GÜRKAN CANDOĞAN

Gayrimenkul Danışmanı @CB PLATINUM
Portföy İşlem Hızı
9,6

Güven işbirliğimizle yanınızdayım

BENİMLE ÇALIŞMALISINIZ ÇÜNKÜ; BENİM GÖREVİM SİZİN İÇİN EN İYİ GAYRİMENKULÜ BULMAK, ANALİZ ETMEK VE SİZE SUNMAK.

08.02.1973 Denizli doğumluyum.

Evliyim ve bir erkek çocuk Babasıyım.

İlkokul, ortaokul ve lise tahsilimi Denizli de tamamladım. Ticaret Lisesi mezunuyum. İktisat Fakültesini kazanmama rağmen maalesef mezun olamadım.

Ticaret hayatıma çok genç yaşlarda aile şirketimiz olan ATA Hayat Sigorta da başladım. Daha sonra Denizli de ve Bolu da Radyo İstasyonu kurdum ve işlettim. Askerden geldikten sonra Alanya da kuyum sektöründe çalışmaya başladım. Kısa bir dönem perakendeci olarak çalıştıktan sonra kuyum toptancılığı yaptım. 2005 yılında BERK Kuyumculuk ve Mücevherat Şirketimi kurdum. Türkiye de ilk olarak pırlantalı kauçuk takıları üretmeye başladım. Ayvalıktan Alanya ya kadar olan kıyı şeridinde 2000 den fazla kuyumcu ve kuyum center 'la senelerce çalıştım. Bu dönemde gerek toptancı ve gerekse perakendeci olarak bir çok ulusal ve uluslararası fuarlarda stand açtım. Yurt dışında bir çok Ülke ile çalıştım ve ihracat yaptım.

2014 yılında eşimin emekli olmasından dolayı Antalya da ki iş yerlerimi kapatıp Denizli ye yerleştim ve Çamlık ta Bayram Efendi Osmanlı Kahvecisinin şubesini açtım. Yaklaşık 7 ay burayı işlettikten sonra 2015 Nisan ayında devrettim.

2015 yılında bu yana emlak sektöründeyim. 2018 Nisan ayında COLDWELL BANKER ile tanıştım. Kısa bir süre araştırdıktan sonra COLDWELL BANKER'in sektöründe en iyilerden bir tanesi olduğunu öğrendim ve bende bu ailenin içinde olmak istedim.

Çevreme karşı her zaman duyarlı ve dikkatli olmam yıllar içerisinde bana güzel dostluklar kazandırmıştır. İnsanlarla diyalog kurmayı her çevreden arkadaş edinmeyi kısacası İNSAN biriktirmeyi severim. Bundan dolayıdır ki her kesimden geniş bir arkadaş çevrem vardır.

ÖZENLİ, TİTİZ ve DİSİPLİNLİ çalışmam bana çok şey kazandırmıştır. Şimdiye kadar çalıştığım sektörlerde daima en iyilerden biri olmayı ilke edinmişimdir. Emlak sektöründe de kısa zaman en iyiler arasında girmek en büyük hedefimdir.

Benimle çalışmalısınız çünkü; benim görevim sizin için en iyi Gayrimenkulü bulmak, analiz etmek ve size sunmak.

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

TİCARİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Denizli OSB Kumkısık Hacıeyüplü

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi