DERVİŞ MURAT ALAGÖZ

Gayrimenkul Danışmanı @CB KAPTAN
Portföy İşlem Hızı
9,4

1966 Ankara doğumluyum 1 kız 1 erkek çocuğum var.Kendi aile şirketimde 15 yıl ticaret ile uğraştım.1999dan 2007 ye kadar Mahmutpaşada tekstil işi ile uğraştım. Son dönemlerde bir yerel emlak firmasında gayrimenkul danışmanlığı yapıyordum, bu konuda kendimi daha iyi nasıl geliştirebilirim diye araştırma yaparken COLDWELL BANKER firmasının kurumsal ve eğitime önem veren yapısı beni cezbetti. Gerekli eğitimleri alarak COLDWELL BANKER KAPTAN ofisinde Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmalarıma başladım. Burada sizlere daha iyi hizmet vereceğimi düşünüyorum.İnsanları ve hayatı çok seviyorum. Saygılarımla.

UZMANLIK ALANLARIM

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Feneryolu Sahrayı Cedit Göztepe Erenköy Caddebostan Suadiye Fenerbahçe

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
 • M2M Gayrimenkul Danışmanı Eğitimi
 • Commercial Business Club Toplantısı 21 Ağustos 2021

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • A.emre ünal - 14/05/2022

  daire satınalma sürecimizde tanışma fırsatı bulduğumuz coldwell banker göztepe kaptan gayrimenkul danışmanlarından Derviş alagöz bey tüm süreç boyunca gerçek profesyonel bir sunum ve çalışması ,güven verici karakteriyle ve en önemlisi doğru bilgilendirmesi sayesinde satın alma işlemimizi başarıyla sonuçlandırmıştır. Bizce herkesin böyle bir emlak danışmanı olmalı.. Derviş bey başarılarınızın devamı dileğimle ,size çok teşekkürler ediyorum.

 • Nadir Öztürk - 14/05/2022

  merdivenköy'de bulunan dairemin satış sürecinde göstermiş olduğu kurumsal profesyonel çalışmasına ek olarak doğru bilgi akışı ,samimiyet ve işlem bitirmesindeki başarısından dolayı Derviş alagöz 'e çok teşekkürler ediyorum..

 • esra çınar - 06/04/2022

  Kiralık daire arayışı içerisindeyken coldwell banker göztepe kaptan ofisi gayrimenkul danışmanı Derviş Alagöz beyle tanışma fırsatı bulduk ,Derviş beyi daha önce tanımış olduğum emlak işi yapan kişilerin kesinlikle örnek almaları gerekiyor ,.. kendisine daire kiralama sürecimizi başarıyla sonuçlandırdığı için tekrar teşekkürler etmek istiyorum..

 • figen tuğrul - 06/04/2022

  Derviş bey gerçekten gayrimenkul sektöründe kurumsallığı müşteri tarafına tamamen hissettiren ,samimi ,güleryüzlü ,işini profesyonelce yöneten ,güven verici çalışma neticesinde dairemizi kısan sürede kiralamıştır. Kendisine çok teşekkürler ediyorum.. Tüm çevreme kesinlikle derviş beyi tavsiyede bulunacağım..

 • Saim Atalay Keleştemur - 29/03/2022

  Derviş alagöz bey'e kozyatağında bulunan dairemizi kısa zamanda profesyonel çalışma sı ,tam ve doğru bilgilendirme ,samimiyet ,yüksek çalışma temposuyla dairemizi güvenli kiracılara vermiştir.. Kendisine çalışamalarından dolayı teşekkür eder ,başarılarının devamını dileriz.

 • GÜLAY SEVER - 29/03/2022

  Derviş bey bize Kozyatağında kiralık dairemizi bulma ve sonrasındaki tüm işlemlerde büyük bir samimimiyet ev özveriyle yardımcı oldu. Kiralanan dairenin tadilet işlerini bizzat kendisi özenle takip edip bizi bilgilendirdi. Kendisi iyi niyetli ve sorumluluk sahibi olduğunu süreç boyunca gösterdi. Kendisine burdan da çok teşekkür ediyoruz.

 • Elvan Baştuğ Ergin - 23/11/2021

  Birkez daha derviş beye dairemi kiraya verme esnasında göstermiş olduğu üstün gayret ve çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyor,başarılarınının devamını diliyorum.

 • Şebnem K. - 16/11/2021

  Derviş Bey'e; güvenilir kişiliği, sıcak iletişimi, nazik tavırları ve profesyonel yaklaşımı için tekrar teşekkür etmek isterim. Süreç boyunca yanımızda olması ve bizi doğru yönlendirmesi oldukça önemliydi. Sektör için büyük bir değer olduğunu düşündüğüm Derviş Bey'in başarılarının devamını dilerim...

 • Cem Özkök - 01/11/2021

  Bazen bir amaç uğruna kesişen karşılaşmalar vardır. Ev ilanları bakarken haftalar sonra ilk kez bir ilanı incelerken açıklama kısmındaki o içimi ısıtan yazıyı okuyunca o eve karşı da içim ısınıverdi ve bu güzel cümlelerin sahibi de ince ruhlu bir insandı elbet. Derviş Beyle tanışıp sohbet ettiğimizde işte dedim güzel ruh ve onun da yolunun kesiştiği bir güzel ruhlu da mal sahibi Hanımefendiydi ardından tanıştığım. O kadar sevdim ki ev ikinci plana düşüverdi bir anda..O an aldığım enerjinin bu eve de yansımış olduğuna öylesine emindim. Hep derim en önemlisi İyi insanlarla kesişsin yollarımız. Bu evi bulmama vesile olan Derviş Bey işini layığıyla yapan çok profesyonel bir insan. Emlak sektöründeki geçmişten gelen başarıları ,ödülleri ofisine gittiğimde görünce bir kez daha dedim; başarı tesadüf değildir. İyi insansanız ve işinizi hakkıyla yapıyor emek veriyorsanız bu kaçınılmaz. Her türlü emlak işlerinizde gözünüz kapalı güvenle danışmanlık alabileceğiniz bir profesyonel kendisi..

 • Elvan Baştuğ Ergin - 01/11/2021

  Kiralık daire arayışımız esnasında tanıştığımız Derviş bey bizlere arayışımız olan daireyi kısa sürede doğru bilgilendime ve kurumsal çalışması sonucunda kiralama işlemimizi sonuçlandırmıştır. kendisine çok teşekkürler ediyorum.

 • Birsen varol - 01/11/2021

  Göztepe bölgesinde bulunan dairemizi ,tavsiye üzerine cb kaptan gayrimenkul ofisinde danışman derviş murat alagöz beyle kiralama işlemi için tanıştık. dairemizi başarılı bir şekilde hızlı bir sürede profesyonel çalışma ,doğru bilgi akışı ile başarıyla sonuçlandırdığı için kendisine çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

 • Şebnem K - 23/10/2021

  Derviş Bey'in gösterdiği ilgi, alaka ve destek için kendisine ne kadar teşekkür etsek az... Şu an mutlulukla oturduğumuz evimizi satın almamızda katkısı çok büyük... Hem profesyonel yaklaşımı hem babacan tavrı ile bize bu süreçte destek veren Derviş Bey'e ayrıca buradan da tekrar teşekkürler...

 • SALVATOR ESKENAZİ - 04/09/2021

  Dairemizi birkez daha kiralayan , kurumsal çalışma prensibiyle ,doğru ve profesyonel iş takibini hiç bir zaman bırakmayan sevgili gayrimenkul danışmanımız Derviş murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyorum.

 • Yüksel Küçükerdoğan - 03/09/2021

  Tanıdığım tüm emlakçılar arasında çok çok profesyonel, işine saygılı, müşteri ilişkisi mükemmel, insana değer veren, etik kuralları çok yüksek, çok ahlaklı haza beyefendi, mükemmel bir iş insanı.

 • Ahmet Enes Emekligil - 19/08/2021

  Erenköy' de bulunan dairemi profesyonel çalışma, etik davranış, doğru bilgilendirme ve güler yüzlülükle hızlı bir şekilde kiraya veren Coldwell Banker Kaptan Ofisi Danışmanlarından olan Derviş Alagöz Bey' e çok teşekkür ediyorum. Tüm yakınlarıma kendisini tavsiye edeceğim.

 • ORHAN TÜRK - 02/08/2021

  Derviş bey ile kiralık ev arayışımız sürecinde tanıştık. Derviş bey'in bizlerle yaptığı görüşmelerde güler yüzlü, sevecenliği ve kiralama sürecinin her aşamasında, ilgili ve yönlendirici olması bizleri çok mutlu etti. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

 • Prof. Dr. Sevtap Demirci - 31/07/2021

  Dairemin satışında göstermiş olduğu sabır, nezaket, kararlılık ve uzlaşmacı tavır nedeniyle Derviş beyi kutluyorum. Uzun soluklu yarışta ipi göğüsleyen ama bunu yaparken de, etik yaklaşımından ödün vermeyen, ve hep yapıcı taraf olmaya özen gösterin Derviş beye teşekkür edemiyor, sevgilerimi iletiyorum

 • Fatih DAŞ - 07/06/2021

  Derviş Beye ilgi, alaka ve samimiyetinden dolayı abi diyorum. Kendisi, imkanları dahilinde süreç ile ilgili her türlü konuda yardımcı olmaktadır. Kısacası kira veya satın alma işlerim varsa Derviş abiye danışırım net! Teşekkür ediyorum hizmetiniz için.

 • Ahmet adem girgin - 18/02/2021

  Dairemizin kiralanması aşamasında her zaman olduğu gibi süreci başarıyla yönetip kiralama işlemini tamamlamasından dolayı Derviş alagöz'e bir kere daha teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyorum.

 • Cüneyt Bitlisli - 16/02/2021

  Derviş Beyin ilgisi samimiyeti ve işbilgisi dahilinde müşteriye verdiği güven duygusu için çok teşekkür ederim.Erenköydeki dairemizi kiraladık..Çalışma hayatınızda başarılar dilerim..

 • Emre Demirci - 23/11/2020

  Derviş Alagöz bey'e daire kiralamam esnasında göstermiş olduğu samimiyet ,doğru bilgi sunumu ve çalışmasında göstermiş olduğu performansından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyorum.

 • Asaş yapı mark.san. tic ltd.şti - 23/11/2020

  Göztepede bulunan dairemizi süratle ve göstermiş olduğu profesyonel çalışma şekliyle sonuçlandıran coldwell banker kaptan gayrimenkul danışmanı olan Derviş alagöz beye başarısından dolayı teşekkürler eder ,çalışmalarında başarılar dileriz.

 • İbrahim tunca - 23/11/2020

  Kiralık arayışımız esnasında tanışmış olduğumuz Derviş bey bizlere kısa zamanda başarılı çalışmasıyla istediğimiz konutu bulup kiralamamızı sağladığı için kendisine teşekkürler ediyoruz.

 • Handan tuğrul - 23/11/2020

  Dairemizi çok kısa zamanda güleryüzü,doğru bilgilendirme ,kurumsal çalışma başarısıyla kiralamasını süratle sonuçlandıran Derviş alagöze çok teşekkürler eder ,çalışmalarında başarılar dilerim.

 • Birsen sedef - 18/11/2020

  Daire satın almamız esnasında tanışmış olduğumuz coldwell banker göztepe kaptan gayrimenkul danışmanlarından Derviş alagöz beye işlemimizi başarıyla tamamlasından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyorum.

 • ferah kökmen - 18/11/2020

  Dairemizin satış sürecinde daha öncede kendisiyle çalışma fırsatı bulduğum Derviş murat alagöz beye satışta göstermiş olduğu profesyonellik ,doğru bilgi akışı ve başarısından dolayı kendisine teşekkür eder işleinde başarılarının devamını dilerim..

 • Hüseyin Yılmaz - 01/11/2020

  Derviş Alagöz beye göstermiş olduğu yakın ilgi ve çalışmasından dolayı teşekkürler ediyor, başarılaqrının devamını diliyorum.

 • Timur yücekurt - 01/11/2020

  Kiralık dairemiz için yaptığı profesyonelve özverili çalışmalarından dolayı Derviş Alagöz beye çok teşekkürler ediyoruz.

 • Nur dilara gül - 28/09/2020

  Derviş beye yardımlarından dolayı ev arkadaşım ve kendi adıma teşekkürler ediyorum..

 • Burcu brodo - 28/09/2020

  Daire kiralama aşamasında yakın alkasından ve çalışmasındaki başarısından dolayı Derviş alagöz'e teşekkürler ediyoruz.

 • çiğdem alpaslan - 28/09/2020

  Dairemi çok kısa zamanda profesyonelliği ,çalışması ,doğru bilgilendirmesiyle başarılı bir şekilde sonuçlandıran derviş beye çok teşekkürler ediyorum..

 • Çetin ceşen - 27/08/2020

  Derviş beye bir kere daha başarısından ötürü teşekkürler ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

 • Fatih Karaca - 27/08/2020

  Kiralık daire arayışımda tanışmış olduğumuz Derviş beye bizlere göstermiş olduğu yakın alaka ,doğru bilgilendirme ,sonuçlandırmada göstermiş olduğu başarısından dolayı kendisine teşekkürler ediyorum.

 • Zeynep sevin gürcüoğlu - 25/08/2020

  Daire arayışımız olduğu süreçte kendisiyle tanıştığımız Derviş alagöz beye gösterdiği ilgi , doğru bilgi akışı ve çalışmalarından ötürü teşekkürler ediyor,çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 • NAG kimya dış tic.ltd. şti. - 25/08/2020

  Dairemizin satışını profesyonel ,güven verici ,doğru bilgilendirme ,ve güleryüzüyle sonuçlanlanmasında göstermiş olduğu başarısı için Derviş bey'e çok teşekkürler ediyoruz.

 • Benetton giyim san .tic. aş - 25/08/2020

  Yer arayışımız esnasında yardımlarından ve yakın ilgisinden dolayı Derviş beye çok teşekkürler ediyoruz.

 • Bedirhan bayraktaroğlu - 25/08/2020

  Çalışmalarında göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş beye çok teşekkürler ediyorum.Başarılarının devamı dileğimle.

 • Ferda akbalık zarakolu - 24/07/2020

  Kiralık daire arayışımız esnada tanışma fırsatı bulduğumuz Derviş alagöz bey bizlm kriterlerimize en uygun daireyi doğru bilgi akışı ,güleryüz ,güvenilirlik esasıyla kısa süre içersinde kiralama işlemimizi sonuçlandırmıştır.işindeki başarılarınındevamı dileğimizle..

 • Adem girgin - 24/07/2020

  erenköyde bulunan dairemi herzaman olduğu gibi disiplinli ,doğru bilgilendirme ,tam bilgi aktarımı ile kiralama aşamasını başarıyla sonuçlandıran Derviş murat alagöze teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyorum.

 • Bülent özber - 30/06/2020

  Coldwell banker kaptan ofisi danışmanı sevgili Derviş alagöz beye işinde göstermiş olduğu başarıdan dolayı teşekkür ediyorum.

 • Dilek özdemir - 30/06/2020

  Derviş beyi işinde göstermiş olduğu başarısından dolayı tebrik ediyor ,başarısının devamını diliyorum.

 • çiğdem alpaslan - 30/06/2020

  işinde göstermiş olduğu dürüstlük ,samimiyet ve başarısından dolayı Derviş beye teşekkürler ediyorum.

 • tuncay ergül - 30/06/2020

  Derviş murat alagöz beye işinde göstermiş olduğu başarısından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyoruz. kendisini tüm tanıdıklarımıza kesinlikle tavsiye edeceğiz.

 • Dilek özdemir - 19/06/2020

  ilgi ,alkadarlık ,doğru bilgilendirme konusunda göstermiş başarısından dolayı Derviş Alagöz'e teşekkürler ediyoruz

 • fatma güven önen - 19/06/2020

  Derviş Alagöz beye göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkürler ediyorum

 • Zeynep Amila onur - 31/05/2020

  Derviş Murat Alagöz bey'e göstermiş olduğu ilgi , doğru bilgi akışı ve işindeki başarılı çalışmasından dolayı teşekkürler ediyorum.

 • Hakan Turan - 31/05/2020

  Caddebostan bölgesinde bulunan dairemiz için yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Derviş alagöz'e teşekkürler ediyorum.

 • Asiye Betül Yılmaz - 30/04/2020

  göstermiş olduğu yakın ilgi ve dogru bilgi akışını tarafımıza aktarmada göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş beye teşekkürler ediyoruz.

 • Aziz Ekşioğlu - 30/04/2020

  Derviş Alagöze göstermiş olduğu yakın ilgi ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyor,işlerinde başarılarının devamını diliyorum.

 • Fatih coşkun - 31/03/2020

  Derviş alagöz beye bizlere göstermiş oldugu ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkürler ediyorum.

 • Didem Atilla - 31/03/2020

  göstermiş olduğu yakın ilgi ve yardımları için derviş alagöze teşekkür ederim.

 • süheda apaydın - 31/03/2020

  göstermiş olduğu ilgi ve alaka için derviş beye çok yeşekkürler ediyorum.

 • Gözde sarar - 31/03/2020

  Derviş alagöz'e yardımlarından dolayı teşekkür eder ,başarılarının devamını dilerim.

 • Onur dalin acar - 24/02/2020

  Daire ararken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığımız coldwell banker göztepe kaptan gayrimenkul danışmanlarından Derviş Alagöz 'e göstermiş olduğu ilgi ,samimiyet ve doğru çalışmasından ötürü kendine teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

 • Sırrı yalçın inceler - 24/02/2020

  dairemiz için yapmış olduğu çalışmalarından dolayı Derviş alagöz beye teşekkürler ediyorum.

 • cem yumruktepe - 24/02/2020

  Daire arayışımız esnasında kendisiyle tanışmaktan gerçekten memnun olduğumuz ve kurumsallık içersinde olması gereken profesyonellik ,doğru bilgi akışı ,işine göstermiş olduğu ciddiyeti için sevgili Derviş Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz.

 • ziynet çakır - 24/02/2020

  Derviş murat Alagöz beye dairemiz için yapmış olduğu özverili ,samimi çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyor ,çalışmalarında başarılar diliyorum.

 • Sibel yalçınkaya - 30/01/2020

  Göztepe bölgesinde bulunan daire için yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Derviş beye teşekkürler ediyorum

 • Nihat ülger - 30/01/2020

  daire arayışımız esnasında göstermiş olduğu çalışması ,güler yüzlülüğü ,samimiyeti için Derviş alagöz beye çok teşekkürler ediyorum.

 • Handan tuğrul - 30/01/2020

  feneryolunda bulunan dairemizin çalışmalarında göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakasından dolayı Derviş beye çok teşekkürler ediyorum

 • Didem Atilla - 30/01/2020

  göztepe bulunan dairemiz için yapmış olduğu profesyonel çalışmaları için derviş alagöz bey'e çok teşekkürler ediyoruz.

 • Can Tayanç demirer - 30/01/2020

  göztepe de daire arayışımız esnasında tanışmış oldugum derviş alagöz beye göstermiş olduğu yakın ilgi ve özverili samimi davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Ceyhun Ferah - 12/12/2019

  daire kiralama işlemimizde bize her türlü konuda doğru bilgilendirme ,profesyonel çalışma ,güler yüzlü samimi davranışları için Derviş murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz.

 • Ergun girişken - 12/12/2019

  Dairemizin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu başarısndan dolayı coldwell banker kaptan ofisinden Derviş beye teşekkür ederiz.

 • Nazlı Girişken - 12/12/2019

  dairemizin kiralanması sürecinde göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş murat Alagöze çok teşekkür ederiz.

 • Seyit Karataş - 20/09/2019

  Kiralık daire araması yaparken tanıştığımız ve bizlere güler yüzü ve yardımları ile daireyi tutmamızı sağlayan Derviş alagöz abiye çok teşekkürler ediyoruz.

 • Zeki Aydın - 20/09/2019

  kiralık dairemizi bir kez daha hızlı bir çalışma sonunda kiralama işlemini tamamlayan Derviş Murat Alagöz 'e çok teşekkür ediyorum.

 • Fehim Mert Erkan - 29/08/2019

  Kiralık daire arayışımız sırasında tanıştığımız coldwell Banker kaptan ofisi danışmanlarından Derviş Murat Alagöz 'e bizlere vermiş olduğu güven ,samimi ve doğru bilgilendirme ve işlemimimizi sonlandırma aşamasında göstermiş olduğu başarısından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyorum.

 • Baran demer/ fügen demer - 29/08/2019

  Dairemizi titiz bir çalışma, bilgi aktarımı ,profesyonel çalışma sistemi ,güleryüzü ile çok kısa sürede kiralama işlemini başarıyla sonuçlandıran Derviş Murat Alagöze çok teşekkürler ediyoruz.

 • Erdal Böcekli - 28/08/2019

  Kuzenim enes yıldıza kiralık daire aramamız sırasında tanıştıgım Derviş alagöz beye göstermiş olduğu çalışma ,güleryüzü , ve yardımları için kendisine teşekkürler ediyorum.

 • Enes Yıldız - 24/08/2019

  daire kiralamamızı doğruluk ,samimiyet ,güleryüzü ile sonuca götürmüş olan Derviş Murat Alagöze başarısından dolayı teşekkürler ediyorum.

 • EBRU SARA DURUR - 24/08/2019

  Dairemizi bir kez daha başarı ile kiralayan danışmanımız Derviş Alagöz beye bir kez daha teşekkürler ediyoruz.

 • Mehmet can Kabataş - 24/08/2019

  Ataşehir böllgesinde daire kiralama işlemimizi şeffaf ,doğru bilgi aktarımı ,güleryüzlülüğü ,yakın ilgi alaka içersinde sonuçlandırmasından ötürü coldwell banker kaptan ofisi danışmanlarından Derviş alagöz beye çok teşekkür ediyorum.. başarılarının devamı dileğimle.

 • SALVATOR ESKENAZİ - 24/08/2019

  Ataşehirde bulunan dairemi bir kez daha hızlı ,ciddi çalışma sistemiyle kiralamasını başarıyla tamamlamış olan ailemizin vazgeçilmez danışmanı sevgili Derviş Alagöz'e birkez daha teşekkürler ediyoruz.

 • Burhan Emre Sezer - 22/08/2019

  Kiralama işlemimizi hızlı bir şekilde sonuçlandırmasından dolayı Derviş Murat Alagöze çok teşekkürler ediyorum.

 • Fatma Güven Önen - 22/08/2019

  Daha öncede dairemizi kiralayan ,dürüstlüğüne ,doğru müşteri bulmasına ,işinde göstermiş olduğu başarısına inandığımız ailemizin gayrimenkul olma başarısnı elde etmiş olan sevgili Derviş Murat Alagöze birkez daha teşekkürler ediyoruz.

 • Aslı Üstüdağ - 22/08/2019

  Göztepe civarında kiralık daire arayışı yaparken ilanından tanışmış olduğumuz coldwell banker göztepe kaptan ofisi danışmanlarından Derviş Murat Alagöz bey bizlere göstermiş olduğu samimiyet ,güleryüz ve doğru bilgi aktarımı ve istediğimiz dairenin kiralanmasında göstermiş olduğu başarısından dolayı kendisine teşekkür ederiz

 • Hakan Turan - 22/08/2019

  Göztepe'de bulunan dairemizi her zaman olduğu gibi bir kez daha kurumsallık ,özgüven , doğru bilgilendirme ,güleryüzü ile sonuçlandıran sevgili Derviş Murat Alagöz'e tekrar teşekkürler ediyor ,başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz..

 • Selda Canaran - 27/07/2019

  Dairemizi başarılı bir şekilde kiralamasından dolayı Derviş Murat Alagöz'e teşekkür ederim.

 • Eser Topçi - 27/07/2019

  Çalışma prensipini tanışmamızdan sonra takdir ettiğim coldwell banker göztepe kaptan ofisi danışmanı Derviş murat alagöz beye daire kiralamamız aşamasını başarıyla sonuçlandırmasından dolayı Derviş beye bu teşekkür yazısını yazmak istedim . Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 • Merve bulgurlu uçun - 25/07/2019

  Kiralık daire arayışımız esnasında tanışma fırsatı bulduğumuz gayrimenkul danışmanı Derviş Alagöz bizlere doğru daireyi bulup süratli bir şekilde kiralama işlemimizi başarıyla sonuçlandırmasından ötürü kendisine çok teşekkür eder ,çalışmalarında başarılar dileriz.

 • Fatma fahriye demirçelik - 25/07/2019

  Göztepede bulunan dairemizi profesyonel ,güleryüzlü ,dürüst ve yogun bir çalışma sonrasında kısa sürede kiralamasından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz. Kendisi bundan sonra bizim ailemizin gayrimenkul danışmanı olarak kalacaktır.

 • Yiğit Sulaoğlu - 07/07/2019

  Kendisini tanımaktan mutluluk duyduğum Derviş murat Alagöze göstermiş oldugu yakın ilgi ,güleryüz ve gerçekten kurumsallıgın önemini bizlere hissettiren aradıgım daireyi süratli bir şekilde bulup kiralamamı sagladığı için kendisine çok teşekkürler ediyorum.

 • Müjgan Arcak - 07/07/2019

  Dairemizin kiralanmasını hızlı ve başarılı bir şekilde sonuçlandıran Derviş Alagöz'e teşekkürler ediyorum.

 • Selma Tavukçuoğlu - 07/07/2019

  Güler yüzü ,dürüstlügü ,profesyonel çalışması sonucunda kiralık daire arayışımızı süratli bir şekilde sonuçlandırmasından dolayı Derviş Alagöz beye çok teşekkürler ediyorum. bundan sonraki çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum.

 • Ruhsan Ülken - 07/07/2019

  Dairemizi bir kez daha ciddi çalıma ve başarılı müşteri ilişkileri ile kiralamasını sonuçlandıran ailemizin gayrimenkul danışmanı Derviş Murat Alagöz bey'e tekrar teşekkürler eder ,başarılarının devamını dileriz.

 • SELİM BAKAÇ - 28/06/2019

  Derviş Murat Alagöz'e göztepede bulunan kiralık dairemizi hızlı ve profesyonel şekilde kiralama işlemini sonuçlandırmasından dolayı tekrar teşekkürler ediyorum.işlerinde başarılar diliyorum.

 • Teoman Doğan - 28/06/2019

  Daire arayışım esnasında kendisini tanımaktan çok memnun oldugum Derviş Murat Alagöz beye her türlü desteği ve başarısı için çok teşekkür ediyorum .

 • serpil tüylü - 27/05/2019

  işlemimimizi başarıyla sonuçlandıran Derviş Alagöz'e çok teşekkürler ediyor ,başarılar diliyoruz..

 • Memduh Aslan - 27/05/2019

  Kiralık daire aradıgımız süreçte bir yakınımın tavsiyesiyle tanışmış olduğumuz Derviş murat alagöz'e bize istedigimiz daireyi hemen bulup kiralamamamızı sagladığı için kendisine çok teşekkürler ediyoruz..

 • Ahmet adem girgin - 27/05/2019

  erenköyde bulunan dairemizi tekrar başarılı ,özverili ,profesyonel çalışması sayesinde neticelendiren sevgili gayrimenkul danışmanımız Derviş alagöz'eçok teşekkürler ediyor başarılarının devamını diliyorum.

 • memduh aslan - 30/04/2019

  Erenköyde kiralamış olduğum daireyi ararken tanıştığım sayın derviş alagöze bizlere göstermiş olduğu samimi,güleryüzlü,her konuda yardımcı olan davranışlarından dolayı cok teşekkür ederim..

 • Bülent Sağocak - 31/03/2019

  ataşehir bölgesinde yapmış olduğu kiralamadan dolayı Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkürler ediyorum.

 • Ayşe gül cimit - 30/03/2019

  Ataşehir bölgesindeki ofisimizin kiralamasını başarıyla sonuçlandıran Derviş Murat Alagöz'e göstermiş olduğu başarısından dolayı teşekkür ediyor,işinde göstermiş olduğu başarısının devamını diliyorum.

 • Abdurrahman Küçük - 30/03/2019

  Dairemin kiralanmasını güleryüzü ,samimiyeti ,işine olan saygısı ve hızlı bir şekilde kiralama işlemini başarıyla sonuçlandırdığı için Derviş Murat Alagöz 'e çok teşekkürler ediyor ,işlerinde başarılar dilerim.

 • İdil Akyol Koçhan - 30/03/2019

  Derviş bey ev kiralama süresinde bizimle son derece özenle ,adeta aileden biri gibi ilgilendi ,aynı zamanda Coldwell Bankerin kurumsal yapısıda güven vericiydi. Derviş Alagöz beye ve Coldwell Bankere teşekkürler ediyorum.

 • SELİM BAKAÇ - 30/03/2019

  Göztepe bölgesinde bulunan dairemizi profesyonelce hızlı bir şekilde sonuçlandırmasından dolayı ve işine vermiş olduğu önem için Derviş murat alagöze teşekkürler ediyorum.

 • Sercan atilgan - 29/03/2019

  Dervis bey kiralik ev arayisimiz suresince surekli bilgilendirme yapip, aradigimiz kriterler cercevesinde olusan opsiyonlarla cok destek oldu. Aradigimiz daireyi kisa surede bulduk ve kiralama sonrasinda da yardimi kiymetliydi.

 • Sercan atilgan - 29/03/2019

  Dervis bey kiralik ev arayisimiz suresince surekli bilgilendirme yapip, aradigimiz kriterler cercevesinde olusan opsiyonlarla cok destek oldu. Aradigimiz daireyi kisa surede bulduk ve kiralama sonrasinda da yardimi kiymetliydi.

 • Zeki ziyam - 28/02/2019

  Dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu gayretinden dolayı Derviş murat alagöz'e teşekkürler ediyorum.

 • HASAN Basri KARA - 28/02/2019

  Bostancı bölgesinde kialık daire arayışımızda bizlere güler yüzlü ,dürüst ve süreçte yanımızda olup daireyi kiralama sürecini başarıyla sonuçlandıran sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkür ediyoruz.

 • HÜMEYRA ALTUN - 28/02/2019

  Kiralık daire arayışım sırasında tanışmış olduğum Derviş Alagöz bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkürler ediyorum. kendini tanımaktan çok memnun oldum. işlerinde başarılar diliyorum.

 • ÇETİN CEŞEN - 28/02/2019

  Dairemin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu üstün gayreti ,güler yüzlülüğü, işinde göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş Alagöz'e çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dilerim.

 • Ufuk Muammer Çeliker - 31/12/2018

  Kiralık daire arayışımız sırasında bize tam istediğimiz özelliklerdeki daireyi sunup kiralamamızda hızlı ve profesyonel bir çalışma neticesinde işlemi sonlandıran Derviş Alagöz beye çok teşekkürler ediyorum.

 • SALVATOR ESKENAZİ - 31/12/2018

  Sevgili Derviş Murat Alagöz beye birkez daha dairemizin kiralanmasında göstermiş olduğu üstün başarısından dolayı çok çok teşekkürler ediyorum. Derviş bey çalışmalarınızda başarılarınızın devamı dileğimle...

 • Tülin Tulgar - 31/12/2018

  Dairemizin kiralanmasında göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkür ederim

 • Mehmet Kaya - 31/12/2018

  Gayrimenkul danışmanımız sevgili Derviş Murat Alagöze dairemizi tekrar başarılı bir şekilde kiralamasından dolayı çok teşekkür ederim.Kendisine başarılarının devamını diliyorum.

 • Günsu seyrekbasan - 31/12/2018

  daire kiralamamız sırasında kendisiyle tanışıp bize daire kiralamımızda yardımcı olan ve kısa sürede işlemimizi sonuçlandıran Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür ediyoruz.

 • Hatice aydın - 30/11/2018

  Fenerbahçede bulunan dairemi en kısa sürede kiralayan Derviş Alagöz beye teşekkür ediyorum.

 • Hülya kalkavan - 30/11/2018

  Fenerbahçe 'de kiralamış oldugumuz daireyi bizlere sunan ve en kısa sürede isteklerimize cevap veren ,titiz çalışmasından dolayı Derviş Alagöz'e teşekkür ederiz.

 • Pınar Aydın - 30/11/2018

  Sakin ve yapıcı tavrı ile Derviş bey bir gün gibi çok kısa bir zamanda bizi hiç yormadan ,üzmeden dairemizin kiralanmasını sağladı. Emlak danışmanlığının mutlaka saldırgan bir tavırla degil, nokta atışı doğru insanları bir araya getirerek kısa sürede ve mutlulukla yapılabileceğini gösterdi kendisine teşekkür ediyoruz.

 • Ayşegül Erbaş - 30/11/2018

  Birçok emlakçı aracılığı ile kiralık daire aramamız esnasında tanışma fırsatı buldugumuz Derviş Murat Alagöz bey bizlere istediğimiz daireyi çok kısa bir zamanda istediğimiz özellikteki daireyi bizlere kısa zamanda bulup arama sürecimizi bitirdi ,samimi yeti ,çalışmasındaki disiplini ,doğru bilgilendirmesi için kendisine bu teşekkür yazısını yazmak istedim.

 • Fatih Albaş - 30/11/2018

  Kiralık Daire arayışımızda kendisiyle tanışma fırsatı bulduğumuz Derviş Alagöz bey bize istediğimiz daireyi bulup gönül rahatlığı ile kiralamamızı sağladı ,samimiyeti,doğru bilgilendirmesi ,ve işindeki başarısı için kendisine çok teşekkürler ediyorum.

 • Mahmut Altınkaya - 30/11/2018

  Kiralık olan dairemizi tekrar başarılı ve profesyonel çalışmasıyla kısa zamanda işlemi sonuçlandıran Derviş Murat Alagöz 'e bir kez daha teşekkürler ediyorum.

 • Hasan Bülent duygun - 30/11/2018

  dairemin kiralanmasını çok kısa bir sürede başarılı bir çalışmayla sonuçlandıran Derviş Murat Alagöz beye teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyorum.

 • Aylin Levendoğlu - 29/09/2018

  kiralık daire arayışımızda göstermiş olduğu ilgi ,alakadarlığı ,işinde göstermiş olduğu başarılarından dolayı Derviş murat alagöz 'e çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dileriz.

 • Nermin Ertürk - 29/09/2018

  daire satın almamız esnasında göstermiş olduğu samimiyet ,anlayış ,süreci gerçekten başarıyla sonuçlandırdığı için Derviş ALAGÖZ Beye çok çok teşekkürler ediyoruz. Derviş beye çalışmalarında başarılar diliyorum.

 • Tarkan Kahvecioğlu - 29/09/2018

  Daire arayışımız sırasında bizlere en uygun daireyi bulan ve tüm süreci başarıyla yöneten Derviş murat alagöz beye başarılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 • Ertuğrul Kızılaslan - 29/09/2018

  dairemizin satışında göstermiş olduğu yakın ilgi ,perfonmas ,hızlıca sonuçlandırmada göstermiş olduğu başarısından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e bu teşekkür mektubunu yazmak istedim. bundan sonraki çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum.

 • Atalay Erdinç Yıldız - 31/08/2018

  Göztepe bölgesinde kiralık daire arayışımız sırada kendisiyle tanışma fırsatı yakaladık. bizleri doğruluğu ,samimiyeti ,güleryüzü ve bizim için en önemlisi olan işine vermiş olduğu emek ve özverili çalışması bizi ve ailemizi çok etkiledi . istediğimiz özellikte olan dairenin kiralamasını süratle ve başarıyla sonuçlandırdığı için sevgili DERVİŞ MURAT ALAGÖZ'E çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz. Bundan sonra kendisiyle beraberliğimizi devam ettireceğiz.

 • Hakan Turan - 31/08/2018

  Göztepe'de kiralık olan dairemi profesyonel çalışması ,doğru bilgilendirme ,üstün gayret ve dürüstlügü, güleryüzlü oluşuyla birkez daha kiralama sürecini tamamlamasından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz.

 • Aziz Ekşioğlu - 31/08/2018

  Erenköy'de bulunan dairemin kiralanmasında bir kez daha üstün çalışması ,dürüstlüğü ,doğru bilgilendirmesi ,profesyonelligini her zaman yükselterek devam eden gayrimenkul danışmanım olma başarısını gösteren Sevgili Derviş Murat Alagöze bir defa daha çok çok teşekkürler ediyorum. TEBRİKLER DERVİŞ MURAT ALAGÖZ.

 • Derya Açıkgöz - 31/08/2018

  Kiralık daire arayışımız sırasında güleryüzlü ,samimi ,işine verdiği ciddiyeti ,tamamen dogru bilgilendirmesi ile bizlerin tam istediği daireyi sunup kiralama işlemini sonuçlandırdığı için Derviş Murat Alagöz 'e çok teşekkürler ediyoruz.

 • Feride gülden barlas - 31/08/2018

  dairemin kiraya verilmesinde göstermiş oldugu üstün gayret ,güleryüzlülük ve işinde göstermiş olduğu başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkürler ediyorum.

 • Elif gerçek gör - 31/08/2018

  Kiralık daire ihtiyacımız olduğu sırada kendisini bize tavsiye eden bir ahbapımızın vasıtasıyla tanışma fırsatı bulduğumuz coldwell banker göztepe kaptan ofisinde gayrimenkul danışmanı olan Derviş Murat Alagöz bey bizlere tam istediğimiz daireyi bulup süratle kiralamamızı sagladı. Kendisine kendim ve eşim adına çok teşekkürler ediyorum..Kendisini bütün yakınlarımıza kesinlikle tavsiye edeceğiz.

 • Mervenur Öktem - 31/08/2018

  Kiralık daire arayışımız sırasında tanışma fırsatı bulmuş oldugumuz Derviş murat alagöz bey bizlere tam istediğimiz özelliklere sahip daireyi süratlice işleme döndürüp kiralamamızı sağamıştır. Kendisine çok teşekkürler ediyoruzz..

 • SALVATOR ESKENAZİ - 31/08/2018

  Bir başarıya daha imzasını atıp dairemin kiralanmasında göstermiş olduğu üstün yetenek ve profesyonelliğinden dolayı sevgili gayrimenkul danışmanım sevgili Derviş Murat ALAGÖZ'E çok teşekkürler ediyorum .Bir kez daha...

 • Onur Atak - 31/07/2018

  levazım bölgeinde kiralık daire arayışım sırasında tüm kiralama sürecinde göstermiş oldugu başarısından dolayı Derviş murat alagöz beye çok teşekkür ediyorum.

 • Murat bayer - 31/07/2018

  Kozyatagında kiralık daire arayışımız esnasında tanışıp daire kiralamasını çok başarılı şekilde tamamladıgı için Derviş murat alagöz beye teşekkürler ediyoruz.

 • Erkan Baydar - 31/07/2018

  kozyatagı bölgesindeki dairemizin kiralanmasında gerek profosyönel davranışları ,samimiyetleri ve dogru bilgilendirme için Derviş murat alagöz beye teşekkür ederiz.

 • Hakan Ergen - 31/07/2018

  Daire kiralamamız sürecinde bizlere göstermiş oldugu yakın ilgi ve alakadan dolayı Derviş murat alagöz beye çok teşekkür ediyoruz

 • Hilal öztürk songun - 31/07/2018

  göztepede bulunan dairemizin kiraya verilmesinde göstermiş olduğu gayret ve başarısından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz..

 • Mustafa Özüdüzgün - 29/06/2018

  Dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu çalışmalarından dolayı şahsım ve eşim adına Derviş murat alagöz beye çok teşekkürler ediyorum.

 • Aysun Arslan - 29/06/2018

  Dairemizin pazarlanması esnasında göstermiş olduğu üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı sayın Derviş Murat Alagöz beyi tebrik eder ,başarılarının devamını dilerim.

 • Cemal Haldun Safer - 28/06/2018

  Sahrayıcedit bölgesinde bulunan kiralık dairemin kiraya verilmesinde en doğru kiracı adayını bizlmle buluşturan ve süratli bir şekilde kiralamayı sonuçlandıran , kendisini tanımaktan son derece memnun olduğumuz Coldwell Banker göztepe kaptan ofisinde gayrimenkul danışmanı Derviş Murat Alagöz beye çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 • Zuhal Tümel - 28/06/2018

  Kiralık Daire arayışımız sırasında güleryüzlü ,samimi ,güvenilirligi ,işine verdiği önem ve dogru bilgilendirmesi için ve kendisini tanımaktan memnuniyet duydugumuz sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok çok teşekkürler ediyoruz . bundan sonra Derviş bey ailemizin gayrimenkul danışmanı olacaktır.

 • Levent Ertürk - 28/06/2018

  Kendime kiralık daire aramam esnasında tanışma fırsatı buldugum Derviş murat Alagöz beye işinde göstermiş olduğu ciddiyet ,samimiyet ve en önemlisi dürüstlüğünden ötürü kendisine bu yazıyı yazmayı uygun gördüm .Derviş bey gibi emlak sektöründe dürüst arkadaşların çoğalması dileğimle.

 • Aziz ekşioglu - 28/06/2018

  Erenköy'de bulunan dairemin kiraya verilmesinde işine verdiği önem ,disiplinli ve özverili çalışma sistemli ,müşterilerine dogru ,dürüst bilgilendirmesinde ve daha birçok başarısından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyor ,işlerindeki başarılarının devamını diliyorum...

 • Ali bakdur - 31/05/2018

  Göztepede bulunan dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu gayret ve başarılarından dolayı DERVİŞ MURAT ALAGÖZ BEY'e çok teşekkürler ediyorum.

 • Tomurcuk parlakoglu - 31/05/2018

  dairemizin kiraya verilmesi aşamasında göstermiş olduğu mesleki başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkür eder ,işlerinde başarılar dilerim..

 • hayri gökçe gençay - 31/05/2018

  daire arayışımız esnasında göstermiş oldugu yakın alaka ,işine olan profesyonellik ,ve güleryüzlülük için kendisine çok teşekkürler ediyorum.

 • Gözde sarar - 31/05/2018

  Derviş murat Alagöz bey'e göstermiş olduğu samimiyet ,işine olan saygısı ,dürüst bilgilendirmesi ve sonuç için kendisine çok teşekkürler ediyorum.

 • Semra Erol - 30/04/2018

  Derviş Murat Alagöz beyi gerçekten çalışmasında göstermiş olduğu ,dürüstlük ve başarısından dolayı çok çok teşekkürler ediyorum .Bundan sonra kendisiyle yoluma devam edecegim.

 • İsmail yaka - 30/04/2018

  Kadıköyde bulunan dairemi başarılı bir çalışma yaparak sonuçlandırılmasında göstermiş oldugu çalışma başarısından dolayı Derviş Murat Aalagöz'e teşekkürler ediyorum.

 • ÜLKÜ YÜKSEL - 30/04/2018

  Ataşehirde bulunan dairemin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu başarısından dolayı Sevgili Derviş murat Alagöz beyefendiye çok teşekkürler ediyorum.

 • Dursun ALTUNIŞIK - 30/04/2018

  Kiralık daire arayışımızda kendisiyle tanışma fırsatı buldugumuz Derviş Murat Alagöz bey'e işine olan saygısından ,müşterisine göstermiş olduğu alakadan ,güleryüzü ve samimiyetinden dolayı kendisine teşekkür eder ,işlerinde başarılarının devamını dilerriz.

 • Mesut Celil Önceyiz - 30/04/2018

  Ben Derviş murat alagöze işindeki doğrulugu ,işine olan hakimiyetinden ötürü kendisine özellikle teşekkür etmek için bu yazıyı yazmak istedim , derviş bey sizi tanımaktan çok mutlu oldum .işinizde başarılar diliyorum.

 • Tolga Çidem - 30/04/2018

  Kadıköy bölgesindeki ev arayışımız sırasında bizlere güleryüzlü ,samimi ,dogru yönlendimesindeki başarısından dolayı sevgili DERVİŞ murat alagöz beye çok çok teşekkürler ediyoruz.

 • Arife Sönmez - 30/04/2018

  Derviş Murat Alagöz bey'e kadıköyde bulunan dairemin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu başarıdan dolayı kendisine teşekkür ederim. Derviş bey sizi tüm çevreme tavsiye edeceğim.

 • Sibdl Sözen - 28/04/2018

  Derviş Bey ile kiralık ev arayışımız esnasında bu yıl tanıştık,ve sayesinde aradığımız kriterde bir ev bulduk.Sabırlı,özverili,çözüm ve sonuç odaklı danışmanlığından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

 • Cenk Demir Tuna - 06/04/2018

  Merhaba, öncelikle Sevgi Hanım ve Derviş Bey'e çok teşekkür ederim. İlk günden itibaren profesyonelliklerinin yanı sıra samimi tavırlarıyla bize süreci kolaylaştırdılar. İşlerine hakim insanlarla iş yapmak ta kolay oluyor. Evimizi kiraladık ve gerçekten müsterihiz. Umarım en yakın zamanda tekrar iş yapma fırsatı buluruz. Saygılarımla. Cenk Demir Tuna

 • Ayten Akın - 28/02/2018

  Derviş Alagöz bey'e göstermiş oldugu gayret ,güleryüzlülük ,ve özverili çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkürler ediyorum. Tüm tanıdıklarıma Derviş bey'i tavsiye edecegim.

 • Kadriye Yıldız - 28/02/2018

  Özverili ,gayretli çalışmalarından dolayı Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkürler ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

 • Ezgi göğçek - 26/02/2018

  Derviş Murat Alagöze prensipli, samimi çalışmalarından dolayı kendisine teşekkürler eder ,başarılarının devamını dilerim.

 • Sibel Saraçoglu - 26/02/2018

  Çalışmalarında göstermiş olduğu gayretlerinden ve başarısından dolayı Derviş murat Alagöz bey'e teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

 • Ergün Tezbulur - 26/02/2018

  Sevgili Derviş Murat Alagöz bütün çabası ,gayreti ,dogrulugu ,samimiyeti ve güler yüzü için çok teşekkürler ediyorum.

 • Okan Daşdemir - 26/02/2018

  Derviş Murat Alagöz'e göstermiş oldugu gayretine,dürüstlügüne,samimiyetine ben ve eşim adına çok teşekkürler ediyoruz. Derviş beyi tüm dostlarımıza tavsiye edecegiz. Kendisine başarılar diliyoruz.

 • Mahmut Aras - 26/02/2018

  Göstermiş oldugu üstün başarı ve gayretlerinden dolayı ailece Sevgili Derviş Murat Alagöz'e Ailece çok teşekkür ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

 • Emre oranbaş - 31/01/2018

  Derviş Murat ALAGÖZ Bey'e yardımlarından ,özverili çalışmasından çok memnun kaldık, kendim ve ailem adına kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim..

 • Meral Öztürk - 31/01/2018

  Dairemiz için yapmış oldugu özverili çalışmasından ve dogru bilgi akışı sagladıgı için Derviş murat Alagöz beye ailece teşekkür ediyoruz.

 • meri treves - 31/01/2018

  Derviş Murat Alagöz'e göstermiş oldugu ilgi ve çalışması için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 • Kemal Çakıroglu - 31/01/2018

  Daire arayışımız esnasında göstermiş oldugu yakın alaka ,samimi davranışları ve dürüstlügü için Derviş Murat Alagöz beye teşekkürler ediyoruz.

 • Ergün Tezbulur - 30/01/2018

  Göstermiş oldugu samimiyet ,dogrulugu ,neticelendirmedeki başarısından dolayı sevgili Derviş Murat Alagöz 'e ailece çok teşekkür ediyoruz. Derviş beye başarılar diliyoruz.

 • F.Demet toker sezgin - 30/01/2018

  Derviş Murat Alagöz bey'e başarılı ,özverili ,çalışmalarından dolayı çok teşekkür eder ,bundan sonrada devamlı kendisiyle çalışacak oldugumuzu bildirmek isteriz.

 • Aydın özorpak - 31/12/2017

  dairemizle ilgili özverili çalışmalarından dolayı Derviş Murat Alagöz'e teşekkürler ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

 • Nuh inanç - 31/12/2017

  daire arayışımızdagöstermiş oldugu ilgi,samimiyet ve dogru yönlendirmesi için Derviş Murat Alagöz beye teşekkür ederiz.

 • Nilhan seri - 30/12/2017

  dairem ile ilgi çalışmalarından ve profesyonel ilgisinden dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dilerim.

 • Erçin yurtkulu - 30/12/2017

  Derviş murat Alagöz beye çabası ve gayretleri için çok teşekkürler ediyoruz

 • burak karadag - 30/12/2017

  dairemin kiralanmasında göstermiş oldugu gayretlerinden dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekküe ederim.

 • İsmail yaka - 31/10/2017

  dairemin kiraya verilmesi esnasında gösterdigi başarıdan dolayı Derviş murat alagöz beye çok teşekkür ederim.

 • Ayhan Sürücü - 31/10/2017

  kiralık daire arayışımızda bize en uygun daireyi bulup kiralamamızı yapan sevgili Derviş Murat Alagöz'e bizlere göstermiş oldugu ilgiden ,dürüstlügü için çok teşekkür ederiz.

 • yigit gürz - 31/10/2017

  Atatürk caddesinde bulunan dairemizin satılması esnasında göstermiş oldugu başarısından dolayı Derviş murat alagöz'e çok teşekkürler ederiz.

 • M.Sezer Sipahi - 30/10/2017

  Dairemin kiralanmasında başarısından ötürü Derviş murat alagöze teşekkür ederim.

 • Ceki Hason - 30/10/2017

  Sevgili Derviş Murat Alagöz üstada kiralık daire aramamızdan sonuçlandırma işlemine kadar geçen süreçte göstermiş oldugu samimiyet ,güvenilirlik , dogru bilgilendirmeleri için kendisine çok teşekkür ederiz.

 • Salih Altuntaş - 30/10/2017

  Dairemin kiralanması esnasında Derviş Murat Alagöz beye göstermiş oldugu başarısı için çok teşekkür ederim. başarılarının devamını dilerim.

 • Ayşe gül cimit - 30/10/2017

  Dairemin kiralanmasında göstermiş oldugu gayret ve başarısından dolayı Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkür ederim.

 • Sibel Schmitz - 30/10/2017

  Dervis bey'in sicak ve ayni zamanda bir o kadar profesyonel yardim ve danismanligindan dolayi tesekkurler etmek istedim ve siddetle tavsiye etmek istedim. Sevgilerimle

 • İlker can - 23/08/2017

  daire kiralamamız esnasında bizlere göstermiş oldugu alaka ve yardımları için Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür ediyorum.

 • Yusuf Ziya Saglam - 23/08/2017

  Dairemin kiraya verilmesi aşamasında göstermiş oldugu seçicilik ,dürüstlük ,ve kiralamayı başarılı bir şekilde sonuclandırdıgı için sevgili Derviş Murat Alagöze çok teşekkür ediyorum.

 • Enes Demirci - 23/08/2017

  Kiralık daire arayışımızda bize en uygun daireyi bulup kiralamamızda bizlere göstermiş oldugu yakın ilgi ve alakasından dolayı Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

 • Laçin kurt - 16/08/2017

  Daire kiralamamız sürecinde yardımlarından dolayı Derviş murat alagöze çok teşekkür ederiz. başarılarının devamını dileriz.

 • Ahu turhan ercan - 16/08/2017

  kiralık daire arayışımızda bizlere en uygun ve tam istedigimiz daireyi bulup kısa sürede profesyonelce kiralamamız esnasında Derviş Murat Alagöz beye teşekkürler ediyoruz ,başarılarının devamını diliyoruz. kendisini tanımaktan çok memnunuz.

 • Özdemir çetindag - 16/08/2017

  Dairemizin kiraya verilmesinde bizleri dogru bilgi, dürüstlük ,samimiyetve sektör alanındaki bilgisiyle istedigimiz kiracı adayıyla buluşturup kiralama sürecini kısa ve seri şekilde sonuçlandıran sevgili Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler ediyoruz..

 • Nilay Köse - 31/07/2017

  Kiralık daire arayışımız esnasında istedigimiz daireyi bulup sonlandırma aşamasına kadar geçen sürede dürüstlügü ,güleryüzü ,sektör bilgisi ,dogru yönlendirmede göstermiş oldugu başarısından dolayı hem daimi bir dost ve gayrimenkul danışmanımız olmayı hakeden DERVİŞ MURAT ALAGÖZ beye çok teşekkürler ediyoruz ailece kendisini tanımaktan mutluluk duyduk.

 • Sevinç Kızılkaya - 31/07/2017

  dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu üstün gayret ,samimiyet ,dürüstlügünden ötürü Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkürler ediyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

 • Adem Girgin - 18/07/2017

  Dairemin kiralanmasında gösterdigi yogun gayret ve ciddi çalışma ve sonuçlanmasındaki başarısından dolayı gayrimenkul danışmanımız Derviş murat beye çok teşekkür eder ,başarılarının devamını dileriz.

 • Muzaffer Rasim Dokur - 18/07/2017

  Derviş Murat Alagöz beye kiralık daire arayışım esnasında ve kiralamam aşamasında göstermiş oldugu yakın ilgi güleryüzlü ve samimi davranışlarından ötürü kendisine çok teşekkür eder ve başarılarının devamını temenni ederim.

 • Zümrüt Özbay - 18/07/2017

  Kiralık Daire arayışımız esnasında bizlere en uygun daireyi kiralamamız esnasında göstermiş oldugu yakın ilgi ve alakadan ve başarısından dolayı ,Derviş murat Alagöz beye çok teşekkür ediyorum.

 • Ömer gürsoy - 18/07/2017

  Daire kiralamamızda bizlere göstermiş oldugu ilgi ve alakadan ötürü Derviş murat beye çok teşekkür ediyoruz.

 • BEDİRHAN BAYRAKTAR - 18/07/2017

  dairemizin kiraya verilme aşamasında göstermiş oldugu gayret ve başarısından dolayı Derviş murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz.Başarılarının devamı dilegimizle.

 • Melodi Buse Cömert - 03/06/2017

  Kiralık daire arayışımızda bizler en uygun daireyi bulmamız esnasında en uygun daireyi bulup süreci gerçekleştiren Derviş Murat Alagöz bey'e çok teşekkürler ediyoruz .

 • Güler Yalçın - 03/06/2017

  kiralık daire arayısımızda bizlere başarısıyla yardımcı olan Derviş Murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz.

 • Salih Açık - 24/05/2017

  Dairemin kiralanmasında kendisine olan güvenimizi her defasında katlıyarak devam eden güleryüzü ,dürüstlügü ,ilgisi ,alakasından dolayı ve kiralama işlemimizi hızlı şekilde sonuçlandırdıgı için sevgili Derviş Murat Alagöze çok teşekkür ediyorum.

 • Arınç Özgün - 24/05/2017

  Kiralık daire arayışımda bizlere gerek dürüstlügü ile samimiyeti ve gayrimenkul sektöründeki bilgi,hızlı sonuca ulaştırmadaki üstün gayretlerinden dolayı Derviş Murat Alagöz'e çok teşekkürler eder başarılarının devamını dileriz. Artık kendisini hiç bırakmayı düşünmüyoruz.

 • Tarkan uras - 24/05/2017

  dairemizin kiralanmasında başarısından dolayı Derviş murat Alagöz beye çok teşekkür ederiz.

 • Salim Tolga Pakman - 24/05/2017

  Derviş Murat Alagöz beye kiralık daire arayışımızda ve sonuçlandırılması esnasında göstermiş oldugu samimiyet ,sektördeki bilgisi ,ve dürüstlügü için kendisine çok teşekkür eder,başarılarının devamını dileriz. kendisiyle tanıştıgımız için çok mutluyuz.

 • ARDA GÖNCÜ - 24/05/2017

  Dairemin kiralanmasında göstermiş oldugu üstün gayret ,sektördeki bilgisi ,dürüst kiracı bulmasındaki başarısından dolayı sevgili gayrimenkul danışmanımız Derviş Murat Alagöz'e ailece çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamı dilegiyle.

 • Yeşim Balcı - 19/05/2017

  Derviş Murat Alagöz bey dairemizi ikinci kere gene dogru bir kiracı adayı bulup dairemizi kiraya verdi. mesleginde gerçekten çok başarılı ,güvenilir oldugunu bir kez daha bize kanıtlamış oldu .Derviş beyi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Artık ailemizin tek gayrimenkul danışmanı kendisi olacaktır.kendisine çok teşekkür ediyoruz.

4.300.000 ₺
Satılık
1.550.000 ₺
Satılık
13.500 ₺
Kiralık