1986 yılı Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum.Dil eğitimim için İngiltere'de St. Giles College'e 6 ay süresince devam ederek sertifika programını tamamladım.

Kariyerimin ilk basamağında,Yıldız Üniversitesi'nin Bağdat Caddesi'nin tek yönlü trafik düzenlemesi ve peyzj çalışmaları ile ilgili projesinde, saha mimarı olarak görev aldım.

Daha sonra 10 yıl boyunca Alarko Holding A.Ş'de;Alkent/Etiler,Albeach Resort Otel/Belek,Hillside Club /Fethiye, Alkent 2000 /Hadımköy projelerinde mimar olarak çeşitli kademelerde çalıştım.

Son 19 yıl, kendi firmamda iç mimari alanında, konut ağırlıklı olmak üzere Ofis,Cafe,AVM ile ilgili konularda Proje+Uygulama+Danışmanlık gibi hizmetlerde bulundum.Bu sürenin 3 yılında mobilya+ev tekstili mağazamda proje + perakende satış işlerini de tecrübe edindim.

Okuma ve seyahat hobilerim arasındadır.

Ağustos 2016'dan itibaren deneyimlerimle sizlerin gayrimenkul yatırımlarınızı en iyi şekilde yönlendirmek üzere, konusunda son derece profesyonel bulduğum Coldwell Banker Baras ailesine katıldım.

Süreci yönetirken memnuniyetiniz, memnuniyetimdir.

Saygılarımla.

Merih Akar

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Eğitim Suadiye

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • GLOBAL LUXURY Eğitimi 25-26 Mart