AYDIN AKBABA

Ticari Gayrimenkul Danışmanı @CB PLUS

Merhaba;

Ankara Çankaya doğumluyum. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünden mezun oldum. Aile şirketimiz vasıtasıyla küçük yaşlardan itibaren ticaretin içinde yer aldım. Yurt dışında birçok kurumsal ve global firmalarda çalışma fırsatları yakaladım. Bu süre zarfında yurt dışındaki gayrimenkul piyasalarını da yakından inceledim. Ve uzun araştırmalarım sonrasında gayrimenkul sektöründe profesyonel olarak bulunmak için Coldwell Banker Plus profesyonelleri arasında ve Coldwell Banker Commercial Business Club üyeleri arasında Ticari Gayrimenkul Profesyoneli olarak yerimi aldım. Gayrimenkul sektöründe bulunduğum süre zarfında birçok dereceler ve club ödülleri almaya hak kazandım.

Bugün gayrimenkul konularındaki uzmanlığım ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesine olan bağlılığım ile Coldwell Banker Plus Gayrimenkul Ofisi bünyesinde Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı görevimi sürdürüyorum.

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Ticari Gayrimenkul

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
 • Commercial Business Club Üyeliği

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Ferhan Dilsiz - 09/05/2021

  Çok güzel bir iş çıkardı, hiç beni üzmedi. Gayrimenkulümü güzel bir kiracı ile buluşturdu.

 • Ali Saffet Kanpak - 09/05/2021

  İşlerinde oldukça profesyonel ilerlediler, hiç bir problem yaşamadık.

 • Ali Coşkun - 24/12/2020

  Son derece profesyonel ,işini çok ciddiye alan, bir gayrimenkul danışmanı, bilgisi,konuşması ve görünüşü ile de son derece güven veriyor. Verdiği hizmetten çok memnun kaldım.

 • Serap Aydın - 14/10/2020

  Biz işlemi sürdürürken takipteydi.Sürekli raporlamalarda bulundu.Hala görüşmeye devam ediyoruz,işlem gerçekleştirirken de çok ilgiliydi,çok emek verdi...

 • Deniz Nalbantoğlu - 25/01/2020

  İşini en doğru şekilde yapmaya özen gösteren,oldukça başarılı bir gayrimenkul danışmanı.

110.000 ₺
Kiralık
20.000.000 ₺
Satılık
1.225.000 ₺
Satılık
2.850.000 ₺
Satılık