ARKUL SİMGE İSMAN

Gayrimenkul Danışmanı @CB POWER
Portföy İşlem Hızı
9,2

BÜYÜK HAYELLERE , GERÇEK ÇÖZÜMLER .....

İstanbul Ortaköy doğumluyum.

Eğitim hayatımın en güzel yıllarını “Galatasaray Lisesi” nde yaşadıktan sonra İstanbul “Üniversitesi İngilizce İşletme” bölümününden mezun olarak eğitimimi tamamladım.

Mezun olduktan sonra iş hayatıma tekstil ihracatı yapan bir firmada başladım. Tekstil’de çalıştığım 24 sene boyunca, imalat ve ihracat yapan bir fabrikada “pazarlama müdürü” olarak görev aldım. Sektörde en son yurtdışı mümessillik yapan bir firmada “müşteri odaklı satış” görevini üstlendim.

Üstlendiğim görevlerde, en önemli özelliğimin ; yaptığım her işte “başarı” odaklı “konsantrasyon” ve birlikte olduğum ekip ile “grup çalışması”nın önemini bilerek çalışmam olduğunu düşünüyorum.

Tekstil hayatımı bitirme kararı aldıktan sonra Bozcaada’da ailemin sahibi olduğu mülkümüzü, 2017 senesinde otele çevirerek, yazları orada işletmecilik yapmaya başladım. Kışları benim için çalışmadan zor geçtiğinden, bunca senedir yatırım yaptığımı düşündüğüm , “insan ilişkileri ve müşteri odaklı satış” becerilerini kullanabileceğim ve öğrenerek gelişmeye devam edebileceğim farklı bir sektörde hayatımı değerlendirmeyi arzu ettim.

Tekstilde bizzat yaşayarak öğrendiğim “win to win” sisteminin geçerli olduğu gayrimenkul sektöründe, bir dünya devi olan Coldwell Banker markası ile yoktan var ederek gelmiş olan Power Ofis bünyesinde, sahip olduğum özellikleri, yeni konular öğrenerek, geliştirerek ve paylaşarak kendime ve çevreme yararlı olmayı ümit ediyorum.

Sevgi ve saygı ile ….

UZMANLIK ALANLARIM

*Konut

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Arif Ahmet Akdoğan - 13/01/2023

  Simge hanımın dairemizin kiralanmasinda gösterdiği ilgiye çok teşekkür eder başarilarinin devamını dileriz.

 • Arif Ahmet Akdoğan - 13/01/2023

  Simge hanım dairemizin kiralanmasında klasik emlakçılardan öte mal sahibi gibi evin her sorunu ile ilgilenmiş ve kısa sürede sonucagitmiştir. Kendisine çok teşekkür ederiz ve başarılarının devamını dileriz.

 • deniz kezban dal - 28/02/2022

  Simgecim, yardımların için çok teşekkür ederim. Kısa sürede , beni hiç yormadan evimi sattın. Başarıların devam etsin, yolun açık olsun .

 • Atakan Deliktaş - 23/02/2022

  Simgecim, çok teşekkür ederim ilgin ve alakan için. evimizi çok hızlı bir şekilde kiraya verdin

 • erhan görgül - 23/02/2022

  simge hanım, yakın ilginiz, her türlü konudaki sonsuz desteğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Sizin sayenizde istediğimiz evi gönül rahatlığı ilealmış olduk. Her şey için tekrar teşekkürler. Erhan-Yonce Görgül

8.450.000 ₺
Satılık
23.300.000 ₺
Satılık
21.000.000 ₺
Satılık