BİLGİ, TECRÜBE VE GÜVEN İLE DOĞRU FİYATLANDIRMA HIZLI SONUÇ

BEN MÜLKÜNÜZE DEĞİL GÜVENİNİZE TALİBİM

* 1979 yılında Kütahya’da doğdum. İlk öğrenimimi Kütahya'da, orta okul ve lise öğrenimimi İzmir’de tamamladım. Yüksek öğrenimimi İstanbul'da yaparak 2003 yılında Elektrik ve Elektronik Mühendisi olarak mezun oldum.

* 2003-2018 yılları arasında farklı seviyelerde yöneticilik görevleri icra ettim. Ekip yönetimi ve liderlik konusunda kendimi geliştirdim.

* İnsanlarla kolay iletişim kuran, çözüm odaklı, ciddi ve araştırmacı kişisel özelliklerim nedeniyle iş hayatıma Coldwell Banker Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etme kararı aldım. 2018 yılından itibaren gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyorum.

* Gayrimenkul konusunda aracılık hizmeti verebilmek için gerekli olan temel eğitimlerin tamamını aldım ve yeni eğitimlerle ufkumu genişletmeye, kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü mezunuyum. Meslek hukuku kapsamında alınması zorunlu olan sertifikasyon düzeylerinden en üst seviye olan "Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5" belgesine sahibim.

* Yaşamınız boyunca tavsiyelerine güvenerek çalışacağınız tek gayrimenkul danışmanı olabilmek temel vizyonumdur.

* Doğru fiyattan, en kısa sürede mülkünüzü satmak/ kiralamak için lütfen irtibat kurunuz.

Saygılarımla.

UZMANLIK ALANLARIM

Konut ve Ticari Gayrimenkul

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Gülten Karataş - 07/10/2021

  Samimiyetimiz düzenli çalışmanız İlginiz alakanız ve yardımınız icin çok tesekkur ediyorum..

 • Tuğba DİLEKLİ - 23/09/2021

  Mustafa bey son derece saygılı, dürüst, söylediği randevu saatine sadık, her iki tarafı da üzmeden işini çok düzgün yapan, talep etmeden makbuz fatura gibi detaylara özen gösteren çok saygıdeğer bir Gayrimenkul danışmanı. İyi ki tanımışız. Çok teşekkür ederiz.

 • HAKAN SİVRİ - 11/09/2021

  Mustafa bey bilgisi, eğitimi ve detaycı yapısı ile satış sürecinde bize çok yardımcı oldu. Fiyat belirlemeden, kiracı ile ilişkilere, pazarlık sürecinden tapuya kadar her işi gayet profesyonel bir şekilde yönetti ve dairemizi değerinde sattı. Verdiği emekler için çok teşekkür ederim.

 • Belgin GÜRSOY - 06/09/2021

  Kibar, saygılı dürüst, güvenilebilir işi bilen bilgili bir kişi .Çok memnun kaldık.

 • Gülsüm Samsondağ - 10/08/2021

  Mustafa Bey’in ilgisi işindeki titizliği konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız biz de memnun kaldık zaten

 • Gökmen Taşdan - 10/08/2021

  Mustafa bey ile satın almayı düşündüğümuz bir ev vesilesi ile tanıştık, kendisi ilk andan itibaren güven veren tanıdığım bir çok emlakçının aksine kesinlikle yalan söylemeyen ve karşısındakini yönlendirmeden herşeyi açıklıkla şüpheye yer vermeyecek şekilde ifade eden kısaca özü sözü bir insan. Evimizi satmak için ilgilenmesini istedik ve en doğru kararı verdiğimizi gördük. Çok titiz ve düzenli çalışan herşeyi açık bir şekilde gösteren istediğimize yakın bir fiyata satışı gerçekleştiren ve her aşamada yardımcı olan böyle bir çalışanı olduğu için coldwell banker Gaziemir şubeyi kutlarız. Tekrar güzel islerde buluşma ümidiyle...

 • Can Kulak - 17/04/2021

  3 aylık ev satışı sözleşmemiz sürecinde vallahi Mustafa bey ile tanıştığımıza o kadar memnun olduk ki laflarla anlatılamaz. Gerek iş disiplini gerekse güler yüzü ve samimiyeti ile etrafa o kadar güzel pozitif enerji saçıyor ki insan karamsarlığa düştüğü anda bile Mustafa bey ile konuşunca tüm karamsarlığını unutup içine yeni umut doğuyor. O yüzden hakikaten çok karakterli, iş saygısı da giydiği saygın kıyafetlerden de belli olan Mustafa beyi tanımadığımıza çok memnunuz. Mustafa beyi barındıran Codwell Bankerı da ayriyeten kutluyoruz. Böyle karakterli kişileri barındırması onun da iyi ve ciddi bir firma olmasının kanıtı herhalde. Tüm enerjisini yansıtan Mustafa beye hem kendi adıma hem de eşim adına teşekkürlerimizi borç biliyoruz ve böyle karakterli kişilerin bu piyasada çoğalmasını temenni ediyoruz...

 • ALPER-ZEKİYE BULUT - 21/11/2020

  Evimizle ilgili yaptığınız ekspertiz raporunuz, ciddi hazırlığınız ve sunumunuz için çok teşekkür ederiz. Görevinizi layıkıyla yerine getirmenizden ve güler yüzlü hizmetinizden son derece memnun kaldık. Sizinle yine çalışmak isteriz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

 • SERKAN TOLUK - 24/06/2020

  Evi bulup ilk adımı attığım günden beri kendin alıyormuş gibi ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Sohbet ettikçe abilik yaptığın içinde ayrıca teşekkür ederim. Keşke tüm emlakçılar senin gibi samimi ve içten davransa.

 • Serdar Yılmaz - 14/06/2020

  Mustafa beye gösterdiği samimiyet,ilgi ve güler yüz için teşekkür ederim .İşini hassasiyetle yapan ve karşısındakine güven veren sıcak kanlı harika bir insan. Coldwell Banker Pasha Gayrimenkul e teşekürler.Herkese tavsiye ederim.

 • ERKAN DEMİRTEKİN - 12/06/2020

  Evimizin satış sürecinde; öncelikle gösterdiğiniz hassasiyet, etik davranışlar, tamamıyla şeffaf oluşunuzdan ve verdiğiniz emekten dolayı eşim ve kendim adına teşekkür ederim.

 • Oğuz SELÇUK - 30/03/2020

  Evimizi uzun bir süredir satma mücadelesi içinde idik. Mustafa Bey ile iletişime geçtiğimiz tarihten yaklaşık 1 hafta içerisinde istediğimiz fiyata sattık. İşini titizlikle yapan, nazik ve güvenilir kişiliği ile çok etkisi olmuştur. Kendisine çok teşekkür ediyoruz...

 • Derya ŞEREFHANOĞLU - 27/02/2020

  Mustafa Bey, sorumluluğunu bilen, güvenilir, empati gücü yüksek bir kişilik. Müşteri memnuniyeti öncelikleri arasında. Çok kısa bir sürede kira sorunumu çözümlediği için çok teşekkür ediyorum kendisine...

 • Tolga Niğdeli - 19/02/2020

  Mustfa Bey ile irtibatta olduğumuz sürece hiçbir sorun yaşamadık.Kendisi işini layıkıyla yapan saygılı ve güven veren biridir.İleride gayrimenkul alım satımı düsünürsek yine kendisine danısmayı isteriz.Herşey için teşekkürler.

 • Emine TAŞKIN - 31/01/2020

  Bize verdiğiniz hizmet ve gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

 • Abdulkadir KAZANCI - 31/01/2020

  Size satış yetkisi verdiğim andan evin satış anına kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. İşinizin ehlisiniz.. Her şey için teşekkürler.

 • KADİR MUTLU - 06/01/2020

  Mustafa bey ile mülkümüzü gayet hızlı ve güven içerisinde sattık. Kendisine gösterdiği ilgi ve çaba için çok teşekkür ederim.

16.000.000 ₺
Satılık
100.000 ₺
Kiralık
24.000.000 ₺
Satılık