İRFAN GÜNHAN

Gayrimenkul Danışmanı @CB ATAK
Portföy İşlem Hızı
9,2

26.04.1967 İzmir doğumluyum.Ticaret Lisesi'ni bitirdikten sonra gittiğim 9 Eylül Eğitim Fakültesi'ni kendi işimi kurmak kararıyla terk ettim.Gıda sektöründe 6 yıl işletmecilikten sonra, beyaz eşya/mobilya sektöründe 8 yıl satış ve idarecilik, optik sektöründe 3 yıl bölge satış temsilciliği,Turizm sektöründe 12 yıl ön büro/concierge faaliyetlerinden sonra emekli oldum ve 2016-2018 Coldwell Banker/Trio İzmir ve 2019 'dan itibaren de Coldwell Banker Atak Gayrimenkul'de Kalabak/Zeytinalanı/Urla bölgesi uzmanı olarak profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı vermekteyim.Alım,satım,kiralama ve değerleme konularında aile danışmanı olarak görebileceğiniz samimiyetle hizmetinizdeyim.

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Arsa/Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Şirinkent Kalabak Yelaltı Altıntaş Barbaros Barbaros Altıntaş Altıntaş Altıntaş Altıntaş Kalabak

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
 • M2M İzmir 15-16 Eylül 2021
 • Ticari Gayrimenkul Eğitimi İstanbul 19-23 Eylül 2022

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Nurcan Arslan - 11/03/2024

  Evimi satmak için yolum İrfan beyle kesişti. İyi ki karşılaşmışız. Herşeyden önce güler yüzü dürüstlüğü ve samimiyeti için teşekkür ediyorum. Çok kısa bir sürede evimin satışını gerçekleştirdi. Her aşamada yanımda oldu beni bilgilendirdi. Böyle başka işlerim olursa yine kendisi ile çalışmak isterim. İçten teşekkürlerimle.

 • Boğaç Ergüvenç - 01/07/2021

  İrfan bey tüm süreçte bize inanılmaz yardımcı ve arkadaşça yaklaştı. Kendimizi hiç düşünmeden yüzde yüz güvenle teslim ettik ve işlemlerin sonunda sadece bir ev değil, bir dost da kazandık. Kendisine ve tüm ekibe güler yüzlü ve sabırlı yaklaşımları için içten şükranlarımızı sunuyoruz.

 • Fidan Sağır - 29/06/2021

  Irfan beyle ilk görüşmemizde samimi, dürüst, güvenilir bir görüşme gerçekleştirip, gayrimenkulun satılmasını kendisine emanet ettik,cok da iyi oldu, çünkü uzun yıllardır satılmasını istediğim villa nihayet gerçek değerinde satılmış oldu. Irfan bey bundan sonra drone çekimleri, profesyonel fotoğraf çekimleriyle evimizin hakkettiği değeri yansıtan çalışma yaptı. Evimiz çok büyük ve havuzlu olduğundan özel müşterisini bekliyordu. Irfan bey satış öncesi ve sonrası her daim bir telefon yakınlığındaydı. Profesyonel iş ahlakına sahip olmasının yanında insanı değerlere de sahip olması bizim şansımız oldu.Dünyanin kriz yaşadığı şu pandemi döneminde evin müşteriye gösterilmesinde de, gerekli tedbirlere dikkat etmiş olmasına ayrıca teşekkür ederiz. Kısaca, iyi ki yollarımız kesişmiş, tüm emeğiniz, zamana verdiğiniz değer, iş hayatınıza gösterdiğiniz özen, çabalarınız ve samimi tavrınız için çok teşekkür ederiz sevgili İrfan bey.

 • Okan Sağıroğlu - 26/06/2020

  Firmanıza ait Seferihisar daki bir arsa için iletişim numarasını aradığımda İrfan Günhan beyle telefon görüşmemiz sonucunda vermiş olduğu randevu saatinde Seferihisar ‘a gelmesi,Görüşmelerimiz esnasında benden almış olduğu yazılı teklifi yanımda anında yurt dışında olan arsa sahibine watsap ile anında göndermesi ve arsa sahibinin telefonla anında kendisini araması sonucunda İrfan beyin telefonda arsa sahibine benim konuştuklarıma hiç bir kelime katmadan aynen karşı tarafa aktarması sonucunda anlaşmamıza vesile olduğunda kendisine hiç bir görüşmesini gizli yapmadığı için anında güven duydum. Sonra diğer tapu satış işlerini takibinde sorumluluk duygusunu gördüğüm bu net insana Şahsınız huzurunda Teşekkür ediyorum.Ben 20 yıldır bu işlerle uğraşıyorum bu emlak piyasasında böyle net,konuştuğunda güven veren Emlakçı ve danışmana ilkler rastladım.Firmanıza be İrfan Günhan beye teşekkür ediyorum, Biliyorum ki artık Bu piyasada bir güven duyduğum Urla kalabada ki firmanız var.Saygılarımla.