1986 Muğla doğumluyum. Öğrenim hayatıma paralel olarak erken yaşta adım attığım profesyonel yaşantım boyunca önemli sorumluluklar üstlendim. 2004-2008 yılları arasında TAB Gıda’da, 2008-2014 yılları arasında ise bir döviz bürosunda yöneticilik yaptım. Bu alanlarda elde ettiğim kurumsal deneyimi, büyüyüp yetiştiğim ve çok iyi tanıdığım topraklara olan sevgimle harmanlayarak 2016 yılından bu yana gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

Ömürlerini geçireceği veya işlerini kuracağı yaşam alanları arayışındaki insanları ideallerindeki seçeneklerle buluşturmak, estetik tercihleri etik ve güvene dayalı bir anlayışla yönlendirmek, bunu da mottosu “Yer değil yol gösteriyoruz” olan Coldwell Banker bünyesinde gerçekleştirmek bana heyecan veriyor.

Profesyonel kariyerimin yanı sıra, üreterek yer aldığım sosyal ve kişisel gelişim faaliyetleri, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde başlayıp halen sürdürdüğüm drama çalışmaları, katıldığım bireysel eğitimler ve Türkiye birinciliği elde ettiğim proje yarışmaları ile bakış açımı sürekli zenginleştirme gayreti içindeyim.

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Gayrimenkul

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Hatipirimi Kemeraltı Hisarönü Turgut İçmeler

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Şeref Öztürk - 30/04/2018

    Sevgili Coldwell Banker İlk defa firmanızla ve sevgili Fatma hanımla çalıştım. Çok memnun kaldım. Güven vermeyen kiracılar konusunda hassas davranış ve güven vermesi beni etkileyen durumlar arasında... Bünyenizde Fatma Palu gibi güler yüzlü, pozitif danışmanlar bulundurduğunuz ve çalıştırdığınız için tebrik ederim.

2.575.000 ₺
Satılık
2.275.000 ₺
Satılık
975.000 ₺
Satılık
8.000.000 ₺
Satılık