermeye devam etti. Kendisine kurumsal anlayışla verdiği profesyonel hizmet için teşekkür ederim

  Kasım ERDEM - 23/09/2020
 • Broker : Hamiyet Aşçı

  Çok güler yüzle karşılanmak hoşumuza gitti. Bizim için Tecrübe ve birikim ise başka bir artı olmuştur.

  Hakan Çiftçi - 16/09/2020
 • Owner : Bilal Aygıt

  ORAN sitesindeki evimizin satış sürecinde Bilal Beyle tanışma ve çalışma ayrıcalığına sahip oldum. İlk aşamada gayet açık, anlaşılır danışmanlık hizmetinden yararlandım. İkna oldum, yetki verdim. Bilal Bey tam bir profesyonel. İşini gayet iyi biliyor. Tüm süreç boyunca sürekli irtibatta kaldık, beni düzenli olarak bilgilendirdi, ne zaman ulaşmak istesem ulaşabildim, sorularıma gayet açık, anlaşılır ve kapsamlı yanıtlar verdi. Süreç boyunca tüm öngörüleri ve tahminleri tuttu; evimizi beklentimizin üstünde bir rakama, umduğumuzdan da kısa bir sürede satmayı başardı. Bunu yaparken kimi alıcı adaylarının Etik dışı girişimlerine göğüs gerdi. Satış işlemleri süresince sürekli yardımcı oldu, atılması gereken tüm adımları açıkladı, yol gösterdi. Hem Tapu dairesiyle hem de alıcılarla olası pürüzleri ustalıkla ve diplomatça çözdü. Tüm bu süreç boyunca gayet nitelikli ve dostça bir insani ilişki kurduk Bilal Bey mesleğini severek ve yetkinlikle yapan bir insan. Yiğit Bener

  Yiğit Bener - 04/09/2020
 • Broker : Yıldıray Beşli

  Yıldıray Bey kesinlikle çok güvenilir ve işinde de oldukça başarılı, oldukça hızlı bir şekilde çalışıyor, bu nedenle cidden teşekkürü hakediyor. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz...

  Tayyar Ekmen - 30/05/2020
 • Broker : Yıldıray Beşli

  Çayyolunda kiralamak istediğim villanın gayrimenkul danışmanlığını yapan Yıldıray Bey ile kiralama sürecini kısa bir sürede tamamladık. Yıldıray Bey'in alanındaki tecrübesi, bilgisi ve en önemlisi bana güven veren yaklaşımı sürecin kısa sürede tamamlanmasındaki en önemli faktörlerdi. Sorduğum sorulara dolu cevaplar verip beni her konuda aydınlattı. Taşınmazı kiraladıktan sonra da ilgisi ve alakası halen devam ediyor. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

  BARIŞ KALDIRIMCI - 07/05/2020
 • Broker : Yıldıray Beşli

  Yıldıray bey;kurumsallık, işini ciddiye alma, ilgi ve alaka anlamında çok başarılısınız. Evimizi tutarken sizin yaklaşımınız ve sonrasında söylediklerinizin arkasında durmanız bizi çok memnun etti. Teşekkür ederiz.

  Rüstem - 07/02/2020
 • Broker : Hamiyet Aşçı

  Bu süreçte yaşattığınız ilgi ve anlayış için çok teşekkür ederiz. Güleryüzlülüğünüz ve süreç içerisinde hiç bir sıkıntı yaşatmadan ilerlediğimiz içinde ayrıca teşekkür ederiz.

  Derya Marangoz - 28/08/2019
 • Owner : Bilal Aygıt

  Evi ilk görmemizden satın alma süreçlerinin hepsinde birebir özel olarak ilgilendi. Hiçbir sıkıntı yaşanmadı, kendilerine teşekkür ederiz.

  baran mang - 28/08/2019