AYŞE FÜGEN ARDA

Gayrimenkul Danışmanı @CB TRIO
Portföy İşlem Hızı
9,8

Merhaba,

Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Çalışma hayatına başladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi’nde İşletme üzerine MBA yaptım. 27 yıl uluslararası şirketlerde Orta Doğu, Rusya, Avrupa ve Türkiye pazarını içine alan farklı bölgelerin Satış ve Pazarlama Müdürlüğü pozisyonlarında çalıştıktan sonra yabancı fonlu bir ilaç firmasında Genel Müdür olarak görev aldım.

Çalışma hayatım boyunca aldığım onlarca eğitim sayesinde satış, pazarlama, finans ve yatırım konularında uzmanlaştım. Farklı sektörlerde, farklı kültürlerde edindiğim tecrübeleri gayrimenkul sektöründe çok büyük bir ihtiyaç olarak gördüğüm “Gayrimenkul Yatırım Danışmanı’' olarak hizmete sunmaya ve bir anlamda sektörün de çıtasını yükseltmeye karar verdim.

Bu alanda çalışmaya başladığım günden bu yana Uluslararası ve Türkiye genelinde birçok başarıya imza attım, birçok ödü aldım , bir çok panele konuşmacı olarak katıldım, satış, pazarlama ve kişisel markalaşma konularında eğitimler verdim, vermeye de devam ediyorum. Ancak tüm bunlardan daha önemli ve daha kıymetli olan şey müşterilerimin dostluğunu ve güvenini kazanmış olmamdır. Hedefimde ise dostlarımın sayısını arttırmaya devam etmek vardır.

Coldwell Banker Los Angeles, Coldwell Banker Miami ve Coldwell Banker Barcelona’da aldığım Lüks Konut Satış Uzmanlığı eğitimlerini büyük bir keyifle ve gururla sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir ruha sahip, farklı, sıra dışı ve lüks mülkleri doğru pazarlamak profesyonel bir ekip işi olmasının yanı sıra vizyon, tecrübe ve kalite gerektirir. Bu tip özel mülklerin pazarlanması için en son teknolojiyi en doğru şekilde kullanmak, her mülke ayrı PR çalışması yapmak, yine her mülke uygun pazarlama stratejileri geliştirmek ve uygulamak gerekir.

Profesyonel ve kaliteli hizmet almak, mülkünüzü, paranızı, kısacası kendinizi doğru ve güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız ben ve ekibim dünya lideri bir markanın desteği eşliğinde sizleri bekliyor olacağız.

İşi uzmanına bırakın, siz hayatınıza keyif için devam edin…

Sevgilerimle…

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Lüks Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Erenköy Caddebostan Suadiye Fenerbahçe

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Commercial Business Club Üyeliği
 • Commercial Business Club Üyeliği
 • Topluluk Önünde Konuşma Sanatı ve Sunum Becerileri 02-03 Ağustos 2023
 • Milyonerden Milyonere 19-20 Eylül 2023 İstanbul-Anadolu Yakası

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Ezgi Güneş & Gökhan Güneş - 15/02/2024

  İşini en profesyoneline bırakmak istiyorsanız doğru kişi; Ayşe Fügen Arda’dır. kariyerinde çok başarılı olan Ayşe hanım’a tüm ilgisi için teşekkür ediyoruz. Hem istediğimiz eve sahip olmamı sağladı hem de onunla tanışarak hayatıma çok güzel bir insan kazanmış oldum. Başarılarınız daim olsun sevgili Ayse Fugen Arda. Sizinle çalışmak bizim için çok büyük bir şanstı.

 • Mert Erel - 02/02/2024

  Ayşe Fügen Hanım için söylenen ve duyduğum ilk şey işini profesyonel ve çok severek yaptığı konusuydu. Eğer bir kişi işini severek yapıyorsa işin insanı olur. Ayşe Fügen hanım da tam olarak işinin insanı! Bir dönem Broker’lık yapmaya karar verdiğinde şaşırmış ama sevinmiştim. Ardından kısa bir süre sonra tekrar Gayrimenkul Danışmanlığına dönüş yaptı, nedenini kendisine sorduğumda ait olduğu yerde işin danışılan kısmında mutluluğundan bahsederek cevap vermişti.. Bakıldığında birçok insanın yukarıdan aşağıya bakmaya bile tahammülü yok iken, sevdiği, mutlu olduğu işe geri dönmesini bırakın üstüne üstlük bu kararı alması bile özel bir ayrıcalık ve takdire değerdir kanaatimce. Bu bir başarı mı? Kesinlikle EVET. Sektörde Trem Turkey olarak sizinle daima iş birliği yapmak, iş geliştirmek beraber yol almak mı? Tabiki EVET….. Mert EREL TREM

 • Ayşe Fügen Arda - 02/02/2024

  Ayşe Fügen Arda ile yapmış olduğumuz kısa süreli çalışma sonucu kendileri gerek benim dairelerimin gerekse Nural Vakfı’nın dairelerinin profesyonel ve kaliteli çalışmalar sonucu hızlı bir şekilde kiralanmalarını sağlamıştır. Ayrıca benim yapamayacağım bir takım konularda benden kişsel yardımlarını da eksik etmemiştir. Bu nedenle kendisine teşekkürü borç bilirim. Prof.Dr.Şirin Paksoy

İstanbul-Avrupa / Beşiktaş Ulus Park Evlerinde Satılık 4+1 Daire
35.500.000 ₺
Satılık
60.000.000 ₺
Satılık
27.000.000 ₺
Satılık
13.500.000 ₺
Satılık