ÇAĞIL İPEK BÜYÜKCAN

Gayrimenkul Danışmanı @CB PLUS
Portföy İşlem Hızı
9,0

1980 Karşıyaka, İZMİR doğumluyum. Evli ve bir erkek çocuk annesiyim. 2002 yılında Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Çalışma hayatıma İstanbul’da başladım. Sektöründe tanınmış yapı malzemeleri üreten firmalarda satış, pazarlama ve iş geliştirme pozisyonlarında görev aldım. 2.dil olarak İngilizceyi geliştirmem gerektiğine karar verip 2010 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan San Diego University For Integrative Studies’de dil eğitimimi tamamladım. Sonrasında aynı okulun 12 aylık “Uluslararası İş Yönetimi” sertifika programını bitirdim. Ülkeme döndükten sonra İzmir’de yaşamaya ve çalışmaya başladım. Satış ve pazarlamasını yaptığım yapı malzemeleri konusunda kendimi geliştirmek adına, Ege Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Yapı Malzemeleri Ana bilim dalında başladığım yüksek lisansımı 2019 yılında tamamladım.

Beni çalışmaktan en çok mutlu edecek ve kendi işime sahip olacağım bir iş modeli arayışım sürerken, yıllardır edindiğim satış, pazarlama ve yeni projelerin takipleri konularındaki deneyimlerimi gayrimenkul sektörüne verimli olarak aktarabileceğimi düşünüp araştırmaya başladım. 2020 yılının başında yeni pazarlama teknikleriyle kendini sürekli geliştiren dinamik bir kadrodan oluşan CB Plus Gayrimenkul’de gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya karar verdim.

Amacım sizlere sadece satış/pazarlama yapmak değil, size hayallerinizdeki mekanları elde etmeniz ve sahip olduğunuz gayrimenkulünüzü en doğru şekilde değerlendirmeniz için en iyi yolu bulmakta yardımcı olmaktır.

Saygılarımla,

www.cagilipekbuyukcan.com

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Yiğit Yıldırım - 14/09/2021

  Çok kibar anlayışlı bir gayrimenkul danışmanı, çok memnun kaldım.

 • Deniz Koçoğlu - 14/09/2021

  Bize sunduğu hizmet ve çalışmalardan, müşteri ilişkilerinden çok memnun kaldım. Başka gayrimenkul alışverişinden yeniden kendisi ile çalışacağım bir gayrimenkul danışmanı. Hizmetlerini çevreme öneriyorum.

 • Özlem Toker - 07/08/2021

  Çok yakından ilgilendi ve takip etti. Benim kiracılarla olan beklentilerimi ön planda tuttu. Tekrar çalışmak isterim.

 • Vedat Uluğ - 17/02/2021

  İyi ve Kaliteli bir hizmet verdi.,çok memnun kaldım.