VELİ KARAYİGİT

Gayrimenkul Danışmanı @CB BARAS

Afyonkarahisar doğumlu, iki çocuk babasıyım.Ankara Ted Koleji sonrasında, Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü' nden "Yüksek Mimar" ünvanı alarak mezun oldum.

Meslek hayatıma Ankara'da başlayarak, kurduğum müteahhitlik şirketiyle aralarında birçok devlet ihalesinin de bulunduğu projelere imza attım.1990 yılında, T.H.Y. İnşaat Emlak Müdürlüğü İstanbul ihale ve yapım kontrollüğü başmühendisliği görevini üstlendim.

1991-2001 seneleri arasında Emlak Bankası Bahçeşehir Projesi / İstanbul Emlak Paz. Proje Yönetimi ve Servis A.Ş. Kentsel mimari, Satın alma, İhale ve Kalite Kontrol Müdürlüğü yaptım.Bahçeşehir projesinde; ihale hazırlıklarının ve şartnamelerinin hazırlanması, ihalelerinin gerçekleştirilmesi ve sonuçlarının değerlendirilmesi, ekspertiz ve değer tespitlerinin yapılması gibi çalışmalarda bulundum.

2001-2011 arasındaki süreçde, İtalyan Rintal Spa.'nın Türkiye mümessilliğini alarak birçok merdiven ve iç mimari projelerine ve imalatlarına imza attım. Aynı senelerde Citibank, Tekfenbank ve bazı gayrimenkul değerleme firmalarının kurumsal müşterilerine ait birçok gayrimenkulün değerleme ve danışmanlığını yaptım.

2011 yılında, Oryataş İnş.ve Tic. A.Ş.'de, 2015 senesinde Promavi İnşaat Ltd. Şti.' nde ve 2016-2020 yıllarında ise Granitaş Granit Sanayi ve Paz. A.Ş. 'de; proje yöneticisi olarak çalıştım.

Gayrimenkulün her safhasında kazanmış olduğum bilgi ve tecrübelerimle, kurumsal kimliği güçlü olan Coldwell Banker markasının, kaliteli ve vizyoner ofisi olan Baras Ofisi' nde Gayrimenkul Danışmanınız olarak yatırımlarınızı yönlendirmeye hazırım.

Attığımız her adımın bol şans, uğur ve bereket getirmesi dileği ile...

Dileriz öyle olsun...

UZMANLIK ALANLARIM

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Caddebostan Erenköy Suadiye

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • BLUE START Temel Gayrimenkul Danışmanlığı Online Eğitim GD 05-10 Nisan 2021
  • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
47.500.000 ₺
Satılık
İstanbul-Anadolu / Ataşehir DUMANKAYA İKON RESİDENCE 1+1 SATILIK
3.500.000 ₺
Satılık
4.725.000 ₺
Satılık