Portföy İşlem Hızı
10,0

DİLEDİĞİNİZ GAYRİMENKUL SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ...

1978 Balıkesir doğumluyum.Öğrenim hayatımı Balıkesir'de tamamladım. Üniversite eğitimimi alırken ticaret yaşantıma başladım. Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatlarım oldu. Almış olduğum eğitim ve iş tecrübemi çağımızın mesleklerinden olan gayrimenkul sektörü üzerine paylaşmak için çalışma kararı aldım ve sektörün doğru , ilkeli , lider firması olan COLDWELL BANKER Türkiye ekibinde yer almak için 2017 yılının KASIM ayında COLDWELL BANKER POWER BROKER SYSTEM eğitimi alıp gayrimenkul kariyerime başladım.

İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen biriyim. İnsan ilişkileri noktasında esnek olmanın bana verimlilik olarak geri döndüğünü sıklıkla tecrübe ettim. İstekli, ÖZEN'li ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüphem yok.

Neden biz ;

Çünkü gayrimenkul pazarlamasında önemli olan ; doğru fiyat, doğru analiz. güven, profesyonel pazarlama tekniklerini bilen, doğru hizmet anlayışında olan, ÖZEN göstererek size ZAMAN ve PARA kazandırmak için çalışan profesyoneller olduğunu unutmayın.

Eğer sizinle çalışma fırsatımız olursa, siz gelecek planlarınızı oluştururken, biz ÖZEN'le hayallerinize açılan gayrimenkullerinizi pazarlamış olacağız.

ÖZEN'diğiniz GAYRİMENKUL SİZE BİR TELEFON KADAR YAKIN!

GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ!

SAYGILARIMIZLA.

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Atatürk Paşa Alanı Toygar

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
  • Focus Eğitimi 14-19 Haziran 2021 ( Coldwell Banker Akademi'de Yüzyüze Eğitim )