-Doğru Ofis Ve Doğru Danışman Kazandırır. -Profesyoneller Fark Yaratır.

1980 Bursa Doğumluyum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunuyum. 2004 yılında ilaç sektöründe tıbbi tanıtım temsilcisi olarak iş hayatına başladım, Beşeri ilişkilerimin neşeli, enerjik, saygılı, dürüst ve sürdürülebilir temellerde olması için büyük gayret ve çaba göstererek kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam etmekte kararlıyım. Bu kararlılıkla severek çalıştığım için Türkiye genelinde satış 1.liklerine imza attım, bölge müdürlüğüne aday gösterilerek 2007 yılında Bursa bölge müdürü olarak görevime devam ettim. Bu görevimde de yeni fikirler geliştirebilme, detaylar üzerinde durabilme, grupları yönetebilme, takım liderliği yapabilme, öğretici olma, koçluk ve mentörlük yapabilme, değişime ayak uydurmak ve yakından takip etmek, hızlı ve etkili kararlar alabilme konularında kendimi oldukça geliştirdim ve görevimi uzun yıllar başarılarla dolu bir şekilde yerine getirdim. 2013 yılında firma değiştirerek daha geniş coğrafyayı hedef alan Marmara Bölge Müdürü ve Ticaret Müdürü olarak mesleğimi sürdürdüm. 2021 yılında tüm bilgi ve birikimimi kullanarak güvenilir ve dürüst çalışma prensipleri üzerinde Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaya karar verdim.

Sahip olduğumuz tüm değerleri daha da değerli hale getirmek kendi elimizdedir.

Saygılarımla...

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Ridvan Tatli - 17/02/2022

  Bi arazim vardi bikac emlakci araciligiyla satışa çikardik ama uzun süre satilmadi. Sonra Tuncay beyle tanıştık ve gercekten onu tanidiğima çok memnun oldum cok yardimci oldu ve arsamı kısa sürede ve değerinde sattı. Alan memnun satan memnun ayrildik. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve işinde başarilar diliyorum.

 • Elif kişi - 17/02/2022

  Tuncay Bey'in emlak danışmanlığından çok memnun kaldım. Her konuda çok yardımcı oldu, sorunsuz bir alım satım yapıldı. Teşekkürler.

 • Emrah şentürk - 04/02/2022

  Tuncay beyle bir ev alımında tanıştık. Gayet açık ve şeffaf bir süreç sürdürdü. Karşılaşılan ufak tefek sorunlarda bütün tarafların çıkarlarını gözeterek özveriyle ve insiyatif alarak sorunları çözdü ve onun sayesinde güzel bir evi içimize sinerek almış olduk. Profesyonel insanlarla çalışmak her zaman güzel sonuçlanır. Kendisine teşekkür eseriyorum.

 • Rahim Aktepe - 31/01/2022

  Sayın Tuncay Kurt (CB Ambiance) çok hızlı, profesyonel ve dürüst şekilde dairemi satmayı başardı. Kendisini gayrımenkul almak veya satmak isteyene şiddetle tavsiye ederim.