AYŞE FÜGEN ARDA

Gayrimenkul Danışmanı @CB TRIO İST
Portföy İşlem Hızı
9,8

Merhaba,

Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Çalışma hayatına başladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi’nde İşletme üzerine MBA yaptım. 27 yıl uluslararası şirketlerde Orta Doğu, Rusya, Avrupa ve Türkiye pazarını içine alan farklı bölgelerin Satış ve Pazarlama Müdürlüğü pozisyonlarında çalıştıktan sonra yabancı fonlu bir ilaç firmasında Gene Müdür olarak görev aldım.

Çalışma hayatım boyunca aldığım onlarca eğitim sayesinde satış, pazarlama, finans ve yatırım konularında uzmanlaştım. Farklı sektörlerde, farklı kültürlerde edindiğim tecrübeleri gayrimenkul sektöründe çok büyük bir ihtiyaç olarak gördüğüm “Lüks Konut Uzmanı” olarak hizmete sunmaya ve bir anlamda sektörün çıtasını yükseltmeye karar verdim.

Bu alanda çalışmaya başladığım günden bu yana birçok başarıya imza attım, birçok ödül aldım. Ancak tüm bunlardan daha önemli ve kıymetli olan şey müşterilerimin dostluğunu ve güvenini kazanmış olmamdır. Hedefimde ise dostlarımın sayısını arttırmaya devam etmek vardır.

Coldwell Banker Los Angeles, Coldwell Banker Miami ve Coldwell Banker Barcelona’da aldığım Lüks Konut Satış Uzmanlığı eğitimlerini büyük bir keyifle ve gururla sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir ruha sahip, farklı, sıra dışı ve lüks mülkleri doğru pazarlamak profesyonel bir ekip işi olmasının yanı sıra vizyon, tecrübe ve kalite gerektirir. Bu tip özel mülklerin pazarlanması için en son teknolojiyi en doğru şekilde kullanmak, her mülke ayrı PR çalışması yapmak, yine her mülke uygun pazarlama stratejileri geliştirmek ve uygulamak gerekir.

Profesyonel ve kaliteli hizmet almak, mülkünüzü, paranızı, kısacası kendinizi doğru ve güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız ben ve ekibim dünya lideri bir markanın desteği eşliğinde sizleri bekliyor olacağız.

İşi uzmanına bırakın, siz hayatınıza keyif için devam edin…

Sevgilerimle…

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Lüks Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Erenköy Caddebostan Suadiye Fenerbahçe
11.500.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Beşiktaş Etiler'de Yatırımlık Fırsat Daire
3.750.000 ₺
Satılık
17.900.000 ₺
Satılık
14.750.000 ₺
Satılık