ALİŞAN ZAFER PALUT

Gayrimenkul Danışmanı @CB TEOK
Portföy İşlem Hızı
9,8

UZMANLIK ALANLARIM

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • BLUE START Temel Gayrimenkul Danışmanlığı Online Eğitim 29 Haziran - 4 Temmuz
 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
 • M2M İzmir 15-16 Eylül 2021

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Tanju Han - 16/05/2021

  Değerli meslektaşım,Alişan Zafer Palut kardeşim,ortaklaşa yürüttüğümüz,paylaşım yaptığımız işlerde gösterdiğin;profesyonel yaklaşımlı,sonuç odaklı tarzını ve iş bitirici tutumunu tebrik eder,başarılarının devamını ve paylaşımlarımızın daim olmasını dilerim.

 • FETHİ PEKİN - 12/05/2021

  Sevgili Teok Ekibi, Urladaki bir mülkümün satış ile verdiğiniz hizmetten son derece memnun kaldım.Titiz ve süratli bir şekilde çalıştınız.Ellerinize sağlık,sevgiler.

 • ENGİN NAYIR - 21/04/2021

  İstanbul'da inşaat ve akaryakıt sektöründe 25 yıldır çalışmaktayım.Firmanızın kurumsal yapısı,güler yüzü ve çalışma ciddiyeti hayranlık uyandırıcı.Doğru yönlendirmeleriniz ile güven uyandırarak sorunsuz bir şekilde satış işlemlerini sonuçlandırdınız. Tüm süreç boyunca verdiğiniz hizmetten çok memnum kaldım.Çözüm odaklı pratik ve anlık bilgi paylaşımıyla işlemlerimin güvenle yapıldığını tanıştığımız ilk günden beri hissettim.Profesyonel çalışma anlayışınız,açıklayıcı bilgi paylaşımlı yaklaşımınız düsürt,samimi ve disiplinli tutumunuzdan dolayı sonun teşekkür ederim.Sizleri tanıdığım ve çalıştığımdan dolayı mutluluk duyuyorum.Çizginizi bozmamanızı diler,bundan sonraki iş hayatınızda başarılarınızın devamını temenni ederim.