Portföy İşlem Hızı
9,4

Merhaba,

1980 İzmir doğumluyum..1997 Bankacılık/ Sigortacılık mezunuyum.. İlk iş deneyimimi Garanti Bankası Konak şubesinde gerçekleştirdim.. Sonrasında 1998-2001 yılları arasın da özel bir sigorta şirketinde teknik personel olarak görev aldım..

2002 Şubat ayında Siemens Türkiye'ye de Mart 2016'ya kadar çeşitli pozisyonlarda görevlendirildim ve ilgili markada 4 yıl süreyle Communication Officer görevinde bulundum..

Mart 2016 tarihinde Siemens'de ki kariyerime son verip Mavinin güvenilirliğine inanarak Coldwell Banker'da Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaya başladım..

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Proje

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Cevizli

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Recruit To Thrive Eğitimi 27-28-29 Mayıs

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Burak T. - 12/10/2020

  Merhabalar, Ev arayışımızda her türlü desteği bize sonuna kadar veren ve yanımızda olan Ayşe Hanım, uzmanlık ve profesyonelliğinin yanında sıcak kanlılığıyla da bizleri çok mutlu etti. Satış öncesi ve sonrası bütün işlemlerde yanımızda oldu ve sorunsuz bir şekilde güven içinde ev alma sürecini tamamladık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 • Melih Y. - 12/10/2020

  Yaşamak için bir yuva arayışımızda bize her türlü yardımcı olan Ayşe Hanım'a tekrar teşekkür ediyorum. İlk tanıştığımız andan tapuyu alana kadar ve hatta sonrasında bile güler yüzü ile yanımızda olup, bilgi ve tecrübesi ile bize destek olduğu için minnettarız. Yolunuz açık olsun.

 • Eren karahan - 11/08/2020

  Çözüm odaklı yaklaşımı ile hem öncesinde hem sonrasında cok yardımcı oldu. İlgisi, yardımları ve samimiyeti için kendisine çok teşekkür ediyorum

 • Ezgi Albayrak - 10/08/2020

  Değerli emlak danışmanımız ayşe hanım ile yıllardır çalışmaktayız. Kendisi güvenilirliği, çalışkanlığı, sempatisi ve 7 / 24 kendisine ulaşabilirliği açısından ailemizden biri gibidir. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz....