Portföy İşlem Hızı
10

Merhaba, Ben Murat Esemen

1975 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa doğumluyum. Çalışma hayatımda 1997 yılından beridir tekstil sektöründe kendime ait işletmemle faaliyet göstermekteyim. 18 yıllık ticaret hayatımda alım-satım, pazarlama, yöneticilik ve insan ilişkileri konularında birçok tecrübe sahibi oldum.

2011 yılından beridir kişisel gelişim alanında birçok eğitim aldım ve seminerlere katıldım. Aynı zamanda kişisel gelişim ve motivasyon alanında organizasyonluğunu yaptığım eğitim ve seminerlerle sosyal sorumluluk projelerine de katkıda bulundum.

 2015 yılında kendi bilgi,  tecrübe, yaratıcılık ve iş geliştirme becerilerimi maksimum düzeyde ve profesyonelce kullanabileceğim, insanlarla iletişim halinde olup onların ihtiyaçlarına cevap verebileceğim gayrimenkul sektörüne geçiş yaptım. Bu sektöre, dünyanın en köklü ve güçlü firması olan Coldwell Banker ailesine dahil olarak geçiş yapmış olmaktan ve KKTC’de bulunan Coldwell Banker Maximum ofisinde görev almaktan mutluluk duymaktayım.

Her türlü gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerinizin büyük bir titizlik ve güven içerisinde yürütülüp başarıyla sonuçlandırılması aşamasında sizlere maksimum fayda ve memnuniyet sağlamak amacıyla, güvene dayalı iletişim kurabileceğiniz bir gayrimenkul danışmanı olarak her zaman yanınızda olacağım.

 

 ÖDÜLLERİM:

2016 Coldwell Banker Maximum Portföy 1.'si

2016 Coldwell Banker Maximum Ciro 2.'si

2017 Coldwell Banker Maximum Portföy 1.'si

2017 Coldwell Banker Maximum Ciro 1.'si

 

Hobilerim:

-kişisel gelişim eğitim ve seminerleri düzenlemek

-Farkındalık ve eğitim içerikli filmler izlemek

-belgesel izlemek

-doğa gezileri yapmak

-Fırsat buldukça motivasyon içerikli bilgilendirici yazılar yazmaktayım

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut Projesi

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Merkez Merkez Merkez Zeytinlik

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • ERDİL ATAMAN - 30/12/2019

  MURAT ESEMEN BEY'DEN ÇOK MEMNUN KALDIM. KENDİSİNE ÇALIŞMASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ. ERDİL ATAMAN.

 • Yıldıray Ayan - 30/12/2019

  İLGİLİ ÇALIŞKAN DENEYİMLİ

 • Nusret Kocabaş - 30/12/2019

  Çok başarılı ve güvenilir, sözünde duran...Güvenli ve beyfendi bir insansınız. Sizinle tanışmak güzeldi. Ben sizden razıyım. Allah da sizden razıyım. Allah da sizden razı olsun. Başarılı bir çalışma hayatı dilerim.

 • Şebnem Çelik Aytekin - 26/12/2019

  Beni temsil eden gayrimenkul danışmanımız Murat Esemen ve Murat Erdoğan'dı. Kendilerinin ilgili ve yardımcı olmalarından memnunum. Bir sorunumuz olduğu zaman kaçmadan çözüm ürettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.