EMLAKTA AYDINLIK ŞEVKET AYDIN.

1973 ESKİŞEHİR-SİVRİHİSAR DOĞUMLUYUM. İLK,ORTA VE LİSE EĞİTİMİMİ SİVRİHİSAR DA TAMAMLADIM.1991 YILINDA HAVA KUVVETLERİ SAFLARINA ASTSUBAY OLARAK KATILDIM.SIRASIYLA KONYA,MALATYA,ESKİŞEHİR VE SON OLARAK TA İZMİR ÇİĞLİ DE GÖREV YAPTIM. 2016 YILINDA KENDİ İSTEĞİMLE EMEKLİ OLDUM. İZMİR ULUKENT MENEMENE YERLEŞTİM.ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNİ VE EMLAK YÖNETİMİ BÖLÜMLERİNİ BİTİRDİM.

EVLİYİM İKİ ÇOÇUK BABASIYIM.

EMEKLİ OLDUKTAN SONRA İNSANLARI EV SAHİBİ YAPMAK İÇİN BU SEKTÖRE BAŞLADIM. ÜÇ YILI AŞKIN SÜRE BİR FİRMADA GAYRİMENKUL DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞTIKTAN SONRA MAVİNİN GÜÇÜNE İNANARAK COLDWELL BANKERLE YOLUMUZ KESİŞTİ.

UZMANLIK ALANLARIM

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Caner Kandemir - 23/03/2021

  Şevket Bey'in kiralık portföyü için görüştüm. Ulukentte kendisi aracılığı ile ev kiraladım. Kendisinin yaklaşımı ve sunumu oldukça profesyonel ve kibardı. Sözleşme süreci ve sonrasında yaklaşımı, ilgisi çok profesyonelceydi, bundan sonraki emlak işlerimde kendisini tercih edeceğim. Yardımları için çok teşekkürler

 • Neyir Pulat - 22/03/2021

  İşinde çok iyi, güleryüzlü, güvenilir ve mükemmel bir kişilik. İlgi ve alakası üst düzeyde. İşini çok kısa zamanda sonuca ulaştıran bir kişi. Herşey için teşekkürler Şevket Bey.

 • GÖKHAN YILDIZ - 08/11/2020

  Şevket Bey’le ev alırken tanıştım. Yardım severliği ve iş bitiriciliği sayesinde ev sahibi oldum. Aynı evi kiraya verirken de Şevket Bey’e danıştım ve tüm işlemleri ona bıraktım. 1 haftada evime kiracı buldu. Hızlı, etkili ve yardımsever bir danışman. Tanıştığıma ve beraber iş yaptığıma çok memnunum. İyi çalışmalar.

 • TUĞRUL GÖKKAYA - 08/11/2020

  GAYRİMENKUL DANIŞMANI ŞEVKET AYDIN EVİMİZİN SATIŞINDA VERDİĞİ GÜVENLE SAKİNLİKLE BİZLERİ RAHATLATTI. SATIŞIN TÜM AŞAMALARINDA BİZİ BİLGİLENDİREREK PROFESYONELCE SATIŞI TAMAMLADI. KENDİSİNE TESEKKÜRLER.

 • ZEKİ CERİT - 03/11/2020

  Şevket bey ile Kent 2 de ev kiralama esnasında tanıştık..Kendisi hem güven veren ve hem güler yüzlü bi insan..İletişim konusunda hiç sıkıntı yaşamadık her konuda sürekli yardımcı oldu sağolsun..Çalışma hayatında kendisine de şirketinize de başarılar dilerim..

 • Mine IPEK - 03/11/2020

  Evimin kiralama sürecinde profesyonelce davranarak kafamızdaki tum sorunları çözen ŞEVKET beye sonsuz teşekkür ederim.

 • Sultan Alpgiray - 03/11/2020

  İletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren desteğini ve güler yüzünü bizden esirgemeyen ve elinden gelen kolaylığı sağlamasıyla tebrik ettiğimiz ve tanıştığımıza memnun olduğumuz değerli bir insan. Başarılarının devamını diler bizi bu evle buluşturduğu için teşekkür ederiz.

 • Gökhan Yıldız - 26/10/2020

  Şevket Bey'le bir ev ilanında tanıştık. Yardım sever ve iş bitirici yönü sayesinde sıkıntısız bir şekilde ev sahibi oldum. Kendisine ilgisi ve yardımı için çok teşeķkür ederim.

 • Duygu Demir - 20/10/2020

  Şevket beyin ilgi, alaka ve profesyonelliği sayesinde çok kısa sürede evimi 2. defa kendisi aracılığıyla kiraya verdim. Kendisine teşekkür ediyorum

 • ÜMİT ZAFER ZARALI - 08/07/2020

  ŞEVKET BEYİN DAİREMİN SATIŞINDA GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ SORUNLARI KISA SÜREDE ÇÖZMESİ İLE GÜVEN VERMİŞTİR. PROFESYONELCE ÇALIŞMASI GÜLER YÜZLÜ OLUŞU İLE KISA SÜREDE SATIŞI BİTİRMİŞTİR.

 • Aykut Sarıtaş - 03/07/2020

  Şevket beyin ilgisi ve alakası sayesinde şirketinizi tüm tanıdıklarımıza önereceğiz. Şevket beye ve Yasemin hanıma çok teşekkür ediyoruz. Mükemmel personel mükemmel ilgi alaka.

 • Kadir Akçay - 29/06/2020

  Firmanız aracılığıyla evim için kira ilanı verdim.Şevket bey çok yardımcı oldu .Sorularımı cevapsız bırakmadı .ulaşmak istediğim zaman ulaştım bi sıkıntım olduğunda da hemen el atıp çözdü .Hem güler yüzlü hem de karşısındakine güven veren birisi .personelinizin hizmetinden çok memnun kaldım.